Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Septembris 30., 2020


17:04
Ir hamburgiešiem pilnīgi citas manieres nekā vietējiem. Tas ir fakts. Tur neko nevar darīt. Nabaga mans vīrs, kad viņš naivi cerēja, ka 40 km no Hamburgas dzīvo līdzīgas cilvēk veidīgas būtnes. Galīgi savādākas.

(ir doma)

16:43
Nupat izpļāpājos ar hamburgieti uz kuru sen jau metu aci, bet nulle uzmanības. Kādu pusgadu nebiju manījusi, tagad bija uz kruķiem un izskatījās, ka gribas pļāpāties. Pirms 2 gadiem šķīries, atstājis sievai māju, pats sportojot samežģījis kāju. Spriedām ar maratonistu par traumām. Beigās man apnika un es viņu atstāju. Uz kruķiem un vientuļu. Tik pateicu, ka gan jau pāries.

(ir doma)

Septembris 27., 2020


21:28
Pēc tam brīnās, ka tikai galīgas idiotes, tādus pašus idiotus dzemdē. Gudrās nedzemdē.

(ir doma)

21:27
Jauks Tatort: Reblant. Ņem Vācijā vientuļajiem vecākiem bērnus, ka šņaks vien. Atliek tikai kādai plānprātīgai kaimiņienei piezvanīt.

(ir doma)

Septembris 26., 2020


09:16
Es neesmu aizmirsusi. Visi grēki 7 augumā. Paši to vēlējās.

(ir doma)

09:15
Nošopingojos, ar parādiem norēķinos, aktīvi darbojos, cepu kūkas. Atkrītu no jēzulieņiem galīgi, tas tā, lai atgādinātu Samauskiem viņu debilismu un kā sevi celt saulītē uz citu rēķina. Idioti.

(ir doma)

Septembris 24., 2020


11:12
Ar jumiķi kaimiņš nevar vien beigt atvadīties. Vispirms atvadījās, tad jumiķis bija aizmirsis visus savus pierakstus un atkal atvadījās. Tagad abi turpina ļerkstēt pie autiņa.

(ir doma)

08:52
Neko nedzēsīšu. Nākamreiz lai vispirms uzzin, kam piesieties, pirms sākt. Pamuļķi.

(ir doma)

Septembris 23., 2020


06:29
Besī sīkie. Sēdēju ezermalā, nevienam neko ļaunu nedarīju. Turpat ar distanci divi sīkie divdesmitgadnieki vāvuļo. Laikam smukākais bija no kādas Dienvideiropas viesstudents, jo nesmukais stāstīja, ka mēs Vācijā šitā un tā. Tad pēkšņi, prasa, vai šam tagad ir draudzene. Šis sērīgi, ka neesot, higiēnisku iemeslu dēļ. Es gandrīz iespurdzos. Nevarēja nepubliski par tādiem jautājumiem spriest?

(ir doma)

Septembris 21., 2020


08:30
Vakar uzzinäju, ko tagad vācieši ved zirgu transportēšanas vagoniņos. Tur vairs neved brašos rumakus, tur ved mantas, lai pārceltos uz lētāku dzīves vietu. Skumji.

(ir doma)

07:19
Nu lai tik mudžina visu atpakaļ. Mudžinātāju bars.

(ir doma)

Septembris 19., 2020


07:43
Mans vīrs uz mani dusmojās, kāpēc es pati nesāku kārtot savas lietas, bet paļaujos uz viņu. Es vismaz vienu gadu dzīves viņam piešķīru. Viņš tiešām būtu aizgājis ar sirdi, ja es pati visu būtu sākusi kārtot un viņš redzētu kāda ir attieksme pret viesstrādniekiem. Tad lai vācieši nebola acis un nešņukst mutautiņos, ka tie, kuri nav dzimuši par vergiem ir nikni.

(ir doma)

Septembris 18., 2020


15:52
Laikam visi lēnām jūdzamies. Aizbraucu līdz Rewe un tur divi veči viens otru tā vilka uz zoba, ka es no smiekliem gandrīz vēdersāpes dabūju. Šie rāda viens uz otru un saka, re kāds tu esi, ka par tevi ņirdz.

(ir doma)

Septembris 17., 2020


20:02
Visu cieņu autoinspekcijai. Atskrēja pie manis uz māju jaunietis un paši manu SAAB noņems no uzskaites. Es gan pieteicos internetā, nu nekur nav jāvazājas.

(ir doma)

15:13
Es redzēju Knuta sievas brāļamāsu. Un man jāsaka, ka strunts te ar budžiem, bet austrumu ieklīdeņi, tā ir vāciešu nesalāpītā sāpe. Viņi jūt savu atšķirību, viņi it kā ir, bet tomēr nav pieņemti. Knuts pats rauca degunu, kaut arī acīs neko. Viņa ņemas, daras un jūt, nebūs. Ja nav vēl salaulājušies par spīti diviem bērniem, tad viņi redzēs vellu, ne sievišķi vēlāk. Tā viņiem arī vajag. Cik ilgi var tēlot un izlikties?

(1 raksta | ir doma)

Septembris 15., 2020


07:30
Visur tagad ir modē, ka kā jābūt pateicīgam pat to, kas tev ir. Latvieši un vācieši izdarīja tā, lai man pat īpaši nav jābūt pateicīgai. Tas mani ļoti atbrīvo no pateicības smagās nastas.

(ir doma)

Septembris 14., 2020


19:26
Man neko nav pat jādara. Šie stāta cik kluss. Uzreiz budžu traktors metas pūst pie mājas jauno rapsi ar kaut kādu sūdu.

(ir doma)

19:15
Jäieriebj, lai grūtāk pārdot. Mož naciķiem pārdod.

(ir doma)

Septembris 12., 2020


15:21
Gribas uz mežu un sēnēs, bet visu laiku taisās līt un atkal aizbraucu pa veikaliem.

(ir doma)

Septembris 11., 2020


15:25
Bet izrēcāmies, ka vairs nevar. Visus jokus zinām. Kādu pusstundu vaktējām provinces idiotus. Un murminājām pīīī.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba