Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 17., 2018


10:47
Saakumaa veel neko, Knuts un Marion briiniijaas, kaa es varu izdzert glaazi viina un glaazi alus un vieniigais, ko var maniit, ka es beidzot runaaju. Tad izraadiijaas, ka mana alga tagad buus, kaa Knutam. Esj tu nost, gandriiz acis no dobuliem izspraga. Un tad panesaas. Skaudiba un nenoviidiiba.

(ir doma)

06:32
Nopirkšu māju, nomaksašu nodokļus un sēdēšu tad ar pliku pakaļu uz mūrīša. Ceru, ka visi būs tagad apmierināti.

(ir doma)

Jūlijs 16., 2018


12:40
Savā sīkstulībā nopirku tualetes papīru, kuram bija atlaides uz futbola čempionātu un nepaskatījos, ka tas ir ne tikai ar mazām, zaļām bumbiņām, bet arī ar skuju aromu. Tagad pēc tualetrs apmeklējuma viss smird pēc piedirsta meža.

(ir doma)

08:16
Slave tebe Gospodi, laikam Knutii ar savu sievu ir kaut kur aizbraukusi. Tad jau liidz augustam man vinjs nebuus jaaredz pat pa gabalu.

(ir doma)

Jūlijs 15., 2018


19:17
Runājoties ar Vācu draugiem, viņi izteica versiju, ka bērns pie manis atgriezīs tikai pēc 18.gadiem. Lieliski policejiskā valsts ar ziņotaju kultūru. Bērns jānozog pēc iespējas ātrāk, atdot pēc iespējas lēnāk. Es nepildīšu nevienu viņu formulāru. Lai tas viņiem izmaksā pēc iespējas dārgāk. Un vēl jau man ir iespēja iesūdzēt visus par apmelošanu. Bet to es pietaupīšu rezervē.

(6 raksta | ir doma)

15:12
Un, protams, seksa tā arī gadu nsv bijis.

(ir doma)

00:17
Pēc Samausnu viesošanās atradu savu partijas iesniegumu saņurcītu miskastē. Viņiem laikam no tā labāk palika. Ceru ka vinem labi noies spāņu inkvizitoru nometnē.

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 14., 2018


18:49
Vietējā bode hustorikāņi nātnas viduslaiku zemnieku drēbēs pirka kaķu konservus. Tas bija tik mīļi.

(ir doma)

13:48
Izšķirstīju pirkstu biezu katalogu un atradu tikai sarkanas darza flīzes, ko man vajag un varbūt grilu, ko nemaz tik ļoti pagaidām nevajag. Tad atcerējos, ka tētis, kad iedzēra reizēm palika dusmīgs, un teica man: Tu saproti, kas ir Dievs? Dievs ir informācija! Un es teicu, jā kā, va ta nevajag likties čučēt? Un tad viņš palika vēl dusmīgaks un cirta dūri pret galdu, jo es nesaprotot. Un vēl viņš man prasīja, kādēļ mēs esam tieši šeit un tagad? Vai mēs to saprotot? Es atbildēju, ka nejauši. Un viņš palika bēdīgs. Nejauši. Un tad viņš aizgāja gulēt īgni ņurdot. Nejauši.

(ir doma)

13:04
Es jau saprotu, ka debilisms nav ārstējams un nevajag arī. Bet kāpēc tas tiek veicināts visiem iespējamiem līdzekliem. Jo debilus vieglāk vadīt? Jo debilam vieglāk un ērtāk? Jo labāk būt vergam un rubīt? Labāk domāt pat Jēzu, nevis dzīves jēgu? Labāk domāt, ka visu var iegūt pat naudu un ja ne, tad par ļoti lielu naudu? Melot ir gods, ja to dara prasmīgi? Nodot ir labi, jo... Izdevīgi, jo bail, jo interesanti, kas notiks, jo pilsonīgais pienākums liek. Jo gribas pēlēkajam puteklim kādreiz parādīt savu nozīmību. Lūk tādi man jautājimi. Un Aike man prasa, vai man viss labi?

(4 raksta | ir doma)

11:59
Taatad, sodien vispaar smiekliigi. Laikam liidz mantotaajiem kaut kaadas informaacijas drumstalas ir nonaakusas. Bija izliidusi no alaam. Kjimenes galva ar savu veceni, jau plurkteejaas ar jaunajiem kaiminjiem. Man pat pateica moui. Es vinjiem Nie moin. Sapirkos cigaretes, apskatiijos daarza plaksnes, druku zemenes nopirku un ribinjas. Kaa tad Edekaa atvase prieksaa, es jau domaaju ka sis slims. Bet nee, vesels ka rutks. Bet pajautaaja, vai viss man labi. Es pateicu, ka lai vins man nekad taa nevaicaa. Lai pajutaa, kaa es juutos. Slikti! Un tad lepni nopirku divus rollstukus.

(ir doma)

Jūlijs 13., 2018


20:47
Man bija tiesības neteikt patiesību, bet es runāju, man bija tiesības noslēpt, bet es pateicu par sevi kā ir. Viņi tiešām domā, ka es kaut reizi mūžā zvanišu policijai Vācijā ja kaut kas,slikts notiks? Policejiskā valstī policija ir pret cilvēkiem.

(3 raksta | ir doma)

18:31
Ja kaads cer, ka es saaksu vergot Vaacijas labaa, kameer mans beerns ir atnjemts, tad lai vini savas ceriibas iebaaz dzili, dzili kaut kur.

(1 raksta | ir doma)

10:30
Ak dies, ka atbrauksu no celpjuma, ta man izreiz uz Kili jabrauc? Ceru, ka tur galds bus liels un nebus nevienas stikla karafes tuvumaa ar ko mest nelietim.

(ir doma)

Jūlijs 12., 2018


21:58
Mans šodienas ieguvums? Milzīgs formulārs uz desmit lappaspusēm. Borse villā audzinātāji sāka vāvuļot, tas skolai, skolai. Es paskatos, nē, sociālajiem, lai zinātu, kā msn naudu novilkt. Tad es tur visiem pateicu par meliem un izlikšanos. Un ka es pa šo pusgadu tik daudz melu esmu dzirdējusi, kā nekad savā mūžā un ticiet man, tas nav nekāds mazais. Bet nu papiņam arī tas pats būs jāpilda, nez ko šis tur sapildīs.

(ir doma)

17:48
Lībekā bija brīnišķīgs pīrsinga meistars.

(ir doma)

Jūlijs 11., 2018


12:04
Un tagad es visus punktus savaaksu kopa, visus signalus un visus zinjojumus, visas taas reizes, kad peeksni vairs nesaprot savu maates valodu. Un sanakss lieliska lieta par naidu pret aarzemniekiem.

(6 raksta | ir doma)

10:51
O, celts zeiemljfriizu stilaa.

(ir doma)

10:41
Vai, vakar no uztraukuma tak aizmirsu piesieties tam naminjam par taam mazajaam logu ruutiiteem, cik tur darba, liidz notiiriitu.

(ir doma)

08:16
Es te anonīmiķiem mazu aizsardzībiņu uzliku. Tā kā pārgudrīši, rakstiet, es drusku pasmiešos un tad varbūt publicēšu.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba