antarctica starts here

Jaunākais

26.5.16 21:29

baigais zajobs* ķeksēt gūdrīdos visu lasāmvielu; iemetīšu vismaz šeit to-read listei.“Two of New York’s most successful witches”, Abragail and Valaria, “reveal their occult (and culinary) secrets for a livelier love life!” in How to Become a Sensuous Witch: Spells, Rituals, and Recipes for a Livelier Love Life (New York: Paperback Library, [November] 1971)

*vēl lielāks, nekā tagot cibas ierakstus

26.5.16 18:35

nē, es reāli nebiju novērtējusi tolstoju )

26.5.16 14:49

bezjēdzīgu faktu vācelītei: es un haruki murakami, izrādās, izvēlamies vienādus no name sporta apavus. čo, ja tajos var noskriet 100 km, tad zemē metami nav. vispār ļoti patika*. viss šis "es skrienu maratonu katru gadu-bet nu jau man ir pāri 50, un rezultāti sāk pasliktināties, spēku ir mazāk-tāpēc esmu pārslēdzies uz triatlonu, iemācījos pareizi peldēt un plānoju piedalīties iron man'ā" ļ. iedveš cerību.

*what i talk about when i talk about running

25.5.16 09:29

simpātisks projekts.
var ziedot ar kartēm, var ar paypalu.

https://www.indiegogo.com/projects/nezvers-mobile--2#/

ziedo piečuku un ej par brīvu uz diseni!!1

24.5.16 14:19

eu, aizejiet kāds uz šo un pastāstiet, kā ir!

http://loveinriga.lv/lv/

24.5.16 12:48

klau, ciba!

1) a ja vecmīlgrāvī ir iespējams viss, un mēs esam graustu ļimonāri ar privātmāju uz privātzemes, vai mēs varam labākajās samostroja tradīcijās nagla piebūvēt ārsienai trešo istabu? tā kā mēs esam pirmais stāvs, mēs pat ar to nevienu neapdraudam, ja nu vienīgi mājas arhitektonisko veselumu.

2) ir kaut kādi blogi "remonts čaiņikiem"? "būv un citi darbi pilnīgiem lohiem"? jo ir baigi daudz lietu, ko gribas mācēt pašai, bet neveiksmes gadījumā kaitējums būtu ne tikai estētisks, so negribas improvizēt.

23.5.16 11:53

tas, ka sabierdrība spiež tievēt, lai atbilstu kaut kādiem tur standartiem, protams, ir smieklīgi (es daudz biežāk esmu sastapusies ar "tievēt ir nefeministiski", "skaistums nāk no iekšām, neaizmirsti" un "tāpat labāka par mums nekļūsi", lai gan nekad neesmu i centusies notievēt, vnk piestaigāju uz kačalku).

kāpēc smieklīgi? tāpēc!
http://www.boredbean.com/article.aspx?id=1001114
(izskatās, ka steidzami jāemigrē uz ķīnu)

22.5.16 12:37

pohuj par muzeju nakti. dabūjām šo:šodien atkal laba diena, lai paairētu, ne?

20.5.16 09:42

там живут несчастные люди-дикари
на лицо ужасные, добрые внутри

lūk, ja es būtu pārvākusies uz Šejieni (šejiene ir mainīgs jēdziens - dažbrīd grāvis, dažbrīd rīga, a dažbrīd visa valsts teritorija) no sazin kādām āra zemēm, vienā laidā sajūminātos par Kultūras Īpatnībām. pēdējais laiks sākt. a to čo-ta pēdējā laikā visu uztveru pārāk personīgi. tā kā tāda vietējā. tā kā tāda atbildīgā. tā, it kā būtu pati piedirsusi mežu or smth.

19.5.16 22:32

izsaukt ugunsdzēsējus - ček
Tags:

18.5.16 21:40

un tu ko dari? joprojām to pašu? un kādus seriālus tu tagad tulko? es gan skatos tikai ugunsgrēku un viņas melo labāk. tie ārzemju seriāli jau vecām tantēm domāti. pensionārēm.

(ikgadējās medapskates spožums un posts)

18.5.16 12:08

beibe kačalkā ar t-kreklu "neskaiti manu naudu!"

17.5.16 10:36

šķiet, mana iecienītā pirmdienas vakaru trešņaka mērķis ir pierādīt, ka brīvie (un ar savu statusu neapmierinātie) puiši ir tādi tāpēc, ka ir to Pelnījuši. tie no pēdējām divām epizodēm ir pelnījuši būt ne tikai vientuļi, bet arī nevainīgi (un fakts, ka viņi tādi nav, tikai pierāda dzīves ahūnāko dāsnumu).

un tad viņi izdomā, ka sievietēm patīk tikai meļi, piemēram. vai alfa tēviņi (lai ko arī tas nozīmētu). vai tupa samācās kaut kādos sex guru vai pikapa kursos* un vēl tupāk pielieto apgūto. rezultāts ir neaprakstāms.

karoče, labākā dāvana katram cilvēkam, iespējams, ir pafilmēt viņu kādu dienu-divas-nedēļu un pēc tam atrādīt personīgo realitātes šovu. ja nenošausies no kauna un sagrautām ilūzijām, moš kaut ko sapratīs.

*lai gan vīrieši no pikapa kursiem un sievietes no vēdiskās sievišķības kursiem ir viens otru pelnījuši

15.5.16 10:43

pirmo reizi mūžā skatījos eirolūziju (nevis baisākos video ar piecu gadu nobīdi). nē, šāds trešņaks man nepatīk.

13.5.16 19:09

runājot par slaveno NĪN, mums 80% no tā sastāda piķis par zemi (kura, izrādās, ir gandrīz 100 štukas vērta) (graustu miljonāri, bļ). zemi, ar ļodzīgiem šķūnīšiem apbūvētu un benčikiem piebirdinātu, kur es pat dilles iestādīt nevaru. nahujam?

13.5.16 16:15

http://klab.lv/users/bljanna/425405.html

iedvesmojoties paskaitīju.
mans dārgākaiz tēriņš šajā sektorā ir sporta zāles abonements.
matus nekrāsoju, reizi 3 mēnešos apgriežu čolku.
epilējos pati.
dekoratīvo kosmētiku lietoju reti, kkas mājās ir, ar to arī dzīvoju.
kopjošās kosmētikas klāstā nekas labāks par alterru nav izdomāts - ir visās drogās, uz iepakojumiem ir visādi manu ego glāstoši vārdi (vegan, eco un what not), un neviens items nemaksā vairāk par 4 eiro.
ja jūtos īpaši neglīta, iedzeru nu, pārslēdzos uz kaut ko citu.

13.5.16 11:52

услышал в пивной про русскую смерть - семья жила в избе с подвалом. осенью в подвал занесли картошку и овощи, укрыли от морозов и оставили.
муж вдруг начал хорошо зарабатывать.
решили не трогать припасы, а есть вкусное из магазина - пельмени, сосиски, майонез.
в феврале зарплата стала прежней. решили есть припасы.
муж полез в подвал, а там накопился метан от укрытого картофеля и овощей. надышался и умер.
за ним полезла жена и тоже умерла. потом полезли дети и тоже умерли.

/feisbukā/

11.5.16 19:25

overheard in 24. autobuss, 09/05.

krievu sieviete 50+ pa mobilo, blakus tāds pats vīrietis: jā, jā, braucam ar vīru uz jaunciema kapiem. cauri visai pilsētai braucam, apkopt vecāku kapiņu. uzvaras svētki, kā nekā, jāsakopj. vīrs speciāli brīvdienu paņēma. jā, viena pietura palikusi. (...) nu viss, jaunciema kapi klāt, kāpjam ārā. (izkāpj abi kopā ar mani vecāķos un dodas pļaža virzienā)

11.5.16 09:55

vīrieši mūsu mājā turpina mirt jauni. šim vēl nebija 40.

***

atradu feisbukos augšstāva kaimiņu cerībā palūrēt uz dažiem tehniskiem risinājumiem viņa dzīvoklī (tas ir vieglāk, nekā pajautāt, jā), a tur vieni vienīgi es un sporta velis, es maratonā, es nirstu siltajās jūrās, es džungļos utt utml. viena vienīga bilde es un mans vāģis taisīta vecmīlgrāvī, bet rakurss izvēlēts tā, lai māja nekādā gadījumā netiek kadrā :D
Tags:

10.5.16 22:19

nekvalitatīvu kulināriju tirgo arī skajā, ne tkai rimi vai mazgāto salātu karalistē, taču skajā pārdevēja vismaz paskatās apkārt un nočukst: varbūt šos suši* neņemiet, viņi jau divas sutkas te stāv.

*ar jūraszāli un avokado

bet vispār šis veikals fascinē. ok, tas, ka tur nevar nopirkt etalonus ir normz, tikai lūzeriem nav auto. ar ziepēm rokas mazgā arī tikai lūzeri, vienreiz izskraidīju visu veikalu meklēdama, nevar taču būt, ka nav vispār. bet tad sapratu, ka šķidrās ziepes laikam ir pačotnāk, jo tādu gan tur bija vesels plaukts. trubas arī aizsērē tikai lūzeriem, jo nekādu kurmju vai pačotno analogu tur nav. visbeidzot, ar iepirkumu groziem arī staigā tikai lūzeri - tie ir pazuduši jau vairākas dienas. palikuši tikai rati. par mazu, bet godīgu samaksu.
Powered by Sviesta Ciba