Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 20., 2019


14:31
Skatos uz tām meitenēm, kuras apdzemdējušās un iesaka savus dārgumus dārziņā. Jēzu, jēzu. Dibeni, kā laidara vārti. Tur pad krievu duņas līdzi nestāv Duņām vismaz ur krūtis. Šīm tikai milzu dibens, zēniskas krūtis un maza galviņa augšpusē.

(ir doma)

10:42
Kādas šausmas. Pie kaimiņiem ekskavatoriņš. Laikam visiem dīķus sagribējies. Ja pārcirtīs ūdenspiegādi, sūdzēšos.

(ir doma)

Jūlijs 19., 2019


14:32
Sedējām ar saviem onkuļiem pie Tchibo, aprinājām tantēm dibenus. Tad onkulis izvilka, giftu ar Jodo, kas murkšķ.ka visapkārt kaut kādi tur dingsta bumsta, es lāgā neatceros. Visi palaida Jodo pa apli un tikko pie bodes parādījas lakatos ar sikajiem tā onkuļi sāka purpināt, re kur dingsta bumsta staigā.. Uzpīpējām manas cigaretes un spriedām par viena onkuļa mersedesu kabrio, ko viņš grib mainīt. Drusku izvertējām iespējas, tad jau sāka prasit, kur tad mans vīrietis. Pateicu, ka nav man vaļas vīriešiem un aizsoļoju uz bodi. Mīlu savus onkuļus no visas sirds.

(ir doma)

10:08
Nu tad beidzot arī ar veco lielsaimnieku otrpus ceļam sasveicinājāmies. I ne gads nepagāja.

(ir doma)

Jūlijs 17., 2019


21:59
Laiki ir mainījušies. Ko viņi tur visi tur mēkšķēja, ka es esot mainījusies? Es mainos laikam līdzi.

(ir doma)

Jūlijs 16., 2019


20:04
Garlaicīgi, ne vēstuļu nekā. Bez maz vai jāiet kaimiņam motorzāģi palīdzēt salabot. Apnicis, kā viņš tur mokās un nevar pielaist.

(ir doma)

Jūlijs 15., 2019


22:06
Viss besī. Atvainojiet, piedodiet.

(ir doma)

15:56
Bērns jau garām Brēmenei. Vazaņķi aizvazājuši. Grib, lai kļūst tādu pašu vazaņķi, kādi paši. Paldies visiem, kuri palīdzēja. It seviši latviešiem, kuri lien dibenā citai nācijai, lai tik smird, ka tik silti.

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 14., 2019


21:53
Tā jau zināju, bērnam brilles Latvijā saplīsa. Tie Fielmann rāmji, kurus par velti pakaļ sviež. Bet lapu, lai izpildītu sūdzību aizmirsa paņemt. Nu i pofig. Pakaļ jau neskraidīšu.

(ir doma)

05:21
Kad manam vīram atbira draugi. Ne pirmajam, pirmais lai veseļojas.
Kad manam mirušajam vīram atbira draugi, viņš uztraucās, ka viņam ir problēmas. Viņa pirmā sieva viņu mierināja, ka viņam nav problēmu, problēmas ir šiem draugiem. Un tā arī bija, negribot rādīt savas problēmas cilvēki attālinās. Un tas ir labi. Sliktāk ir, ka ne ar tīru sirdi, bet tikai dēļ tā, lai parādītu, ka ir labāks par otru, cenšas palīdzēt. Palīdzība, lai pazemotu.

(ir doma)

Jūlijs 13., 2019


15:53
Par jo es vispār saniknojis? Ak jā, par dārzeņiem. Kvalitāte ir zem jebkuras kritikas. Bet tas Edeka vienmēr tā bijis. Tagad jābrauc uz citu bodu pēc kāpostiem. Stulbi kaut kā.

(ir doma)

15:42
Ja kādam šķiet, ja man depresija ar satraukumu, tad viņam tiešān ir taisnība. Vietējā veikalā pateicu visu, ko domāju par izlikšanos, teātri un skaistuma kultu. Un vēl pateicu ka nav ko ņirgt te un klanīties. Kāda mēģinäja teikt, ka esit pakurla. Es teicu, ka es arī. Nu un?

(2 raksta | ir doma)

11:30
Vācieši savas pasaciņas par viltniekiem tomēr ir stipri pārvērtējuši. Muns bija jāmācās arī skandināvu un kaukāzas tautu eposi.

(ir doma)

Jūlijs 12., 2019


21:17
Nepietiek ka vircu cisternas te smird, vēl visādi rešņi mīž. Lai mīž savā ciemā, ne mūsējā.

(6 raksta | ir doma)

21:10
Vai man pastāstīt par kulturālās Vācijas resni, kurš nupat izkāpa no sarkanas mašīnītes un pie ciema robežas apčurājās? Es viņu mierīgi būtu varējusi nofotogrāfēt. Saderam, ka brauca dzērumā?

(ir doma)

20:37
Laikam zvaniķis piemāvies. Pēcpusdienā bimbināja nejēgā. Astoņos nosita tikai trīsreiz. Rīt pēc plakātiem spriežot, atkal zaļumballe ar izēšanos. Laikam sāk iesildīties.

(ir doma)

Jūlijs 11., 2019


17:52
Mannir savi kišlaki. Un tie ir vislabākie, no kišlakiem.

(ir doma)

Jūlijs 10., 2019


18:30
Paldies Dievam, beidzot dzimšanas diena jau iet uz beigām. Sākušās spēles, jubilārs pārskaities, ka nevar pārējos sameklēt.

(ir doma)

06:17
Ceru, ka tagad tie, kas centās vāciešiem ielīst dirsās dziļi, dziļi, beidzot līdīs ārā. Sasmērējās jau paši, nevis kādu citu sasmērēja.

(ir doma)

Jūlijs 9., 2019


05:52
Pietiek ar divām nedēļām Latvijā, lai bērnu nodebilizētu. Ar dēlu jau pamanījies muļķis.

(2 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba