antarctica starts here

Jaunākais

23.10.14 10:16

muzikālajā klubā (hahā) šervuda es pirmo reizi biju pirms padsmit gadiem, kad strādāju par slepeno kokakolas pasniegšanas adekvātuma izvērtētāju (man vēl beigās bija jāpasniedz blociņš ar īpaši svarīgiem punktiem, kurus ievērot katram, kas savā iestādē pasniedz šo maģisko dzērienu).
sēdēju pie galdiņa un ilgi, ilgi gaidīju viesmīli, kura stāvēja pie bāra un ilgi, ilgi gaidīja, kad es pienākšu pati. pēc tam, neapmierināta ar manu mikropasūtījumu, daudz un dikti, un īpaši nepieklusinot balsi sašutusi pārrunāja ar bārmeni manu slinko zadņicu.

vakar ar lenoru pēc divām annām bijām vēlreiz. nopirku dārgāko un mazāko vīna glāzi savā mūžā (5.80 eiro, no kuriem 2 eiro par prieku ieiet šajā iestādē, seriously?). toties bija plastmasas puķes, koncerts ar siņķiku un dziesmām par natašu un mīlīgs uzraksts "vakaros pēc 20.00 virsdrēbēs neapkalpojam".

22.10.14 09:09

ja runā par vegānām lomkām, tad pie vainas nav ne gaļa, ne dīvainā kārtā (jo gaidīju) siers. tie ir skābpiena produkti (šķiet, vienīgais, uz kā sanācis norauties). kefīrs, airāns, lakto bez piedevām utt utml. teorētiski uzraudzējot kviešu graudus, sanāk tā pati pienskābe (sk rejuvelac), bet mazliet par daudz ņemtnes, lai darītu regulāri. ar ko aizvietot? teorētiski-2 neesmu ētiskā, varu mierīgi dzert reizi nedēļā ierūgušu pienu un nestresot, bet tad zūd eksperimenta tīrība, un visādas latviešu mātes pēc tam varēs bakstīt ar pirkstiem un teikt: re, re, tikai tāpēc tev vēl nav izkrituši nagi un ragi.

21.10.14 22:04

NB - ja liekas, ka pēc jogas nodarbības ir pārņēmis neizskaidrojams vieglums, tad vienkārši tu esi KĀ LOHS aizmirsis paklājiņu zālē.

21.10.14 19:03

citās ziņās: kur iespējams iegādāties vispošlāko leopardkleitu ziemas sezonai? (vienu atradu, bet izskatījās pēc naktskrekla)

21.10.14 18:34

pirms cik tur tiem gadiem no manas dzīves pazuda modinātājs. no m. dzīves tad nu beidzot arī. gada labākais notikums, atvečaju.

18.10.14 21:05

indieši:
nopērk 14 alus uz 14 cilvēkiem un tos pašus neizdzer
neliek uz galda ne maximas eklērus, ne rimi salātus, ikviens ierodas ar pašgatavotu paiku, visi taisa ēst lieliski (vīrieši; sieviešu indiešu ķīmiķu pulciņā latvijā nav)
spēlē mēmo šovu, kur liek minēt tādus vārdus kā "civilzinības" un "šveice"
uz kūkām ar kokteiļķiršiem izliek svastiku
izšauj kasti ar petardēm
ir ārkārtīgi toleranti pret citu ēšanas un tml paradumiem (latviešu māte gan pateica apmēram trešajā frāzē "jūs būsiet vegāni, kamēr jums izkritīs mati un zobi" (no trešās puses, m. bērnībā stāstīja, ka no krišnaītiem nedrīkst ņemt saldumus, jo tajos ir ieceptas cilvēku asinis, tā kā))
Tags:

17.10.14 11:21

baigais jau nu i hate you bārs - ar mīlīgu kaķīti un bērnu, kurš cienā ar cepumiem.

16.10.14 00:00

baigā jēga no cibas, ja tā nestāsta, ka manā mīļākajā seriālā esktrasensu cīņas ir divmetrīga! beibe no rīgas.

15.10.14 11:53

cilvēki, kuri latvijā baidās no ebolas vīrusa, bet nebaidās no difterijas, pret kuru neviens nahuj nav potēts, bwahaha.

13.10.14 08:57

tas ir psc, ar kādiem sūdiem pirbirst mana galva, ja caurām dienām strādāju un caurām naktīm uzdzīvoju (un pat nedēļa nepagāja). šorīt beidzot atgriezos režīmā un jūtos tā, it kā man ticis veikts ekzorcisma rituāls. turpinu pielūgt fizioloģiju.

11.10.14 15:15

mūs uzaicināja uz īstu indiešu jauno gadu trīsciemā nākošsestdien! bet šovakar blixa bargeld!

7.10.14 12:35

vissliktākais šogad ir tas, ka nespēju pavilkt nevienu savu projektu, kurš stāv kaut nedaudz pāri basic ikdienas līmenim un prasa kaut kādu laika un spēku ieguldījumu (piemēram, nemācu vairs angļu valodu pendžām un bezdarbniekiem utt), jo zinu, ka varu nonākt/un arī nonāku kārtējā emocionālā bedrē (no tādām gan izrāpties ir pāris dienu jautājums, taču tad es iekrītu totālā laika trūkuma bedrē).

būtu labāk, ja varētu čik un viss saknē apcirpt Milzu Trauksmi, kas attiecīgos notikumus pavada (atsaldētība ir mans dzīves mērķis!), kas sanāk reizēm labāk, reizēm sliktāk, bet medikamentiem klāt ķerties negribas, jo tie ir priekš lohiem laupa sajūtu, ka kontrolēju savu dzīvi.

5.10.14 15:53

vakardien, kad pavadījām vienu no viesiem uz vēlēšanu iecirkni, tapām nolamāti par čigāniem. tā kā esmu dēvēta visvisādos vārdos, bet par čigānieti gan vēl nekad, patiesā ieinteresētībā piebremzēju pie iereibuša onkas pie veikala "mego", lai noskaidrotu, kāpēc viņam tā šķiet. izrādījās, ka a) mēs esot daudz un ejot vienā virzienā, b) ir divi gab bērni slingos, c) ?

nu, labi, mums bija līdzi arī bungas.
Tags:

3.10.14 16:12 - ja jau par rimtiem dabas vērojumiem(via https://www.facebook.com/russdeath)

2.10.14 08:48

glābiņš sistematizācijas frīkam, ciemiņus gaidot (lai gan reāli jāsāk būtu bijis nedēļu iepriekš).

http://www.unfuckyourhabitat.com/cleaning-checklists/#_=_

29.9.14 11:57

mīļie un dārgie,

šo6dien bez vēlēšanām ir arī m. dzimšanas diena, uz kuru mēs labprāt jūs uzaicinātu (dienas otrajā pusē pēc, teiksim, diviem). adresi atgādinu pēc pieprasījuma. pēc pieprasījuma atbildu arī uz citiem jautājumiem.

29.9.14 10:39

interesanti, ka visnaidīgākie dzeinai veltīti komentāri atrodami satori.lv, nekādos ne delfos.

29.9.14 08:33

lasīju šo un domāju, cik gan daudziem es parakstītu diazepāmu un psihoterapeitu:

http://rawinrussian.livejournal.com/469424.html

/arī sev parakstītu, jo rau, ik pa brīdim tomēr uznāk gan "viss ir slikti un būs vēl sliktāk". gan zvērīgas dusmas. gan hate hate hate. un tas viss ir tikai normāli attiecīgajā situācijā. galvenais tikai nesadomāties, ka tas ir kāds iemesls atteikties no morālās higiēnas un sākt nekontrolēti izpaust to visu uz āru. un aizmirst izgulēties utt.

26.9.14 16:08

ZIRKA, NĀC ATPAKAĻ!!!!

24.9.14 19:22

tikai statistika.

m. ir veikta encefalogramma (2), datortomogrāfija (4), magnētiskā rezonanse (2), ehokardiogramma (2) un vairākas elektrokardiogrammas, vēdera dobuma usg (2) plus čupa ar rentgeniem un miļons bioķīmijas analīžu.

viņš ir bijis pie pulmonologa (1), kardiologa (1), neirologa (daudz), epileptologa (1), psihiatra (2), psihoterapeita (1), gastroenterologa (1), hepatologa (2).

tas nav kaut kas, ko es izbaudu, ja kas.
Tags:
Powered by Sviesta Ciba