antarctica starts here

Jaunākais

18.9.14 22:56

viens no labākajiem cilvēkiem krievijā saka tā )

16.9.14 11:29

es nevaru teikt, ka ja nenotiktu Viss Tas, man būtu garlaicīgi (reti kurš spēj novērtēt garlaicību kā es), tai pat laikā man vienmēr izdodas palikt malā, vai arī sadalīties tajā, kas brēc un šķaida siekalas pa gaisu, un tajā, kas sēž malā un grauž popkornu, nē, pardon, dehidrētas kāpostu lapas, un noskatās.

tad vēl kopš sevi atceros, ik pa brīdim iedzīvojos sajūtā, ka visa pasaule apkārt kļūst pliekana un melnbalta, un es vienīgā palieku krāsaina; vai arī ka eju arvien dziļāk tumšā alejā, un aiz manis viena aiz otras nodziest spuldzes, bet tā NAV slikta sajūta; karoče, ik pa brīdim sanāk zaudēt interesi par pasauli, bet vēl nekad nav izdevies zaudēt interesi par sevi.

15.9.14 11:07

sestdiena pagāja visai jauki ar ciemiņiem un jūru, svētdien kompensācijai m. uzmeta sev uz kājas kaut ko nezin ko, ielauza īkšķi, nācās drenēt asinis no aiznaga utt utml. šodien kompensācijai-2 varētu nenotikt nekas īpašs.

JA VIEN NEBŪTU TAS SPORTA KANĀLS, BĀC KĀ ES IENĪSTU SPORTU UN VISUS, KAS AR TO NODARBOJAS
Tags:

12.9.14 21:20

šis ir punkta ieraksts. чтобы потом не говорили, что я не говорила.
esmu pilnībā pārliecināta, ka tā NAV epilepsija (jo tiek ignorēti N citi simptomi) un NAV psihiatrija (jo tiek ignorēts fakts, ka lielākā daļa simptomu ir somatiski, ko apliecina analīzes.
mani 3 labākie varianti ir celiakija, akūta pārtraukumaina porfīrija un vilsons (vienīgais, ko esmu ar mieru izsvītrot). porfīrija vizuāli der vislabāk, jo kuce prot maskēties par jebko, un simptomi brīžiem ir kā no medicīnas enciklopēdijas asorti.

12.9.14 18:27

esam atpakaļ dzīvi un veseli, paldies visiem par morālo atbalstu.

gaiļezers spiež atkal izslēgt epilepsiju (hahā), bet nu vai man žēl. pieraksts pie kaut kādas ašmanes, kas esot trve un \m/. tam gan ir patīkams bonuss - m. ir noliegts ilgi sēdēt un blenzt datorā, līdz ar to nav nekāda iemesla turpināt iet uz darbu (no kura tāpat viņš 25. taisījās iet prom).
aknu biopsijai, kā smejies, šobrīd nav pamata, jo visi aknu marķieri (izņemot nespicifisko GGT) PĒKŠŅI atkal ir normāli. hepatoloģe jēruma, kas tomēr ir nodaļas vadītāja, mani pārliecināja, ka tas nevar būt vilsons - normāls ceruloplazmīns, nav vara depozītu smadzenēs utt utml. es gan laikam tomēr nopirkš nagu lakas noņēmēju, lai norīvētu m. nagus, moš tomēr paliks zili (čau, dr haus, es tevi ilgi un dikti tulkoju).

nākošnedēļ - antivielas uz celiakiju+domāt, kā izslēg/tapstiprināt porfīriju. viss. vairāk versiju nav.
Tags:

12.9.14 11:21

bija sen neredzēta epilepsijas lēkme. naktī sākās krampji, es lūdzu neiet uz fakin darbu, bet, protams, aizgāja un nolikās. ātrie atbrauca un aizbrauca, sak, rēta maza, lai izmeklējas ambulatori.
ejiet dirst ar savu ambulatori, no mājām izsaucu vēl vienus ātros, iedevu visus vecos papīrus, aizveda uz gaiļezeru.
JA TO LASA, KĀDS IR KAM GALI GAIĻEZERĀ - varbūt var nokārtot tā, lai viņu neizraksta bez MRT un aknu biopsijas "pārbaudīties ambulatori"? es arī tur tūlīt došos visus spridzināt, bet ar maniem spēkiem varētu būt par maz.
ja kāds vēlas atbraukt līdz gaiļezeram, zvaniet.

ā, prikols - m. vadītāja tiešā tekstā apsūdzēja mani, ka es (!) slēpjot no m. patiesību par viņa veselības stāvokli un vēlos viņu nogalināt (acīmredzami lai mantotu malkas šķūnīti, šaubu nav). es čista izskatos pēc slepkavas?

karoče, pēc šitā vajadzēs iedzert.

bez tabu arī, manis pēc, var atbraukt.

11.9.14 22:18

iespējams, pasaulē kaut kas ir mainījies pašos pamatos un nekad vairs nebūs kā agrāk, jo tikko kā skanēja diamanda galasa. gloomy sunday. PA RADIO SWH.
Tags:

11.9.14 22:09

saldumus ēdu reti, tāpēc tagad, aprijusi divas končas ar visu papīru, tikai mazliet pabrīnījos par dīvaino garšu aļa "ko gan tie cilvēki neuzskata par gardumu".
Tags:

11.9.14 12:32

!

http://majasuave.livejournal.com/tag/%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8B

11.9.14 10:35

bišk zb, ka katrs jaunpienākušais ārsts par savu pienākumu uzskata vēlreiz pārbaudīt (un vēlreiz izslēgt) vilsona slimību. no otras puses, gada jautājums ir - kas izskatās precīzi pēc vilsona, bet nav vilsons?

IgG4 tests, ja kas, latvijas medicīnas darbinieku vidū, šķiet, kotējas visai augstu. nezinu, vai tas ir labi, vai slikti.
Tags:

10.9.14 09:07

aaa, līdz sestdienai jāpārvērš dzīvoklis par babies-friendly environment, palīgā!!!

10.9.14 08:40

nez kāpēc atcerējos šo: http://klab.lv/users/chimera/2013/12/23/

pēc visa pēdējo deviņu mēnešu laikā notikušo nožēloju tikai to, ka neizdarīju to ātrāk+līdz kaulam sapratu, ka nav tādu apstākļu pasaulē, kuru dēļ cilvēkam vajadzētu kaut 5 sekundes paciest tādu vai citādu diskomfortu. if anything, tas viss ir padarījis mani par vēl lielāku egoisti un whatever.

9.9.14 14:08

Garīgās veselības diena “Jūties labi!”, bezmaksas speciālistu konsultācijas visā Latvijā

10. septembris visā pasaulē tiek atzīmēts kā Pašnāvības novēršanas diena.

http://www.sauleszimes.lv/category/jaunumi/

9.9.14 12:21

tulkot sporta kanālam ir mēreni besīgi tādai sēnei kā man, tomēr dažreiz informatīvi.
par iespēju iekļaut ikdienā tabatu (http://www.muscleandfitness.com/workouts/workout-routines/4-minute-fat-burning-high-intensity-workout) es pat sāku aizdomāties pati (tikai 4 minūtes dienā!!!), lai gan ko es te cenšos apmānīt, piemērotakais man (un ģeinālākais pasaulē (pēc jogas)) sporta veids ir prancercise:

https://www.youtube.com/watch?v=o-50GjySwew
Tags:

4.9.14 19:19

bāc, tāds saspenss kā šonedēļ sen nebija bijis.

4.9.14 09:39

atnāca nepanesību testa rezultāti. ja tie tiešām nosaka tikai exposure, tad dīvaini, ka bīstamo produktu sarakstā pārsvarā ir tādi, kuri nav lietoti mēnešiem ilgi, toties lielākā daļa ikdienā lietojamu produktu neuzrāda nekādas antivielas vispār.
ekstrēmi augsts risks - kviešu milti (ha!) un olas baltums. par mazāk, bet tomēr pietiekoši bīstamiem nosaukti laktoze, kazeīns, rudzu milti, glutēns kā tāds un banāni (šņuk).
Tags:

3.9.14 10:56

kaut kad pasen, kļūstot viegli apmātai ar uztura preparēšanu aminoskābēs, minerālvielās'n'šit, konstatēju sev neforšu omega 3:omega 6 taukskābju ratio, un, lai не заморачиваться, vienkārši sāku tupa dzert reizi dienā ēdamkaroti ar linsēklu eļļu (to iesaka likt salātos, smūtijos utml, lai nomaskētu specifisko garšu, tomēr man tā šķiet ne-negaršīga).

pēc kāda laika manā dzīvē šis un tas mainījās, un es sāku gūglēt. un vērot. un gūglēt atkal.

un, lūk, ko man saka internets: women taking fish oil (omega 3 avots) are sometimes pleased - or alarmed - to discover a common side effect: becoming spontaneously orgasmic... though author Marrena Lindberg is skeptical that vegetarian sources of omega-3s like flax and chia seed can have the same effect (nu protams), you may want to test these sources (or others like marine phytoplankton) for yourself.

(http://www.naturalnews.com/038683_omega-3s_female_libido_fish_oil.html#ixzz3CEmiUiYp)

tātad notestēju, strādā

1.9.14 16:39

spotted:
no muguras - kačoks, hipsterīgi izdzīti mati un uzraksts LATVIETIS uz t-krekla; no priekšas diemžēl paveras skats uz vīrieša cienīgu vēderu un regulāru paģiru izvagotu seju.
Tags:

1.9.14 09:56

es nespēju sevī atrast kaut kripatiņu baiļu no kara. daļēji tāpēc, ka citas raizesTM, daļēji tāpēc, ka drošība ir absurds koncepts enīvei, daļēji tāpēc: http://www.snob.ru/profile/9723/blog/79344

29.8.14 18:32

no otras puses,
http://www.sciencebasedmedicine.org/igg-food-intolerance-tests-what-does-the-science-say/

(ok, mazo paneli uztaisījām, we'll see)
Tags:
Powered by Sviesta Ciba