Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 25., 2021


kemune
16:34
Pēdējā laikā ļoti biedē neaugšana - vienas un tās pašas trajektorijas, vieni un tie paši cilvēki, saziņa, rises, kalki un klišejas. Murkšķa dienas sajūta un vienatne to visu pastiprina desmitkārt. Es gribētu iesviest sevi pavisam citā orbītā, bet no savas istabas tas neizdodas.

(3 raksta | ir doma)

pajautaa
[kisswithafist]
14:16 - pease porridge in the pot 9 days old
Vai var kaut kā izlabot pārāk šķidru/zupveidīgu šķelto zirņu putru? Zirņi jau izšķīduši, bet zupa nebija šīs aktivitātes mērķis. Paldies!

(11 raksta | ir doma)

sirdna
10:08
Klusais cerību laiks.

Cerība numur viens ir par to, ka solītais ūbermegasniegs ies secen. Man tas absolūti nav vajadzīgs, krakšķoši jumti ir kaifs zem vidējā, labprāt iztikšu bez.

Cerība numur divi bija par to, ka kovīdija prieki šogad beigsies. OKēj, tā pagaidām vēl turas ar mazo pirkstiņu pie kraujas malas un vāri spiedz, ka re, pagājušā vasarā viss nogāja pa nullēm, tad jau atkal būs labi, neskatoties uz nevakcinēšanos. Vai arī, viņa pīkst, slīdēdama uz bezdibeņa pusi, tūlītās eņgeļi pār Latviju izkaisīs vakcīnu kalnus, ielās un tīrumos iznāks ārsti, medmāsas, veterināri un zootehniķi un sapotēs mūs visus trīs fantastiskās dienās.

Jap, tāda jokdare ir šī mana cerība numur divi.

Cerība numur trīs ir par to, ka sliktāk jau nebūs.

(4 raksta | ir doma)

evy
09:39
esmu pasākusi pēdējā laikā dzert "nakts tēju" vakaros. un ko es varu teikt - pēdējās vismaz četras naktis es guļu kā lācis ziemas miegā! bez pārtraukumiem, kādas 7 stundas miega! totāls win! 

(ir doma)

pajautaa
[zhora]
03:04
Youtubes rekomendācijās parādījies reāli atbaidošs saturs, psihiatriskie pacienti, kaut kādi 50 gadu mācību filmējumi. Kā man tikt vaļā no šīm rekomendācijām?

(4 raksta | ir doma)

Janvāris 24., 2021


evy
10:20
darbojos, tātad, pa mājas otru galu, staigāju turpu šurpu uz virtuvi un atpakaļ kādas daždesmit reizes. un pēdējās trīs reizes gāju no virtuves otrā galā telefonam pakaļ, jo tur biju atstājusi. bet pa ceļam domas aizklīst citā virzienā un, nonākusi tajā galā, es izķemmēju tikko mazgātos un jau izķemmētos matus, piekārtoju gultas segu, pagrozos un nāku atpakaļ uz virtuvi. bez telefona. trīs reizes.

(ir doma)

Janvāris 23., 2021


krii
22:29
Ilgi gulēju. Izvedu R ekstrēmā pastaigā pa Lastādiju, kur ļoti spilgti iezīmējās čaklo un slinko sētnieku zonas. Vairākas reizes iebrēcos, bet nenožāvos. Vienreiz paslīdēja pat Ričmonds un drusku pašļūca ar purnu pa ledu (nopietnu nobrāzumu nav). Vēlreiz apskatījām Turgeņeva ielas sudrablapsu - šoreiz pie gaismas.
Atgriezos ar nopietniem nodomiem pastrādāt, taču sāku lasīt internetu, nokaunējos, izberzu daļu virtuves, lai sevi kaut kā attaisnotu. Saguru.

Uz palodzes uzziedējis koši sarkans amarillis. Divi stobri, šobrīd katrā atvērušies divi zvani, bet ir vēl pumpuri.

No vienas puses gribas, lai būtu jau marts, pēc kā šodiena tik ļoti izskatījās, no otras - priecājos par relatīvo miera periodu pirms semestra sākuma.

(ir doma)

tipa75
18:59
Kas ir sliktāk - ministrs, kurš apzinās, ka rīkojas slikti un savtīgi, vai ministrs, kurš rīkojas slikti un savtīgi, bet to neapzinās?

(5 raksta | ir doma)

basta
13:07
Vakar pirmais paziņa ar kovidu aizgāja. Smilčā.

(ir doma)

bozena
09:46 - Kā pagatavot karamelizētas bietes
Vakar vakarā uzliku vārīties katlu ar bietēm. Negāju gulēt, vaktēju, kad nu būs, bet atkal - parādījās gļuks Rozā Ziloņa izskatā un teica - ej tik gulēt, es pieskatīšu bietītes.
Viņš, maitasgabaliņš, samelojās.
Nepieskatīja.
Man ir karamelizētas bietes un piedūmojums.
Labi, ka ne brašie ugunsdzēsēji.
Mūzika: Piededzini, piededzini man....

(7 raksta | ir doma)

bozena
00:40 - Dramatiskas gramatikas un faunas
Tā kā esmu nodomājusi nodarboties ar prakstisko suņturību, kā jau nesen paudu (paust ir žurnālistikas jaunais teju, jāsāk aktīvi lietot!), pierakstījos feisbuka kopienās KaķēniKucēni, Meklē mājas, Pazudis Atrasts, Suņu Mīļotāji.
Un sazinkāpēc Mazbudžeta Saimniekošana tīri antropoloģiskiem novērojumiem.
Nez kāds vells mani dīdīja, vai man nebij labi diezgan? Varēj jau sēdēt un pārlasīt Straumēnus garos ziemas vakaros, kad Lauska tēvs ar cirvīti rokā pazūd ap paksi, ceļā pārmijot skatus ar kaimiņieni Sveķiku, kas turpat pagalmā pīpoj treniņbiksēs, sarkanās kā sārtie āboli vectēva dārzos aizlaikos, kad pasaule vēl bij jauna....
Bet pie lietas, tātad, es ierakstījos feisbukā,
un pazaudēju ticību laumiņām; viņas mirst un krīt no kokiem šķindēdamas.
Tā ir baisa vieta, es visu uzzinu pēdējā, jūs jau sen to zinājāt, tikai man neteicāt, ļaudis izplata Gobzema ziņas un Pēteri Kļavu, un, man jāsaka, visi pēdējo 30 gadu izglītības ministri ellē varēs skrapstināt slikti rakstošu krītu pa veco padomjlaiku tāfeli 24/7 kādas astoņas mūžības, jo ragstība ir baizmiga karlis Vērdiņšš savā dzeijolī par mejteni baltajā plaščī, nau, melojis, nimaz.
Šodien es izlasīju vārdu "bernc". Tur.

Paldies labajam! Dažas laumiņas paliks dzīvas. Lāču izplatība Latvijā un Mazpilsētas grupa ir ok, jo tur raksta par lāčiem un komunālservisu.

(20 raksta | ir doma)

Janvāris 22., 2021


aborigens
12:42
kāds var man izstāstīt kāpēc parādījušās tās Bernie Sanders memes, kurās viņš sēž ar izrakstītiem cimdiem un masku?

(3 raksta | ir doma)

ingmars
15:37 - dieva nav
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.

(11 raksta | ir doma)

ingmars
15:17 - bērnu ferma
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.

(10 raksta | ir doma)

pajautaa
[aleja]
14:32
Lūdzu, iesakiet labu psihiatru, kas spēj komunicēt ar klientu angliski!

(1 raksta | ir doma)

tipa75
13:24
Un ko tik cilvēks ir gatavs izdarīt, lai nebūtu jādara tie netīkamie, sarežģītie darbi (tāmes sastādīšana konkursam) - pat logu var viens un divi nomazgāt!

(ir doma)

ingmars
11:04 - EL
Exploded level.

(ir doma)

jan09
07:55 - pm
Personības meklējumos:

Izlasīju kārtējo interviju ar interesantu cilvēku, un atradās atbilde:
būsim pazīstami, te jan09
- esmu amatieris multidiletants -

(5 raksta | ir doma)

basta
02:28
Nu, lepni zēni, vienkārši lepni:

According to the organization, their loyalty oath includes a statement along the lines of "I'm a proud Western chauvinist, I refuse to apologize for creating the modern world" and a pledge not to masturbate.The masturbation policy was later modified to read: "no heterosexual brother of the Fraternity shall masturbate more than one time in any calendar month" and "all members shall abstain from pornography".

(1 raksta | ir doma)

ingmars
00:26 - valsts pienākums
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.

(18 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba