Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Jūnijs 24., 2016


21:26
Hamburgā zied liepas. Stāvēju ielas malā, iegremdējusi seju ziedos.
Jāņi ir tā retā reize, kad man Latvijas pietrūkst. Kaut vai tās nemanāmās, pēc ugunskuru dūmiem smaržojošās miglas. Pie mums bija tik neiespējama sutoņa, ka neaizvilkāmies plūkt jāņuzāles. Uzkodām rabarberu- zemeņu kūku un aizgājām gulēt.

(2 raksta | ir doma)

Maijs 18., 2016


11:34
Esmu Latvijā. Vakar uzzināju, ka mana miestā nupat apglabāja vienu tantiņu. Nomirusi no bada. Samaksājusi rēķinus, nopirkusi zāles un nebijis vairs par ko nopirkt ēdienu. Neviens nav par viņu interesējies (jo viss tak samaksāts). Atrada, jo sāka smirdēt.

(ir doma)

Maijs 9., 2016


20:33
Manā puriņā kanādas zosīm jau bērni. Kā pūkaini kamolo gulšņā uz celiņa. Dzenis pielido pavisam tuvu, nopēta ar gudru skatienu: - Tev ir tārpi? Nav? Nu tad čau! Zivju gārnis jorojām tēlo nokaltušu sakni.

(ir doma)

Maijs 7., 2016


15:08
Pēc [info]annuska stasta par kleitām, man nebija miera un es izskaidīju visus man pieejamos veikalus. Visur visdīvainākie modeļi, bet nekur nekā ņemama. Pie tam es gribeju kaut ko maksimāli vienkaršu!
Vakar saņēmamies un aizbraucam uz 200 kilometru tālo Hitcakeru, kur zinajām, ka dzīvo viduslaiku tērpu šuvēja. Lihovas- Dannenbergas apkartne ir slavena ar saviem alternatīvajiem. 1977 gada Rietumvācijas valdība nolēma ierīkot tuvējās sālsraktuvēs atomatkritumu glabātuvi. Gan jau tai bija savi apsverumi. Viens no tiem varētu būt Austrumvācijas robežas tuvums. Bet cilvēki sāka protestēt un cīņa ilga vairakus gadus. Notika lielāka demonstracijas Lejassaksijas vēsturē ar 100 000 dalībniekiem. Viens no cīņas veidiem bija nopirkt zemesgabalu un līdz ar to valdībai būs jāsaskaņo atomatkritumu glabatavas izveidi ar zemes īpašniekiem. Alternativajiem nekad daudz naudas nav bijis, bet viņi pirka kopā kaut vai pa kvadrātmetram. Jo vairāk zemes īpašnieku ar kuriem būtu jāsaskaņo. Glabatuvi tomer uzcēla, bet cilvēki palika dzīvot.
Nu tad šuvēja Kristina Hofmann varētu būt no viņiem. Es gan nepaparasīju. Pie mājiņas plīvo plakāti: "Mums ir svešs naids pret svešiniekiem" un tamlīdzīgi. Dārzā notiek koncerti un pasaku stāstīšanas vakari. Viņi audye lamas un gatavo ādas bungas. Man tas ļoti simpātisks, jo dvēselē es no tās pašas branžas. Un kleitu es dabūju!
Te mājaslapa: http://www.ch-hoffmann.de/

(ir doma)

Maijs 5., 2016


08:20
Kad es praida sakarā dzirdu (drīzak gan lasu, man sadzirdamā tuvumā neviena tik duma nav): Ko tie kropļi iet ielās?, tad atceros, ka 5. maijā pie mums slimie tiešām iziet ielās. Cilvēki ar īpašām vajadzībām iziet ielās, protestējot pret problemām līdztiesības jautājumos vai, skaudrāk sakot, pret nelīdztiesību. Un neviens nesak: Lai tak viņi dzivo, bet, lai uz ielas neradās.


Titel oder Beschreibung

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 26., 2016


20:56
Snieg, līst un ir auksti. Šodien ieraudzīju ziedošu ievu krūmu. Vainīgais atrasts!

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 19., 2016


17:06
Nebiju domājusi, ka jebkad sākšu teikumu ar "tas brīdis", bet tas brīdis, kad, pildot benzīnu mašīnā un izklaidīgi rakņājoties pa somu, atklāju, ka makatanav, bija skaists. Pirmā doma - kā lai dabū to benzīnu atpakaļ benzīntankā.

(2 raksta | ir doma)

Aprīlis 15., 2016


18:25
Biju uz spāru svētkiem "savā" Telekom ēkā (tajā, ko ceļam). Redzēju dzīvajā Hamburgas mēru (maziņš). Kaut ko uzkodām un braucām mājās. Tāda darbadiena.

(ir doma)

Aprīlis 14., 2016


17:59
Horsts Šrots ir vācu kabaretists, specializējies uz sadzīves kabaretiem. Kad es viņu klausījos uzvedumā “Nulle kļūdu”, kur viņš klāstija padzīvojuša vācu valodas un vēstures skolotāja nedienas, nebiju sajūsmā, vācu valodu joprojam neizjūtu, it sevišķi jokus. Bet kad Šrota kungs nolasījs fragmentu no citas savas programmas, kas saucas “Kad sievietes jautā”, tad nodomāju, ka to gan derētu iepostet cibā. Te nu tas ir.
Uzmanību, citāts. )

(ir doma)

Aprīlis 12., 2016


19:56
Te cibā bija saruna par dāvanām. Nepiedalījos, nevarēju, jo bija jāvēro lielās sīgas. Un ar savu pieredzi padalīties arī nevarētu, jo nekad nevaru neko prātīgu izdomāt, ko savam mīļajam uzdāvināt. Bet man te ir grāmatiņa, kura viss prātīgi uzrakstīts.
Uzmanību, citāts. )

(6 raksta | ir doma)

Aprīlis 11., 2016


17:08
Pirma diena darbā. Atvaļinājum, kad nāksi atkal?

(ir doma)

Aprīlis 10., 2016


12:14
Izbraukums. )

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 5., 2016


13:41
Nedēļa atvaļinājuma jau apkārt. Vēl veselas piecas dienas priekšā. Guļu saulē, ēdu marinētus gurķus no burkas. Sprejvaldes novads ir slavens ar saviem gurķiem, laivām un siena čupām. Rīt uz Potsdamu.

(ir doma)

Aprīlis 4., 2016


20:16
Redzēju šīgada pirmo čūsku. Zalktis gozējās saulē.

(ir doma)

Marts 29., 2016


15:49
Ir skaisti cilvēki, ir garlaicīgi cilvēki un ir klauni. Skaistule es nevaru būt, garlaicīga negribu, atliek klauns.

(1 raksta | ir doma)

Marts 24., 2016


20:44
Nejūtos kā austrumeiropiete. Kur ir aistrumeiropa un kur esam mēs. Mēs esam pilnīgā un galīgā centrā. Kur tas bija? Pie Madlienas? Tiesa, ja Krieviju nerēķina Eiropā, mēs esam galējie austrumi. Galējāk vairs nav kur. Labāk būt Ziemeļeiropā. Bet arī ziemeļeiropiete nejūtos. Par maz iedomības, vai. Tad jau labāk centrāleiropa.

(ir doma)

Marts 20., 2016


15:14
Atrisināju krustvārdu mīklu par Hamburgu. Tagad es zinu, ka sauc iekšpagalmu, uz kura fona ir bilde uz Džona Lenona albuma Rock 'n' Roll vāka, ka Sierra Tquila tiek pildīta Hamburgā, ka pirmais Otto katalogs piedavaja 28 veida apavus un Feliksam Mendelsonam Bertoldi veltītaja piemiņas akmenī iecirsta viena kļūdaina skaņdarba nots. Rīts nav pavadīts velti.

(ir doma)

Februāris 28., 2016


15:10
Vakar pagatavoju Arroyo con pollo http://www.davidlebovitz.com/2016/01/arroz-con-pollo-spanish-chicken-with-rice-recipe/ Mans vīrs piegāza ēdienam sojas un karija mērces un paziņja, ka garšo labi. Man snobiņš klusi raud sirds stūrītī. Tas taču bija spāņu ēdiens!

(ir doma)

Februāris 16., 2016


19:50
Darbā es risinu krustvārdu mīklas, mekleju izeju cauri labirintiem, lieku puzles. Katrs, protams, to dara. Bet es to daru arī tiešā nozīmē.

(ir doma)

Februāris 15., 2016


19:33
Šodien redzēju pūpolus. Bet krūms noliecies pari Alsteras upei un, lai saplūktu, visas iespejas samērcēties. Pilnigi vai apsēstība ar tiem pūpolim, tāpēc, ka viņi te tik reti.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba