antarctica starts here

Jaunākais

25.7.16 14:42

reizi N gados man sāk likties, ka seja ir tāda pelēka, apvītusi un ne aļo, ieeju kādā kuponu lapā*, nopērku kādu random procedūru un apmeklēju to #spontānārītarutīna

šoreiz biju uz mezo kaut ko. bet stāsts nav par to. stāsts ir par to, ka, izrādās, man nekad nebūs grumbu! man sejā ir tik daudz kolagēna, ka es varētu to donorēt! pat ja es izkūkošu prātu, izklaidēties ar botoksa injekcijām man nespīd! mana seja novecos pēc gravitācijas principa, tas ir, vienkārši nošļuks lejā :D

toties ja nesākšu staigāt ar saulessargu, zieķēties ar spf 30000, neatteikšos no pirtīm (šņuk) un alko (dooh), staigāšu ar sarkanu, dzīslainu ģīmi mūžīgi. nu, bet tas nav nekāds jaunums. ā, un ja nesākšu hid-ra-tēties. vai kāviņtur.

-(lekcija par sejas kopšanu mājas apstākļos ar N punktiem un apakšpunktiem)
-apžēlojiet, man ir dienas krēms par 3 eiro un nakts krēma nav vispār
-un cik ilgi jūs cerat izbraukt uz labas ģenētikas rēķina??

*pie viena uzzināju, ka kuponu bizness latvijā iet uz bankrotu

24.7.16 22:35

uzzinu_pēdējais: vienā mazā latvijā ir divas aminatas. abas jaunas, abas melnas. viena dzied eirolūzijā, otra tēlo ņekuju edīti seriālā "viņas melo labāk".

24.7.16 16:22

VAZL piefiksēja mūs pieturā un parāva līdz jūrai (paldies!). pa ceļam stāstīja, kā viņam noriebusies šī māja. nabaga māja, vai ir kaut viens cilvēks, kam patīk tevī dzīvot?

***

piejūras kafē, kur mēs mēdzam piestāt pēc picas, bezalkoholiskā mojito un cita džanka, kompānija nodirsa oficianti, sakot, ka nedrīkst staigāt ar tādu ģīmi un tādā biznesā cilvēkam jābūt pozitīvam. kā man ir izbesījuši šī mūžīgā vietējo čīkstēšana par pozitīvisma iztrūkumu (sevi spogulī nav aizmirsuši aplūkot?), jo sevišķi ne pa tēmu, meitenei feiss bija pilnīgi normāls, turklāt piesolīja mums atlaidi nākamreiz, es tā arī nesapratu par kādiem nopelniem vai grēkiem. bet srsly, es piesaku pozitīvismam karu. nākamais, kurš teiks: pasmaidi, dabūs pa purnu.
Tags:

24.7.16 09:20

kāds atceras vēl filmu "tārps"? nez, kas notika/notiek ar varoņiem tagad? cik zinu, vīrietis īsi pēc pirmizrādes nomira, bet sieviete, iespējams, izmēģināja algotu darbu. bet tas bērns (kurš nenožņaudzās)? utt utml?

22.7.16 09:36

šōrīt m. pateica, ka apsver viedtālruņa iegādi. es šausmās aizrijos ar tēju un vaicāju, jel kāpēc. izrādās, šim slinkums kačāt muziku un grib klausīties pa tiešo no interneta. es atgādināju laikus, kad cilvēki laimīgi drillēja visu cauru gadu vienu kaseti un to, ka pieticība izdaiļo garu, a tagad, edz, kačāt slinkums! piekodināju, ka sākas viss ar mūziku, a pēc gada tu jau piedalies pokemonu ķeršanas čempionātā. padod tik mazo pirkstiņu utt utml

bet nu tomēr - atcerējos, ka zz šomēnes par pāriešanu pie viņiem met pakaļ kaut kādu telefonu un sola par 20 centiem zemāku mēneša maksu, nekā man ir šobrīd. moš pāriet un atdot mabilku m.? esmu šobrīd zem amigo, kas nemanot ir kļuvusi par pendžu karti un regulāri sūta man piedāvājums iegādāties pa_leeto biļetes uz kantrī festivālu un aicinājumus balsot šlāgeraptaujā; kas arī atbilst manam mentālajam vecumam, žēl būs šķirties.

un tagad, tārkā ciba, saki man, ar šito telefonu var klausīties mūziku internetā? es neko no tā nesaprotu. viedtālrunis tas laikam nav, bet es pat īsti nezinu, ar ko atšķiras viedtālrunis no vnk telefona ar internetu.

https://www.zeltazivtina.lv/telefoni/telefons/nokia-105/

18.7.16 15:20

summer with monika (1953), aļa kā kļūt par sieviešnīdēju.

18.7.16 09:56

par šausminošām ārvalstu ziņām

http://miumau.livejournal.com/2220043.html

16.7.16 13:33

man joprojām ļ. patīk mani atslēgas kauli

16.7.16 10:32

nevegāni, bet:

nez, kur sestdien var iepirkt 6 kg brinzas? вопрос не праздный.

14.7.16 17:07

(a ja nu tomēr) vīrieši (vai sievieši, nediskriminēsim) ar zelta rokām (īsti, nevis vietējie) līdz rudenim ir varen aizņemti, bet es vēl neesmu zaudējusi cerību nomainīt virtuves grīdu ātrāk. tā ir cietusi pārdesmit gadu garumā no dzīvoklim nepiemērota apkures katla, tāpēc šobrīd ir šķība un neglīta, bet kas notiek zem tās, man nav ne jausmas (apslēptā manta? žurku līķi?). konkrēti ko ar to darīt - nav ne jausmas. gan jau ka plēst nah, līdzināt, likt kko pa virsu.

varbūt cibā ir kāds gribētājs, vai zina kādu gribētāju, un, ne mazāk svarīgi, pratēju? par naudu, protams.

13.7.16 18:42

Vecmīlgrāvī kādas mājas pagalmā pēkšņi iebrauc ASV militārā tehnika

http://apollo.tvnet.lv/zinas/vecmilgravi-kadas-majas-pagalma-peksni-iebrauc-asv-militara-tehnika/736670

(bet kopienā izskatās labāk)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=614472198721191&set=gm.1310704432288258&type=3&theater
Tags:

13.7.16 18:18

piecas stundas veltīt kvalifikācijas celšanas semināram, lai, atgriežoties mājās, attaptos, ka tev uz datora viss ir pavisam savādāk, un jauniegūtās zināšanas ir principā nepielietojamas. +/- atrisināts

grāmatvēžu kļūmes vēl joprojām nav izlabotas. nez, cik tuvs ir tuvākais laiks?

also, gaileņu pārdevēja uz mani uzšņāca divreiz - vienu reizi apsūdzot mēģinājumā viņu apskaitīt (nepatiesi), otrreiz, kad pārliecinājās, ka tik tiešām dodu pareizu, precīzu naudu - mēģinājumā sajaukt nabaga sievietei galvu (nepatiesi).

tā vien prasās ieslēgties šķūnītī un ārā neiet, līdz kamēr merkurs neizies no venēras retrogadā, vai kas tur tagad notiek.

12.7.16 23:12

zirka mani apgaismoja, ka vīrietis ar zelta rokām saīsinājumā nemaz nav VAZL*, bet gan VAZR ;(

(*virietis ar zelta lokām)

12.7.16 10:11

ok, man ir pašai sava māņticība - ikreiz, kad manā dzīvē pārādās laiks paklausīties kādu courseras lekciju ciklu, un es tam arī reģistrējos, šis laiks pēkšņi pazūd (kaimiņu razborkās, negaidītos tēriņos, ieplānoto remontu neplānotos pavērsienos, grāmatvēžu kļūmēs, ar ko jādīlo, utt utml). bet es nepadošos :>

11.7.16 10:25

lūk, kaimiņš r. uzskata kanalizācijas akas remontu par bezprecedenta veiksmi, jo pāris vakaros tika savākti 225 eiro (30% no nepieciešamā). es uzskatu to par graujošu sakāvi, jo, pat distancējoties no fakta, ka mēs ar m. šim pasākumam piemetām vidēji 18 reizes vairāk, nekā pārējie, tie, kuri meta, vēsturiski ir dzīvokļi, kuri nedz uzskata sevi par maziem nabadziņiem, nedz akūtās problēmsituācijās sāk meklēt grēkāžus aļa tas tur tikko nopirka vēl vienu dzīvokli, bet tam ir jauna mašīna, lai maksā viņi.

netieku vaļā no domas, ka, ja es būtu ģeniāla diplomāte, es viņus visus tāpat apvārdotu un pierunātu. no otras puses, varbūt te vajadzēja mazāk diplomātijas, bet vairāk рылом об стену. viela pārdomām.
Tags: ,

10.7.16 22:22

saraksts* atgādināja.

manai vecaimātei ļ. patika ieslēgt televizeju ar kaut kādiem ķipa bērnu topikiem un atstāt mani pašizklaidēties. vienreiz, piemēram, trāpīja filmai, kur meitene ilgi, ilgi galināja plīša lācīti, purinot ārā pildījumu mežmalā; kad no lāča pāri bija palicis tikai plīšs, meitene salika viņam ķepas kā mironim, paziņoja lellei, ka ну всё, маша, миша умер, un noslīcinājās. filmas beigās viņas dvēsele uzlidoja debesīs. tieši tajā brīdī atgriezās vecāmāte un priecīgi iesaucās: ой, девочка летит! как красиво!

labi atceros arī nr 12 no saraksta. patiesi, тут собрана вся депрессия, тлен и безысходность начала 90-х. daudzus gadus pēc bērnības domāju, vai gribu piedzīvot to atkārtoti, bet vēl joprojām neesmu izlēmusi.

šit, skatos, savos kinovakaros es laikam esmu trāpījusi gandrīz uz visām pērlēm!

*http://2x2tv.ru/blog/15-very-scary-animovie/

10.7.16 14:53

o, m. ziņo, ka tajā tunelī, kas savieno staciju un centrāltirgu, vēl joprojām tirgojot kasetes!

10.7.16 08:18

jau otro dienu esmu nepārejoši dusmīga. gūstu zināmu mierinājumu vizualizācijās, kurās saskaldu astrīdu un allu ar cirvi nah, bet gaļu notirgoju aļika šašlikiem, tādējādi kompensējot zaudējumus.
Tags: ,

9.7.16 18:29

protams, ka kanalizācija ir izglābta, un, protams, ka ubagot man tāpēc tamdēļ nenāksies. bet kāpēc es vienmēr esmu tā, kam ir laiks, nauda, spēki? es nesūdzos, ka man tas viss ir, bet man ir smagas aizdomas, ka pārējiem arī tas viss ir, viņi vnk nagla maskējas. arvien mazāk latvijā ticu nabadzībai, arvien vairāk - bezkaunībai.
Tags: ,

9.7.16 09:57

milzu traktors jau stundu plosa mauriņu; ceru, ka astrīdai arī sāp galva. ap sešiem no rīta perināju ļaunprātības pamatskolas garā - nokrāsot durvis, sagriezt veļas striķus. uzpūst nievājošu grafiti.

bet nu jā, šis ir iemesls, kāpēc es rēcu, kad mani biedē ar bēgļiem vai slavina latviešu izpalīdzību vai sense of community.
Tags: ,
Powered by Sviesta Ciba