antarctica starts here

Jaunākais

8.12.19 09:22

Mans galvenais klients šobrīd ir kanāls, kurš, šķiet, rāda tikai vecu vai vnk weird Āzijas kino
Tags: ,

7.12.19 22:20

mīļo sīrupiņ,

man ļoti patīk man zināmie indieši, un ja deju indietis pametīs latviju, mana dvēsele noasiņos. taču es ar milzu prieku un aizrautību lasu indianpeoplefacebook un indianpeoplequora. vai es esmu rasiste?

https://www.reddit.com/r/indianpeoplequora/comments/e0wk1z/the_magical_adventures_of_black/

https://www.reddit.com/r/indianpeoplequora/comments/dtk1i4/_/ :(

7.12.19 17:16

mīļo sīrupiņ,

tiem, kas grib braukalēt ar wolta somām un iznēsāt ēdienu, ir jābūt pašnodarbinātajiem/individuālajie komersantiem vai (lol) sia, ja? vismaz tā vēsta komentāri pie targetētās reklāmas "kļūsti par daļu no wolt komandas, braukā ar savu auto/moto/velo un pelni līdz 2500 eur mēnesī!"

bet kā tas nākas, ņemot vērā, ka tur strādā daudzumdaudz trešo valstu pilsoņu, un trešo valstu pilsoņu iespējas strādāt latvijā ir visai drastiski apscirptas (manuprāt, pilnīgi tizli un nepamatoti)? kurā likumā nez viņi pamanījušies izlavierēt?

6.12.19 10:37

Tik Tok - aplikācija bērniem un indiešiem

es pat teiktu, ja jums ir poņa, ko iesākt ar tiktoku, un aizrautība to darīt, jūs, visticamāk, varēsiet ļoti labi iejusties indijā, pat neatšķirot krišnu no višnu. jums vienkārši ir īstais prāta stāvoklis. līdzīgi ja spējat izbaudīt bez ironiskas rezignācijas bolivudas filmas. taču tiktoks ir daudz labāks rādītājs. un nē, es tiktoku nesaprotu.

5.12.19 16:45

no bolivudas pie malaizijas ārthausa #darbiņā

5.12.19 14:14

ko lai tādu trešīgu pastāsta? saņēmu piedāvājumu dejot bolivudu bezpajumtnieku patversmē kopā ar kiviču. nu, kivičs droši vien nedejos, bet darīs ko nu kivičs tur dara

27.11.19 11:22

ja nu kāds vēl nezina, tallinas ielā trve brazīļi no trve brazīlijas atvēruši skaistumkopšanas salonu. man gan šķiet, ka viņi reāli nav iepazinušies ar situāciju mūsu valstī un par reklāmu arī nav padomājuši, tāpēc neapmaksāta nereklāma ir šeit (nereklāma, jo personīgās pieredzes nav; jāizdomā, ko tādu ar mūli vai matiem varētu iesākt).

ja aiziesiet pirmie, pastāstiet, kā bija

https://www.facebook.com/casabrasillv

25.11.19 11:29

ir kkas ēēē tajā, ka tu pasūti kleitu pie taizemes šuvējas-musulmanieties, kura šuj tikumīgu apģērbu tikumīgiem cilvēkiem un īpaši akcentē to, lai vazātos tajā pēc tam pa gotu utml ballēm. bet ko lai es daru, ja tieši tādu plain black kleitu es meklēju veselu mūžību visos iespējamos veikalos un internetos???

24.11.19 21:17

teiksim, tu dzīvo frīlansā, knapi pelni iztikai un brīvajā laikā gaudies par nebūšanām.
vai strādā kkādu humanitāro darbu hrenovo, vai par pārdevēju, vai tml, un brīvajā laikā gaudies par nebūšanām.
vai aizbrauc uz kkādu vāciju vai zviedriju, vai maltu pastrādāt par trauku mazgātāju vai citādi paloderēt, knapi sapelnīt iztikai un brīvajā laikā pagausties par nebūšanām.

no sērijas "sen dzirdēju, nu ieraugu" - es apmēram tikai tagad sapratu, cik milzīga privilēģija ir veikt visas augstākminētās izvēles. un cik daudzi cilvēki varbūt gribētu nolaist savas dzīves tādā pašā bedrē, bet brutāli to nevar atļauties

23.11.19 11:42

negribas, lai šī ciba pārtop par etnisko kuriozu krātuvi, bet šo nevaru noklusēt. kā izrādās, deju indietis ir tā saucamais manglik! manglik ir cilvēks ar īpašu spēcīgu marsa pozīciju indiešu horoskopā, kas bez visa cita nozīmē nāves draudus manglika laulātajam draugam vai draudzenei. lai izvairītos no šī lāsta (ja vien persona neprecas ar tādu pašu mangliku), pirmās laulības parasti tiek noslēgtas ar koku, slotu, kazu, nu jūs sapratāt. božeņki, es ceru, ka deju indietis uzaicinās mani uz savām kāzām ar ūdens baļļu, kad pienāks laiks!

20.11.19 11:41

Aloha! Es šopiektdien plkst 19.00 dejoju mazajā Rīgas teātrī savas bolivudas dejas. Nu, ne tikai es, bet tas tā. Šobrīd ir pārdots maz biļešu, un jaukā n. gauži raud. Biļetes biļešu paradīzē maksā ceneri, bet no manis piecuku. Man vispār labāk patīk, kad neviens nenāk un ir home alone sajūta, bet man ir žēl n. So, mos kāds grib nopirkt biļeti un atnākt, ietusesim

18.11.19 14:42

etalonfunkcija netieši atgādināja, ka neesmu izstāstījusi vēl divas anekdotes par indiešiem.

pirmkārt, ceļošana. ceļojošs indietis īpaši neplāno ceļošanu un ko viņš tur darīs vai apskatīs. viņš atbrauc, atrod jūtubē fragmentus/dziesmas no iemīļotās bolivudas filmas, kas filmēta konkrētajā valstī vai pilsētā un uzmāksies vietējiem iedzīvotājiem, sak, vai viņi nezina, kur tieši tas ir filmēts, un tad tur arī dosies.

otrkārt, smaržas. deju indieša tuvošanās vienmēr ir sajūtama pa kilometru, es savos cacīgākajos gados neesmu tā smaržojusies. taču pirms divali turībā es biju vnk beigta.
deju indietis - izvelk no somas calvin klein one buteli un pamatīgi sapūšas (principā, mierīgi varēja arī vnk noskrūvēt pūšamo un liet sev visu virsū tāpat). pastiepj buteli man, vai es negribot ar iesmaržoties.
es: ar vīriešu smaržām?
deju indietis: kāda starpība? ja man nav bijis pa rokai smaržu, esmu smaržojies arī ar gaisa atsvaidzinātāju! (viss tādā ļoti dzīvespriecīgā, bet totāli nopietnā intonācijā)

13.11.19 15:22

gada kopsavilkumiem vēl mazliet par agru, bet čista ir skaidrs, ka cilvēki, kas visvairāk un neatgriezeniski šogad ietekmējuši manu domāšanu, tātad dzīvošanu, ir avralavral un deju indietis. paldies!

10.11.19 10:21

nupat pat koju istabiņā, kur dzīvo čupa ar indiešu vīriešiem, grīda ir tīrāka nekā man. es to ierakstu, lai nokaunētos un tā.

vasarā m. mani pieķēra sēžam uz zemes un dzerm tēju, vērojot čupu ar celtniecības gružiem. gruži patiesībā bija ne pa tēmu, vnk tur ļoti labi sildīja saulīte. m. ilgi mani vēroja, līdz noteica: manuprāt, tu indijā justos gauži labi. vakar toties atradu studijā zem izlietnes tēju, ko uzlēju aizvakar un aizmirsu, un nekavējoties izdzēru. 24 stundu laikā tā bija labi ievilkusies!

***

deju indietis, iespējams, ir pirmais indietis, kurš ir spēris savu kāju krogā "zobens un lemess", un mēs, iespējams, esam pirmie cilvēki kroga pastāvēšanas vēsturē, kas tur sēdēja un sūca koliņu bez nekādas alkohola piešprices. bet gods kas gods metaļorām, blenza uz mums visnotaļ ieturēti un nedraudīgi.

8.11.19 11:47

mācieties reklamēt savus pasākumus!

приглашаем вас на день якутского кино, который пройдёт 30 ноября 2019 года в риге в доме москвы. начало в 16.00.

(...)

все билеты будут участвовать в лотерее, в которой будет разыгран настоящий якутский бриллиант!

6.11.19 09:28

vakar bija nacionālo aizspriedumu diena.

ievaļīju tātad ģit beksteidžā, redzu - uz galdiņa ar teātra veltēm mūziķiem līdzās aliņiem stāv trīs litrīgās pudeles ar bezkrāsainu šķidrumu. o, trīs litri šņabja, nodomāju es, ļoti pareizi. galu galā, mūsu ciemiņi ir nevis vienkārši no krievijas, bet gan no polārās krievijas. un visvisādi priecīgi mudinu viņus to izlietot. sākumā cilvēki domāja, ka es jokoju (jo, ē, tas bija ūdens), bet tad, sapratuši, ka esmu nepārvaramu aizspriedumu varā, par laimi, neapvainojās, un joki par krieviem un šņabi gāja vaļā visu vakaru.

tad savukārt viņi stāstīja, ka rīgā tikuši _gandrīz_ apzagti. nu, nu? a neko, viņi gājuši pa avoteni, un viņiem pakaļ gājis indietis, un viņiem esot licies, ka viņš ejot viņiem pārāk tuvu. tas arī viss _gandrīz_ apzagšanas stāsts! sāku jau nikni bubināt, ka mūsu indieši ir brīnumaini un brīnišķīgi, bet laicīgi iekodu mēlē, jo nav cilvēkiem pienākuma indiešus mīlēt kā to daru es.

5.11.19 13:46 - southern gothic, southern Ontario gothic, urban gothic, suburban gothic, tasmanian gothic

bērnu multenes ir kļuvušas tik advancētas!

[The scene changes to Sarah's house as lightning strikes several times while it is raining. Sarah is seen in her bedroom writing on a book when a vibration can be heard. She takes her phone from under the table and answers it]
Ghostface: Do you want to watch a scary movie?
Sarah: W-what do you mean?
[The screen splits into two, revealing Ghostface speaking]
Ghostface: I said, do you want to watch a scary movie?
Sarah: No I mean what sort? Vampire, zombie, werewolf, zombie werewolf,-
[For the rest of the conversation, Sarah leaves her house, enters another and locks all the windows and doors while talking on the phone]
Ghostface: Huh?
Sarah: -werewolf zombie, werewolf vampire,-
Ghostface: Uh...
Sarah: -zombie werewolf vampire, haunted house, grind house,-
Ghostface: Uh- wha- I-I-I-
Sarah: -esp horror, crime and giallo, Lovecraftian,-
Ghostface: Uh, I-I-I...
Sarah: -mummies and goblins, Cthulhu mythos,-
Ghostface: I-I-I, I don't- you know what? I-
Sarah: -jiangshi fiction, mumble gore, or do you mean gothics!-
Ghostface: [Facepalms] Ugh...
Sarah: -southern gothic, southern Ontario gothic, urban gothic, suburban gothic, tasmanian gothic-
Ghostface: [Hears someone at the door] Uh, you know what? Someone's at the door, I gotta go.
Sarah: No there's not, I just locked all the doors and windows. You have to watch a scary movie with me now.
Ghostface: No-no-no I don't. I can hang up! [Hangs up] Ha ha ha!
[Sarah appears creepily from the shadows behind Ghostface]
Sarah: You can't hide, 'cause the first place that I'd look would be in your basement...
Ghostface: What the?! You're here?!
Sarah: I thought you wanted to watch a scary movie... [Creepy face and voice] 'cause I really love scary movies.
Tags:

4.11.19 14:22

tikko pa ielu nobrauca ahūna pontovijs audi (indieši ar tādu noteikti fočētos), jūtami pārsniedzot ātrumu (-), taču tad džeks strauji nobremzēja un apstājās pieturā pretī logam, lai izkāptu ārā un pārbaudītu, vai vecis uz soliņa vnk dzērumā guļ, vai arī jau atstiepis kājas (+). paldies viņam par to, jo kādas minūtes stāvēju pie loga un centos saņemties aiziet izveikt pārbaudi, bet ārā tiiiik nepatīkami līst. man ir aizdomas, ka pretējā mājā sākuši tirgot kandžu or smth, jo wannabe mirušo skaits pēdējā laikā ir strauji pieaudzis.
Tags:

4.11.19 11:27

ok, tas bija negaidīti - uzzināt, ka dabūt darba vīzu trešās valsts pilsonim jaunzēlandē ir vieglāk, nekā latvijā; ka trešās valsts pilsonim ar oficiālu darbu swedbankā un algu lielāku nekā ziljons vietējiem loderiem nākas atgriezties skolas solā, jo līdz darba vīzai viņš tomēr nedavelk, bet studiju vīza ir iegūstama daudz, daudz vieglāk

2.11.19 08:26

mīļo sīrupiņ, man ir reāla problēma.

man feisbukā jau miljons gadu ir slogans i am anise and worm person, bet man tikai tagad pieleca, ka vieni (piemēram, indieši) vispār neredz, ka tur būtu kaut kas ne tā un domā, ka raksturoju sevi kā jauku cilvēku (nē!), savukārt citi vnk domā, ka man ir episki sūdīga anglene (nē!).

pasaule, iespējams, nesaprot manus jokus, ko lai es daru?
Powered by Sviesta Ciba