Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Maijs 20., 2018


14:58
Man grib piesiet diagnozi, ja es svešvalodas un stresa apstākļos neesmu skaidri, pareizi, ar pareizu intonāciju un uzsvariem izteikusies. Ārsti nomierina:
https://medicine.lv/jautajumi/LVQA_137946

(3 raksta | ir doma)

10:11
Vispār brīvprātīgo darbs Vācijā. Tieši tas pats, kas pirms diviem gadiem Rostokā ar velkomismu. Cilvēki ziedo savu laiku, lai palīdzētu iebraucējiem, negulējuši, neēduši, infrastruktūras nav, visi guļ uz grīdām.
Merkelei nekāda otrā plāna nav. Nekā nav. Tagad cilvēki gaida gadiem uz vācu valodas kursiem, kad būs kāda vieta brīva. Noziedzīgās bēgļu pārvedēju mafijas iestāstījušas, ka visiem momentā būs dzīvoļi un vēl nezin kas. Merkele paglauda galviņu palestīniešu meitenītei, kuš, kuš neraudi.
Jau, kad sākās nelaime ar no jūras izskalotiem cilvēkiem, es brīnījos, kāpēc nenotiek mafiozi struktūru apkarošana starptautiskā mērogā. Kādam acīm redzot tas bija izdevīgi.
Brīvprātīgie, kā muļķīši tiek izmantoti. Lai tie tik skrien un darās, nekādas atbildības nav, jo brīvprātīgi nez ko sadarījuši. Jā, tas attiecas arī uz pensionēto kundzīti no Pineberg.

(ir doma)

Maijs 19., 2018


16:36
Un tā Marionn švaģeriene no Austrumeiripas, tfu, no Austrumvācijas, arī labā. Pati man Vācijas apvienošanas dienā pateica, ka viņai vēl drausmigāk izskatas, kā man un tūlīt, pie izdevibas samuld, ka es esot gribējusi naudu no cigarešu automata dabūt. Bet viņi nezināja, kā mezā cert, tā atskan. Kāda bija Lea istaba pusaudžu gados? Pretīgi. Tie nav cilvēki, tie ir kvankšķi, ne vairāk.

(3 raksta | ir doma)

12:00
Kaa tad tagad sanaak, valsts uz apmelojumu pamata, apvaardojot panejem kjiilaa bernu, un cer, ka maate laiziis papeezus? Vai tad visusr nav maaciits, ka lai kjiilnieku nejemsana nebuutu iespeejama nedriikst paklauties kjilaanjemeeju prasiibaam?

(ir doma)

07:10
Brz maz vai jāpasūta divi krekli: Es esmu latviete un ar to lepojos. Un otrs: Es dzīvoju Vācijā un ar to lepojos. Vienu vilkt Vācijā un otru Latvijā.

(4 raksta | ir doma)

Maijs 18., 2018


18:50
Saēdos vistas kariju ar kartupeļiem. Ļoti garšoja. Tās gatavās karija un mango- apelsīnu mērces ļoti labas.

(ir doma)

17:53
Tas, ka oktobra beigās kāda slimīgi greizsirdīga palika, to jau nu gan varēja pamanīt ar neapbruņotu aci. Tikai citā reizē, kad es palīdzēju pie siena vākšanas, mani varēja, pēc padarīta darba, aizsūtīt nafig. Tagd bija tā pagrūtāk.

(ir doma)

09:52
Nu, tad ieskaittijusi pagajusonedeelj arii otro naudas dalju. Es jau domaju, ko vicinaas un maaj. Labi, naudas deelj esam kvitaa. Bet mans gods ir aizskarzs un tik un esmu tik taa apvainojusies. Laikam jaalauj vinjime liidz Jaanjiem to zaali noplaut.

(ir doma)

09:31
Un mācītājs vispār aizstāvēja tikai savus stukačus.

(ir doma)

08:17
Manam vīram, aizejot no darba, kolēģi ietruca rakstīt grāmatu: Mans darba ceļš Altonā. Viņš kā jau vācietis teica, man nepieciešams faktoloģiskais materiāls. Es smējos, ka viņš laikam grib statistikas tabulas sarakstīt. Es uzrakstīšu, tikai ļaujiet man vaļu ar savām tiesām un interpretācijān. Un vienreiz lieciet mani mierā. Faktu mapēs ir ka biezs.

(ir doma)

07:46
Es teicu, tikai valodas man vajadziga palīdzība. Jo emocionāli, māte, kurai nozagts bērns, apmelojumu rezultātā, iespējams, ka svešvalodā kaut ko ne tā ne tā pasaka. Paši lai tiek tagad ar saviem apmelojumiem galā. Es bez tulka vispār neko nerunašu un neļaušu nevienam neko pierakstīt un interpretēt, kā ienāk prātā.

(4 raksta | ir doma)

Maijs 17., 2018


09:25
Rakstu sūdzību arī SH izglītības ministrijai, lai sūta komisiju uz Süfeld. Nekārtībiņas.

(ir doma)

09:21
Ja Herr Wittek neierskstīs savā ziņojumā, ka bērns grib palikt savā ciematā, rs ļoti apvainišos. Kā tad sanāk, bērns iesrumts bērnunamā, jo sistēmau tā ērtāk, papucīša radiem tā ērtāk. Man neērti katru nedēļu izbraukāt, par māti sistēmai vienalga.

(ir doma)

09:15
Un ja kādam vēl ir kas jautājams, tad vispirms, mēģiniet savu dzīvi sakārtot un tad uzbāzties ar padomiem. Vismaz tases savas galvas trauku skapjos sarindājiet. Manas vienmēr bijušas sarindotas un katrai manai darbībai ir bijis pamatojums.

(4 raksta | ir doma)

08:55
Bismarks rakstījis: ja godīgs pilsonis zinātu visus vācu likumu nianses, viņš vispār nevarētu naktīs gulēt.

(ir doma)

07:54
Tchibo veikaliņs tāds kluss kļuvis. Nav jau brīnums, finanšu menedzeris Yves Müller pie Hugo Boss aiztinies. Gan jai viņš zina, kāpēc.

(ir doma)

06:01
Kundziņi vēl man sapulcītē pieglaimojās. Jūs tač esiet inženiere, mums tak vajag inzenierus. Es zinu, kas es esmu un es zinu ko es varu. Vācijā? Kur kādam, kaut kas nepatiks, kā es kādu burtu izrunaju un sāks denucēt? Vācijā, kur paceļ savu skūto galvu neonacisms? Viņi laikam domā, ka es tiešām traka un nu tik skriešu vergot. Nebūs.

(ir doma)

05:17
Jā, es esmu unikāla, jebkurš cilvēks ir unikāls. Jo unikāli ir ne tikai rokdarbiņi, smalku roku darināti, ar mīlestību uz detaļām.

(ir doma)

Maijs 16., 2018


16:34
Nu lūk, kundzini vienkarsībā un pieticibā atslēdza internatus. Viņi nezinaja, ka cīnities vajag tikai par meliem, patiesība agri vai vēlu pati nāks gaismā. Tiksimies ielas un laukumos!

(ir doma)

11:23
Ir arii labas zinaas, sanemu zinu no savas gimenes advokaates. Lieliski. Iemetu Knuti pasta kastee reekjinu par gaazes teerinjiem Tantes Ermgardes maajaa, lai maksaa pats par savu pateereeto gaazi. Esmu divreiz lielaaku reekinu par gaazes apsildes kurtuves labosanu samksaajusis, kas vinja nemaakuliibas deelj tika sabeigta.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba