Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 15., 2017


13:09
Maacos valodu vienaa kursaa ar izdomaatiem pasaku personaaziem, inzenieriem no Siirija. Varbuut arii es esmu tikai iedomaats pasaku personaazs?

(1 raksta | ir doma)

Februāris 6., 2017


21:44
Bijām uz operas pirmizrādi Rosīni "Ceļojums uz Reimsu". Biju gandrīz vienīgā, kura nebija sapucējusies. Kaut kā neizdodas notrāpīt.

(ir doma)

Janvāris 7., 2017


19:36
Uzsniga mums te puscentrimetru biezs sniedziņš, pakusa un noledoja. Visa Ziemeļvācija krīt, klūp un slidinās.

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 5., 2017


19:45
Ziemassvētkos man uzdāvināja akvāriju. Skatos uz to stikla kasti ar aizdomām. Lasīt par zivtiņām bija daudz aizraujošāk un , galvenais, drošāk.

(7 raksta | ir doma)

Decembris 31., 2016


21:25
Vēl nedzeram, bet ir jautri. Spēlēju teātri un ākstos.
Noklausījāmies Merkeli, viņa bieži savās runās piemin ticību sev. Tas laikam viņas dzīvē bijis svarīgi.
Gads bija vidējs. Daži zaudējumi, daži ieguvumi. Darba maiņas dēļ nesanāca nekāds lāga atvaļinājums.
Nākamajā gadā vēlētos dzīvot vairāk klātesoši un apzināti, un dažus jaukus ceļojumus piedevām.
Jums, mīļie, novēlu ticību sev. ( Nu kā tāda Merkele.)

(2 raksta | ir doma)

Decembris 28., 2016


10:42
Ziemassvētku brīnums - uzziedēja strelīcija. Un es visu laiku vaktēju. Katru jaunu dzinumu aplūkoju un jautāju, vai tu esi zieds vai lapa. Un tad Ziemassvētku rītā slepeni gara stiebra galā nosēdies paradīzes putns.
Paradīzes putns.

(3 raksta | ir doma)

Decembris 23., 2016


18:31
Amerikā viss ir vienkārši. Demokrāti atbalsta abortus un noliedz ieročus. Republikāņi atbalsta ieročus un noliedz abortus. Amerikāņiem atliek izvēlētie, vai viņi vēlas tikt nogalināti pirms vai pēc piedzimšanas.(No kāda vācu kabaretista uzstāšanās.)

(4 raksta | ir doma)

Decembris 20., 2016


20:11
Treshaa abolkuuka dazhaas dienaas. Tas vairs nav pat jautri. Peec pusstundas nodevu skolai izvilkshu no kraasns un tad mees buusim kviti. Paldies Dievam, nav paredzeeta nekaadu vecaaku kopaasanakshana. Laikam ne es vieniigaa, kurai nepatiik taa piespiedu biedroshanaas, maaksliigie smaidi un klachas.

(ir doma)

Decembris 16., 2016


13:38
Kamēr sapakoju trīs paciņas ( trīs, nevis simts) un uzrakstīju sešus apsveikumus, tikmēr biju nosvīdusis cauri slapja. Viens sveces enģelis gan palika neiesaiņots. Bet varbut arī labi ka tā. Nav laba doma dedzināt enģeļus.
Sastūķēju paciņas somā un maišelī, un nākamaja dienā, apkrāvusies, kā paunu ubags, sīkam lietutelim smidzinot, devos uz pastu. Ta-dā! Pastam pusdienas laiks no 12—15. Neko sev, sīki.
Pēc darba braucu uz pastu ar mašīnu. Parasta lieta, nav kur novietot auto. Kaut kādā šaurā bezizejā, kur nemaz nebija atļauts, noparkojos. Taisnību sakot, vienbrīd netiku vairs ne uz priekšu, ne atpakaļ. Nospļāvos un - uz pastu. Ta - dā! Pasts ciet! Kāpēc? Vajadzēja rūpīgak izlasīt šilti. Otrdienas pēcpusdienā - ciet. Pie tam "otrdienas pēcpusdiena" vācieši raksta kopā. Kurš ir spējīgs izlasīt tik garu vārdu kā Dienstagnachmittag? Es nē.
Nākamaja dienā, es atkal ar savām paunām. Paņēmu pudienslaika pauzi stundu ātrāk, atkal nav kur ar auto apstāties, izbraukāju stāvlaukumu, knapi tieku ārā, jo iekšā pārpilditajā stāvlaukuma mašīnas brauc nepārtraukti. Beidzot atrodu vietiņu pie miskastēm. Jožu lielu gabalu ar savām paunām. Bet nu viss labi, rindas nav, laipni man samaklē iztrūkstošās pastmarkas. Cenas vēstulēm atkal par 10 centiem cēlušās.
Tagad tikai jālūz Dievs, lai nav kaut kas sajauks. Piemēram, apsveikumi nosūtīti nepareizajām personām . Kas ļoti var būt.

(ir doma)

Decembris 12., 2016


20:32
Bijām ur mūziklu "Hinterm Horizont" jeb "Aiz horizonta". Stāsts par rietumu rokstāra un Austrumberlines meitenes mīlu. Daudz politikas, drusku mūzikas. Kaut kā tā: https://www.youtube.com/watch?v=XJbymn70tPY
Mūzikla beigās nonacām Hamburgā un gāja vaļā dziesma Reperbahn:
https://www.youtube.com/watch?v=M-RTO_Omcpw
Un tad starp dancojošiem transvestītiem, ostas strādniekiem, špikiem un omītēm es sapratu, ka tāda ir mana brīvība. Ta, ka es to saprotu. Citu man nevajag.
Izgajām ārā. Reperbānis murdēja, rosījās Ziemassvētku tirdziņš, mirdzēja lokālu un seksšopu izkārtnes, kaut kur pagrabiņos dzima, guva atzinību, novīta, izdzīvoja kārtejie subkultūras asni. Kāds jauneklis pamāja manai meitai. Bija jādodas prom. Žēl, reti sanāk te būt.

(ir doma)

Decembris 7., 2016


08:01
Darbaa dabuujaam burviigo Goldeneye viirusu. No trjiem kompjiem maneejais veel darbojas.

(ir doma)

Decembris 5., 2016


21:10
Sestdien devos paargaajienaa gar juuru. Noveicaas ar laiku, noveicaas ar kompaaniju, noveicaas ar Ziemassveetku tirdzinjiem, kas katraa ciemaa. Viens karstviins, otrs, kaadi seshi kilometri, desinjas, tad smilseerkskju punsh ar sljakatinju ruma. Tad tas viss preteejaa virzienaa.

(3 raksta | ir doma)

Decembris 4., 2016


12:17
Piecpadsmitajā janvārī ies vaļā Hamburgas Elbfilharmonijas atklāšana. Ar koncertu, prominentu viesošanos un uguņošanu. Mans šefs barkasu jau noīrējis, kurā omulīgi vares dreifēt pa Elbu un skatīties bildītes uz Filharmonijas ēkas sienām.
Ziņo, ka ēka izmaksājusi 866 miljonus eiro. Pieklājīga summiņa. Tiesa pagajušā gadā bēglīšiem Hamburga iztērējusi 590 miljonus eiro (pieņemu, ka tas ir bez Eiropas sūtītajiem pabalstiem). Tā ka salīdzinot, tiiik liela jau summa par ēku nemaz nav. Bet es vienmer jautāju, kāda ir ēkas nozīme, kādu idealoģiju tā pauž? Laikam jau šoriez Hamburga vadošas partijas (socialdemokrati) mīlu pret mūziku. Katra ziņā nav tas sliktākais naudas iztērēšanas veids. Uz to gan man atbildēja, ka vārdu ideoloģija Vācijā nelieto. Ideoloģija Vācijā ir nelabs vārds...
Ups...

(ir doma)

Novembris 29., 2016


09:26
Sniega nav.

(2 raksta | ir doma)

Novembris 19., 2016


10:47
Parādīju vīram vakardienas lāpu gājiena bildes un paujautāju, vai Vācija kas tāds būtu iespējams. Nē, nebūtu, un mēs zinām, kāpēc. Nē, nu smuki jau. Ne tās lāpas, bet tā vienotība un prieks par valsti.

(6 raksta | ir doma)

Novembris 18., 2016


18:16
Bija atnākuši ciemiņi. Izcepu diezgan garšīgu ābolkūku un cepumiņus no kārtainās mīklas. Bet par Latvijas valsts dibināšanu pat neieminējos. Jo man jau liekas, ka es jau tā katra vārda galā pieminu Latviju. Un tad paskatos saruna biedra acīs un jūtu, ka cilvēks domā, ko tu man te stāsti, kam tas interesē. Šoreiz gan parunājāmies par Ziemassvētku tradīcijām un cilvēki bija pārsteigti, ka neko daudz no Vācijas tās neatšķiras.

(2 raksta | ir doma)

Novembris 14., 2016


20:51
-Domaa pozitivi, domaa pozitiivi, domaa pozitivi! -Donalds Daks buutu bijis veel sliktaak! )

(ir doma)

Novembris 5., 2016


20:12
Saldo kartupeļu un biešu sacepums, spītējot pelēkajai dienai.

(8 raksta | ir doma)

Novembris 4., 2016


13:42
Varonīgi apēdu pēdejās aknu desas paliekas. Aknu desu nopirkām kādā eko šmēko veikalā, dabīgu pri dabīgu, bet treknu. Vīrs jau ierosināja mest āra. Bet kā lai met āra, ja Āfrikā bērni cieš badu?
Tagad man ir slikti. Tā ir, kad dara labu Āfrikas bērniem.

(1 raksta | ir doma)

Novembris 3., 2016


19:24
Vakar bija Isti skaista rudens novakare. Saulaina. Spirgta. Piebērta ar zeltainam lapām. Braucu no darba uz mājām un dziedāju: Mīļais mans ar mašīnīti.. un visādas citādas figņas. Dziedāju tāpēc, ka manam mīļajam, labajam, vecajam sābītim radio nobeidzies, antena vairs nenāk ārā.
Šodien jau vairs nav tas. Migla. Pelēkums. Sals. Mašīnā dziedāju: Белый снег, серый лед...

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba