antarctica starts here

Jaunākais

23.4.19 15:55

bet, runājot par kijevu vēl, ja atgriezīšos tajā, noteikti došos kādā no alīnas ekskursijām (biju noskatījusi šo https://awesomekyiv.com/awful-kyiv-walking-tour/, bet alīna tonedēļ nebija ukrainā). tāpēc tā vietā atradām šo: https://www.interesniy.kiev.ua/excursion/sekretnyiy-kiev/ un bija kruta, tŗīs stundas paskrēja nemanot. noteikti ir vērts iečekot arī visu pārējo.

23.4.19 13:43

pirms nu jau laba laika grāvja kopienā tika publicēta atrasta uzturēšanās atļauja. ar smagu sirdi vēru vaļā komentārus, bet biju patīkami pārsteigta - nekāda srača, vien ieteikums ienest dokumentu vietējā pakistānas kebabā, kur cilvēks noteikti strādājot, un pāris lol par cilvēka otro vārdu (vai pirmo uzvārdu, šitajā joprojām neorientējos), kas bija neizbēgami, jo vārds bija lotiškumars.

tāpēc sabēdājos, izlasot kopumā ļ. jaukajā IR rakstā par vietējo indiešu kopienu "pie viņa (restorāna singhs īpašnieka) regulāri vēršoties jaunieši, kam uz ielas mēģina noraut sikhu tradicionālo turbānu. (...) daudzi puiši, lai izvairītos no incidentiem, galvasrotas izvēlas nenēsāt."

***

tāpat quorā lasot indiešu piedzīvojumus rīgā, nodomāju, cik ļoti atšķiras dzīve, ja esi maza mīlīga meitene, no tā, ko piedzīvo liels, gandrīz_melns vecis ar raupjiem sejas vaibstiem.

20.4.19 16:33

atgriežoties rīgā, šokē tīrais gaiss, gandrīz_nulle automašīnu un tas, ka neviens nebrauc virsū uz zaļās gaismas un gājēju pārejām (kijevā es visnotaļ staigāju, fakus rādīdama, jo nu).

dzīvojām pie veča, kas spēlē sitamos ukrainas simfoniskajā orķestrī, tāpēc 2. dienā tikām iefīrēti na haļavu filharmonijā dārgākajās vietās klausīties kkādu ķīniešu mega čellistu. bet kopumā vecim ar mums nepaveicās, jo mēs esam nūģi, bet viņš alktin alka ar kādu pie kamīna triekt mājas vīnu un strinkšķināt ģitāru (vēl jo vairāk, ka sieva bija prom). viņam turklāt ļ. riebjas visādi melnie un krievi, tāpēc mūsu vietā vajadzēja būt gnidrim, abi būtu kvalitatīvi pavadījuši laiku. nē, kopumā jauks onka, bet mani mazliet biedē šīs plašās slāvu dvēseles (manējā, lai arī slāvu, ir visai šaura).

man patika kijeva, jo man vispār visur patīk, un jo īpaši man patīk šokēties un šausmināties, un kijeva godam piegādā ziljoniem iespēju to darīt!!

25-stāveņu pūžņu rajoni vs maza šaura ieliņa, kas iet lejā no kalna, un kur sabūvētas mega villas, korejas vēstnieka rezidenci ieskaitot, kas izskatās totāli mākslīgas, nu, kā no kartona. uz tās pašas ieliņas atrodas arī lol veikals, kura apmeklējums ir jāpiesaka iepriekš.
https://gara.ua/

ukrainas tv ir absolūti ārprātīgs, un to saka cilvēks, kas fano par indiešu kino. ukraiņu māsteršefam, piemēram, ir mazs sakars ar kulināriju (gordons remzijs izmisis plūkā matus), tas drīzāk atgādina survivor un dom 2 krustojumu. kādā vakarā atradām "realitātes" šovu realna mistika (vecmāmiņu sāk vajāt mirušās mazmeitas spoks, kas beigās izrādās mirušās mazmeitas dvīņumāsa, ko atdevuši bērnunamā un kura tagad atriebjas, nu tādā garā), ko vada doktors hauss. tobiš džeks, kurš ģērbjas kā hauss, taisa seju kā hauss un klibojot staigā ar spieķi. un gudru seju švīkā uz tāfeles dažādus simbolus, ilustrējot pārdomu procesu.

rītdien vēlēšanas, kurās, visticamāk, uzvarēs džeks, kurš tēlojis prezi komiskajā seriālā "prezidents". bišk atsit artusu kaimiņu, tikai krietni vien mazāk urlisks

19.4.19 20:30

Ir jārēķinās, ka paliela/lielākā Kijevas daļa atsit Centrāltirgu, bet tualetes tirdzniecības centros maksā 5 grivnas un ir caurums grīdā. Un prezidentu debates, tas tik ir kaut kas

19.4.19 13:11

Dzēriens 777 litriga tetrapaka.

Meitene ukraiņu armijas formā pilnā ekipējumā ar metru garām mākslīgām skropstām

Miskastes neeksistē, šodien mūs gandrīz nosita puķu veikala pārdevēja, kad kautri mēģinājām savu maisu atstāt viņas konteinerī

Musulmaņu kafe ir pilns, bet mēs esam gandrīz vienīgie nesmēķētāju zonā

18.4.19 13:01

Ļoti intīms brauciens Kijevas autobusā uz otru pasaules malu. Buss lēkā pa bedrēm, tu krampjaini tver gaisu no jumta lūkas, pa to starpu pamanoties padot šoferim citu pasažieru naudu un atlikumu. Otrajā pasaules malā, savukārt, izrādās, ka namu pārvalde 13. stāva mākslu ir nozagejusi :(

18.4.19 00:03

http://art-line.in.ua/interesnoe/troeshhina-13-j-etazh-skazka-ili-realnost.html

Rīt jāmēģina tikt te

16.4.19 17:40

Arī ukraiņi aktīvi aplaudē, nosēžoties lotenei. Bet uz ielas, kur dzīvojam, cilvēki brauc ar auto visās joslās visos virzienos vienlaicīgi :o

15.4.19 12:35

klau, kāpēc ukraina nelaiž iekšā krievijas pilsoņus no 16 līdz 60, bet vēsā mierā laiž visu vecumu pilsones? diskriminācija!

12.4.19 21:31

šodien autohumoristu, bļ, diena. vispirms mani apdzen auto (nereāli pārkāpjot ātrumu) ar uzrakstu "steidzos uz labāko darbu pasaulē" uz aizmugurējā stikla. pēc pāris min apstājos pie luksofora aiz auto, kam aizmugurē rakstīts "jaucu pedāļus". un visbeidzot, parkojoties annas ielā, sastapos ar dāmu, kuras auto pakaļu rotāja uzraksts "volvo, сука, ātrs".

11.4.19 10:44

ieraksta autorei taisnība - mūsdienās šis cilvēks, kas ir ne vairāk, ne mazāk kā pasaules čempions, turklāt tik krutā fiziskā formā, ka spēja izglābt no ūdens ~100 nogrimušā autobusa pasažierus, izskatās kā tipisks džeks no maģisko pārvērtību bildēm before stadijā.

https://miumau.livejournal.com/2820685.html

kačalku apmeklētāji mēdz piemirst, kā "būt krutā fiziskā formā" nebūt nenozīmē "izskatīties kā fitnesa modelim" (beibes, kas sapņo par brazīļu pakaļu, bet tiek pie futbolista ciskām). daži citi, savukārt, atceras to pārāk labi.

indieši, starp citu (vakar, pētot datinga grafiku, aizdomājos par nabaga indiešu nepopularitāti), savā vairumā vēl joprojām ir ļoti bodipozitīvi, attiecīgi, nav trendā. gluži kā klases audzinātāja, kas atnāk uz 1. septembri sietiņzeķēs, caur kurām spraucas garas, melnas spalvas - ne tāpēc, ka viņa jūtas feminazi empowerēta, bet tāpēc, ka tas viņai šķiet pilnīgi pašsaprotami.

labākajā gadījumā viņi izskatās kā šāhruhs 90.os - https://www.youtube.com/watch?v=tQ9Wh0RGo8Y

bet bolivuda, starp citu, iet līdzi laikam (reģionālais kino krietni mazāk, tur joprojām pilns ar resniem, veciem un neepilētiem cilvēkiem), un 2011. gada šāhruhs jau izskatās šādi: https://www.youtube.com/watch?v=cKs83ZQxYKA (atceros, ka skatoties filmu, domāju, vai musulmaņu režisorei pieklājas tik ļoti objektificēt vīrieša ķermeni).

10.4.19 11:21

/es atvainojos par spamu, man te pamazām velkas dienas darbi/

tātad jau kuro nedēļu ar laulāto draugu apmeklējam bolivudas dejas nodarbības. ir kruta, labprāt dejotu katru dienu. pēc tam katru reizi izeju ārā un reāli mīlu visu pasauli. mana mīļākā daļa ir bangra, jo salīdzinoši vienkārša horeogrāfija (my fitness analītiķi kkad nesen izpētīja, ka cilvēkiem kļūst arvien grūtāk un grūtāk uztvert sarežģītu horeogrāfiju un izsekot tai līdzi) un daudz lēkāšanas, mazāk gurnu gorīšanas. also, secināju, ka prieks par stiprajiem kāju muskuļiem ir pāragrs, jo izlēkāt kazačokā es nespēju necik.

bet nu es nolēmu paskatīties, par ko tad tajā dziesmā īsti dzied, un nu pat nezinu, kas ir mana mīļākā daļa:

We drink three pegs and do Bhangra with the trunk of our cars open

vai: O my friend who has gone to U.S.A, O my friend who has gone to Canada, Sponsor us a pitcher of alcohol

pat nezinot kannadu valodu, sajutu īsteni vecmīlgrāvisku strāvojumu!

10.4.19 10:48

draņķa baltie vīrieši! )


(no OK cupid datiem)

8.4.19 09:55

runājot par gludināšanu,

šodien saņēmu no indijas dāvanā m. šūto kreklu. nebija plāna specifiski pasūtīt to indijā, vnk meklēju kokvilnas/lina kreklu bez apkaklītes; indijā atradās visatbilstošākais rezultāts, turklāt nebūt ne pārlieku etnisks. sākumā gan dabūju noskrieties kā sivēns, jo indietis (uzvārdā singh, protams) paģērēja man noņemt 101 mēru (ko grūti izdarīt, ja gatavo cilvēkam pārsteigumu, bet nu kaut kā), tad nekādi nespēja saprast, kur atrodas latvija, turklāt indijas indiešu angļu valoda ir pagalam dīvaina (to, ka conform nozīmē confirm, es kaut kā sapratu, bet apmēram puse viņa rakstītā man neizteica vispār neko).

bet nu krekls tātad atnāca, un tas ir ne tikai perfekts, bet arī perfekti izgludināts. katra vīlīte, katrs kavdrātmilimetrs. srsly, nekad neesmu redzējusi tik perfekti izgludinātu kreklu. džeks varētu pasniegt meistarklases. bet es tagad nespēju saprast - vai es tagad ekspluatēju trešo pasauli, vai, gluži otrādi, atbalstu.

7.4.19 22:08

wow, 2 foreigners in bollywood ir mega populāri indijā! kontentu vēl neesmu ievērtējusi, un ar humoru man vispār ir slikti, taču silda sirdi, ka divi zviedru džeki nolēma doties uz indiju, lai kļūtu par aktieriem bolivudā, noskatījušies šo: http://klab.lv/users/chimera/1798558.html

7.4.19 19:20

uo, kāpēc ir vērts precēties - kad tu aizej uz kačalku un pēc treniņa ieej saunā, lai pēc tam iznāktu ārā un konstatētu, ka tava skapīša slēdzene ir salūzusi, skapīša saturs ar drēbēm, maku, telefonu un mašīnas atslēgām ir nepieejams, tev mugurā ir vien bikini, dvielis un čības, tu vari izsaukt vīru, kurš laimīgas sakritības rezultātā ir aizbraucis tev līdzi, lai aizietu paēst pie sikhiem, un ir spējīgs atskriet un pārkniebt to draņķa slēdzeni.

7.4.19 16:45

m., runājot ar vīrieškārtas kolēģi par gludināšanu (!), atzinās, ka nav gludinājis ne mazāko lupatiņu, kopš viņam ir sieva. taču šis nav stāsts par manu bezgalīgo čaklumu, bet gan par to, ka iemācīju viņam, ka gludināšana ir lieka laika un elektrības tērēšana. ja nu kaut kas ir ļoti sakrunkojies un vēlies, lai tā nebūtu, var taču uzvilkt drēbi mugurā un mazliet pavārtīties pa grīdu.

7.4.19 12:44pirms kāda pusotra gada vedu vienu dāmu (to pašu, kas "paskat, kā es caur saviem ausu tuneļiem varu izbāzt roku!"), kas brauciena rezultātā no kategorijas "uķipuķi bērniņš" strauji ievirzījās kategorijā "mazgadīgā dura", jo kā kāpa iekšā, kā cirta durvis (no kurienes viņai tāds spēks? viņa sver labi ja 40 kg!), tā slēdzene bija beigta.

servisā salaboja ātri un par kapeikām, bet brīdināja, ka vispār vajadzētu slēdzeni nomainīt, citādi pēc kāda brīža durvis atkal nebūs aiztaisāmas. nu re, durvis nav aiztaisāmas kopš 5dienas vakara, bet iemīļotais serviss brīvdienās nestrādā.

šodien braucām uz dominu (es atvainojos, tiešām vajadzēja) un jutāmies, kā lauki_iebrauc_pilsētā! #macgyver

5.4.19 12:22

kāpēc gan latvietim būtu jākaunās par plaudēšanu, lidmašīnai nosēžoties? principā varētu piekopt savu latviskumu nākamajā reisā; nekad nav par vēlu sākt.

ne, bet tiešām, kāpēc? indieši, piemēram, svilpj un plaudē, ieraugot indiešu restūža reklāmā iecienītos ēdienus, un neko.

kadžola, kā parasti, mani iedvesmo:

3.4.19 10:32

-Will you hand me a mug too, Lasse?
I don't want to share Musse's Riga mug.

-It's as dirty as the streets of Riga.

(zviedrija, 2018)
Tags:
Powered by Sviesta Ciba