antarctica starts here

Jaunākais

25.8.16 15:06

naida izmeklēšana ir patiesi aizraujoša. izrādās, tīklā ir miljoniem topiku aļa who do serbs hate more croatians or albanians utt utml.

also, http://www.thetoptens.com/most-hated-countries/ (bija daži subjektīvi pārsteigumi)

25.8.16 10:17

uzzinu_pēdējais: izrādās, čaušesku inčīgās reproduktīvās politikas dzinulis bija vēlme savairoties vairāk par nīstajiem ungāriem (kkad būs jāpapēta sīkāk, kas vēl ko eiropā nīst).

24.8.16 09:21

tā, sadarbiba ar absolūts ēd tomēr nenotiks, jo es dzīvoju neizbraucamos pāķos, kas tikai pārpratuma pēc saucas rīga. bet neesmu atmetusi cerību tikt pie piegādes, kas nebūtu e-maxima. kādi vēl tur bija varianti, atgādināsiet?

23.8.16 12:51

stc, kad centos savākt to nelaimīgo piķi kanalizācijas akas remontam, astrīda aizsvilās - sak, kad mēs ar m. pirms 11 gadiem īrējām vienu citu dzīvokli šajā mājā, mēs aizejot neesot izmazgājuši aizkarus, un KO TAD ES TAGAD GRIBOT. neizplati tīrību katrā savā dzīves minūtē, neliekuļo un sēdi sūdos, čmo.

tā kā selektivitātes arguments ir tāda izplatīta parādība. es, protams, arī esmu selektīvi līdzjūtīga, kā tad bez tā, turklāt lidzjūtību vispār nemīlu, jo pārāk bieži aiz tās slēpjas pretīgs patronizing. arī vārds "mīlestība" man nesimpatizē, neesmu nekāds hipijs ar puķēm matos, lai palīdzētu tikai tiem, ko no sirds mīlu; esmu palīdzējusi arī tiem, kas man ir vienaldzīgi vai pat derdzas, jo parasti tam var atrast kādu pragmātisku motivāciju, nu, vai man vnk ir lieki resursi. also, pat derdzīgi cilvēki kļūst mazāk derdzīgi, ja viņu dzīve kļūst mazliet vieglāka.

22.8.16 21:11

pilnīgi citā sakarā pēc daudziem gadiem ieskatījos slavenā pežu apskatnieka roosh v mājaslapā, un aš atkārās žoklis: arī viņš nu ir pievērsies politikai un sazvērestību teorijām, aktīvi aģitē par trampu* utt utml.

*http://www.rooshv.com/if-donald-trump-doesnt-win-were-screwed

ko tad var gribēt no cibas.

***

cibas ietekmē veicu pirmo dārzaugļu pasūtījumu iekš absolūts ēd, jo dzīve ir pārāk īsa, lai staigātu pa veikaliem un tirgiem. paldies sw par ierādīšanu.

22.8.16 09:11

jā, es arī ceru, ka visas tās pārtikas tonnas, ko iznīcina sankciju dēļ, kāds tomēr savāc mājās un pa kluso apēd.

21.8.16 09:31

ēk spēlējā brīnišķā muzeja brīnišķā ābeļdārzā kopā ar idisi - ķipa auļi, bet beibes, un nevis vienkārši beibes, bet visas 32. izmēra un seksī. tas viņām bija pēdējais tūres koncerts pirms atgriešanās maskavā. zviedrijā esot palikušas bez auto, kurš iekļuva tādā avārijā, pēc kuras cilvēki nemēdzot iedzīvot, kā teica glābēji (redzēju bildes, patiesi viss auto pa detaļām, meitenes stāv blakus un smaida - nu, a kā vēl uz ko tādu reaģēt?). dīvainā kārtā izdzīvoja ne tikai viņas visas, bet arī aifons, par ko vēl neesot izmaksāts kredīts.

skatītāju bija necik (es turpceļā prognozēju, ka būs 7, apmēram tikpat arī varētu būt bijis). riisto (organizators) saka, ka šis ir sliktākas gads igaunijas koncertvēsturē, cilvēki nenāk ne uz ko. uz kaut kādu krutu elektrofestivālu pie jūras esot bijuši knapi 70. vispār igaunija atkal pārsteidz ar to, ka neizskatās, ka to apdzīvotu cilvēki. tukšas pilsētas, tukšas ielas.

rāpšanās pils torņos un zobenu cīņas, negaršīgākais smūtijs, ko jebkad esmu dzērusi, veczemju klintis utt utml.

18.8.16 10:54

ak jā, VAZL aizvakar salaboja trubu par paldies un materiālu izmaksu, un mēs vairs nesmirdam! kopš viņš vairs nestaigā ar cirvi un ļaunu aci gar maniem kokiem, mēs sadzīvojam draudzīgi.
Tags:

17.8.16 17:09

st. c., man burtiski pāris reizes mūžā prasīts kaut kas par bērniem. nezīmējos, pieņemu, ka vai nu visiem vienalga, vai pamanos izspert kādu netaktisku jautājumu pirmā (piemēram, vienai beibei reiz priecīgi vaicāju, neko ļaunu nedomājot: o, tev ir bērns? speciāli taisīji vai vnk iekriti?)

nu, tas, ka man nav radu un kolēģu, gan jau arī spēlē savu lomu.

toties! to visu kompensē tie, kuri man ziljons reizes ir prasījuši, vai es nevēlos beidzot kādu sunīti/kaķīti. nē, atbildu joprojām, reizi par visām reizēm - nē.

17.8.16 09:50

viss, čau

17.8.16 08:30

nez, vīrieši ir uzēdušies stīvenam kingam par fat-shamingu, tāpat kā dažas citas dažām citām? jo, srsly, galvenās šausmas viņa pēdējās desmitgades darbos (varbūt atskaitot revival) ir resnuma šausmas.

resnums!!! )

16.8.16 12:21

ek, multitran, multitran...

http://www.multitran.ru/c/m.exe?t=86925_27_2&s1=%E3%E8%E1%EA%E8%E9%20%EF%F0%F3%F2

16.8.16 09:44

ok, virtuves izlietnes trubu (ne to, kas saistībā ar kanalizācijas aku) mums, izrādās, uzlika nepareizi - tā, ka jādzīvo smirdoņā no kapiem kanalizācijas, un, visticamāk, apzināti nepareizi, jo tik brutālu kļūdu nepieļautu pat amatiersantehniķis.

es nesaprotu, ko šiem cilvēkiem vajag? es izturos laipni, nekavēju samaksu, nekaulējos, neskopojos. es pat nevaru norakstīt to uz to, ka esmu blondīne, jo arī m. ir appists neskaitāmas reizes, kārtojot dažādas remonta lietas. moš tā ir kāda cīņa? kā astrīda cīnās ar visiem, kuri nav tik veci kā viņa, tā šie cīnās ar... es nezinu, ar tiem, kas var atļauties samaksāt santehniķim? kur loģika? ja tā būtu pirmā, piektā vai kaut vai desmitā reize, bet nē, tā ir sistēma.

toties piedzinu no kaimiņiem 100 eiro. tā nebūt nav visa pazaudētā nauda, tomēr patīkami, ņemot vērā, ka biju jau norakstījusi visu summu.

15.8.16 14:30

problēma nav tajā, ka tu strādā par daudz, bet tajā, ka to laiku, ko nestrādā, tu pavadi maximāli tizli!!

13.8.16 20:23

nepastāstīju pašu dīvaināko. šodien bijām arī slavenajā terapijā, kur brančojām kā cūkas divas stundas, un būtu brančojuši vēl, bet vēderi nav bezizmēra. tad lūk, tur bija pāris. es neko tādu vēl nebiju redzējusi. es ne par to, ka viņi biji bilingvāli, jo ar kaut kādiem jauniešiem runāja gan perfekti latviski, gan perfekti krieviski. bet viņi bija veci (un nevis veci kā es, bet reāli veci, 60+ vismaz). tātad viņi bija veci un kopā. vīrietis bija dzīvs un izskatījās, ka nodzīvos vēl labu laiku. viņi izskatījās kā normāli clvēki, nevis kā tādi, kuri varētu grūst tevi no sabtransporta, spļaudami tev virsū un lamādami samaitāto jaunatni, izpirkuši visus griķus. vēl vairāk - viņi saskūpstījās. es tiešām centos neblenzt, bet nu tāds aww

13.8.16 17:43

vo, uztaisīšu jaunas jūzerpikčas dzimumdiskusijāmpaldies poļu kalējiem )

also, NOSPĒRU grāmatu maiņas punktā grāmatu, lai mājās konstatētu, ka tāda man jau ir. FML.

13.8.16 10:07

kā mums visiem ir zināms, man ļ. daudz kas besī grāvī. tak jāatzīmē, ka pamosties no lapsas riešanas aiz loga ir fooorši.

12.8.16 21:46

Šīs grāmatas pamatā ir Autora fшloloģijas maģistra darbs, kas izstrādāts
1995. gadā. Latvijas universitātes Filoloģijas fakultātes un Baltu valodu
katedras vadība neļāva to aizstāvēt, jo “Latvijā nevar būt nekādas latgaļu
valodas”. Tika izvirzīta prasība pārrakstīt darbu tā, lai latgaļu valoda
nekur netiktu pieminēta, bet tiktu deklarēts, ka tā ir latviešu valodas
izloksne, kas veidojusies no vidus dialekta. Valodas faktus, kas šo hipotēzi
apgāž, autoram pret viņa sirdsapziņu un zinātnisko patiesību vajadzēja
pārkvalificēt „pēc Mīlenbaha un Endzelīna” vai ignorēt. Valerjans atteicās
sniegt nepatiesu liecību. Par to LU un Latvijas valsts viņam nolaupīja maģistra diplomu.

http://langala.mozello.lv/latgalu-etnocids/

12.8.16 14:20

cik forši ir pamosties pēc koncerta un nevis vemt spainī, bet gan doties uz intervāltreniņu!

galvenais ieguvums no kačalkas, starp citu, man pašai bija negaidīts. sākumā treniņi, pēc kuriem tu smirdi piecu km radiusā un nespēj apvaldīt ekstremitāšu trīcēšanu (saku to, jo no jogas* utml šo dabūt nevarēja), izsūca visus spēkus un bija kādu stundu jāpaguļ, optimāli atrubonā. un tad pēc kāda laika nepieciešamība atpūsties pazuda. tāda sajūta, ka iekšā kaut kas pārslēdzās, un kaut kā nezin kā kļuva vairāk, kas jūtams arī ikdienā.

*nevēlos nozākāt jogu; atceros, ka sen-sen, pašā sākumā man melns gar acīm metās no visām pozām ar noliecieniem uz aizmuguri, un tad tas pārgāja, un arī tas bija vī.

ja runājam ciparos, esmu sasniegusi savas dzīves smagāko punktu (56 kg, vakarā vispār 57!!), taču tie apģērba gabali, kas man bija 36. izmērā, ir kļuvuši par totāliem maisiem, un dažs labs 34. izmērs arī ir pārlieku vaļīgs.

12.8.16 00:03

mēs bijām uz kubanu, un tur nav neviena lamzaka.
Powered by Sviesta Ciba