antarctica starts here

Jaunākais

1.9.14 16:39

spotted:
no muguras - kačoks, hipsterīgi izdzīti mati un uzraksts LATVIETIS uz t-krekla; no priekšas diemžēl paveras skats uz vīrieša cienīgu vēderu un regulāru paģiru izvagotu seju.
Tags:

1.9.14 09:56

es nespēju sevī atrast kaut kripatiņu baiļu no kara. daļēji tāpēc, ka citas raizesTM, daļēji tāpēc, ka drošība ir absurds koncepts enīvei, daļēji tāpēc: http://www.snob.ru/profile/9723/blog/79344

29.8.14 18:32

no otras puses,
http://www.sciencebasedmedicine.org/igg-food-intolerance-tests-what-does-the-science-say/

(ok, mazo paneli uztaisījām, we'll see)
Tags:

29.8.14 07:48

mana jauna mīļākā lapa:

http://symptoms.rightdiagnosis.com/cosymptoms/increased-ggt.htm
(tas ir krutāk par lielo medicīnas enciklopēdiju un ūdeni celī)

jaunākās ziņas, garlaicīgi )
Tags:

28.8.14 12:31

man bija arī tauku teorija ---> toksīni (da jebkādi, brīva vieta fantāzijai) palēnām uzkrājušies tur, kur tie parasti uzkrājas (taukšūnās), sasnieguši kritisko punktu, uztaisīja ČP, tālāk sākās veselīgs dzīvesveida, tauki pazūd, un viss, ko tie glabājuši, nonāk atpakaļ asinsritē un kādu laiku taisa haju. pēc šīs teorijas visiem simptomiem vajadzētu izzust, kad svara samazināšanās apstājas (ir noticis, bet). tātad teorija ir pilnīgi vai daļēji kļūdaina.

ļoti gribas uztaisīt slēpto alerģiju/nepanesību testu (kaut vai tāpēc: http://en.wikipedia.org/wiki/Gluten-sensitive_enteropathy-associated_conditions#Neurological_disorders, bet ne tikai, daudz jokainu faktu mūža garumā), kaut vai lai izslēgtu šādu iespēju. vispiemērotākais šķiet šis: http://www.laboratorija.lv/lv/item/129-partikas_nepanesamibas_un_alergijas_tests_imupro.html, taču mazliet жаба душит sakarā ar 400 eiru izmaksām (man ir arī citas idejas, kā tos izlietot; jāiepērk led spuldzītes par godu jaunajiem elektrības tarifiem, pie mājas klimata kontroles gribas piestrādāt utt utml. un vispār, а если завтра война, а я уставший?)
patiesībā pilnībā pietiktu ar 90, ne 270 alergēnu testu (sk. http://212.227.241.121/imupro-international/media/files/the_tested_foods_at_a_glance.pdf), jo m. nepatērē bambusa dzinumus un citu eksotiku tādos daudzumos, lai tie astātu kādu postošu ietekmi, taču imupro100 latvijā dabūt nevar, vai arī es neesmu izfiškojusi, kā.
vēl viena iespēja - mazais 30 alergēnu panelis (kvieši, tomāti, laktoze...) par nieka 24 eirām. hm. hm. hm. beet tur stilīgu bukletu bonusā neatsūta.
Tags:

28.8.14 10:56

aktuālā migrācija ru-->lv (ne tikai, bet arī)

http://dkuzmin.livejournal.com/554557.html

27.8.14 15:47

rajons un māksla, vol 3

Tags:

27.8.14 12:12

top tiešās pirkšanas pulciņš vecmīlgrāvī/vecāķos, who's in?

27.8.14 10:16

http://blog.petflow.com/vegetable-regrow/?utm_content=bufferf6c88&utm_medium=Facebook&utm_source=sungazing&utm_campaign=PFPost

kaut kad jau piefiksēju, ka jebkāds bazilika atgriezums izdzen saknes un atražo sevi, ja turi to ūdenī. selerijas un burkāni gaida savu kārtu.

26.8.14 16:23

šodien redzēju rimi auzu krējumu, apraudājos aiz laimes (visu dienu velk uz griķiem ar krējumu) un nopirku aš 2 iepakojumus. rudenī velk arī uz ikvakara čai masala, kur lieti noder riekstu piens (tas gan savairojies pat rajončega veikalos). varbūt lv ražotājiem ir vērts beigt izsmiet hipsterus un sākt uztvert mūs kā potenciālus klientus? es labprāt pirktu vietējo auzu pienu, ne zviedru ražojuma. no otras puses, ja jau es esmu tik gudra, kāpēc es nevarētu to masveidā producēt pati. jautājums paceļas, bet nenolaižas.

26.8.14 09:13

medkopsavilkums uz vasaras beigām.

īstās lēkmes nav bijis kopš maija [fjū], tomēr priekšvēstneši vēl joprojām nāk regulāri aptuveni reizi mēnesī ar vājumu, stīvumu, stiprām konvulsijām/krampjiem, paaugstinātu uzbudinātību, atmiņas/spriestpējas akūtu pasliktināšanos uz pāris diennaktīm vai mazāk. aknu marķieri bija daļēji normalizējušies, bet dzelzs joprojām spītīgi turas virs normas (nepsihoju tikai tāpēc, ka feritīns ir normāls, tātad lai kas arī tur peldētu asinīs, patoloģiska nogulsnēšanās audos šobrīd nenotiek) (NB - kā reiz pienācis laiks analīzes atkārtot).

man tas viss joprojām izskatās pēc neskaidras etioloģijas toksikozes (rau, kad gulēju teltī visa tāda vīnā, alū, uzlējumā un kanabinoīdos, lenora arī sūdzējusies, ka esmu viņu nospārdījusi, a es parasti guļu kā baļķis, un es negribētu redzēt savus aknu marķierus nākamajā rītā).

kaut kad uzskrēju uz ielas m. tantei, ar kuru mēs abas izliekamies, ka ģimenes naida nav. pajautāju, vai tiešām, tiešām m. nekad nav bijusi dzelte. atbildēja: nezinu, mums visiem (ģimenē) ir dzeltena āda. muahahā.

ik pa brīdim pieķeru sevi dusmojamies uz m. ne tāpēc, ka viņš būtu nevesels, bet tāpēc, ka viņš nedara visu, lai izveseļotos. pareizāk sakot, pēc saviem kritērijiem dara - priekš cilvēka, kurš 2004., neveiksmīgi lecot no jumta ielauzis abas kājas un trīs nākamos mēnešus nespēja normāli pastaigāt, tomēr nevērsās pie traumatologa vai tml (viens celis joprojām izskatās dīvaini), ir noticis Milzu Progress. bet ne priekš manis - es būtu šturmējusi visas medicīnas iestādes tuvējo 200 km radiusā un aizsūtījusi matu šķipsnu kaut kur nezin kur un vispār, karoče, Izrādītu Iniciatīvu, tāpēc atsevišķos brīžos jūtos kā gruzdoša pagale. gribas ātri viņā iemiesoties un izdarīt Visu Labāk. attiecīgi, gribas sākt studēt melno maģiju (vienīgais ezotērētais novirziens, kurš konceptuāli simpatizē)
Tags:

25.8.14 08:51

ja tu kādam palīdzi, tad vēlies saņemt arī kaut ko pretī. man pilnīgi pietiktu ar to, ka palīdzībai būtu manāms kāds efekts, tobiš lai palīdzības objekts justos labi. ja tā nenotiek, ieslēdzas vēlme taupīt enerģiju un nedarīt ņihuja.
tāpat palīdzības mērķis ir ---> iemācīt cilvēkam ar otro, piekto vai piecdesmito reizi tikt ar situāciju galā pašam. ja tā nenotiek, bet, tieši otrādi, spēja tikt galā ar kaut ko atrofējas arvien vairāk, šāda palīdzība ir kaitnieciska un pārtraucama.

protams, ir kaut kādi palīdzības veidi, uz kuriem neesmu spējīga principā. uzklausīt, dot padomu, piezvanīt, noskaidrot, nokārtot, iedot, bļā, naudu - jā. uzklausīt un procesā pūst un vaidēt - nē. tāpat es nesaprotu, kāpēc, ja kādā brīdī notiek kaut kāds besis, tas ir jāvazā sev līdzi visu dienu un nepārtraukti jāatgremo, saindējot jebko, kas tajā dienā vēl varētu notikt. tāpat, ja esmu skaidrā, mans dienas vārdu limits ir visai ierobežots, un, kad esmu to izrunājusi, nevēlos vairs runāt ne par ko. domājams, saprātīgs cilvēks būtu iecietīgs pret manu atsaldētību un rociņas turēšanai ieviestu psihoterapeitu vai da jebko.

24.8.14 20:47

ar juodaragi sanāca tā, ka piecas minūtes pirms izbraukšanas sadusmojos uz m. tā, ka uz diennakti aizgāju dzīvot uz citu telti pie lenoras. biju tik ļoti dusmīga, ka sāku dzert visu pēc kārtas+nopīpēju visu nefolka zāli. tas nebija prātīgi darīts, jo nākamajā dienā es biju ne tikai dusmīga, bet arī ļoti paģiraina. tajā brīdī, kad es vairs nebiju paģiraina un arī mazāk dusmīga, un sataisījos beidzot pamest telti, pazuda saule un sākās pērkona negaiss ar krusu, bet telšu pilsētiņa pārvērtās par dubļu jūru. and also the trees kavēja veselu stundu, jo grupa pirms viņiem nekādi nespēja beigt, bet kad sāka, ilgi neturpināja, jo lietus bija satecējis ģitārās utt utml.

patiesībā tas nebija nemaz tik slikts juodaragis (kaut vai tāpēc ka tikpat kā nebija visādu tautasdziesmu dziedoņu), bet man gribas ieturēt nīgro toni.

21.8.14 14:46

rajons turpina mākslinieciski izpausties.

Tags:

21.8.14 10:21

mans vīrs par mani:

jūs esat gandrīz līdzvērtīgi*. atšķirība ir tā, ka tu proti arī paklusēt, kad vajag, neesi resna, nenēsā milzīgu pulksteni, jo tev ir laba laika izjūta, un nebāz degunu citā šķīvī. un tu nelielies.

*ar kādu viņa kolēģi, kurš arī vienmēr zina, Kā Vajag.

21.8.14 09:02

nebeidzams hajs par sirsniņu manā feisbukā un ciur nebeidz pārsteigt. nē, es saprotu, brīvā valstī ikvienam ir tiesības cepties par jebko un neko, bet man, kurai ar simboliem ir gaužām sūdīgas attiecības, šķiet, ka, ja latvijas iedzīvotāji ieguldītu kaut vai kripatu tās enerģijas, ko viņi velta cīņai ar un par simboliem (garumzīmes, latiņš, latvijas himna... you name it), tad...

http://klab.lv/users/porcupine/114060.html (ja grib pacepties tikai par arhitektūru)

ļ. labi atceros, ka čehu tendence ņirgt 5 minūtes no vietas par kādu manu kļūdu viņu nevalodā un neko nepaskaidrot kopā ar nespēju runāt svešvalodās un, kā teiktu delfi, koju "apokaliptisko" stāvokli, vēl joprojām kādai manai smadzeņu reptiloīdai daļai liek domāt par viņiem kā par iedomīgiem ībļiem.

20.8.14 10:04

karstumu panesu labi un lieliski, problēmu nav, bet rudens un ziema man patīk n reizes labāk KĀ KONCEPTS. nemaz nerunājot, ka tās dažas vasaras nedēļas kriminālajā un huļigānisma hronikā lieliski parāda, uz ko būtu spējīgi līdzcilvēki karstasinīgākā klimata apstākļos (kopš grādi nokritušies, grāvī valda miers, neticami).

karoče, esmu sajūsmā par laikapstākļiem.

18.8.14 09:08

es taču teicu, ka vēdiskie sievietes pienākumi mani vajā. vakar tie tika apspriesti manā klātbūtnē atkal (runāt patīkamā balsī par patīkamām lietām, vienmēr piekāpties utt utml). kādā brīdī runātāja pagriezās pret mums un sacīja: to nevajadzētu apspriest m. klātbūtnē, lai viņš neuzzinātu visus sieviešu noslēpumus, bet otra atteica: ak, vīriešiem tas patīk tāpat, pat ja viņi zina, kā un kāpēc tas notiek.
m. teica pēc tam, ka viņam palika bail.

17.8.14 19:55

visu vakaru riju ķīšezera krastā šīs grāmatas* autora pagatavoto; rekomendēju.

*http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/79813-indiesu_vegetarie_edieni.html

atlikušo visu vakaru tulkošu jauno seriālu. raganas ir jaunie mirdzošie vampīri?dzīve ir kļuvusi pagalam mietpilsoniska, un šoreiz labi, ka tā.

15.8.14 16:05

lasu feisbukā vietējo ziņu kopienā (mums te šodien parkā sabantujs par godu visādiem zelta kāzu svinētājiem):

Вы знаете, они пришли сюда держась за руки..и вот думается, за столько лет, ведь не раз и ни два им случалось обижаться, сердиться, усмирять гордыню, терпеть боль... lai tagad vienu reizi viņiem uzspēlē orķestris, ušakovs iedod kartiņu, un internetā kāds ieraksta pāris salkanas rindiņas.

bet cik ļoti vajadzētu (tiem, kam patīk žesti) aiziet un uzraut pārmaiņas pēc kādu āriju zem logiem tiem, kuriem pietika saprāta nedarīt visu augstākminēto un izšķirties laicīgi.
Powered by Sviesta Ciba