antarctica starts here

Jaunākais

26.6.16 23:54

jauns rekords - vesela filma un pussērija vienā dienā. words fail me.

(tā ir, kad dēļ jāņiem āņiem aizmirst, ka ir tikai viens 27. jūnijs, nevis 27a un 27b)
Tags:

26.6.16 17:53

ā, rīt taču koncertiņš

https://www.facebook.com/events/1033257223409521/

(noteikta suga novērtēs kaļiņingradas apgabala pārtapšanu par senprūsiju :D)
Tags:

26.6.16 12:20

ātri gan

kā nelatviete, kas dzīvo latvijā* un ir saskārusies ar to visu mūžu**, neesmu pārsteigta, protams.

*apzinoties, ka būtu emigrantu scum arī jebkurā citā valstī, varbūt vienīgi mazāk tiešā veidā (šur tur).
**pēdējos gados gan tikpat kā necik, kopš neskolojos, nestudēju, nestrādāju kolektīvos, karoče, nesatieku cilvēkus

25.6.16 11:07

brexita sakarā man ļ. patīk, ka visi ir priecīgi. priecīgs ir sikbojs, kas svin iluminātu sakāvi. priecīgi ir vecmīlgrāvieši un viņiem līdzīgie, kas posto ģifkas ar misteru bīnu, kas visiem rāda fakus, un "nu tik būs (pizģec eu)". priecīgi ir tie, kas reposto ziņas par britiem, kas wtf'kā gūglo, kur tagad iekūlušies, un par krītošu mārciņu, un "nu tik būs (pizģec uk)". priecīgi ir sprīdīšu nīdēji/skauģi (mazāk priecīgi ir sprīdīši paši, bet nu kamōn, konclāģeri viņiem nedraud).

brīžiem tas prieks atgādina ballīti, kurā kāds no viesiem pievēma lustru un sasita vāzi, un uzreiz ir inčīgi, visiem ir par ko runāt, turklāt pats galvenais - šis viesis nebiji tu!

(viss, protams, var būt pavisam, pavisam slikti (visiem vai dažiem), betē, kuru tas uztrauc, karstā saulītē sēžot)

24.6.16 14:49

kad, labi apdomājuši, atteicāmies no nakts pārgājiena uz kolka un nolēmām pampt rīgā, nespējām atrast nevienu sup'u iznomātāvu, kas strādātu pa jāņiem, un tomēr nolēmām rīgā nepampt, lēmums bija ļoooti pareizs.

also, ES TAČU TEICU! http://klab.lv/users/chimera/1514192.html
kam vēl nagi niez paspekulēt ar valūtām un/vai braukt uz londonu uzdzīvot pa_leeto?

23.6.16 10:43

vakar pirmo reizi aizgāju uz treniņu ar episku nosaukumu brazīļu pakaļa. забегая вперед, jāsaka, ka ne pie kādas brazīļu pakaļas es netiku un diez vai tikšu, jo pirmo reizi mūžā pazorna aizmuku no treniņa 25 min pēc tā sākuma. es ienīstu platformas! man besī tupties un lekt! man besī lekt uz platformas krusteniski un what not, un tas, ka tas viss jādara ar 8-12 kg smagu bodībāru uz pleciem, ir mazākais ļaunums. man ir fobija, ka tūlīt es ar visu platformu aizlidošu pa gaisu, un tas nepāriet pat tad, kad esmu nolēkājusi n minūtes un pārliecinājusies, ka tā ir stabila. kas interesanti, no lielām bumbām nomaukties man nav bail, un esmu to arī darījusi.

mana mīļākā sporta un nejēdzību blogere iesaka iet tieši uz to, kas besī visvairāk, jo ieguvums būs maksimāls, un es līdz šim viņai klausīju. sakodu zobus un regulāri gāju uz zumbu, un tik tiešām - man vairs nelēkā pulss, turas kardiozonā, neskrien debesīs. bet ar to visu man zumba un citi kardio nav sākuši patikt vairāk! nu, tāda tirināšanās.

bet bara instinkts ir hā! uzreiz pēc tam, kad sāku skrūvēt laukā savu platformu, viena beibe aizskrēja nolikt savu bāru, otra - iztesās ārā pa durvīm elpot gaisu. būt lielākajam lūzerim ir iedvesmojoši.

22.6.16 23:14

īss šodienas rezumē/svētkos vēlējums/liku pirms pieciem gadiem, bet joprojām aktuāli

21.6.16 14:17

there were shops, with gilded mirrors and magnificent chandeliers, that sold nothing but bubble gum and ice cream, and bars run by russian women - one was drunk in the middle of the day - decorated with nothing but shower curtains and old christmas ornaments.

(gruzija 99)

(īsināti te: http://www.theatlantic.com/past/issues/2000/11/kaplan.htm)

19.6.16 17:10

Video Sindija dalās ar lietām, ar kurām šo mācību gadu ir izdomājusi padarīt ne tik briesmīgu. Piemēram, Sindijai patīk jauno mācību gadu sākt ar jaunu mugursomu (to viņa pasūta internetā, jo nevēlas, ka vēl kādam būtu tāda pati soma, kā viņai). Tad vēl Sindija padalās ar ideju, kā metāla rakstāmpiederumu turētāju nokrāsot zilā krāsā (tā, starp citu, ir Sindijas mīļākā krāsa), kā arī viņas mācību gadu priecīgāku noteikti padarīs arī jaunais koka telefona turētājs.

Video, kura nosaukums ir „Kādēļ man uz galvas ir puķes” Sindija stāsta, ka bijusi Holi krāsu festivālā Lucavsalā, vēlu vakarā atgriezusies mājās, mazgājusi no matiem zaļo krāsas pulveri (tas nekas, ka bijusi ļoti nogurusi), bet pusdivos ar fēnu matus gan vairs nav žāvējusi, jo matu fēns bija istabā, kurā guļ viņas mamma un Sindija nav gribējusi viņu pamodināt. Tādēļ tapa video ar krāšņajām puķēm uz meitenes galvas.

(padsmitgadīgās latviešu vlogeres ir tīrais zelts, un es nemaz nesmejos, jo nav labs tonis lieliem onkuļiem un tantēm smieties par bērniņiem. pirmkārt, man patīk triviālais, otrais, man patīk tīņu literatūra, trešais, man patīk vietējie realitātes sūdšovi).

18.6.16 18:45

nez, kādā modeļu skolā ņemtu 30+ gadīgu midžetu? vai ir vēl kādi jēdzīgi veidi, kā uztrenēt lineāla stāju?

17.6.16 13:21

opaņki - 2, krievu pareizticīgi patritotiskā multene par harija potera kaitīgumu

17.6.16 11:54

opaņki, nebiju pamanījusi, ka polijā ir vesels BEZMAKSAS lielmēroga festivāls (ar visādām popsām, but still)

http://woodstockfestival.pl

#kapeiku_pišot

16.6.16 11:36

man nav piemērotas jūzerpikčas šim gadījumam

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/223664/sodien-lems-vai-aizliegt-tauta-tik-iecienitos-divlitrigos-tilpumus-alum

16.6.16 10:40

no vienas puses, negribētos, lai cibuļka pārvērstos par vietu, kur meitenes aplītī zīmē vienradžus un stāsta viena otrai, cik viņas ir lieliskas; no otras - vai man ir kāda daļa gar to, kas notiek svešās smilšu kastēs? nav.

***

bišk tomēr zajeblo patētiskie geju stāsti ar Morāli tur, kur oriģināli tādi nemaz nav paredzēti (noskatījos darelu miniseriku bronhīta saasinājumā); gan jau arī manas dzīves ekranizācijā viņi (mistiskie viņi) pamanītos tādu iepīt, lai gan manā pasaulē dzimumiem un orientācijām ir labi ja terciāra loma, un x man, piemēram, besī ne tāpēc, ka ir lesbiete, bet tāpēc, ka ir infantila dura. hau!

13.6.16 11:08

piezvanīja satraukta vecāmāte un prasīja, kur māsa ar savu bakalauru tagad varēs strādāt (kādās iestādēs).

ko lai viņai atbild? ka liberal arts izglītība ir luksuslieta bez konkrēta pragmātiska pielietojuma, un tās popularitāte nabadzīgo valstu nabadzīgo ļaužu vidū nebeidz mani pārsteigt? (go on, varat mani nodirst) tak, par spīti tam, ir daļa cilvēku, kurai izdodas atrast pielietojumu ja ne savai izglītībai, tad vismaz sev pašiem?

pateicu, ka nezinu un ka tā ir māsas darīšana.

13.6.16 10:42

ka pagājušais jūnijs tbilisi pagāja daudz interesantāk, nekā šis, biju piemirsusi. tak nezināju arī, kādu komentāru šim atgadījumam sniedza mani iemīļotie popi.

The head of Georgia’s Orthodox church, Patriarch Ilia II, said the flood was punishment for the “sin” of the country’s former communist rulers, adding that they had paid for the zoo by melting down church crosses and bells.

12.6.16 14:09

даже так: http://www.sexchangeregret.com/research

10.6.16 10:17

gan m. saliks normālu ablomiņu, ar kultūru un visu pārējo, man slinkums

9.6.16 17:09

visu dienu kaut kā tātomēr apbrīnoju tos un tās, kuri spēj uz lidojumu 4, 5 un 6 no rīta ierasties svaigi, mundri un kā no kataloga lappusēm, nevis nošņurkuši un pidžamā. iespējams, viņi spēj saņemties arī citām lietām, kas nav man pa spēkam.

9.6.16 08:49

cik svaigs gaiss! cik tīras tualetes! o, neviens negrābj aiz rokas un nepiedāvā aizvest uz centru vislētāk, tikai par 80 dolāriem! stacijas tunelī kokles skaņas! vai, cik viss tīrs un sakopts! o, mikriņš brauc uzreiz, nav jāgaida, kamēr pielasīsies pilns! o, un pat grāvis, izrādās, izskatās tīri pieklājīgi!

vēl es varu pastāstīt, kas man besīja visvairāk. tas, ka es saslimu bļe. pusotru dienu jūtos tik sūdīgi, ka apsvēru iespēju izmantot savu medapdrošināšanu ārzemēs. nopūdelējām visu batumi. pēc tam kaut kā atžirgu, tak uz beigām kaheti dabūjām pamatīgi salīt un pārsalt, un atkal esmu nekāda. neslimojiet nekad. jo īpaši ceļojumos.
Powered by Sviesta Ciba