antarctica starts here

Jaunākais

25.3.17 17:15

divas biļetes uz vienu biļeti, lūdzu!

25.3.17 10:07

atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ

https://www.facebook.com/makestroy/posts/1440350309368845

24.3.17 19:38

Но самым главным нововведением может стать запрет на продажу табака лицам, рожденным в 2015 году и позже, после достижения ими совершеннолетия.

http://izvestia.ru/news/656193

24.3.17 17:35

šodien uzzināju, ka tas, ko latvijā dara visi - nesas pa kreiso/vidējo joslu, kamēr pirmā ir brīva - rietumeiropā ir nopietns, štrāfējams pārkāpums. tāpat instruktors g. uzskata, ka tas ir viens no būtiskākajiem sastrēgumu iemesliem šaizemē. jā, runājot par sastrēgumiem - nebiju iedomājusies, ka tie sāk veidoties jau pēc 13:00. joprojām uzskatu, ka tramvajs un mikriņš ir optimālākie transporti pilsētgalvas apstākļos. mikriņi vismaz mūsu galā pat ir iemācījušies bremzēt un īpaši nepārkāpt noteikumus.

23.3.17 10:19

vid ir smieklīgs, neatšķir ziedojumus no iemaksām privātos pensiju fondos. taču nez kāpēc a) izmaksāja man divreiz vairāk, nekā parasti (lai gan vienīgo čeku, ko taisījos iesniegt, es pasēju), b) izmaksāja rekordātri, kaut kādas pārnedēļas pēc deklarācijas iesniegšanas. lai gan pašnodarbinos jau veselu mūžību, es joprojām nesaprotu, pēc kādiem algoritmiem viņi to visu izrēķina.

21.3.17 18:02

mūžu mācies

Traditionally, if a family had more boys than girls or not enough girls to help with women's duties about the house, male children would be chosen to be raised as fa'afafine

https://en.wikipedia.org/wiki/Fa%27afafine

21.3.17 09:25

tā kā parasti atskaitoties cibā, problēma visai maģiski pazūd (pavei, es pat esmu iemācījusies normāli bremzēt), tad jāsaka, ka šobrīd man visvairāk ir bail pārkārtoties citā joslā (jo stundu braucu domādama, vai tā otra mašīna ir pietiekoši tālu vai nav), līdz ar to ļ. strjomīgi ir iebraukt aplī un izbraukt no tā (nemaz nerunājot par pārkārtošanos iekš apļa).

vēl kkur āgenskalna priežu rajonā ir krustojums ar simts joslām, tramvaja sliedēm un psihiem cilvēkiem, kas skrien zem riteņiem/sastingst uz pārejas ar mabilku rokās, kas liek žoklim atkārties, bet gan jau.

20.3.17 09:39

Ja Tu mīli cilvēku, tādu, kāds viņš ir, tad Tu viņu tiešām mīli.

Ja Tu viņu visu laiku centies mainīt, tad Tu mīli tikai sevi.

(Augustīns Aurēlijs)

19.3.17 12:26

visu nedēļu neiet uz mīļākajiem treniņiem dēļ, kā lai to pasaka, ierobežotās kreisās plaukstas locītavas mobilitātes (statika ir viltīga), tad aiziet uz zumbu vismaz palēkāt un trāpīt uz zumbu strong. esat turējuši plankas un pumpējušies uz pirkstiem? es tagad esmu. bet vismaz locītava, šķiet, nosargājās.

also, sastapu kačalkā beibi kreklā nietzsche is my vogue.

18.3.17 14:32

metāls ir jaunais šlāgeris, spriežot pēc publikas vidējā aritmētiskā vecuma.

bauskas kantrīfestivāls drīz varēs rebrendoties.

17.3.17 15:36

intensīva satiksme, lietus, griešanās no tramvaja sliedēm... aaaaa!

no otras puses, saskrējos ar biedreni no teorijas grupas. ja var ticēt baumām, visi pārējie nedz kārtoja/nokārtoja teoriju, nedz ķērās klāt braukšanai. jokaini.

atcerējos, ka biju griezt matus tieši tajā dienā, kad pieteicos teorijai, un kopš tā laika frizieri neesmu redzējusi. varētu arī neredzēt, kamēr tiesības nebūs kabatā. kā džeki nedzen nost bārdu, līdz

16.3.17 21:59

projekta trešā diena. pamazām atklāju sevī jaunas neiecietības virsotnes. aizvien biežāk aizdomājos, ka konkrēto laiku var pavadīt arī patīkamāk.

16.3.17 16:10

biļete uz swans latvijā maksāja 15 ls (ar kaut kādi atlaidi 10), lietuvā - 40 eur. tie, protams, nav 180 eur par lol grupu evanescence trāķu pilī, bet es nez, iekšējais kapeikpisējs nevar nepiezīmēt.

16.3.17 13:29

pamodināju m. ar īpaši dusmīgu "izbeidz!", uz ko viņš mani pamodināja ar satrauktu "ko es tev daru?". nu jā, uzruna nebija domāta viņam, bet gan tam, neatceros, kam un vai tas vispār bija kas cilvēkveidīgs, kurš mani sapnī īpaši nežēlīgi kutināja.

16.3.17 11:33

kamēr feisbūks sašut (sašūt? sašust?) par "staļina, putina, ušakova un citu tirānu slavināšanu", tikmēr grāvja kopiena (potenciālais elektorāts!!1) iesaukusi mūžīgo peļķeānu uz viestura prospekta par ušakova peļķi. srsly, tā peļķe tur ir pēdējos 20 gadus.

15.3.17 15:16

neesmu bijusi pie zobārsta 7 gadus.
neesmu slimojusi ar gripu nekad, un ar švakākiem ziemas vīrusiem - gadus četrus, piecus?
mans ķermenis tomēr ir labākais, kas ar mani ir noticis.

13.3.17 14:44

šodien manu mīļāko kļūdu (griežoties pa kreisi, izgriezties nevis no krustojuma centra, bet mazliet ātrāk) reāli piekopa visi priekšā braucošie, pašvaldības policiju ieskaitot.

11.3.17 14:51

stūlbie lohi. samantai tā arī nesanāca savākt papildtirāžai, tad nu nācās noziedot piečuku latviešu fantastikas filmai par mākslīgā intelekta piedzīvojumiem kukšu muižā.

10.3.17 17:00

instruktors g. man vairs kādu laiku neļauj braukt sestdienās, jo nu jau man tas esot par vieglu. šodien tomēr pajautāju, cik, nez, viņaprāt man vēl atlicis* (līdz eksāmenam, nevis kam citam). viņš padomāja, uzskaitīja to, kas mums vēl palicis izbraukājams obligātajā programmā (nav daudz), tad maršruti pēc maniem ieskatiem, un tad jau viss.

un tad mēs sākām apgūt atlikušo. un kā es sāku mudīties. kā. es. sāku. mudīties.

*bet vispār, kopš mācos braukt, regulāri pieķeru sevi šausmīgi pretīgā vēlmē uzprasīties uz paslavēšanu (ko gan, par laimi, izdodas apspiest) - like, nu kā es šodien braucu, labi? jā? cik labi? nu paslavē mani, paslavē vēl! pastāsti, ar ko un precīzi cik reizes es esmu labāka par citiem!
es te runāju par piedalīšanos realitātes šovā, lai uzzinātu, cik liels lohs tu esi? pietiek arī ar tādu izkāpšanu no komforta zonas kā autoskola, lai visi prusaki sāktu līst laukā.

10.3.17 10:23

lūk, šorīt man gan bija depris, jo a) vakar biju spiesta ārkārtīgi nelietderīgi pavadīt laiku, kas garantēti iedzen mani izmisumā b) citā sakarā notrigerējās vienas no slēptajām bailēm (cik nu slēptās, vnk nav rakstīts ar luminiscējošo marķieri uz pieres vai cibā MAN IR BAIL NO)
Powered by Sviesta Ciba