Validation

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Kāpec manā mājā ir tik sasodīti auksts? Pat ne auksts, bet kaut kā nekomfortabli, par spīti tam, ka istabā ir pilnīgi normāli +21 C, un es esmu savilkusi virsū komisku daudzumu ar drēbēm. Šķiet, ka pagājušajā rudenī/ziemā tā nebija.
* * *
Pateicoties savai lietuviešu kurasbiedrenei, kura uztur kontaktus ar visādiem Erasmus studentiem, es pēdējā laikā esmu sapazinusies ar tikpat daudz ārzemniekiem kā visā savā iepriekšējā mūžā kopā. Šovakar, piemēram, iepazinos ar vienu divdesmitgadīgu franču puisīti izpūrušiem matiem un vienu divdesmitpiecgadīgu vācu sārtvaidzi, kurš beztam dzīvo man gandrīz kaimiņos. Jauki jauki. (Turklāt francūzi sauc Žans Batists. Klišejiskāk vairs nevar!)
* * *
Beidzot piezvanīju VADC, lai noskaidrotu vai ar savām neizskaidroti paaugstinātajām AV pret TPO varu nodot asinis, izrādās ka ne. Žēl. :(
* * *
Ienāca prātā - vai latvieši, kas izklaidēšanas nolūkos (dziesmās, tv seriālos) dzied vai runā latviski ar krievu akcentu, nav kaut kas līdzīgs blekfeisam?
* * *
Ja nu kāds nelasa [info]pa_leeto, informēju, ka 2dien un 3dien organizēju grandiozu maksā-cik-gribi vecmāmiņas bibliotēkas izpārdošanu. Sīkāk - http://klab.lv/community/pa_leeto/1451220.html
* * *
Iedzēru pie vakariņām mazo šampīti un sagribējās kaut kur iet un dejot. Vai šovakar to kaut kur var darīt? Un vai kāds/a nāks kompānijā?
* * *
Nesaprotu es šitās modernās tehnoloģijas. Endomondo man saka, ka vakardienas gājumiņš jau esot nošērots, bet feisbuks neko nerāda. Lai nu kā, 50 kilometri tika pieveikti nepilnās 10 h, dabūju i piemiņas medāli, i runners walkers high, kājas īpaši nesāp, tulznu ar nav. Vēlreiz paldies līdzgājējam!
* * *
(Sen)latviešu biroja dievības: Pistne, Ņemtne un Jātne.
* * *
akrofoba žēlabas
Paskatījos FB bildes no LNB atklāšanas un sapratu, ka manas aizdomas ir apstiprinājušās - arī ēkas iekšpusē viss ir vienos stiklos un caurspīdīgs, ap kāpnēm daudz vaļējas telpas, starp kāpņu pakāpieniem caurumi... man bibliotēkas labumi tagad būs diezgan nepieejami. :( Un, cik es zinu, ir diezgan daudz cilvēku, kam tādi interjeri sagādā diskomfortu, vai tiešām arhitekti nevar priekš tādiem ierīkot vienas parastas kāpnes, vienu nelielu liftu, kas nav viss no stikla? Še tev pieejamības veicināšana, še tev diskriminācijas novēršana...
* * *
Programmas "Reiz kļūt par veselīgu sārtvaidzi" ietvaros tikko pieteicos 50 km izturības gājienam. Nav ne jausmas, vai es to varu, bet zinu, ja izdosies aizklumburēt līdz finišam, būšu par sevi šausmīgi lepna.
* * *
Spotify Ellas Ficdžeraldas radio man visu laiku cenšas iesmērēt Ziemsvētku dziesmas. Polāro mitreņu sazvērestība kaut kāda.
* * *
Uz manu epastu nāk tikai spams no mākslas muzeja un kinocentra.
* * *
Tātad, uzsaukums: šovakar ap 19 pikniks ar blekdžeku un šļuhām ar Cards Against Humanity un ko nu katrs paķers līdzi Uzvaras parkā, bet ja sāks līt, pie manis Smiļģielā. Būs [info]zirka un es, kurš vēl?
* * *
Istaba šajās siltajās dienās pēcpusdienās uzsilst līdz 27-28 grādiem, es kaifoju - optimāla temperatūra tādai aukstasiņu ķirzakai kā man. Galvenais, turēt vaļā logus, lai gaiss kustas.
* * *
Dilemma: tad, kad atvērušās čakras projekta pieteikuma rakstīšanai, bet darba diena beigusies, turpināt rakstīt vai iet meklēt akūti nepieciešamos vasaras apavus? Zinot, ka rīt atkal būs nepieciešama vairāku stundu iešūpošanās, lai sāku domāt projektu valodā. Bet kājā vilkšanai ir tikai biezas slēgtas kurpes un skrienambotas.
* * *
Iepinos divās FB diskusijās par Končitas Vurstas uzvaru Eirovīzijā. Baisi noguru, bet tomēr priecājos, ka nepaklusēju un paudu savu viedokli.
* * *
Radās nepieciešamība iepazīties ar Latvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju Latvija2030. Kāds tur ir pamatīgi paspēlējies ar krāsiņām un fontiņiem, vīī!
* * *
Meh, Eirovīzijas lapa šogad tā iekārtota, ka nevar reizē skatīties un lasīt tvitera komentus, kas ir vienīgais iemesls, kādēļ vispār skatīties.
* * *
Tikko pārliecinājos, ka nedzīvoju viena - pa virtuvi šiverējas pelīte. Pieķerta vispirms paslēpās papīros, kas man nolikti uz izmešanu papīru miskastē, pēc tam zibenīgā ātrumā pazuda aiz ledusskapja. Grabināšanos biju dzirdējusi jau agrāk, un aiz veļasmašīnas dzīvokļa īpašnieks bija atstājis slazdu (kurā es vienreiz gandrīz iecirtu pirkstus), bet redzējusi nebiju. Tagad jāizdomā, kā lai ievilina pelīti burciņā, lai var iznest dzīvot laukā. Nogalināt negribas.
* * *
Pārāk daudz cilvēku. Pārāk daudz cilvēku ārā uz ielām.
* * *

Previous