antarctica starts here

Jaunākais

22.2.17 14:39

varētu nesnigt kādas minūtes 20, lai kaut mazliet izskrietu pa mežu. vakar padevos un visai ilgi skrēju pa dzīvokli, trū storī.

20.2.17 10:32

diezgan bieži internetos tādā vai citādā formā saskaros ar apgalvojumu "nabaga man ir sevi jācenzē vai jāraksta aiz atslēgas (vai jāatturas no jēlām anekdotēm profesionālās situācijās), savādāk saskries apbižotās sniegpārsliņas un Mani Apbižos". ē, čuvaki un čuvacienes, kas, nez, ir sniegpārsliņa šajā gadījumā?

19.2.17 09:58

uzstādīju jaunu rekordu - dabūju smagākās paģiras pēdējā desmitgadē, pat neesot pieļurbājusies (piektdienas vakara gaitā ļ. nesteidzīgi izmalkoju 2,5 glāzes vīna, atbraucu mājās, izdzēru divas tējas, iztīrīju zobus un devos gulēt skaidra kā stikliņš, lai nākamajā rītā pamostos uz nāves gultas. man pat sāpēja galva, un man nekad nesāp galva, pat tad, kad biju dabūjusi ar šūpolēm pa pieri! jutos resna un recekļaina, jutu, ka es esmu sūds, mana dzīve ir sūds, un visa pasaule ir ne mazāks sūds*. kad tas pāriet (ap vieniem dienā šajā konkrētajā gadījumā), protams, ir ārprātīga vēlme kaut ko steidzami, steidzami darīt, lai viss kļūtu mazāk nožēlojami (kas nav slikti), taču apbrīnoju to cilvēku gara spēku, kas spēj sev to nodarīt regulāri.

*es tik tiešām esmu droša, ka šī sajūta ir vismaz puses cibiņu ierakstu un komentāru pamatā

17.2.17 23:20

biju uz māsas pirmo koncertu. man šķiet, ka māsai ir labākā balss latvijā. patiesībā šķiet, ka arī tālāk, bet problēmas definēt areālu.

17.2.17 17:43

tie, kas dzīvo ārzemijās un vēlas tikt pie Slavenā Feministiskā Zīna, šī ir jūsu iespēja, ziedojot 7 tugrikus

https://projektubanka.lv/projects/samanta

17.2.17 14:36

uz manu jauno apeņu kopšanas birkas bez visiem "mazgāt 30 grādos", "mazgāt ar rokām" utt ir rakstīts arī "mīlēties 2x nedēļā", srsly

17.2.17 09:31

tūrisma vērojumi: kamēr priviliģētie gana kazas par vēdera tiesu eksotiskās vietās*, nepriviliģētie buhā all-inclusive turcijās. jaunā šķiru cīņa.

*baltkrievijas pierobežas sādžas ieskaitot: vairs nesameklēšu, bet bija ieraksts lj, kur beibei visu laiku brauca zirgus ganīt un dobes ravēt dredainās vācietes, līdz visi pārējie ciema tantuki sāka lūgties, lai atsūta viņām haļavno darbaspēku ar.

15.2.17 16:12

es teiktu, ka ir iestājies pavasaris, jo maz kas man besī vairāk var skriešanu (ā, pareizi, viss, kas ietver darbošanos ar stepiem), bet laiks ir tik silts un vilinošs, ka kājas pašas ik dienu izskrien gabalu pa mežu un velk mani līdzi.

14.2.17 15:53

runājot par iepēršanu, noskatījos arī fifty shades darker.
m. kategoriski atteicās skatīties to kopā ar mani un aizgāja uz otru istabu spēlēt ģitāru. pirmo filmu viņš skatījās gan, taču pusē aizmiga. otra filma ir labāka par pirmo, jo kvalitatīvāks skrīneris, kurā pat ir samanāmas krāsas. brīžiem gan kādam no varoņiem nošķieb pusi sejas, bet tas neko diži nebojā. kopumā esmu ļoti priecīga, ka negāju uz kino, jo mājās var aiziet uztaisīt tēju, patrenēt kādu līdzsvara āsanu, nomazgāt traukus utt utml, bet filma tik iet un iet. kopumā joprojām nesaprotu prikolu. grāmatai vismaz bija neaprakstāmi salīdzinājumi un cits neplānots humors, bet filma, bet filma...

14.2.17 09:31

daudz laimes luperkālijās aka sieviešu iepēršanas dienā!

13.2.17 12:00

forever sports meitene marta kukarane atklāj, ko vēlas sievietes:

esi banāls! (...) sieviete samierināsies, tēlojot, ka "mēs šitās muļķības gan nesvinām". tikai jāuzmanās no gadījumiem, kad jūsu sirdsdāma būs tā izslāpusi pēc uzmanības, ka atdosies par pāris ziedu pušķiem vai "cielaviņām" kādam citam, apķērīgākam un bez aizspriedumiem.

12.2.17 20:30

šķiet, neesmu feministe, jo passengers mani nesaniknoja :(

11.2.17 14:44

šķirstu žurnālu forever sports (kačalkas biedriem par brīvu). mairis briedis, sporta zvaigžņu pulksteņi, slapjās vef karsējmeitenes, bez pārsteigumiem. izņemot vienu - daudz, daudz alkoloha reklāmu. un kokteiļu receptes. un blakus padomiem, kā labāk cilāt stieni - padoms, kā labāk uzjaukt balto krievu.

hipotēze: latvijā alkohola reklāmas būs pat medicīnas žurnālos. jāpārbauda.

10.2.17 22:21

nez, cik kilometrus no 136 es nolūzerētu? nez, cik slikts laiks latvijā ir maija beigās?

apsveram iespēju iet no kolkas līdz dubultiem, kāds ir gājis?

10.2.17 09:38

vārna, vārna
krā, krā, krā
tava sieva ragana

(baltkrievu tautasdziesma)

7.2.17 14:17

Sexed up, absurd, insulting, degrading to women & witches
Tags:

7.2.17 11:34

http://klab.lv/users/chimera/1583928.html

nazanin zinouri ir atpakaļ. in your face!

5.2.17 14:17

ko es šodien darīju kačalkā: dabūju kaut kādu sūdu par trešo labāko presi lol

5.2.17 08:37

feisbuks toties apsveic mūs ar m. septiņu gadu feisbuka draudzības jubilejā. savukārt mūsu aprēķina laulībai nu jau drīz būs trīs gadi. pieminu to tāpēc, ka nesen man kārtējoreiz vaicāja (cilvēks, kas mūs ļ. labi pazīst) "nu kad ta jūs beidzot precēsieties". jo lielāka es kļūstu un vairāk saprotu, cik visiem patiesībā par tevi ir pohuj, jo lielākā sajūsmā nonāku.

5.2.17 08:07

eu,kādu dienu būs jāaiziet uz nacionālo bibleni un jāpalūdz drūmajai tantei uzlikt jūdas grašu dziesmu "es šodien eju dirst"!
Powered by Sviesta Ciba