Validation

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Es laikam jūku prātā - tikko spotifajā izdzirdēju dziesmu, kas man tik ļoti iepatikās, ka klausos to jau trešoreiz pēc kārtas, bet tā izrādās, ir ONE DIRECTION dziesma. Āāāāā!
* * *
WTF? Šorīt pamodos un telefona pulkstenis rādīja par stundu vēlāku laiku nekā datora un sienas pulkstenis. Pēc restartēšanas parādīja tādu pašu, bet es joprojām neesmu pārliecināta par to, cik ir pareizs laiks. Un kā kaut kas tāds vispār var notikt?
* * *
O, nejauši ieraudzīju reklāmā, ka Pozitivusā šogad būs Rhye and The Lumineers. Šos abus klausījos visu cauru vasaru pirms kādiem 4 gadiem, kas bija pietiekami nesen, lai joprojām šķistu interesanti redzēt dzīvajā. Sāku domāt, ka varbūt šogad ir tas gads, kad būtu vērts beidzot zaudēt savu Pozitivusa nevainību. Kas man te no draudziņiem bija tādi aktīvāki Pozitivus apmeklētāji, pie kuriem varētu piemesties kompānijā? [info]karmena? [info]zirka?
* * *
Šobrīd jūtos traki apzinīga un lepna, jo atnākusi mājās pēc pasākuma nevis izplājos dīvānā, bet, neļaujot sev atrast iemeslus, kāpēc to nedarīt, momentā ielecu skrejambiksēs un izskrēju riksīti pa tumsiņu, jo man šodien pēc plāna bija paredzēts skriet, bet pa dienu tam ieplānotajā laikā izskatījās, ka līs. Man nepatīk skriet pa tumsu, jo slikti redzu un mans maršruts dažreiz arī dienā nav pārāk omulīgs, bet es to izdarīju. Jeij!
* * *
Datoru neviens no manis negribēja pirkt, teātra biļetes arī negrib, pagulēt vairs nevaru, pastrādāt arī ne, #vissirsliktikadesislims. Meh.
* * *
Tulkojot ienāca prātā, ka varētu būt arī g[uo]tiskā arhitektūra.
* * *
Vai, sapratu, ka esmu palaidusi garām savas cibas 10 gadu jubileju - mans pirmais ieraksts te bija 2007. gada 1. februārī.
Daudz burtiņi kopš tā laika sadrukāti.
* * *
Kurš atceras, kad pēdējoreiz spīdēja saule? Man liekas, ka nu jau vismaz nedēļu ir apmācies. :(
* * *
Izlasīju "Mātes pienu". Neatceros, kad es pēdējoreiz tik briesmīgi raudāju, grāmatu lasot. Kā to var uzrakstīt. Kā to visu var uzrakstīt.
* * *
Šodien gāju uz sieviešu gājienu, bet aizgāju uz veikalu, kur izpārdošanā nopirku žaketi, pēc tam aizgāju uz kafejnīcu, kur pasēdēju ar sievietēm, kas bija gājušas gājienā, pēc tam ar dažām no viņām aizgājām uz kino, uz La La Land, ļ. patika. Forša diena.
* * *
Iepirku sen nepieciešamo katlu un pannu par Rimi sakrātajām uzlīmēm, bet esmu sākusi domāt, ka vajadzēja ņemt tomēr 20 cm, nevis 24 cm diametrā. Varbūt kāds ir nopircis vai taisās pirkt šos priekšmetus 20 cm diametrā, bet gribētu lielākus? Es varētu samainīties, un cenas starpība nebūtu jāsedz.
* * *
#uzzinu_pedejais: skatoties, ko drīkst un ko nedrīkst sūtīt paciņā pa pastu, noskaidroju, ka cita starpā "Pasta sūtījumos aizliegts pieņemt: (..) 6. dzīvniekus, izņemot bites, dēles un zīdtauriņu kāpurus" (Starptautisko pasta sūtījumu pieņemšanas rokasgrāmata, 3. lpp.)
* * *
Ho ho. Pa ceļam no ciemošanās, vietējā ķīniešu krāmu bodē, kur var nopirkt VISU, nejauši nopirku visai glītu kleitu. Lieki teikt, ka gāju tur pēc kaut kā pilnīgi cita.
* * *
Klausos radio, dzirdu reklāmu - žurnālām "Ko ārsti tev nestāsta" tagad jauna rubrika, "ārsts satiekas ar pacientu" (tipa "ko ārsti tev stāsta"). Muhahaha.
* * *
Nejaukais laiks, kad apkure vēl nav pieslēgta. Jau kuro rītu mostos ar sajūtu, ka smadzenes sasalušas ragā.
* * *
Pie pusdienām palasīju feministu lasāmpulciņa tekstu, fragmentu no Džuditas Batleres "Gender Trouble", šī pasāža ļoti iepatikās:
"The boundary between the inner and outer is confounded by those excremental passages in which the inner effectively becomes outer, and this excreting function becomes, as it were, the model by which other forms of identity-differentiation are accomplished. In effect, this is the mode by which Others become shit. For inner and outer worlds to remain utterly distinct, the entire surface of the body would have to achieve an impossible impermeability. This sealing of its surfaces would constitute the seamless boundary of the subject; but this enclosure would invariably be exploded by precisely that excremental filth that it fears."
* * *
līkumslēdzēja puse
* * *
Nevar saprast, vai braukt uz centru nokārtot ģēlas un iet uz ballīti, vai atlikt braukšanu uz rītdienu un palikt mājā taisīt sautējumu. Bet varbūt aizbraukt, nokārtot ģēlas un tad braukt atpakaļ un taisīt sautējumu. Hm.
* * *
Konstatēju, ka nedēļas laikā esmu aprijusi kasti spinātu, kluci liellopu gaļas un tikko uzvārīju bietes salātiem, ko taisīt šovakar vai rīt. Hm, laikam dzelzs trūkums organismā.
* * *
Jej, jūtos atguvusi savu adīšanas modžo! Laukos pa lietainajām dienām uzadīju džemperi - vēl tikai jāsašuj un jāpieada apkaklīte, pa pagājušo nedēļu uzmargoju bēbīšsedziņu dāvanā [info]ripp, un nupat šodien iesāku skaistās Grace zeķes. Tās gan man drošvien būs jāuzdāvā/jāpārdod kādai ar lielāku pleznu nekā man, jo izskatās, ka man būs par platu, bet slinkums ārdīt, pārrēķināt valdziņu skaitu musturam un sākt no jauna.
* * *

Previous