antarctica starts here

Jaunākais

15.10.18 14:55

toties king dude uzstāšanās laikā iztrieca veselu džimbīma pudeli (nu labi, kkas lija garām, regulāri papildinot glāzi), taču, lūk, ko nozīmē rūdījums - uz beigām viņš tikai vairāk runāja, nekā spēlēja, un vidēji daudz jauca dziesmas, nevis krita uz skatuves pilns kā mārks. pirms pēdējām divām dziesmām viņš kkur aizgāja, piedāvājot uzspēlēt viņa vietā tam, kurš nu to vēlēsies. peieteicās kāds džekiņš, kurš gan tik ļoti mocījās ar nespēju noskaņot ģitāru uz parasto skaņojumu, ka mākslinieks paspēja atgriezties, nogrūst viņu no skatuves, uzbrēkt: ja esi izlēmis ko darīt, tad dari! un uz vārgiem centieniem taisnoties atteikt: aizver muti!

abet kāpēc es neatrodu nevienu viģiku?

stc, vakar depiņā atkal bija irāņu metāls, ko nebija iekšā apmeklēt, kā šoreiz gāja ar plikiem pupiņiem utt?

15.10.18 09:51

ceļa posms rīga-sigulda šajā nedēļas nogalē bija pilnīgs pizģec (aizķērām nelielu daļu no kilometriem gara sastrēguma, par ko bija pārvērties ceļš --> brauciet ar sabiedrisko vilcienu, draugi!), un, protams, traģēdija pie lilastes, kur dzēris šoferis (2.8 promiles) notrieca ārzemju velotūristu, iemuka mežā, bet tomēr tika atrasts. noteikti būs brēcēji, kas prasīs ierobežot šoferu patvaļu, tak kāpēc neviens naprasa ierobežot dzērāju patvaļu? taču ne tāpēc, ka liela daļa brēcēju var atļauties pudeli, bet ne autiņu, un vieglāk ir aizliegt to, kā pašiem nav? manis pēc, vecuma limitu varētu noteikt kā pie šitentiem actekiem - iedzert var no 40+ gadiem, bet, ja tiec manīts reibumā, tevi nomētā ar akmeņiem.

***

igaunijā, iespējams, ir lielākas algas, taču arī dzīves dārdzība paaugstinās ne pa dienām, bet pa stundām, ko novēroju ikkatrā ciemošanās reizē.

14.10.18 15:21

svīteris, kas tomēr bija jānopērk

12.10.18 10:27

vakardienas 19 h dienas ietvaros apmeklēju arī kačalku pirms saullēkta un kārtējo reizi apbrīnoju cilvēkus, ko tur redzēju. pa dienu kačalku apmeklē visādi frīki un slaisti kā es, vakarā - darbaļaudis parastie, bet no rītiem visi izskatās tik dzelžani, tik apņēmīgi! tādi, kurus ķermenis noteikti klausa uz vārda. like, es tagad celšos 5 no rīta un iešu sportot - yes, māster. es tagad pārpeldēšu pāri daugavai - yes, māster. es tagad nekad nebūšu noguris - yes, māster. man tas ir kosmoss, jo mums ar miesu viss ir otrādi, es klausu uz vārda uz viņai, un varbūt, protams, tāpēc arī jūtos visnotaļ labi, bet besīgi tomēr, ka tevi nekad, nekad neklausa.

***

3 reizes braucu ar transportiem - divas reizes ar neldiķi, vienu ar sabiedrisko, un sastrēgumstundās sabiedriskais tomēr ir zelta vērts. ja tu tāpat dirni satsrēgumā, labāk tajā ir pagulēt/palasīt/smth, nevis besīties pie stūres, un ja tavā priekšā pāri divām joslām noavarē trolejbuss, tu vnk izkāp laukā un ej kājām. pēdējā atpakaļceļā dienas intensitāte lika par sevi manīt. ignorēju visus gādīgos pretīmbraucējus, kas midžināja man ar ugunīm, pārliecībā, ka gan jau atkal labā tuvā gaisma ir nodzisusi (viņa tā ļoti retu reizi dara, tad ir tupa jāuzsit ar kāju vai jārestartē dzinējs), un tikai jau dzimtajā grāvja mežiņā sapratu, ka visu ceļu! pa tumsu! esmu nobraukusi pilnīgi bez gaismām. kur skatās policija?!

11.10.18 18:30

Esmu celusies 4 fakin 40,šobrīd stāvu blakus party bomzim, šī diena turpināsies vēl ilgi

7.10.18 10:51

mētājāmies gultā, klausījāmies birbeles lugu "būda mežā" un lasījām internetu sašutumu par stūlbajiem balsotājiem. es, btw, arī izgāju partiju šķirotavu un tad pavirši pārskrēju pāri progresīvo programmai. lai gan lēmums bija pieņemts jau pirms tam. nevienā citā pat neiedziļinājos. un man tas ir absolūtais politiskais iedziļināšanās rekords! izvēloties mašīnu, kas ir manu ikdienu daudz ietekmējošāks lēmums, es veicu krietni vien mazaku domāšanas un izpētes darbu.

vispār ja nebūtu aizstrādājusies tik ļoti, ka darbi iestiepās arī vīkendā, būtu realizējusi plānu balsot kkur pēc iespējas tuvāk zelta dibenam. cvk saka, ka tas ir prīkuļos. mēs tur pat esam bijuši! noparkojāmies pie ciema vienīgā veikala, pa kuru lēnīgi klīda ciema alkāns, un ēdām krietni vien pakusušu salčiku. pa to laiku veikalu turpināja apmeklēt citi ciema iedzīvotāji, tai skaitā ar traktoru un mega krutu autiņu, kuram vispār nebija lukturu, toties bija kkas līdzīgs eglīšu gaismiņu virtenei uz priekšējā bampera. džeks, kas ar to piebrauca, nemaz i nedomāja izslēgt latviešu hiphopu, kas turpināja skanēt pāri tīrumiem, kamēr viņš iepirka alēnus.

attiecīgi, nesaprotu, kāpēc jundzem pārmet varoņu stereotipizēšanu utml. arī idiotisma līmenis tāds pieņemams. šovā lauku sēta tas ir bišk koncentrētāks, ikdienā - bišk atšķaidītāks, bet kopumā cilvēku, kuri nebūtu kļuvuši paši par savām karikatūrām, apkārt redzu maz/nemaz.

5.10.18 21:42

man nepatīk, ka visi tagad balsos par progresīvajiem, jo tas traucē man justies pietiekoši marginālai!

/bet paredzu, ka galvenie progresīvo neizdošanās cēloņi būs: a) "visādi kaitinoši paziņas balso par viņiem", b) "visādi kaitinoši paziņas nu tiks saimā". liels pazīšanās koeficients vismaz latvijā jau nu noteikti ir trūkums, bet atmiņas par to, kā kurš uz kādu reiz šķībi paskatījās, negaist nemūžam

3.10.18 16:41

vī, rīgas cirks ir īsti jaukumiņi un samainīja mūsu kvadrifrona biļetes (lai arī parasti tā nedara), tāpēc m. var mierīgu sirdi braukt spēlēt kopā ar king dude (visi laipni gaidīti tallinā), bet es to visu klausīties.

1.10.18 16:24

vsp interesanti (lai gan nē, pilnīgs banaļņiks) - es savu mūžu neesmu apšļakstījusi nevienu gājēju/stāvētāju, ne reizi neesmu traumējusi kādu velosipēdistu un vispār mans braukšanas stils ir hiperuzmanīgs (lai neteiktu bailīgs). pirms pāris dienām labu laiku braucu pakaļ vienam ar ātrumu 20 kmh, jo bija tumsa, lietusgāze un cilvēks brauca pa ielas vidu tā, ka apdzīt viņu būtu riskanti. braucu, svīdu un lūdzos, lai viņš nenogāžas man zem riteņiem vai nesāk taisīt kādus inčīgus manevrus (bija piegdiena un arī citas pazīmes, ka džeks ir pālī. plus, atskaitot m., esmu vien divas reizes mūžā redzējusi riteņbraucēju, kurš rādītu pagriezienu).

bet, karoče, par spīti tam visam - tiklīdz lasu kārtējo aktīvistu, kurš paģēr, ka man kā autovadītājai ir bailēs jātrīc pie stūres or smth, man pat kāju pirksti automātiski sāk radīt fakus un tā vien gribas iet un padžigitot uz ceļa.

30.9.18 16:16

sāku lasīt jundzes sarkano dzīvsudrabu (attapos, ka no sērijas esmu lasījusi vien gailes stiklus (patika), ņeporjadok). biju pārliecināta, ka šī ir tā grāmata, kurā visi pamazām pārtop par vampīriem, un komuņagas ir galvenie vampīri (un sākumā viss to apstiprināja - mistiski pazūd artūrs jaungada naktī, tad renārs ierodas atpūtas namā meža vidū pie mistiskā virsnieka (kur viņu noteikti sakož, un dažas sērijas, tpu, nodaļas vēlāk...). dzīvsudrabs tak arī ne velti ir sarkans!

filoloģojas fakultāte, kaunies, ka esmu tevi absolvējusi!
also, manā dzīvē ir par daudz lauras dreižes и иже с ними.

29.9.18 14:44

savukārt ērkšķu šovā interesantākais moments bija tas, ka man likās, ka tūlīt, tūlīt sievietes ar bērniem sāks draudzēties pret sievietēm bez bērniem, tak tomēr sadalījums būs klasiskais - smukās pret nesmukajām (pēc tam, kad izrādījās, ka dažām nesmukajām arī ir bērni).

29.9.18 11:47

Esmu atnākusi uz treniņu bez biksēm. Mīļo sirupin, vai es pardzivosu trx treniņu skinny džinsos? Ja pardzivosu, varēšu prasīt autogrāfu sindijailo, viņa pēc stundas tiekas te ar saviem sīkajiem faniem

28.9.18 12:59

vispār man arī pieklātos balsot par kpv, jo kultaku es nepabeidzu, bet jebkuru laikmetīgās mākslas muzeju esmu gatava mainīt pret šovu lauku sēta* jebkurā laikā. mīļākais apģērbs - izstaipītas trenūzenes. bet nu es te niekojos ar playing against type.

*jaunā sezona ļoti skumja, smaga un skarba. bet vērojot aiju d. arī citos šovos, aizdomājos - diez cik ātri šāda plaisa starp pašuztveri un to, kā tevi uztver citi, novedīs pie totālas šizohrēnijas. un cik liela ir šī plaisa man, tev, viņiem, viņām.

27.9.18 20:52

guļam no rīta gultā, skrullējam mabilkā, kas notiek nedēļas nogalē pilsētgalvā (offtopic - totāli vairs nemāku izklaidēties pilsētas apstākļos pēc pa pāķiem nodrillētas vasaras. ko cilvēki vispār dara rīgā?!). o, sestdien pārgājiens vecāķi-carnikava. moš aizejam, šito mizerablo attālumu var arī sūdīgā laikā noiet. pag, a kas rīko? kpv!

atjautīgi džeki, bondings pie dabas ir labāks, nekā koncertiņi un furšetiņi.

(a moš tiešām aiziet?)

26.9.18 09:18

Gugle neatbild uz jautājumu, cik stundu vajag, lai noklausītos visu tangerine dream diskografiju!

24.9.18 13:30

zin kā atšķirt trve garīgi neveselu cilvēku no visiem šitiem "man skumji, jo atkal līst lietus"?

otrie internetos ievāc pai-pai, bet pirmos tauta vai nu totāli ignorē, vai arī komentē tiem ko uzbrūkošu, naidīgu, aizvainojošu. par spīti prezumpētai līdzjūtībai un empātijai, trakums atgrūž un atbaida.

nu un, protams, pirmie neposto ik dienas soctīklos "instrukcijas kā maniem draugiem izturēties pret depresīvu/aspergerisku/autistisku/smth mani"

23.9.18 13:32

kā man patīk indieši! esmu sajūsmā, autore gūdrīdos novērtē pati savu grāmatu ar 5 ballēm no 5 :) pareizi, pie malas feiko kautrīgumu. (jā, mana YA literatūras izvēle kļūst pavisam jokaina, tak vai es varēju neizlasīt grāmatu ar tādu nosaukumu?)

un labākie revjū joprojām ir divnieku-trijnieku robežās.
https://www.goodreads.com/review/show/1789024828?book_show_action=true&from_review_page=1

(When a woman who continuously says “I’m a strong, independent woman” but every page in the book puts her relative to the boys in her life, Imma raise my eyebrows)

23.9.18 11:38

esmu vīlusies - gaidīju rudens iestāšanos ar aukstumu un negaisiem, bet laiks ir viegli dzestrs, taču patīkams (tikai šonakt beidzot aiztaisījām logus). varēja vēl doties vasaras atvadu turnejā ar luksuspreci neldiju. waze'ā ir atzīmēts pat baltijas vecākais un resnākais kadiķis! man patiešām sāk iepatikties waze un viņa mistikie galamērķi, tie atgriež ticību labajam - sak', cilvēkos joprojām mīt izziņas gars un vēlme parūpēties par citiem. tiesa, pagājušovīkend waze mani uzstājīgi dzina cauri straupes zirgu pastam, kurš, protams, bija slēgts un neizbraucams.

tā nu nostaigāju savus 13k soļu pa mežaparku, kas bija episki tukšs. pāris cilvēki uz galvenā ceļā, bet citādi vējš dzenā mirušās lapas utt. sociofobe gavilē. zini, kas ir latvieša sapnis neatkarīgi no tautības? tāds, lai pasaule kļūtu tukša vai vismaz tukšāka, tak tukša ne jau no viņa, un tomēr mistiskā veidā viņa dzīves līmenis nekristos - nemainītos ne pieejamās ērtības, ne pūliņu apjoms, kas pieliekams izdzīvošanas nodrošināšnai.

22.9.18 16:41

protams, ir rēcīgi, ka milzumdaudz potenciālo progresīvo (un progresīvā nodokļa!) vēlētāju ir mikrošmikro (ieskaitot mani!), tas ir, cilvēki, kuri jau tagad optimizē nodokļus pūzdami un svīzdami un nebūt netiecas atdot valstij un/vai trūcīgajiem pēc iespējas lielāku savu ienākumu daļu + mežonīgi kauc, tiklīdz kāds iepīkstas par pienesumu viņu nodokļu slogam aļa obligātais vsaoi vai medicīnas nodeviņa (kas, būsim godīgi, būtu tikai taisnīgi, lai arī nepatīkami).

tikpat rēcīgs ir naivais pieņēmums, ka lielie nodokļi jau nu neatturēs cilvēkus pelnīt vairāk. mani, piemēram, attur jau tagad (tāpēc arī mikrošmikro). also, sensenos laikos, kad pašnodarbinātajiem PVN nodoklītis ierubījās jau no 10k ls gadā, es tupa pārtraucu strādāt, pietuvojoties šim ciparam, jo lol, nau vērc.

bet tāds nu ir tas pretrunīgi balsojošs cilvēks (ieskaitot mani!).

19.9.18 19:47

izrādās, tas, kā es visu mūžu barojos, saucas intermittent fasting. man likās, ka citādi baroties nemaz nav iespējams, bet šeku reku
Powered by Sviesta Ciba