antarctica starts here

Jaunākais

21.6.18 04:38

"neredzamo" sakarā vienīgais nesaprotu, vai gratuitous sekss, krindžīga mīlas līnija un galvenā varone, kas, par spīti tam, ka tiek ierauta noziedzīgā virpulī, prāto pārsvarā par to, a) vai nav resna, b) vai ir tikpat skaista kā citas, c) vai viņu iekāro visi romāna varoņi, ķirurgu-geju ieskaitot, ir smalka ironija (tik smalka, ka pazūd lasījumā) vai kas.

also, līksmus saulgriežus!

20.6.18 15:11

tā kā materiāli joprojām nav uz servera, jāpiespamo ciba.

mūsu pagalmā notiek parodija par karu. kāds ir ieņēmis kāda garāžu, noglabājis savu mantību un piekāris atslēgu. uz durvīm karājas divas zīmītes. pirmā, vecākā, skan "iesniegums policijā ir, nekavējoties atbrīvojiet svešu īpašumu". otra "atbrīvojiet svešu īpašumu, citādi pēc 10 dienām (22.jūnijā) iesniegums točna-točna būs policijā". mani ļ. interesē, kāda zīmīte parādīsies uz durvīm parīt un kas varētu skaidrot uzņēmīgākas uzņēmības trūkumu. lieku uz to, ka īpašniekam nav neviena paša papīra, kas pierāda īpašumtiesības, līdz ar to likuma acīs viņš tāds pats skvoteris vien ir.

citā pagalmā savukār pamanīju visai šiku mazdu ar jaunu ta, noparkotu vai drīzāk pamestu principā smilškastē. kamēr es ap viņu rāpoju, mani uzrunāja kāda rajona iedzīvotāja, kuras versija esot tāda, ka ar saimnieku ir noticis kas slikts. mašīna stāvot jau 2 nedēļas. taču vairāk iedzīvotāju sarūgtināja pašas sunīte, kurai jau 11 gadi, aptaukošanās un jāievēro diēta, bet kura ir traki viltīga un iemanījusies iežēlināt cilvēkus, tiekot pie kāda pamesta kaula vai gaļas gabala bezmaz no katra atvērta loga. sunīte sēdēja blakus un izskatījās lepna.
Tags:

20.6.18 12:04

atcerējos, kā reiz pati centos būt labiņā.

gāju uz kursiem pa lāčplēša ielu, satiku to ubadzi, kura vienu brīdi tur regulāri planēja, tirgoja puķes un skaitīja dzeju. domāju, okz, nopirkšu. stiepju divlatnieku, šī man dod pušķīti, tad paskatās uz monētu un hops! izrauj pušķīti man no rokas, sak, par maz iedevu. bet, ja es esmu nolēmusi būt laba, kurš mani apturēs? sakodu zobus un samaksāju vairāk.

problēma tik tāda, ka man tās puķes totāli nebija kur likt, mest uzreiz renstelē arī negribējās. domāju, uzdāvināšu sekretārei kursos. ierodos un saku - tas jums, lai uzlabotu jums noskaņu! šī skatās uz mani kā uz traku un saka, ka viņai tāpat labs garastāvoklis (bez paplukušiem ziediem no random durām). es tielējos, lai tak paņemot. šī turas pretī, ka var iedot man vāzi, bet lai es pēc tam tos ziedus savācot. bet bet bet es tomēr nesavācu, radot papilddarbu apkopējai!

20.6.18 09:26

vai esat domājuši kādas psihiskās diagnozes jums uzkarina labiņie radi, draugi un garāmgājēji?

manā dzīvē aktuālie glābēji ir tādi prastāki cilvēki, psihterapiju mistērijās neiesvaidīti, tak atslēgas vārdus mūsdienās var sagrābstīties jebkurš delfu sadaļā "viņa" un citur. lieku uz to, ka tieku uzskatīta par psihopāti vai autisti. iespējams, man piemīt depresija vai gaļas neēšanas izraisīti smadzeņu traucējumi. par laimi, no intensīvas glābšanas palīdz izvairīties melnie saraksti saziņas ierīcēs, lai gan smagākos gadījumos, iespējams, līdzēs vien piedraudēt ar policiju. infas vākšanas internetos līmenī vai pat drukājot rakstus par smago emocionālo darbu viņi vēl ir puslīdz nekaitīgi.

19.6.18 19:15

ingailes "neredzamie" ir 34. lappusē, un jau gribas gavilēt bļā, jo tik reti "pašmāju literatūrā" kādam sanāk vnk bīdīt uz priekšu stāstu. viņai sanāk.

/samedīju aš jaunciema biblenē, blago auto, kopā ar dreižes jaunāko šedevru. trīsvienībai gribēju paķert līdzi račko, sak, latviešu femīnās prozas dažādās šķautnes, tak kāds mani apsteidza, lai gan no rīta vēl bija katalogā

16.6.18 10:00

riga take 1 bija tieši tik slikta, cik varēja spriest pēc histēriskā treilera un anotācijas ("Vīriešu trūkums Rīgā dara šīs sievietes teju vai trakas"). ja iesiet skatīties, paķeriet šmigu (2 h 20 min!). pēc noskatīšanās gribējās ātri braukt mājās un darīt ko mietpilsonisku. tamborēt rozītes. berzt podus
Tags:

15.6.18 10:49

nekrāsoju matus daļēji aiz skopuma (kā sāksi, nevarēsi beigt; te saknes jāpiekrāso, te jādziedē sausie mati gali un what not), daļēji aiz augstprātības. srsly, nevienā meitenē, kas krāso blondus matus, lai copētu džekus (primitivizēju, protams), nevienā meitenē, kas krāso zilus matus, lai signalizētu, ka viņa apmeklē olšūnu piketus un sieviešu stendapus, neslēpjas tik daudz augstprātības kā pelēkā pelē, kura domā, ka viņa ir fakin laba tāpat.

14.6.18 15:58

internetos pamanīju video, ka šodien un rīt esot jāboikotē staķiks (ir kāds, kurš saka circle k? manuprāt, viņiem ar skubu ir jārebrendojas atpakaļ), jo dārga degviela. ļoti izbrīnījos. aizdomājos, ka laikam kaut kas pavisam citāds ir manās attiecībās ar naudu nekā viņiem. nu labi, esot somijā, piefiksēju, ka dīzelis tur ir jūtami dārgāks, bet igaunijā - ne tik jūtami, bet arī dārgāks. bet latvijā par degvielas cenām nedomāju vispār. iespējams, cilvēkiem ir kaut kādi atmaksājamie kredīti. moš viņš ir pircis nevis grabažu pie paziņas, bet kārtīgu vāģi līzingā, un viņam tāpat pietiek dažādu ar auto saistītu maksājumu, līdz ar to katrs santīms ir zelta vērtē.

tāpat joprojām nesaprotu lielo vaidēšanu par octu. jā, es ar savu BM6, dzīvojot rīgā, maksāju nesalīdzināmi vairāk, nekā neldijas vecais saimnieks ar BM17, dzīvojot garkalnē (padsmit eiras gadā). taču mēnesī tas tāpat ir vien dvacārs ar plusu. ir maz cilvēku, kuri nenotriec tādu pašu vai pat lielāku summu visādos sūdos. kačalka gadā - tās ir divas BM6 octas rīdziniekam. viena octa - tās ir divas reizes mēnesī aiziet uz jogas studiju. alkoholos un kosmētikās octu labāk pat neskaitīšu.

iespējams, es joprojām neesmu atgājusi pēc autoskolas, pēc kuras man kādu laiku lēts likās absolūti viss.

nē, es varu saprast sāpi, ka kaut kas ir jāmaksā vispār, jo labāk, protams, ir nemaksāt neko. taču kopumā pagaidām esmu ļ. pārsteigta. nebiju domājusi, ka atļauties mašīnu latvijā ir tik viegli. nu labi, parkingi un to deficīts ir atsevišķa sāpe.

13.6.18 11:13

...mūža nogalē, kad nav vajadzīga citu cilvēku atzīšana, kad cilvēks jūtas pašrealizējies, viņš izvēlas mūziku bez pretenzijām, tādu kā kantrī vai folkmūzika.

/tikai meklēju, vai latviešu valodā ir tāds vārds kā pašrealizējies

13.6.18 08:33

/kapeikpisējs on/ nē, es nevaru man tomēr ir jāapraud mans vecais laptops. viņš bija perfekts. nokalpoja bez gļukiem līdz pat nesenam laikam veselus 8 gadus, lai vai kā cilvēki smīkņātu par lētajiem aceriem. nevienā brīdī neaizrāvos ar tādiem sīkumiem kā tīrīšana vai termopastas nomaiņa, un viņš tā arī nebija sācis pārkarst, toties esmu vairākkārt metusi to zemē, un viņam nenotika pilnīgi nekas! ā, vēl viņš man neizmaksāja pilnīgi neko, jo m. viņu dabūja iepriekšējā darbā kā ziemsvētku bonusu par diženiem sasniegumiem, un es viņu nelietīgi ekspropriēju. man vairs nekad nebūs dators ar tādu price/performance attiecību! bet vsp es viņu vēl mēģināšu atdzīvināt, protams, citādi es nebūtu es. un nē, es neesmu gramatiski tizla, bet viņš ir viņš un nevis tas /kapeikpisējs off/

12.6.18 23:10

windows 10 izskatās pēc kaut kā, kas ir domāts garīgi atpalikušiem bērniem. also, tur ir candy crush soda saga.

bubble witch 3 saga! disney magic kingdom bļe!

11.6.18 14:11

šodien bija ģēlas ap duntes ielu un tad centrā, nolēmu atstāt auto pie skaja un tās dažas pieturas nobraukt ar sabiedrisko turp-atpakaļ, lai lieki nepistos pa a zonu.

mikriņš mani sagaidīja godam. kāda pusmūža pasažiere drīz vien patiesās šausmās iebrēcās СОБАКУ БЬЮТ МОЛОТКОМ!!1 visi pārējie satrūkās un metās pa logiem skatīties, kas tad pastrādā šādu nelietību. sieviete, manāmi sakautrējusies: да я тут просто мультик смотрю... /tās debilas multenes, ko nonstopā griež mikriņos/

mazliet tomēr pietrūkst sabiedriskā.

10.6.18 14:35

pastāstiet man, kā cilvēki brauc ar auto uz poziģifčiku.

izpētīju, ka ir oficiālais parkings ar abunimentu, kas paredz ka par 25 eirām tu vari izbraukt no tā aš vairāk par vienu reizi. tas parkings noteikti ir stāvgrūdām pilns? un vai gadījuma tā nav pļava, kas lietusgāzes laikā pārvēršas par neizbrienamu purvu?

vai arī cilvēki vnk izmētā auto pa visu salacgrīvu? varbūt doties ar auto nemaz nav vērts, jo tie krāmējas viens uz otra un vietas nav vispār?

10.6.18 11:52

praidā šogad nebiju, tak pēc pusnakts attapos, ka vēl varu izmantot ielūgumu, ko izdīcu no "pašlaik karstākā elektropopa projekta" un devos uz noslēguma balli.

palladiumā valdīja absolūti autentiska pamatskolas klases vakara atmosfēra. pirmkārt, gandrīz visi bija uķipuķi bērniņi. otrkārt, dejas stils "pievilkt vienu kāju pie otras" ir tikpat aktuāls kā manā tīnībā. treškārt, zēni un meitenes dejo mazos aplīšos, dzimumnepārklājoties. ceturtkārt, disenē joprojām skan spice girls un coco jumbo.

bet cik kruta uz pasākumiem ir doties ar auto - ne tev pohu, ne no rīta uzresnējušas mordas, ne tauzend baks par taksi, tik stūrē neldiju trijos no rīta pretī saullēktam pāri ķīšezeram.

8.6.18 18:32

bet vipār man ir ļ. interesanti vērot to, cik ļoti ir kritusies atsaucība projektu bankā. attiecībā uz vienu projektu, kam piemetos pati un sekoju līdzi, domāju kko no sērijas "gan jau cilvēkiem tupa skauž, ka pirmais projekts bija tik veiksmīgs", bet papētīju tuvāk un nē, naudu šobrīd neviens nedod nevienam.

to ropažu festivālu ļ. žēl.

8.6.18 10:22

karsts topiks pēdējā laikā ir meklēt mizogīniju visādās filmās, kas 90% gadījumu ir no pirksta izzīsti suņa murgi, like, filmā nav neviena pozitīva sievieštēla! /totāli ignorējot faktu, ka filmā nav arī neviena pozitīva vīrieštēla utt utml/
vēl būdama totāli negatīvs sievieštēls pa dzīvi, mēdzu iedomāties, ka pārkāpju baltmēteļaino feministu kanonus ar savu eksistenci vien. kāpēc es to visu rakstu: tulkoju filmu, kuras sieviešlīnija aizskāra pat mani!!

karoče, tur ir džeks, kurš no bērnības sapņo kļūt par futbolistu, trenējas dienu un nakti. viņu mīl skolas skaistākā beibe, jau no pirmās klases bezmaz vai, bet viņš viņu totāli ignorē, visos iespējamos veidos. laiks iet, un beibei nākas izdomāt visādus paņēmienus, lai džeks viņu vismaz retu reizi izvālē /vizualizējot procesā futbola bumbu visticamāk/. tad džekam amputē kāju, bet tāpat beibe viņam nekļūst vairāk vajadzīga. viņš tur depreso, plosto, viņa velk viņu no zaņķiem. viņai sit kanti normāls džeks, bet viņai galvā vien futbolists. tad futbolists saņemas, noskujas un sāk trenēt sīkos, kuru sportiskām spējām neviens netic, bet viņš viņus promska uztrenē tā, ka viņi kļūst par megačempioniem. izšķirošā mača laikā džeks savējiem prasa: a kur ta beibe? viņam saka, ka aizkavējusies darbā /a citādi promska atskrietu un mātu ar lakatiņu/, bet nu tu paņem beidzot puķes un aizej pie viņas. nākamā aina: džeks stāv pie beibes durvīm ar puķēm un drūmu ģīmi. šī smaida un prasa, vai ta kādi svētki. viņš saka: jā, manējie uzvarēja. iedod puķes un kāto prom. viņa vēl sauc, vai viņš nevēlas ienākt, bet viņš atteic, ka nevēlas vis.

un tad pēkšņi ir kāzas! šajā brīdī es apvēmos, jo kāds reāli ir mesidžs? zemojies un vēlreiz zemojies, un tad tu beidzot tiksi pie kārotā? a moš filmas veidotāji ir gudrāki, un doma ir tāda, ka džeks beidzot nogura no viņas atkauties un apprecēja viņu, lai miers, jo pēc tam beibe filmā principā neparādās, ir tikai futbols, futbols un futbols.

6.6.18 10:39

īsta dzimumu vienlīdzība iestāsies tad, kad arī mani vīrieškārtas paziņas sāks publicēt feisītī biužas ar fonā izplūdinātām asarām un uzrakstiem "katrā spēcīgā, neatkarīgā vīrietī slēpjas mazs, salauzts zēns, kurš reiz saprata, ka pasaule nenēsās viņu uz rokām, uzmeta lūpu un kopš tiem laikiem kaut ko knosās, neaizmirstot, protams, regulāri ziņot, ka pasaule ir auksta, ļauna katorga, kurā viss vienmēr ir jādara PAŠAM"

/vispār man pat ir tādi vīrieškārtas paziņas, tikai viņi vēl nav atklājuši biužu poweru/

4.6.18 10:53

Вы разумеется сознаетесь, что придумали черного тролля в нашей рекламе о лакрице «Муми-тролль», но по техническим причинам

Что мне делать с моими родителями, они становятся все более и более безнадежными. Пиши!

Не могли бы мы встретиться поболтать и вспомнить старые школьные годы? Я Маргит, та что ударила тебя кулаком в живот на школьном дворе

un citas vēstules tuvei jansonei )

3.6.18 18:23

grupa cannibal corpse pasāka piebraukāt uz latviju, kad man bija padsmit gadi, un piebraukā joprojām, šķiet, vismaz reizi gadā. kāpēc? kas viņus te tik cītīgi klausās??

3.6.18 18:06

200 km pie stūres pāris stundās - pīs of keik, izņemot tos 20 drabešu pagastā, kuru laikā es reāli baidījos, ka neldija, gluži kā multenē, no kratīšanās izjuks pa vīlēm, pazaudēs riteņus, durvis un sēdekļus, un es attapšos ar stūri rokās klaja lauka vidū. varbūt jāatmet paradums braukt pa bezceļiem? no otras puses, vecais saimnieks ar lepnumu teica, ka viņa ir pārdzīvojusi ukrainas lauku ceļus; gan pārdzīvos arī latvijas.

also, inčukalna novadā ir ciems ar nosaukumu meža miers !! (53 iedzīvotāji 2006. gadā)
Powered by Sviesta Ciba