antarctica starts here

Jaunākais

17.2.18 16:15

tikai 30+gados, lasot sūdliteratūru, uzzināju, ka a) ir tāda lieta kā thigh gap, b) tas ir kaut kas, uz ko tiekties.

jāsaka gan, ka ne tad, kad svēru 45 kg, ne tagad, kad sveru nepilnus 10 kg vairāk, nekāda cisku plaisa man nav novērota.

17.2.18 14:49

/pēkšņi ienāca prātā/

What is the feminine version of ‘macho’ or ‘machismo’?

-I am hesistant in suggesting 'womacho' or more simply 'wocho', but I have done!

-Maybe this covers what you seek: Superwoman.

https://english.stackexchange.com/questions/260921/what-is-the-feminine-version-of-macho-or-machismo

15.2.18 11:10

man gandrīz nekad nav skumji*, bet visai regulāri ir dusmīgi, līdz pat niezošām dūrēm.

*divas reizes mūžā esmu spiedusi asaras, jo tā vajag: pamatskolā ar druškām titānika seansa laikā un vienās bērēs. ja vajag, tad vajag.

14.2.18 10:10

indiešu labākajā seriālā punar vivah, ko nespēju aizmirst vēl šobaltdien, džeks valentīndienā sagādāja sievai pārsteigumu, izpušķojot visu māju as in no griestiem līdz grīdai ar diskobumbām un dažādu kalibru un materiālu sirdīm, bet pašā pēdējā istabā sveču gaismā viņu gaidīja viņas mīļākais ēdiens: sēņu pica!

klau, ko televizeja rādīja šajā dienā, kad vēl nebija titānika?

13.2.18 10:24

ziloņi ir feikie vegāni - satelītnovērošana uzrāda, ka tie mēdz našķojoties postīt putnu ligzdas un uzkost olas un pat mazos putnēnus.
Tags:

11.2.18 11:19

patīk baidīt m., rādot, kā māku stūrēt bez rokām.

vienojāmies, ka, ja nomiršu pirmā (nav obligāti saistīts ar rindkopu augstāk), viņš varētu izvārīt manu galvakausu un piedalīties ekstrasensu cīņās. galvaskauss, ar kuru strīdēties ir bezjēdzīgi!

10.2.18 11:42

biju pārsteigta, ka igaunijas laikmetīgā teātra izrādes jau pēc nedēļas, bet biļešu vēl dahuja, tai skaitā uz godalgotajiem "sapņotājiem" un what not. also, nekāda haipa soctīklos. jāpadomā par haipa veidošanās mehānismiesm.

9.2.18 19:20

Blind bisexual goose stuck in love triangle with two swans dies aged 40

9.2.18 18:52

kriminālās ekselences fonds laikam tik tiešām ir filma, kas patīk visiem.

no otras puses, vai tiešām ir jāsmejas pie katra bļa?

9.2.18 09:51

kopumā man šķiet, ka sievietēm sabiedriski ļ. patīk uzņemties kārtības sargu lomas un tās aktīvi pielietot. jo, lai gan pēc slavenās agreeableness skalas es sev nedotu vairāk par mīnus desmit, konfliktu skaits manā dzīvē tomēr ir izteikti dzimumproprocionāls. neviens nav mani močījis kā beibes. es nesmuki izskatos, nesmuki uzvedos, nerubīju sievišķību, nerubīju feminismu, nerubīju to, to un vēl šito. ja es būtu glupāka, sasapņotos, ka viņas mani par kaut ko apskauž. taču, visticamāk, vnk ir sašutušas, ka tādus ķēmus arī pieskaita pie sievietēm.

par dzimumlomām joprojām nezinu neko. es braucu m. pakaļ uz darbu, kad viņam smagākas vai garākas dienas, toties viņš šuj maniem mēteļiem visas notrūkušās pogas.

8.2.18 22:59

paralēli pieparkojos ideāli. beeet tad pametu skatu pa labi, lai ieraudzītu uzrakstu "pretī vārtiem mašīnu novietot aizliegts".

7.2.18 18:22

iet, apstāties pie sniegā ieputinātas mašīnas, ievilkt sniegā sirsniņu*, turpināt iet, lai pāris metrus tālāk ieraudzītu citu ieputinātu auto, kurā sirsniņu ievilcis kāds cits.

*sorz par banaļņiku
Tags:

7.2.18 09:40

stulbas lietas, ko darīju ar auto, vol. ?

a) atstāju to neaizslēgtu uz veselu diennaktī drūmajā, kriminālajā grāvī.
b) labu laiku nobraucu ar katastrofāli zemu eļļas līmeni, līdz labais cilvēks iedomājās man to nočekot. brīnumainākais, ka auto totāli nejutās traucēts, lai gan ja dzīve būtu kino, ikviena no šīm situācijām varētu izvērsties interesanti

7.2.18 08:50

nav tā, ka labilākas personas nav iespējams nokaunināt. ķip kā rādīt video no kautuvēm, cerot, ka šoks un kauns liks mainīt cilvēkam ēšanas paradumus. nu, neēdīs persona šķiņķi divas dienas vai nedēļu, toties pēc tam aprīs piecas karbonādes uzreiz, lai kompensētu kauna sajūtu par to, ka ļāvās nokaunināties.

***

par dialoga neiespējamību. a kā gan tas būtu iespējams, ja tu pārstāvi būtisko, viss baltā*, bet otrs arī pārstāv būtisko, viss baltā, un jūs abi stāvat viens otram ceļā uz "labāku pasauli"? kāda cieņa, pa purnu, un miers!

*nemetaforiski, btw. esmu šokā, cik daudzi cilvēki pēkšņi ir sākuši tērpties baltā

6.2.18 10:48

ar grupas rage against the machine dziemsu killing in the name of ir tā, ka citreiz trenere nosaka, ka viņai tomēr kauns mums likt kaut ko ar Tādiem Vārdiem, un pārslēdz nākamo, citreiz ļauj noskanēt līdz galam, bet citreiz pārslēdz klusējot. konsekvenci es vēl neesmu atkodusi.

5.2.18 14:22

rinda uz saplēstajām pežģīnēm rīgas bibliotēkās:

ziemeļblāzmas filiālbliotēka: 27 cilvēki
filiālbiliotēka vidzeme: 34 cilvēki
filiālbibliotēka kurzeme, tāpat kā fb pārdaugava: 27 cilvēki

par laimi, ir sarķene, kurā cilvēki acīmredzot izklaidējas citādi, un kur man priekšā ir vien pieci cilvēki.

5.2.18 11:28

ko es šobrīd lasu: grāmatiņu par radikālu femkomūnu norvēģijā подальше от мужчин. grāmatiņa ir neironiska un 100% atbalstoša.

apmēram tāda )

viss te: https://www.lubava.info/txt/show/929

principā cienījama konsekvence. ja ticam idejai, ka šī ir vīriešu pasaule, jebkādi labdabīgi kontakti ar tās pārstāvjiem būtu nīdējami saknē. citādi tas ir kā dalīt muižkungus sliktajos un labajos. pat ja viņš ir apgaismots feodālis, nesit tevi un īpaši nepazemo, tāpat tev jāpārtiek ar podačkām no viņa galda. vēlāk, vēlāk, kad revolūcija būs noslēgusies, varēs atstāt dažus eksemplārus just for lulz, kā lolojumdzīvniekus, kā mūsdienu karaļnamus - nekādas īstas varas, toties ir uz ko paskatīties. lai brauc ar sarkaniem sporta kāriem kontrolētos apstākļos.

4.2.18 21:41

gender trouble: museum removes 19th century painting

https://www.rt.com/uk/417555-manchaester-removes-hylas-nymphs-painting/

Pre-Raphaelite art is now the latest site of sexual politics. I am tempted to think that InfoWars and Breitbart actually have undercover agents in the Left whose mission is to make us look stupid

4.2.18 09:57

И вот тут меня больше всего интересует вопрос: а вообще, исследуют ли людей, у которых хорошее здоровье, хорошие зубы или кожа сами по себе, или которые вдруг сами вылечились от тяжелой болезни или онкологии? Или все еще как раньше и в психологии - куча исследований проблемного и совершенно нет исследований успешного?

Отсюда еще один, уже психологический вопрос: а вы в собственной жизни когда-нибудь пытались разобраться, почему у вас что-то хорошо получается?

Или фиксируетесь только на том, что получается плохо?

https://gelena-s.livejournal.com/693423.html
Tags:

3.2.18 13:14

Harija Potera grāmatu tirgošana Latvijā ir nelicencēta
Powered by Sviesta Ciba