antarctica starts here

Jaunākais

17.8.17 12:32

Want a more stimulating job? Make £28k a year as a sex toy reviewer with uncapped holiday and exciting perks

17.8.17 11:43

ā, tad mans lielais plāns slēgt pašnodarbinātību izčākst, jo vsaoi no autoratlīdzības nu būs jāmaksā arī tad, ja esi darba attiecībās? neteiksim, ka jūtos ļ. sagrauta, bet nu lol. lol!

16.8.17 09:13

tuvējā klātbūtnē novērotas indietes šķiet daudz vairāk studijas+darbs orientētas, nekā vietējās beibes. also, nespēju iedomāties viņas vēdiski aprūpējam vīru vai nodarbojamies ar kādām citām rietumu fantāzijām par tēmu.

15.8.17 09:15

pilnīgi normāli, ka man festivālu vasara sākas augusta beigās.

7.8.17 09:33

sāk veidoties tradīcija, ka reizi nedēļā skatāmies kādu, lol, bolivudas filmu par sieviešu sportu.
jau ir noskatītas filmas par sieviešu restlingu
http://www.imdb.com/title/tt5074352/

par sieviešu zāles hokeju
http://www.imdb.com/title/tt0871510/

par sieviešu boksu
http://www.imdb.com/title/tt3001638/
kas kopumā ir visai slikta filma, kas nenormāli krutu trve story par zemnieku meiču no izolētas un nemiernieku pārņemtas manipuras, kas kļuva par vairākkārtēju pasaules čempioni, padara par banālu un pārdramatizētu bildīšu kopumu [https://www.youtube.com/watch?v=Dmbf6TcQRuc]

interesanti, ka visā plašajā indijas kino klāstā, šķiet, nav nevienas filmas, kas būtu veltīta jogai.

5.8.17 15:17

haja ietvaros lasu sūdliteratūru. no otras puses, vai man vajag attaisnojumu, lai lasītu sūdliteratūru?

par godu tvailaita 10gadei meijere ir pārrakstījusi visu grāmatu, mainot dzimumu 99% personāžu, ieskaitot abus galvenos, un tā ir krīpīgākā grāmata ever. ever! iespējams, revjū ir jānobriest, bet es tikai vēlējos nodemonstrēt savu atkārušos žokli.

https://www.goodreads.com/book/show/26860475-life-and-death

4.8.17 12:12

Tas ir jaunais modes kliedziens. ..kļūt veganam un nodarboties ar sportu bez ambīcijām. Es uzskatu to par lielīšanos. Vienīgi kam no tā labums ir veikala īpašnieki.

2.8.17 13:55

stc, no kurienes aug kājas šitam "sojā ir estrogēni un no tās džekiem nokrīt krāns"?

pirmkārt, sojā ir estrogēni tikai ž klases šausmenē "soja-iznīcinātāja", jo soja nav dzīva un tai nav hormonu sistēmas.
iedzimtie un pievienotie hormoni, ja tas kādu satrauc, toties ir pieejami visos dzīvnieku izcelsmes produktos. tiesa, izlasījusi, ka ēdot lasīti, var uzkost kokaīniņu*, uz brīdi sagribējās atgriezties pie zivīm.

otrkārt, fitoestrogēni, kas organismā var uzdarboties līdzīgi kā īstie e, sojā tik tiešām ir. taču to neizsakāmi vairāk ir alū** un (mazāk) vīnā. un tik tiešām, tofu boobs vēl nav novēroti, kamēr alus cienītāju figūras nav sajaucamas ne ar ko citu. krāns gan viņiem laikam vēl darbojas?

*http://www.telegraph.co.uk/food-and-drink/news/your-salmon-might-be-high-on-cocaine/

**https://nutritionfacts.org/video/the-most-potent-phytoestrogen-is-in-beer/

2.8.17 10:55

http://www.vulture.com/2017/07/streaming-music-cheat-codes.html

kruts raksts, un mērenā oftopikā aizdomājos, kā mainījušies mani mūzikas patērēšanas paradumi gadu gaitā.

-nevelku/nepērku/tikpat kā neklausos veselus albumus. pārstāju laikam tad, kad pārgāju uz portatīvo (šķiet, ka tāds maziņš un maz vietas, lai gan vietas taču ir vairāk, nekā abos mājas pc kopā ņemtajos)
-99% gadījumā klausos pleilistes un miksus
-ja vispār kaut ko klausos
-lai gan joprojām varu klausīties vienu dziesmu vairākas stundas vai dienas
-totāli neinteresē tas, ko iesaka/šēro citi
-ir jānotiek kaut kam mega, lai aizietu un koncertu; šovasar vienā laidā atsakos no brīvbiļetēm uz dažādiem lielākiem un mazākiem festivāliem
-dīvainā kārtā jauno mūziku klausos vairāk, nekā veco, lai gan tāpat tā pārsvarā skan kā no 1982. gada nākusi

30.7.17 17:31

turpinām niekoties ar aparātiem.

m. metaboliskais/bioloģiskais vecums ir 18 gadi. oh well.

30.7.17 08:46

kādu filmu man vakar parādīja m:

dangal (2016)

(Former wrestler Mahavir Singh Phogat and his two wrestler daughters struggle towards glory at the Commonwealth Games in the face of societal oppression)

filmai ir smieklīgi heiteri:
pirmkārt, tradicionālisti, kuri sašūt par meitenēm šortos, īsiem matiem, kas intensīvi sporto un tādējādi grauj indijas kultūru. un kas tālāk, kāds blokbāsteris par gejiem??
otkrārt, feministi. sure, ja meitenes augtu brīnumsieviešu kopienā, kas pakļautu viņas drastiskiem treniņiem, tas būtu ok, bet te to dara opresīvs! tēvs, kas sapņoja par dēlu-cīkstoni, kas noraus indijai zelta medaļu, bet tika pie 4 meitām.
treškārt, veģetārieši. sašūt par epizodi, kurā meitām tiek iebarota vistas gaļa centienos uzņemt papildus proteīnu, sak, oriģinālā gita bija veģetāriete. kas vispār viens otru neizslēdz, pie vistas tiek ar lielām grūtībām, turklāt ģimene nejēdz to pagatavot. (šajā sakarā vienmēr rēcu, kad dzirdu, ka gaļa, jo īpaši 3x dienā, bija lv zemnieku ēdiens. gaļa (un podagra) ir elites izklaides). also, jā, indijas pāķos vistas nav free-range, se ļa vī.

tā kā tā gk ir indijas filma, tajā nav nekādas gratuitous romantiskās līnijas - izņemot brīdi, kad gita ataudzē matus, sāk lakot nadziņus un smaidīt random zēniem treniņos... un viņai strauji pasliktinās rezultāti.

pirmo reizi mūžā ar aizrautību skatījos cīņas ainas (parasti pie jebkāda ekšena kino iemiegu, aizklīstu, sāku urbināt degunu un domāt par ko citu), bet pēc tam jutos enerģizēta, ar vēlmi kačāties un moš sadot kādam pa purnu.

28.7.17 13:24

haja ietvaros pēdējos pāris mēnešos nožēlojami maz biju kačalkā, tādējādi zaudējot 3 kilo. šodien ieskrēju uzkāpt uz slavenā aparāta, kas noskenē tevi un izdrukā lapu pilnu ar cipariem gluži kā šovā patiesības spogulis (trūka tikai kādas raganas agneses), un, protams, viņš man rekomendē uzņemt tos pašus 3 kg muskuļu masas, ahūna smieklīgi. neko citu nerekomendē, paldies par to pašu. ak jā, un mans reālais vecums nedaudz apsteidz bioloģisko/metabolisko/whatever.

27.7.17 16:31

krievu (krievijas) geo numura tēma ir baltijas jūra un apkaimes, ir arī raksts par rīgu kā eiropas hipsteru galvaspilsētu (lol). bet visu cieņu, iedziļinājušies tēmā pamatīgi, no miera ielas vien aprakstīts ir katrs centimetrs.

25.7.17 12:25

Kas ir Gatis Ziema un Karaliskā Dekadence un ko viņi dara Krievijā? Kārtējie tanku apdziedātāji vai kas? Cilvēki šūmējas... (c)

23.7.17 18:34

gadu simti nāk un iet, bet cilvēce joprojām nav izskaudusi aisbreikerīšus. esmu droša, ka pat svingeru vai sātanistu sanāksmē atrastos kāda dzīvespriecīga persona, kas visus spiestu uzspēlēt kādu iepazīšanās spēlīti.

(ja es nezinu kādas personas vārdu, nav taču problēmu uzrunāt viņu kā klau vai eu, vai vēl kādos 30 veidos. un nē, es nevēlos zināt, kāda ir personas mīļākā krāsa)

21.7.17 16:04

tikko izlasīju vistracinošāko YA PNR (es tagad zinu, ko tas nozīmē) triloģiju ever. pirmo grāmatu izlasīju pirms gadiem, tajā pat bija kaut kas smieklīgs un iekšējo 12gadnieci aizķerošs, tad nu šovasar nozagu internetos divas pārējās un metos lasīt.

āāāā! ja gribat pārvērsties par sieviešnīdējiem, lasiet obligāti. kas tām bābām galvā darās (resp, par ko viņas fantazē?)? kā raksta gūdrīdos:

Isobel whinged and whined non-stop and was all about saving Varen (the boy she dated for all of 5 minutes) from Lilith/the dreamworld, she didn't give a damn about her friends, family, or school. All that mattered was Varen, it was pathetic. Meanwhile Varen spent all his time either brooding or snarling or threatening to kill Isobel. Which somehow lead to Isobel begging Varen for forgiveness despite him trying to kill her and causing her all kinds of chaos and pain. She risked her life and mental state and did everything in her power to save him from all the trouble he caused himself and the ungrateful sod just threw in back in her face and twisted things to make everything her fault.

būtu smieklīgi, ja nebūtu tik sadzīviski.

18.7.17 13:49

paskatījos es arī "būt latvietim īrijā" un secināju, ka latvieši ir nereāli centīga tauta. pārcentīga! ja dejo to īru čečotku, tad tā, ka jākļūst par labāko valstī. ja prec pakistāni, tad iet līdz galam un ignorē vīra vārgos brēcienus (vīra, kurš, mind you, izvēlējies nedzīvot pakistānā, precēt eiropieti un nepraktizēt ticību), tinoties lakatā un dauzot viņam pa galvu ar korānu, spiežot mīlēt raini

15.7.17 19:41

mūsdienās šķiet pinīgi neticami neatrast kaut ko internetos. nez, must alpinist tiešām ir tik sūdīga, ka jau divus (!) gadus nekur neparādās?

13.7.17 10:05

pa vecmīlgrāvi skraida alnis, viņam pakaļ lēnītēm brauc miesassargi policijas auto.
Tags:

9.7.17 19:56

lasu un brīnos, jūs tā bērnībā baigi mācīja izmantot sievišķīgas viltībiņas n šit, jā? iemāciet man kādu arī! (nespēju pat aptuveni vizualizēt, kā tas notiek, bet nu, man nemācīja arī peldēt un braukt ar riteni, par ko dažreiz kačāju zlobiņu)
paklausību toties visnotaļ mācīja m., jo paklausīgi bērni neatkarīgi no dzimuma ir vecākiem no kakla nost.
Powered by Sviesta Ciba