Validation

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Es jau biju aizmirsusi, ka laiks pirms Zsv nozīmē nemitīgas ballītes. Ak vai.
* * *
Kaislībām ne obligāti vajag drāmu (c) [info]nomirusi
Vot šito man kaut kā vajadzētu iemācīties.
* * *
Dienas pārrakstīšanās: ļipogrāfija.
* * *
"Anjēzes pludmales" darīja mani laimīgu un atgādināja man, kāpēc es kādreiz gribēju kļūt par režisori. Un Anjēze Varda pati ir tik brīnišķīga. Sieviete, kas ir dzīvojusi - mīlējusi un strādājusi, un turpina to darīt. Viņai piemīt tāda bērnišķa, nešaubīga pārliecība par savu un savas dzīves vērtību. Es gribētu vecumā būt tāda sieviete kā viņa. Un pēc filmas, ejot cauri Vērmanes dārzam uz pieturu, es piepeši uz mirkli sajutos mierā ar savu dzīvi un ar pagātni. Mana pieredze ir izveidojusi mani par to cilvēku, kas es esmu, un padarījusi nākotni iespējamu.
* * *
Tās hurmas, ko pēdējā laikā var nopirkt piemājas veikalā, ir tik gardas, ka esmu kļuvusi par totālu hurmānu.
* * *
Beidzot sāku festivālā apmeklēt arī tās filmas, ko netulkoju. Biju uz "Svētdienas ar Sibeli", kas bija skumja un maģiska reizē, un tulkotājai bija tik burvīgi piesmakusi un reizē bērnišķa balss, ka labāku tulkojumu nemaz iedomāties nevar. (Nodod manus komplimentus, [info]rasbainieks!) Tagad jādzer groks un jāklausās Karla Bruni. Un no nākamās naudas jānopērk jauna Ziemassvētku lampiņu virtene. Tās, ko nopirku pagājušo gadu ap šo laiku joprojām izskatās skaisti virs loga, bet izdega uzreiz pēc Jaunā gada.
* * *
Kāpec manā mājā ir tik sasodīti auksts? Pat ne auksts, bet kaut kā nekomfortabli, par spīti tam, ka istabā ir pilnīgi normāli +21 C, un es esmu savilkusi virsū komisku daudzumu ar drēbēm. Šķiet, ka pagājušajā rudenī/ziemā tā nebija.
* * *
Pateicoties savai lietuviešu kurasbiedrenei, kura uztur kontaktus ar visādiem Erasmus studentiem, es pēdējā laikā esmu sapazinusies ar tikpat daudz ārzemniekiem kā visā savā iepriekšējā mūžā kopā. Šovakar, piemēram, iepazinos ar vienu divdesmitgadīgu franču puisīti izpūrušiem matiem un vienu divdesmitpiecgadīgu vācu sārtvaidzi, kurš beztam dzīvo man gandrīz kaimiņos. Jauki jauki. (Turklāt francūzi sauc Žans Batists. Klišejiskāk vairs nevar!)
* * *
Beidzot piezvanīju VADC, lai noskaidrotu vai ar savām neizskaidroti paaugstinātajām AV pret TPO varu nodot asinis, izrādās ka ne. Žēl. :(
* * *
Ienāca prātā - vai latvieši, kas izklaidēšanas nolūkos (dziesmās, tv seriālos) dzied vai runā latviski ar krievu akcentu, nav kaut kas līdzīgs blekfeisam?
* * *
Ja nu kāds nelasa [info]pa_leeto, informēju, ka 2dien un 3dien organizēju grandiozu maksā-cik-gribi vecmāmiņas bibliotēkas izpārdošanu. Sīkāk - http://klab.lv/community/pa_leeto/1451220.html
* * *
Iedzēru pie vakariņām mazo šampīti un sagribējās kaut kur iet un dejot. Vai šovakar to kaut kur var darīt? Un vai kāds/a nāks kompānijā?
* * *
Nesaprotu es šitās modernās tehnoloģijas. Endomondo man saka, ka vakardienas gājumiņš jau esot nošērots, bet feisbuks neko nerāda. Lai nu kā, 50 kilometri tika pieveikti nepilnās 10 h, dabūju i piemiņas medāli, i runners walkers high, kājas īpaši nesāp, tulznu ar nav. Vēlreiz paldies līdzgājējam!
* * *
(Sen)latviešu biroja dievības: Pistne, Ņemtne un Jātne.
* * *
akrofoba žēlabas
Paskatījos FB bildes no LNB atklāšanas un sapratu, ka manas aizdomas ir apstiprinājušās - arī ēkas iekšpusē viss ir vienos stiklos un caurspīdīgs, ap kāpnēm daudz vaļējas telpas, starp kāpņu pakāpieniem caurumi... man bibliotēkas labumi tagad būs diezgan nepieejami. :( Un, cik es zinu, ir diezgan daudz cilvēku, kam tādi interjeri sagādā diskomfortu, vai tiešām arhitekti nevar priekš tādiem ierīkot vienas parastas kāpnes, vienu nelielu liftu, kas nav viss no stikla? Še tev pieejamības veicināšana, še tev diskriminācijas novēršana...
* * *
Programmas "Reiz kļūt par veselīgu sārtvaidzi" ietvaros tikko pieteicos 50 km izturības gājienam. Nav ne jausmas, vai es to varu, bet zinu, ja izdosies aizklumburēt līdz finišam, būšu par sevi šausmīgi lepna.
* * *
Spotify Ellas Ficdžeraldas radio man visu laiku cenšas iesmērēt Ziemsvētku dziesmas. Polāro mitreņu sazvērestība kaut kāda.
* * *
Uz manu epastu nāk tikai spams no mākslas muzeja un kinocentra.
* * *
Tātad, uzsaukums: šovakar ap 19 pikniks ar blekdžeku un šļuhām ar Cards Against Humanity un ko nu katrs paķers līdzi Uzvaras parkā, bet ja sāks līt, pie manis Smiļģielā. Būs [info]zirka un es, kurš vēl?
* * *
Istaba šajās siltajās dienās pēcpusdienās uzsilst līdz 27-28 grādiem, es kaifoju - optimāla temperatūra tādai aukstasiņu ķirzakai kā man. Galvenais, turēt vaļā logus, lai gaiss kustas.
* * *

Previous