Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Skaista akcija pret vienu no skarbākajām dzimumu nelīdztiesības blaknēm.
Cena, kuru vīrieši maksā par nosacīti patriarhālajām privilēģijām, vienmēr ir bijusi pārāk augsta.
  • Tiešām labs!
  • Kāds sakars vīriešu pašnāvībām ar patriarhālajām privilēģijām?
    • Tiešs.
      • Izvairies no atbildes!
        • Oj, nu grūti pacelt rociņu līdz googlei?

          Sāksim ar wikipēdiju: Many researchers have attempted to find explanations for why gender is such a significant indicator for suicide. A common explanation relies on the social constructions of hegemonic masculinity and femininity. According to literature on gender and suicide, male suicide rates are explained in terms of traditional gender roles. Male gender roles tend to emphasize greater levels of strength, independence, risk-taking behavior, economic status, individualism.[17][18][19] Reinforcement of this gender role often prevents males from seeking help for suicidal feelings and depression.[20]

          Numerous other factors have been put forward as the cause of the gender paradox. Part of the gap may be explained by heightened levels of stress that result from traditional gender roles. For example, the death of a spouse and divorce are risk factors for suicide in both genders, but the effect is somewhat mitigated for females.[21] In the Western world, females are more likely to maintain social and familial connections that they can turn to for support after losing their spouse.[21] Another factor closely tied to gender roles is employment status. Males' vulnerability may be heightened during times of unemployment because of societal expectations that males should provide for themselves and their families.[20]

          It has been noted that the gender gap is less stark in developing nations. One theory put forward for the smaller gap is the increased burden of motherhood due to cultural norms. In regions where the identity of females is constructed around the family, having young children may correlate with lower risks for suicide.[17] At the same time, stigma attached to infertility or having children outside of marriage can contribute to higher rates of suicide among women.[22]

          https://en.wikipedia.org/wiki/Gender_differences_in_suicide
          • saki, ka šie vīri savus riskus ir samazinājuši?

            https://www.resume.se/globalassets/byggnads.jpg
          • "A common explanation relies on the social constructions of hegemonic masculinity and femininity"

            - atkal, ja ir hegemoniskas sociālāskonstrukcijas, tātad kāds hegemons tās hegemoniski konstruē un reproducē. kāds to visu ir uzkonstruējis. zāles attiecīgi būtu dekonstruēt, vai pārkonstruēt. vai tas tiešām ir tik vienkārši un pašsaprotami, šķiet, jautā arvien mazāk, jo viss taču ir skaidrs, izskaidrojums rokā.

            "male suicide rates are explained in terms of traditional gender roles. Male gender roles tend to emphasize greater levels of strength, independence, risk-taking behavior, economic status, individualism.[17][18][19] Reinforcement of this gender role often prevents males from seeking help for suicidal feelings and depression."

            - spožākais domas un zinātniskuma lidojums. indukcijas augstākā pilotāža. kā spēka, neatkarības, ekonomiskā statusa, individuālisma, uzņēmības uzsvēršana tieši kauzāli korelē ar paaugstinātu pašnāvību līmeni noteiktā dzimumā? kā šeit x var izrietēt no y? piemēram, mums te cibā, kā būsi pamanījusi, ir tāds neliels Dž. Pītersona klubiņš. viņa novērojumi ir diametrāli pretēji - ļoti daudzi jauni vīrieši vispār neko nav dzirdējuši par personīgo atbildību, spēku, uzņēmību, neatkarību, individuālismu, viņi dzīvo kā lupatas un nomākti, līdz viņiem Pītersons pasaka šīs vienkāršās lietas, un viņi tieši saka, ka t a s viņus ir izglābis no pašnāvības.
            paskatīsimies šo īpašību pretstatus, iedomāsimies "hegemonisku sociālo konstrukciju", kurā tiek uzsvērts "vājums, atkarība no citiem, izvairīšanās no atbildības, ekonomiska mazspēja, kolektīvisms" - labi, pēdējo simts gadu laikā es redzu vienu konkrētu socpolitideoloģisku režīmu veidu, kas, acīmredzot, ir mēģinājis sociāli konstruēt tieši šādas īpašības, un tajos režīmos ar pašnāvībām vispār bija visnotaļ skarbi.
            īsumā, ar to es gribēju teikt, ka, ja kāds soc.zinātnieks mēģina apgalvot, ka spēka, neatkarības, individuālisma, ekonomiskā statusa uzsvēršana ir "hegemoniskas maskulinitātes sociālās konstrukcijas", kuras ir tieši vainīgas pie paaugstināta pašnāvību skaita noteiktā dzimumā, es teiktu, ka šis gaišais prāts ir klaji bezatbildīgs, vai pat pat nodarbojas ar tīšu kaitniecību.

            "heightened levels of stress that result from traditional gender roles" - un šis vispār Stambulas jau konvencijas stilā, par ko viss jau apvīļāts. ja man kāds kritiskā situācijā, sekojot Skyforger dziesmas vārdiem, saka "džeki, saņematies, esat kā vīri, kā zemgaļu karavīri!", un ja man tas rada paaugstinātu "stresa" (vēl viena fiktīva kategorija, tāpat kā "depresija") līmeni, tad es nevis esmu hegemoniskas toksiskās maskulinitātes sociālā konstrukcionisma stiprināto tradicionālo genderlomu nabaga upuris, bet gan vienkārši idiots.
            gana šīs sociālās pseidodrazas. viens vienīgs video ar Dž. Pītersonu vai kāds paragrāfs no Tumana grāmatas par heroismu, vai dārza iekopšana un istabas sakārtošana novērstu daudz vairāk suicidālisma nekā fantastiskākā soc.zinātnieku-konstrukcionistu upurrunas/pāridarītāju bezgalīgā sofistika.
            • Mīļo zēn, bet tā taču ir huiņa.
              Ej ar savu patosu uz citam trepēm, sarunāts?
            • pag, Dž. Pītersons, nopietni? mēs varētu pa punktam mierīgi pārrunāt, kaut kur pat sakrist, bet šī atsauce ir reāls turn-off. varu piegādāt vismaz dažus rāmas intonācijas analīžu, kurās viņu "dekonstruē" maigi, bet definitīvi. vēlies?
              kazi, uzrīkot kādu semināru?;)
    • Tāds, ka pie tām privilēģijām tiek tikai tie kas izmanās tikt piramīdas galā. Kas netiek - tie nav pelnījuši dzīvi un dzīvot.
  • Es te vienam marsalam, kurs uzradaas Twiterii, no Dienvidkaroliinas, kam sieva nomirusi un meitinju atstaajusi, pajautaaju, vai vina sieva gadiijumaa nav saeedusies seenes. Nav neviens mani vairs trauceejis.
Powered by Sviesta Ciba