Pastaiga


April 13th, 2021

(no subject) @ 01:59 pm

[info]virginia_rabbit:
tezauram vajadzētu rebrendingu, man ir apnicis uz to skatīties.
 

(no subject) @ 01:40 pm

[info]virginia_rabbit:
Tags: , ,

Eižena zīmētā galda spēle turpmāk pieejama arī viņa youtubes abonentiem!

 

(no subject) @ 01:13 pm

[info]honeybee:
Vakar tātad "veicu izpēti", uz divām izdzērām šampanieti un pudeli balzama, pa ceļam mājās sasmīdināju taksistu, aizgājām pie Daugavas uzpīpēt. Mazuzticami avoti ziņo, ka pirmo daļu sejā nevarot redzēt. Droši vien taksists Klāvs pie vainas. ^.^
 

smack @ 12:29 pm

[info]virginia_rabbit, posting in [info]iztulko:
eu, nariki, palīdziet.
kā latviski nosaukt SMACK?
(vārdu rindā: heroin, smack, alcohol)
paldies!
 

(no subject) @ 11:39 am

[info]honeybee:
Ja tu esi situācijā, kurā ārēju apstākļu dēļ tiek apdraudēti daudzi cilvēki, piemēram, visa latvju nācija un viņu nemirstīgās dvēseles, un vari paraut sviru, lai viņu vietā apdraudētu nelielu skaitu cilvēku, piemēram, tos cilvēkus, kas grib kļūt par dzīvesbiedriem, "pareizā atbilde šajā mākslīgajā dilemmā ir: nepieskarties svirai. Sviras paraušana padara parāvēju līdzvainīgu". (Galv. red. citāts izrauts no konteksta, bet, manuprāt, ne dramatiski. Pirmajā teikuma daļā savukārt lietots pārspīlējums, manuprāt, diezgan dramatisks.)
 

ok @ 11:26 am

[info]ingmars:
Ir vairāk nekā skaidrs, ka mēs neiegājām galinātājā.
 

gnar @ 10:59 am

[info]ingmars:
Jūs, piemēram, zinājāt, ka skeitbordings ir grūts?
 

(no subject) @ 10:56 am

[info]avralavral:
Patīk zīriņu* riešana. Viņi "rej" (vau vau vau vau vau! [pauze] vau vau vau!), kad jūt briesmas vai kad kāds tuvojas viņu dzīves vietai. Senāk domāju, ka viņi atdarina – kā daudzi putni mēdz darīt – suņus, kuri riešanu izmanto tādiem pašiem mērķiem. Tagad dzirdu caur skursteni, kā viņi (laikam jau ligzdu taisa) ik pa brīdim viens uz otru ierejas, bet jau tādā maigākā, augstākā, bērnišķīgākā balsī. Līdztekus visām citām skaņām, kuras viņi izdod, piemēram, tādai kā skaļai, enerģiskai vaimanāšanai: vāi vāi vāi.

*Šķiet, ka zīriņi, nevaru saprast. Zinu tikai tik daudz, ka visus baltos putnus, kas dzīvo pie jūras un nav gulbji, nevajag saukt par "kaijām".
 

par trikiem @ 10:33 am

[info]ingmars:
Jau kādu laiku manā prātā ir doma, ka gribētu dabūt treniņa balisong (bez asas malas), bet tie ir tik dārgi, un es neesmu drošs, vai man būtu interesanti tam veltīt laiku. Iespējams, būtu smieklīgi iemācīties dažus trikus, kā arī man ir priekšstats, ka balisong ir patīkama fizika.

Pēdējās dažas dienas daudz braucu ar skrituļdēli, ko ziemā nebiju darījis nemaz. Aizvakar ar Eiženu aizbraucām uz Mežaparku. Viņš visu ceļu ar skūteri centās no manis aizbēgt, un brīžiem bija jāpieliek pūles, lai viņam turētu līdzi. Viņam pēc tam bija sarkana seja, viņš bija sasvīdis, bet pozitīvi pārsteidza tas, cik viņš bija žigls un cik motivēts sacensties. Domāju, tas bija tādēļ, ka Līgatnes braucienā viņš bija noguris un skubināms turpināt ceļu, savukārt tagad es biju tas, kurš ierosināja nenogurt un nesasvīst. Beigās, protams, nogurt un sasvīst nebija slikta doma.

Stacionāri olliji sanāk gandrīz katru reizi, augstums ir ciešams, varētu būt labāk, bet man šķiet, ka tehniski tie ir pareizi, un augstums pieaugs līdz ar pieredzi. Regulāri cenšos pārvarēt nedrošību un mēģināt to darīt kustībā, pamazām progresēju, reizēm sanāk, atkal jau jāsaka tas pats – diezgan zemi, bet domāju, ka tehniski puslīdz pareizi, tādēļ tas ir tikai laika jautājums. Piedomāju pie roku kustībām, lai mazinātu tendenci griezties ar seju pa priekšu.

Šeit ir piemērs manam ollijam kustībā: https://www.instagram.com/p/CNcq-LWpE-s/
 

very drained @ 10:12 am

[info]ingmars:
Sākumā neviens pat nezināja, ka Bladee ir tik daudz talanta (protams, arī apbrīnojami producenti, piemēram, Whitearmor).
 

(no subject) @ 09:37 am

[info]virginia_rabbit:
Current Music: bladee - Reality Surf

Listen to your heart
Mirror, mirror, the reflection of the law
I just wanna show you something new (new)
Everything is funny when you see it
DVD, my life is a cartoon

https://www.youtube.com/watch?v=xUAgawZAi5g
 

April 12th, 2021

parti @ 10:02 pm

[info]helmsdeep:
es cibā formāli esmu kopš 2016., aktīvi kopš pērn, un ever since esmu juties mazliet kā aiz pieklājības līdzi paņemts neveikls viesis svešā ballītē, kur lai arī veselajam saprātam ir diezgan skaidrs, ka es nevienam nahuj neinteresēju, tomēr visu laiku pavada neliels anxis, ka uz mani kāds/-a skatās un klusi ņirdz, bet pēdējās dienās vismaz atnāca tas ballītes pēc-pusnakts moments, kad varu uzelpot, jo točna, TOČNA zinu, ka uz mani neviens neskatās, jo daži galvenie ballītes dalībnieki ir skurbumā pēkšņi sākuši kārtot gadu garumā ielaistu savstarpējo attiecību puvi, un pēkšņi viss noklusētais nāk gaismā, kāds stūrī raud, gaisā var karināt cirvjus, jo uzpīpēt vajag pat tiem, kas nepīpē nekad
 

(no subject) @ 01:04 pm

[info]honeybee:
"galīgi nedomāt līdzi" ir tad, kad tu mēnesi pirms maģistra nodošanas pasūti grāmatu, kas "studijās varētu noderēt", nu jeziņ kurš teica, ka tu turpināsi tur studēt?
(bakalaurā ap šo laiku es biju pārliecināta, ka turpināšu studēt antro)
 

(no subject) @ 09:34 am

[info]juris_tilts:
Manuprāt, ir pilnīgi skairds, ka Agesei Irbei ir jāatkāpjas no telos.lv galvenās redaktores amata. Par to, vai no visiem amatiem protālā, es neesmu drošs. Spriediet katrs pats.
Šāda kāda redakcijas darbinieka ārdīšanās internetā, cilvēku vajāšana, apvainošana, draudēšana nav savienojama ar darbošanos attiecīgajā portāla redakcijā, tas, manuprāt, ir pilnībā skaidrs. Viņa uzvedība nevis nedaudz, bet tālu pārsniedz visas robežas. Agnese Irbe nav spējusi nodrošināt, ka šī cilvēka (starp citu, iepriekš viegli paredzamā) uzvedība grauj portāla reputāciju un pilnībā diskreditē tā sludinātos mērķus un vērtības. Vietā par galveno redaktoru, manuprāt, būtu jānāk kādam, kas šādas situācijas iepriekš spēj paredzēt un nepieļaut un, ja tādas tomēr rodas, ātri un veiksmīgi spēj tikt ar tām galā.

Brīdinu, ka pie šī ieraksta beidzot arī manā žurnālā cilvēki var tikt izbanoti. Drīkst paust pilnībā pretējus viedokļus, bet civilizētā veidā.
 

(no subject) @ 01:16 am

[info]wowow:
Simpātiski, ka telos.lv lieto vārdu "aplāde" savām Sarunām, Terminoloģijas komisija bišķi par ātru padevās, nomainot šo visai veiksmīgo podkāsta latviskojumu uz "raidierakstiem", tas gan nebūs dzīvotājs. Paplašinoties latviskajam saturam šajā formātā gan jau ka aplādes būtu ar laiku iedzīvojušās.
 

April 11th, 2021

(no subject) @ 11:28 pm

[info]honeybee:
Eu, kas ar snorki?

(Un kāpēc es pēkšņi aizmirsu, kā ielinkot?)
 

affair @ 09:40 pm

[info]helmsdeep:
pavasara romāns ar xanīti

ceru, ka viņš manī pārāk neieķersies, jo, lai arī pagaidām ir baigi mīļi un jauki, neredzu šīm attiecībām ilgtermiņa nāktoni
 

(no subject) @ 09:09 pm

(no subject) @ 05:51 pm

[info]honeybee:
- palasu cibā, kā cilvēkiem nepatīk nespējas teorijas
- atceros, ka man ir nespējas teorijās jāpalasa lasāmteksts
- lasāmtekstā starp visu citu tiek izstāstīti arī nacistu estētikas principi (nu, to, kas trū nacisti, no Hitlera laikiem)
- sajūta tāda, it kā būtu lasījusi pukošanos par mākslu pie cibiņiem, kam nepatīk nespējas teorijas (nu, labāk savilkta kopā loģika, bet ciba jau nau zinātnisks teksts)
 

(no subject) @ 03:02 pm

[info]wowow:
Medūzas podkasts par kara neizbēgamību
 

Pastaiga