Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Oktobris 15., 2019


basta
23:46
Jubilant ISIS Prisoners Hail American Liberators

(ir doma)

basta
18:11
Ja nu kāds vēl Lebrona aktuālo tvītu nav redzējis:
https://twitter.com/KingJames/status/1183934569411530752?s=19

(ir doma)

pajautaa
[lavendera]
19:00
Man ir telefonproblēma! Grupa lādē savus mobilos no auto akumulatora, bet kad es pieslēdzu savu Huavei P10, mana baterija kļūst nevis pilnāka, bet tukšāka!!! Kas par lietu? Kā to novērst? Nakšņojam krūmos, elektrotīkla te nav.

(2 raksta | ir doma)

basta
13:16
mēs kādreiz Ķesti par Keniju saucām:
https://youtu.be/LHK7EJ5vCDc

(ir doma)

pajautaa
[zeme]
14:24 - pulkstenis
achtung, attention , pozor, uwaga.

Kur palicis un vai būs atpakaļ vietā LMT mājas lielais pulkstenis? Ne vairs pareizs laiks, ne datums , ne temperatūra zināms.

(ir doma)

punkts
14:15
Skatījos baigi labo krievu 88.gada filmu Šut

(ir doma)

ingmars
12:55 - dārgie kristieši
Dārgie kristieši, lūdzu, pārstājiet draudēt man un manai ģimenei.

(7 raksta | ir doma)

ingmars
12:21 - mļž, nacisti
Otrais pasaules karš – nacistiskās Vācijas krišana.

(1 raksta | ir doma)

missalise
08:44
Vakar aizsūtīju savu CV potenciālajam darba devējam. Tad jau redzēs, vai uzaicinās uz darba interviju.

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 14., 2019


kants
21:56 - vai pakļautajam ir tiesības patērēt koloniālo maskulinitāti?
EA mani ir pievērsusi post-koloniālistiem. gadus desmit turējos pārliecībā, ka tas nav (post)sociālisma analīzei derīgs, bet slidenā igauniete jaunajā graķenītē ne tikai pierāda, ka ir reāls košers, bet arī dara arī to atraktīvi, eleganti, globālās priekšrocības izklāj. tagad tā kā prasās, gribās - mūsu gadsimta teorija, ar potenciālu, ar definētām vietējām priekšrocībām komplektā. bet tad man būtu jālasa visa tā klasiskā hreņa tipa bāba, apadurajs, spivaka vai vēl kas. soooo 90ies! kā dzīvot, kā būt? labi, ka ir salamans mācītājs vismaz ar savu padomu. 
insantākais, kāpēc šo rakstu, anekdote tāda: es kā vienkāršs cilvēks, zēns vēl savā sirdī, esmu sakeris uz vēsturisku romānu un detektīvu. lai tiktu vaļā no tikko noklausītās dostojevska 'velnu' mizantropijas (labs viņš, postrukturālists &^*&%$), ielādēju klausulē pāris romānus no b.akuņina, kurš reiz jau manu sirdi ar savu pseidonīmu (un pēc tam izcilo stilu) bija nolaupījis. izvēlējos nejauši, nu jau klausos otro, bet pirmais bija шпионский роман - nav tik mazas bildes inetos, lai jz. ras par izmēru nedusmotos, sameklējiet paši. 
stāsts par jaunu čekistu 41. gadā: ideālists, bokseris, 23 gadi, pirmā mīla, uh! lieliski ierunāts. tipa ārējā izlūkošana un tā, bet klausos, jūtu - personīgi kaut kā aizķer. viņa tēls - ļoti, pat zinātniski atbilst (sk. iepriekš par dienasgrāmatām) personības attīstībai augstajā staļinismā, ļoti reāls. bet es jūtu - šis ir tas brīdis, kad koloniālajā varas matricā es identificējos ar subalterno subjektu, manas apziņas pozīcija ir citādāk neiespējama - un prikols tāds, ka nav šādu refleksiju lasot le karē, flemingu vai č.strosu - britu (spiegu) koloniālā maskulinitāte ir automātiski pieņēmīgs ego modelis. un ar to līdz galam EA mani pārliecināja, ka soviet postkolonialism ir lieta. 

Mūzika: iron maiden: fear of the dark

(ir doma)

tipa75
21:07
Šodien noskatījos visas 5.sērijas Černobiļu.

Ja latviskā manierē norādīt uz kļūdām, tad visizteiktāk man acīs krita plastmasas katetri, kādu nebija pat vēl 1993-1994.gadā un garmatainais čekists. Pārāk smukās padomu mājas jau tā pielaidīgāk pieņēmu. Laikam, vienkārši solidarizējos ar amata brāļiem.

(1 raksta | ir doma)

zum
18:20
Kaiminš šodien piēlavījas no mugurpuses ciema vidū. Es nemaz neapstājos un pāris teikumos izklastīju plānus. Vēl nopakaļ nosaucu, ka pasmieties par sevi ir veselīgi, nevajag būt tik nopietnam.

(ir doma)

zum
16:26
Nopļāva un jau ar un kultivē.

(2 raksta | ir doma)

ingmars
15:20 - PV
Palīdziet viņiem.

(11 raksta | ir doma)

zum
13:56
Beidzo! Pļauj nost to kukurūzu pie mājas.

(ir doma)

basta
11:19
pirms mēneša nopirku lētas biļetes uz kāroto garā vīkenda pavasara galamērķi. jau sāku samierināties ar salīdzinoši dārgajām naktsmītnēm, līdz vakar noskaidroju, ka vīza maksās €185.

(6 raksta | ir doma)

ingmars
11:44 - hey
Fort Worth police, anyone home?

(1 raksta | ir doma)

bumsiic
07:48 - ...
Lai mums visiem šī būtu sasodīti forša nedēļa...vairāk neko...
Mūzika: dīc lampas
Tags:

(2 raksta | ir doma)

Oktobris 13., 2019


bozena
23:38
Klepoju kā lokomotīve. Aptiekā man pārdeva ambroksolu Flavomed Putojošās Tabletes veidolā. Tad nu es jums pateikšu, dārgā draudze, šitā dzira ož pēc ToiToi zilā smirdšmidruma un droši vien arī tā garšo.
Bet citādi, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā! Brīvdienās redzēju jūru, sēnes un mežus, uzņēmu viesus, ciemos bija arī 2 sunīši, Pako, Buldodziņš un Fidži, Čivavas j-dze cukura paciņas svarā. Abi viens uz otru krietni izrējās, Pako paspēja izvārtīties kakā un piespiedu kārtā iet dušā.
Es arī gribētu sunīti.
Mazāk tīkamā balītes blakne - nomazgāju visus Vasarsmājā esošos traukus vismaz divas reizes.

(2 raksta | ir doma)

basta
19:13
https://www.nytimes.com/2019/10/13/world/middleeast/russia-bombing-syrian-hospitals.html

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba