Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 21., 2017


10:30
Bijām Vogēzos, bet sāka snigt un nomukām lejā. Un tad starp kalniem ielejā kluss kalnraču ciematiņš. Pilnīga askēze un minimālisms pēc tām sapostajām vīndaru suvenīrpilsētiņām. Vējš dzenā putekļus pa tukšajām ieliņām. Ceļā satikām tikai trīs sieviņas melnos lakatiņos. Cits gadsimts.

(ir doma)

Aprīlis 17., 2017


17:45
Gribējām noslēpties siltākajā Vācijas nostūrī. Dabūjām, krusu un lietu. Un notrauktas ķiršu ziedlapiņas. Paskatījos laika apstākļu kartē, tiešām, 12 grādu pašlaik ir augstākā temperatūra Vācijā. Nav ko žēloties. Bet tomēr...

(ir doma)

Aprīlis 14., 2017


21:42
Izbraucām cauri Vācijai un piedzīvojām visas ziedoņa stadijas. Hamburgā zied tikai savvaļas plūmītes, pie Hanoveres jau ievas, Frankfurte sveic ar ziedošiem rapšu laukiem, Štutgarte ar ceriņiem. Esam namiņā pie Reinas. Vakarā aizgāju pastaigāties. Saldie ķirši un ābeles, apcirpti tīri vāciskā manierē, izpletuši pārpalikušos zariņus, zied kā traki, laikam domājot, ka pēdējā stundiņa klāt. Lakstīgalas dzied neatņemdamās un ābeļu rindām pa vidu, kā vadību zaudējuši helikopterīši ducina maijvaboles

(ir doma)

Marts 22., 2017


10:21
Papētīju http://worldhappiness.report/ed/2017/

Vislaimīgakie ir norvēģi, un pēc viņiem vesela rinda ziemeļnieki. Tālāk Australija, Jaunzēlande, Izraela un tad, hop, 12. vietā Kostarika.
Vācieši laimīgumā 16. vietā, nelaimīgakai kā šveicieši un austrieši, bet kādu nieki laimīgāki par beļģiem, luksemburdziešiem, britiem.
Latvieši 54. laimīgakie pasaulē, nelaimīgaki par lietuviešiem (52.), bet laimīgaki nekā igauņi (66.).

Bet tā. Dēļ muguras sāpēm dakteris iedeva divas brīvas diena. Tūlīt iešu pastaigāties pa saulaini pavasarīgo ciemu. Jo dakteris lika.

(ir doma)

Marts 20., 2017


12:15
Nejauki liist un ir peleeks. Koleegjis nepaartraukti atkaarto: Cik jauka pirmaa pavasara diena! Nopircis droninju un dzenaa pa kabinetu.

(ir doma)

Marts 18., 2017


10:46
Omg, omg, vecums nenāk viens. Paēdēju darbā pusstundiņu pie atvērta loga un nevarēju vairs piecelties. Pēc darba aiztentereju līdz mašīnai, atbraucu mājās. Sēdēt varu. Gulēt varu. Pastaigāt varu tikai, ja saliecas trejos līkumos, kā veca sieviņa. Muguras sāpes briesmīgas. Mani ziež ar išiasa zālēm, dod dzert paracetamolu, nekas nelīdz. Esi aicināta veco cilvēku pasaulē!

(ir doma)

Marts 11., 2017


15:02
Temperatūra ārā uzkāpusi līdz 14 grādiem. Sēžu laukā uz soliņa, dzeru miežu kafiju. Zīlīte divus metrus no manis, apstrādā auzu pārslas putnu barotavā un reizēm dusmīgi man uzčeiepstina. Sak, nenāc par tuvu!

(ir doma)

Marts 6., 2017


20:19
No locīšanās sāp kājas. Ja būtu no sporta, tad teiktu, forši, bet tā kā tas no darba, tad, ak es mazais nabadziņš.

(ir doma)

Marts 1., 2017


21:59
Man atsūtīja Heli Lāksonenas grāmatiņu. Ku laba!

(ir doma)

Februāris 15., 2017


13:09
Maacos valodu vienaa kursaa ar izdomaatiem pasaku personaaziem, inzenieriem no Siirija. Varbuut arii es esmu tikai iedomaats pasaku personaazs?

(1 raksta | ir doma)

Februāris 6., 2017


21:44
Bijām uz operas pirmizrādi Rosīni "Ceļojums uz Reimsu". Biju gandrīz vienīgā, kura nebija sapucējusies. Kaut kā neizdodas notrāpīt.

(ir doma)

Janvāris 7., 2017


19:36
Uzsniga mums te puscentrimetru biezs sniedziņš, pakusa un noledoja. Visa Ziemeļvācija krīt, klūp un slidinās.

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 5., 2017


19:45
Ziemassvētkos man uzdāvināja akvāriju. Skatos uz to stikla kasti ar aizdomām. Lasīt par zivtiņām bija daudz aizraujošāk un , galvenais, drošāk.

(7 raksta | ir doma)

Decembris 31., 2016


21:25
Vēl nedzeram, bet ir jautri. Spēlēju teātri un ākstos.
Noklausījāmies Merkeli, viņa bieži savās runās piemin ticību sev. Tas laikam viņas dzīvē bijis svarīgi.
Gads bija vidējs. Daži zaudējumi, daži ieguvumi. Darba maiņas dēļ nesanāca nekāds lāga atvaļinājums.
Nākamajā gadā vēlētos dzīvot vairāk klātesoši un apzināti, un dažus jaukus ceļojumus piedevām.
Jums, mīļie, novēlu ticību sev. ( Nu kā tāda Merkele.)

(2 raksta | ir doma)

Decembris 28., 2016


10:42
Ziemassvētku brīnums - uzziedēja strelīcija. Un es visu laiku vaktēju. Katru jaunu dzinumu aplūkoju un jautāju, vai tu esi zieds vai lapa. Un tad Ziemassvētku rītā slepeni gara stiebra galā nosēdies paradīzes putns.
Paradīzes putns.

(3 raksta | ir doma)

Decembris 23., 2016


18:31
Amerikā viss ir vienkārši. Demokrāti atbalsta abortus un noliedz ieročus. Republikāņi atbalsta ieročus un noliedz abortus. Amerikāņiem atliek izvēlētie, vai viņi vēlas tikt nogalināti pirms vai pēc piedzimšanas.(No kāda vācu kabaretista uzstāšanās.)

(4 raksta | ir doma)

Decembris 20., 2016


20:11
Treshaa abolkuuka dazhaas dienaas. Tas vairs nav pat jautri. Peec pusstundas nodevu skolai izvilkshu no kraasns un tad mees buusim kviti. Paldies Dievam, nav paredzeeta nekaadu vecaaku kopaasanakshana. Laikam ne es vieniigaa, kurai nepatiik taa piespiedu biedroshanaas, maaksliigie smaidi un klachas.

(ir doma)

Decembris 16., 2016


13:38
Kamēr sapakoju trīs paciņas ( trīs, nevis simts) un uzrakstīju sešus apsveikumus, tikmēr biju nosvīdusis cauri slapja. Viens sveces enģelis gan palika neiesaiņots. Bet varbut arī labi ka tā. Nav laba doma dedzināt enģeļus.
Sastūķēju paciņas somā un maišelī, un nākamaja dienā, apkrāvusies, kā paunu ubags, sīkam lietutelim smidzinot, devos uz pastu. Ta-dā! Pastam pusdienas laiks no 12—15. Neko sev, sīki.
Pēc darba braucu uz pastu ar mašīnu. Parasta lieta, nav kur novietot auto. Kaut kādā šaurā bezizejā, kur nemaz nebija atļauts, noparkojos. Taisnību sakot, vienbrīd netiku vairs ne uz priekšu, ne atpakaļ. Nospļāvos un - uz pastu. Ta - dā! Pasts ciet! Kāpēc? Vajadzēja rūpīgak izlasīt šilti. Otrdienas pēcpusdienā - ciet. Pie tam "otrdienas pēcpusdiena" vācieši raksta kopā. Kurš ir spējīgs izlasīt tik garu vārdu kā Dienstagnachmittag? Es nē.
Nākamaja dienā, es atkal ar savām paunām. Paņēmu pudienslaika pauzi stundu ātrāk, atkal nav kur ar auto apstāties, izbraukāju stāvlaukumu, knapi tieku ārā, jo iekšā pārpilditajā stāvlaukuma mašīnas brauc nepārtraukti. Beidzot atrodu vietiņu pie miskastēm. Jožu lielu gabalu ar savām paunām. Bet nu viss labi, rindas nav, laipni man samaklē iztrūkstošās pastmarkas. Cenas vēstulēm atkal par 10 centiem cēlušās.
Tagad tikai jālūz Dievs, lai nav kaut kas sajauks. Piemēram, apsveikumi nosūtīti nepareizajām personām . Kas ļoti var būt.

(ir doma)

Decembris 12., 2016


20:32
Bijām ur mūziklu "Hinterm Horizont" jeb "Aiz horizonta". Stāsts par rietumu rokstāra un Austrumberlines meitenes mīlu. Daudz politikas, drusku mūzikas. Kaut kā tā: https://www.youtube.com/watch?v=XJbymn70tPY
Mūzikla beigās nonacām Hamburgā un gāja vaļā dziesma Reperbahn:
https://www.youtube.com/watch?v=M-RTO_Omcpw
Un tad starp dancojošiem transvestītiem, ostas strādniekiem, špikiem un omītēm es sapratu, ka tāda ir mana brīvība. Ta, ka es to saprotu. Citu man nevajag.
Izgajām ārā. Reperbānis murdēja, rosījās Ziemassvētku tirdziņš, mirdzēja lokālu un seksšopu izkārtnes, kaut kur pagrabiņos dzima, guva atzinību, novīta, izdzīvoja kārtejie subkultūras asni. Kāds jauneklis pamāja manai meitai. Bija jādodas prom. Žēl, reti sanāk te būt.

(ir doma)

Decembris 7., 2016


08:01
Darbaa dabuujaam burviigo Goldeneye viirusu. No trjiem kompjiem maneejais veel darbojas.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba