antarctica starts here

Jaunākais

22.12.14 12:47

koncerts bija ļoti labs. bet jādzer vai nu regulāri, vai nu nemaz, jo tolerances vairs nav vispār - pēc 200 g upeņu balzāma un 1 alus atplīsu dīvāna, trijos naktī pamodos un nespēju pa visu dzīvokli sameklēt vīru (kurš mierīgi gulēja gultā, kurā es vispār ieskatījos, bet nepamanīju), apzvanīju puspasauli. kad tiku līdz lenorai, man beidzot atvērās acis.

21.12.14 14:44

tiecoties pēc jēgpilnām dzīves norisēm, pierakstu ideju apdrošināt dzīvību (nb - noskaidrot visu!), lai palicēji varētu sērot karību salās, piemēram. utilizēt sevi līdz maksimumam.

18.12.14 10:15

veselu pusgadu skatījāmies indiešu seriālu punar vivah jeb otrās kāzas un beidzot noskatījāmies! (uzsēdāmies daugavpilī, kad viesnīcā atradām veselu bolivudas kanālu un nevarējām atrauties+mūsu dzīvē šogad ienākuši daudzi jo daudzi indieši (sen jau laiks, cik tur viņu miljardi pasaulē+neuztveru seriālus, ko cilvēki skatās parasti, aizmiegu (jūsu slavenajam breaking bad izturēju pusotru sēriju)).

bet te viss kā dzīvē! tu domā - lūk, tagad ir noticis kas Dramatisks, tagad Nu Tik Būs. bet parasti nav (dzīve nav stāsts). piemēram, jaunākā vedekla piedzeras, pārguļ ar savu bosu un dažas sērijas vēlāk nejauši viņu nogalina. tam vajadzētu sekot kādam atrisinājumam, kādai pamācībai (indiešu visnotaļ tradicionālās ģimenes ietvaros), bet vēl dažas sērijas vēlāk visi par to vienkārši aizmirst, piekrāptais vīrs tā arī neko neuzzina, un visi dzīvo ilgi un laimīgi. parādās kaut kādi personāži ar potenciālu kļūt ļoti svarīgiem, bet tikpat ātri arī pazūd utt.

amnēzijas tēma ir pacelta pavisam jaunā plaknē. vidējā vedekla atbrauc ar vīru no ceļojuma. vīrs ir ļoti dusmīgs, visu laiku dauza traukus un skatās zvērīgām acīm. nu kas noticis, prasa vecākā vedekla, ar ko tu viņu nokaitināji? es neatceros, saka vidējā, nekā tāda nebija, mēs skraidījām pa pludmali un lipinājām māla podus. ā, pareizi, vienu vakaru, es nodedzināju māju, varbūt tāpēc? (nākamo padsmit sēriju laikā viņa atceras vēl vairākus līdzīgus atgādījumus, bet, kā izrādās, patiesais dusmu iemesls bija sekss, ko viņa neatceras, jo abi bija sadzērušies kaņepju pienu par godu krišnas dzimšanas dienai).

pēc katra Dramatiska momenta rāda visu iesaistīto personu sejas (iespējams, alfabēta secībā). ja moments ir īpaši dramatisks - divreiz. un daži žesti (piemēram, pieturēt ausis, lūdzot piedošanu), ir mums pielipuši :(

bet seriāls diemžēl ir beidzies, un tagad mēs skatāmies jaunu - par indiešu musulmaņiem. galvenās atšķirības: sievietēm nav punkta pierē, dzied un dejo, iespējams, mazāk (jo nav katrā trešā sērija jāsvin dzimene kādai dievībai), sievietēm ir lielāka brīvība (visi sēž pie galda un ēd kopā, nevis vīrieši sēž un ēd, bet sievietes stāv un gaida+māsu gandrīz palaiž un naktsklubu, tikai neļauj vilkt džinsus), un pret ģimenes galvu izturas pofigistiskāk. bet ar kāzām un brāļiem visi ir apsēsti tieši tāpat.

16.12.14 17:32

nelegālā programmatūra jeb ļaunatūra

16.12.14 16:50

noskatījos beidzot izlaiduma gadu. atlicis modris, un tad mana latviešu kino kvota uz šo gadu būs pilna.

pēc divstāvu dzīvokļa hruščovkā ticamības moments aizvērās un tā arī vairs neatvērās, bet neviens no jums ikdienā neskatās tik daudz sliktu kino kā es, ja, tāpēc man ir spējas izbaudīt vislielākās perversijas.

zāle bija neticami pilna! (dienas seanss+filmu rāda jau otro, trešo mēnesi)

15.12.14 13:29

izlasīju šo: http://klab.lv/users/likcepure/51425.html,
un atklājās vēl viens vegānās dzīves mīnuss - vēlme ēst garšīgi un veselīgi nav savienojama ar mīlestibu pret gaģušņikiem (nu, labi, nav savienojama tāpat, bet enīvei). nu, jā, es varu tur iet dzert. bet dažreiz tā gribas apēst kaut ko piecas dienas siltumā stāvējušu, kaut ko ar pelējumu, hepatītu a un salmonelozi.
biznesa ideja - vegānie/raw food ūķi ar mikrorajonu kolorītu!

15.12.14 11:17

tas ir tikai laika jautājums, kad tabakas smēķēšana tiks aizliegta svaigā gaisā un privātās mājās. situācija var kļūt patiešām kurioza. joprojām būs atļauts pirkt un pārdot tabaku, bet 20-cigarešu paciņa maksās vairākus simtus kronu. tomēr būtībā smēķēt būs aizliegts. būs apmēram tāpat kā ar prostitūciju. norvēģijā ir atļauts pārdot seksu, bet aizliegts to pirkt.

un to pat nerakstīja lj user indulgence! to rakstīja norvēģu rakstnieks tomass hillanns ēriksens jau 2004. gadā. iespējams, arī mēs drīz būsim stāvus bagāti (ja jau tad jau).

ja tā padomā, ne reizi nemanīju norvēģijā smēķētājus un smēķētavas (tiesa, arī nemeklēju). vai tiešām vairs nav, vai rūpīgi slēpjas?

13.12.14 13:16

ak, jā, 21. decembrī ĢITā, kā jau katru gadu - claustrum un ēnu kaleidoskops, ieeja bez maksas, sākums astoņos (aptuveni).

https://www.facebook.com/events/1514861915444896/
Tags:

10.12.14 15:19

ko ārsti jums nestāsta: ar ko theraflu ir labāks par coldrex? ar to, ka tajā ir pseidoefedrīns!

lai gan wiki apgalvo, ka tā tam nevajadzētu būt, because pseudoephedrine is used in the production of methamphetamine, the original formula has been removed from production and a number of alternative formulations have been brought to market*, bez-pseidoef-paciņas es, šķiet, latvijā nemaz neesmu redzējusi, hm.

http://en.wikipedia.org/wiki/Theraflu

9.12.14 16:39

dāvana vīrietim
http://i.elkor.lv/media/flippingbook/213/HTML/assets/basic-html/index.html#41
(ja es ienīstu m., dāvinātu viņam tās tur figūriņas)

dāvanas sievietei arī nav sliktas
http://i.elkor.lv/media/flippingbook/213/HTML/assets/basic-html/index.html#40

9.12.14 11:43

pastāstiet par gaisa sausinātājiem. vēlams tāds, kuru īpaši neietekmē temperatūras svārstības (ne tāds, kurš savāc mitrumu tikai +30, un viss), tāds, kurš gaisu sasilda, ne atdzesē (nu, vai neietekmē), drīzāk pārvietojams, nekā pie konkrētas sienas pieliekams. 200 eiro kategorijā. tas vispār ir reālistiski?

7.12.14 11:06

viena no lietām, kas man riebjas vivairāk, ir domāt, ko es gribu saņemt dāvanā. ne tāpēc, ka nespēju izdomāt, bet tāpēc, ka Viņi Visi to ignorē. piemēram, māte nevienu reizi nav ņēmusi nopietni manus ilggadējus lūgumus nedāvināt man NEKO, bet ietaupīto naudu ieguldīt pensiju 3. līmenī/apdrošināt beidzot dzīvokli/whatever. "labākā dāvana man būtu, ja tu aizietu pie zobu higiēnista" utt utml. pirmkārt, viņi man dāvina sirdsmieru attiecībā uz dažādiem viņu dzīves aspektiem, otrkārt, atbrīvo mani no rūpēm un raizēm kaut kādās potenciālās situācijās.

treškārt, māju ar aizaugušu dārzu man tāpat neviens neuzdāvinās, bet visu pārējo es sev pēc nepieciešamības sagādāju pati.

nākas izlīdzēties, prasot ģimenei katru reizi uz jauno gadu plānotāju un kalendāru. m. šogad esmu pasūtījusi mīklas rulli, hoho, jo bišk izbesīja veltnēt подручными средствами, jo esmu sākusi aktīvi apgūt vegāno beikingu.

6.12.14 12:04

ir viena ļoti droša tehnika, kā piedabūt augu ziedēt - likt padomāt viņam, ka viņš tūlīt mirs. (c) rasbainieks mazdārziņu burtnīcā

bija te viena puķe, kura iepriekšējiem saimniekiem neziedēja nekad, bet mums - nonstopā, sezonā nesezonā pofig, ar ko es, protams, nejēgā lepojos. a moš viņa vienkārši dzīvoja pie mums nepārtrauktās nāves šausmās :(

5.12.14 17:56

хозяйке на заметку

biotēkās* spāņu ekošmeko rozā vīns ar baisām atlaidēm par divarpus eiro (!) un citi vīni par mazliet mazāk baisām atlaidēm, bet tomēr. man jau sāk mazliet palikt kauns to visu izpirkt, aicinu arī jūs.

*vismaz duntes ielas skaja biotēkā

5.12.14 15:48

ļoti oriģināls traktējums.

Sievietes ar pienu bagatiga, maigsilta un dodosa kruts sagatavo bernu Dveseles, garu un kermenus konkretajai dzivei uz planetas Zeme…
Tacu kruts nesejai var but ari cits redzejums…, un tad, piemeram, virietis megina atdot paradu sievietem par piena dzersanu no kruts caur minetu

via uzpurne

5.12.14 12:18

smieklīgi, bet man traucē tikai tie smēķētāji, kuri godīgi smēķē savās virtuvēs un tualetēs (pateicoties sliktai, nē, bet pārāk labai ventilācijai). sabiedriskās vietās toties nekas nespēj pārspēt nemazgātas miesas smaku (kombinācijā ar parfīmu jo īpaši). uz mēnešreizēm, kad oža kļūst vienkārši zvērīga, varētu sākt piekopt profilaktisku vemšanu.

4.12.14 17:31

tajos laikos, kad narkotikas lietot gribējās tik ļoti, ka tika šņaukti pelni no krišnaītu smaržkociņiem "opium", par tādu lietu neko nezināju, bet tagad jau diennakti, kopš mani apgaismoja, mokos neziņā - jūs ko, visi dolbījāties ar muskatriekstu un man neteicāt?

3.12.14 14:11

kopš regulāri staigāju ar pūčcepuri, daudz vairāk nepazīstamu cilvēku iesaistās ar mani random (pozitīvā) komunikācijā.
Tags:

2.12.14 16:51

Есть точка зрения, будто патриархальная модель отношений имеет для женщины существенное достоинство, если даже и не полностью им оправдана. Достоинство заключается в том, что женщине бывает тяжело (работать, справляться с жизненными трудностями, сохранять веру в себя), и вот тогда ей приходит на помощь сильный мужчина (или сильная женщина в некоторых системах координат). И с этим трудно спорить, ведь кажется, что так естественно переживать мгновения слабости и так логично и приятно, чтобы человеку в этот момент пришли на помощь.
Но условия, при которых сохраняется естественность слабости и действенность помощи, несовместимы с патриархатной моделью. Главное условие: помощь должна быть такой, чтобы ее объект стал сильнее и в следующий (не обязательно порядково, но обязательно логически следующий: это может быть и второй, и третий, и пятый, но все предыдущие разы должны подготавливать его) раз справился с этой задачей самостоятельно (помощь тем эффективнее, чем больший круг похожих задач человек после нее сможет решать)... В патриархате же помощь женщине мужчина оказывает с тем, чтобы существующая слабость законсервировалась, а потом стала прогрессировать. И если на момент встречи со "спасителем" женщина плакала от того, что забыла интегралы, то через какое-то время сожительства с ним она будет плакать от напряжения, складывая в столбик двузначные числа. Патриархат предлагает женщине не помощь в том, чтобы бороться, а помощь для того, чтобы сдаться.

http://sawalla.livejournal.com/10929.html

manuprāt, neattiecas tikai uz sievietēm, bet gan uz visiem learned helpnessness upuriem (tiesa, sievietes par tādiem kļūst "dabiskāk").

2.12.14 16:39

palasot rudzīti, vienmēr pēc tam gribas parunāt ar savu Dzemdi. uzrakstīt viņai vēstuli. nopirkt ko jauku.
Powered by Sviesta Ciba