Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 6., 2020


09:12
Es esmu ne tikai stirna, gulbis, un začītis, kā izrādās esmu bijusi arī Femme Fatale. Gi, gi. Tā viņiem visiem arī vajag.

(ir doma)

07:40
Izrādās ir daudz labu cilvēku man apkārt. Tikai viņi to nedemonstrē. Aizvakar viena sieviete sāka aiz loga māt, ka man lampas atkal deg autiņam. Es sirsnīgi pateicos. It kā tak salaboja, ka slēdzas ārā, izslēdzot motoru, kā agrāk. Vienu dienu arī slēdzās. Nu nekas, pēc nedēļas būs dižāki speciālisti.

(ir doma)

Jūlijs 3., 2020


09:19
Lai tik tie sadisti no dzimšanas pamēģina vēl man kaut jo nodarī. Nevar mājās savas sievas un vīrus ar važām pieslēgt un tad taisīt tusiņus, jo dzīve ir skarba un viņus visi apbižo?

(ir doma)

Jūlijs 1., 2020


07:05
Jūs te teātri nespēlēsiet, viena dāma vietējā veikalā teica, kad es pus angliski, pus vāciski sāku prasīt Krakovas desu. Viņi nemaz nezin kāds man ir talants un Tautas teātra pieredze. Es parasti nespēlēju, bet ja vajag, varam svepstēt vēl nejaukāk.

(ir doma)

Jūnijs 30., 2020


10:16
Kā mēs zinām tikai to kropli visi izseko un čeko. Viņš ložņā "netīšām".

(ir doma)

10:13
Ja tas idiots, vai kāds no viņa ģimenes atkal "netīšām" ielūrēs bērna profilos. Tas netīšām viņiem dārgi maksās. Hau!

(ir doma)

09:44
Es esmu buldodzēns, es nolemju darīt šādi un es daru. Var ņemties un darīties, saukt mani šurp un turp. Traucēt un spārdīt. Es es buldodzēns. Neviens mani neapturēs.

(ir doma)

09:07
Manas bijušas prakses vietā finanšu direktors aizgājis pa saules taku. Nez, vai tas vecais, iedomīgais muļkis, vai jau cits. Visi viņi gan principā vienādi.

(ir doma)

Jūnijs 29., 2020


19:39
Jāsāk gatavies Berlīnei lēnā garā. Lai cūkas uzzin, ko ēduši. Parazitējuši uz Vācijas sociālās palīdzības līdzekļiem.

(ir doma)

12:56
Servisā kā vienmēr visi ņēmās un darījās, boīja acis um baidīja baisām soda naudām. Es pateicu, ka esmu no vāciešiem tik daudz piedzīvojusi, ka nekas mani nespēj nobaidīt. Nepastāstīju pat briesmustāstiņus, kā Latvijā no latvju pilsoņien ar vācu numuriem rauš naudu par papildus apdrošināšanu. Būtu visi noģībuši.

(ir doma)

09:50
Baznīca Vācijā gribēja zināt patiesību? Zinu intīmus sīkumus par Samausku. Viņai drausmīgi svīst kājas.

(ir doma)

09:45
Ja man izdisies šonedēļ pavekt visu, kas ieplānots, man būs indulgen uz diviem gadiem. Un pat nauda kontā. Kaut kad. Neviens gan šijos laikos maksāt negrib, tikai saraust vairāk.

(ir doma)

08:08
Ja man aizkavēs iemaksas, es arī aizkavēšu visus maksājumus. Man pofig. Ja kļūstu pa īstam nikna, vispār neko nedaru. Streikoju.

(ir doma)

07:29
Visu laiku smejos par durikiem. Jūs esiet tik apsmejami.

(ir doma)

Jūnijs 28., 2020


17:23
Ak šitā te notiek, pirms tam stundām spriež par vilaniem un tad nāk apkopēja sakopt iekšas mājai. Jēzus, cik viņiem grūta dzīve tais laukos.

(ir doma)

08:31
Vanagi, protams, var izzagt ērgļa mazuli. Bet ērglis jau tādēļ nekļūs par vārnu. Hau!

(ir doma)

07:56
Tikko manīšu kādu nacistisku iezīmi, tikko redzēšu emigrantu dirsā līšanu, citus emigrantus nodod, tūlīt sākšu runāt ar visiem angliski, ja vēl nepieleks, tad krieviski, ka ņepoņemaju. Lūk!

(ir doma)

07:38
Labi, latvieši ir gatavi dēļ mantas rīkli pārkost, tas skaidrs. Bet ka pārtikušie vācieši ar saviem bērniem gadiem par mantu tiesājas, jo mazbērniem vecāmamma novēlējusi, kas vecāku prāt, pienākas viņiem, tas man nav īsti saprotams. Acīm redzot tā nav tikai apetīte, bet bailes kaut feniņu izlaist no kontroles.

(ir doma)

05:45
Ja kādam vēl trīs gadus pēc vīra nāves sakārosies mani uzmest vai uzbāzties ar nevajadzīgu palīdzību, kuru neviens viņiem lūdzis, nāksies pagrūti. Lai tā ģimene ņemas un daras, lai lokās, vergu dvēseles, visiem, nekas cits viņiem vairs neatliek.

(ir doma)

Jūnijs 27., 2020


21:26
Radi notinās, meitēni vēl ņemas. Laikam vāc virtuvi, skan trauki, grab kastroļi. Tagad zinās, cik viegli izvākt vienas tantītes mūža vākumu.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba