antarctica starts here

Jaunākais

24.4.17 12:36

stacijas tunelī ubags ar my fitness somu.

***

starp citu, kas notiek ar to kafijas/hispertfūdu kiosku*, kas bija ieperinājies zz tunelī un lika parastajam kontingentam neizpratnē grozīt galvas? cik saprotu, viņi knapi bija paspējuši ievākties, kad kāds viņiem pārgrieza visus elektrības vadus. pārvilka vadus un strādāja atkal. bet tagad vieta atkal stāv tukša. kas tur par stāstu? cilvēki normālie cīnās pret jobaniem hipsteriem pēc savas inciatīvas? vai sabotāža, jo smirdīgais tunelis ir zelta bedre?

*http://www.db.lv/mazais-bizness/mana-pieredze-piedava-kafiju-tuneli-461699

23.4.17 10:13

kura d... dāma vilka manu jaku, ejot ārā pīpēt? izņēmu no nabaklaba garderobes, lai konstatētu, ka tā ir pievilkusies ar dūmiem un vecvecmāmiņas cienīgām smacējošām smaržām.

21.4.17 12:54

o, es nevaru, lietuva plāno aizliegt alu VISPĀR visādos pasākumos, tai skaitā vasaras festivālos (jebkāds cits alkohols tur jau aizliegts jau sen). bauda lasīt šodien lietuviešu internetus, kādi visi pikti.

http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/04/20/laisvalaikis/festivaliu-rengejai-pasipiktino-alkoholio-draudimo-istatymu/
un visur citur

21.4.17 10:40

stilīgie cilvēki tuvējā apkārtnē mēļo, ka džekus latvijā tagad ir aktuāli saukt par brukliniem. kāpēc? KĀPĒC?

20.4.17 09:52

piem, adošā zēna fenomens. nezinu, kā jūs, bet esmu ne vienu reizi vien dzirdējusi frāzi "mans brālis bērnībā aizrautīgi adīja, un visiem bija pofig", kas attiecas uz 20-15 gadus vecu pagātni. vienu no šādiem brāļiem esmu redzējusi pieaugušā formātā, neizskatījās, ka adīšana būtu atstājusi kādas paliekošas traumas. pilnīgi pieļauju, ka kļūdos, bet grūti iztēloties šādu pohujismu mūsdienās. "sliktie" vecāki satraukātos par zēna vīrišķību, kamēr "labie" stāvētu ar plakātiem you gay? that's ok! un visādi mudinātu iznākt no neesošā skapja. drošvien tas bija nevis no ahūnas tolerances, bet no grūtākas dzīves un pohujisma pret bērniem in general. bet nez vai tas bija tik slikti.

***

kathrine switzer finishes boston marathon 50 year after being first woman to run
https://www.youtube.com/watch?v=8iFA_envzmM

gribētos novecot kā viņa, nevis kļūt par derdzīgu, vārgulīgu pendžu. var taču tātad?

***

nez, vai visi šie "neviens vīrietis nerubī kārtību/bērnu pieskatīšanu kā sieviete" nav tāds pēdējais sieviešu šovinisma bastions kā "neviena sieviete nerubī matemātiku"? man, protams, ir ļ. zemi standarti. bet es zinu, cik ļoti m. apbēdina krūzīšu kolekcija pa visu māju ar dažāda pelējuma pakāpēm tajās un cenšos vairs tā nedarīt. arī visas noplīsušās mēteļa pogas es lūdzu piešūt viņu, jo es vienkārši esmu cūka.

***

daudz runāju internetos, jo biju beidzot saaukstējusies bļe un jutos apātiska un bēdīga. toties vakar noskatījāmies japan: a story of love and hate, un visvairāk šokējos par to, ka džeks strādā 7 stundas dienā _pusslodzē_. sajutos no vienas puses ļ. nefunkcionāla, no otras - kā no kaut kā izglābusies.

19.4.17 12:03

braukt pēdējā laikā ir kļuvis nedaudz garlaicīgi. tas gan diemžēl nenozīmē, ka es visu-visu daru perfekti (pēdējoreiz centos apstāties pie stop zīmes, lai gan luksofors darbojās, priekšpēdējo aizmirsu, ka esmu uz vienvirziena ielas un griezos pa kreisi no pirmās joslas... nu, tādā garā).

bet tātad garlaikojos un zaudēju koncentrāciju, tāpēc iedomājos, ka esmu kā tas džeks no drive. vai vedu kādu supersvarīgu kravu. vai darbojos izlūkdienestā. vai ka mani nošaus, ja neizslīdēšu pilsētai cauri kā zaglīgā lapsa. agrāk dziedāju līdzi radio skonto, bet cik var traumēt instruktoru g.

19.4.17 09:37

m. piegādājis man šikāko lasāmvielu, kas varētu būt otra labākā grāmata latviešu literatūra aiz izredzētajiem (jo vairāk, ka izredzētie bija fantāzijas lidojums, bet te ķipa trve storī).
vārdsakot, stāsts par džeku, kurš aizbrauca no latvijas, lai floridā būvētu dīvainus veidojumus no koraļļu akmens, kur vēlāk brauca tūristi, billijs aidols un filmēt filmas ar lielu pliko pupu skaitu. katrs trešais vārds ir "varbūt", katrs piektais - "nav zināms". varbūt džeks bija piektā gada revolucionārs, varbūt nebija. varbūt maģiski pieveica gravitāciju kā burvis merlins. varbūt organizējis revolūciju meksikā. varbūt ir tāds kā latviešu tesla. utt utml. katra lappuse ir bezgalīgas citēšanas vērta.

karoče )

18.4.17 17:40

lieldienās uzskrējām virsū jehoviešiem, kuri uzreiz piedāvāja mums svētku avīzīti, laužot priekšstatu, ka viņi nesprediķo. taču izskatījās pārsteigti/viegli nobijušies, kad to pieņēmām, un steidzīgi devās prom.

avīze bija interesanta. tur nebija nekā par lieldienām, toties bija par pateicības psiholoģiskiem efektiem, atšķirību starp pārtikas alerģiju un pārtikas nepanesību, kā arī raksts "oglekļa dažādie agregātstāvokļi".

izlasīju un iemetu pastkastē astrīdai. ienāca prātā, ka varētu mest viņai pastkastē atbilstošu spamu regulāri, pierakstot baisiem drukātiem burtiem: nožēlo grēkus! tā stunda nāk! or smth.
Tags:

18.4.17 12:50

disclaimer: tas nav no sērijas "unpijs nesaprot", es tiešām nesaprotu.

kāpēc cilvēki, kas ķipa "strādā no mājām" iet strādāt ārpus mājām? nē, noklausīties svešas sarunas kafejnīcās vienmēr ir forši (bez ironijas), bet īsti nesaprotu, kā paralēli tam var pastrādāt. tie, kas klusi un čakli strādā visādās coworking telpās, vispār ir melna bilde.

18.4.17 09:27

es, piemēram, esmu bremze. pirms pāris gadiem uzzinājusi, ka tādus politkorekti esot saukt par late bloomers, nenormāli ņirdzu.

17.4.17 10:14

varbūt tomēr noņemt tos ziemsvētku rotājumus no logiem? kļūstu māņticīga.

16.4.17 21:05

ļ. netaisnīgi, ka ar jūtami īsāku life expectancy vīriešiem tik daudzās pasaules valstīs pensijas vecums ir augstāks.

15.4.17 14:54

piedodiet, ja varat


http://pinsk.groby.by/groby-massiv.htm

13.4.17 19:33

Īsta mīlestība ir tad, kad viņš paciešs viņas matus uz krekla, zeķēs, vannā, uz grīdas, gultā, mutē un arī ēdienā.

13.4.17 09:41

izrādās, ka feisbuks to, ko cilvēks ieposto tikai dažiem, mēdz izdzēst, tā vietā atstājot paziņojumu "tagad tu redzi, kas notiek, kad tu nedalies visā AR VISIEM"

12.4.17 15:20

(mēs tomēr kļūstam mazāk tikumīgi)

Vai jūs zinājāt, ka pirms pāris gadiem uz balkoniem nedrīkstēja žāvēt veļu? Par šādu rīcību varēja piešķirt sodu, tāpēc, ka pastāvēja Rīgas domes saistošie noteikumi Nr. 125, kuros bija minēts aizliegums visu acu priekšā žāvēt apakšveļu, t-kreklus un citus garderobes elementus. Tagad šie noteikumi ir atcelti un veļu var žāvēt svaigā gaisā!

12.4.17 13:43

sajūsminos par to, ka "dzīvošana grēkā" joprojām nenozīmē neko no likuma viedokļa, taču ir obligāti norādāma un uzraugāma deklarācijās.

srsly, uztaisiet beidzot partnerattiecību likumu, un miers. ir cilvēki, kam patīk kleitas, baloži un kazu vadītājas ksenijas zažigalkinas pakalpojumi, un cilvēki, kas balagānu nevēlas. nu, un vēl visādi geji.

11.4.17 16:15

mīļo sīrupiņ, es labprāt uzzīmētu komiksu par m. (man pat ir ideja!), lai dāvātu to uz kāzu lol jubileju, bet es ne sūda nemāku zīmēt

runājot par kāzu lol jubilejām, sen-sen internetos atradu tabulu ar kādu amerikanisku iedalījumu - ja viss sākās pavisam prasti ar papīra utt kāzām, tad jo tālāk, jo jautrāk - atceros astronomu ierīču, antīko mēbeļu un virtuves piederumu kāzas. diemžēl vairs nevaru atrast, varbūt kāds palīdzēs? :(

9.4.17 20:39

8.4.17 17:43

senioru pāris vienu rindu tālāk bija atnācis skatīties filmu par džeza ansambļa uzstāšanos ziemeļkorejā. es ceru, ka viņi nebija pārāk vīlušies.

also, sastrīdējāmies - vai ziemeļkorejiešiem ir vai nav pieejami viedtālruņi?
Powered by Sviesta Ciba