antarctica starts here

Jaunākais

21.7.14 11:06

колин тернбулл разъясняет, почему несчастны неженатые пигмеи-мбути: "женщина не просто производит материальные блага; она необходимый экономический партнер. без жены мужчина не может охотиться, у него нет очага, некому строить для него дом, собирать фрукты и овощи, готовить ему еду". (...) мужчине необходима персональная стряпуха, потому что ужин, гарантированно ждущий его дома, позволяет ему строить свой день так, как ему заблогорассудится, и проводить время с другими мужчинами. ему гораздо легче найти сексуальную партнершу, чем ту, что будет добывать еду и готовить для него.

(...)

примером еще одного варианта этой же модели служили многие браки у народа тиви. в этой культуре, в высшей степени полигинной, молодые жены большей частью доставались старикам, поэтому более чем в 90% случаев первой женой мужчины оказывалась вдова гораздо старше него, порой лет 60. многие из таких жен уже вышли из детородного возраста и физически были непривлекательны, однако их мужья наслаждались семейной жизнью, поскольку всегда были сыты.

20.7.14 09:01

sestdiena:

joga pie jūras 6 no rīta - check
vēlās brokastis ar vivaldi KKC - check
ar iznomāto laivu pa vecdaugavu, desmitreiz iepinoties ūdenszālēs, gandrīz sadūroties ar motoreni, nemaz nerunājot par pīlēm, gulbjiem un makšķerniekiem - check

18.7.14 16:41

paņēmu biblenē:
http://en.wikipedia.org/wiki/Catching_Fire:_How_Cooking_Made_Us_Human*

(ok ok, paņēmu arī "citu ķīmiju" (ķīmiju idiotiem) un, eh, vampīru akadēmijas trešo grāmatu)

*psc cik kruta!! kviecu sajūsmā par katru lpp. ja sāksies karš, varēšu neatdot.

17.7.14 08:55

domāju skaļi )
Tags:

15.7.14 09:35

to, ka neesmu pilnīgi zudis cilvēks, apliecina tas, ka pēc visiem šiem mēnešiem галопом по европам medicīniskajā internetā un citur, sev es tā arī nediagnosticēju pilnīgi neko.
Tags:

14.7.14 22:07

jūs labāk mācītos somu vai igauņu valodu? un kāpēc?

14.7.14 18:17

tikmēr rajončegā:
https://www.facebook.com/photo.php?v=721514437906817&fref=nf

(lai gan arī runa ir uzmanības vērta, ekšens sākas pēc kādām 50 sekundēm)
Tags:

14.7.14 10:57

uun apsveicu vīru ar trīs mēnešu kāzu jubileju vēlreiz!!

https://www.youtube.com/watch?v=880AQk9ZJjY

14.7.14 08:02

man paveicās, jo ar palielu radu daļu iepazinos, jau būdama gandrīz pilngadīga, un uzzināju, kā tas ir - tikt pie radu komplekta bez bērnības sentimentiem, bez uķi-puķi atmiņām, bez citiem uzslāņojumiem. iepazīties, atzīt par nepatīkamiem esam, tapt atzītai par nepatīkamu esam, un pēc dažiem vārgiem, nožēlojamiem un lielākoties atklāti manipulatīviem komunikācijas mēģinājumiem turpmāko komunikāciju pārtraukt nu jau uz visiem laikiem.

manas vecāsmātes vecākā māsa pēc vīra nāves savukārt paziņoja, ka pārdod māju un atlikušo mūžu taisās pavadīt, visticamāk, kanāriju salās, neapgrūtinot sevi ar ģimeņošanos (bērnus-mazbērns atskaitot). nē, jaunu adresi un telefonu neatstās. domāts - darīts. kopš tā brīža ir pagājuši 10+ gadi, bet mana vecāmāte dusmojas joprojām - ne tāpēc, ka viņai ļoti patiktu kāda no savām māsām, bet tāpēc, ka ģimenei jābūt vismaz formāli ģimeniskai.

asinsbalss ir overrated.

13.7.14 16:45

paturpinot šo:
http://klab.lv/users/chimera/1315271.html

vācelītei: Orthorexia is a term coined by Steven Bratman, MD, to describe an eating disorder characterized by excessive focus on eating healthy foods. In rare cases, it can lead to severe malnutrition or even death.

http://www.veganhealth.org/articles/cooking
http://en.wikipedia.org/wiki/Orthorexia_nervosa

10.7.14 15:12

vietējais veikals iki ir впереди планеты всей.
tabļička pie kases pieprasa uzrādīt dokumentus visiem alkohola un cigarešu pircējiem līdz 30 (!) gadiem.
Tags:

10.7.14 08:12

anti-veg.

esmu pasākusi kolekcionēt arī stāvokļus, kad veģetārisms/vegānisms ir kaitniecisks un pat nāvējošs. pagaidām kontā divas neapšaubāmas kaites, abas retas un ģenētiskas, bet tomēr: refsums (nez vai var atstiepties, bet nopietni sabojāt dzīvi un uztveri gan; totāla hlorofila nepanesība, attiecīgi, 80% veg pārtikas neder) un vilsons(beidzas ar aknu komu un aizliegto produktu sarakstā ir arī nozīmīgi veg proteīna avoti - rieksti, sēnes, mazākā mērā pākšaugi).
(cita lieta, ka stāvokļu, kurus var izraisīt un/vai strauji pasliktināt strictly olbaltumvielās bāzēta diēta [aļa atkinsa diēta], atrodas N reizes vairāk tādā pašā meklējuma periodā)

tad vēl randomā var izzvejot ko šādu:
http://www.holistichelp.net/why-you-shouldnt-be-vegetarian.html
(patīkami atšķiras no tml materiāla ar apokaliptisku noskaņu "vegāni mirs un drīz" neesamību, taču argumentācijā uzreiz krīt acīs paleo murgi no sērijas "graudaugi un pākšaugi ir ļaunumzz"* utt utml).

*cita lieta, ka līdzcilvēki man apkārt pārsvarā pārtiek no miltiem, miltiem, miltiem... un "gaļas"**, un beidzas tas hujova. atceros, ka tieksme visu, pat gurķus, apviļāt miltos un apcept, padarīja 20. gs. sākuma latviešu pavārgrāmatas man nelietojamas.

par "gaļu"** - vai nav tā, ka liela daļa t.s. gaļēdāju var itin viegli iedzīvoties tipiskos veg deficītos? jo, lai govs gaļā/pienā būtu, piemēram, vitamīni D vai B12, tai jāganās saulītē un jāgrauž nesterila zāle, nevis jānīkst industriālā fermā un jākošļā kombikorms. diez vai tādas govs gaļa būs daudz barojošāka, nekā hardcore ēnā tusnējošā vegāna gaļa. kreicfeldu-jakobu arī joprojām izārstēt nevar.

9.7.14 13:27

saule atmiekšķē smadzenes, kam par godu paņēmu bibliotēkā "vampīru akadēmijas" sāgas otro daļu "salnas skartie".

"otra problēma manā dzīvē ir dimitrijs - vīrietis, kurš nogalināja natāliju. viņš ir satriecošs cīnītājs un visai izskatīgs... nu labi, ne vien izskatīgs, bet arī seksīgs".

kas vēl interesē mūsdienu vampīru un dampīru (cilvēka un vampīra jaukteņi) jaunatni?

"varbūt tas bija egoistiski, bet es zināju, ka izskatos labi. valkāju c izmēra krūšturi, un skolā, kur vairums meiteņu bija tievas kā supermodeles, mans augums izpelnījās ievērojamu pielūgsmi".

grāmatā jau pusē, bet viņi vēl ne reizi nav barojušies. toties ir uztraukušies, vai nodarboties ar seksu bēniņos virs baznīcas gadījumā nav grēks. nē, laura dreiže šo nav rakstījusi (tikai tulkojusi).

karoče, LENORA, JA GRIBI ATBRAUKT PASAUĻOTIES, MAN IR DAUDZ SŪDLITERATŪRAS BONUSĀ, JA

8.7.14 11:11

dialogs grāvja bibliotēkā:

bibiotekāre (B): kā tad jaunkundzi sauc?
onka ar mazmeitu (O): tieši tāpat kā krišjāņa barona sievu!
B: (...) dārta?
O: (ar "kurš tad to nezina" intonāciju) protams!
B: un cik tad jaunkundzei gadi?
O: kosmonautu dienā palika trīs gadi no dzimšanas brīža!
Tags:

7.7.14 20:34

vampīri-veģetārieši, tā ir tufta. vienā no savām pēdējām filmām van dammes tēlotais ļaundaris ne tikai ir vegāns, bet arī veikt savas ļaundarības dodas ar zirgu, ne mašīnu, jo uztraucas par carbon footprint.
Tags:

7.7.14 15:36

tā kā latvenergo ir nolēmis rīt uztaisīt man zemes dienu, kas tāds akūti labs apskatāms/darāms rīgā pa dienu? mākslas telpā kaut kāda sibīrija laikam, kaut kas vēl?

[varētu, protams, uzlādēt laptopu un strādāt до победного конца vai iet strādāt biblenē, vai... bet nevelk]

6.7.14 13:36 - vācelītei

И нам бы тоже не мешало научиться такому послушанию. Ведь послушание рождает в мужчине сразу несколько качеств. Так он становится ответственным, потому что его слушаются. И он должен отдавать указания обдуманно. А кроме того, он становится щедрым на подарки. Потому что послушная жена – это жена в роли дочери. А именно дочерей мужчины всегда балуют дорогими подарками и сюрпризами.

http://top.thepo.st/492309/OT-KAKOY-JENSCHINYI-MUJCHINA-NIKOGDA-NE-UYDET

vot, mani vienmēr ir mulsinājušas incestuālas noskaņas šāda veida padomos.

2.7.14 12:35

vienīgais vasaras plāns, ko šogad realizēt neizdosies (tomēr raustos izbraukt no lv uz ilgāku laiku dēļ visām house md figņām), bet, šķiet, jēdzīgākais ceļošanas veids ever:

http://llorax.livejournal.com/15974.html

30.6.14 22:03

hotel latgola un bolivudas tv kanāls.

***

daugavpils ir pirmā latvijas pilsēta ārpus rīgas, kur uz ielām ir manāmi cilvēki.

26.6.14 10:47

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/chp-v-vecmilgravise-neadekvatnyj-muzhchina-gonyalsya-s-nozhom-za-prohozhimi.d?id=44654190
Tags:
Powered by Sviesta Ciba