Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Maijs 10., 2015


13:10
Pankūkas gulta man netika. Kā gan? Bērns guļ līdz pusdienslaikam. Un vienbrid jau man likās, ka nekas man netiks. Tad vienbrīd es tiku izdzīta no garāžas un vienbrīd no saimniecibas istabas. Tā nu mani šodien dzenāja, bet saimniecibas istabā skaneja aizdomigi čauksti,kaut kas gāzās, un beigas es tiku pie rozes podiņā un apsveikuma kartiņas.

(ir doma)

Maijs 5., 2015


20:33
Viii! Mūsu dārzā parādījies erickiņš! Gūglēju, lai uzzinātu, kas tas par putnu.

(ir doma)

Aprīlis 24., 2015


19:56
Šodien pirmo reizi nopļāvu mauriņu, bija jau diezgan gara zāle. Negatīvā puse tam, ka zāle ziemā nenokalst, bet liekas, ka pat aug zem sniega, tikai lēnāk. Vācieši kūlu nededzina, jo nav jau ko.
Laiciņš jauks, zied tulpes, magnolijas un japānas ķirši. Pagājušajā nedēļā bijām uz Bremenhafenu ar Volvo kluba biedrtiem un... apmaldījamies Klimata muzejā tā, ka manam vīram nācās izsaukt darbinieci, lai viņa mūs izved laukā no Lulū džungļu ciemata. Ja butu vairāk laika, tad būtu atradušas ceļu pašas, bet bija paredzēts satikties četros, lai brauktu atpakaļ, tādēļ izskrejam cauri tuksnesim, arktikai, pat nepakavējāmies pie akvārijiem, bet kad gribejām tikt āra, tad iemaldījamies kaut kādos pagrabstāvos un atverot vienas durvis, sāka skanēt sirena! Tā nu mukām atpakaļ un nosvīdušas stāvējām pie izkārtnes Leuleu Village un gaidījām, kad mūs izvedīs. Nosvīdušas nevis aiz bailēm, bet no karstuma, jo attiecīga klimata ekspozīcijā ir attiecīga temperatūra.
Šijas trijās nedēļās daudz darba. Līdz maija sākumam jānodod projekts. Tā nu velku un rēķinu ventilacijas trubas, kam? Cietumam.

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 10., 2015


14:53
Kad strauji naak vasara ar 20 graadiem, visaadiem putniem un ziediem, es juutos kaa apjucis ziemeljnieks. Gaidiiju, gaidiiju pavasari, bet cak, un iestaajaas vasara.

(1 raksta | ir doma)

Aprīlis 8., 2015


10:42
Nīderlande. Aukstā Ziemeļjūra, kas izskalojusi krastā jūraszvaigznes, vēžus vientuļniekus, krabjus un jūrasežu skeletus.

(ir doma)

Aprīlis 2., 2015


13:07
Amsterdama, mees naakam!

(ir doma)

Marts 24., 2015


07:30
Vakar vaacu valodas nodarbiibaa nokjeeru un izlaidu pa logu lielu, uusainu vaboli. Visi mani slaveeja par varoniibu, bet es atmetu ar roku, ka nav jau pirmaa reize.
Pirms dazjaam dienaam bija taa. Vakarinjaas sildijaas zupa un liela uusaina vabole raapoja pa galdu. Nokjeeru un izmetu pa valjeejaam durviim, kuraas staaveeja un sarunaajaas mana meita ar draudzeni. Protams spiedzieni un emocijas. Bet nekas... Peec briizja mans viirs saka, redz kur veel viena (vabole), bet es tai briidii garshoju zupu. Ienaak meita un saka: "Ko par mani tagad domass draudzene? M. teica, re kur veel viena, bet mamma - mmm, garsho labi."

(ir doma)

Marts 23., 2015


08:16
Vispaar taa veelme buut viirskjiigiem, sieviskiigaam, nav taada kaa veelme novienaadoties, sadaliities, mekleejot savu baru? Varbuut labaak mekleet savu patiibu?

(ir doma)

Marts 19., 2015


14:31
Gribeeju no riita palieliities, ka redzeeju pirmaas narcises, bet ciba bija uzkaarusies un tad saskreeja darbi. Bet visumaa pie mums ir auksts. No riita salnas skartas pljavas mirdz saulee.

(ir doma)

Marts 17., 2015


15:37
Nupat runaajaam,kur bija labaakaa meerce pie makaroniem. (Atvainojos, nuudeleem, macaroni ir kas cic). FDR, DDR, vai Padomju Savieniibaa. Un secinaajaam vienu: beerniibaa bija labaakaa makaronu meerce.

(3 raksta | ir doma)

Marts 12., 2015


10:06
Laikam jau sagadiishanaas, bet vairaaki vaacieshi man ir vaicaajushi, vai mees rakstaam kirilicaa. Un vairaaki pazinjas, kas naakushi no padomijas plashumiem ir bijushi Riigaa. Ne Tallinaa, ne Vilnjaa, bet tieshi Riigaa. Mees esam centrs!

(5 raksta | ir doma)

Marts 9., 2015


08:04
Redzeeju divus tautenjus, raibu un dzeltenu, un vienu biti.

(ir doma)

Marts 3., 2015


18:22
Dažas dienas sēžu darba no septiņiem līdz septiņiem. Nogurums. Šodien saņēmu algas pielikumu, kas, protams, pozitivi. Bet savam priekšniekam pateicu, ka neesmu nekads pozitīvais cilveks. Viņš gan nenoticēja.

(ir doma)

Februāris 23., 2015


10:42
Tik sen nebiju bijusi uz hokeju. Biju. Patika. Ieshu veel.

(ir doma)

Februāris 20., 2015


07:59
Manos peedejos postos visbiezjaak lietotie vaardi: ir, un, doma. http://www.online-utility.org/text/frequent_words.jsp Atrasts pie [info]mazeltov

(2 raksta | ir doma)

Februāris 16., 2015


08:37
Es Valentindienaa sanjeemu...cieminjus. Arii labi.
Bet tad vienu nakti, nevarot aizmigt, domaaju, kaa iet tiem maniem vaacu valodas kurasabiedriem, kuri netusee sejasgraamataa. Turcietei Konijai, kura peec divdesmit gadiem dziives Vaacijaa bija sanjeemusies maaciities valodu un, straadaajot veco ljauzju apruupee, tik aktiivi skreeja pa kaapneem, ka izmezgjiija kaaju. Melnajam puisim Dzjonatanam, kursj bija no vienas mazas Aafrikas valstinjas, Togo, Gana, vairs neatceros, bija ljoti smuks, dziivoja kopaa ar draugu un diezgan aatri atrada darbu viesniicaa. Apolineeram, kas par vaardu, arii no Aafrikas, kas bija straadaajis kinostudijaa un tagad gribeeja straddat par tulku, cik tur taisniiba, cik ne. Saidai, no Iraanas, kurai bija gan aptiekaares, gan agraarinzjenieres izgliitiiba un, kura panaaca, ka vinjas Iraanas izgliitiibas dokumentus atdziist, un gribeeja taalaak studeet magjistratuura augu molukulaaro biologiju. Un daudziem, daudzeim citiem. Esmu ljoti pateiciiga Vaacijai, kas devusi man iespeeju shos cilveekus iepaziit.
Visaadi citaadi, daudz darba, vienmeer kaads projekts ir jaanodod un peedeejaa briidii jaaveic izmainjas. Shodien pirmaa diena, kad var nedaudz atvilkt elpu. Vakaraa peec darba atkal vaacu valdoda. Tas noziimee, ka maajaas buushu peec devinjiem vakaraa.

(2 raksta | ir doma)

Februāris 5., 2015


12:11
"Neprasi no priedes ābolus!", to man vajadzētu piekarināt guļamistabā pie sienas.
Un vēl bija tāds aņuks:
Govs kāpj kokā.
Kokā sēž vārna un vaicā:
- Govs, ko tu kokā kāp?
- Es? Ābolus ēst!
- Bet tā tak priede!
- Bet man tie ir līdzi!

(5 raksta | ir doma)

Februāris 4., 2015


10:03
Vispirms gripa ķēra bērnu, tad vīru un tagad arī mani. Un es taču pirmo reizi mūžā biju sapotējusies pret gripu! Ne jau atbildības dēļ. Katru pirmdienu ir vāciešiem tāds raidījums "Vizīte", ko skatās pensionāri un ārsti. Ārsti tāpēc, lai zinātu, ar kādiem simpotomiem pie viņiem nākamajās dienās griezīsies pacienti. Es arī saskatījos par gripas briesmām un uzķēros. Tak neko nepalīdzēja. Temperatūra, galvassāpes, aizsmakums. Uz veselību!

(5 raksta | ir doma)

Janvāris 26., 2015


09:32
Vispaar Kolka, manupraat, ir taa skaistaakaa vieta Latvijaa. Dabas zinjaa. Cilveeku zinjaa - Latgale.

(ir doma)

Janvāris 25., 2015


19:54
Pēdējo nopirkto adāmžurnālu pārlapojot, iekrita acīs vārds Kolka. Kas tas par jocīgu angļu vārdiņu, nodomāju, kāds specifisks adīšanas paņēmiens? Jāpiebilst, ka adīšanas valoda ir pavisam cita valodas pasaule, kurā neko nevar zināt. Adīt angliski, vāciski vai vēl kaut kā, nozīmē pavisam citu, nekā attiecīgā valodā runāt.
Kolka izrādījās patiesi mūsu pašu Kolka, pareizāk cepure ar Kolkas motīviem.
Lai gan Gatis Šļūka savā karikatūrā precīzi pasmējies par to lepošanos. Es tomēr lepojos, ka abos pēdējos nopirktajos žurnālos The Knitter 67 un Fair Isle 01.2014 ir pieminēta latviešu pīnīte, the Latvian Braid, vai Lettischer Zopf. Pie mums gan to sauc vienkarši par pīnīti un par neko īpašu neuzskata. Uzsākot adīt cimdu no divām krāsām, pārmaiņus laiž pārstaipus pa labo pusi, nevis pa kreiso, kā pienāktos. Nav jau nekada Nokia, bet vienalga patīkami.

(4 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba