antarctica starts here

Jaunākais

19.10.17 17:22

Sadarbībā ar grāmatu apgādu “Jumava” aicinām apmeklēt Ritas Lasmanes grāmatas “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu” atvēršanas svētkus, kas notiks 26. oktobrī plkst.17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā).

19.10.17 07:43

slavienie pimpja foto ir izcils piemērs tam, cik grotesks kļūst vīrietis, kopējot sieviešu taktiku.

ai mīn, sievietes visai bieži mēdz piesūtīt savus vairāk vai mazāk gaumīgus kailfoto pēc pieprasījuma un arī bez, pasūtīt uz vaļkas dienu fotosesiju rozēs vai striķos, izprintēt A2 formātā un uzdāvināt mīļotajam, taisīt soctīklos publiskas galerijas ar saviem kailfoto. ir sievietes, kuras noteikta reibuma pakāpē mūždien sāk izģērbties.

taču sieviete, saņemot kolēģa pimpja bildi, visticamāk, nejutīsies iekārdināta un diez vai sāks masturbēt, domājot par viņu. sieviete var iepostot cibā savus pupus vai sevi trusenēs un saņemt komentārus aļa sieviete kā dieviete. taču cibiņš izliek bildi ar saviem sēkliniekiem, un cilvēki nav sajūsmā.

***

man te reiz stāstīja par sieviešu porno, ko filmē sievietes sievietēm, un kur viss notiekot tik liegi, tik maigi. sievietes tiek glāstītas ar pāva spalvām n šit. tad atnāk kāda beibe un saka, ka tas ir sviests, viņai gan patīkot, kad ir ar asumiņu. tad atnāk cita beibe un saka, ka brutāls sekss patīk tām, kas ir piedzīvojušas vardarbību un vēlas vismaz tādā veidā normalizēt traumatisko pieredzi. tad atnāk vēl viena, ka saka, viss viens, jebkurš sekss ir vardarbība, jo kāda starpība, liegi vai brutāli, tāpat tevi drāž. bet es tik graužu un graužu popkornu, drīz plīsīšu.

18.10.17 22:59 - !!!

"Mana sieva cieš no tipiskās intelektuāļu slimības – viņai šķiet, ja viņa kaut ko ir sapratusi, tad viss būs labi."

16.10.17 22:52

runājot par vīriešsieviešiem, esamu absolūtā sajūsmā par šo keisu*
skaists kā dziesma. vai kā bosha glezna, kā min komentāros.
vīriešnīdējiem ir kur smelties iedvesmu. sieviešnīdējiem - ne mazāk. domājams, interesants rādītājs ir tas, ar ko lasītājs izvēlas solidarizēties. nu, kaut vai kurš liekas mazākais ļaunums. man gan tādu atrast neizdevās.

*https://miumau.livejournal.com/2640983.html

16.10.17 13:17

Pēcāk darbā ar cietušajiem Valsts policija noskaidroja, ka viņi bija aizbraukuši uz Vecmīlgrāvi, kur kādā autostāvvietā pie pārtikas veikala sācies konflikts ar vietējiem. Kā minēja cietušie, strīds sācies spontāni. Konflikta rezultātā viens no vietējiem Vecmīlgrāvja iedzīvotājiem izdarījis vairākus šāvienus gan uz cietušajiem, gan uz cietušo automašīnu.

ļ. labi, citādi rajonā pedējā laikā gaužām garlaicīgi, pat slaveno vecmīlgrāvja smirdi tā arī ne reizi neesmu saodusi.
Tags:

15.10.17 21:34

hedai vācelītei!

why did vikings have "allah" embroidered into funeral clothes?

http://www.bbc.com/news/world-europe-41567391

15.10.17 13:28

kādas vēl ir filmas, kuras Mūsdienu Kontekstā šķiet ārkārtīgi rēcīgas? kā, piemēram, trešais rembo, kur musulmaņi ir labie un palīdz galvenajam varonim.

man prātā ienāca vien 41. gada psrs filma свинарка и пастух, kur krietna krievu meitene atrod sev ideālu vīrieti, kurš ir gandrīz_čečens - dagestānis, viss tāds varonīgs un cēls, nevis netīrīgs un aizspriedumains. ļaunais varonis kā reiz ir meitenes kaimiņš-krievs, kurš sapņo vien par šopingu maskavas veikalos, spēlē ermoņikas, nestrādā un visiem krīt uz nerviem.

13.10.17 13:18 - n_komentārs

ar ko, nez "sporto un mīl draudzeni" ir sliktāks par "lasa grāmatas* un iet uz teātri"? pirmais, iespējams, ir spēcīgs un patīkams cilvēks, kam no darba pienākumiem nesāks mugura sāpēt, kamēr otrais vien pasīvi patērē citu radītu kontentu. iespējams, alkoholiķis.

*"raksta grāmatas, kaut vai lata romānus" būtu pavisam kas cits

11.10.17 19:53

kļuva interesanti, vai turku ziepenes demonstrē arī turkiem naidīgās valstīs, piemēram, armēnijā. izrādās, armēņu tv kanāli iepērk tiesības uz turku seriāliem, taču pārfilmē tos paši un rāda kā savējos, rūpīgi slēpjot to izcelsmi.
Tags:

11.10.17 11:28

es joprojām neesmu redzējusi atlikušo tvinpīku, bet, būsim godīgi, kam vajag tvinpīku, ja ir atsācies saimnieks meklē sievu. 18-19gadīgu meiteņu procents jaunajā sezonā, šķiet, ir pieaudzis reizes trīs. esmu absolūtā sajūsmā par "iekārotāko līgaviņu šova vēsturē", ko "uzreiz pie sešiem saimniekiem ir pieteikusi pašas mamma". tāpat nav nekāds pārsteigums, ka viens no iekārojamākajiem vecpuišiem ir izrādījies saimnieks-bezrocis, kurš ir manāmi apsteidzis jaunākus, plecīgākus, turīgākus, ar visām ekstremitātēm apveltītus konkurentus. tiesa, viņš ir arī vienīgais, kam neraksta tīneidžeres, bet gan "nobriedušas sievietes".

***

sporta ziņu ietvaros, es pēkšņi esmu pamanījusi, ka man ir pazudis kupris, kas bija labi manāms šajā te pozā ) (kas tiek izveikta arī ārpus jogas, izstaipoties pēc spēka treniņiem). like, trenerei mugura taisna, bet man - reāli apaļa. nu, neko, neiespringu, kvazimodo pagaidām neviens nepiedāvā tēlot, paldies par to pašu. bet nu mana potenciālā karjera notrdamas kupraiņa lomā ir izčībējusi.

10.10.17 09:55

stc, uzņēmums meklē sievieti, kas nebaidās no fiziska darba!!!

https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/operator/bkkkjo.html

10.10.17 09:21

oh, kima ketrola saņem zināmu devu srača par atteikumu piedalīties trešajā lielformāta seskā un lielpilsētā. nez, finansiālā aplauziena visām iesaistītām personām dēļ, vai tomēr pie vainas ir arī nevēlēšanās būt 60 un fabulous pasaulē, kur pat zārkā ir ieteicams izstarot seskapīlu un spozmi?

kas man te ienāca prātā. bija periods, kad par svarīgu īpašību indivīda, jo īpaši sievietes, pievilcības un pašapziņas komplektā bija saimnieciskums. tagad tas nav visai būtiski, un ir personas, kas jūtas baigi krutas un revolucionāras, izsakot apgalvojumus aļa es pat olu nemāku uzcept*. tīra māja ir izniekotas dzīves pazīme utt utml. bet tagad es ļoti, ļoti labprāt sastaptu indivīdu, kurš/kura pateiktu man, neitrāli vai ar bravūru, viena alga: es sūdīgi kniebjos.

*lai gan lepoties ar nemācēšanu ir absurdi, un manā pasaulē sievietes, kuras nerubī kulināro minimumu, ir duras, bet vīrieši-ņergas. lai gan lai gan, moš es te palaižu garām lielisku potenciālu, jo ir tūkstošiem lietu, ko nemāku es, attiecīgi, bezgalīgi daudz iemesla lepnumam.

(stc, šķiet, ka monikas zīles daiļradē ir sieviešromāniem netipiski daudz sūdīga seksa, un attieksme ir absolūti neitrāla, nekādas kaunināšanas. drīzāk moniciski pragmātiska, "labāk vīrietis nekā tablete")

9.10.17 13:10

cibā pietrūkst nord

5.10.17 13:28

pirms filmas deju laikmets es izdzēru glāzi vīna. pēc filmas, kamēr māsa taisīja selfijus ar vestbamu, izdzēru otru. nākamajā dienā paredzami bāla un trīcoša izrāpos no gultas divas stundas vēlāk nekā parasti.

vakar pirms žarbō izdzēru trīs glāzes vīnā, kas ir manas žūpības augstākā kulminācija, jo biju bezbēdīgā noskaņojumā, attiecīgi, bāla un trīcoša sākšu savu dienu apmēram tagad. kā dzīvo, sporto un funkcionē cilvēki, kuri dzer daudz un/vai regulāri, man ir liels noslēpums. lai gan m. uzskata, ka man ir čista alerģija or smth, jo tik slikti no tādām devām cilvēkiem nemēdzot būt.

un tad tu bāla un trīcoša atver internetu un izlasi par cilvēkiem, kuri raksta grāmatas/būvē raķetes uz marsu/rūpējas par prostitūcijā iesaistīto sieviešu aizsardzību, kamēr tevi gaida vien cīņa ar uzpampušu rožu, srsly, NOŽĒLOJAMI

3.10.17 11:00

protams, ka darbs ietekmē arī pleilistes izvēli, un ļ. labi der lietainai dienai

https://canary-records.bandcamp.com/album/to-what-strange-place-the-music-of-the-ottoman-american-diaspora-1916-30

2.10.17 11:08

a kā cilvēki tiek uz zvaigzni tulkot vampīru akadēmijas un šausmenes? es arī gribu!

1.10.17 12:39

via kāda ex-cibiņa.

http://tartu.postimees.ee/4261169/piltuudis-jooksumees-contra-on-oma-hullumeelsele-eesmargile-vaga-lahedal

džeks noskrēja 160 km divās diennaktīs par godu veidenbauma jubilejai no viņa mājvietas tērbatā tehtvere ielā līdz viņa mājām latvijā kalāčos. tik fakin kruta!

29.9.17 16:36

rīgā taču ir tik daudz indiešu, un kāda/kāds no tām varētu izrādīties ar fitnesa dotībām. man ļ. pietrūkst laba kardiotreniņa uz deju bāzes, kur neviens nekad un nekādā gadījumā nevarēs iepīt edu širānu (viņš mani vajā). kaut ko bolivudisku. kaut ko šādu: https://www.youtube.com/watch?v=g75slZz4kOw

29.9.17 09:14

neesmu aiks k., bet šis ieraksts, šķiet, arī būs klaji mizogīnisks (un tad dzimumtēmām gan uz kādu laiku varētu mest mieru).

ja vīrietis attiecībās skandalē, skaidrs, viņš ir agresīvs varmāka. ja nekad neskandalē - viņš ir pasīvi agresīvs*. ja sieviete pēc šķiršanās paliek ar bērniem, nabadzīte velk vezumu. ja bērni paliek tēva aizgādībā un aprūpē, kā tas ir noticis lielu daļu pasaules vēstures un joprojām notiek arābu pasaulē, tas ir rupjš sievieštiesību pārkāpums. ja vīriec palaiž sievieti pa priekšu, viņš akcentē viņas nevarību un šādā veidā pazemo viņu. ja sieviete tipina aiz viņa metru tālāk ka labākajās indiešu ģimenēs - nu, arī nav labi. man tādu piemēru ir desmitiem. simtiem.

visbeidzot, ja sieviete slikti izturas/izsakās pret sievieti, arī pie tā ir vainīgi vīrieši, jo viņa ir vergs, kas kļuvis par ļaunāko vergturi. tā kā ja kādai dzimummāsai šis ieraksts nepatiks, nekomentē šeit, labāk pagriezies un iespļauj sejā tam mūlāpam.

*http://pics.ru/a-ne-svyazalas-li-ty-s-passivnym-agressorom-prover-po-7-priznakam

28.9.17 11:10

lasot internetus, esmu sapratusi, ka esmu totāli gender-biased. ja džeks ierakstītu jūsmīgu ierakstu par to, kā viņš ir paplunčājies vanniņā, iezieķējies ar šokolādes krēmiņu un nopircis, apvilcis jaunas biksītes, es nodomātu, ka viņš ir garā vājš. bet es totāli neko tādu nenodomātu, izlasot identisku beibes ierakstu. lai gan vajadzētu.
Powered by Sviesta Ciba