antarctica starts here

Jaunākais

27.11.15 08:58

a aiz ko visi nīst keilu? rau,
keliam ir patiesi krāšņa uzturvērtība (http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2461/2,
keils ir lēts
keils nav fancy (nu, kļuva vienu brīdi sibīrijas lopbarība par superfūdu, so what, nav nepelnīti). man, kā zināms, vispār garšo lopbarība, nu tur auzas un griķi, par kuriem čehi vēl joprojām raksta uz iepakojumiem, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus, un normāliem cilvēkiem tā nebūtu jāēd).

vārdsakot, tāds čista latvisks kāposts.

***

iemetu aci nu jau slavenajā valkīras blogā. viss ir ļ. jauki, bet nu cik var atspēkot argumentu, kuru neviens neizvirza? ekošmeko pārtiku cilvēki izvēlas ne aiz tā, kas tur supposedly ir (lielāka uzturvērtība), bet dēļ tā, kā tur nav (pesticīdu un herbicīdu, ko cilvēki nevēlas redzēt sevī, augsnē, ūdeņos utt).

26.11.15 11:46

vakar, spītējot pilnmēnesim (vai arī par godu tam), noskatījāmies divas beverlīhilzas, 90210 sērijas (meloju, trīs).

tas tik ir kaut kas. nē, es ne par mūziku, šmotkām, sižetiskām līnijām.
psc, tās meitenes vairs nešķiet smukas (izņemot brendu), viņas šķiet pilnīgi parastas. m. vispār iesaucās: eu, cik viņa ir resna!, uz ko es iebikstīju viņam ar elkoni un teicu, nē, viņa ir pilnīgi normāla, mēs vienkārši sen neesam redzējuši normālus cilvēkus teļukā. ja parādās sievietes pēc 40, viņas arī izskatās pēc 40. fuck, viņas staigā bikini UN izskatās pēc 40, un neviens neko. salīdzinājumam - es te nerunāju par mūsdienu bonda meitenēm, es runāju par disneja ģimenes filmām, ko tulkoju vienā laidā, un kur godīgās namamātes ar 5 bērniem izskatās vienā vecumā un formīgumā ar savu vecāko meitu-tīneidžeri.
nez, kad pazuda parastie dibeni? kad tas viss sākās?

25.11.15 19:16

vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.
Tags:

25.11.15 15:09

ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.

25.11.15 09:58

neko nezinu par jūsu slavenajām lētajām biļetēm uz trauksmainajām zonām, tūroperatori piedāvā atpūtu ēģiptē par kādiem 30% dārgāk, nekā agrāk/parasti šajā laikā.

24.11.15 23:45

m. mikriņā atrada zīmīti "sveiki! jūs esat ļoti skaita sieviete, tāpēc nolēmu jums uzrakstīt". paraksts - jānis, telefons tāds un tāds. spriežot pēc tā, ka zīmīte atstāta turpat, skaistule neiespaidojās, bet m. neļāva man zīmīti nekur šērot, lai cilvēki nesāktu jāni izjokot.
Tags:

23.11.15 20:57

(aizdomājos) espatnez, varbūt tas arī bija iepazīšanās mēģinājums šodien (bet es šaubos), kuru neuztvēru tāpēc, ka ja man būtu mašīna, es arī braukātu gar autobusu pieturām un vāktu salstošos brauktgribētājus, just because, tb situācija man nelikās ne aizdomīga, ne creepy, ne vēl kāda.

jā, esmu meitene, kas kāp svešās mašīnās, un ja saruna nevedas, prasa: a ko jūs darītu, ja es būtu manjaks?

23.11.15 11:57

vēl mans nemenstruālais sindroms mēdz izpausties sajūtā, ka man ir šausmīgi daudz laika un enerģijas, аж прет, bet nav ne mazākās poņas, kur lai to visu liek. ķip, sācies brīvlaiks, kur lai liekas, bet brīvlaiks ir viss atlikušais mūžs.

23.11.15 10:57

mans postmenstruālais sindroms izpaužas gruzonā par un ap tēmu "cilvēki dara tik foršas lietas, bet es nēēēē"

bet!! "mēs esam vajadzīgi pasaulei, un pasaule ir vajadzīga mums, un tas ir pietiekams priekšnoteikums ne vien laimīgai, bet pat dēkainai dzīvei" (c) austris kalmiņš

21.11.15 09:03

sikboja ciba man patīk tik ļoti, jo apvieno abu manu mīļāko šovu iezīmes (saimnieks meklē sievu un ekstrasensu cīņas).

19.11.15 15:11

eu, bet tā grāmata ir sociālaktuāla! 199. fakin 3. gadā! (m. nav mājās, lai es viņam lasītu priekšā, tāpēc jācieš jums)

"pārāk liels nēģeru daudzums ietekmēja amerikāņu kā tautas mentalitāti. vēl nav zudušas tautu un rasu mentalitāšu atšķirības un diez vai tik drīz arī izzudīs. tas ir tālas nākotnes jautājums, bet pašlaik amerika ir viens milzīgs sakausējums, kura īpašības vēl nav līdz galam izpētītas. par laimi, kanāda tāda nav, kaut gan tendence ir".

BET TAD viņi sastop vienīgo cilvēku, kurš sadarbojas ar zemes iznīcinātājiem. tas, protams, ir arābs.

"svešā acīs pazibēja bailes, kad viņš uzmeta skatienu sievietei minimālā apģērbā un ar automātu rokās, kas turklāt bija notēmēts viņam vēderā. acīmredzot viņa priekšstats par sievieti varēja būt kā jau katram neizglītotam islama pasaulē dzīvojošam vīrietim - tā padevīga, ar pilnīgi aizsegtu ķermeni un aizvien lūdz savu allahu".

19.11.15 12:15

...andris ļoti pārdzīvoja (vecāku nāvi). viņš palika viens pats, jo citu tuvu radinieku nebija. draugi visādi centās viņu mierināt, bet velti. tomēr andris izrādījās stipras gribas cilvēks un drīz vien atguva līdzsvaru.

viņa mājā bija trīs istabas, virtuve, halle, koridors, vannas istaba un tualete. māja bija neliela, bet ļoti izturīga. ar šīm bungalo tipa celtnēm to ražotāja firma bija slavena visā eiropā, arī šo mājiņu cenas bija pieņemamas.

televīzijas centrs bija tukšs. acīmredzot cilvēki pirms katastrofas bija aizgājuši mājās. andris jutās atvieglots, ka viņam visu laiku nav jāredz līķi.

pilsēta bija izmirusi, taču nekādu milzīgu katastrofu pēdas nebija manāmas. andris pieķēra sevi pie domas, ka viņš vairs neizjūt šausmas, redzot šos skatus, un iesmējās. jā, pie kā gan cilvēks nepierod...

pēc piecām minūtēm viņš atgriezās helikopterā, nesdams līdzi līdzpaņemto pārtiku. viņš sevišķi neskopojās ar izvēli, paņēma līdzi to labāko. neviens viņu par to nevarēja sodīt, jo sodīt jau nebija kam. naudai tagad nebija nekādas vērtības.

...un citi andra varoņdarbi, ieskaitot mīlas dēku ar vienīgo izdzīvojušo japānieti (kas brīvi runā latviski) pēcapokaliptiskā 21. gadsmita pasaulē visu laiku labākajā latviešu sci-fi romānā "izredzētie" (1993. bija labākais gads latvijas vēsturē, jo tika publicēts kas tāds). es vakar pusnakti nevarēju aizmigt, modinādama m. ar savu rēkšanu.

17.11.15 11:19

par eiforiju:

sports, sekss utml to nesniedz, drīzāk palīdz uzturēt defaulto enerģijas līmeni ikdienā, nu tā, ka visu laiku ir iekšā močīt.

bet trve eiforija, nu tāda, ka viss smirdīgais vecmīlgrāvis šķiet ziedošs, saulains un karnevālisks, atnāk divos gadījumos: a) dzerot (bet tur ir ļ. nepatīkamas blaknes), b) uztaisot sev kaut kādu megaslodzi un pārvarot to (agrāk to varēja izveikt ar studijām, patlaban der darba uzrāvieni, nu, vai noorganizēt kādu pēkšņu remontu), karoče, es vakar nodevu neticamas šausmas, bet šorīt, šorīt, katra mana šūna šķiet ambrozijas pielieta.

16.11.15 17:04

novembris
jau kuro dienu sētnieks aiz sienas piedzēries ārdās
nu kāāāāpēēēc?? dzirdu, jautājums izkliegts gaidās (vaidās? baidās?)
Tags:

16.11.15 13:35

1) iespējams, atradu zazim un adinkrai nozagto spaini. nez, atzagt atpakaļ?

2) brauciet pie mums uz staro rīga, tas būs KAUT KAS

Tags:

15.11.15 14:17

viņu tikumi )

15.11.15 08:49

no visiem indiešiem, ar ko pagājšgad sagaidīts diwali, latvijā šogad palikuši divi. visi brauc prom darba perspektīvu trūkuma dēļ (viņi visi tur ķīmiju, matemātiku utml doktori). pēcvakariņu mēmajā šovā neviens vairs necenšas attēlot singularitāti utml, un nacionāļiem jau atkal ir ar ko lepoties.

14.11.15 16:38

14. novembris.

nolasījām mežā pēdējās mellenes.

13.11.15 19:37

runājot par vampīriem,

esmu kādu gadu gājusi gulēt un cēlusies ar šo dziesmu

https://www.youtube.com/watch?v=LTh9IuSTOY0 (mani kaimiņi tikmēr vemj un kliedz aiz sienas, nejūtos vainīga)

13.11.15 14:27

vegāniskais mēnesis un tā draudi/izaicinājumi, tātad.

ar ko tu riskē: praktiski ne ar ko.
ko tu iegūsi: visticamāk, neko īpašu.

tas tā, īsumā.

garumā: mēnesis ir pārāk īss laika posms, lai sašūpotu organisma homeostāzi (nu, neesam mēs tik maigi trauslas būtnes), ja vien nepiekopj kādas īpašas self-mutilation aktivitātes, pie kurām vegānisms nepieder (izslēdz tikai noteiktus produktus, nevis veselas uzturvielu grupas, kā, piemēram, slavenais dikāns, kura, manuprāt, arī ir vienīgā reāli bīstamā diēta no cibā manītajām; par laimi, gandrīz neviens nespēj piekopt stingru dikānu, un labi, ka tā)
pat ja cilvēks pārtiks tikai no (pilngraudu) makaroniem un salātlapām visu mēnesi, viņš būs noklājis Absolūti Lielāko dienišķo uzturvielu klāstu, un neviens deficīts mēneša laikā neliks par sevi manīt.

ieguvēji varētu būt pelmeņu un cita džanka patērētāji, ja vien nepārslēgsies uz vegāno džanku totally (pagrūti un padārgi latvijas apstākļos), bet sāks gatavot paši, taču tad galvenais uzlabojumu iemesls būs whole foods uzturkarte, ne speciāli vegāniska; laktozes nepanesības upuri (nav nekāds retums), kuri pēkšņi pamanīs, ka viņiem pazūd gremošanas problēmas un hroniskās iesnas, attīrās āda utt.
(noteikti ir vēl pāris varianti, kas uz ātru roku nenāk prātā)

kopumā: galvenais vegānā mēneša ieguvums būtu tāds, ka cilvēks saprot, ka var dzīvot bez dzīvniekrproduktiem un Nenomirt Uz Līdzenas Vietas, turklāt ēdot garšīgi (atkarīgs no kulinārām spējām gan).

(gribēju uzrakstīt par to, ka vitamīni neietekmē to, ka tev ir labs/slikts garastāvoklis, bet roka nogura (#noteikti no vegānisma), citreiz)
Powered by Sviesta Ciba