ctulhu ([info]ctulhu) rakstīja,
@ 2022-09-01 14:28:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Teloss
par LV noteikto valsts un baznīcas šķirtību

https://telos.lv/baznicas-skirtiba-1/

man arī šķiet, ka tur formulējumā ir drusku neprecizitāte.

Satversmes 99. pants “Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts”

Te ir vienkāršs jautājums: Kura baznīca? Visas? Viņu ir daudz.

Loģiskāk būtu: ``jebkura reliģiska organizācija ir stingri atdalīta no valsts un nevienai reliģiskai organizācijai nav tiesību ietekmēt valsts pārvaldi.``


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2022-09-02 19:18 (saite)
Tik pat labi tad varēs sākt strīdēties kas ir "reliģiska organizācija". Vai miljonāru-aktīvistu fondētie NGO aļa papardes ziedi u.c. woke šizofrēniķu sektas nav reliģiskas organizācijas? Tad jāpaplašina jēdziens vēl. Nekādas ideoloģiskas ievirzes organizācijas nedrīkst nekādā veidā sadarboties ar valsts pārvaldes iestādēm. Principā tas būtu labākais definējums.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2022-09-02 23:01 (saite)
/ Nekādas ideoloģiskas ievirzes organizācijas nedrīkst nekādā veidā sadarboties ar valsts pārvaldes iestādēm. Principā tas būtu labākais definējums. /

Uz jebkuriem iracionāliem, evidencē nebalstītiem principiem un aksiomām balstītas ideoloģiskas ievirzes organizācijas. OK.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hedera
2022-09-03 12:16 (saite)
Papardes Zieda aktivitātes bija viens no galvenajiem, ja ne galvenais iemesls, kādēļ Latvijā 90.to gadu otrajā pusē strauji saruka abortu skaits un STS izplatība. Viņi piegādāja jauniešiem informāciju par reproduktīvo veselību un kontracepciju - tās bija tēmas, kuras parastajās "veselības mācības" stundās skolās vispār neapskatīja tajā laikā. Tev kā kaismīgam abortu pretiniekam vajadzētu būt sajūsmā par to organizāciju.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2022-09-03 12:24 (saite)
Nu jā tas nav ``iracionālās/ nezinātiksās aksiomās balstīad ideoloģija``

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?