gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2017-06-06 03:37:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
''Protams, kā Londonas iedzīvotājai man arī ir bail. Bet ne tik daudz par savu drošību, bet drīzāk gan par musulmaņu drošību Londonas ielās. Un pasaulē.''

Tas is no jūzera [info]rindra.
KĀ IR IESPĒJAMS BŪT TIK TRAKAM? Nē, seriously, kā? Cilvēks vairāk uztraucas par ''backlashu pret morlokiem'', nekā par savu vai savas ģimenes vai citu eloju dzīvībām. Nu jā, eloji gonna eloj.
Cilvēkam pirmā reakcija pret teroraktiem no ''usual suspects'' ir momentāni mesties šo jūžual saspektu aizstāvības nometnē. Musļikiem ir totāls ''field day'' ar Eiropas liberastiem. Liberasti redz, ka viņi tiek slepkavoti, bet saka ''gib me moar''. What's not to like about those sheepish freaks.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]versatile
2017-06-06 15:24 (saite)
Normāla sievietes reakcija. Empātija traucē loģiski domāt.

(Atbildēt uz šo)


[info]extranjero
2017-06-06 19:25 (saite)
Nezinu gan par kādu backlashu pret musulmaņiem vispār var Londonā runāt? Reāli tevi noliks pie vietas, pat ja uzdrošināsies tikai balsi pacelt pret kādu musulmani.

Pēc Mančestras fakapa pat mazpilsētās sāka dežūrēt uniformēti vīri ar automātiem, kas šaubīgiem tipiem pārbaudīja dokumentus. Ja pie tādas kontroles atkal notika fakups Londonā, tad situācija ir ļoti nopietna un ISIS spēki ir tik dziļi iefiltrējušies, ka vairs nebaidās pat no militāras kontroles valstī.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?