Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 20., 2017


23:41
Paareejo riit, vai piektddien. Jo riit vecaaku sapulce, Oj, bazju, bazju.

(ir doma)

08:00
Beidzot izguleejos.

(ir doma)

Septembris 19., 2017


18:58
Pamodos agri, pabakstīju internetus un aizbraucu uz darbu. Darbā pabakstījos par datoru un pasūtiiju lielisku grāmatu, ko ieteica šefs.
Mūsu sīrietis pēc pusotras nedēļas ies prom, viņam bija par grūtu. Tēvs ir uni profesors un liek viņam, kā vecākajam dēlam, steidzami uz Sīriju sūtīt naudu, jo ir bez darba. Māte saka, lai studē. Viņš klausīšot māti. Šefs ar viņu ilgi ārpusē runāja. Mēs tai laikā ar pirmo montieri un šefa sievu spriedām par japāņu lielajām darbaspējam un nespēju izrādīt iniciatīvu. Kad apspriedes beidzās astoņas stundas intensīvi strādājām. Pusdienslaikā izskraidījos ar Džango gar Relau upi. Tāda diena.

(ir doma)

Septembris 17., 2017


09:43
https://www.youtube.com/watch?v=nbcga9shdNc&t=11s

(ir doma)

05:02
Vakar no rīta uzmetu aci logam un ieraudzīju kaimiņu Olafu. Laikam pusgadīgā Nele no naktī bija uzvedusies neciešami. Nikni pīpēdams viņš stūma pa dārzu uz rinķi bērnu ratiņus.
Izveicu ikdienišķu skrējienu uz maiznīcu pēc rīta bulciņām. Četri Knackfrisch un četri dažadi Vollkornbrötchen. Man piedāvāja ar sezamu, bet es izvēlējos apkaisītus ar auzu pārslām.
Iepirkāmies Nordersteat. Tagad laidīšu savu 12 gadus valkāto ziemas jaku pensijā. Vilkšu pa māju, sniegu štūrējot. Jakai klāt jaukās noliktavas pārdevējas pielika maza šveiciešu liķiera buteliti. Konjaka, šnabaja, šokolādes un piparmētru sajaukums. Izlasīju sastāvu un nobāzu buteli dziļi dziļi aiz visiem zāļu uzlējumiem.
Ak jā, vēl pielikta klāt lenta autoatslēgām. To nometu šķīvītī pie mana vīra Volvo lentas, nekad tādas nelietojām. Mums bija savi atslēgu ādas maciņi.

(ir doma)

Septembris 15., 2017


11:45
1.5 stundas mēģināju tikt pie tehniķa Deutshe kabel, lai pārststē reuter. Tagad es esmu beidzot wartelistē. Pabriesmīgs serviss. Deuchetelekom bij 1000x labāks.

(1 raksta | ir doma)

00:24
Man ir pieslēgts verķitis kurš mēra asinspspiedienu ik pa pusstundai. Izskatā, ka šamais ir sabojajies.
Ar Knutu izdzerām vienu tumšo.
Tīģeris izdzēsa savu feisbuuk profilu, kad es pateicu, ka viņš salauza manu sirdi. Ko es varu piebilst? Vīrieši...

(2 raksta | ir doma)

Septembris 13., 2017


21:08
Mūspusē plosās vētra.

(ir doma)

07:18
Braucot uz darbu lietuu, veejaa un tumsaa, domaaju, ka , to, kursh licis brauksanas kursus Jelgavaa nekadi suudi uz celja nenobaidiis.

(ir doma)

Septembris 12., 2017


19:12
Nebiju politikai līdzi sekojusi. Tagad drusku palasīju. Silenieks, kas Vieča, Aizsardzības ministrijā, Pentaļējevu Andrejs Veselības. Really?

(2 raksta | ir doma)

09:18
Uj, ku labu saitu atradu
http://поэтика.рф

(2 raksta | ir doma)

Septembris 11., 2017


19:47
Sacepu rīsus vokpannā, piešāvu ūdeni. Sametu iekša bakalžana gabaliņus, apceptu sīpolu, pupiņas, mazos burkānus un zirnīšus, dažās šitaki sēnes, Viss, protams sagriezts nelielos gabaliņos. Visu lēnam sautēju 15-20 min. Pieliku visādas garšvielas, aizvakardienas mērci. Bērns apēda divas porcijas, es laikam trīs, puse no visa palika rītdienai. Iztīriju atkal akvāriju, izravējot pusspaini augu. Piekusu.

(4 raksta | ir doma)

18:02
Skatos Saldus novada pašvaldība sēdi.
https://www.youtube.com/watch?v=34-QhZSe93I
Ržu, nemogu!

(1 raksta | ir doma)

Septembris 10., 2017


20:05
Man ir milzīgs grozs ar sēnem. Ko man darīt, kā man būt. Es ir beigts.

(5 raksta | ir doma)

09:19
Izbraucu ar riteni. Izbied€ju stirnas, kas kaa sisenji pashkjda uz visam pusem, paslepaas kruumos un uzmanigi mani veeroja. Laika malu bija izraknjajusas cuukas. Taalumaa klaigaaja dzeerves.
Paslepu riteni aiz vecas autobusa pieturas, kas tagad ir tikai dekoraacija, jo Itzstedt - Bad Oldesloe celjsh tagad pieder tikai gaajeejiem ,ritenbrauceejiem un stirnaam.
To gan pashvaldiiba grib atkal paarveerst par autotrasi. Bet vieteejie taisaas protesteet. Neatdosim muusu miiliigos celinjus automashiinaam.
Starp citu, celju sauc burviigi Itzstedt - Sibirien. Sibiren ir purva dambis ( aciim redzot ne velti, vieteejiem ir lieliska fantaazija).
Pagaajosos kaajaam in saaku skatiities, vai nev seenes, nebija. Bet tad ieskatijos cieshaak, bija! Bet paslepushaas. Rudmieses, baltas un zaljaas berzlapes, becinajas. Vakaraa pa kluso jaaizbrauc un jaasalas. Kamer vieteejie nav acokniijusies.

(ir doma)

06:39
Mana viira dibinaatais VOLVO klubs.
http://www.volvostammtisch-sh.de/

(ir doma)

Septembris 9., 2017


14:01
Iegāju bailīgi cibā. Neviens neslavē rudzīti. Tik mājīgi. Normāls ģenētislais materiāls savācies.

(8 raksta | ir doma)

Septembris 8., 2017


15:17
Aizsutiju VAKiesiem paaris lapeles no sava diplomdarba, lai buraas cauri. Vispaar no diplomdaraba aizstaaveshans briizja nebiju rokaa panjeemusis. Hi, tas tik ir bakalaurs 74 lapas, 40 atsauces. Es vienmeer miilu paarspiileet.

(ir doma)

13:28
Mazgājot traukus iedomājos. Jocīgi, M, necieta nekādas smakas un smaržas, bet traukus viņš nekad nenoskaloja, krāva tik ziepjainus kaudzē.
Esmu laikam mīlējusi pajoli.
Bet es jau daudzus pajoļus esmu mīlējusis.
Ieskaitot dzimteni.

(ir doma)

09:50
O! Par katru tauķšķi, ko es novelku no SWEDBANK man jāmaksā 36 centi. Nu lai viņiem tiek, latviesu leģionaru izdevējiem Krievijai.
Pretīga tauta un vēl pie tam gļēva.
Vai atcerieties to čali, kas porņukus pie Raiņa pieminekļa taisīja, tas arī bija zviedrs.
Un meiteni sniegā uz Tallinas šosejas?
Fuj, riebīga tauta. Vienkarši vēmiens nāk.
Nekas nav aizmirsts. Kā es te stāvu!
Mums reiz Zveidrijā viena ideote Janam treilerī ietriecās. Sabojaja apšuvi. Jans sacēla histēriju. Bet tā kaut ko vāvuļoja zveidriski. Un tad aizlaidās.
Pilnīgi plānprātiņi tie zviedri!

(15 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba