antarctica starts here

Jaunākais

28.10.16 11:28

lai tev vienmēr tik daudz izturības kā džekam, kurš pļumpē alus torpēdu knapos plusos, lietū un vējā, un tik daudz enerģijas kā džekam, kurš mistiski havo divas ģimenes!

(sorz par seksismu)

27.10.16 10:56

nezinu, vai būtu plašs noiets, bet tādiem kā es vajadzētu savu POHUJ remonta piederumu līniju. nu cik var atbildēt uz jautājumiem, kādus toņus un nokrāsas tam un tam es vēlos? manis pēc, melnu, sarkanu, rozā ar dzelteniem zilonīšiem. estētiskā funkcija ir so overrated. iespējams, esmu mentālā daltoniķe - krāsas it kā atšķiru, bet atšķirību starp tām hoķ ubei neredzu.

26.10.16 20:01

remonta dēļ neaizgāju uz taņas dzimšanas dienas ģenerālmēģi, par to besis. dzirdēju, ka tur dramaturģija pieprasa skatītājiem ēst, dzert un dancot, lūk, tādu teātra mākslu es saprotu. ja pie viena būtu opcija ieiet turpat dušā laika optimizācijas nolūkos, būtu pavisam vareni.

autoskolas dēļ savukārt netieku uz elīnu grāmatas prezentāciju (un sava eksemplāra savākšanu). iebāziet kāds to savu (tas ir, manu) apzinīgumu, kur saule neiespīd.

dzimšanas dienā plānoju tripot ar acetonu (nu, nebūs variantu).

24.10.16 12:38

oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?

24.10.16 10:50

roltonadāna ir kā ramadāna, tikai gavēņa vietā ir ķipa roltoni, līdz pēc saulrieta ierodas m. ar normālo paiku.

23.10.16 12:58

По умолчанию мы все - киселеобразные массы. Без усилий и кропотливого труда нам гарантирована несчастная, скучная, убогая жизнь. И инфекционные болезни.

22.10.16 19:04

neon demon bija tik garlaicīga, ka pavilka tikai ar tematisko uzdevumu paralēlo pildīšanu

20.10.16 15:26

stundu sēžu domādama, kā lai iztulko ля-ля тополя.
Tags:

20.10.16 10:46

es hujēju. mums guļamistabā uz mīkstās grīdas jau otro dienu ziemo taurenis. ne gluži istabas vidū, bet tuvu tam. beigts nav, ir ieņēmis ziemošanas pozu. pagaidām izlikām brīdinājuma zīmi, lai saudzētu viņa mieru un drošību, bet hz, ko darīt tālāk. aiz spārniem tak neņems un nenesīs drošākā vietā?

19.10.16 09:42

vidsīvainākā vieta, no kuras cilvēki nāk klausīties jaunāko ĒK ablomiņu, ir, protams, eirovīzijas mīļotāju forums.

18.10.16 11:29

es čista zinu veidu, kā glābt pasauli.

nav jākļūst pozitīvam. nav neviens baigi jāmīl un nav pat obligāti jāpāriet vegānismā. vispār nav nekas jādara, ir jāNEdara. jānedara sīkas padlas, no kurām nevienam nekļust labāk, bet dahuja kam kļūst sliktāk.

ķipa šādas: http://klab.lv/users/scope/269581.html

16.10.16 10:43

lasu lato lapsas "zem muhameda bārdas". izrādās, m. jau tagad dzīvo musulmaņu paradīzē, jo ir trīsdesmitgadīgs, ar perfektu ķermeni, un es viņam jau zajebala atkārtojoties, ka neko skaistāku par viņu neesmu redzējusi!

16.10.16 10:33

nu kaut kā tā, jā

https://enukaleidoskops.bandcamp.com/album/tie-kas-ietami-zudu-i

vāciņš by [info]vilkate

15.10.16 13:52

rēcīgi, ka sākotnēji nolīgu VAZLi remontam virtuvē ar cerību, ka nokaunēsies taisīt sūdu, jo es tak viņam ar slotaskātu pie grīdas varu klauvēt, un katru dienu acīs jāskatās. a huļi! viss rezultējās tajā, ka remonts divus mēnešus nevar sākties*, jo "vēl nedēļu", "es esmu TĀ aizņemts", "es tagad nevaru runāt, jo eju ar suni ārā", "es strādāju citur", bet pašam mašīna stāv pie ārdurvīm un balss grand pa visu māju.

es ķipa saprotu, ka var melot un taisīt padlas, ja no tā pašam nāk kāds labums, bet šoreiz jūtos reāli apstulbusi (jo pat avansu iemaksāt nepaspēju).

sliktākais ir tajā, ka tagad nāksies kaut kā uzvediski demonstrēt, kāds viņš ir dirsa, bet tas nav mans mīļākais hobijs :(

*bet tūlīt sāksies (lol), jo mēs esam beidzot pārstājuši pīties ar īstiem večiem virs 40
Tags: ,

14.10.16 13:50

stokpots meklē ĻOTI labus darbiniekus

https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/assistants/benehb.html?0.5664917086585517

(no sevis varu pačukstēt, ka tie, visticamāk, tiek meklēti jaunajam stokpotam, kas atradīsies daugavas nepareizajā pusē pie stradiņiem)

13.10.16 15:05

o, bobam dilanam nobels
Tags:

13.10.16 09:59

o, beidzot atradu modeļu aģentūru maniem parametriem!!

http://lumpen.msk.ru/

11.10.16 11:01

bija mums virtuvē tāda veca izlietne (joprojām ir, čo) ar vecu čuguna trubu. tad, kad mums sabruka kanalizācijas aka, un viss sāka dambēties ciet, mēs sākumā neierubījām, un tupa lējām izlietnē kurmi. dambējās tāpat, toties kurmis izēdās trubai cauri, un nu trauku mazgāšanas process prasīja turēt apakšā spaini.

ar laiku mums tas apnika, un mēs nolēmām trubu nomainīt. izsaucām ziedoni. ziedoņa pakalpojumus mēs izmantojām jau labu laiku un nesūdzējāmies, bet nu šoreiz viņš laikam izdomāja, ka mēs esam lohi, kam nav žēl naudas, noplēsa pizdatāko summu, bet trubu ielika sūdīgu - bez sifona, ar nepareizi ieliktu leņķi, plus vēl tā izlietne visu laiku krita nost no sienas. to mēs kaut kā piebetonējām, bet sifona iztrūkums rezultējās dzīvē kanalizācijas smaku ielenkumā.

tad atnāca VAZLis un ķipa visu salaboja. kanalizācijas smakas patiešām pazuda. taču remontu laikā mikrocaurumi acīmredzot paradījās arī pašā izlietnē, un nu mēs atkal esam atgriezušies pie spaiņa zem izlietnes. vēl tā izlietne tagad regulāri aizsērē, bet tas ir cits topiks. šoreiz plānojam nonest to ar visu virtuvi, čo.

lieliskais stāsts par cīņu ar peļķi atgādināja:
https://www.facebook.com/alesia.petrovna/posts/1415302645154234
Tags:

7.10.16 17:42

esmu gatava tāpat kā aivars_666 slānīt latviešus, kas nezina paši savu valodu!!1, visu dienu norediģējusi vietējos горе-trešleiterus (ietetovē vienreiz sev beidzot - rediģēšana visbiežāk nozīmē darba totālu pārstrādāšanu+vilšanos cilvēcē), tagad nevar saprast, vai galvā iesitis RASLABONS, vai kombuča (1.2 % alkohola, čo) #mežonīgāpiektdiena

jā, runājot par aizvēsturisku tēmu, man šķiet ļoti netaisnīgi, ka tezaurā ir gan pritons, gan abloms, bet nav jāklības.
Tags:

6.10.16 10:56

piemēram, foto. foto ir tapis pagājušā gs sākumā, turklāt autors nav zināms, tātad tas, visticamāk, ir public domain. bet, pieņemsim, kāds džeks paņem to un kopā ar citiem tādiem izdod grāmatā "gurķi gadsimtu mijā" or smth. nez, vai viņš kļūst vai nekļūst par autortiesību īpašnieku?
Powered by Sviesta Ciba