Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūlijs 24., 2015


20:07
Biju Latvijā. Ko lai saka. Viss labi.
Izņemot. Kas tie, jopcik, par 50 eiro, kurus nodokļos par jebkādu saimniecisko darbību jāmaksā, kaut arī nav nekādas peļņas? Soda nauda, vai?

(9 raksta | ir doma)

Jūlijs 19., 2015


12:48
Ne tā kā uz Latvuiju būtu bail braukt, bet kaut kā jocīgi. Bet es jau ātri. Cak, bums, zummm. Un atpakaļ.

(ir doma)

Jūlijs 18., 2015


12:05
Es šad tad palasu to, http://www.doctus.lv/.
Ne bieži, bet šad tad. Piemēram, kad tētis bija slimnīcā, izlasīju, ka pie atkārtotas pnemonijas, vecākiem cilvēkiem prognozes ir sliktas. Tā arī bija.
Vai ari izlasīju, ka mana ādas slimība rosacea nav ārstētējama. Tādēļ arī uz nekādiem mediķu priekšlikumie, ārstēt ar lāzeru, neparakstos.
Tikai tas links ir domāts mediķiem. Tad nav nekādas brīnums, ka cilvēki seko padomiem ārstet depresiju ar speķmaizi, jo redz, normālus medicīnas rakstus viņiem lasīt nepienākas.

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 17., 2015


10:46
Ne tikai es esmu emocionāla. Ari politika ir emocionāla. Atliek tikai Merkelei saraudinat palestīniešu meitenīti un viss izskatās citādak. https://www.youtube.com/watch?v=fRFzPvpJ6Kk

(ir doma)

09:48
Nesaprotu, kāpēc mēs uzkatām, ka Latvijas liktenis pilnigi atšķiras no Grieķijas? Ar to ka Grieķija uz pašreizējo situāciju gājusi ilgāku laiku? Vai ar mums nebūs tas pats pēc nedaudziem gadiem? Industrija ir prakstiski iznīcinata. Labi, paši savas alkatības dēļ to uzsākām, vēlak Eiropas lielie koncerni palīdzēja. Bez Eiropas dotācijām dzīvot jau vairs nespējam, vien raudāt, ka mums dod mazāk, kā citiem. Ar ko mēs varam konkurēt? Ar latviskajiem sūdiņiem?

(13 raksta | ir doma)

Jūlijs 14., 2015


09:46
Dziesmas svētkos kā dalībnieks biju vienreiz. Bet tie bija "normālie", pilnig pieaugušie dziesmu svētki, kaut gājām mēs vēl skolā. Jāatzīst, ka no kora mēs mukām, kā vien varējām. Pirmkārt, tāpēc, ka dēļ tā kora bija jāceļas stundu agrāk. Otrkart, biju vīlusies, ka man nedeva dziedāt pirmo soprānu, bet dudināt nožēlojamo otro altu. Treškārt, mūsu visādi jaukais, jaunais un aizrautigais diriģents dažreiz emocionāli norāvās: - Meitenes, meietenes, nu ka jūs dziediet? Tā kā tādas govis! Meitenes, jūs kvieciet kā cūkas!
Nē, nu nekas jau sevišķs. Bet, bet, kur skatījās dienesti?
Tomēr, par spīti bēguļošanai, uz lielajiem pieaugušajiem dziesmu svētkiem mēs tikām, un visu to jezgu es atceros ar prieku. Atceros mūsu autentiskos Kursīšu novada tautas tērpus, kuri bija izmeklēti neglīti, kaut kādi brūni zaļi brunči, purpuļains krekls un neciešami savilkta melna veste. Atceros, ka estrādē bija atvērti daudzi andeļu stendi kā tādā gadatirgū, un tur pat varēja, ak brīnums, iegādāties tērpus no "Rīgas Modēm". Tērpu nenopirku, bet pirmo reizi mūžā nogaršoju "Baikālu", no tiem laikiem tā ir mana mīļākā limonade. Protams, ka naktīs netika gulēts, protams, ka mēģinājumi bija par daudz un nogurdinoši, protams, ka es arī gandrīz noģību, bet tā kā pubertātes periodā ģību es regulāri, tad no tā neko neuztaisīju, vienkarši, kad jutu, ka nāk ģībiens (savdabiga lauzoša sajūta mugurā), tad uzliku visam pofig un apsēdos. Pasēdēju, pazeminatais asinspiediens normalizējās un varēja celties atkal augšā un atkal dudinat: "Dziesmai šodien liela diena". Dudināt, kā jau otrajiem altiem pienākas.

(ir doma)

Jūlijs 13., 2015


08:30
Stirna iemīļojusi krūmu rindu pie mājas. Katru rītu nāk ieturēt brokastis. Mūzika un telefona zvanīšana šo netraucē. Tikai, kad kāds no mājeniekiem sāk pārāk cītīgi tekalēt šurp un turp, tad pārsteigti paskatās un cēli aizdodas prom.

(ir doma)

Jūlijs 11., 2015


09:18
Vakar jutu, ka laikam drusku jāierauj. Izvandijos pa vīna plauktiem un, kaut arī gribeju paņemt kaut ko labu ( kazu jubileja kā nekā), bet izmakšķerēju kaut ko pavisam prastu. Bet rislings ir mans vīns. Ar rislingu es nekad nekļūdos. Ar citiem vīniem es kļūdos gandrīz vienmēr. Šis gan bija tumšais rislings, bet tīri dzerams.
Tā nu sēdējām, skan klasiskā mūzika, ieraujam pa druskai, skatamies pa logu. Reizumis dārza strazdi, smieklīgi gorīdamies, pārtenterēja pār celiņu. Vēja nebija, taču daži stādi drusku kustējās. Varbūt viņus kustināja strazdi.
Vēlāk atcerejos, ka jānoņem no striķa izžautā veļa, un beidzot šosezon ieraudzīju sikspārni. Kā mazs apskurbis vienplāksnis tas rinķoja brīžam pavisam tuvu galvai, brīžam augtāk. Spārni pakšķēja, kā mazam motoriņam. Parasti mēs tik vēlu jau esam iekritušu gultās un neko nemanām un nedzirdam.
No rīta apgāju parasto riņki pa dārzu un vienbrīd sastingu. No kuriens šī klusā, bet varenā sanoņa? It ka tālumā murdētu dziesmu svētku koris. Paskatijos apkārt, nekā. Paskatījos uz augšu. Liepa zied.

(2 raksta | ir doma)

Jūlijs 9., 2015


11:54
Daarzs mudzj no erickinjiem, vakaros pa kruummalu mieriigi pastaigaajas stirnas, dzilnas beerns, trauksmaini kliedzot, beeg no manis un pasleepjas kaiminju riekstkokaa. Vasara.

(ir doma)

Jūlijs 6., 2015


14:07
Šodien ir internacionālā bučošanās diena!

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 5., 2015


12:47
Ja kāds brūķē vāciski, Volkers Pipster skaidro, kas ir kapitālisms
https://www.youtube.com/watch?v=y2EjS-YHk-s

1)Izklausās dramatiski, protams, ka pārspīlets, protams, ka tā ir parodija un kungs acīm redzot ir kreisais, visi parodisti ir kreisie, labējie neparodē, labejie stāv miera stājā un salutē,
2) No katra eiro, ko Eiropa jebkad ir devusi Grieķijai, attīstītā Eiropa ir nopelnijusi vismaz 10 eiro. Nesavtīga palīdzība? Kā tad. Tas pats ir ar Latviju un citam līdzīga līmeņa valstīm.

(ir doma)

Jūlijs 4., 2015


12:09
Tveice padara dažus zvēruļus sevišķi rosīgus.
Kamēr brokastojām, zirneklis pamanījās pārsteipt daužus pavedienus pāri brokastu paplātei.
Atcerējos: Kamēr stāvēju,
Zirneklis tĪklu
Akas vindai pāri noaudis
Iešu meklēt ūdeni citur

(ir doma)

Jūlijs 3., 2015


09:16
latvija NAV iebrauktuve, latvija ir izbrauktuve! ( c) chimera Nesen vēl bija publicēti pētijumi, ka Lielbritānijā iebraucēji iemaksā budžetā par trešdaļu vairāk, ka saņem pabalstos, pretēji vietējiem. Tak aizmirsies tas viss. Vai mums vajag pārtikušu Latviju? Nē, mums vajag tīru, baltsejainu rasi. Nu, lai jau tiek. Nupat tika publicets līdzīgs pētijums Vācijā, ar līdzīgiem rezultātiem. Toties vācu naciķu lapā, publiceta atsauce uz to pašu pētijumu, tikai cipari apgriezti otrādi.Pie tam komentāros ir piebilde, ka austrumeiropieši, kas smagi strādā un integrējas, viņiem tomēr ģeld, tik tie melnsejainie - ne. Nu, paldies, paldies, noslauku pateicības asaru. Varu tikai atkal citēt - Kritiska attieksme pret interneta resursiem, ar kuriem dalāmies, izglābs pasauli!

(ir doma)

Jūlijs 2., 2015


09:08
Varbūt tā ir tikai jauno briļļu vaina, bet man šovasar gribas jautāt: vai ir kas pasaulē spilgtāks par magonēm?

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 29., 2015


08:52
Tas pasaciņu varonis - vēlētājs un tā mistiskā - mūsu nodokļu nauda.

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 28., 2015


09:28
Mauriņā zaļā dzilna baroja savu bērnu.

(ir doma)

Jūnijs 25., 2015


14:05
- Līgo! Līgo! Wir haben heute Līgo! Allen wollen Līgo! Līgo, līgo!, - ta dziedāja līgo vakarā mans vīrs, braucot cauri Hamburgai. Un kā nedziedāsi, ja mājās gaida samarinēta gaļa. Tikai citronos un pētersīļos, recepte no pagājušajām dienam. Un vēl ābolu - ķiršu šarlote piedevām.
Laiciņš mums bija jauks, pat uzspīdeja saulīte. Paēdam dārzā. Iekšā skanēja kaut kas no youtube samekleta līgo repartuāra. Sajūta, ka kaut kaur tālumā murmuļotu zaļumballe. Pēc tam aizgājām ar meitu ieklupt vienā no kārtīgajām balta āboliņa pļavām un nopinām vainadziņus. Viss forši, tikai trūka tās vienmēr klātesošās dūmu smaržas, Jāņu vakara visuresošās pavadones.
Pēcāk dzērām daudz kvasa un nedaudz alus.
No rīta viss pelēks, saulīte nerotājās. Vien fazāns kašājās pa dobēm.

(3 raksta | ir doma)

Jūnijs 22., 2015


10:20
Izbraucu saplūkt jāņuzāles. Atradu kušķīti rudzupuķu, dažs papardes un smilgas. Margrietiņu nebija, tikai kumelīte un govjmīzenes.
Vācu lauki jau ļoti kārtigi, ja aug rudzi, tad rudzi, ja mieži, tad mieži. Ja pļava, tad nopļauta, ja ganības, tad noēstas. Atradu āboliņu laukus, bet ari jau nopļautus un laukus ar interesantiesm zili ziedošiem lupstājiem, laikam zemes uzlabošanai. Man par sarūgtinājumu, dažviet krūmos noslēpušies kukurūzas lauciņi. Par sarūgtinājumu tāpēc, ka pirms trim gadiem, kad ierados Vācija, visos laukos stalti kā zaldāti slējās kukurūza. Biogāzes ražotnes maksāja labi, graudus audzet neatmaksājās. Tagad laikam stājies spēka likums par (vai pret) monokultūram un atkal viļņojas miežu un rudzu lauki.
Grāvmalās kā aptrakušas zied kazenes. Jauki laukos vasarā, arī Vācijā.

(ir doma)

Jūnijs 21., 2015


11:02
Piemājas mauriņā redzēju zaļo dzilnu.

(ir doma)

Jūnijs 20., 2015


20:18
Izcepu speķa pīrāgus kārtainajā mīklā. Sanāca kopumā pārāk trekni, bet laikam labi slīdeja, jo zibenīgi pazuda.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba