Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 6., 2015


14:07
Šodien ir internacionālā bučošanās diena!

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 5., 2015


12:47
Ja kāds brūķē vāciski, Volkers Pipster skaidro, kas ir kapitālisms
https://www.youtube.com/watch?v=y2EjS-YHk-s

1)Izklausās dramatiski, protams, ka pārspīlets, protams, ka tā ir parodija un kungs acīm redzot ir kreisais, visi parodisti ir kreisie, labējie neparodē, labejie stāv miera stājā un salutē,
2) No katra eiro, ko Eiropa jebkad ir devusi Grieķijai, attīstītā Eiropa ir nopelnijusi vismaz 10 eiro. Nesavtīga palīdzība? Kā tad. Tas pats ir ar Latviju un citam līdzīga līmeņa valstīm.

(ir doma)

Jūlijs 4., 2015


12:09
Tveice padara dažus zvēruļus sevišķi rosīgus.
Kamēr brokastojām, zirneklis pamanījās pārsteipt daužus pavedienus pāri brokastu paplātei.
Atcerējos: Kamēr stāvēju,
Zirneklis tĪklu
Akas vindai pāri noaudis
Iešu meklēt ūdeni citur

(ir doma)

Jūlijs 3., 2015


09:16
latvija NAV iebrauktuve, latvija ir izbrauktuve! (c)[info]chimera Pie tam komentāros ir piebilde, ka austrumeiropieši, kas smagi strādā un integrējas, viņiem tomēr ģeld, tik tie melnsejainie - ne. Nu, paldies, paldies, noslauku pateicības asaru.)Varu tikai atkal citēt -Kritiska attieksme pret interneta resursiem, ar kuriem dalāmies, izglābs pasauli!

(ir doma)

Jūlijs 2., 2015


09:08
Varbūt tā ir tikai jauno briļļu vaina, bet man šovasar gribas jautāt: vai ir kas pasaulē spilgtāks par magonēm?

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 29., 2015


08:52
Tas pasaciņu varonis - vēlētājs un tā mistiskā - mūsu nodokļu nauda.

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 28., 2015


09:28
Mauriņā zaļā dzilna baroja savu bērnu.

(ir doma)

Jūnijs 25., 2015


14:05
- Līgo! Līgo! Wir haben heute Līgo! Allen wollen Līgo! Līgo, līgo!, - ta dziedāja līgo vakarā mans vīrs, braucot cauri Hamburgai. Un kā nedziedāsi, ja mājās gaida samarinēta gaļa. Tikai citronos un pētersīļos, recepte no pagājušajām dienam. Un vēl ābolu - ķiršu šarlote piedevām.
Laiciņš mums bija jauks, pat uzspīdeja saulīte. Paēdam dārzā. Iekšā skanēja kaut kas no youtube samekleta līgo repartuāra. Sajūta, ka kaut kaur tālumā murmuļotu zaļumballe. Pēc tam aizgājām ar meitu ieklupt vienā no kārtīgajām balta āboliņa pļavām un nopinām vainadziņus. Viss forši, tikai trūka tās vienmēr klātesošās dūmu smaržas, Jāņu vakara visuresošās pavadones.
Pēcāk dzērām daudz kvasa un nedaudz alus.
No rīta viss pelēks, saulīte nerotājās. Vien fazāns kašājās pa dobēm.

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 22., 2015


10:20
Izbraucu saplūkt jāņuzāles. Atradu kušķīti rudzupuķu, dažs papardes un smilgas. Margrietiņu nebija, tikai kumelīte un govjmīzenes.
Vācu lauki jau ļoti kārtigi, ja aug rudzi, tad rudzi, ja mieži, tad mieži. Ja pļava, tad nopļauta, ja ganības, tad noēstas. Atradu āboliņu laukus, bet ari jau nopļautus un laukus ar interesantiesm zili ziedošiem lupstājiem, laikam zemes uzlabošanai. Man par sarūgtinājumu, dažviet krūmos noslēpušies kukurūzas lauciņi. Par sarūgtinājumu tāpēc, ka pirms trim gadiem, kad ierados Vācija, visos laukos stalti kā zaldāti slējās kukurūza. Biogāzes ražotnes maksāja labi, graudus audzet neatmaksājās. Tagad laikam stājies spēka likums par (vai pret) monokultūram un atkal viļņojas miežu un rudzu lauki.
Grāvmalās kā aptrakušas zied kazenes. Jauki laukos vasarā, arī Vācijā.

(ir doma)

Jūnijs 21., 2015


11:02
Piemājas mauriņā redzēju zaļo dzilnu.

(ir doma)

Jūnijs 20., 2015


20:18
Izcepu speķa pīrāgus kārtainajā mīklā. Sanāca kopumā pārāk trekni, bet laikam labi slīdeja, jo zibenīgi pazuda.

(ir doma)

10:05
Vācu nacionālais sports: skrējiens ar brodhenu turzu.

(ir doma)

Jūnijs 18., 2015


12:41
Hamburga ir vienmēr bijusi daudznacionāla, tāpēc attieksme pret iebraucējiem ir daudz tolerantāka, kā citur Vācijā. Ir dažas mošejas, bet tas nekādas neērtibas nesagādā. Kristieši gan reiz sāka brēkāt, kad musulmaņi pieteicās nopirkt baznīcu, kuru kristieši nevareja uzturēt. Īsti nezinu, kā tur beidzās. Diez vai musulmaņiem tā tika.
Uz laukiem ir drusku savadāk. Mūsu ciematā vienīgais daudzdzīvokļu namiņš arī atdots bēgļiem. Viņi uzvedas pieklājīgi, pat bikli. Vietējie lauķi gan viņus aprunā, bet normas robežās, jo īsti nav par ko. Krietns, konservatīvs vācietis jau viņus negrib, bet Vācijai nav ar ko aizbildināties, jo diezgan liela daļa ieņēmumu nāk no ieroču rūpniecības, un, kaut arī it kā jau ieročus pārdot tikai "pareizajai" pusei, tiem ir tendence kaut kādīgi nonākt arī nepareizajā pusē. Protams, ka bēg ne tikai no bailem tikt nogalinātiem. Bet arī tāpēc... Un tad paliek ļoti šķērmi, ka kāds sāk kladzināt: Mēs negribam, mums pašiem maz!

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 14., 2015


09:17
No rīta, ēdot brokastis, likās, ka kaut kas nozib aiz loga. Izgāju ārā, un no dzīvžoga aizvēņa iznāca gremojoša stirna. Ir pusdeviņi svētdienas rītā, ej atpakaļ gulēt, to pauda viņas skatiens. Vispār man ir bail būt tik tuvu stirnām. Viņas, kā izrādās, ir neparasti lielas. Un ja nu skries virsū? Es lēnam atkāpos atpakaļ istabā, bet stirna mierigi aizrikšoja.

(ir doma)

Jūnijs 12., 2015


22:18
Iziet ārā paklausīties, kā dzied putni, un paskatīties, kā kirbīšu stādi mirst.

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 7., 2015


09:49
Bijām Bungsbergā, Šlesvigholšteinas augstākajā pakalnā. 168 metri, ha, hā! Tur mans vīrs zaudēja ticību Vācijai, jo pakalnā nav ne Imbisa, ne tualešu, ne norāžu. Bet pabraucot 100 metrus tālāk, atradās gan restorāniņš, gan bērnu spēļu laukumiņš, gan ekoloģiski celta izstāžu zālīte. Tur mans vīrs atguva ticibu Vācijai, bet pazaudēja atkal, kad jebkurā piebraucamaja ceļā pie jūras tika pieprasīta iebraukšanas maksa.

(ir doma)

Jūnijs 4., 2015


11:15
Sliktaa laikaa ir labi. Maajiigi, mushas nekozj, jautri koleegji. (Pusi joku gan vaaciski nesaprotu.) Bet shodien,kad beidzot, beidzot sauliite pa zemes virsu staigaa, reizeem piespiezjos pie biroja loga un veros paari pikjotajiem jumtiem. Restu tikai pietruukst, kuraas iekaarties.

(3 raksta | ir doma)

Maijs 30., 2015


12:38
Saule, lietus, krusa, tad atkal saule. Dārzā īrisi pilnā plaukumā. Rožu dobe vēl zaļa, bet gatava eksplozijai, pujenēm pumpuri kā mežābolīši. Visu laiku cīnos ar vēlmi braukt uz darbu un pabeigt likt ventīļus trasēm, pirmdien darbs jānodod un negribas nekādu stresu.

(ir doma)

Maijs 10., 2015


13:10
Pankūkas gulta man netika. Kā gan? Bērns guļ līdz pusdienslaikam. Un vienbrid jau man likās, ka nekas man netiks. Tad vienbrīd es tiku izdzīta no garāžas un vienbrīd no saimniecibas istabas. Tā nu mani šodien dzenāja, bet saimniecibas istabā skaneja aizdomigi čauksti,kaut kas gāzās, un beigas es tiku pie rozes podiņā un apsveikuma kartiņas.

(ir doma)

Maijs 5., 2015


20:33
Viii! Mūsu dārzā parādījies erickiņš! Gūglēju, lai uzzinātu, kas tas par putnu.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba