Validation

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Kā man patīk šādas siltas vasaras naktis! Šovasar tādu ir bijis daudz daudz daudz par maz. Sēžu un čubinos ap saviem rediģējamajiem tekstiem, un man nemaz nenāk miegs, kaut gan šorīt cēlos ap pusseptiņiem, lai pavadītu omi uz procedūrām slimnīcā. Prātoju, ka rīt arī varētu mēģināt piecelties agri un aiziet paskriet no rīta - jau otro vakaru atlieku skriešanu, jo liekas, ka ir pārāk karsts, lai skrietu, siltajā gaisā gribas tikai rāmi planēt. Bet skriet man nudien gribas, zombijaplikācija dara brīnumus.
* * *
Iedarbināju kompi. Šķiet, ka darbojas normāli. Vienīgi klaviatūras gaismiņa nedarbojas. Bet ekrāns toč tīrāks un spožāks :)
* * *
Ārprāts - pirms brīža, lejot puķes, pamatīgi aplēju kompi. Es gan strauji noreaģēju, aizrāvu prom no ūdens un izrāvu no kontakta (laptops bez baterijas, strādā tikai elektrībai pieslēgts), un uzreiz rūpīgi noslaucīju ekrānu un klaviatūru, bet nevaru saprast, ko man tagad darīt - var tāpat mēģināt atkal slēgt iekšā? Vai arī vajag izjaukt un žāvēt? Baigais pizģec, jo dators ir mans vienīgais peļņas instruments, bez tam tur iekšā ir pusdarītais milzu tulkojums, kas man jāpabeidz līdz septembrim. Lūdzu palīdziet ar padomu, kas vairāk no šīm lietām saprot.

UPD. Piezvanīju radiniekam datorspečukam, šis mani nomierināja, ka mēdz būt datori, kam klaviatūra ir uz tādas kā atsevišķas paplātītes, tiem vispār nekas traks nevar notikt. Teica, lai 24 h paturu otrādi apgāstu, tad pažāvēju ar fēnu un tad var mēģināt slēgt iekšā. Ja ies - tad ies, ja neies - tad neies.

* * *
Vā, gmaila mākslīgais intelekts tikko mani sabiedēja - uzrakstu epastu, spiežu "Sūtīt", a šis man - "Jums tur epastiņā rakstīts "Pievienoju", neesat aizmirsuši pielikt dokumentiņu, koa?" A es biju ierakstījusi "Pievienoju šai sarunai personu X". Tagad man jādomā - nez kas būs nākamais, par ko komentēs?
* * *
Rajona ainiņas
Šovakar redzēju kino - uz tā krustojuma, kur kopā sanāk Avotu, Asara un Lienes iela, viens autiņš gandrīz ieskrēja dibenā otram, abi nobremzēja burtiski sprīža atstatumā. Kamēr tipa cietušais autovadītājs, tāds diezgan būdīgs vecis, trausās laukā no sava auto, no otra aši izleca smalks zēniņš, mudīgi izmakšķerēja no auto dēli savā augumā, ko tajā bija vedis, un metās virsū klāt pienākušajam būdīgajam, draudīgi vīcinot. Tas viss notika burtiski sekunžu laikā, kamēr es gāju garām. Situāciju vēl sirreālāku padarīja tas, ka es gāju skriet un man bija austiņas ausīs, un austiņās mūzika, kas lika tam visam izskatīties pēc labi horeografētas ainas no spriedzes filmas. Bet kā tas beidzās nezinu, aizgāju tālāk.
* * *
Pieveikt līdz šim tālāko un ātrāko pastaigskrējienu ar zombijiem, svētlaimīgi nogulēt 10 stundas, jauki sapņojot, pajogot, paēst pamatīgas vēlās brokastis, lasot vecu Ņujorkeru (pirms dažām nedēļām noskōroju kādu duci Stabu ielas Otrajā elpā par baltu velti!) = burvīgs nedēļas nogales iesākums. Īpaši ņemot vērā, ka kādas trīs dienas atkal biju iekritusi nomāktības bedrē un nejutos labi nekur ne ar vienu.
* * *
Ē, draugi paziņas, kam patīk spēlēt galda spēles un kam tādas mājās ira (es joprojām varu piedāvāt tikai Cards Against Humanity) - man tāds noskaņojums, ka nedēļas nogalē būtu forši kaut ko saspēlēt. [info]ripp, [info]degeneralis, kādi jums plāni?
* * *
Nesaprotu, no kurienes mums tās tropiskās lietusgāzes šovasar rodas, ja temperatūras ne tuvu nav tropiskas.
* * *
Rīgas dzīvokļu īres cenas laikam ir sasniegušas apogeju: tikko FB ieraudzīju sludinājumu, kurā 8 (astoņu!) m2 istabu izīrē par 97 Eur mēnesī + komunālajiem.
* * *
Jāizbeidz reiz par visām reizēm sevi žēlot, ellē ratā.
* * *
Tā, pirms es sāku zvanīt personīgi - transporta jautājums atrisināts, bet man ļoti, ļoti, ļoti noderētu palīgi mantu nešanā. Rīt plkst. 11:00.
Mantu apjoms: lielākais priekšmets ir neizjaucams plaukts, izmēros 121x77x30. Tad ir 6 lielas smagas kastes (51x39x24), 5 pilni lielie maisi un 1 līdz pusei pilns, 2 vidēja izmēra ceļasomas, čemodāns, 3 mazākas kastītes un vēl daži nelieli maisi un somas, un puķes.
Jānones no 3. stāva Smiļģa ielā un jāuznes 4. stāvā Avotu ielā.
Palīdzēsiet?
* * *
Šitā ir visnesistemātiskākā un besīgākā krāmēšanās manā mūžā. Mantu man izrādās ir daudz vairāk, nekā es domāju (daļa gan ir tās vecolaiku grāmatas no omes, kuras neviens ībukā nepērk, bet ārā mest man roka neceļas), bez tam lielu daļu no tām sastāda visādi sīkumi, kurus nevar saprast kur bāzt. Un visi tie studiju papīri! Vē.
* * *
Pārvākšanās
Draugi, varbūt kadam no jums ir vai arī ir zināms kāds, kam ir minivens un kas varētu man palīdzēt pārvest mantas kaut kad tuvākajās dienās? Radinieku varianti, uz ko cerēju, nobruka. Maršruts būtu - Jysk Dammes ielā (es pērku dīvānu, tāpēc vieglā mašiņa neder), Smiļģa iela - iekraut pārējās mantas (dažas kastes un maisi), Avotu iela. Simboliska samaksa (10 - 15 eur), bet pateicība mūžīga.
* * *
Izrādās, ka praids tomēr ir traumatiska padarīšana :D kaut kur uz Tērbatas ielas bruģa sašķiebu kāju, atnācu mājās, tagad neganti sāp.
* * *
pieskatīt kaķīšus ir jauki, bet secinājums ir, ka man pašai gan nevajag kaķīšus, jo ir risks strauji pārvērsties trakā kaķu vecenē, kas runājas ar kaķiem skaļā balsī un vispār pievērš tiem pārāk daudz uzmanības. pašlaik brīnos, vai boldrika otrais vārds nav barišņikovs, jo viņš ķerot mušas lec gaisā un taisa piruetes, tiesa, piezemējas gan kā dromedārs.
* * *
Izrādās, Laibach ir tas, kā sauc Slovēnijas galvaspilsētu vāciski. Un grupa Laibach ir no Slovēnijas.
* * *
Privātais vs. pilsoniskais
Plānoju nākotni, un nevaru saprast, ko darīt 20. jūnijā - no vienas puses, gribas atkal iet 50 km gājienā, no otras puses, šķiet, ka pilsoniski pareizā izvēle šogad būtu kopā ar Satori iet praidā. Hrmrhm.
* * *
Es vienmēr esmu redzējusi spilgtus sapņus, bet reizēm mana dzīve iekš sapņiem ir tik kruta, ka nav brīnums, ka pieceļos divas stundas vēlāk nekā plānoju. Bet toties priecīga!
* * *
Burvīgs vakars pie [info]ripp un [info]degeneralis, patīkama nakts pastaiga mājās caur negaidīti klusu pilsētu, tagad brokastīs līdzdotā šokolādes kūka. Jauki!
* * *
Draugi, varbūt kādam no jums ir diktofons, ko es varētu aizlienēt uz apmēram mēnesi, studiju pētījuma vajadzībām? Ideālā gadījumā - digitālais, no kura ierakstus var uzreiz iekopēt kompī. Apsolu apieties saudzīgi un atdot kopā ar pudeli vīna vai tamlīdzīgi pēc jūsu vēlmēm.
* * *

Previous