Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Maijs 23., 2019


00:36
Tai blozgai japaanietei tas kontiņš tikai lai apdirstu, vai kā?

(ir doma)

00:31
Bērni nav instruments, lai mabipulētu un pakļautu vecākus un liktu darit, kā Knutiņš to vēlas.

(ir doma)

Maijs 22., 2019


18:25
Es zinu, kāpēc es esmu šeit un tagad. Bet kāpēc ir viņi? Lai nolaistu pa burbuli visu, ko uzcēluši?

(ir doma)

18:19
Viņi grib, lai es strādāju valstij, kur nedrīkst izskatīties savādāk, kur nedrīkst domāt savāk, kur visiem jābūt vienādiem un kur nedrīkst paskatīties acīs un pajautāt tieši un pateikt, ka man kaut kas nepatīk, ka drīkst tikai klačoties aiz muguras, citādi atnāks dakteris ar policistiem un iedurs šprici? Viņiem nav īsti viss mājās. Vārda brīvība, bērnu tiesības un vecāku tiesības arī dēļ ķeksīša? Ārzemnieki ir tikai vergi, lai vācieši varētu izrīkot? Lai aizmirst.

(2 raksta | ir doma)

16:23
Netīšām viss tā gadījies.
Kā tad.
Kad māsiņa pēc vīra nāves, kad gāju veselību pārbaudīt Leezen, izdūra cauri vēnai un visa roka bija zila, tā kā šefs gandrīz noģība, to ieraugot. Tas varbūt bija netīšām.
Ko tik sliktas māsiņas tai ārsta praksē?
Un tad visādi "netīšām" sāka velties, kā no pārpilnības raga.

(2 raksta | ir doma)

15:38
Ne man tās tiesas vajadzēja, ne es viņas gribēju. Bet ja kungiem patīk, tad lūdzu.

(ir doma)

06:54
Zēni arī raud un meitenes nav sūdzambībeles, jo vārgas. Apzagt manu bērnu, kāda nelietība!

(ir doma)

06:41
Nozaga trešdienā, bet tiesas lēmums bija tikai nākamajā pirmdienā. Nelietis Volfa kungs. Es neesmu klanījusies un sūtījusi par Pavļiku Morozovu stāstus? Nepatika tie stāsti? Piedodiet, pie tiem varoņa stāstiem. Pie tām muļķībām, ka nodot savus vecākus ir goda un slavas lieta es esmu izaugusi, un zināju, ko nekad nedrīkst darīt.

(ir doma)

06:34
Rs viņiem rādīšu, kā vispirms nozagt bērnus un tad tikai piešūt pantu. Maitas.

(ir doma)

05:52
Bet latviešu lapsas ir vēl viltīgākas.

(ir doma)

05:46
Vecie šnakeri ir visgudrākie no visiem vāciešiem. Vecie, krietnie. Ar zemnieku viltību.

(ir doma)

05:43
Nu vismaz manā ciemā jau šo to sapratuši un Platdeutsche jau saka: Ich habe akustisch nich verstanden.

(ir doma)

Maijs 21., 2019


20:47
Es esmu agresīva? Es vispār božijs oduvančiks vienmēr esmu bijusi, līdz citi, daudz božīgākie oduvančiki nenodara pāri.

(9 raksta | ir doma)

20:28
Un ja kāds iedomājies, ka man vajadzēs Berlīnē palīdzību, lai kāds ieliktu ķeksīti formulāros. Lai aizmirst savus ķeksīšus. Nav nepieciešams.

(ir doma)

18:30
Jāatceras, ka es esmu apsūdzētāja, ne apsūdzētā. Un viss, ko viņi teiks, tiks pavērsts pret viņiem. Lai tik pamēģina runāt monotoni, bez izteiksmes.

(ir doma)

14:14
Es tikai atceros, kad pašā sākumā, Knuts ievēlās un sāka ķērkt, ka esot tak jāatsaka 30 eiro lielais viņa mātes pabalsts manam vīram. Es vienkārši stulbi blenzu uz to pamuļķi un pateicu, ka jau anulēts, kopš mēs apprecējāmies. Tik zināju, ka pastulbs, bet ka tik ļoti.
Un tā visu laiku, ieveļās un muld, viss tik lēts, tik lēts. Nē, nu tādam bagātniekam, kurš bija ieplānojis uz atraitnes un viņas meitas asarām uzbiezēt, protams.

(ir doma)

13:59
Ceru, ka Deutsche Glasfaser būs amerikāņi uzmetuši. Priekš kam viņiem tāds holandiešu veidojums vajadzīgs. Rakņājas arī maz pēdējā laikā darbinieki no holandes.
Bet to maitu, bijušo īpašnieku un aizsācēju, kuram Knuts klanīdamies dāvināja tālāk cigārus. Tos pašus ko uzdāvināja manan vīram, kad mans vīrs ar dāsnu roku visiem sadalīja tantes mantojumu.(Nosprāgsti ātrāk mīļo patēv.) Mans vīrs tā arī tiem nepieskārās. Viņš nicināja cilvēkus, kuri kūpina cigārus pa 5 eiro gabalā.
Bet to plātīzeri es atcerēšos. Baigais biznesmenis, noved biznesu līdz kraham un tad nopārdod. Un plātās, ka nevarot izrunāt manu uzvārdu. Kā tad viņš Knuta uzvārdu varēja izrunāt? Ļoti neglīts uzvārds, starp citu.

(ir doma)

12:43
Cilvēkam uzkrauj tik, cik var panest. Un man sakrāva ar savu palīdzēšanas uzbāšanos par daudz. Es tagad esmu nikna kā sirsenis.
Vajadzēja likt mūs mierā un viss būtu kārtībā. Nelīst, kur neviens neielūdz, neokšķerēt, neaprunāt aiz muguras un nerādīt draudzīgus nepatiesus smaidiņus un nemelot, lai izceltu savu pārākumu. Pavisam vienkārši un godīgi spēles noteikumi.

(ir doma)

10:37
Jā, tā bija viena no manām komiskajām idejām. Es jau nezinu, man pofig.

(ir doma)

10:33
It sevišķi par to krogu būs vesela aina, kā es no pirmās tiesas pārvelkos nogurusi un Marion ar citā pedagoģēm skandina glāzes par uzvaru. Es pajautāju, ko tad šīs svinās un krodzinieks pediņš, mani sagrābj un izmet ārā brēcot, ka jaucot viņa biznesu. Uzvaru pedagoģes svinēja pāragri.
Diemžēl līdz uzvarai pagāja vairāk kā pusgads. Cienu savu advokāti, visus paņēma aiz olām un maigi saspieda. Ja tagad mana vīra mājā nav bērnudārza pagaidu filiāle, kamēr tas ūķis remontā, tad es esmu balerīna.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba