aņa delovejevna ([info]deloveja_kundze) rakstīja,
@ 2019-03-14 09:17:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
es jau kādu laiku esmu ar interesi domājusi, kas iet uz tiem operu seansiem forum cinemas. nu, wonder no more - mamma nopirka biļetes, un mēs iesiem uz Valkīru marta beigās. varētu jau snobēt un iesmiet par augstās kultūras baudīšanu popkorna ielenkumā, bet, no otras puses, šis konkrētais iestudējums ir 5 stundas, un to noteikti var labāk baudīt ērtos krēslos, nevis tajos, ko parasti operā varu atļauties un kur vienmēr kāds blakus nodarbojas ar intensīvu manspredingu.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]neraate
2019-03-14 10:07 (saite)
man šķiet, ka tas ir ok variants tiem, kam 'nepatīk opera' bet patīk muzikālais izpildījums/interesē konkrēti dziedātāji/iestudējums/kas nekad neaizbrauks uz konkrēto vietu, ir dzirdēts arī ka kāds aizved kādu kad konkrētais iestudējums nav pieejams operā un zinu, ka dažas pensionētas kundzītes šo uzņēma ar sajūsmu, nu tās, kas uz operu vairs negāja jo nevarēja nosēdēt, protams, nezinu cik ļoti tā sajūsma rezultējās biļešu pirkšanā, bet tās divas reizes, kad es pati gribēju, nedabūju biļetes

man šķiet, ka auditorija atšķiras, jo īstenie snobi brauc skatīties tur uz vietas, bet šis ir tāds labs veids kā pupularizēt augsto mākslu

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]deloveja_kundze
2019-03-14 15:15 (saite)
es vispār pēdējā laikā krietni vairāk sajūsminos par ierakstiem - gan operām, gan koncertiem, jo abos gadījumos tava pieredze ir tik nenormāli atkarīga no apkārtējiem, un man ir tik daudz koncertu pieredzes sabojātas, jo kāds blakus pīpē sejā, kāds visu laiku baksta mugurā, kāds kāpj uz kājām vai, ja sēžam zālē, manspredo, skatās telefonā un tamlīdzīgi. skatoties koncertierakstus, piemēram, ir krietni vieglāk fokusēties uz pašu darbu, atmetot šos sadzīviskos apstākļus malā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]neraate
2019-03-14 15:55 (saite)
ierakstā turklāt ir tuvplāni un detaļas, kuras dzīvajā var neredzēt. man arī ļoti patīk!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]koriandrejs
2019-03-14 14:56 (saite)
Domāju, ka neviens tur popkornu neiestieps. Mani arī vienreiz ģimene aizvilka un par joku par popkornu saņēmu nicīgu skatu. Toties viena sieviete rindu priekšup no mums kādu pusi uzstāšanās filmēja ekrānu. Tā lūk.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]deloveja_kundze
2019-03-14 15:13 (saite)
nu, es gan pavisam nopietni grasos paņemt līdzi kaut ko ēdamu, jo 5 stundas nav joka lieta. bet par to popkorna ielenkumu es gan vairāk biju domājusi pašu vietu kā tādu, joprojām atceros diezgan iespaidīgo viena Lielā Kristapa noslēguma ceremoniju, kas notika lielākajā zālē un pirms un pēc ceremonijas visi tā šausmīgi mīņājās gaitenī, kāds kaut kur fonā spēlēja "Blurred lines", cilvēki treniņtērpos ar milzu popkorna spaiņiem gāja uz filmām, un Ivars Seleckis un Streičs izskatījās pavisam apmulsuši savos uzvalkos starp sponsoru klātiem galdiem un cilvēkiem, kas nekaunīgi šo galdu labumus gāza sev somās.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]vilibaldis
2019-03-14 20:18 (saite)
viņi laiž starpbrīdi, vismaz tajā reizē, kad es gāju tā bija

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]f
2019-03-15 08:28 (saite)
ar cerību pilnu skatu raugos nākotnē - ka izdosies uz kādu tādu seansu tikt. kur gan vēl to paskatīties? un ja vēl balkonā!

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?