Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Februāris 16., 2019


punkts
08:40
Thebrowser.com man iedeva trīs bezmaksas subskripcijas uz trim mēnešiem dāvināšanai. Kāds tādu grib? Vajag epastu un vārdu.

(ir doma)

puuce
08:20
Man reiz bija bērniņš, kurš teica, re, mammītei kleita saules krāsā. Un tad viņa sāka mācīties DTW (Discover the world).
Es:"Kā tu domā, man labāk pirkt rozā mēteli vai dzeltenu? Dzeltenajā es varētu staigāt kā pavasara saulīte."
"Un visi nomirtu, jo saulīte būtu pārāk tuvu!"

(ir doma)

Februāris 15., 2019


unpy
23:42 - ***
Ļoti labi.

"7 iemesli, dēļ kuriem amerikāņi vairs neuzticas viens otram" - angļu valodā; krievu valodā.

Šis viss labi sasaucas ar manām pēdējās nedēļas pārdomām par lapsu. Nu, par slaveno vīnogu lapsu un to, kālab gan mums būtu jāsmīkņā par To lapsu un Tām vīnogām, ja Tā lapsa varbūt citudien atnāks pēc Tām vīnogām ar trepēm, bet mēs esam pilnīgi citā dimensijā, mums, visiem tādiem gudriem un attapīgiem, pie Tām vīnogām netikt jebkurā gadījumā.

(2 raksta | ir doma)

krii
22:16
Es domāju, ka būtu ļoti humāni, ja cibas priekšlapā, vai kaut kur leitestu augšgalā kā baneris karātos piepinots atgādinājums, kā vajag darīt ar postu, lai viņš pēc izdzēšanas vai noslepenošanas nepaliktu leitestos karāties.
Jo citādi tu cilvēks vienubrīd izskrien pliks un ieziepējies kāpņutelpā, aizcērt dzīvokļa durvis un netiec atpakaļ...

(8 raksta | ir doma)

zum
19:18
Sajutos šodien kā sovjetijā. Gaļas izcirtēja man uzbrēca, ka ne tajā rindas galā stāvot. Es klusi pateicu, ka lai iet konclāģerī komandēt.

(ir doma)

punkts
18:43
A iekš to semetēri pelnu urnu vienkārši iestumj gāzbetona plauktiņā daudzstāvu i pie tās padarīšanas viens kazlēns ar plakšķi izveļas no kazas.

(ir doma)

punkts
18:39
Jebāl cistercieši lohi nebija viengaņģim pacēluši roķeni tas atmuguriski izpis sēt i visas kazas salīda mājā uz galda, gultā, visur, pat otrajā stāvā un pērd rīta gaisu a tikmēr onkulīts laiž ārā garu jau gārdz, nācās vien pie atgriešanās rīkot bēres.

(ir doma)

punkts
18:38
Plēsta krekla krāsā.

(ir doma)

punkts
18:37
Jāiet uzkumārīt gāzi.

(ir doma)

punkts
18:35
Pisec cistercieši ar šķēpu nodūra manu suni.

(ir doma)

punkts
18:33
Ka tev pērkons pis.

(ir doma)

punkts
18:30
Dzeltenās zeķes ibioleo braucu pa ceļu un komentēju apkārtējos bļe klepus tāds ka uz baznīcu jau pa nakti jāiet baigie piedzīvojumi atkal to pienu izvedā ar vienganģi.

(ir doma)

punkts
18:25
Tālivaldis gana kazas un klepo aiziet uz baznīcu tur viņam no šaupeles ietin papīrā devu pelnu ko piejaukt glāzei ūdens tas pret to klepu atkal gana kazas pa degunu rāpo muša viņš to aizbrauca tātad deguns jutīgs izrādās viņš pietupies kakselēt aizšauj bikses ar jostu uz zemes paliek žurnāla strēmele ar sievietes acīm.

(ir doma)

punkts
18:20
Braucu mājās dziedādams tagad pišu tukšā dūšā čītos čipšus biju satikties ar jā pastāstīju viņam par čili ēšanas sacensībām viņš man atnesa čili es viņam uzsaucu alu jauka sabiedriskošanās lūk ko nozīmē kad tev vajag čili. Ar šito džeku ir dimbā viņš negrib dzīvot dzīvē bet grib visu izdomāt pats lai viņam veicas redzēs kā iet sāk jau pamazām aizmirst litrīgā bauskas alus nosaukumu nez varbūt atcerēsies ko jaunu.

(ir doma)

kants
15:31 - nākamais dīvains pasākums
aizgāju uz levita grāmtasa atvēršanu - pilns LU lielas auls, neparasti liels vīriešu īpatsvars. divas stundas neticami salkanas vāvuļošanas (dagm. beitnere- de g.: es šodien jums liecināšu... es varu liecināt! ... šī grāmata ir svētie raksti) ar 2x tautasdziesmu apdarēm uz klavierēm pa vidu. no tā visa dainis īvāns piedāvāja informatīvi izklaidējošas 10 min, un pats levits, protams, norunāja karaliski (par AI, nākotni etc.).
2,5 kg smago valstsgribas ķieģeli bija izpirkuši, tāpēc devos mājās ar grāmatu par ištaru.

(4 raksta | ir doma)

zum
14:20
Pāri pretī pārdod māju. Māja sūds, blet dārzs fantastisks. Kur tad šamie agrāk bija?

(ir doma)

punkts
13:19
Ilmārs noir.

(3 raksta | ir doma)

punkts
13:18
Pietiek fukāties.

(ir doma)

tiesibsargs
07:45 - arivederči
nu ko, nomazgājies es esmu, ēdis neesmu, auskari izņemti - kruķi rokās un dodos pie daktera, remontēsim celi. būšu tipa kā porziņģis uz kādu laiciņu.

(ir doma)

punkts
08:07
Bet tautas sapulci vajag uzrīkot. Lai izpļerkstās.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba