antarctica starts here

Jaunākais

21.2.18 11:31

nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.

20.2.18 15:30

vēl par grāvi runājot, fascinē cilvēks, kurš regulāri veido kolāžas uz paģiku un veikalu durvīm. apmēram šādas (šajā gadījumā gan pietrūkst anekdošu, ko viņam arī patīk izvietot). varētu stundām stāvēt un šķetināt pavedienus.

Tags:

20.2.18 14:45

īsumā par prostitūciju:

izlasot grāvja tirgū pielīmētu sludinājumu "strādājošs vīrietis, kam ir daudz brīva laika, palīdzēs sievietēm ar remonta un saimniecības darbiem patīkamas sadarbības ietvaros" lauzīju galvu, bet tā arī neizdomāju: vai prostituējas strādājošs vīrietis, vai tomēr viņa potenciālās klientes/darbadevējas? resp, kurš seksu piedāvā, kurš pieprasa? vai te darbojas abpusēji izdevīgas maiņas principi? kuram būtu jājūtas aizvainotam? kuram nebūtu?

tik daudz jautājumu, tik maz atbilžu
Tags:

19.2.18 10:16

- Brīvdabas muzejā pazuduši vairāki simti eksponātu; pieļauj iestādes likvidēšanu

- KM noraida informāciju par iespējamo Brīvdabas muzeja slēgšanu

/likvidēt brīvdabas muzeju uz simtgadi būtu bezbožna stilīgi/

18.2.18 22:58

parasti par lietām, kas ne patika, ne nepatika, neizsakos nemaz, bet ar tiem, kas aiziet pirmie, tā gluži nebija.

iespējams, pie vainas pārlieku laba materiāla pārzināšana (ciba ziņo, ka par tematiku studiju sakarā fanoju jau pirms 6 gadiem*, bet muzikālo materiālu izdziedāju līvlistā vai drīzāk pieklusināju, virinot savu nemuzikālo muti). iespējams, pie vainas veidotāju pārliekā sajūsmināšanās par materiālu, sak, materiāls ir tik kruts, ka poķaņet arī triviāla izklāsta veidā.

tak patika sākums, beigas un šis tas pa vidu.

*http://klab.lv/users/chimera/1214942.html

18.2.18 10:25

/lasot cibas lentu/

man, btw, "ar pliku peteni pa rajonu" likās viena no visjaukājām stilizācijām visā filmā. vienmēr esmu apbrīnojusi "žirafes" spēju, esot seksam veltītam žurnālam, līdz pat pēdējai lappusei palikt absolūtam antiseksam. daudzu gadu garumā žirafe iedvesmoja un iedvesmo mani uz līdzīgu radošo darbību mājas apstākļos. šorīt pat radās metafora "badainais burkāns".

17.2.18 16:15

tikai 30+gados, lasot sūdliteratūru, uzzināju, ka a) ir tāda lieta kā thigh gap, b) tas ir kaut kas, uz ko tiekties.

jāsaka gan, ka ne tad, kad svēru 45 kg, ne tagad, kad sveru nepilnus 10 kg vairāk, nekāda cisku plaisa man nav novērota.

17.2.18 14:49

/pēkšņi ienāca prātā/

What is the feminine version of ‘macho’ or ‘machismo’?

-I am hesistant in suggesting 'womacho' or more simply 'wocho', but I have done!

-Maybe this covers what you seek: Superwoman.

https://english.stackexchange.com/questions/260921/what-is-the-feminine-version-of-macho-or-machismo

15.2.18 11:10

man gandrīz nekad nav skumji*, bet visai regulāri ir dusmīgi, līdz pat niezošām dūrēm.

*divas reizes mūžā esmu spiedusi asaras, jo tā vajag: pamatskolā ar druškām titānika seansa laikā un vienās bērēs. ja vajag, tad vajag.

14.2.18 10:10

indiešu labākajā seriālā punar vivah, ko nespēju aizmirst vēl šobaltdien, džeks valentīndienā sagādāja sievai pārsteigumu, izpušķojot visu māju as in no griestiem līdz grīdai ar diskobumbām un dažādu kalibru un materiālu sirdīm, bet pašā pēdējā istabā sveču gaismā viņu gaidīja viņas mīļākais ēdiens: sēņu pica!

klau, ko televizeja rādīja šajā dienā, kad vēl nebija titānika?

13.2.18 10:24

ziloņi ir feikie vegāni - satelītnovērošana uzrāda, ka tie mēdz našķojoties postīt putnu ligzdas un uzkost olas un pat mazos putnēnus.
Tags:

11.2.18 11:19

patīk baidīt m., rādot, kā māku stūrēt bez rokām.

vienojāmies, ka, ja nomiršu pirmā (nav obligāti saistīts ar rindkopu augstāk), viņš varētu izvārīt manu galvakausu un piedalīties ekstrasensu cīņās. galvaskauss, ar kuru strīdēties ir bezjēdzīgi!

10.2.18 11:42

biju pārsteigta, ka igaunijas laikmetīgā teātra izrādes jau pēc nedēļas, bet biļešu vēl dahuja, tai skaitā uz godalgotajiem "sapņotājiem" un what not. also, nekāda haipa soctīklos. jāpadomā par haipa veidošanās mehānismiesm.

9.2.18 19:20

Blind bisexual goose stuck in love triangle with two swans dies aged 40

9.2.18 18:52

kriminālās ekselences fonds laikam tik tiešām ir filma, kas patīk visiem.

no otras puses, vai tiešām ir jāsmejas pie katra bļa?

9.2.18 09:51

kopumā man šķiet, ka sievietēm sabiedriski ļ. patīk uzņemties kārtības sargu lomas un tās aktīvi pielietot. jo, lai gan pēc slavenās agreeableness skalas es sev nedotu vairāk par mīnus desmit, konfliktu skaits manā dzīvē tomēr ir izteikti dzimumproprocionāls. neviens nav mani močījis kā beibes. es nesmuki izskatos, nesmuki uzvedos, nerubīju sievišķību, nerubīju feminismu, nerubīju to, to un vēl šito. ja es būtu glupāka, sasapņotos, ka viņas mani par kaut ko apskauž. taču, visticamāk, vnk ir sašutušas, ka tādus ķēmus arī pieskaita pie sievietēm.

par dzimumlomām joprojām nezinu neko. es braucu m. pakaļ uz darbu, kad viņam smagākas vai garākas dienas, toties viņš šuj maniem mēteļiem visas notrūkušās pogas.

8.2.18 22:59

paralēli pieparkojos ideāli. beeet tad pametu skatu pa labi, lai ieraudzītu uzrakstu "pretī vārtiem mašīnu novietot aizliegts".

7.2.18 18:22

iet, apstāties pie sniegā ieputinātas mašīnas, ievilkt sniegā sirsniņu*, turpināt iet, lai pāris metrus tālāk ieraudzītu citu ieputinātu auto, kurā sirsniņu ievilcis kāds cits.

*sorz par banaļņiku
Tags:

7.2.18 09:40

stulbas lietas, ko darīju ar auto, vol. ?

a) atstāju to neaizslēgtu uz veselu diennaktī drūmajā, kriminālajā grāvī.
b) labu laiku nobraucu ar katastrofāli zemu eļļas līmeni, līdz labais cilvēks iedomājās man to nočekot. brīnumainākais, ka auto totāli nejutās traucēts, lai gan ja dzīve būtu kino, ikviena no šīm situācijām varētu izvērsties interesanti

7.2.18 08:50

nav tā, ka labilākas personas nav iespējams nokaunināt. ķip kā rādīt video no kautuvēm, cerot, ka šoks un kauns liks mainīt cilvēkam ēšanas paradumus. nu, neēdīs persona šķiņķi divas dienas vai nedēļu, toties pēc tam aprīs piecas karbonādes uzreiz, lai kompensētu kauna sajūtu par to, ka ļāvās nokaunināties.

***

par dialoga neiespējamību. a kā gan tas būtu iespējams, ja tu pārstāvi būtisko, viss baltā*, bet otrs arī pārstāv būtisko, viss baltā, un jūs abi stāvat viens otram ceļā uz "labāku pasauli"? kāda cieņa, pa purnu, un miers!

*nemetaforiski, btw. esmu šokā, cik daudzi cilvēki pēkšņi ir sākuši tērpties baltā
Powered by Sviesta Ciba