antarctica starts here

Jaunākais

4.8.15 09:49

man ļ. patīk, ka attiecības vairs nav populārākā un lētākā izklaides forma, un jaunatne nodarbojas ar citām foršām lietām (nu tur skrien no āgenskalna uz vecmīlgrāvi, brauc uz mongoliju un what not), neiztērējot savu laiku bezjēdzīgā seriālā monogāmijā, poligāmijā un citās gāmijās (a tādas ir?)

paskaitīju, ka no ~15 gadu vecuma neesmu pavadījusi nevienu (!) dienu ārpus tādām vai citādām attiecībām. viedi un stilīgi būtu teikt, ka katra pieredze clvēkam kaut ko Dod un ir Svētīga. sure sure, tas ir kā pateikt, ka vienā vakarā es izdzēru deviņus aliņus, un Neviens no tiem nav bijis lieks.

pat tad, kad tu esi stabilās un laimīgās attiecībās, kad tava galva un personīgā telpa nav aizņemta ar dažnedažādām emocionālām huiņām un tev ir pietiekoši daudz laika savām ģēlām, ņemt un aizbraukt uz mongoliju ir problemātiski, jo a) visādi laika un citi menedžmenti, b) ja skipo menedžmentus un brauc viens, tad tomēr tāda patukšuma sajūta, jo no stabilām un laimīgām attiecībām negribas ņemt atvaļinājumu*. bļā, kad es beidzot mācēšu sevi klonēt.

*kamēr no nestabilām un nelaimīgām attiecībām nevaras ņemt atvaļinājumu, jo atkarību šūpoles un tā

3.8.15 09:08

"čau, jāni", tā uzrunāja m. kāds padzīvojis vīrietis vecāķu pludmalē, "kā gāja vakardienas koncertā kaņepes kultūras centrā?" pēc vēl dažām mazāk būtiskām frāzēm vīrietis devās tālāk pa vecāķu pludmali, vicinādams rokas, imitējot peldēšanu kraulā un citos stilos, kā arī reizi pa reizei palēkdamies.

tante, kas ietipināja badmintona mačam tieši pa vidu, pastiepa zirkai mobilo un nokomandēja: наберите аллу.

tante, kas samulsināja zirku, rakājoties zem un ap pārģērbšanas kabīni, bet kuru pašu it nemaz nemulsināja zirkas plikumi,

un citi ne mazāk interesanti cilvēki.
Tags:

2.8.15 09:19

šogad man ļoti patika labadaba.
nenosalu, nenogarlaikojos, visus satiku, neizbesījos. jo pavadīju tur precīzi trīs stundas. ideāls apmeklējuma ilgums, manuprāt.

31.7.15 18:35

grāvis un tonna šņabja

http://rus.delfi.lv/news/daily/criminal/v-vecmilgravise-nashli-pochti-tonnu-nelegalnoj-vodki.d?id=46284441
Tags:

31.7.15 07:20

es lepotos ar latviju, ja visus bēgļus izdotos saadoptēt pa vietējām ģimenēm/lauku sētām/tml.

29.7.15 22:43

ko gribēju, to dabūju!

Savukārt Rīga atvēlējusi kādu bijušo skolu, kas atrodas Vecmilgrāvī Skuju ielā. Rīgas domē norāda, ka ēka ir apmierinošā tehniskā stāvoklī, tomēr, lai tajā dzīvotu, būtu jāiegulda nauda.

http://www.delfi.lv/news/national/politics/izveidots-saraksts-ar-ekam-patveruma-mekletaju-izmitinasanai.d?id=46274347#ixzz3hJMhcdNk
Tags:

29.7.15 21:21

ar etalonfunkciju atradām grāvja mežā 20 eiro. notriecām kosmētikā un vīnā. tā mēs pie miljona netiksim.
Tags:

28.7.15 18:07

plīti, ko m. savā kārtējā pusssešos-no-rīta celšanās uzplūdā varonīgi notīrīja, es pēc pāris stundām atkal piecūkoju. un tā vienmēr.

bēdīgi slaveno monitoru joprojām neesmu notīrījusi (nu jau būs gads apkārt), turklāt nesen šokēju zirku ar atzīšanos paradumā nekad nemazgāt tējas krūzes (lai tēja ievilktos tējā, ķipa garšas reinkarnācija).

27.7.15 09:43

jā, un vispār es apskaužu tos, kas precēsies labasdabas portatīvajā zagsā.

27.7.15 09:18

es ļoti, ļoti gribu, lai latvijā ir bēgļi; būs vismaz, kas sastāda m. kompāniju virtuvē (indieši bēg brēkdami uzreiz vai darba laikā slēpjas noliktavā un viedtālrunī, un tad tomēr bēg, viss mīts par indiešu strādīgumu ir izčākstējis, bet moš pie vainas piederība augstajām kastām; šodien iemēģinās bulgārieti).

also, es tik labi un organiski jūtos absolūtā rutīnā, ka neesmu droša, vai tas liecina par mani ko labu (kā vakar piezīmēja zirka, sēžam uz soliņa un apspriežam cūku pupu cenas kā PENDŽAS).
Tags:

26.7.15 22:17

ir, ir manī vēdiskās sievas potenciāls (vai drīzāk puspaģiru efekts, kas pieklusina defaulto "ātrāk, ātrāk"). cūkpupu kariju taisot, ne tikai izlobīju visas pupas no pākstīm (2 kg) pirms vārīšanas, bet arī katru pupu atsevišķi no apvalka - pēc tam.

24.7.15 15:57

lūdzu lūdzu lūdzu, ja nu kāds pagadās krievijā, paķeriet man kaut ko no iecienītās košļenes "love is..." musulmaņu franšīzes, parādā nepalikšu.

http://snob.ru/selected/entry/95668

24.7.15 12:34

ja avotu iela nevēlas tikt džentrificēta/hipsterizēta/whatever, nāciet uz vecmīlgrāvi, lūdzu, apdraudiet mūsu tradicionālās vērtības.

no v-grāvja rimi )
Tags:

21.7.15 15:27

http://www.delfi.lv/reporter/news/witness/vy-grabite-my-vas-nahodim-kak-polzovateli-facebook-iz-vecmilgravisa-pojmali-grabitelya.d?id=46240031
Tags:

20.7.15 17:14 - zaļā ziema

The main problem is that there isn't a plot (84 minutes of one guy trying to decide if he should put up Christmas lights and deciding to do it).

If you're a fan of kumbayah Christmas Carol singing, Christmas jumpers and acoustic guitars in front of roaring fires then then your in for a real treat because this is at least 30 minutes of run time.

parasti ko tādu es sāku tulkot septembra beigās/oktobrī.
Tags:

19.7.15 20:54

tikmēr grāvī

http://www.focus.lv/bizness/uznemumi/aculiecinieks-sasutis-par-veikala-beta-izmisigajiem-centieniem-nopelnit
Tags:

19.7.15 14:42

http://www.cv.lv/darba-sludinajums/cv-online-klients/interneta-trolli-f540363.html

19.7.15 12:20

uzzinu_pēdējais

seriāls hameleonu rotaļas joprojām turpinās un šogad atzīmē savu 28. dzimšanas dienu.

16.7.15 11:25

o, PET konteineris tiešām ir nozagts!
m. liek uz to, ka kāds no privātmājas gribējis ietaupīt.
Tags:

13.7.15 22:54

nenormāli apnika eksperiments "kad beidzot mati beigs augt", tāpēc nogriezu visu pačku. arī citiem iesaku to darīt šeit, jo nogriež izcili, naudu paņem maz, toties ielej ļ. labu baltvīnu, lai spogulis mazāk šokētu.
Powered by Sviesta Ciba