antarctica starts here

Jaunākais

1.5.16 12:26 - +15!

nu tad beidzot pēc kačalkas un dušas var doties mājās slapjiem matiem.

30.4.16 19:59

visu emocionālo, neapmaksāto darbu ir tik patīkami forvardēt m.
piemēram, apsveikt tos, kurus vajadzētu apsveikt man, bet nu nevaru, tak jau vakar runājām.

toties valpurģos jābūt kalnos - ček.

28.4.16 10:29 - kopjam sevi pavasarī

nav nekā kaitinošāka par vīrieti, kurš nostājas pozā un saka kaut kādu tuftu "visu vīriešu vārdu". ķipa, es kā vīrietis tūlīt tevi apgaismošu.
līdz atklāju portālu andelemandele.lv dzīvoju ilūzijās, ka sievietes tā nedara. dara, tikai neuzkrītošāk. piemēram, nofotografē kādu īpaši atbaidošu kankaru un ieliek ar parakstu "katras meitenes sapnis".

bet vispār vilšanās, ne portāls. pieteicos vienam džemperim by ogres trikotāžas kombināts (atgriežamies pie saknēm, atbalstām latvijas ražotāju). izņemot mani - neviena pieteikuma. tak jau nedēļas pagājušas, bet neviens man pat netaisās to pārdot ;(

27.4.16 10:12

http://www.imdb.com/title/tt3958072/

nesaprotu. 80% filmas problēmu ir atrisināmas ar zināmu tehnoloģizācijas līmeni (like, nosūtīt un saņemt tulkojamo materiālu pa e-pastu*, sekot līdzi kredīta apmaksai internetbankā, veikt pārskaitījumu internetbankā, piemēram, no sava viedtālruņa** vai jebkura datora (neticu, ka mācību iestādē, lai vai cik provinciālā, nav neviena datora), kas ir klātesošs pat eiropas dienvidos. vēlreiz pārbaudīju, nē, čista jauna filma. viss spriedzīgi un tā, bet не верю!

*okz, pirms gadiem 10 es strādāju līdzīgi, ikdienā čāpojot ar flešku uz e-kafē, bet tikai tāpēc, ka lattelecom atteicās ievilkt internetu dzīvoklī, kura saimniece sen-sen bija mirusi un apēsta (rēķinus apmaksāt gan viņai atļāva), un tuvākā pietuvinātā persona neatradās latvijā
**man patīk domāt, ka esmu pēdējais cilvēks eiropā ar veco nokiju

26.4.16 11:02

legingi, džinsi, kleita, džemperis, lietusmētelis, un aidā uz kačalku. ziemā es ģērbos tieši tāpat.

25.4.16 10:30

аттракцион невиданной щедрости - no šodienas līdz pat 1. maijam reģistrācija myfitness sporta klubos bez maksas (iepis 20 vai 30 eiro, neatceros, un svīsti kopā ar mani).

25.4.16 09:59 - n komentārs

ā, bet, runājot par publisko veļas mazgāšanu, man ir tieši otrādi - neērti lasīt, ja aprunājamais nav (piemēram, cibā) un nekādu problēmu, ja tam, ko aprunā, ir pieeja apspriedei. pirmajā gadījumā mums ir klačošanās, otrajā - potenciāls dialogs ar mainītiem mainīgajiem, jo ir arī skats no malas (nerunāju par gadījumiem, kad tiek makšķerēti publiski pai pai). moš jāpārskata sava introversija, jo es dzīvoju arī pirmajā stāvā bez aizkariem.

25.4.16 09:51

lasot agrīno viesturu rudzīti*, sākumā biju gandrīz_sajūsmā (vai gandrīz_ablomīta, jo sāku lasīt citu nolūku vadīta), jo vai tiešām sakarīga grāmata? neviens netrako (ne kāda Dzemde, ne autors), nav arī sajūtas, ka autors būtu pālī. tak pēc kādām 100 lpp viss aiziet vecās sliedēs, respektīvi, viesturs kļūst jo mirkli jo tēlaināks, un beigu beigās es nesaprotu, par ko ir šī grāmata. ok, visu mūžu viesturam patikušas lietuvietes un polietes kā multiaktivitātes principa pārstāves, bet apprecējis viņš tomēr lineāri aktīvu latvieti, par ko šķiet, ka raud līdz šai pašai dienai. ko nu?

*sagrābos biblenē kopā ar citu šņagu "bendes meitiņu un viņas tēvu"

24.4.16 18:36 - uzmini autoru

latviešu mūsdienu kultūrā spilgts topoša vīrišķības eposa piemērs ir radio swh "bē bē brokastis".

23.4.16 17:15

novadējies revjū.

pirmā doma tātad - bāc, kā gribas kimči.
otrā doma - uo, man bija tieši tāda pati seja tajā gadā, kad mani ievilka korī un stundām ilgi lika dziesmusvētkoties, kamēr gribējās tikai dzert un drāzties.
trešā - gan jau neviens no viņiem pat nesaprastu, par ko te visi šausminās, un līdzjūtības iemeslus neizprastu. nu, ja nu vienīgi desu un sieru pārbagātība veikalu plauktos liktu aizdomāties. kā jau tas parasti notiek.

(kara veterāni pie mums bērnudārzā, par laimi, tik ilgi nevārījās. toties patika dziedāt dziesmas par brašajiem zaldātiem, soļot ierindā un taisīt tankus no plastilīna un sērkociņkastēm)

22.4.16 09:08

kārtējo reizi pierādījusies tēze, ka sieviete vīrietī meklē māti. m. un manai mātei pat ir viens un tas pats socioniskais tips! vēl man nav kauns šorīt vērsties pie viņa ar jautājumu: klau, es jau trešo dienu neesmu redzējusi savu ķemmi, varbūt tu zini, kur tā ir?

21.4.16 16:12

spriežot pēc debesīm, deg visa bolderāja.

21.4.16 10:48

rubrikā "šņagas apskats": man patīk, ka precētajos pret brīvajiem cilvēkus, kam mājās ir espreso automāts, sūta uz 3 pavāru restorānu, bet lauķus cilvēkus, kam ir tikai akcents - uz lido. daudz kas cits arī patīk, mhm.

20.4.16 15:53

gandrīz_norakstīju uz meņkām asaru, kas gandrīz_noritēja pār vaigu, titrējot filmu, kurā sliktais dinozaurs nokāva labos, bet tad atcerējos visu, kas pa mēnesi sadzīvots, un atslābu.

19.4.16 10:49

tā kā man nereāli ātri sanāk iedzīvoties pasaulainā "cilvēki ir sulbi lohi, kuri ar milzu aizrautību čakarē sev dzīvi un neko citu nedara", ļ. labprāt lasu visu, kas šo pasaulainu nebalsta. karoče, baudiet dzīvi un rakstiet par to vairāk (šodien izlasīju cibā random ierakstu "man iet tik labi, ka kauns" un ļ. par to nopriecājos). un vispār esiet tik kruti, lai es jūsu fona sajustos mazliet nožēlojami un tā, ka ir kur tiekties.

18.4.16 09:43

nb: turpmāk neskipot fitness yogu un иже с ними, lai lieku reizi aizietu uz "īstu" spēka vai kardio treniņu (kā var pāris mēnešos šitādā snobismā iedzīvoties, lol). pēc ilgāka pārtraukuma aizgāju, divas dienas nespēju pastaigāt, kā visa dziļā muskulatūra smeldza, acīmredzot ne kriksīti nekustināta visu šo laiku.

iedvesmai tematisks posts no manas mīļākās sporta un pilnīgu nejēdzību blogeres: http://miss-tramell.livejournal.com/462495.html

15.4.16 14:58

Dabā pretstatu balansam ir vitāli svarīga loma. Piemēram pretstatu pāris kalcijs un magnijs. Cilvēks domā, ka kalcijs ir labs, bet papildus uzņemšanai ir vajadzīgs arī magnijs, kas palīdz to asimilēt, citādi var veidoties toksiskas nogulsnes. Tāpat pretstati pastāv arī zodiaka simbolisma pretējo zīmju asīs kā Vēzis(piens, krūtis, Mēness) un Mežāzis (kauli, struktūra, Saturns), kas ir it kā pretēji, bet saistīti aspekti dabā, kā piens šķīdina, tā kauli formē. Pasterizēts piens šķīdina kaulus, kas nav veselīgi, lai gan tiek ticēts, ka piens ir labs tieši priekš kauliem.

uot, kā jāraksta par uzturu!

15.4.16 10:08

novēlu visiem man pietuvinātiem psihopātiem laimēt loterijā miljonu, nopirkt sev salu, uz kuras plosīties, un vairs nekad-nekad nebūt man pietuvinātiem.

es šito parasti novēlu personām, kuras man dziļi riebjas. ķipa, baisākais lāsts.

14.4.16 09:46

modes ziņas: vakar izgāju 4 stundu garā šopingā ar iepirkumu sarakstu rokā un bez mazākās vēlmes iziet uz kompromisiem. vienīgais, ar ko atgriezos mājās - matu gumijas (melnas, bez dzelžiem). kā kļūt bagātam latvijā? viegli! nerast ne mazāko iespēju tērēt savu naudu!

13.4.16 11:26

un vēlreiz par vitamīniņiem un garastāvokļiem:

http://botalex.livejournal.com/139752.html
Powered by Sviesta Ciba