Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Photoshop for free
Sveiki, Cibiņi!

vēlējos vaicāt, vai kāds nevar padalīties ar padomu kā uzinstalēt Photoshopu uz MacBook par brīvu? Cik skatu iespējas caur Quora un Reddit, tā atduros pret pašu PhotoShop lapu, kur man prasa reģistrēšanos un ikmēneša nodevu. Gribēju saprast, vai ir kāds veids, kā šo apiet?

Paldies jau iepriekš!

* * *
Ļoti vajag Kārļa Vērdiņa dzejoli no krājuma "Pieaugušie", kas skan Sigmas dziesmā "Cik nemanāmi".
* * *
un vēl šis. tas bija puķes zariņš, kuru pirms kāda mēneša pacēlu no asfalta. man viņa palika žēl, ka tas tur tāds mētājas - istabas audziņš, droši vien pieradis tikt aprūpēts. iemetu viņu riteņa kastē, pēc tam ieliku mājā vāzē, un viņš sāka ar mani runāt. pēc pāris nedēļām viņš, pretim liecoties, izmeta pirmo lillā ziediņu un teica "paldies, paldies, virdžīnij, tu esi pati labākā un skaistākā". un es teicu: "nu labi, tu esi labs audziņš, es tevi iebāzīšu podiņā". man gan vēl nebija podiņa, bet es palūdzu, lai mamma atved sauju zemes. podiņu es vislaik nopirkt aizmirsu, bet audziņš tikmēr izlaida daudzas saknes, un katru dienu meta man pa jaunam ziediņam. līdz nopuva baziliks un atbrīvojās pods, kurā viņu ielikt. uzbēru zemi, aplēju, un viņš turpina man liekties pretī, berzties gar potīti un mirkšķināt ar violetu actiņu.
(fonā glezna, ko pacēlu no miskastes)

* * *
Kas ir нейтральная передача mašīnas ātrumpārslēdzējā? Latviski?
* * *
Reizēm es izmazgāju tikai melnās drēbes
Tags: ,
* * *
teikšu, kā ir - tolaik nespēju pat iedomāties, ka mans kādreizējais jaunības piecu dienu kodiens ogrē var atnest pasaulei pilnīgi jaunu fešena trendu:

* * *
sadedzinaaju pluumju ievaariijumu
* * *
esmu atpakaļ no grāmatu kopšanas atvaļinājuma
* * *
par labi pavadītu laiku
Eižens pa telefonu draugam: jā, nu ir labs laiks... bet es.. mums ir dažādas izpratnes par to, kā labi pavadīt laiku... man patīk apgulties dīvānā un skatīties telefonu.
Tags: ,
* * *
pat lejupielādēto mūzikas albumu nosaukumi saliekas dīvainā poētiskā vēstījumā

* * *
Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?
* * *
* * *
peldcepure, laba, Rīgā
Kur pirkt peldcepuri, ne interneta veikalā, bet tā - ieiet, aptaustīt, pasmaržot...
* * *
autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?
Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
Tags:
* * *
Ir 1988. gads. Nāk vīri piramīdenēs.
Nebij jau grūti. Pamanīju, ka modē nākušas drānas, kuras es valkāju pirms 30 gadiem, un nospriedu, ka esmu Kalnietis. (Varbūt dažam gaišā piemiņā - tas bija nemirstīgs personāžs, vārdā Makleods, gaumīgi valkāja matus astē, garu ādas mēteli (bet ne tādu kā Matrixā) un noteikti zobenu, kuru bija nadzīgs izvilkt, acīmredzot iz mēteļa).
Veikalos un uz ielām - tās tak banānes, tādas gandrīz varjonkas, no biezā, neelastīgā džinsa, augstā josta.
Lūk, būtu man bēniņi mantu glabāšanai, nebūtu izmetusi savas banānenes, varētu izvilkt tagad savas autentiskās, notraust patīnu un vilkt, vilkt, vilkt!
Kas tālāk? Brāļu Ziemeļu matu griezums? Tīkliņkrekli?
Skatos ka ilgviļņi puikām (tāds kā puķu kāposts uz galvas) un balinātās priekšas jau ir.
* * *
Cita starpā, vārdsakot, šodien ieraudzīju čatā frāzi "varētu 400 EUR notērēt grāmatām" un notvēru to saldo, mulsinošo sajūtu, kas parasti ir tad, kad kāds kindof simpātisks cilvēks ir tā kā sācis ar tevi flirtēt, un tu iztēlojies, kā tas būtu, un viss ir tik ļoti uzbudinoši un vienlaikus ne pa īstam...

Nu, tas tā, atbildot uz jautājumu par to, kā vajag izrādīt simpātijas

(situācija, piezīmēsim, sausi akadēmiska)

* * *
- es neesmu gribulītis. es vienkārši skatos youtubes un man tas viss patīk
Tags: ,
* * *
cibas trends: pārgurušas, pārstrādājušās sievietes
* * *
Ereader
Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?

* * *
DELFI: "Rebenoka slepkavības lietā trīs uzbrucēji – kalsnas miesas būves un tērpti viscaur melnā"

zinu, ka ciniski, bet nevaru neatcerēties vācu nihilistus no Big Lebowski

* * *

Previous