Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Novembris 19., 2018


12:44
Viņi laikam nesaprot, ka nekāda vergošaba tiem, kas prot tikai pletnes valodu nebūs.

(ir doma)

12:38
Nē, tas vispāt nav aprakstāms kungu rāse nemaz vairs nezvana. Lai kam visi telefoni sabojājušies.

(ir doma)

11:04
Arbeits Amt atkal zvanījis, kamēr biju brokastīs. Nē šitik nolaidīgs darbs nav nekad manīts.

(ir doma)

10:32
Visu pateicu savai advokātei par parazītiem, kas visus izsūc, kur tik pieķeras. Viņas Ziemsvētkus vajagot, mērglim.

(ir doma)

09:30
Vispār ļoti patīk fričiem par darbu parunāt. Bet rezultā viens strādā, trīs runā cik smagi strādāja, strādās, strādātu, ja kāds viņiem siltas vietiņas uz paplātītes pienestu, piemēram, ārzemniekus pamācīt.

(ir doma)

08:44
Un ja kāds vēl cer mani pafarīt par invalīdu, lai iesargās. It sevišķi draudze Nahe un Bad Segeberg.

(ir doma)

08:35
Ceru ka vism fricēniem tuvākajā apkārtnē lampiņas galvās ir izistas nn signālu došana ir izbeigusies. Citādi visiem būs baigie publiskie sūdi. Jo ir jau vēl neatkarīgā prese. Tiesa, par bankrotējušiem uzņēmumiem, sakarā ar embargo pret Krieviju,gan nekādi apskati nav manīti.

(ir doma)

07:11
Vai lai beidzot nokristas uz Ziemassvētkien nekrištāns. Ziemassvētkus viņam vajagot. Sagribēja.

(ir doma)

07:07
Lai nu ko bet vēl vienu gadu sabojāt mums ar meitu Ziemassvētkus es neļaušu. Lai aizrijas pats ar savu kaulu un iet Ziemassvētkos maukoties, ja jau papucītim tiešām pietrūkst izklaidītes.

(ir doma)

Novembris 18., 2018


15:37
Un kur ir papīros Tieslietu Ministrija? Jebšu tas pieder pie valstiskajiem noslēpumiem, ko neviens nedrīkst zināt? Vienkārši nožēlojams našistu gājiens. Ceru ka lāpu gājienā sadedzinās kādu grāmatu, Vinniju Pūku, vai Pepiju Garzeķi, kuri neatbilst latviskajai dzīvesziņai.

(2 raksta | ir doma)

15:16
Kaut kāds mauka Petro iedod padomiņus un tas plānprātiņš skrien muti izpletis, mēli izkāris pieprasīt tiesības, jo neesot maksājis alimentus, bet varot tagad sākt parazitēt.

(ir doma)

14:01
Tā iet, kad parazītam uznāk nepārvarana vēlmīte parazitēt uz Vācijas bērnu pabalsta un mātes alimentiem. Un Latvijas Tieslietu ministrijai atliek tikai iesniegt notu. Vēl mātes tiesības, kura kā kaķene paņem savu kaķēnu zobos un bēg no pārgribējušā runča gribēs apšaubīt?
Viņam tagad ir nepārvarama vēlmīte svinēt Ziemassvētkus. Ziemassvētki būs šādi. Petro sēž pie datora un dračī, bērns uzgrūsts citiem ķimenes locekļiem. Mantiņa izklaidītei.

(ir doma)

12:04
Kas notika, kanēr es pieņēmu ciemiņus, adīju ar ciema Landfrau, pirku pārtiku? Papucītis dodas uz Latvijas Tieslietu ministriju, jo mantkārīgi atcerējies, ja viņam ir bagāta meita Vācijā. Tieslietu ministrija sūta pieprasījumu, ka bērnu vajag glābt, jo viena neadekvātā pa twiteri plosās uz visus sit ar rabarberiem.
Vācieši pārbīstas, sākas pratināšanas, es redzu, bet domāju pofig, nevar būt tik nodevīgu. Izrādās var. Paldies Latvija, sveiciens 100 gadē.

(ir doma)

09:23
Visas venēriskās slimības jau izārstējis, ar kurām mani laulībā esot aplaida?

(4 raksta | ir doma)

09:20
Viņam pienākoties. Kurš gabals viņam no meitas pienākas? Auss, acs, vai mazais pirkstiņš?

(ir doma)

09:13
Bērns pa Ziemassvētkiem apkārt nevazāsies. Cūkas gribēja, lai mēs nedodamies atpakaļ uz Latviju. Cūkas nozaga bērnu un iebāza bērnunamā. Lai tad bērns tup tai bērnunamā, kur nemazgātās cūkas viņu iebāzušas.

(ir doma)

08:49
Viņš, šis bijušais papucītis, naciķis, visu samaksās un raudās, kā es tiesās raudāju.

(ir doma)

Novembris 17., 2018


20:29
https://www.simone-perele.com/de-int/ Viens no modeļiem Java. Apakšā miesaskrāsas šifons.

(ir doma)

20:06
Ak dies, gandrīz 300 esmu iztērējusi apakšveļai. Tāpēc jau domāju, ko tā pārdevēja leca no laimes gandrīz līdz griestiem. Ziemsvētku procenti tak.

(1 raksta | ir doma)

20:03
Rs tikai nesaprotu, kāpēc man bija priekš skolas mans materiālais stāvoklis jādeklarē augustā. Tiesības atņem, bet naudu grib?

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba