Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 22., 2019


17:49
Ak Dies, kādu unikātu esmu pasūtījusi oktobra beigās. Tikai tagad sākšot ražot un solīja marta sākumā vest. Bet tā kā es no rītiem nevaru būt mājās, tad vells zin kad vedīs. Kas tagad te īsti notiek? Būs man bez rakstāmgalda mūžu jādzīvo.

(ir doma)

17:09
Vietējā Edeka izcili kartupeļu salāti. Pat ola bija drusku piekapāta, kas Ziemeļvācijā liels brīnums. Vidusjūras salāti peldēja etiķī, izmetu ārā. Bet trauciņos varēs šo to iesēt.

(ir doma)

13:28
Pagaidām ir atvainojusies mana meita, kurai tas pat nebija jādara. Bet es varu pagaidīt, man ir daudz laika.

(ir doma)

09:21
Bet kaķenīte sēž un gaida saimnieci. Neviens jau nav pateicis, ka aizvesta. Tā nu sēž un gaida.

(ir doma)

09:20
Tātad pie advokātes, naudu jau samaksāju. Arvien dārgāks tas pasākums. Bet kad jau, tad jau. Viss tiks piedzīts un rēķinus dabūs viens otrs apmaksāt. Arī tie, kuri līda pakaļās.

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 21., 2019


08:36
Kā var trīskāršie logi laist garām kondensātu, man nav saprotams. Ir steidzoši jānovērš pelējuma briesmas. Es laikam vēl neesmu rakstījusi cik ļoti kritusies vāciešu darba kultūra? Ak esmu? Nu re, vēl viens pierādījums.

(9 raksta | ir doma)

Janvāris 20., 2019


14:52
Esot nolemts aizmuguriski, ka es nedrīkstēšu piedalīties liecības izdalīšanā. Gļēvuļi un meļi nespēj paskatīties acīs mātei.

(2 raksta | ir doma)

11:03
Hamburgiskais "moin" tomēr ir daudz brašāks, nekā gari vilktais ziemļniciskais "hallūūū".

(ir doma)

10:17
Kad bērns jautājis, ko viņai darīt, ja māte raud, ka vienai jāpaliek Ziemassvētkis. Sadisti atbildējuši:brauc brauc pie tētukiņa vārgulīša, māte ir stipra, mums viņa vēl jäpamoka.

(ir doma)

09:40
Starp citu, mātei, kura bērnu ir dauzījusi, viena meitene ir atdota. Vienkāršībā un pieticībā. Tipiska inkvizīcijas kultūras krustīgais koncepts. Dauzīti bērni ir labi bērni un visas sievietes ir mazohistes. Es pierādīšu, ka visas nav gan.

(ir doma)

09:33
Laikojām tērpus un smējāmies un tad bērns teica, ka nekad neapprecēšoties. Es jau arī tā viņas vecumā domāju.
Vienīgi man ir bažas, ka viņa būs grūtāk ar darbu, ja uzpedēs bērnu nama nižēlojamais stāsts. Lūk, ko kretīni, kuri vēlas, lai visiem tiktu saspārdītas sejas var panākt. Mazvērtības kompleksu nomāktie, vājāko pazemotāji.

(3 raksta | ir doma)

06:58
Kombinizoni atkal nāk modē. Man tik vienmēr, uz tiem lūkojoties, ridass viens būtisks jautājums. Kā var pačurāt tādos?

(ir doma)

Janvāris 19., 2019


09:14
Es tam bijušajam tētuka iegrirzīšu smagi. Ko viņš ir pabeidzis bez citu palīdzības? Neko.

(3 raksta | ir doma)

Janvāris 18., 2019


19:33
Skaitīju sīkos un saskaitīju vienpadsmit gabalus. Tāds baby boom manā akvārijā vēl nebija bijis. Kāpēc viņus neviens neēd? Jānopērk atkal paradīzes zivtiņas.

(ir doma)

16:57
Gāju pastaigāties un domāju par tēti. Ka viņam te patiktu. Viņš prastu novērtēt. Tā kautrīgi savilcis čummi bubinātu, ja patiktu, bet tad ņemtu un nokritizētu žoga mietiņus ganībās. Ka vācieši nemāk kārtīgus mietus sataisīt. Taisnību sakot ir jau arī tie mieti, kā slikti tēstas pagales.

(ir doma)

14:59
Kaut kur ar 1. februāri būs jābrauc pakaļ skapītim.

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 17., 2019


15:02
Ar pārsūdzēšanu viss būs lieliski. Es tikai vēl gribu iepīt naidu pret ārzemniekiem un nekompetenci.

(3 raksta | ir doma)

14:56
Man nupat draugs paskaidroja, kāpēc manus papīru miskasti neizved. Esot jaunu mašīnu nopirkuši un tagat tām miskastēm jāstāv uz ielas precīzā attālumā un virzienā. Visi traki palikuši.

(ir doma)

14:22
Hodut sdes vsjakie, a patom vesči prapadajut. Atkal viens ideots prasīja pēc kaut kāda saraksta numuru. Man liekas nesen mirušo veco saimnieku prasīja. Mašīnu piefiksēju.

(ir doma)

10:03
Opā! Tiešām! Manu tantuku, veco saimnieci, tiešām rīt šlepē uz nabagmāju.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba