antarctica starts here

Jaunākais

12.12.17 14:21

pirms es tiku pie auto, pat nenojautu, kādus episkus sračus var raisīt dilemma - parkojot vāģi, izņemt to no ātruma vai atstāt.

/lasu forumus, apkarojot jauno fobiju. gara acīm redzu, kā vāģis dodas brīvsolī, nobraucot visus kaķēnus, bērnus, pendžas un šikos leksusus.

//pizģec, vairākums apgalvo, ka labāk ir atstāt ātrumā (gluži pretēji tam, ko māca autoskolā), izņemot ja brauc ar dīzeli, jo dīzelis var iedarbināties no vnk grūdiena un doties nobraukt kaķēnus utt pēc programmas.

11.12.17 12:32

m. kristiešu kolēģim (pareizāk sakot, ex-kolēģim) dievs atsūtījis 4-istabu dzīvokli. lūk, ko es gribētu mācīties no ticīgiem cilvēkiem ir tikt pie labumiem par brīvu spēt normāli un mierīgi pieņemt to, ka lietas mēdz notikt randomā, un tam nav ne īpašu iemeslu, ne personīgās motivācijas. tev uz galvas var uzkrist ķieģelis un tev pie kājām var nokrist maiss ar zeltu, inšallā

11.12.17 10:05

noteikti ir brīnumlīdzekļi, kas palīdz likvidēt apledojumu no auto logiem ātri un vienkārši, turklāt nekasot?

8.12.17 10:28

esmu neriktīga autobraucēja, jo a) pirms tam necietu no sabtransporta, b) neciešu joprojām, attiecīgi, iztrūkst wii (nu, vai "esmu krutāka par jums") moments. šodien uz pavēlāku treniņu centrā došos ar mikriņu, jo a) sastrēgumstunda, b) parkoties nav kur, un jau priekā berzēju rokas. noklausītās sarunas, mani mīļie ciuvēciņi

7.12.17 20:30

jaunā slepkavība austrumu ekspresī ir tāda pati savas laiktelpas zīme kā indiešu desmit nēģerēni. tur - dziesmas* un dejas, te - idiotiski cgi, banalizēts sižets un, protams, varonīgais pionieris empowered nēģeris. indiešu versija bija interesantāka.

*jāpaklausās vēl dziesma, ko uzdziedāt pludmalē, kad nezināms slepkava nokohņījis jau pusi tavu biedru

https://www.youtube.com/watch?v=tKodgq-1TgY

6.12.17 15:19

izpildot socionikas, lol, testu, mēs ar māsu sanākam pretstati pēc visām funkcijām. tas nemaz nerunājot par 12 gadu starpību un to, ka vizuāli mēs neesam līdzīgas necik. bet man TĀ patīk viņas pēdējā dziesma (no veidenbauma izlases*)! sensenos laikos, kad viņa bija agrīnā pubertātē un smieklīga, man bija īpaša jūzerbilde ierakstiem par viņu; šķiet, vajag atkal.

https://www.youtube.com/watch?v=SZ_ZWaXPgOk

*vsp izlase ir ļ. laba

6.12.17 11:45

a jūs zinājāt, ka labi cilvēki rīgā māca lohus parkoties par_velti? kad bišk mazāk raustīšos no centra dienas laikā, jāiemēģina

https://www.europark.lv/parkoskola/apmacibu-grafiks-un-pieteiksanas

5.12.17 17:17

alūksnes gudro protokoli

https://examplewordpresscom1500.wordpress.com/2015/10/13/autors-nezinams-aluksnes-gudro-protokoli/

5.12.17 10:26

jaunā "saimnieks meklē sievu" sezona ir totāli viņpus laba un ļauna /aivariņš!!/, taču ir zīmīga ar to, ka tajā piedalās 100 proc. m. sapņu sieviete. diemžēl viņai ir 63 gadi.

4.12.17 21:03

pie viena varu pastāstīt par savu pirmo ceļu satiksmes negadījumu.

braucu tātad mājās, izdomāju iebraukt vietējā rimčikā /kā jau teicu, braukt iepirkties ir ļaunumz/, kur ir izcili mazs, šaurs un pieblīvēts parkings. noparkojos, iepērkos, parkojos ārā. lēnām, lēnām kustinu ārā pakaļu. pēkšņi mašīna apstājas. sākumā nesaprotu, kas notiek. mašīna brauca lēnāk, nekā es rāpoju, attiecīgi iztikām bez bam, un kādas pāris sekundes vēl rīvējos gar kaut ko, kas izrādījās svešas mašīnas pakaļdaļa.

pabraucu nostāk, izkāpu, skatos. neko neredzu. tad, rūpīgāk ieskatoties, sāk šķist, ka no bampera kreisā apakšstūra esmu nodauzījusi dubļus. pag, bet moš tie nemaz nav dubļi, bet nobružāta krāsa. pa to laiku atskrien arī mašīnas saimniece.

jā, piedodiet. jā, esmu vainīga. jā, tādiem kā man nevajag dot tiesības. jā, bet toties man ir octa, un droši vien varētu kaut kā forvardēt to viņiem, tikai man nav ne jausmas, kā to dara.

sieviete apklust. "man ir jāapsriežas ar vīru!" jā, lūdzu, apspriedieties. "vēlāk!" jā, labi, apmaināmies ar kontaktiem. m. pieraksta viņas numuru, uzpīkstina, saglabā viņas nr kā "autosūdi", un mēs dodamies prom.

mājās aiz bēdām izdzeru 0,2 l lielu bruta pudeli, izmazgāju matus un sēžos strādāt, gaidīdama arestu zvanu. gaidu vienu dienu, otru, trešo utt. tā arī nesagaidu.

un kā man to tagad saprast?

bet tajā pašā dienā rajončegā divi dažādi braucēji nogāza divus dažādus laternas stabus, un tā nebiju es!

4.12.17 17:44

es tomēr esmu tāda meitene-meitene, ka būs vien par sodu jāsāk valkāt rozā kleitas.

vāģim izdeva viena tuvā gaisma. īpaši nestresoju, jo pa dienu es varu braukāt tāpat (un pat vakarā, ja ierubī avarijku, bet vakarā man šā kā tā braukāt ir mazliet strjomna), tomēr noskatījos vairākas youtubes pamācības, kā nomainīt spuldzīti pašam. nočortojos, like, viņi paši saprot, ko runā? turklāt mans entuziasms manāmi noplaka, kad sapratu, ka tas nav gluži tas pats, kas ieskrūvēt spuldzīti lampā (ko, btw, es arī nekad neesmu darījusi). slinki sāku gūglēt tuvējo servisu adreses, kad atrakstīja mašīnas pārdevējs, sak, mašīna uzvedas labi? un, uzzinājis par notikušo, uzreiz piedāvājies atbraukt un nomainīt. wii!

bet nemācēt ir reāli pretīgi.

4.12.17 15:59

Unconscious Patient With 'Do Not Resuscitate' Tattoo Causes Ethical Conundrum at Hospital

1.12.17 23:45

uzdevums "aizbraukt uz čomski ar auto un atbraukt no tā sveikiem un veseliem" ir izpildīts. tas nekas, ka turpbraucot samudījos, nogriezos nezin kur, nonācu stacijas laukumā, kur neplānoju rādīties vēl kādus piecus gadus, pārkāpu pāris satiksmes noteikumus, bet pēc tam simts gadus meklēju vietu mašīnai /ar mikriņu būtu ātrāk/.
atpakaļceļā gan viss gāja kā pa sviestu, atskaitot to, ka izbraucu cauri visam centram bez gaismām.

bet manai māsai ir smieklīgi faniņi.

1.12.17 11:23

tajā dienā, kad es taisos izveikt savu Pārdrošāko braucienu /ja nesāksies mega putenis un es atkārtošu youtubē, kā taisa paralēlo parkošanos/, vecmīlgrāvja kopienā ir japārādās viģikam ar rīta avāriju rajonā. avārija ir psc, ar divām mašīnām vstrečkā, viena uz jumta, cilvēkupuri, pilns komplekts. bet kā viņi to dabū gatavu? tur no visām pusēm ir pagriezieni, kā var attīstīt tādu ātrumu? un kā vispār var nonākt uz vstrečkas, ja joslas ir atdalītas ar barjerām?

30.11.17 21:22

manas cibas jaunie noteikumi!!

(1) No deep scanning / reading of others without permission. This actually HURTS other sensitives.
(2) Selfies & Reading requests NOT accepted.
(3) Lower vibe posts not accepted. Anger, fear & ego take us out of the heart space, which is where we need to be for the now intense ascension energies.

30.11.17 11:10

mans nepopulārais (?) viedoklis ir tāds, ka tos slavenos "vadošos amatus" aiz laba prāta ietu ieņemt vien kādi 5 procentī vīriešu un 0,5% sieviešu, pat ja viņas kāds lūgtos, tb disproporcija pastāvētu vienmēr. un man pat ir vienalga, vai sievietes ir slinkākas, saprātīgākas, reālistiskāk novērtē perspektīvas vai ir, lol, holistiskākas; srsly, nav daudz gribētāju nonstopā plēst dirsu 80 stundas nedēļā. ar naudu savukārt ir tā viltīgi - tiklīdz ir sasniegta kkāda pesonīgās pietiekamības latiņa, ir vajadzīga ļooooti liela motivācija, lai pārkāptu to. atceros mēnesi, kad sasniedzu to četrās fakin darba dienās. vai atlikušo mēnesi es strādāju kā bitīte? nē, dauzīju bumbieri un domāju, kā lai pieklājīgāk atšuj klientus un viņu piedāvājumus.

mani drīzāk apbēdina mazais sieviešu skaits eksaktajās zinātnēs. kāpēc beibēm neinteresē matemātika un fizika? :(

es, piemēram, tiku tik tālu, ka ieliku būkmārkos algebra for dummies* kursu garajiem ziemas vakariem. vai esmu tur kaut reizi iegājusi? nē, tupīju tupīdama.

*https://www.khanacademy.org/math/algebra

29.11.17 17:12

Par zādzību sēriju Vecmīlgrāvī aizturēti vairāki vīrieši (...) Pēc mirkļa abi vīrieši apturēti. Jautājot, kur personas tik vēlā nakts stundā dodas, abi apgalvoja, ka esot sportisti un nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm.
Tags:

28.11.17 15:25

vēl par ziepeni:

1) turku cietumi ir TIK stilīgi! uz sienām tepiķi nē, bet kaut kāda māksla, turklāt viņiem kamerā ir PATVĀRIS.

2) ekrāna laiks, ko turku vīrieši pavada, čupojoties ar mazu bērnu/bērniem, ir nepierasti liels.
Tags:

28.11.17 12:57

moš kāds grib aizdot man palasīt šo grāmatu?

https://www.goodreads.com/book/show/35179502-fudzi161km

pirkt dažādu iemeslu dēļ negribu, piratēt nevaru, centālas bibliotēkas katalogā nez kāpēc neredzu.

28.11.17 10:04

savas psihiskās veselības labad man ir jābeidz lasīt šādi raksti

https://www.inopressa.ru/article/27Nov2017/nytimes/man.html
Powered by Sviesta Ciba