antarctica starts here

Jaunākais

27.9.16 12:32

pārāk skaisti, lai būtu patiesība, bet tomēr ir!

https://www.perkamkopa.lv/lv/product/22495/Dizas-gobas-valite-pret-nomaktibu

27.9.16 10:10

ko es apskaužu: 1) cilvēkus, kurus sajūsmina viņu darbs. nevis vienkārši patīk, neapgrūtina, ienes naudu un brīžiem kaut ko interesantu vai izglītojošu (un kaulus lauž ne tik bieži), bet tā, ka reāli iedvesmo. viņi staigā apkārt un vnk fontanē. no vienas puses, varētu apskaust visus, kuri fontanē, neiepisuši kaut ko vēnā, bet
(un, ja viņi vēl dara kaut ko objektīvi noderīgu, es vispār izkūstu un zaļā skaudības šļurā noteku gar sienu)

2) evelīnu kovaļevsku (nav vēl aktuāli, bet skaužu preventīvi). pēdējo reizi viņu redzēju ekrānā kaut kad gadsimtu mijā, kopš skatos sūdšovus, redzu viņu reklāmās un esmu šokā - vai viņa ir iekapsulējusies? 50 (vai 40? nu, vienalga) g.v. sieviete ar 100 bērniem nevar izskatīties TĀ! turklāt m. (slavenību eksperts profesijas dēļ) apstiprina, ka viss čotka, nekāda fotošopa, nekādu grumbu pietuvinātā režīmā, turklāt viņa pat īsti nekrāsojoties.

3) gan jau vēl kaut ko, pag

26.9.16 11:42

nevaru vēl saprast, vai ciba izaugot/novecojot/whatever kļūst ļaunāka, vai vnk katram piemītošais ļaunumz beidzot uzņem pieaugušo apgriezienus.

25.9.16 12:34

mīļo sīrupiņ, oktobrī man paliks 34 gadi, un es sev detektēju attīstības traucējumus. tikai pēdējā ~gada laikā esmu sākusi ievērot, cik sūdīga skaņa ir visos apmeklētajos pasākumos UN tas ir sācis man traucēt. depo es vairs nevaru klausīties neko; ieslēdz kaut vai maģi, un tāpat skanēs kā aizsmakušā mucā. vecums vai vnk pieļurbāšanās iztrūkums liek manīt visādus defektus, kas kādreiz likās efekti?

no otras puses, mājās es joprojām mierīgi iztieku ar datortumbām un nereāli slinkoju pieslēgt lielo monitoru, lūrot visu, ko gribas lūrēt, uz maza sūdaina laptopa, jo nejūtu atšķirību.

bet vispār interesanti, vai pienāks reiz/beidzot tas brīdis, kad varēšu teikt par sevi, ka man ir "dārga gaume" vai "es gribu kaut ko vairāk", vai "tas neatbilst manai vecuma grupai" or smth.

22.9.16 19:26 - ja jau tad jauuzdāviniet, lūdzu, tuvojošā dzd, nieka 42 dolāri.

20.9.16 23:08

sākumā es domāju, ka viņš runā pa mobilo. bet nē, viņš vienkārši runāja.

sākumā bija stāsti ar vadmotīvu "man piedāvā - es atsakos". visi mikriņu šoferi mani jau pazīst un saka: kāp iekšā, bračka, aizvedīsim par velti. bet nē, es vienmēr samaksāju. tagad braucu uz galeriju centrs, speciāli uzpucējos, nomainīju krosenes pret kurpēm. džeki man piedāvā: sak, bračka, atvedīsim tev no ārzemēm firmas džinsus, apavus, saki tik, kādus, bet es labāk samaksāju. eiro 60, 70, pat 100.

tā uzmanīgāk sāku klausīties pie sarkandaugavas, kad viņš iesaucās: sarķene! un panesās sieviešu tēma. sarķenē es sešus gadus dzīvoju ar meiču, bet tad mums dzīvokli atņēma. man ir dzīvoklis grāvī, es viņai saku: dzīvo ar mani. bet izrādījās, ka viņai ir problēmas. viņa plēš stiklus, dedzina mantas. es viņai saku: nekā personīga, vecenīt, bet tev jāiet uz traķeni. tur arī viņa joprojām atrodas. es ciemos nebraucu, jāved cigaretes, bet man pašam vajag. piena paku es aizvestu, bet viņa prasa cigaretes, daudz.

uz romantisko atmiņu fona viņš centās iepazīties ar vistuvāk sēdošo sievieti, kura nereaģēja un izvilka mobilo. samsungs? tev ir samsungs? samsungs - tas ir banāli. lūk, ja tev būtu [kaut kāds aifons hujaifons], tad es teiktu: o, skat, arī rīgā tādi ir! bet samsungs - tas ir banāli!

pamanot, ka sievietei ir laulību gredzens, viņš ņēmās atvainoties, bet, kad viņa izkāpa ārā, kritika atjaunojās. precējusies. no 3 līdz 4 viņai bija jāvāra zupa, bet nu jau 7, un viņa tikai tagad brauc mājās. es, ja manējā man saka: gribi ko karstu? uzsildīšu tev mikroviļņu krāsnī sviestmaizi, atbildu: man vajag boršču. svaigu, gardu, kārtīgu. es taču neprasu neko daudz, es taču neprasu soļanku. soļanku taisa no 5 veidu gaļas [tālāk seko detalizēts soļankas receptes atstāsts]. apmēram uz to brīdi es arī izkāpu. o, pārītis! vēl skolu nav beiguši, bet jau rociņās staigā. man pašam daudz, man pašam jau 40 (psc, te nodomāju es, psc, šis cilvēks, kurš izskatās vismaz uz 60, ir tikai 6 gadus vecāks par mani)

***

mikriņos jauna reklāma. "tevi kaut kas kaitina? neraksti cibā, iesūti apollo sos un laimē putekļusūcēju!"

20.9.16 15:49

ilgi dauzīju galvu pret klavieri, līdz anonīmā лань pārtapa par stirnu vārdā lauma (fonētiski ļ. jūtīgs tulkojums, jāsaka).
Tags:

19.9.16 18:03

nasa uztaisījuši astroloģisko zīmju apdeitu, sorz beibes (un džeki)
es tagad ne tikai neesmu skorpions, es neesmu NEKAS

http://www.cosmopolitan.co.uk/entertainment/news/a45943/star-sign-horoscope-change-2016/

16.9.16 09:31

man čista nebūtu iebildumu dzīvot laukos, taču tā, lai tas nebūtu kā "senčiem" vai lauciniekiem N paaudzēs, negribu dzīvi bez ērtībām*, negribu mikroskopiskos lodziņus, pateicoties kuriem iekšā ir nemitīga puskrēsla, negribu ziemā par savu galveno hobiju atzīt krāsns kurināšanu (tāpat tupot nemitīgajos +17 grādos). es pat būtu ar mieru izklaidēties, auzdzējot kazas vai topinambūrus, ja no tā nebūtu atkarīga mana iztika. vārdsakot - gribu kaut ko samērā ekskluzīvu**.

*jā jā, visu var ievilkt paši. ja tev ir sākumkapitāls. mana vectēva bērnības mājās, kas atrodas ludzas nomalē (jo ludza galgalā līdz tām aizstiepās), kaut kad 21. gs. sākumā pilsēta beidzot ievilka ūdeni. bija lieli prieki. teorētiski viņi būtu varējuši ievilkt ūdensvadu no akas paši. taču modernizācija nu ir tā lieta, ko pārsvarā nevar atļauties trve laucinieki. viņi ir trūcīgāki pat par tiem pilsētniekiem, kuri pārtiek no ad verbum stipendijas un kaut kādiem grašiem par studentu skološanu.

**arvien vairāk un vairāk cilvēku, kuri "pārceļas" uz laukiem - daži tāpat ķipa saplūst ar dabu, daži dzen kaut kādus aroniju vīniņus vai darina pastalas, ko tirgot kalnciema tirdziņā, bet vienmēr, vienmēr uz ziemu atgriežas pilsētā, baudot "labāko no abām pasaulēm", dzīvei laukos kļūstot par tādu pašu noteikta sabiedrības slāņa hobiju kā atkritumu šķirošana vai veselīgs dzīvesveids.

15.9.16 17:08

seno laiku sakarā man prātā nāk kādreiz dzirdētais, un (slinkums gūglēt!) kāds to varētu apstiprināt/apgāzt. čista visādām frančangļu valodām fonētika ir tāda, kāda ir, jo nepārejošas cingas dēļ visi staigāja bez zobiem un šļupstēja?

15.9.16 09:34

vispār šīs varētu būt jaunās cibas melnās apenes: iedomājies, kā izvērstos tava dzīve senākos apstākļos.

es, piemēram, nomirtu pati savā dzimšanas brīdī, ko nepārdzīvotu arī mana māte. mans nelaulātais draugs nomirtu mēnesi pēc piedzimšanas. bet nu, pieņemsim, ka izdzīvotu. dzīvotu es tagadējā krāslavas rajončega teritorijā dzimtas mājās. skolas izglītību droši vien ka iegūtu, lai arī nāktos kājām mērot ceļu 8 km uz vienu pusi, kopā tātad 16. katru dienu, jā. es esmu pirmā savā ģimenē, kam ir augstākā izglītība*, kas, btw, man neizmaksāja ne santīma.

12 gados man izgrieza aklo zarnu. mana vecāmāte piedzīvoja to pašu operāciju apmēram tajā pašā vecumā, taču viņai to veica, atsāpinot tikai vēdera rajonu. atsāpināšana bija tāda daļēja, turklāt tāpat varēja just, ka rakājas pa iekšām.

vasarā ganītu govis, ziemu pavadītu, galvenokārt kurinot krāsni, pie kuras notupētu lielāko diennakts daļu.

dzimtas māju man, btw, vairs nav, jo pie pirmās izvdevības tās pameta pilnīgi visi.

*mātei ir kkāda dīvainā profesionālā, kas saucas "rasēšanas un amatu mācības skolotāja" (nav strādājusi specialitātē nevienu dienu), bet nu, pieņemsim, tā tāda laikmeta iezīme. tēvs ar izglītību neapgrūtinājās, pa taisno aizgāja biznesā un "biznesā".

14.9.16 16:02

всем бы, кажется, красотка,
да у ней, кажись, сухотка,
ну как спичка, слышь, тонка,
чай, в обхват-то три вершка.

tulkoju un domāju par laikiem, kad būtu nošeimota sešas pēdas zem zemes.
Tags:

14.9.16 14:50

kuprainītis drāž kā auka... ... ...

bļe, iziešu ka beidzot laukā.
Tags:

13.9.16 13:44

kā es šon jūtos cibā )

12.9.16 15:54

nu jā, sonitā beibes pārdod vīriem pa_tiešo, bet nu da labi, kurš neuztver bērnus kā kapitālu, ko pēc iespējas veiksmīgāk ieguldīt tādā vai citādā veidā un dabūt tādas vai citādas dividendes. (tas ir, es varētu pateikt, kurš (kuri) neuztver, bet tā tomēr tāda moderna izvirtība)

12.9.16 10:20

šorīt pēkšņi atcerējos ainu no m. laikiem darbā valsts kancelejā. kad viņiem uz rediģēšanu atnesa kārtējo papīru kalnu, lūcija t., darbiniece ar vislielāko stāžu šajā iestādē, sāka raudāt un tā arī nebeidza. rediģēja un šņukstēja, rediģēja un šņukstēja.

es vispār zinu, ko gribu ar to pateikt, bet neteikšu

11.9.16 12:59

sākumā cilvēko vnk sprāgst nost no bada un remdējot citu radību badu. tad šī problēma kaut kā nebūt tiek atrisināta, life expectancy pieaug, cilvēki sāka mirt no dažādām infekcijas slimībām. medicīna attīstās, life expectancy turpina pieaugt, un nu cilvēki dzīvo tik ilgi, ka nu jau viņus piebeidz dažādi audzēji un sirds-asinsvadu slimības.

ir cilvēki, kuri brēc, ka ceļš uz labklājību ir greizs, jo RADA arvien jaunas problēmas, lai gan, manuprāt, tas vnk ieved cilvēku tur, kur pirms tam viņš savu kāju nav spēris, kur viņš sastopas ar JAUNĀM problēmām, kuras, atttiecīgi, risina. traģēdija? nedomāju.

okz, cilvēki tik ilgi ir bijuši kopā ne to labāko iemeslu dēļ, ka nu viņi ir priecīgi NEBŪT kopā, sēdēt internetos, mirt savos dzīvokļos vieni paši un tapt atrasti divus gadus vēlāk; 1-2 paaudzes vēlāk cilvēki atcerēsies, ka citi nav tikai bēdu un satraukumu avots, un tusēs kopā uz jauniem noteikumiem. jebal, cik optimistiski es esmu noskaņota pēdējā laikā!

***

zviedru mīlas teorijas sakarā mani vairāk pārsteidza kas cits. ļoti turīgi cilvēki dzīvo astrīdas cienīgos dzīvokļos, ar padlaiku sekcijām, ulmaņlaika datormonitoriem un biezekrāna televizoriem. neviens nav uzbliezis trīsstāvu pili ar fļugeriem leoparģikā un nebraukā ar bembi. ar to man skandināvi ļ. simpatizē. lai gan slaveno cos m., piemēram, dēvē par ogres trikotāžu, un nav tā, ka es viņam nepiekristu.

10.9.16 23:59

kāposta gredzens - laimīgi kopā

Jūs esat laimīgi kopā, un jūsu attiecības ir prieka un stabilitātes avots. Kāposts simbolizē ko pamatīgu, tā stiprās saknes ir kā jūsu nesatricināmā mīlestība vienam pret otru, bet lapas slēpj neskaitāmos burvīgos mirkļus, kurus jau esat aizvadījuši kopā un kurus vēl tikai piedzīvosiet!

http://www.3windknots.com/lv/rotu-kolekcijas/page-853331/k%C4%81posta-gredzens-laim%C4%ABgi-kop%C4%81

(varbūt tomēr tikt pie tiem laulībgredzeniem?)

10.9.16 13:52

to, ka cilvēkam var ne tikai nebūt reliģiskās identitātes, bet pat nepieciešamības pēc tās, lielākā daļa puslīdz saprot; nacionālā identitāte gan daudziem šķiet neizbēgama vai kaut kas, ar ko vajadzētu opreģelitsa. da labi! piemetiet cilvēkam vienu-otru subkultūras identitāti, un viņš grupēsies pavisam citu motīvu vadīts, nevaidēdams kompleksos par vietu, kas tukša stāv.

8.9.16 20:36

vajag gan:

http://klab.lv/community/vajag/1826972.html
Powered by Sviesta Ciba