antarctica starts here

Jaunākais

5.2.16 10:25

(jā, ja sakarā ar mīlu pret vīru es izjūtu kaunu ne vienmēr, tad sakarā ar to, ka esam precējušies - gandrīz_vienmēr. palīdz pārvarēt tas, ka stāstu sev un citiem, ka patiesībā esam civillaulībā, jo civili aizgājām uz zagsu parakstīt papīrus. jā, lepnums, iedomātais pārākums un citas sliktas lietas, bet nekad, Nekad nav gribējies piederēt tai kastai, kas uzskata, ka tāpēc, ka viņi (viņas!) izveica balagānu ar kleitu, briljantu un vakara vadītāju kseniju zažigalkinu, viņu attiecībās tagad viss maģiski ir Pavisam Savādāk un vispār labāk, nekā tiem, kas vnk pišas pa krūmiem/sametušies kopīgai īres maksai)

5.2.16 09:19

runājot par pežas vārdiem (nelinkošu, jo zematslēgas ieraksts), es, hoķ ubei, neko neatceros par bērnību (pārāk jau nu sen tas bija), toties labi atceros, kā izgāja manai jaunības draudzenei b.

b. ar draugu atradās gultā pēc seksa, un viņiem izvērtās šāds dialogs:

draugs: kā klājas tavam kaķītim?
b.: smird, čurā visās vietās.

(redz, b. patiešām bija runcis. izcili pretīgs)

3.2.16 12:46

atkal grāvis zaudē :( (psc, man tak pusidentitātes balstās uz pieņēmumu, ka esmu ūbermenšs, kas plaukst dzīvībai nepiemērotos apstākļos)

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nosaukts-veselibai-kaitigakais-rigas-mikrorajons/719864

2.2.16 09:49

janvārī esmu bijusi zālē 19 reizes. mēneša otrajā pusē pārstāju baidīties un sāku šķaidīt visus bodymind ar упал - отжался, pagaidām dzīva. nez, ja sports ir tik foršs, kāpēc skolu fizkultūra ir tāds sūds? (es gan 90% skolas gadu bija atbrīvota kā pusinvalīde, bet man pietika ar atlikušajiem 10).

1.2.16 15:43

klau, a kurā bankā jūs taisāt savas uzkrājošās apdrošināšanas? vai arī tagad ir kaut kas vēl stilīgāks?

1.2.16 11:28 - slikts

divi "sliktie", kas piemeklē puslīdz regulāri: apziņa, ka esmu slikta sieva un slikts (nepietiekoši proaktīvs) savas dzīves dzīvotājs. citās ziņās gan jau arī esmu slikta, bet tas kaut kā pa barabanu.

(atceros, ka viens ex reiz man rādīja savas ģimenes fotoalbumu, tur bija kāds kāzu foto tautastērpos, par ko ex piezīmēja, ka vīra radiem jaunā sieva neesot patikusi, jo viņai esot nekārtīgs dzīvoklis (ar intonāciju, ka nepatika ir adekvāta). psc, nodomāju es, kādi ībļi, precas tautastērpos (a ģimene no tām, kas Čista Latviska), plus pizdatijs pūrs, dzīvoklis!!, un tāpat nav labi. tajā brīdī es pārstāju satraukties, ka un vai es būšu laba saimniece. neesmu, protams)

30.1.16 14:26

vegānisms IR kļuvis pārlieku stilīgs. 17 minūtes pēc zojas branča sākuma pieejamā ēdiena daudzums bija sarucis par 70%. vpizdu, sākšu rakstīt pretvegānisma propagandu.

28.1.16 12:20

ā, starp citu! jau otro dienu čaiņika rozetē pa vakariem pazūd elektrība. kas tas ir, un vai mēs visi mirsim?

27.1.16 09:30

kliedzošais sekss stāvu augstāk nu jau kādu laiku ir beidzies, pie tam pati beibe nav izbeigusies, katru priekšpusdienu rīko tropisko diskotēku lepnā vientulībā. bildināja, vai?

aizdomājos, ka radu briesmīgu priekšstatu par rajončegu (un lieku jums justies kā pārāko drošības salu iemītniekiem) tikai tāpēc, ka bezjēgā iedziļinos apkārtnē. esmu bijusi iekšā 60% mājas dzīvokļu un zinu par to iemītniekiem daudz dažādu pārāk personīgu detaļu (benita ar astrīdu varētu mani apskaust). es aktīvi sekoju līdzi pāraktīvai rajona komūnai, kurā darbojas nu jau 25% rajona iedzīvotāju, un iemūžināts tiek ņe to što nolauzts auto spogulis, bet katrs zemē nomests papīrītis. esmu informācijas adikts.

par ko es te - ja gribat uzzināt visu sliktāko par rajonu (kurā, piemēram, vēlaties iegādāties dzīvesvietu), droši algojiet mani.
Tags:

26.1.16 13:54

ir arī tādas krievu dienasgrāmatas par "vācijas bojāeju":

http://miumau.livejournal.com/1956932.html

(coolio, nezināju, ka ex-psrs ebreji var dabūt vācijas pilsonību automātā; nez, vai ar vienu vecvecmāmiņu pietiktu?)

26.1.16 12:54

pēdējā laikā arvien vairāk gribas lasīto cibā sapārot ar citu pušu redzējumu. padot mikrofonu tālāk.

es teiktu, ka uzsvars nav uz genderisko )

23.1.16 08:26

(pat 10 minūtes negūglēju, vikipēdiju nelasīju, vnk filmu iztulkoju) a huļi sesara čavesa laikos tā varēja piecus gadus ņemt un pastreikot, un tad hujakš, visa pasaule sadodas rokās, daudzcietušo darbinieku lasītās vīnogas lido pāri bortam un visādi citādi solidāri tiek boikotētas, a tagad vienā laidā "nu bet cmuks krekliņš taču", "ja ne mēs, tad citi", "kaut kur taču napaciņiem tāpat ir jāstrādā".

(varbūt gan kaut kas mainās, jo pēdējos mēnešos man ir izdevies atrast gan cmuku kleitu ķēdes veikalā, gan (diemžēl) brendētus zābakus (bet es tā iepisu kapeiku, un tie ir tik ļoti viegli, silti un kājas neslapinoši pat kupenās līdz padusēm, ka pohuj par brendu), no kuriem viena bija šūta polijā, bet otri - rumānijā, valstīs, kur tomēr ir minimālā alga, tualetes darbavietās un vispār cilvēki tiek pazemoti tikai līdz zināmai robežai)

22.1.16 09:44

šmitnesa interesentiem varu ziņot, ka nedēļas nogalē my fitness neiekasē reģistrācijas maksu, abonementu pērkot:
https://www.myfitness.lv/jaunumi/myfitness-skymore-4-gadu-dzimsanas-diena
(jāreģistrējas uz vietas sky'n'more, bet tas nenozīmē, ka nevarēsi apmeklēt jebkuru klubu pēc patikas)
nāc un iepis kapeiku labāk par mani!

motivācijai (jebkādai, ne obligāti sportiskai) es parasti palasu šo*. kopumā blogu nerekomendēju, jo īpaši nelasiet tagus "ukraina" un "jūrmala", ja vien jums nav ļ. specifiska humora izjūta. blogs nav piemērots trauslām būtnēm, kuras internetos vajā troļļi, ļaundari un sorosa aģenti, kā arī (surprise) tradicionālo dzimumlomu faniem (fanēm). bet, kad gribas mētāties uz dīvāna, sevi apbrīnojot/sevi žēlojot, lieti noder.

*http://miss-tramell.livejournal.com/938406.html

21.1.16 15:10

iemīļotā avīze mk latvija, kuru es nelasu, lasu tikai anotācijas izglītojošajā mikriņā, ziņo, ka, noguruši no eiropas netiklības, isis* esot pievienojušies jau 12 latvijas iedzīvotāji. straujuma novembrī ziņoja par ne vairāk kā pieciem. kā tur īsti ir?

*nav pamanījuši, ka ir jauns, stilīgs nosaukums

20.1.16 10:10

kultūršoks: nav tā, ka pirms nekad neapmeklēju tc debesis un vairāk, taču tagad sanāk būt tur katru otro dienu*, un es nesaprotu, kā un priekš kam viņi vispār pastāv, kur ir tie bagātie un veiksmīgie, kas izpērk tos visus jokainos veikalus tukšus. pat pārtikā nekad neviena nav, ne vakaros, ne rītos, vien ap pusdienlaiku parādās pāris pārdevējas no citām bodēm, kas iepērk sev salātiņus. nē, man jau viss patīk. strūklakas, apavu pucēšanas automāts un liega mūzika, un viss tikai man, man, man. bet tomēr.

(tajā frizētavā gan nekad neejiet, griež sūdīgi, dārgi un nepieņem kartes, wtf)

*atkal jau zīmējos ar sportiskumu

17.1.16 10:10

kapeikpisēju dievi ir man labvēlīgi, my fitness atbrīvoja mani no automātiskā maksājuma!

ak jā, un viņu dvielis, ko viņi met pakaļ neofītiem, tik tiešām nekam neder. runājot par dvieļiem, joprojām nožēloju, ka nenospēru dušas dvieli no radissona oslo - neko tik glāsmainu, biezu un uzsūcošu es vairs neesmu sastapusi, lai kā staigātu pa veikaliem, dvieļus taustot*. neba viņi sūtītu no norvēģijas interpolu dvielim pakaļ, turklāt es taču esmu no austrumeiropas, no alarms and no surprises.

*socioniskā sensorika, vai?
Tags:

16.1.16 11:41

lietas, kas mani mulsina*:

1) kad par mani jaunāki cilvēki sāk raizēties par novecošanu

2) kad mana vecuma cilvēki izplūst komentāros, ka mūsu laikos skolās valdīja kārtība, bērni cienīja vecākus cilvēkus utt utml.

*neitrāli

16.1.16 10:33

porno, tendences, 2015.:

http://evo-lutio.livejournal.com/#post-evo_lutio-230524

15.1.16 14:35

izrādās, ka grāvis ir viens no mierīgākajiem rīgas rajoniem (kurā zog mazāk, nekā, piemēram, teikā) o_O

http://www.ic.iem.gov.lv/gis/index.php

15.1.16 09:54

aš interesanti kļuva - cibas vīrieši, jums arī ir svarīgi katru dienu skatīties uz mainīgu seju? (es esmu zudis gadījums, kas nekrāsojas un visu ziemu var nostaigāt vienā džemperī, un mainīties netaisās, bet tīri statistikai)

iespaidojos šeit:
http://klab.lv/users/tikko_pamodos/105890.html?thread=879778&style=mine#t879778

citās ziņās: kaut kas ir čista neglābjami sačakarēts, es no paša rītu priecājos un предвкушаю, kā piektdienas vakarā atlaidīšu SPORTA ZĀLĒ. fcuk.
Powered by Sviesta Ciba