antarctica starts here

Jaunākais

22.2.19 07:37

MYRKUR RELEASES NEW SONG “LATVIAN FEGURÖ”, paldies, tas ir tik mīļi, tas nekas, ka es to piefiksēju 4 gadus vēlāk

21.2.19 19:10

uzzinu_pēdējais: lāgerfelda kaķim ir sava vikipēdijas lapa!

https://en.wikipedia.org/wiki/Choupette

laimīgais zvērs tikko mantojis trīs miljonus un māju 120 miljonu eiro vērtībā. es tā aizdomājos - esmu mājdzīvniekvienaldzīga, bet tomēr - būtu tikai godīgi, ja kaut vai daļu mantojumā atstāto līdzekļu dzīvniekcilvēki novirzītu ne vien iemīļotajiem cilvēkiem, bet arī zvēriem. nu, kaut vai kaut kādas eiras uzturēšanai, kamēr tiek meklēts jaunais saimnieks. principā (te man tikko fašismā iegailējās acis!) tiem, kuriem nav ko savam zvēram novēlēt, būtu noliegts tādu turēt, citādi pēc tam skraida pa pagalmiem dieva nepieņemti, kraupaini un lauž svešas sirdis.

21.2.19 10:29

no sērijas "miljons tizlo jautājumu saīdam": nē, viņš nedrīkstot precēties tā uz savu galvu; un vispār tagad jāmācās, jākrāj nauda, bet tā ap gadiem 36 vecāki atradīs viņam līgavu. (droši vien daudzi indijas jaunieši nav mierā ar šādu kārtību, taču šajā konkrētā gadījumā cilvēks nestreso). jā, arī kastas ir sveikas un veselas; kas par to, ka kkādi no augšas izdomājuši tās atcelt, ja visi pārējie to neatbalsta? (esmu pat iemācījusies atšķirt brahmaņus - viņi paši steidz par to paziņot, vai arī to dara viņu ģimenes locekļi (mana pirmā jogas skalotāja, atceros, priecīgi pavēstīja, ka viņas vīrs nākot no krutākās kastas)). jā, precēties ārpus kastas un reliģijas nav ok, bet reakcijas var būt dažādas - no relatīvi maigas "tu vairs neesmi mans dēls" līdz asinsizliešanai. saīda krajā kā reiz jaunizceptās sievas ģimene (hinduisti) nesen nomušījuši jaunizcepto vīru (kristieti). nē, meitene neesot cietusi, ja nu vienīgi morāli. tai pat laikā šāhruhs hans (kurš gan cits) (musulmanis) apprecēja savu hinduistu sievu pirms 20+ gadiem, kad vēl bija struggling aktieris bez sakariem un aizmugures, un joprojām dzīvs. (skatoties my name is khan un zinot to visu, saliekas interesanti akcenti)

bet nu jā, mani kā wannabe ēdiena fašisti daudz vairāk satrauc baisais saldumu patēriņš. esat pamanījuši, ka filmās viņi pie mazākās iespējas auro: atnesiet saldumus? jā, saīds apstiprina, tā ir. bērns atnāk ar labu atzīmi vai radi no anglijas atsūtījuši vēstuli - nesiet saldumus visai ģimenei! saldumus kā dievišķu uzturu propogandē bhagavad gita; krišna neko nezina par dikāna vai paleo diētām un ogļhidrātus neskaita. brīnumainā kārtā viņi visi neslimo ar diabētu un puvušiem zobiem, lai gan vidējais statistiskais svars eiropas skaistuma kanoniem noteikti neatbilst. un pat šāhruhs hans 90. gadu filmās ir chubby apaļvaidzis (un ar baisu, patiesi baisu matu griezumu)!

18.2.19 15:17

lol, tikai tagad pamanīju mīlīgo piebildi "igaunijā šāds maksājums par vienu gadu ir 1900 eiro" (pietrūkst !!1) veselības ministrijas lapā jaunās apdrošināšanas kārtības skaidrojumos (kas ir pilnīgi valīdi, latviešu sapņu zeme igaunija ir jūtami dārgāka valsts un haļavno apdrošināšanu visiem atcēla pirmā, taču smieklīgs šķiet "meanwhile in igaunija" piebildes lietojums it visur, tāds kā āmen)

18.2.19 09:51

kā es etsijā ar pašas kapeikpišanu cīnījos:

cilvēki ir nevērīgi un reizēm ieliek savus darinājumus par dažādām cenām. kādu no šiem darīnājumiem vēlējos iegūt arī es. sākumā apmulsu un pētīju-salīdzināju, meklēju kādu atšķirību. neatradu. apvaldīju tieksmi momentā paķert lētāko un aizrakstīju saimniecei, sak, dear maryna, kāda ir atšķirība starp to un šito, atskaitot cenu?

paiet viena diena, otra, trešā, ceturtā. piektajā manī pamodās soģis (starp citu, nevaru saprast, vai soģu vispār pasaulē ir daudz, vai tikai cibā/internetos viņi visi ir salīduši), un nekaunīgi izvēlējos lētāko. pēc pasūtījuma izpildes, protams, cena momentā tika izlabota uz augstāku.

bet nav tāda prieka, kāds, piemēram, būtu, ja es nopirktu lidbiļeti par kapeikām sistēmas kļūdas dēļ. varbūt tik tiešām sadarbības shēma "cilvēks pret cilvēku" ir efektīva, lai izskaustu vēlmi iedzīvoties par katru cenu? te es atcerējos kafejnīcu, kura ne to kijevā, ne to ļvovā ieviesa shēmu "maksājiet par ēdienu, cik uzskatāt par vajadzīgu", bet visai ātri atteicās no tās, jo visi, like, visi!! maksāja kapeikas un ļauni berzēja roķeles. var arī kafejnīca nav gluži "cilvēks pret cilvēku"?

17.2.19 18:45

awww, redzēju sludinājumu, kur tirgo neldijas māsu ar saukli: ja tu dzer "dins" kokteiļus un strādā stroikā, tad šis ir domāts tev!

16.2.19 19:40

gastrotirgus - nuesnez. pirmajā pieturpunktā sarkstošs un drebošs kasierpuika knapi tika galā ar pasūtījumu (bet tā nebija viņa vaina; ēdienkartē viss saucās citādi nekā datu bāzē), karstais smūtijs bija auksts, viss pārējais... nu, raw dārzeņu bļodu ir grūti sabojāt :) kāda dāma ielūrēja manā šķīvī un iebļāvās: fui, kaut kas veselīgs, šeit mēs neēdīsim!

otrajā pieturpunktā m. dabūja karstu pankūku ar padzisušu pildījumu.

līdz āzijas streetfood kioskam netikām, jo pieēdāmies, tāpēc komentāru nav.

žēl darbiniekus, kam jāstrādā ļ. šaurās, neērtās, trokšņainās un svešām acīm pārskatāmās vietās. drošvien sāpīgi latvieša dvēselei. kā arī bail iedomāties, kādus plastmasas kalnus atstāj šī vieta diendienā. vo, balsoju par iestādi, uz kuru jāiet ar saviem piederumiem!

15.2.19 23:26

k3g ir visai baisa filma; indiešu meitenei ir pilnīga taisnība https://letterboxd.com/sufiyana/film/kabhi-khushi-kabhie-gham/

taču poļu meitene tik precīzi apraksta, kā tas ir - pirmo reizi mūžā redzēt bolivudu, ka awww
https://letterboxd.com/monikasulik/film/kabhi-khushi-kabhie-gham/
Tags:

15.2.19 12:14

jāpieglabā sev izpētei

https://www.loudersound.com/news/metals-most-interesting-voices-are-all-female-and-its-about-time

(lai vai cik man nešķistu pazemojoši šāda tipa raksti (uķipuķi, sievietes tomēr VAR! (kurš gan bļ būtu šaubījies)), tur ir jauka pleiliste)

14.2.19 21:11

Izrādās, Nils sakss tagad ir psihoterapeits utml. Nav tā, ka neapskaužu viņa emulatora spējas. Kamēr citi visu mūžu viduvēji kulajas vienā purva rāvā

14.2.19 14:19

mani valentīndienā apsveica kāda dāma, ko nepazīstu, kad piestādīju viņai rēķinu, un tas pavisam noteikti bija dīvainākais v-dienas apsveikums manā mūžā.

nezinu, vai m. brēcienu šorīt: čau, valentīn! var ierēķināt kā apsveikumu. o, bet es viņu gan apsveikšu! es viņam uzdāvināšu tīras grīdas (patiesi reta dāvana mūsmājās*)! principā totāli nevajadzētu apvainoties, ja dzimšanas dienā or smth saņemtu tualetes papīra rulli.

*vienmēr ir bijis interesanti, ka mājas soli dēvē par nelietīgi patriarhālu noslodzi, "otro maiņu" vai tml. sievietes (nē, kāpēc sievietes, vispār cilvēki, kas dzīvo vieni), kas dzīvo vienas, nekakā, neēd un nepienēsā grīdas?

13.2.19 09:40

patīk spēlēt spēli "iedomājies visrandomāko lietu un meklē, vai tā ir etsijā". vakar meklējām cūkas tērpu; izskatās, ka tagad ir stilīgi pārģērbt savus jaundzimušos par tamborētiem sivēniem ar visām astītēm; patika arī cūkas tērps sunim un tamborēts deguna sildītājs šņukura formā.

tad uzgāju vienu veikalu, un UZREIZ bija skaidrs, ka tas ir latviešu, pat nepārbaudot lokāciju. kā? neveikli mēģinājumi ielīst divos segmentos uzreiz: ubagošanas ("pēc bērna slimības nolēmu atvērt etsy veikalu...") un luxury ("kamēr tusēju pa maljorku, mana māte rīgā uzadīs jums pilnīgi parastus džemperus par 400, 500 eiro").

11.2.19 09:54

pirms uzsākt šo nedēļu, jāpačīkst, ka sliktākais valentīndienas sakarā ir tas, ka dilwala dulhalia la jayenge (1995) jau ir redzēta.

no otras puses, kāda dāma internetos regulāri skatās to atkal un atkal, un katru reizi uzraksta jūsmīgu apdeitu. indijas kinoteātros savukārt tā gāja 20 gadus - vēl līdz pat 2015. to varēja noskatīties dienišķā kārtībā, nekādos ne speciālos sentimentālos seansos.

un vispār The Notebook can suck me d )

atšķirībā no sūda titānika, no kura ir uztaisīti max 5 gifi (lai gan es ļ. novērtēju slīkstošo leo kā ilustrāciju rīgas peļķu problēmai fb lentā), šeit par gifu, šķiet, ir pārvērsts katrs kadrs, ieskaitot manu mīļāko )
Tags:

9.2.19 23:42

https://letterboxd.com/dawgfool007/film/film:426503/

***

iespējams, dīvainākā filma, ko esmu redzējusi. jebkad. kas tas bija? kas?! vai kā teica citur internetos: I honestly don’t know what to say. My heart says I liked this movie but my mind is not.
Tags:

8.2.19 13:35

nu nē, lai novērtētu salmana hana filmas, ir jābūt dzimušam indietim. (mierinu sevi, ka pat latviešu filmas es nespēju sagremot vienā gabalā... blēžus līdz galam, šķiet, nenoskatīšos nekad, un bille varbūt arī ir laba filma (?), bet mani nemaz, it nemaz neinteresē stāsts. ar homo novus strādājot es raudāju un vaicāju debesīm - kāpēc? kāpēc?? utt utml).

izrādās, mēs tādi neesam unikāli, jo no visiem haniem salmanam ar ārpusindijas panākumiem iet vissliktāk.

arī interneti viņu nemīl:
https://www.quora.com/What-makes-Salman-Khan-one-of-the-worst-people-that-ever-existed
https://www.desimartini.com/news/martini-shots/archive/most-random-queries-about-salman-khan-on-quora-article57613.htm

un neviens netaisa ar viņus šādus gifus! )
Tags:

8.2.19 11:07

šajā te sakarā http://klab.lv/users/pavisam/35543.html

jāprasa pieredzējušākiem vadītājiem, es uz ceļiem tikai otro auksto sezonu, bet man šķiet, ka vēl pagājušogad nebija TIK traki. esmu droša, ka tas ir ušaka slepenais plāns, kā atbrīvot rīgu no personīgā transporta, neizgāžot ne eirocenta (jātiek taču arī man pie folijas cepurītes!)

izbraukāt starp bedrēm nu jau paģēr šūmahera prasmes; vienā tādā tumsā tomēr iebraucu un likās, ka tūlīt, tūlīt pievienošos bezriteņu pulciņam, bet nē, neldija ir rūdīta uz latvijas lauku ceļiem. (cik labi, ka man ir tieši viņa, es ceru, viņa nesaplīsīs nekad un mēs braukāsim kopā nākamos 50 gadus)

6.2.19 09:52

kas man ir kopīgs ar raivi dzintaru un krievu fitnesa nacisti ļenu miro? mēs visi guļam uz (latviešu ekošmeko) adatu paklājiņa

5.2.19 10:00

ahujeķ, izrādās, vidam ir vesela aplikācija "attaisnotie izdevumi"!

***

tādu pašu ahuju nesen piedzīvoju, gūstot pielaidi kādam projektam. bija jāpieliek pašas mabilka pie pašas laptopa, turpinot atrasties grāvī un trenūzenēs, tad kkas nopīkstēja un virtuālie vārti bija vaļā. jutos kā viljama gibsona romānā.

***

turpinot sarunu par virtualitāti, esmu pusmūžā atklājusi sev etsiju un tāpēc nepiedalos nekādās akcijās aļa "gads bez drēbju iegādes". neesmu gan (vēl) sākusi šopingot alkatīgāk nekā ierasts, taču prikiņ, esmu visu mūžu uzskatījusi sevi par cilvēku, kam šmotkas ir vienaldzīgas, bet izrādās, es vienkārši nebiju redzējusi šmotkas, kas man varētu patikt! also, tas ir patīkams kompromiss starp ķīniešu bērnu paverdzināšanu un gājienu pie skrodera (neesmu tik buržuāziska, plus, ja galvā zinātu, ko man vajag, visticamāk, iemācītos šūt pati).

2.2.19 21:43

english vinglish (2012) (A quiet, sweet tempered housewife endures small slights from her well-educated husband and daughter every day because of her inability to speak and understand English) ---> ja jums ir akūti jānoskatās kāda bolivudas filma, skatieties šo.

m. tik ļoti juta līdzi, ka likās, tūlīt, tūlīt metīsies ekrānā ieviest taisnību.

also, pārmaiņas pēc nav neviena hana (ja neskaita smalko joku ar pakistāņu taksistu vārdā... salmans hans), toties ir iekapsulējusies laikā nenovecojoša šridevi.

https://www.youtube.com/watch?v=wmGVY4T88dc
Tags:

2.2.19 14:20

ejtunost, gar mūsu logiem notiek pārgājiens! visi tādi sportiski, ar mugursomām, daži (dažas) ar nūjām. lūr apkārt, fočē kaķīšus un edgara maksimova grafiti. vajadzēja ietērpties aborigēnu tērpā un izskriet ārā uzdejot mumbu-jumbu, bet nepaspēju noreaģēt
Tags:
Powered by Sviesta Ciba