antarctica starts here

Jaunākais

29.9.14 11:57

mīļie un dārgie,

šo6dien bez vēlēšanām ir arī m. dzimšanas diena, uz kuru mēs labprāt jūs uzaicinātu (dienas otrajā pusē pēc, teiksim, diviem). adresi atgādinu pēc pieprasījuma. pēc pieprasījuma atbildu arī uz citiem jautājumiem.

29.9.14 10:39

interesanti, ka visnaidīgākie dzeinai veltīti komentāri atrodami satori.lv, nekādos ne delfos.

29.9.14 08:33

lasīju šo un domāju, cik gan daudziem es parakstītu diazepāmu un psihoterapeitu:

http://rawinrussian.livejournal.com/469424.html

/arī sev parakstītu, jo rau, ik pa brīdim tomēr uznāk gan "viss ir slikti un būs vēl sliktāk". gan zvērīgas dusmas. gan hate hate hate. un tas viss ir tikai normāli attiecīgajā situācijā. galvenais tikai nesadomāties, ka tas ir kāds iemesls atteikties no morālās higiēnas un sākt nekontrolēti izpaust to visu uz āru. un aizmirst izgulēties utt.

26.9.14 16:08

ZIRKA, NĀC ATPAKAĻ!!!!

24.9.14 19:22

tikai statistika.

m. ir veikta encefalogramma (2), datortomogrāfija (4), magnētiskā rezonanse (2), ehokardiogramma (2) un vairākas elektrokardiogrammas, vēdera dobuma usg (2) plus čupa ar rentgeniem un miļons bioķīmijas analīžu.

viņš ir bijis pie pulmonologa (1), kardiologa (1), neirologa (daudz), epileptologa (1), psihiatra (2), psihoterapeita (1), gastroenterologa (1), hepatologa (2).

tas nav kaut kas, ko es izbaudu, ja kas.
Tags:

24.9.14 09:41

šodien man atkal grāvis patīk )
Tags:

22.9.14 12:09

iesakiet, lūdzu, labu osteopātu rīgā.

21.9.14 15:31

ļ. slikta diena.

sapratu, ka labi nebūs, tāpēc izmetu čau un aizvedu sevi sākumā uz branču (prosecco un suškas, vegānie branči laikam tomēr vēl nepastāv, apkārt skraida bērni un visādi priecīgi cilvēki, a es visa tāda ar monogrāfiju par maukām), tad uz boļševičku, bet pie durvīm apstājos un griezos atpakaļ, jo boļševička ir sens mans fetišs, kopš dzīvoju z. rajonā, bet negribu atšķaidīt to ne ar kādu mākslu, lai arī cik labu/nelabu.
noskaņojums spītīgi turas turpat, kur bija, tāpēc laikam jādzer.

laikam labi nebūs, kamēr m. nebūs izveicis darbu nomaiņas posmu, UN KO VAR STRESOT (gribas izvērst kādu lobotomiju, jo man patiešām ir dziļi vienalga, cik un kādu mamutu nes mājās kāds, kurš nav es, galvenais, lai nenes nekādu emocionālu huiņu), bet tā, natūrā, ir kaut kāda pasaules padla, jo jau cik gadus MAN nav nekādu problēmu, problēmas ir pietuvinātām personām, nu un cik var ar tām pisties

20.9.14 11:39

neticamu, neticamu grāmatu atradu šodien grāvja tirgus grāmatnīcā: http://socgrad.ru/blog/3716.html (это должен знать каждый!!1)
Tags:

20.9.14 07:50

visu laiku priecājos, cik neuzkrītoši šogad notiek priekšvēlēšanu aģitācija (ja neskaita latviešu krievu savienību, kuri ik dienu pamanās ielīst manā fb lentā ar aizcinājumu iešķiebt "gandrīz bezmaksas" parakstu pret homoseksuālisma propagandu, lol), bet priecājos pāragri: vakar grāvja virtuālajā kopienā ielīda ušakovs, īstais.

kā komentē tauta: Теперь Нил будет знать где стоят контролеры, где можно в Грависе подстричься и сделать гелиш.
Tags:

19.9.14 14:22

divas nedēļas gāju uz "akmeņiem manās kabatās" un beigās aizgāju. smieklīgi, ka pirmie četri cilvēki, kas (neatkarīgi viens no otra) ienāca zālē (un gan jau kāds no turpmākajiem), bija tādā vai citādā veidā saistīti ar cibu un manu friendlisti. nu, bet kas vēl apmeklē rīta seansus darbdienās?

un pirmais treileris pirms filmas, protams, bija manis nesen nodotais (kā atgādinājums, ka man vēl 2 reeli palikuši, jājā, atceros).

18.9.14 22:56

viens no labākajiem cilvēkiem krievijā saka tā )

16.9.14 11:29

es nevaru teikt, ka ja nenotiktu Viss Tas, man būtu garlaicīgi (reti kurš spēj novērtēt garlaicību kā es), tai pat laikā man vienmēr izdodas palikt malā, vai arī sadalīties tajā, kas brēc un šķaida siekalas pa gaisu, un tajā, kas sēž malā un grauž popkornu, nē, pardon, dehidrētas kāpostu lapas, un noskatās.

tad vēl kopš sevi atceros, ik pa brīdim iedzīvojos sajūtā, ka visa pasaule apkārt kļūst pliekana un melnbalta, un es vienīgā palieku krāsaina; vai arī ka eju arvien dziļāk tumšā alejā, un aiz manis viena aiz otras nodziest spuldzes, bet tā NAV slikta sajūta; karoče, ik pa brīdim sanāk zaudēt interesi par pasauli, bet vēl nekad nav izdevies zaudēt interesi par sevi.

15.9.14 11:07

sestdiena pagāja visai jauki ar ciemiņiem un jūru, svētdien kompensācijai m. uzmeta sev uz kājas kaut ko nezin ko, ielauza īkšķi, nācās drenēt asinis no aiznaga utt utml. šodien kompensācijai-2 varētu nenotikt nekas īpašs.

JA VIEN NEBŪTU TAS SPORTA KANĀLS, BĀC KĀ ES IENĪSTU SPORTU UN VISUS, KAS AR TO NODARBOJAS
Tags:

12.9.14 21:20

šis ir punkta ieraksts. чтобы потом не говорили, что я не говорила.
esmu pilnībā pārliecināta, ka tā NAV epilepsija (jo tiek ignorēti N citi simptomi) un NAV psihiatrija (jo tiek ignorēts fakts, ka lielākā daļa simptomu ir somatiski, ko apliecina analīzes.
mani 3 labākie varianti ir celiakija, akūta pārtraukumaina porfīrija un vilsons (vienīgais, ko esmu ar mieru izsvītrot). porfīrija vizuāli der vislabāk, jo kuce prot maskēties par jebko, un simptomi brīžiem ir kā no medicīnas enciklopēdijas asorti.

12.9.14 18:27

esam atpakaļ dzīvi un veseli, paldies visiem par morālo atbalstu.

gaiļezers spiež atkal izslēgt epilepsiju (hahā), bet nu vai man žēl. pieraksts pie kaut kādas ašmanes, kas esot trve un \m/. tam gan ir patīkams bonuss - m. ir noliegts ilgi sēdēt un blenzt datorā, līdz ar to nav nekāda iemesla turpināt iet uz darbu (no kura tāpat viņš 25. taisījās iet prom).
aknu biopsijai, kā smejies, šobrīd nav pamata, jo visi aknu marķieri (izņemot nespicifisko GGT) PĒKŠŅI atkal ir normāli. hepatoloģe jēruma, kas tomēr ir nodaļas vadītāja, mani pārliecināja, ka tas nevar būt vilsons - normāls ceruloplazmīns, nav vara depozītu smadzenēs utt utml. es gan laikam tomēr nopirkš nagu lakas noņēmēju, lai norīvētu m. nagus, moš tomēr paliks zili (čau, dr haus, es tevi ilgi un dikti tulkoju).

nākošnedēļ - antivielas uz celiakiju+domāt, kā izslēg/tapstiprināt porfīriju. viss. vairāk versiju nav.
Tags:

12.9.14 11:21

bija sen neredzēta epilepsijas lēkme. naktī sākās krampji, es lūdzu neiet uz fakin darbu, bet, protams, aizgāja un nolikās. ātrie atbrauca un aizbrauca, sak, rēta maza, lai izmeklējas ambulatori.
ejiet dirst ar savu ambulatori, no mājām izsaucu vēl vienus ātros, iedevu visus vecos papīrus, aizveda uz gaiļezeru.
JA TO LASA, KĀDS IR KAM GALI GAIĻEZERĀ - varbūt var nokārtot tā, lai viņu neizraksta bez MRT un aknu biopsijas "pārbaudīties ambulatori"? es arī tur tūlīt došos visus spridzināt, bet ar maniem spēkiem varētu būt par maz.
ja kāds vēlas atbraukt līdz gaiļezeram, zvaniet.

ā, prikols - m. vadītāja tiešā tekstā apsūdzēja mani, ka es (!) slēpjot no m. patiesību par viņa veselības stāvokli un vēlos viņu nogalināt (acīmredzami lai mantotu malkas šķūnīti, šaubu nav). es čista izskatos pēc slepkavas?

karoče, pēc šitā vajadzēs iedzert.

bez tabu arī, manis pēc, var atbraukt.

11.9.14 22:18

iespējams, pasaulē kaut kas ir mainījies pašos pamatos un nekad vairs nebūs kā agrāk, jo tikko kā skanēja diamanda galasa. gloomy sunday. PA RADIO SWH.
Tags:

11.9.14 22:09

saldumus ēdu reti, tāpēc tagad, aprijusi divas končas ar visu papīru, tikai mazliet pabrīnījos par dīvaino garšu aļa "ko gan tie cilvēki neuzskata par gardumu".
Tags:

11.9.14 12:32

!

http://majasuave.livejournal.com/tag/%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8B
Powered by Sviesta Ciba