antarctica starts here

Jaunākais

24.5.15 08:35

zvejās-dejās zirka lauza sirdis.

jakuti uzdāvināja m. zirga sarus, ko piekārt virs durvīm aizsardzībai. tikai tā vēl pietrūka mūsu hlamu istabā.

22.5.15 10:04

ohhh, kādi vēl miera ielas svētki, ja tepat rajončegā notiek zvejas ielas svētki ar teātra izrādi-performanci "bomzis" by kauguru amatierteātris "vīzija", virves vilkšanu, groziņiem un zaļumballi "zvejas-dejas" (spēlē "divi no vecdaugavas"). laipni lūgti.
Tags:

22.5.15 09:23

when i have to translate a joke sajūta, protams, vēl joprojām ir tāda

,

toties kad ir iztulkotas fakin 43 lappuses ar jokiem vienā laidā, jūtos kā xena warrior princess. pasakaini. visspēcīgi. zajebisj.
Tags:

21.5.15 09:07

par vecu nosauca!!

braucot uz mājām ar 5. tramvaju*, pāris rindas tālāk sēdošie kodēji, kas devās pie igora turpināt banketu, visbeidzot nonāca arī pie manas personas apspriešanas. vai es esot vai neesot skaista. tā kā uz izsaucieniem: ģevuška! nereaģēju, sāka minēt. pirmais cerīgi bilda: волосы красивые, значит, красивая. otrais noņurdēja: да уродка наверняка**. tā tas turpinājās vēl kādu laiku, līdz pirmais tomēr sadūšojās atnākt mani apskatīt, lai pa visu tramvaju noaurotos: чё гонишь, красивая! не девушка, ЖЕНЩИНА!

*ieteicams maršruts, kad gribas izvirtības, zaļumu aiz loga un sastrēgumu iztrūkumu. brauc līdz galapunktam (mīlgrāvis), aizej līdz lēdurgas ielas pieturai uz viestura prospekta un brauc ar to, kas nāk pretī. maršruta ilgums ar visu pārsēšanos - minūtes 50.

**cilvēks vispār bija pesimists pa dzīvi, secinot pēc iepriekšējām sarunām par politiku, transportu un to, ka nav kur pamīzt.

14.5.15 15:49

ja plānoju dzert, pirms tam mēli izkārusi nododu visus darbus, izberžu māju un paeskpluatēju sevi vēl kaut kā lietderīgi, taču pēc tam tāpat jūtos hujova, jo, kamēr космические корабли бороздят просторы вселенной, es te nodarbojos ar hvz ko. kā cilvēki var dzert un būt priecīgi pēc tam, neiedomājami.

un ddt izrāžu izpārdošanu es arī nogulēju, un hanteles no rīta pacilāt nebija spēka, un vispār DURA.

12.5.15 12:04

/pagausties cibā, lai piepildās/

a huļi man vid vēl nav pārmaksu atmaksājis, lai arī iesniedzu deklarāciju aš 1. martā? līdz šim viņi bija pratušies 2-3 nedēļu laikā.

11.5.15 09:53

varbūt kāds ir pietiekoši neaizņemts un vēlas kopā ar mani aiziet šo3dien 16.30 uz to, kas lejāk? splendid palacā. jūs zināt, kā man ir ar saņemšanos iziet no mājām, un pārinieks būtu papildus motivācija.

https://vimeo.com/126968485

9.5.15 14:13

https://www.facebook.com/events/1388492398146209/

Guntara Rača meistarklase „Dziesmu teksti - kā radīt hitu?” ---> tikai 10 eur!!!!!

9.5.15 10:50

cikos tas tur kusturica spēlē? es kā reiz pirmo reizi mūžā pēcpusdienā atradīšos uzvaras parka apkaimē.

7.5.15 18:36

klau, vai šāda veida veidojumi noturas kaut kur pasaulē ilgāk par nenozīmīgu laika periodu?

http://www.dawn.com/news/1180531/

es nevaru neko tādu iedomāties latvijā (vai kaimiņvalstīs), jo tur, kur cilvēki jūtas nabadzīgi un vēlas appist sistēmu (lai ko arī tas nozīmētu), lietot vārdus "ziedojumi" vai "maksā, cik gribi" ir bīstami. taču ziņo, ka šāda iestāde bankrotēja arī prāgā (because of freeloaders), kas nevieš ticību cilvēcei globāli lol

7.5.15 14:04

man nav iebildumu, ka cilvēki tenko, bet tad vismaz tenkojiet ar mīlestību un uzmanību pret detaļām, nesamelojoties, KĀ ES. sūda vērtas tās tenkas, kam nav sakara ar īstenību.

5.5.15 17:01

tik ļoti apātiska un nesakonektēta* sen neesmu bijusi.

*kad centies pieslēgties kaut kam aļa varbūt tu gribētu to? negribētu. un ko tu domā par to? mehkautkāds.

objektīvi viss bija ļ. labi. brīvdienās nestrādāju, biju pie jūras, biju mežā, dzirdīju zirku ar vīnu, biju apsveikt mammu dzd un uz pirmo reizi kaņepē, noskatījos lielisko relatos salvajes un parādīju m. akmeņus manās kabatās (kas vēl nav redzējis, http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/03.05.2015-akmeni-manas-kabatas.id48636/), bet šorīt pamodos kā elfu samainīta. viss apkārt arī uzreiz liekas netīrs, īgns, bezjēdzīgs, karoče, kā delfu komentāros vai stāstos "kāpēc es pametu šo valsti".

2.5.15 20:54

also, aigariņš - ļoti labi rukšiem būt

https://www.youtube.com/watch?v=_R4zgDzTzW8

2.5.15 20:52

Šajos vērienīgajos brīvdabas pasākumos Latvijas pilsētās uzstāsies pasaulslavenie dziedātāji Sandra un Haddaway, rokgrupa Bi-2 (tikai Jelgavā, Liepājā un Viļņā), viens no šobrīd aktuālākajiem Krievijas izpildītājiem Jegors Krids, popgrupa Miraž, kā arī Viktora Coja un KINO dziesmu oficiālie izpildītāji grupa Viktor. Latviju festivālā pārstāvēs populārās grupas Otra puse, Musiqq, Bermudu Divstūris, Linga, kā arī dziedātājs Markus Riva.

http://www.bilesuserviss.lv/eng/tickets/baltic-summer-radio-dance-festival-163328/

30.4.15 07:47

un cik ļoti "neizskatīties, neuzvesties kā gejam" ir moderna fiška, nevis tradīciju cēlā nasta

http://www.filmsforaction.org/news/bosom_buddies_a_photo_history_of_male_affection/

29.4.15 22:49

50 m no ārdurvīm )
Tags:

29.4.15 11:49

ā, aicinu visus uz mūsu jogas pārgājienu pirmsjaunciems-vecāķi

https://www.facebook.com/events/1600460760193684/

pīppauzēs jogosim, m. močīs kokli.
ja kādam no viņa ex-darbabiedriem vai radiem, vai paziņām-alkonautiem vēl bija šaubas, ka mēs esam iestājušies psihopātu sektā, tad tādas pavisam noteikti ir gaisušas.

29.4.15 11:02

zirka man sadāvinājusi daudz dažādu brīnumu grāmatplauktam "tas, ko es patiesībā lasu, bet gūdrīdos atķeksēt kaunos". lūk, vanga iesaka cirozes slimniekiem tukšā dūšā rītā un vakarā pa ēdamkarotei lietot ar baltiem miltiem sajauktu sievietes pienu. (beidzot kāds izmanto šo produktu)

kāpēc dziedniecībā urīnu dzer visi kam nav slinkums, bet cilvēka pienu smādē? kāpēc vispār neviens negāž to klāt jogurtiem, vannas pieniem un sejas krēmiem? pretīgums diez vai, jo sastāvos redzētas daudz dīvainākas sastāvdaļas (visādas saspiestas vaboles jūsu želejlācīšos un what not). kāpēc tāds tabū?

27.4.15 13:01

lielās talkas blaknes.

mūsu savāktos maisus aizveda jau aizvakar. taču vakar parādījās vēl čupa ar dažnedažādiem sūdiem (apģērbi, rotaļlietas, kruķi un pat cītīgi sagrābtās aizpērnās lapas wtf). šodien kāds pieveda un nometa turpat tonnu ar būvrgružiem un kaut kādām smirdīgām vatēm*. rīgas mežu darbinieks lēkāja, sprēgāja un sūkstījās, ka tāda pati aina novērojama visā latvijā.

*atgādinu, konteineris konkrēti šādiem atkritumiem ir dažas pieturas tālāk emmas ielā

27.4.15 09:51

priecīga nolēkāju intermediate workout with dumbbells un biju nejēgā ar sevi lepna, līdz manīju, ka 10-gadīga talkas pāriniece braši stiepj aš veselus divus maisus kopsummā uz kilogramiem 70-80. kopumā talkas devīze varētu būt - sievietes un bērni=mūsu spēks.

ziemassvētku egli uz zemlogu mauriņa atstāju, jo tas ir ORGANISKS atkritums, turklāt pret estētiku kā jēdzienu izjūtu vieglu nicinājumu.
Tags:
Powered by Sviesta Ciba