Ūūlę ([info]chimera) rakstīja,
@ 2018-02-09 09:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
kopumā man šķiet, ka sievietēm sabiedriski ļ. patīk uzņemties kārtības sargu lomas un tās aktīvi pielietot. jo, lai gan pēc slavenās agreeableness skalas es sev nedotu vairāk par mīnus desmit, konfliktu skaits manā dzīvē tomēr ir izteikti dzimumproprocionāls. neviens nav mani močījis kā beibes. es nesmuki izskatos, nesmuki uzvedos, nerubīju sievišķību, nerubīju feminismu, nerubīju to, to un vēl šito. ja es būtu glupāka, sasapņotos, ka viņas mani par kaut ko apskauž. taču, visticamāk, vnk ir sašutušas, ka tādus ķēmus arī pieskaita pie sievietēm.

par dzimumlomām joprojām nezinu neko. es braucu m. pakaļ uz darbu, kad viņam smagākas vai garākas dienas, toties viņš šuj maniem mēteļiem visas notrūkušās pogas.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]inese_tk
2018-02-09 11:58 (saite)
man bieži nav gribējies iesaistīties čiksu bariņos, jo garlaicīgāk un arī sarežģītāk (jo uzreiz jūtams lielāks vērtējums/džadžings, kurš pieaug, kad es izvēlos palikt bariņā ar viņu džekiem, piemēram, kādā pasākumā :D )

savukārt, džeku bariņos ir gadījies saskarties ar to, ka piemēram, kad pievienojas vēl kāds, viņš sasveicinās ar visiem džekiem, bet ar mani nē. (es gan tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka pēc etiķetes, sievietei sasveicinoties jādod roka pirmajai).

ja jākomunicē ar svešiem cilvēkiem/jāpazīstas - ar džekiem liekas ievērojami vieglāk un vienkāršāk un ar mazāku stresu. un es neesmu blondīne ar lieliem pupiem, t.i. es nedomāju, ka komunikāciju atvieglotu tieši tas, ka būtu cērtams kociņš.

bet man ir draudzenes. ar kurām tiekos reti, bet ļoti novērtēju. esmu vairākos čiksu bariņos un tas ir forši. lai gan - tie bariņi ir izveidojušies uz hobiju bāzes, kuros vīrieši ir retums - piemēram, man ir zirgu draudzeņu bariņš, jogas draudzeņu bariņš un kultūras akadēmijas draudziņu bariņš (kurā ir arī vienīgais mūsu kursabiedrs, kurš pabeidza)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]chimera
2018-02-09 12:01 (saite)
savukārt, džeku bariņos ir gadījies saskarties ar to, ka piemēram,
kad pievienojas vēl kāds, viņš sasveicinās ar visiem džekiem, bet
ar mani nē. (es gan tikai salīdzinoši nesen uzzināju, ka pēc
etiķetes, sievietei sasveicinoties jādod roka pirmajai). ---> šitais jā, ir tādi bariņi, then again, man tādu džeku, kuri tā baigi atnāk un sāk formāli spiest rokas, manā apkārtnē nav baigi daudz. tā arī tāda noteiktas kultūras lieta.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]inese_tk
2018-02-09 13:09 (saite)
man liekas, ka ne gluži kultūras, bet audzināšanas jautājums (ko attiecīgi zināmā mērā uzskatu par problēmu). jo vienā bariņā mēdz būt džeki, kas sasveicinās ar visiem - ja nedod roku, tomēr skaidri un nepārprotami sasveicinās ar čiksām - acu kontakts vai kaut kas no "dod pieci" sērijas, bet ir tādi, kuri konkrēti ignorē sievietes sasveicināšanās brīdī

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]chimera
2018-02-09 12:04 (saite)
par hobijiem trū. draudzēties uz hobiju bāzes ir kudiš foršāk, vieglāk, patīkamāk. atskaitot hobiju "dzeram visu vakaru un gaužamies par džekiem".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?