Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 23., 2019


11:16
No vecsaimnieka mäjām, kamēr tīrīju logus, izšās ļoti kaut kur redzēta Tesla. Nav jau daudz tādu mūsu rajonā. Gribētos pateikt tiem pamuļķa lopkopējiem, Knuta radagabaliem, ka ziņas par manu nepieskaitāmību ir tikai Storcenbecheru galvās un rožainākajos sapnīšos, kas var pārvērsties arī par viņu dzīves lielāko murgu vairāju paaudžu garumā, ja es nolemšu pārsūdzēt. Es pārsūdzēšu, ja Socialamt nepārsūdzēs.

(ir doma)

Augusts 22., 2019


22:13
Izgāju drusku pavazāties. Tūlīt onkulis rindā sāka runāties. Par suņiem. Parādīja suņa bildi, parādīja suņa birsti. Izspriedāmies, kafiju dzerot par suņiem.
Kamēr spriedām, tikmēr, ta dam. Piebrauc baznīcas apkopes dienests, uzveļas muskuļotā saņitarka. Ieveļas visa tāda šortos un muskuļos, kumpu muguru veikalā. Azdrāza pie vīriešu apakšbiksēm un sāka rakņāties. Laikam mācītājam apajšbikses aptrūkušās, sūta savas šestjorkas pirkt. Es pasveicināju, bet neatņēma. Ļoti auzrautīgi pētīja to apakšveļu klāstu.
Parādīju onkulim no Štutgartes, kur var iztīrīt mašīnu. Kad braucu mazgāt, redzēju, ka onkulis ļoti cītīgi ņēmās ar jauno birsti un putekļu sūcēju, lai dabūtu tās baltās suņa spalvas ārā no mašīnas salona.

(ir doma)

06:55
Šodien jaunekļiem ar biomiskastēm tāds pabrīvs rīts. Kaut arī, kā izklausās, precīzie kaimiņi tomēr izvilkuši pēc jaunā saraksta.

(ir doma)

Augusts 20., 2019


16:07
Redzēju tipiskas slāvietes, kuras piesūkušās vācietim. Mākslotas manieres, visas brendos. Vecākā laikam sieva un jaunākā sievas meita ar pēcnācēju. Vācietis tāds labsirdīgs, jautāja, vai atvase arī vāciski mācīšoties. Nē, nē, tikai bišta bušta tagad runāšot, gan dārziņā apgūšot. Dārzņā nevienam laikam nav ko darīt, kā biša bušta uz poda paprasīties iemācīt. Suns gan man patika. Vecā brendotā kaza gan sāka stastīt, kā uzklupis kaimiņam. Pa to laiku baltais laikas jauktenis palīda man zem krēsla un uzlasija kūkas drupačas.

(ir doma)

Augusts 19., 2019


23:43
Ko tas bullis tur mauj? Bet jāatzīst, tas ir daudz jaukāk, kā aitas.

(ir doma)

10:04
Privātajā dārziņā, kā pie pirmdienas, bērniņi turējās ieķērušies žogā, bēdīgas sejiņas savilkuši. Ienīstu tās vecenes, kuras tik sīkus atdod, kuri knapi sākuši tipinā. Ja vēl strādātu. Droši vien nagus lako un pa bodēm špacierē no rītiem.
Pie tam vēl aitas ieviesuši. Gan jau ka tur mazā aplociņā. Mēkšķ, kā uz kaušanu. Moška man uzcelt aplociņu un kādu bullēnu nobarot? Vēl labāk niknu pundurcūcēnu. Un turēt uz diētas.

(ir doma)

Augusts 18., 2019


07:33
Kur spriedums? Kad man būs jāmaksā par netaisnīgu spriedumu? Kad es uzzināšu, vai maitasgsbali pārsūdzējuši? Bet uz to varu necerēt. Par slinku tādām izdarībām.

(ir doma)

Augusts 17., 2019


08:28
Tad, kad piedzima bērns, es uzzināju, kas ir dzīvība. Tad, kad nomira mans vīrs, es uzzināju, kas ir nāve. Tagad es gribu uzzināt, vai uzticība ir pasaulē vēl dzīva.

(ir doma)

Augusts 16., 2019


18:57
Jauns mācību gads, jaunas izmaiņas miskašu izvešanā.

(ir doma)

13:35
Nevajadzēja man gar tām kurpēm grābstīties. Veikalā iegādājos rudens zābakus. Norakstīšu to uz lokālpatriotismu, jo Hamburgas firmas ražojums.

(ir doma)

10:29
Vai vēl labāk. Lieka un nevajadzīga palīdzība par velti, jo pašiem tases plauktos ir citā secībā.

(ir doma)

10:25
Kad nevajag palīdzību, tad sniedz. Kad vajag, tad figu ar sviestu. Tā laikam konservatīva vērtība.

(ir doma)

09:51
Ja kāda grib zināt, cik slikti klājas. Tad vau atklāti paziņot, ka beidzot atradu pēdjo kasti ar kurpēm. Jau gandrīz gadu meklēju, kur esmu savas skaistas, bet patiesībā nevajadzigas kurpes nobāzusi.

(ir doma)

Augusts 15., 2019


21:16
Savācu bērnu no baznīcas, uzbraucu augumā gospeļu korim. Lai nodevēju suņi zina, ko ēduši. Braucām atpakaļ, pļāpājām un skatījāmies, kā krāsojas varavīksne.

(ir doma)

14:04
Es tam psihitrskajam eksperta: esmu izdegusi. Viņš, ktetīns, uzraksa esot teikusi izblīdusi. Un tas neesot valodas jautājums. Lai kopj lopus, nevis cilvēku psihes ekspertu tēlo.

(ir doma)

09:33
Kaimiņiem radi atbraukuši ciemos ar kaut kādu baisu mersedes visurgājēju ar kulbu. Nu to uzlaboto lauku visurgājēju verķi. Nupat skatījis, kā manevrē, jo paši saimnieki netika iekšā pagalmā.

(ir doma)

09:12
Ja tai sīkajai prāts būs galigi sapusts, ka mājas nedrīkst atgriezties. Es goč pebdel, izstrādašu to pašu joku, kā dažas dienas pēc nozagšanas, ar ziemas zābakiem, tikai šoreiz paņemšu bumbierenes līdzi. Lai kaunas.

(ir doma)

09:00
Kur mani tiesu izdevumi? Gribu sākt kārtot nodoklu deklarācju.

(ir doma)

Augusts 14., 2019


13:45
Jāpiefiksē, ka ap diviem madāmas dodas pakaļ saviem mazajiem brīnumiņiem uz privāto darzinu. Vien skaistule man gandrīz atpakslgaitā manevrējot uzbrauca virsū..

(ir doma)

10:42
Uz Edeju no rīta nekad vairs neiešu. Tur kā vienmēr jukas. Visi dara visu, gan pieņem preci, gan izvieto. Vakaros vēl skraidrlē ar skanerien pieņemto skanējot un ievadot.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba