antarctica starts here

Jaunākais

22.9.19 13:06

also, lords of chaos galvenā doma varētu būt, ka bērni ir vairāk jāper un jāliek pie darba, mazāk jāsponsorē viņiem visādas izklaides.

totāli nespēšu vairs paklausīties burzumu, zinot, ka trve kvlt ierakstu viņam uzsauca mutere.

also 2, nu nekādi nespēju noticēt, ka viņi piekopa visādus orģiālus seksus; visticamāk, caurām dienām spēlēja leimas datorspēles.
Tags:

22.9.19 11:22

principā es arī domāju, ka latvijai nav paveicies ar kaimiņiem. lūk, ja latvijas kaimiņvalsts būtu vjetnama, arī šeit normāla tilpuma un garšas kafija būtu pieejama plašākā plašumā. nevis visi šitie šmespreso.

22.9.19 09:35

"dejo ar indieti" 2.sezona norisinās turpat, sestdienās 12. Nezinu, kad vēl biju tik priecīga kādu atkalredzēt. Ja nu kāds grib ievertet, ir labs laiks, jo neviens neko vairs neatceras un nemāk

21.9.19 08:37

Fb reklāmas piedāvā man krematoriju un okultistu konferenci Berlīnē

19.9.19 11:06

vakar, no jelgava 94 braucot:

-nu, neuznāca nostalģija pēc jaunības?
-hujuški! mana jaunība brauc ar mani vienā autiņā! pašam vēl nav apnicis?

(lēta koķetērija, zinu)

18.9.19 22:19

Nav nekā slikta, ko teikt par Jelgava 94. Nekā diži laba arī ne. Sen nebiju redzējusi tik daudz tīņu vienuviet. Un smēķējošus tīņus Stockmann tunelī. Diez kā viņi mūsdienās tiek pie cigaretēm? Tas nav retorisks jautājums

18.9.19 11:40

visi pasaules tizleņi, savienojieties!

https://peldet.lv/atklata-peldesanas-stunda-macies-peldet/

16.9.19 18:49

the dead don't die (2019) - it kā brīžiem kjūt, bet ļ. labi vien ir, ka negājām uz kino
Tags:

16.9.19 11:00

kā tas nakas, ka iecienītais šovs par latvisko dzīvesziņu vēl īsti nav sācies, bet jau pārspējis visus krindžīguma rekordus?

ļ. interesē, kāpēc tik daudz heita saņem ilmārs? kāpēc džeku, kurš tik vien kā neizskatās nodzēries un pēc žēlojama nabadziņa, un nedzīvo pussabrukušā šķūnī, jāsauc par babņiku, maukuri un citos sliktos vārdos? un cik gan daudz laika babņiskoties varētu būt cilvēkam, kurš vada saimniecību un viens pats audzina bērnus? jo īpaši, ja cilvēks izskatās pēc tāda, kurš respektē režīmu un paša pieņemtos lēmumus - beibes noskatītas, jāiet gulēt pirms pusnakts un jāignorē trakās bābas, kas turpina lauzties numuriņa durvīs.

ar to, ka tik daudziem (daudzām!), šķiet, simpatizē vitālijs, kurš ne tikai nokavē līgavu skati par vairākām stundām un atbrauc, smirdošs pēc peregara, bet arī mānās, uzdodot svešu saimniecību par savējo. mindblowing.

jānis savu armani t-kreklu laikam valkās visu sezonu.

15.9.19 08:59

Toties šodien kādā no Vecrīgas katoļu baznīcām norisināsies nozīmīgākie Keralas indiešu kalendāra svētki. You go, katoļi!

13.9.19 21:35

uzzinu_pēdējais gan jau ka, bet kamasutra nav tikai 100 plaši tiražētas lappuses par pišanos, tās ir detalizētas instrukcijas, kā iepatikties jaunavām (3. nodaļa), paša sievām (4. nodaļa), citu vīriešu sievām (5. nodaļa), kurtizānēm (6. nodaļa), kā dzīvot laimībā un saticībā ar viņām visām utt utml.

Men who are Successful with Women )

13.9.19 10:54

jau otro dienu priecājos par šo stāstu (paldies piegādātajam); es gribēdama nespētu saiet indietī tik spektakulāri kā šī dāma, iztēles pietrūkst:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Savitri_Devi

te ir viss! ekofašisms, īsts fašisms, dzīvnieku tiesības, hitrelis un svastikas, vīrs brahmanis un nacionālsociālists, dīvaini higiēnas paradumi un vientuļa nāve daudzu kaķu un vienas kobras ielenkumā

12.9.19 21:36

pārsniedzu dienišķā spama devu, bet kafenē tak ir jauns indietis! uzvārdā gandijs, bet visādi citādi briesmīgs indietis - ēd liellopu gaļu (bet nevēlas, lai par viņa spriež pēc tā, ko viņš ēd) un latvijā neiet uz indiešu filmām. viņš arī izstāstīja, ka klubā "pūce" (ex-pulkvedis, ja?) un vēl kkādā gaģušņikā uz tallinas ielas pie ieejas esot uzraksts no indians allowed. m., kas ir briesmīgi un netēloti politkorekts, pateica, ka viņam ir kauns par latviešiem, uz ko gandijs pateica, ka viņam ir kauns par indiešiem, jo tas esot noticis tāpēc, ka kkādi studenti bija sadzērušies un kko salauzuši. (oi, ja mani banotu ik reizi, kad es biju piedzērusies un kko salauzusi...) te man pirmo reizi pa visu šo laiku palika žēl, ka bankrotēja baltic trashlation un mani vairs neaicina policijā mutiski tulkot visādiem aizturētajiem ārzemniekiem (tad, kad aicināja, noziegušies bija rietumeiropieši only; nu, un vienreiz aicināja palīdzēt kārtot papīrus sīriešu bēgļiem, bet netiku, šņuk). jo esmu droša, ka nopietnu problēmu ar indiešiem nav bijis (būtu izbazūnēts visur; kad no igaunijas deportēja nepāliešu studenti, kura noziedzīgi nepiegādāja savai uni spravku par to, ka brīvdienās dosies apciemot radus un draugus somijā, šī ziņa guva plašu publicitāti un ļauna prieka šaltis), bet jābūt taču kkādiem administratīviem pārkāpumiem, jo nu nevar nebūt!

12.9.19 17:15

pēc kādiem 30 gadiem es varēšu izvērst šādu filoloģisku sraču ap jebkuru obscēnas leksikas vārdu

bet izlasīju ar lielu interesi
Tags:

12.9.19 14:23

esmu stāvā sajūsmā, ka pirmie budisti according to hinduisms esot bijuši hindu dievi, kas tīšām maskējušies un mācījuši cilvēkiem muļķības (ķipa budismu), lai vestu viņus neceļos. kāpēc? ai, nu viņiem bija baigā tālejošā shēma, pirksti nogurs, kamēr sadrukāšu. bet nu pēc laika maskas krita nost, šiva atkal pārtapa par šivu, lakšmī - par lakšmī, un satriektais buda esot ielēcis akā un tur arī nozudis.

bet tikmēr hindu meitene no šrilankas, kas kopā ar vīru inženieri nu jau labu laiku dzīvo rīgā un iet pie n. dejot kataku un dažreiz pie mums dejot bolivudu, feisītī ziedo budistu tempļa celtniecībai, tā tie tikumi pagrimst :(

12.9.19 09:54

cibā man pēdējā laikā ļ. patīk, ka visi diženie politologi ir aizņemti ar meždusoboičiku un pie citiem nemaz nelien. tas labi, palieciet vien turpat. not that man būtu aizture kādu banot, bet. palieciet vien turpat!

(btw, secināju, ka vismazāko riebumu no visiem diženajiem politologiem izraisa gnidris lol, jo gnidris vispār nav učene un necenšas apgaismot masas, kas dzīvo tumsībā; gnidris ir normāls vecmīlgrāvietis. a kādi viņiem tur katram uzskati, tam vispār nav nekādas nozīmes)

11.9.19 09:12

Nevaru saprast, vai, skatoties no zināmām pozīcijām, fakts, ka pašreizējā mariammas aka lielās mātes avatara ir dzeks, ir labi, jo genderfluid, vai slikti, jo pat mātes lomu veci uzurpejusi ble!

8.9.19 21:51

nesaprotu, kāpēc latvijas islama, ē, skeptiķi vēl nav noskatījušies un переноскатиюшиес kesari. mēs to izdarījām tikko (nav tā, ka bija liekas trīs stundas, bet smadzenes tāpat atteicās darīt jebko citu). zinu jau zinu; tāpēc, ka visi babaji viņiem ir uz viena mūļa.

vismulsinošākais bija ļaunais afgāņu snaiperis ar daudz meikapa un lakotiem nadziņiem. kas viņš tāds bija, musulmanis gejs? neesmu vienīgā samulsusī: There is another sub-plot featuring an effete sniper who, for reasons unknown, wears bangles and nail polish but has the best aim in the land. Stranger still, we never find out who this mysterious man is, or why he is out to kill Ishar and his men.
Tags:

8.9.19 12:36

zaļās tējas paradokss - lai vai kāds daudzums tējas vai tēju netiktu iegādāts, viss tiek izdzerts nedēļas laikā, turklāt nemaz nav sajūtas, ka patēriņš būtu pieaudzis

tag: desperate housewife

6.9.19 21:42

revjū par filmu "dzimusi ķīnā": ejtunot, stāviet paši savi trīsstāvīgajās rindās! *pagriežas, dodas prom *15 minūtes vēlāk uz gustava zemgala pārvada: mļe es taču būtu varējusi nopirkt e-biļeti turpat uz vietas. un to būtu varējis darīt ikviens no rindā stāvošajiem. cilvēki, mēs esam tādi idioti!

revjū par klepingu homo novusā: bērni ir superīgi
Powered by Sviesta Ciba