antarctica starts here

Jaunākais

1.7.15 10:41

kāda jaunkundze paziņoja m., ka viņš ļoti labi izskatoties, Neskatoties uz to, ka ir vegāns (kuri ir staigājoši līķi obviously).

#save animals eat people

30.6.15 13:03

ģimenes dzīve, tātad.

pamostos - raksts (manā vietā) uzrakstīts, trauki nomazgāti, ziedi vāzē (tupperware eko pudelē patiesībā, bet pofig). var iebrist mežā, saēsties launagā mellenes un ķerties pie dark shadows tulkošanas.

29.6.15 11:18

Гораздо удобнее в быту та, которая все тащит на себе, даже если ее об этом не просят. Или та, которую легко затащить в постель, не взяв за нее ответственность, только пообещав что-то – или даже ничего не обещая. Или та, которая ничего не хочет и ничего не просит. Или та, которая подавила в себе все чувства и никогда не кричит. Или та, которая может годами выполнять обязанности жены, не будучи женой и не прося об этом из страха потерять. Та, которая наравне с мужчиной зарабатывает деньги. Та, которая все время в джинсах — и может в них делать все, что нужно и не нужно. Или та, которая терпит любые издевательства мужа. Или та, которая совсем саму себя забыла и забросила. Или та, которая не умеет отказывать, которой можно внушить чужие желания и мысли. Она и правда удобнее. Но можно ли её действительно любить? И может ли она сама себя полюбить по-настоящему?

https://www.facebook.com/LampaRoom/posts/303156966474961:0

26.6.15 18:00

/lurkojot feisbukā/ nekad un nekādi nevaru saprast, kāpēc pasakaini skaistas meitenes bariem vien nāk un sūdzas cibā par neglītumu

26.6.15 12:48

lūgums bez cerības gūt atsaucību, bet ja nu tomēr:

varbūt kāds ļ. alkst pavadīt tuvākās stundas, palīdzot pārvākties no vecrīgas uz, šķiet, lāčplēša/avotu stūri, nesaņemot par to nekādas īpašas atlīdzības? mašīna ir, vajadzīgi smagu mēbeļu nesēji uz visādiem stāviem bez lifta.

pārvācas m. kolēģe, un tā nu ir sanācis, ka m. šobrīd ir apmēram vienīgais nesējs, kurš nav aizmucis un netaisās mukt prom, un nebaidās pārstiepties. piedāvāju savu palīdzību, bet manas roķeles tika izbrāķētas.

jā, jā, es pati viskautko domāju par šādi organizētu pārvākšanos, bet, ja nu kāds entuziasts-mazohists tomēr atrodas, man moš būs cerība satikt m. ātrāk par pusnakti.

23.6.15 20:10

(cibas atskaņās) šivas pimpis ir disturbējošs, ja tas ir vienīgais, ko saproti jogas pavadītājmūzikasierakstos. lai gan nav tā, ka tas būtu pretrunā ar manu personīgo brokoļu vizualizācijas praksi un what not.

22.6.15 08:59

izrakstiet kāds tikumības stundas paaudzei 50+, jo latvijas kultūrtelpā nav nekā perversāka par koļas albumu "sieva ar ūsiņām"!

20.6.15 23:03

vēl man ir prieks, ka varēju izelpot sakarā ar drošību praidā - te kāds minēja, ka vēsi varēja ienest spridzekli; nezinu, neesmu tik advancēta; taču iekšā laida visus, kam nebija līdzi stikla pudeles utml, lai gan uz vietas bija neskaitāmi priekšmeti, ko varēja utilizēt par ieročiem viens un divi, sākot ar šašliku iesmiem un beidzot ar verdoši karstiem dzērieniem; visas šīs zonas bija dziļumā, maksimāli tālu no policistiem, kuri stāvēja pie ieejām un gar perimetru, tāpēc pie pietiekamas gribētāju koncentrācijas bija iespējams nodarīt paliekošu skādi; un tāpēc man prieks, ka vai nu nevienam nav tik slima galva kā man, vai arī visiem ir vienalga.

20.6.15 19:06

kādu brīdi biju cieši pārliecināta, ka buss ar specnazu melnā ir īpaša geju patruļa aļa tom of finland.

no protestētājiem vislabāk patika vientuļš kovbojs uz brīvības/stabu stūra ar plakātu ar uzrakstu "no elles nav atgriešanās" latviešu, krievu un nez kāpēc itāļu valodās, kā arī tam pielīmētiem dažnedažādiem plastmasas spēļu mošķiem. kopumā saskaitīju kādus 7 protestētājus (un es meklēju!)

gan šaipus, gan taipus žogam atmosfēra bija pārsteidzoši nenokaitēta. čo, moš delfu komentāri ir vnk paralēla kloāka, kam nav sasaistes ar realitāti.

20.6.15 10:19

praids špraids, feisbuka events man piedāvā doties uz svinga ballīti kādā matīsa ielas saunā vai uz goblinu festivālu purčikā.

18.6.15 12:23

kauns atzīties, be griķi ir viens no maniem mīļākajiem ēdieniem. absolūtās kulinārijas frustrācijas reizēs esmu 3x dienā pārtikusi no griķiem un bijusi laimīga. ja kāds man liktu izvēlēties vienu ēdienu, ko ēst līdz mūža galam, es izvēlētos griķus. vienā porcijā ir 40% olbaltumvielu dienas normas ar visai krutu aminoskābju sastāvu, tur ir dahuja dzelzs un gandrīz 100% dienas magnija, kā arī citas labas lietas. es tos diedzētu un tiktu pie c vitamīna. droši vien pēc laika man sāktos problēmas ar koagulāciju k vitamīna deficīta dēļ, bet nemaz ar ne tik drīz.

go griķi go!

17.6.15 17:34

uģa kuģa utml sakarā novērojas, ka man apkārt ir daudz daudz vairāk frustrētu cilvēku, nekā to, kuri māk gūt dažādas baudas*. varbūt tāpēc arī tāda liela askētisko prakšu popularitāte, savai frustrācijai piešķirt ētiskuma dimensiju.

ķipa kā es reizi divos gados nopērku sev vienu īsu kleitu (melna, trikotāža) un vienu garo (melna, trikotāža) un berzēju plaukstas, ka tagad aktuāls kļūst #buylessstuff. a patiesībā man uz šmotkām vienkārši nestāv. nē, kas par seksismu. nemitrinās.

*mācēt arī ir jāmāk, jo labi tas redzams ikdienas sportā - tie, kuri gūst visādus tur "laimes hormonus" vs tie, kuri gūst tikai sirdsklauves un besi. vai davai atrodi tos, kuriem baudu sagādā viņu darbs, piemēram.

17.6.15 10:47

mīļo sīrupiņ-2, kāda būtu labāka secība: kardio un tad spēka treniņš? otrādi?

runa nav par švarcnēģera komplektu, bet gan par "lūzerīgi paskriet/palēkāt, lūzerīgi minūtes 15-20 padarboties ar hantelēm", jo tulkošanas nogurdināts ķermenis dienas otrajā pusē brēktin brēc pēc fizkultūras. joga parasti ir no rīta, bet malku skaldīt nav risinājums, jo vasara (lai arī hrenovā).

16.6.15 08:42

mīļo sīrupiņ, pie manis ir atnācis maiss ar sparģeļiem. kā uztilizēt?

nopietni. kaudzi ar nesmieklīgiem jokiem es varu izdomāt pati.

9.6.15 17:36 - pie tējas

Ветеран боевых действий: 27-летний Антон ищет православную начитанную красавицу с голубыми глазами, пышной грудью, ровным небольшим носом и широкими овальными ноздрями.

9.6.15 12:48

mani tomēr mulsina komentāri aļa "aprūpe nav pieļaujama" un "es nekad nedarītu...", un "tu neesi kalpone"*, (jo īpaši ja runa ir par situāciju, kurā neviens nepieprasa pakalpot, tikai vienai galvā atskrūvējušās pāris skrūvītes, un viņa nemāk savākt savu paniku), tai pat laikā neizkāpjot ārā no rāmjiem, kuros figurē vīrieša pienākums dot un sievietes pienākums saņemt, un citas huiņas.

jo taču nefunkcionē tās attiecības (ne tikai starpdzimumu), kur katrs velk segu uz savu pusi un defaultā ir nodrošinājies ar sarkanām līnijām, prasību sarakstiem un ziloņkaula torni (hā, ar visu to esmu par laulīblīgumiem, pret kopīgiem budžetiem un kopīpašumiem).

*varbūt, protams, es šoreiz pārlasos. ja tā, atvainojos

8.6.15 17:24

pamainot plati, būs te kopkoncerts ar grupu no IEKŠĒJĀS MONGOLIJAS, kuri spēlējot mongoļu grandžu, lai ko arī tas nozīmētu. laipni aicināti

https://www.facebook.com/events/471266003029256/

8.6.15 10:32

domājot par m., es nevaru nobrīnīties par sieviešu-aizstāvju kvantumu viņa dzīvē. es te pat ne par padomiem "nu tak samīļo un pabaro viņu" (ar prieku gatavoju ēst, bet pie šādiem padomiem natūrā jūtos kā teļkope) vai dažādām viņa dzimtas sievietēm (kuras labajos laikos dāvāja man grāmatas aļa kā pabarot (atkal!) un aprūpēt vīrieti, bet sliktajos vienkārši auroja virsū, ka esmu viņu ar kaut ko "sazāļojusi"); tas tā kā būtu dabiski mūsdienu lv kontekstā. neordinārāka jau šķiet viņa ex-priekšniece, kura, kā mēs atceramies, tiešā tekstā apsūdzēja mani slepkavības mēģinājumā, vai pat mana māte. vēl joprojām nezinu, kā traktēt pārmetumu, ka "mans aizliegums pirkt televizoru ir nepareizs, ka tik es pati beigās nedabonu ciest, kad m. mani pametīs" (lol wtf). pirmkārt, no sievietes ar haotisku un neviennozīmīgu ģimenes dzīves pieredzi, kura pēdējos pārdesmit gadus nav apgrūtināta ne ar algotu darbu, ne mājsaimniecību, es vispār netaisos pieņemt nekādus nelūgtus padomus par praktisko dzīves pusi, otrkārt, wtf aizliegums, kam vajag, tas pērk, es savu davai požeņimsja varu lūrēt putekļainā monitorā.

kāda velna pēc visas šīs bābas atņem m. subjektivitāti un pašnoteikšanās iespējas, man galīgi nav skaidrs.

man savukārt ir pavisam citas problēmas: kā izkāpt ārā no aprūpētājas lomas, kurā es ieaugu pagājšgad m. veselības huiņu dēļ (kā tu jūties vai viss kārtībā tiešām tiešām?), kā fakin beigt satraukties un gaidīt kārtējo čp (kopš septembra beigām viss ir bijis mierīgi, un lielākoties es spēju par to nedomāt, bet tad man kaut kas pēkšņi sāk мерещиться, un es vairs nesaprotu, kas ir un kas nav normā)

4.6.15 09:13 - tu dū

sestdien kā fanāte iešu otro reizi skatīties avotu ielas izrādi (bet galvenokārt lūrēt, kā patiks m.), savukārt svētdien šašliku bārā "pie dacītes" uzstājas duets sandra, un, lai gan nepatīk smieties par garā vājajiem, viņi paši uzprasās, spēlēdami tik tuvu mājām.

4.6.15 06:40

ir arī tāds

http://www.johaidi.com/lv/
Powered by Sviesta Ciba