Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Oktobris 14., 2019


18:20
Kaiminš šodien piēlavījas no mugurpuses ciema vidū. Es nemaz neapstājos un pāris teikumos izklastīju plānus. Vēl nopakaļ nosaucu, ka pasmieties par sevi ir veselīgi, nevajag būt tik nopietnam.

(ir doma)

16:26
Nopļāva un jau ar un kultivē.

(2 raksta | ir doma)

13:56
Beidzo! Pļauj nost to kukurūzu pie mājas.

(ir doma)

Oktobris 13., 2019


17:35
Nē, man patīk, izpārdod visu, naudu izklekerē un tad ņerkst. Laikam ar mantojumu nav vis tā, kā bija cerēts. Es tur vainīga, vai?

(ir doma)

13:08
Viņs esot palīdzību piedāvājis. Ko viņš tur fantazē, galīgi jau sagājis šreijās?

(ir doma)

13:02
Izrunājāmies aci pret aci ar kaimiņu. Kāpēc es nebraucot prom, ja man kas nepatīk? Lai pats brauc, ja kas nepatīk. Es palikšu.

(ir doma)

Oktobris 10., 2019


09:44
Vismaz pa 2 gadiem bērns pārmācību namā pārstājis cimperlēties, bet ēd, ko dod. Gaidu atskaites, cik burvīgi veiksmīgi notiek bērna psihes stabilizācija, dzīvojot kopā ar trakajiem un zagļiem.

(ir doma)

09:41
Lai tik pamēģina uzbāzties ar savām pretenzijām. Momentā aizbraukšu pie daktera, pastāstīšu, ka mani padarīja slimu nelieši, nozogot bērnu, un ar daktera zīmi dosimies pieprasīt kompensāciju uz Berlīni.

(2 raksta | ir doma)

Oktobris 7., 2019


12:21
Arbaitsamt mani vispār izmetis no sarakstiem. Nekādu informāciju es protams nesaņēmu. Rakstīšu Hamburgas ZPD brīvā formā savu storiju.
Visi debili kļuvuši savas siltās vietiņas saudzējot un treknās pakaļas audzējot. Vai nu ir galvā vai nav un tad pakaļa jāsaudzē.

(ir doma)

10:41
Rakņājos pa vīra arhīvu. Bļin, viņš ir meklējis jaunu darbu 2004. gadā prom no tās Sociālo lietu ministrijas, lai vadītu Senātā "Pakalpojumu un kontroles" nodaļu. Lai nu ko tā nodaļa nozīmētu. Viņu, protams nepieņēma. Bet bļin. Es uzrakstīšu ļoti smieklīgu stāstu, kurā daudzi sevi atpazīs un apvainosies. Par mākslīgajiem smaidiem, klanīšanos un intrigām. Pa vidu visi sociķi būs piedzērušies un tiks saukti ātrie, lai atkačā.

(ir doma)

Oktobris 6., 2019


19:46
Atkal apkures sezona sākusies. Ilgi pažarnieku sirēnas nebija dzirdētas.

(ir doma)

Oktobris 4., 2019


15:11
Izgāju savu trimfa gājienu caur Edeka. Ziedus manā ceļā, protams, neviens nekaisīja. Es ne vārda neteicu, tikai smaidīju, nopirku dārzeņus un Bitte un Danke pie kases. Darbinieki arī smaidīja.

(2 raksta | ir doma)

Oktobris 2., 2019


06:04
Mašīna viņam traucējot puķes stādīt. Puķes. Man bērns nozagts, bet kaimiņam slirbenājs ieplānots. Pateicu visu ko domāju par slēpto nacismu Vācijā. Aizgāja bēdīgi raustot nezāles. Pateicu, ja viņam bērnu nozagtu, tad viņš par svešu ļaužu dārzkopības problēmām nedomātu. Iztiks.

(ir doma)

Oktobris 1., 2019


19:18
Es meitai pateicu. Lai paprovē paprasīties atpakaļ. Viņa netiks. Kā viņu piespiedu kārtā nozaga, tā viņu tur. Tur nebija ne smakas no viņas izvēles. Viņu pierunāja braukt līdzi un turpina pierunāt palikt. Nožēlojami. Nežēligi. Gestapo un Stazi mācekļu cienīgi.

(ir doma)

Septembris 30., 2019


08:07
Vakar samaksāju tiesai. Rēķins mazāks, kā domājām. Arī ceļojumā nemaz nav tik daudz naudas izniekota. Forši.

(ir doma)

Septembris 29., 2019


08:48
Kaimiņi dēļus sastiepuši. Ko nu būvēs. Diez arī terasi. Viens no otra nošpiko.

(ir doma)

06:55
Cik sapratu, tad tiesu izdevumus var uz nodokļiem norakstīt. Vismaz tos, kas iztērēti advokātiem. Tā vēl man te nodokļu pārmaksa sanāks un varēsu dabūt daļu atpakaļ. Būs jāpapēta tie nodokļu likumi.

(ir doma)

Septembris 28., 2019


09:35
Es labāk tiesai un pat cūkām, kuras nav redzētas, izņemot tiesu samaksāju. Ar 500 varbūt izdosies telefona samaksāt, lai citi var sazvanīt nelietes, nekā kaut kapeiku Pēterim Dzenim, Pētera Dzeņa dēlam, kurš iedegāa mīlā pret meitu tikai, kad uzzināja, ka es mantoju naudu. Preteklis. Lai samaksā alimentus un visus tiesas izdevumus,. Vai dala izdevumus ar Samauskiem. Ievu un Maratu.

(2 raksta | ir doma)

Septembris 27., 2019


15:00
Pienāca rēķins no tiesas. Ilgi gan bija ņēmušies. Apmaksāšu un tad Augstākā tiesa un Berlīne. Viss pēc plāna.

(ir doma)

Septembris 19., 2019


01:41
No picām ēdama tikai garoza. Ļoti garšīga, kā pitas maize. Virsū liek par daudz. Ēdu četru gadalaiku picu un viss salipis dīvainā sierā.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba