antarctica starts here

Jaunākais

22.1.17 17:00

ja esat izraēlā, piekāpiet

https://www.facebook.com/events/262505234184060/

19.1.17 11:48

vispār man bija apņemšanās katru cibas ierakstu šonedēļ sākt ar vārdu "tramps", pohuj, par ko ir ieraksts, bet atcerējos es par to tikai tagad :(

19.1.17 10:53

bet vispār liels paldies m., kurš pamanās pēdējā brīdī uzlādēt manu telefonu, pienest tēju tieši uz pamošanās brīdi, atbrīvot virtuvi no netīro trauku kaudzes, pirms es tajā ieeju, un vispār padara šo nedēļu (kas šodien vispār ir par dienu? uz kuras planētas es esmu? āāā!) mazliet paciešamāku.

19.1.17 09:40

urā! beidzot sajaucu pedāļus! pričom uz salu tilta!

btw, neviens vēl neraksta grāmatu par to, kā jūs mācījāties stūrēt, jo īpaši deviņdesmitajos? ļ. patīk tie jūsu stāsti aļa "atnācu uz eksāmenu, bet csdd svinēja 9. maiju un tiesības iedeva tāpat" vai "mācījos braukt pats pa kluso, bet nemācēju bremzēt, tāpēc braucu, kamēr beidzās benzīns" utt utml.

17.1.17 16:31

man te ir armēņu aktieris vārdā ararats; vai tiešām neviens latvietis nav sevi/dēlu nodēvējis par gaiziņu? :(

17.1.17 10:50

mani, piemēram, ļ. iepriecina fakts, ka dueta sandra dalībnieki pelna tikai ar mūziku un gadu desmitiem nekādu citu darbu nav strādājuši. latvija - iespēju zeme!

14.1.17 13:41

instruktoram taisnība - pēc tam, kad esi padsmit reizes apmīzies, ilgstoši braucot tuvu simtam, pilsētas ātrums šodien ir pīs of keik un vispār neliekas nekāds ātrums.

13.1.17 19:25

ņemot vērā, ka braucu pusotru stundu uz 95 km/h, nobraucu dahuja, bet nav ne jausmas, kur biju un ko redzēju, viss vienā miglā. vienu brīdi, šķiet, garām pazibēja zīme "olaines novads", citu - saļiks. ceru, ka ar laiku autobraucējs spēj koncentrēties arī kam citam, nevis tikai centieniem neiebraukt pretējā joslā/grāvī/kokā/tml.

13.1.17 10:25

turpinot agnešu tēmu: esmu sajūsmā, ka top jauns realitātes šovs "patiesības spogulis", kuru vadīs neviens cits kā agnese bērziņa, un kurā izvēlētie pāri varēs atgūt mīlestību vienam pret otru, kā arī notievēt. es domāju, ka tas būs jāiekļauj kultūras kanonā.

12.1.17 11:17

poļu tezēziete vēl ļ. brīnījās par ķīnas horoskopu popularitāti latvijā (viņai pašai nebija ne mazākās nojausmas par savu dzīvnieku, bet 1. janvārī pat indiešu kafē īpašnieks vecāķos ilgi klāstīja par savām attiecībām ar gaiļa gadu). paskaidroju, ka, atšķirībā no reliģijas, dažādas ezotērijas un alternatīvā garīguma meklējumi latvijā ir topā, nodibināt pašai savu kovenu ir kūl, bet, ja latvietei ir blondi mati un vārds agnese, tad 50%, ka viņa piehaltūrē par raganu.

pie mana garīgo interešu trūkuma vainīgs ir kastaņeda. kopš man mazpadsmit gados ne reizi neizdevās pamest savu ķermeni (lai izstalkotu iekāroto zēnu, promska), es vīlos Visā un pievērsos mājsaimniecībai.

11.1.17 15:22

She was said to have taken the leather cord from a Latvian man who was suspected of having murdered a young girl he had trafficked to Norway as a sex slave. It had been early in her career, and the Latvian man had made her feel sorry for him. She had allowed him to be interviewed without being handcuffed. He had attacked her with a craft knife concealed in one of his boots. With blood all over her face, she had managed to overpower him, and then used his own craft knife to cut the leather cord off his wrist. It was said that she wore it to remind herself never to be weak. She had almost lost an eye in the attack.

11.1.17 09:46

mēs ar m. risinām bezgalīgas un bezjēdzīgas, bet ārkārtīgi aizraujošas sarunas. vakar, piemēram, bija ārkārtīgi svarīgi noskaidrot, vai tu под страхом смерти labāk skatītos a) doktoru dūlitlu (1967., 152 min) vai brīvību villijam, b) doktoru dūlitlu vai bethovenu 2, c) doktoru dūlitlu vai visas likteņa līdumnieku sērijas, d) doktoru dūlitlu vai trīs ugunsgrēka sezonas (te dd beidzot uzvarēja) utt utml. iespējams, mēs esam iestrēguši bērnudārzā, bet vismaz es neesmu iestrēgusi tur viena

10.1.17 16:35

‘Why don’t we shoot the Christian girls?’ Torben said when he came back.

‘What do you mean?’ Tobias said, somewhat startled.

‘The Christian girls who live in the forest? Why don’t we shoot them?’

‘We don’t shoot people,’ Tobias said, taking his brother by the arm quite firmly. ‘And how come you know about the Christian girls?’

‘I heard it at school,’ his brother said. ‘That Christian girls live in the forest now and they eat people.’

(ak šie modernie norvēģu betselleri; nē, nav par isis)

7.1.17 17:14

būdama bremze, tikai tagad noskatījos baltkrievu eirolūzijas kandidātus. manuprāt, tas pasaules gals atnāks no negaidītas puses.

https://www.facebook.com/belteanews/videos/1686971084948688/

4.1.17 22:37

breaking news!

genadijs ir pazudis no autoskolas instruktoru saraksta!!!

4.1.17 15:47

also, neticami labs (riga, latvia)

https://darjakazimira.bandcamp.com/album/monochromia

4.1.17 11:02

kaut kāds čubriks iesācis vākt parakstus par obligātā militārā dienesta atjaunošanu, lol. trakās bābas ķērc par to, ka nu tik būs steriem īstie vīrieši. paredzu, ka vienīgais, ko tas dotu, būtu studentu skaita pieaugums visādās mizerablās programmās. puisīši migrētu starp teoloģiju un filoloģiju, kamēr izietu no iesaucamā vecuma.

1.1.17 18:46

divas tezēzietes, kam bija jānāk uz 1. janvāra pusdienām, uzmeta un neatnāca (pareizāk sakot, viens no N šī pasākuma organizatoriskiem feiliem), tāpēc ar vieglu roku mielastu ieskapējām zirkai, un ar atlikušo tezēzieti aizdevāmies līdz jūrai, kur, kristīgo garu pilnībā atmetuši, aprakstījām mangaļsalas galapunkta autobusu pieturu, lauzāmies iekšā bomžatņikos utt utml. ļ. saturīgi pavadīta diena!

1.1.17 10:32

sākās 2!

jaungada balle pie tezēziešiem grāvī neesot patikusi, jo neesot bijis mūzikas un alkohola.

31.12.16 11:29

ja nebūtu zirkas, drošvien nebūtu uzzinājuši, ka zvaigzne taisās publicēt m. "šausmu" stāstu, par kura iesniegšanu visi jau sen bija aizmirsuši :O
Powered by Sviesta Ciba