Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Visi krievi grib atjaunot impēriju. Visi žīdi grib slepus valdīt pār pasauli. Tikai visi latvieši grib dziedāt Dziesmu svētkos.
* * *
Daugavpils
varbūt kāds tuvāko nedēļu laikā brauc Daugavpils-Rīga? baigi vajadzētu atvest vienu mazu dzīvnieciņu, varam piemest Putina eļļai.
* * *
Pēdējo dienu lielākie feispalmi, vērojot "cīņu pret krievu imperijālismu":

1) ļaudis, kuri pārposto Mihaila Fišmana 2014. gada Krimas aneksijas sižeta parodiju - ar komentāriem, kuri liecina, ka viņi to uzskata nevis par parodiju, bet īstu sižetu;
2) ieteikumi pārdēvēt Baltazara Rusova ielu, jo ... nu, Rusovs, vai tad nav krievs?

* * *
OMG OMG pirmais SCOPUS indeksētais rakstiņš (kā pirmajai autorei) :)))
* * *
par svarīgo, ko Rīga dod trešdienā
jurim simanovičam ir ziemassvētku dziesma, izcila ziemassvētku dziesma

/ un bijām uz Janvāri. skaisti, jā, bet drusku tāds meh.

* * *
Mani satrauc Oļega Ždanova veselība - izskatās, ka viņam ik pa brīdim ir kādas operācijas galvā. :(
* * *
Daži no maniem senčiem ir bijuši kristieši. Iespējams, tas man ļauj saprast pozīciju, ka arī ienaidnieku var ne-dehumanizēt.
* * *
starp citu, vai nav īstais brīdis pirkt lv uzņēmumu akcijas? vai arī kritīs vēl zemāk?
* * *
vakar sapotējām bērnus pret a hepatītu un trakumsērgu. Ūpis saka, ka pret trakumsētu, jo tā esot smieklīgāk.

(bet nu - es saprotu, ka es esmu kaut kāds izlecējs un tirliņš, kurš visu grib par brīvu, bet šīs potes (kas vēl nav visas) jau vakar katram izmaksāja gandrīz 50eur. bērni drīkst ceļot, un viņi taču drīkst būt aizsargāti, vai ne tā, valsts?)

* * *
No otras puses - Ukraina pirms īsa brītiņa anulēja licences BBC (vai CNN?), par to, ka šie palaida ēterā Hersonu ar Ukrainas karogu, pirms tur bija ieradies Zelenskis...

Tā arī nepiefiksēju - atjaunoja, vai nē?

* * *
Kas attiecas uz "Doždj" licences atņemšanu - es ļoti gribētu, lai šī lieta tomēr nonāk līdz tiesai, jo šobrīd tas viss ir ārkārtīgi necaurspīdīgi; un medija voluntāras slēgšanas precedents, balstoties uz emocijām un "mums šķiet, ka viņi nepietiekami nožēlo savas kļūdas", man liekas pārāk bīstami.

Savukārt, arguments "viņi tādi nepatīkami augstprātīgi tipiņi, un mēs nevaram zināt, ko viņi pie sevis domā", piedodiet, vispār ir no pēcpuses izvilkts un droši varat bāzt to sev tur atpakaļ.

* * *
no rīta man šķita, ka Doždj apraides anulēšana mazliet par skarbu, bet tad palasīju krievu t.s. opozīcijas žurnālistu reakcijas, kurās viņi beidzot atklājuši savas īstās nostājas, vēsā mierā apsaukājot latviešus par nacistiem un mudakiem, un pārdomāju.
* * *
tbd
* kad tik sen neesi jokojis, ka vairs nejūti pareizo pakāpi :-/

* Izrādās Baušķenieka "Klusais okeāns" ir dabonams uz bandcamp (never used that one before). Spotify nav (tāpat kā daudz kā cita), turklāt, ņemot vērā, ka Spotiņš ir visu laiku mīnusos, nav izslēgts, ka šis serviss pamazām aizies pa burbuli. Jāsāk būs atkal krāt mūzika pie sevis?

* * *
* * *
Jāpiefiksē mirklis, kurā bērns man pajautā, vai es esmu laimīga, un es nedomājot atbildu "jā"
* * *
Bros
šī geju romantiskā komēdija ar savām self-aware muļķībām bija pārsteidzoši lieliska izklaide, gandrīz izspļāvu zupu uz datora klaviatūras pie pirmās seksa ainas. tie mērķtiecīgie pārspīlējumi radīja sajūtu, ka es skatos filmu, ko kāds ir izdomājis stendapam, bet tad to tomēr uzņēmis. var jau būt, ka galvenais faktors tam, ka reāli izbaudīju šīs muļķības, bija ļoti, ļoti zemas gaidas (vienkārši gribēju paskatīties kaut ko vieglu, lai pārslēgtos prom no realitātes, kurā man nekādi nesanāk savākt suņa urīna paraugu, hah), bet tas tik un tā bija jauki.

"gender reveal orgy" laikam bija viens no maniem mīļākajiem garāmejošajiem jokiem, kam izdodas vienlaikus kariķēt gan stereotipisko, superseksualizēto "geju kultūru", gan heteronormatīvo bulšitu, un tādu sīkumu tur bija daudz. tiešām biju patīkami pārsteigta, cik izklaidējoši.

* * *
tikmēr kaut kur kolkā

* * *
Zeme II
* * *
Šodienas labais darbiņš: izskaidroju 70-80 gadus jauniem cilvēkiem pimpīškrustiņu tā, ka viņi saprata un nīgri noburkšķēja "jā, nu mums jau parāda tikai to vienu un neko nepaskaidro, bet skaidrs, ka izstādē var saprast" :)
* * *
sarunas jūtūbes komentāros
Is Tolkien's Middle Earth supposed to be our world?

-Of course it is. Exhibit A is that Elrond lives to become agent Smith.

* * *

Previous