Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Virdžīnijai Vulfai šodien dzimene starp citu: http://www.kinobize.lv/jaunumi/majas-kino-orlando
Tags: ,
* * *
pirmā diena ar viedaproci: vērtīgi,
visu laiku pienāk tādas ziņas kā "you have 8 new messages in 3 chats"
* * *
Pēdējā laikā ļoti biedē neaugšana - vienas un tās pašas trajektorijas, vieni un tie paši cilvēki, saziņa, rises, kalki un klišejas. Murkšķa dienas sajūta un vienatne to visu pastiprina desmitkārt. Es gribētu iesviest sevi pavisam citā orbītā, bet no savas istabas tas neizdodas.
* * *
pease porridge in the pot 9 days old
Vai var kaut kā izlabot pārāk šķidru/zupveidīgu šķelto zirņu putru? Zirņi jau izšķīduši, bet zupa nebija šīs aktivitātes mērķis. Paldies!
* * *
nu labi, ciba karas, bet google translate kāpēc neiet? kas šī ir par pirmdienu?!
* * *
NOOB vs PRO vs GIRL
(Simona pēdējais skatītais video; nākamais līmenis pēc HACKER vs GOD)
* * *
Youtubes rekomendācijās parādījies reāli atbaidošs saturs, psihiatriskie pacienti, kaut kādi 50 gadu mācību filmējumi. Kā man tikt vaļā no šīm rekomendācijām?
* * *
Karantīnas laika piezīmes
Esmu iemācījusies sev apgriezt matus. Ar mašīnīti. No priekšas izskatās piedienīgi, aizmuguri neviens neredz (to man pielabo Pēteris).

Esmu atsākusi arī lakot nagus - ļoti sen to nebiju darījusi. Nora ir sajūsmā un visiem, kas vien gatavi klausīties, sajūsmināti stāsta: “Mom colored her nails purple. And one time she colored her nagus silver!!!”

* * *
civilizācija
- i had no choice.
- no choice?!
- a hard choice! made under great duress, but with the intent to achieve the least awful outcome. you wish to return to civilisation. that is what civilisation IS.
Tags:
* * *
Bēbīšu grāmata par Beiesa varbūtības teoriju jau sāk kļūt sarežģīta
* * *
Viss mans viedums attiecībās ar cilvēkiem nāk no attiecībām ar bērniem
Šodien, piemēram, atcerējos, ka tad, kad viens tevī vispār neklausās, aiztaisa ausis un nonstopā ļerkšķ uz riņķi, vienkārši vaig likt viņu mierā un neklausīties - kas ir tikai godīgi, nevienam nekaitē, nevienam nav jākliedz, nav jābēdājas etc.. Ja tas viens sagribēs reālu sarunu, tad agri vai vēlu apjēgs, kā pie tās nonākt. (Ja nesagribēs, jeij, vairāk laika nekrāmēties ap bērniem etc.!)
* * *
pirms dažām dienām man likās, ka man ir covid. mamma jau atkal par mani pasmējās, sakot, ka pagaidi dažas dienas, tev vienmēr reizi mēnesī liekas, ka tev ir covid. šoreiz likās, ka tas ir citādāk, uztaisīju testu, kas bija negatīvs, un protams, dažas dienas vēlāk izrādījās, ka jau atkal, liekas, kādu ceturto reizi pēc kārtas pms izpaudās kā covid simptomi.

vai jums arī tā ir? es nevaru pagaidām nekādos forumos atrast līdzīgas liecības, esmu tikai atradusi par to period flu, ko jau iepriekš pieminēju, bet es nekādi joprojām nesaprotu, kā un kāpēc tā notiek

* * *
ikea pojene
Tags: ,
* * *
ar izlasītajām grāmatām - pirmkārt, mūsu kontā iegulstas iecienītā rakstnieka Andreja Dripes publicistika "Bet kā ir ar meitenēm?" (1978.g.), kurā ir gan reivs autora galvā, gan šīs pašas Alsviķu karsējmeitenes, gan apbrīnojami identiska genderlomu ideju piramīda kā mūsdienu Latvijas tradicionālo vērtību piekritējiem , gan nu jau par firmas zīmi kļuvušās Pedagoģiskās Sēdes. Ir pat neliels fragments, kas bezmaz vienīgais mūsu literatūrā varētu citiem palīdzēt atšifrēt manis pašizdomātā teiciena-skaitāmpantiņa "одну ложку за тигрёнка, одну ложку за слонёнка" otro daļu (nea, tomēr neatšifrēsiet). Lieliska grāmata.

Otrs spēkadarbs ir Māra Ruka "25 gadi sektā", no vienas puses opuss par pseidostudentu korporāciju vēsturi dievzemītē, no otras - tas ir vislabākais melnās komēdijas scenārija aizmetnis, kādu vien esmu redzējis iz kāda no mūsu rakstnieka radošās spalvas iztekam. Nu, rakstnieka, protams, tas būtu stipri teikts, un vēsturnieks Ruks arī īsti nav, viņš šeit ir nedaudz jūtās un pasaules uzskatos aizvainots kristietis. Taču neskatoties uz to, esmu pārliecināts, ka viss šajā magnumā pavēstītais noteikti ir patiesība; nopietni, man vienreiz ir gadījies 90-o gadu studenta gaitu laikā iedzert ar pāris korporeļu fukšiem, pie tam vēl viņu fraternitijas apsardzes pamestā citadelē (ar visiem tiem kausiem un rapieriem), tas ir tāpat kā iedzert ar pāris alkoholu mīlošiem Jehovas lieciniekiem, ne vājiem nerviem. Arī lieliska grāmata - tikai tumšie rituāli, sazvērestības un pentagrammas uz atrofējušos pensionāru pļeškām, ftw!

* * *
vakarā gājām gar kapiem - īstajiem, nevis Lielajiem. Simo pamanīja "sarkanu uguntiņu" un bija tāds "ejam ejam skatīties, kur Sātans nāk" un ievilka mūs kapos pie svaigi raktām kopiņām

Tags: ,

* * *
Vakar es briesmīgi priecājos un lēkāju apkārt ar ziņu, ka mani grib pieņemt tajā traki kārotajā darbā. Šovakar es sāku lasīt, kā kļūt par cz pašnodarbināto, un man jau gribas, lai viņi visi iet bekot. Viss atkal vilksies un ievilksies, un vells zina, kad es dabūšu to visu gatavu un cik liesmojošiem riņķiem nāksies izlēkt cauri.

Jautrība ar DHL arī turpinās. Tagad viņi manas datordetaļas sūta atpakaļ uz Vāciju, jo neesot varējuši man tās piegādāt. Konkrētu iemeslu gan nemin. Varbūt paši salauza. Āāāāā! Tikmēr es mocos ar savu mirstošo gulbi. Tieši tagad derētu piestartēt e-parakstu, lai risinātu visādus e-pakalpojumus, bet ar manu 10 gadus veco sistēmu nupat vairs nesadarbojas gandrīz pilnīgi nekas. Cibā, lūk, vēl varu ierakstīt.

* * *
Simo: mamma, kāpēc policistus sauc par kruķiem? mamma, ja es būtu cietumā, tu mani izglābtu? mamma, zini, ka man nepatīk Halks?
* * *
Ilgi gulēju. Izvedu R ekstrēmā pastaigā pa Lastādiju, kur ļoti spilgti iezīmējās čaklo un slinko sētnieku zonas. Vairākas reizes iebrēcos, bet nenožāvos. Vienreiz paslīdēja pat Ričmonds un drusku pašļūca ar purnu pa ledu (nopietnu nobrāzumu nav). Vēlreiz apskatījām Turgeņeva ielas sudrablapsu - šoreiz pie gaismas.
Atgriezos ar nopietniem nodomiem pastrādāt, taču sāku lasīt internetu, nokaunējos, izberzu daļu virtuves, lai sevi kaut kā attaisnotu. Saguru.

Uz palodzes uzziedējis koši sarkans amarillis. Divi stobri, šobrīd katrā atvērušies divi zvani, bet ir vēl pumpuri.

No vienas puses gribas, lai būtu jau marts, pēc kā šodiena tik ļoti izskatījās, no otras - priecājos par relatīvo miera periodu pirms semestra sākuma.

* * *
Jūtu līdzi ļaudīm Krievijā un viņu alkām pēc brīvības un godīguma, sevišķi šodien, bet kaut kā neērti sametas, vērojot, kā manu liberālo draugu burbulis fano par labējo Navaļniju. Tāpēc vien cilvēks nav jāindē un jāmet cietumā, taču nesaprotu šo naivo heroizēšanu
* * *
Kad esi domās visos tajos rītos, kas drīz būs vēl...

https://youtu.be/LxDTeUXehCc

* * *

Previous