Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Narvesen
Kā un vai tagad strādā Narvesen?
* * *
nāciet, māsas, nāciet, brāļi, dziesmu kalnā ko-vidēt:

Atāls

* * *
Šodien pamodos ar sajūtu, ka būtu tik kruta pārcilpot pāri ielai, paņemt špritzu, atklājot sezonu un uz terases palasīt grāmatu, bet tā vietā uztaisīju nātru koktēli un turpināšu lūrēt ekrānā
* * *

"Vakar nomira Arnolds Benets, un tas mani skumdina vairāk nekā es būtu domājusi. Apburoši patiess cilvēks, lēnīgs un nedaudz neveikls sadzīvē, labvēlīgs, apdomīgs, laipns, vienkāršs un tāds, kurš apzinās savu vienkāršību, nedroši taustoties un meklējot pēc kaut kā augstāka, panākumu lutināts, nereti sāpināts, kvēls, baudkārs, neciešami prozaisks, taču cieņpilns, apmāts ar rakstīšanu, taču pieņemts sabiedrībā, slavas un greznības aizgrābts, taču joprojām naivs, vecais muļķis, egoists, ko dzīve apžēlojusi tā kompetences dēļ, literatūras veikalnieks, kura jūtīgumu pārklāj biezi tauki, pārticība un kāre pēc atbaidošām Ampīra stila mēbelēm. Šīs ir tās lietas, kas man ik pa brīdim ienāca prātā šorīt, kad piesēdos pie savas dienasgrāmatas, atcerējos arī viņa apņemšanos rakstīt 1000 vārdus ik dienu, to, kā viņš vakar aizjoza, lai to darītu, un sajutu skumjas par to, ka viņš vairs nekad neapsēdīsies un nesāks metodiski pierakstīt noteikto lappušu daudzumu saviem skaistajiem, strupajiem strādnieka pirkstiem."

Virdžīnija Vulfa 1931. gada 28. martā

* * *
* * *
Jaunā ikdienība
Vakar krustdēlēnam bija vārdadiena. Tā kā nebija jau nekā, ko uzdāvināt, jo ko tu daudz nopirksi, pasūtīju lielo picu.
Picu meitene ststīja, ka viņus taiani vai gāžot apkārt. Spējot tik cept.
Tad jau viss vēl labi, jo pica ir padārgs džanks.
Aizvakar AlkoOutletā pirku džinu un toniku par 20 eur. Aiz manis drūms jaunēklis nopirka vienu aliņu. Noplucis vīriņš, kas turpat snaikstījās un noskatīja mūsu pirkumus, pie durvīm drūmajam palūdza laikam jau naudiņu, uz ko Drūmais attrauca nahujbļaģ otstaņ, un izstāstīja, ka menja toļko što ot raboti uvoļoļi.
Interesanti, ka man neviens naudiņu nelūdza, lai gan iepirkos kā buržujs, un es vispār dodu naudu visādiem pabērniem, ja man subjektīvi iet labāk.
* * *
Ok, ekonomists saka “it’s killing baby boomers faster than it’s killing anyone else”
Bet nu šis ir mazliet baisi (ekonomists un investors)
https://youtu.be/PEUoqUrpl-o?t=723
* * *
* * *
par globālo solidaritāti
Man tomēr šķiet, ka šitais “tagad katrs pats par sevi” ir krietni pārspīlēts sociāldarvinisma relikts dažu ļaužu apziņā. Jā, Minhene uzspļāvusi Berlīnes lēmumiem un slēgusi savu teritoriju, ignorējot federālo retoriku. Jā, NATO vadība mazgā rokas nevainībā (roku mazgāžana pandēmijas apstākļos ir ļoti svarīga), atstājot katras dalībvalsts drošību tās pašas ziņā. Taču ja palūkojam sīkumus, tad redzam visai plašu aktivitāti, apejot valstiskās un virsvalstiskās vadības struktūras. Ķīniešu mediķi ierodas Itālijā bez kādiem starpvalstu līgumiem. Vācieši pārvarējuši pirmo nedēļu paniku un vienā mirklī paveikuši pirms tam neiedomājamo, proti, vietu skaitu reanimācijā, 25 000 pret 5000 vēl pirms pāris nedēļām. Pie tam uzņem arī Francijas un Itālijas pilsoņus (pēdējos ved ar lidmašīnām). Un tas bez kādas atskatīšanās uz Berlīni – Drēzdenē nolēma palīdzēt, t.i. “Saksijā”, nevis “Vācijā”. T.i. man aizdomas, ka vērojam nevis grūstošu paneiropisko solidaritāti, bet gan to, ka šādai solidaritātei nav nepieciešamas birokrātiskā aparāta dzirnas Briselē, Strasbūrā, Parīzē un Berlīnē. Tās pat ir bremzējošas, tāpēc aizvien vairāk ignorētas. Interesanti, kā būs tālāk.
Tags:
* * *
shajaa izolaacijaa man visvairaak pietruukst vienatnes
* * *
bija 1.5 h zoom ar draugiem (nu, runajam par to pasu virusu un kaa lai pabaro zeltazivtinas, kas palikusas citaa valstii, kura vairs nevar iebraukt)

un tagad atkal klusums kas peksni liekas vel klusaks !

egiptes tumsa visapkaart !

* * *
+5909, +919,,,
* * *
papagailis turpina likt mīksto uz soc. distancēšanos.

korōņa vietā

* * *
pandēmija sireālisma dzimtenē
atvēru Beļģijas ziņas, lai uzzinātu jaunāko informāciju par ierobežojumiem, bet tur, izrādās, Lježā Covid-19 konstatēts kaķim.
* * *
ļoti gaidu vasaru, kad viss zaļos un plauks, ziedēs.
istabas augus varēs nest ārā un pie loga uz gāzes vada varēs uzkārt lielu ziedošu pod.
Ieviest dārzā saimes galdu, siltumnīcu un grilu.
visam, kas tiks iestādīts pietiks vietas gaismā.
* * *
Jāatzīst, ka es labprāt izolētos, ja ne krietni vairāk, tad krietni specifiskāk. Mani izbesījuši visi, kuriem ASAP vajag te šo, te to, te hvzko, un es gribu zvilnēt uz zofā, lasīt labu daiļliteratūru, bet ap pieciem rītā doties 4 stundu pastaigā ar seru Ričmondu, pirms šī mutuļojošā pilsēta izlien no gultām.

Par daudz visa.

Esmu nogurusi.

* * *
Biznesa plāns
Starp citu, ja nonāksim līdz tam, ka suņa staidzināšana ir viens no retajiem legālajiem ieganstiem iziet no mājas, atgādinu, ka man ir hiperaktīvs stafordšīrieša - bīgla jauktenis (draudzīgs un rotaļīgs, bet vienlaikus spējīgs nodrošināt >3 m distanci ar pārāk uzmācīgiem tipiņiem), kurš ar prieku piekritīs ikvienu pavadīt nelielā (vai lielākā) pastaigā. Domāju, ka par EUR 2 /stundā vienosimies.
* * *
interesanti, kā izskatīsies brīdis, kad valdība nolems paziņot par vīrusa darbības oficiālajām beigām
droši vien tribīnē uzkāps Prezidents, lai tāds pateiktu, nu, viss koronai ir žopa, mēs tā nolēmām

un cilvēki uzreiz sāks atgūt to, kas bija viņiem tik ilgu laiku bija liegts dēļ ierobežojumiem:
apskaut un skūpstīt kaimiņus uz nosvīdušajām pierēm;
sabiedriskajā transportā nevis turēties pāris metru atstatumā, bet uzreiz sēsties citiem pasažieriem klēpī;
visu vakaru no vienas rokas otrā pārlikt naudas banknotes;
nemazgāt rokas nedēļām;
no ofisiem vispār nelīst ārā un verst peregāru virsū apsargam, kas mēģina jūs izdzīt no turienes;
utt

* * *
Interneta piegādātājs tikmēr nomainījis sava mobilā pieslēguma vārdu no Proximus uz "StayHome Proximus"
es piekrītu, es vairs nepazīstu sevi. piemēram, šorīt lasīju rakstu "Every Vacuum Attachment, Demystified" (par putekļu sūcēju uzgaļiem)
* * *
saforsējām līdz 11.00, lai var maukt pie dabas. 5 franču uzdevumi + diktāts, 1 olimpiskais sporta komplekss, 4 iedziedāšanās vingrinājumi, viena Līgo dziesma, 5 jautājumi par taktsmēru, 4 jaunas taktis ārijai, iespēlēts video ar abām rokām, viens tulkojums kosmētikais firmai: ieteikumi, kā krāsoties ieslodzījumā.
Burtu A un Ā zīmējumi simonam. Viena sagatave bruņinieka gatavošanai no wc ruļļa.
viena makaronos izvārīta dakša. viena kafija tukšā dūšā. viens sūds izķeksēts no kaķa kastes.
Hospitāļu ielas komūnā kāds ielicis rācijas, ko mēs vakar pazaudējām kapos.
i die. pie dabas.
* * *

Previous