antarctica starts here

Jaunākais

25.4.15 08:06

ik pa brīdim mēģinām ievērtēt kādu no stilīgajiem seriāliem, ko skatās ciba. vakar pienāca banshee kārta.

-kas tas par krievu seriālu
-a kāpēc mēs vēl sasisto lukturu ielu neskatāmies?
-nu cik var dauzīt ar dažādām galvām vienu un to pašu logu

nopūta.

24.4.15 14:03

tante, kura aizšķērsoja mikriņa eju pie pašām durvīm, un kuru vairākkārt lūdza apsēsties, paiet tālāk, palaist garām cilvēkus ar somām utt, sāka aurot, ka viņa ir invalīde, ka viņa nevar pat pāris pieturas kājām noiet, un ka tas ir terors viens vienīgs.

kājās invalīdei bija 7 cm augstas špiļkas.
Tags:

23.4.15 08:59

notikumi ukrainā neatstāj vienaldzīgus par meksikāņus un death in june fanus

https://www.youtube.com/watch?v=_uNfV46tfnQ&sns=fb

(i call any supporter of donbass heroesto boicott death in june)

22.4.15 18:04

vai, atkal atradu savu tulkojumu torrentos ^^

http://www.torrentino.net/torrent/77095

22.4.15 13:30

nopirku hanteles un pat paspēju uzsist sev pa pirkstiem, pirms biju sapirkusies vēl espanderu komplektu, fitnesa stieni, digitālo lecamauklu'n'šit.

21.4.15 14:38

(es drīz beigšu spamot par maltu, atvečaju) žēl, ka somā neielīda klasiskā maltas sieviešu galvassega. tas ir krutāk par hidžabu!http://en.wikipedia.org/wiki/G%C4%A7onnella

21.4.15 13:37 - mafijako ārsti tev nestāsta iznāk arī lietuviski.

20.4.15 19:31

ilustrēju

20.4.15 17:07

vispār, lai nerastos nepareizs priekšstats, man malta ļoti patika, nevis nepatika. man tik tāda izteiksmes forma. bez tam, ceļojot man ieslēdzas mode "ak, es iekāpu sūdā! cik jauki! ak, manā zupā peld prusaks! cik eksotiski!", turklāt nemaz nav jābrauc uz maltu, ieslēdzas uzreiz aiz rīgas robežām. es vispār būtu priecīga, ja tas man ieslēgtos arī ikdienā (wiii, sarkandaugavas pārbrauktuve atkal ciet!).

ja no tās pašas sērijas, tad patiesu prieku sagādāja arī piebilde kādas ēstuves meņū: ja jūs par ēdieniem būsiet samaksājuši mazāk par 15 eiro, mēs rēķinam pieskaitīsim vēl piecus, just because.

19.4.15 16:29

pamazam saku pierast pie maltas anglju valodas.
subway ir pazemes pareja, nevis metro.
unisex salon - frizetava, nevis tas, no ka varetu baidities lv konservativie.

19.4.15 08:07

o, mana istaba paradijies internets, ko nopirku 4dien! ura! also, salaboju tekoshu podu (pec tam, kad vieteja prese izlasju, ka situacija ar udeni maltaa ir viena no sliktakajam pasaule. bet nu davai par labo. transports ir ne tikai lens, bet ari lets - ar dienas biljeti 1.50 eiro vertiba es braukju visu dienu, visos marshrutos (horvatija transports bija lens un nejega dargs). angliski runa visi, ka jau britu ex-kolonijaa, athkjiriba no citiem eiropas dienvidiem, un kopuma es te jutos ljoti brivi un droshi, lai gan ta pati vieteja prese apgalvo, ka human trafficking problemas eiropaa ir baisakas tikai ukrainaa.

brokastis, un tad uz gozo.

18.4.15 14:59

paris piles ikdienas maltas darvas:

1) vakar, aizvakar besijos par kondicionieriem autobusos - nav vel tik tveicigs, lai galapunktaaa izkaptu parsalusi; shodien mans besis tika uzklausits, un uz mdinu braucu ar autobusu, kura uz pilnu klapi bija ieslegta apkure (ara ir 24 gradi). lai kaut ka to kompensetu, pec 10 min dienishkja kondishka tomer tika ierubita, un no augshas es salu, kamer no apakshas - cepos.

2) gribeju nopirkt mammai richarda ellisa fotoalbumu (lieliski maltas foto 19/20 gs mijaa) mdinas nacionalajaa arhivaa, 10 min mekleju kadu, kas varetu man to pardot, beidzot atradu tadu pashu 19/20 gs mijas vechuku, kursh vel pec 10 min krekshkjeshanas konstateja, ka nemak atslegt vitrinu un nespej man pardot pilnigi neko.

18.4.15 14:57

iesoljoju kadraa maltieshu serialaa un viskautkas cits.

17.4.15 16:10

malta- valsts, kura visiem ir auto, bet nevajadzetu. 20 km liels attalums tiek pieveikts pusotraa stundaa, uz visiem stabiem ir plakatiem speed kills, bet kads gan tur speed, ja tajos retajos brizhos, kad atrums var attisties lidz 50km/h, tu jau juties ka jaguars ar veju matos. regulari kads ar kadu nevarsadalit celju un apstajas celja vidu izbljaustities (kas neveicina sastregumu mazinashanos). shodien autobuss vienkarshi izmeta visus pasazhierus uz celja, jo sastregums izskatijas ta uz kadu stundu (par laimi, man bija palikushi tikai kadi paris km).

internetu izmantoju no interneta kafe (shodien ir dators ar mazak sapistu klavieri, tapec rakstu vairak), jo free wi-fi ir ekstra, un pat tur, kur tam jabut, ta biezhi vien nav. interneta kafe ir kruts, puse datoru nestrada, administratore vakar, meklejot man kadu, kas tomer darbojas, ar vieglu rokas kustibu, izrubija cilvekiem visus parejos datorus.

vel man ir nejega kruta mitne.shorit mani sagaidija vannaa neliela skorpiona izmera prusaks. tv ir par brivu, tachu pults no ta ir jaiznoma (muahaha). 5 no rita zem logiem dzied gailis. man viss patik, nopietni.

toties shodien atradu vegano estuvi (vienu no divam uz visas salas!) ta ka malta majam isti nav numuru (ir nosaukumi), brauciet lidz gzirai, pamaldieties, meklejot sveta jura ielu, tad paejiet garam majai, kas saucas my rest, pec tam majai, kas saucas my nest, un tad jau var ari paest.

m. toties zinjo, ka tikmer mums gandriz nodega maja:
http://klab.lv/users/vaarna/391248.html

16.4.15 17:12

esmu valstii ar murgainako satiksmi un internetu so far ^^

15.4.15 09:37

kas vairo sievišķo enerģiju )

es vispār esmu AHŪNA sievišķīga - yoga'n'šit, vienatnē ar sevi pavadu lielāko daļu savas dzīves, rakstu dienasgrāmatu (cibā) un pat zinu, kas ir mēness. matus gan nekrāsošu.

13.4.15 09:10

Кардио очень полезно, мужья и любовь тоже, но это все не заменит собственных мышц.

par sportu un attiecībām, ha: http://evo-lutio.livejournal.com/74049.html

12.4.15 09:33

kāds ir mēģinājis?

http://time.com/3626031/fake-location-cheaper-plane-tickets/

10.4.15 09:35

ja par vegānismu vēl, tad nemaz nav labi.
m. virtuvē jau kuro dienu tiek izrīts viss vegānais piedāvājums. pat viss keils tiek nograuzts līdz pēdējam! (ne par ko nebrīnos, ņemot vērā, ka, lai pusdienlaikā tur vispār tiktu iekšā, ir jāizstāv 10-15 min gara rinda)
attiecīgi, man nekas nepaliek pāri, un šīs mājas iemītniekiem ir a) jāiet uz veikalu, b) pašiem jātaisa ēst, no kā es pēdējā pusgada laikā biju smagi atradinājusies.
neesiet hipsteri, neākstieties!

9.4.15 10:39

wicker man (2006) - neviena plika pupa (toties daudz evil sieviešu amišiedvesmotos tērpos), neviens nedzied*, daudz dod pa purnu, turklāt nikolass keidžs (kurš patīk m. un nepatīk man viena un tā paša iemesla dēļ - jo izskatās pēc vecmīlgrāvieša. lai gan nē, man patīk keidžs, nevienā no pēdējām filmām ar viņu, ko tulkoju, nav bijis vairāk par 400 titriem) ---> meh.

*vot, ja wicker man koverētu latvieši, vismaz ar dziedāšanu viss būtu bijis kārtībā vītolu ģimene saundtrekā
Powered by Sviesta Ciba