Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Marts 19., 2019


13:49
Un itrā ieceļotāju paaudze nefiga nerunā dzimtajā valodā. Ar visu to ka nav izrauti no ģimenes. Bet to jau plānprātiņš tētiņš gribēja. Nu ne ko, plānprātība nav ārstējama.

(ir doma)

10:09
Vecajā Edeka Aijes nebija, bet tā uzņirdzāmies. Kolosāla gaļas pārdevēja, visu laiku jokoja, mēs bijām gar zemi. Tad viņa pagriezās un nopietni pajautāja: es jums klauns kāds? Visi nobrēcās, jā! Es nomurkšķēju, ka jāprasa algas pielikums. Visu atkal sāka ķiķināt.

(ir doma)

08:37
Jāiet paskatīt tos mazos nabadziņus, kuriem švaka dzīve un gribas lai viss būtu vienādi. Bet dažiem vienādāk, jo viņi lūk, pamatiedzīvotāji un kungi, kuriem vergus vajag. Bļe, tas mācītājs, nemazgāta cūka, ne mācītājs. Neko nelasa, tikai skaita kasi un dala pīrāgus, ko citi saziedojuši.

(1 raksta | ir doma)

Marts 18., 2019


17:48
Tā ja. Nevajag bērnam mātes gudrību, vajag tēva dumību nodot mantojumā. Jo glupāki vergi, jo labāk Vācijai.

(1 raksta | ir doma)

Marts 17., 2019


21:45
Mājas darbus gan nepildīšu. Lai iet dirst! Citādi izmetīs ar visiem izpildītiem mājasdarbiem. Uzskatu, ka Jobzentrs nodarbojas ar mobingu, tas ir ņirgāšanos. Kaut ko tādu tikai Latvijā savā miestā biju piedzīvojusi, kur vecenes kafijas starplaikos izklaidējās, izliekoties ka strādā un ņirgājoties par cilvēkiem.
Bet, ja izmetīs, došos šopingā.

(4 raksta | ir doma)

15:02
Lai tam pervertam tā olas sāpētu, kā man sāp galva. Mērglis!

(ir doma)

08:28
Pirmais man sūdzību sarakstā ir mācītājs. Ja rīt man būs slikts pārsteigums no Jobzenter, tad rakstīšu sūdzību, tīri vācu valodas treniņam. Lūrēs te man uz krūtīm?! Es neesmu vainīga ka paša sievai pupi līdz zemei un jābūt pēc kanona uzticīgam, vai vismaz jātēlo tāds?

(ir doma)

08:04
Man bērns vaicāja, kā es jūtos savos piecdesmit gados. Es jūtos apbrīnojami labi. Beidzot kā dāma, bet joprojām niknojos, ja kāds nosauc par madamu. Labi, ja ne par mamzīti, kramzelīti, tievajām kājiņām.
Es saprotu, ka man ir apbrīnojama dzīves pieredze, citiem varbūt nav. Es esmu ļoti pateicīga Dievam par to. Bet man uzspļaut uz svētuļus tēlojošiem indivīdiem.
Jā, es esmu kļuvusi mazāk elastīga, vēl spītīgāka. Es zinu, ka varu sasniegt visu, jo vēlos. Un es joprojām ticu brīnumiem.

(ir doma)

Marts 16., 2019


14:05
Krietnas vientuļas sievietes dzīve. Bunža ar tunču salātiem vienā malā, maizes rika otrā, kolas glāze un sūdzību saraksts priekšā. Vispirms nogaidīšu, kurš pirmais sagrēkosies. Pagaidām aizdomīgs klusums.

(3 raksta | ir doma)

Marts 15., 2019


14:39
Goda vārds pasūdzēšos Merkelei. Tikai kā informāciju. Arī par Latvijas Tieslietu ministriju. Veselības stāvoklis - dusmīga, nepiedodoša, kurzemnieciska, frauenburdziska.

(ir doma)

08:22
Jobzenter uz manu emailu atbildēja, ka privātuma dēļ nevarot atbildēt. My happy. Viņi tiešām cer, ka kādam viņu vai mans privātums kādreiz ir interesējis? Naivās vientiesības.

(ir doma)

Marts 14., 2019


14:15
Viņiem vajagot patiesību. Viņi esot "tā tauta". Tauta, kas būvē savu labklājību uz citu nelaimes un asinīm.

(ir doma)

07:32
Paši debili un debilizēs vēl bērnu. Kā tad. Nevar būt neviens gudrāks par naciķiem. Visiem jābūt vienā līmenī debiliem.

(1 raksta | ir doma)

Marts 13., 2019


05:51
Ir tik labi, ka īsti vairs nav, ko rakstīt. Tomēr, gribēju jau brēkt, ka visi mani ignorē. Es viņiem paignorēšu. Varēja ignorēt pirms pusotra gada, nevis tagad. Un kur jūzeris japaaniete? Sākusi dzīvot, nevis citus pamācīt kā jādzīvo?

(2 raksta | ir doma)

Marts 10., 2019


07:24
Un lai tik kāds vēl nomurkš selber Schuld. Nekur es neesmu vainīgi. Lai paši salabo savas debilās galvas. Ja nav iespējams, tad tad vismaz lai iemācās padomāt un tad šiverēt. Nebija laika? Laiku var atrast, ja grib.

(ir doma)

06:27
Mīla, saule, pludmale. Ieskatījos epastos. Kā tad. Vēstule no kursiem. Būšot lielas briesmas, ja nenodošot Jobzenter atbildi. Es atbildēju, ka nav man tās atbildes. Es vainīga, ja nedēļas laikā nav spējīgi uzrakstīt? Tā arī atbildēju. Kad atbrauks mājās, tad jau būs atbildējuši. Nestrādā jau tur neviens normāli, tikai kafijo un tenko. Lai strādā vergi, kungiem jāpļāpājas.

(ir doma)

Marts 6., 2019


04:45
Pēc visām nejēdzībām esmu iemācījusies priecāties par sīkumiem. Par saules staru, par miglu, par baložu kluso sasaukšanos rītausmā. Tikai turēt acis cieši atvērtas.

(2 raksta | ir doma)

Marts 3., 2019


07:31
Labākie aiziet.

(4 raksta | ir doma)

Februāris 28., 2019


23:46
Esmu atguvusi savus kilogramus. Nav atkal, ko vilkt mugurā.

(ir doma)

18:50
Reizēm gan ezis lepns putns, neiespersi, nelidos, iegūst gluži tiešu nozīmi.
Tomēr nebūs šireiz taisnība tiem, kam nekā cita nav, kā dzīvot, kā sēnēm vienā vietiņā, neko nedajēgt. Augstākā interese lūrēt uz blakus sēnēm aiz žoga un ņirgt, kādas tām šķības cepurītes.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba