antarctica starts here

Jaunākais

27.6.17 15:23

What is it like to be eastern European in the UK’s most Eurosceptic town?

https://www.calvertjournal.com/features/show/8470/brexit-britain-eastern-europe-eu-photography-race

26.6.17 19:01

1. žarbo depo 2004. (?)
2. sui generis umbra kernavē 2005. (?)
3. traur zot un claustrum sapņu fabrikā 2002. (?)

pārējie sadalās "viss ļoti jauki, bet nekas Tāds" (piemēram, einsturzende neubauten stokholmā), "nogalinoša meh skaņa" (paradise lost ķīpsalā visspilgtākais piemērs), "skaņa wow, bet tāpat atnācu hohmas pēc" (piemēram, manowar viļņā) vai "vajadzēja būt wow, bet nez kāpēc nebija" (piemēram, current 93 sanktpēterburgā).

nu, vēl varētu pievilkt
4. a silver mt zion (ķīpsalā? sen)
5. swans vefā (sen)
6. moon far away zarasos 2007.

psc, es gadus desmit neesmu bijusi uz jumtu nost raujošu koncertu :(
also, man patīk tikai visādas obskūras grupas.

23.6.17 13:08

pirms brīža sākām skatīties sister wives un aš žēl palika mormoņus - i jādzemdē pārsvarā mājās, lai nepaņem pie dziesmas par daudzsievību, i jāmācās pašiem savās skolās, lai parastie bērni no poligāmām ģimenēm nākušos neizsmej (bet mormoņu skolas nav akreditētas n šit), un jāseko līdzi tam, lai piektā sieva labi satiek ar pirmo, un nauda kaut kā jāpelna un un un

22.6.17 15:50

ja mēs joprojām kurinātu ar malku, otrā stāva kaimiņš varētu to zagt arī mums, bet tagad viņš apzog citus līdzcilvēkus.
Tags:

21.6.17 13:58

sākumlapa>darba sludinājumi>chief happiness officer

19.6.17 14:23

cita starpā, lasot bērziņa "visuma vērpējus", jau prātā pārliku, ka rakstīšu "paņēmu kārtējo latviešu fantastu, lai ierēktu (un nepamatoti sajustos pārāka), bet negaidīti un patīkami aplauzos", bet netiku pat ne līdz pusei, kad grāmata iestrēga un uz beigām pārtapa pilnīgā meh.

19.6.17 13:54

“Mūsu glābiņš ir skolotāji un mazāk atalgoto biroja darbu veicēji, kas atvaļinājuma laikā izmanto iespēju piepelnīties (...un ukraiņi),” stāsta melleņu audzētāja :D

http://www.la.lv/stradnieku-trukuma-del-latvijas-ogas-nolasa-ukraini/

18.6.17 16:57

mīļo sīrupiņ, kāpēc man telefonā iet internets?

rīsos iemērkto atdzīvināt neizdevās, tāpēc vēl joprojām izmantoju pagaidu mabilku, kas ir samsung, kas bija kruts 2008. gadā. ne viedtālrunis, bet ar pārlūka iespējām. probza tāda, ka internetu neabonēju, pieslēgumus neizmantoju, man ir pāris eironu vērta priekšapmaksas karte, kas ļauj bezgalīgi zvanīties un smsoties, un tas ir arī viss.

nu, lūk, bet, izrādās (joka pēc uzklikšķinot), tur ir arī ejošs internets. lēns un leims, un gmailu ignorē (gūgli gan nē), toties visādas pendžu lapas aļa sviesta ciba gan iet griezdamās. esmu neizpratnē.

16.6.17 22:58

ir jau, ir baigais rasols. netrūkst arī parastā sieviešžurnālu savārstījuma aļa "es nolakoju sarkanus nagus un malkoju vīnu ar savām draudzenēm, kamēr mūs aplido vasaras vējš". vīna vispār ir daudz. kādos piecos, sešos rakstos (un cmukās biužās).

vairāk nepirkšu, bet nepirktu arī, ja būtu ļ. labs (jo kur es pēc tam to visu likšu), taču patīk pirmie u/vai pēdējie numuri.

15.6.17 16:44

cilvēkiem, kas ir 10-12 gadus jaunāki par mani, pārsvarā patīk jaunā tvinpīka. vai tev arī patīk un ja jā, tad kāpēc? nevēlos dirsties, vēlos meklēt sevī pendžas aizmetņus.

15.6.17 09:26

pag, kur to jauno žurnālu var dabūt? zvaigznes grāmatnīcās? vēl kaut kur?

14.6.17 10:58

I used to like him quite a lot, but come on, doesn't he get tired of writing the same book over and over again? Let me show you the pattern. A simple guy who likes to 1.cook 2.listen to music/read books 3. think about the meaning of life meets an ordinary girl who turns out to be totally extraordinary, which gets her into trouble soon after the guy falls for her. The guy tries to save her from something, predictably dark, but fails. The ending is usually bleak and confusing. Doesn't it all sound familiar to you, experienced Murakami-readers?

(bet, ja tā padomā, nevaru uz sitiena iedomāties nevienu, kurš nerakstītu vienu un to pašu grāmatu)

12.6.17 18:23

likvidētie autobusi, tas tik ir kaut kas. džekam reāli neiet. gribēja kļūt par dzejnieku, nācās strādāt milicijā. pirmā sieva - krievene, otrā, jaunības mīlestība, nodzeras. trešā - ex-cietumniece ar zelta sirdi, ar ko jādzīvo drūmos laukos un jāpiekopj naturālā saimniecība un ko nobrauc baļķvedējs. dēls, kurš ienīst tēvu un kuram arī neiet. meita, kura aizbrauc uz jū kei strādāt poundlendā, bet atgriežas ar mellādainu bērnu. trūkst tikai badā mirušu mājdzīvnieku. lai gan... nē, pareizi, netrūkst gan.

dzirdēju, ka esot traki populārs gabals. es biblenē stāvēju rindā pusgadu.

12.6.17 09:48

o, totāli nesekoju līdzi skaistumkonkursiem un biju palaidusi garām šo:

http://edition.cnn.com/2016/10/26/europe/miss-iceland-arna-yr-jonsdottir-beauty-pageant-trnd/index.html

11.6.17 17:29

"vecumam neatbilstošs" ir mūžīgs jēdziens. piemēram, redēju zēnu, kurš šūpojās uz plastmasas cūkas un kliedza: "man ir 11 gadi un 4 dienas, bet es šūpojos uz cūkas, kas ir domāta 5 gadus veciem bērniem! šausmas!"

***

konkursā "skaistākā sēta" vai dabūt divas biļetes uz teātra izrādi rīgā (ne teātris, ne izrāde nav precizēti), bet "top" mazveikalā šilte "vietējie izvēlas" lepni rotā visšausmīgākās un lētākās ļergas.

9.6.17 19:17

alkohols, lietuva, festivāli:

alkoholu (alu, un tikai) tomēr ļaus tirgot pasākumos, taču a) tie nedrīkstēs būt bezmaksas pasākumi (aļa pilsētas svētki), tur alko tirdzniecība ir noliegta, b) TAČU alu nedrīkstēs tirgot nestacionārās vietās (kā tas parasti notiek festivālos), līdz ar to pagaidām tomēr festivālos nedrīkstēs tirgot alu, ja vien neizdomās kādu citu veidu, kā to darīt :D

http://www.vz.lt/laisvalaikis/akiraciai/2017/05/09/alkoholio-festivaliuose-siulo-nebedrausti

9.6.17 10:48

atceros, ka sensenos laikos, kad visi vēl sēdēja draugiem.lv, man atnāca vēstulīte no ex-klasesbiedrenes vīra (viņš bija pacenties apzināt visus viņas kontaktus), kurā capslockā un ar rupjām gramatikas kļūdām tika aprakstīts, kāda a. ir maita, kā viņa viņu krāpusi, cik slikta sieva ir utt utml. nav tā, ka kādu brīdi nejutos izklaidēta, jo labs shitshow ir labs, bet nav arī tā, ka mans viedoklis par a. kaut kā mainītos vai pasliktinātos, vai uzlabotos, vai vēl kā.

karoče, ceru, ka extranjero vēstījums jau sen ir e-pasta miskastē.

9.6.17 09:38

es visai bieži klausos ušakova dziesmu, pirms ķerties kam klāt, jo tā mani uzmundrina un uzlādē. jā, esmu iepazinusies arī ar oriģinālu, bet kavers ir so much krutāks, tā beibe ir zelts. tiesa, klausoties un enerģizējoties, tomēr aizveru logus, jo astrīda par mani jau tā ir sliktās domās, bet benita pagaidām vēl nav.
Tags:

8.6.17 15:25

tāāāāds prieks par [info]ave!

http://bnn.lv/izdots-pirmais-zinatniskais-petijums-kas-veltits-ciganu-muzikai-latvija-231690

8.6.17 10:53

cibā ir jaunais "piedraudēja ar tunci", kūl
Powered by Sviesta Ciba