Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Aprīlis 20., 2019


krii
21:50
Jāatzīst, ka Magdalēnas stāsts arī mani diezgan ilgi bija maldinājis, jo katoliskajā tradīcijā viņas sapludināšana ar bijušo prostitūtu Ēģiptes Mariju, kā arī Betānijas Mariju, Lācara māsu, laulības pārkāpēju un eksaltēto beibi, kura metās berzt Jēzus kājas ar saviem matiem un vēl dažām Jaunās Derības sievietēm, ir tik ļoti iegājusies, un tad vēl visas tās frivolās templiešu padarīšanas, kā zināms, ah, un kurtuāzā Provansa, kur ne tikai lavandu lauki, bet arī īstenās relikvijas un visi tie stāsti, tie stāsti...
Tomēr pirms dažiem gadiem pie manis nevilšus nonāca kādas amerikāņu teoloģes (laikam Sjūzenas Haskinsas) grāmata (visnotaļ populārs, nevis akadēmisks teksts), kas viesa mazliet skaidrības par Marijas maldu ceļiem gandrīz divtūkstoš gadu garumā.


(ir doma)

zum
13:34
Uzskrēju bodē Aikem. Uzdevu tikai vienu jautājumu. Bļin, cik atriebība ir salda.

(ir doma)

fedrs
12:41
35,15 km - aizgāju tāpat vien, kompānijas pēc, paskriet līdzi tiem, kuri gatavojas TET maratonam.

(1 raksta | ir doma)

zum
11:16
Ļaudis pazīstot pēc viņu augļiem. Arī mežābelēm ir augļi, tikai rūgti, bet ļoti veselīgi tādos iekosties.

(ir doma)

ingmars
12:11 - sveiciens no Atēnām

(1 raksta | ir doma)

zum
11:03
Arī pustrakajiem veicas, lai kā sociālā sistēma viņus censtos piemīt pie zemes un baznīcas izsūkt. Dzīve nav taisnīga, tā nu tas ir un tur neko nevar darīt.

(ir doma)

pajautaa
[neetiski]
11:10 - Velo remonts
Kur Āgenskalnā/Torņakalnā var salabot velosipēdu?

(5 raksta | ir doma)

zum
10:08
Tai ķimenei esot "gods". Ta viņi savu godu kukuļojot tik pelnījuši.

(ir doma)

zum
10:01
Diez kā iet "varoņiem" Latvijā? Izklaidējas ripinot oliņas?

(ir doma)

zum
07:37
Mūsciema draudze negrib diez nosponsorēt Franciju. Kaimiņiem brangs ozols, tā jau viņš man patīk, bet pilnas dobes ar zīlēm, besī.

(ir doma)

zum
06:30
Ja kādam joprojam šķiet, ka bērniem vajadzīga sociālā palīdzība vairāk, nekā kultūrai, tad smagi maldās. Izaugs parazīts, kā tētuks, kas arī bija jāpierāda.

(ir doma)

Aprīlis 19., 2019


zum
11:25
Bērniem nemaz neliek palīdzēt darbos lauķi? Bail ka piezvanīs par eksplotāciju? Staro citu meitenes spēlējoties pieņēma izdomātus vārdus. Vienai bija manas meitas vārds, kura plivinās, otra kaut kāda Judin, kura strādā smagi. Es aiziešu tagad pie kaimiņiem un kaut ko paprasīšu tieši, lai nosarkst un sāk stomīties. Neko nezinam, mēs jau tikai ļa, ļa, ļa. Bērni ir patiesi, vecāki, garlaikoti darba rūķi, kuriem laikam nav īsti savas, interesantās dzīves.

(ir doma)

zum
01:18
Es bērnībā arī neesot varējusi r izrunāt. Tad reiz, mamma esot atbraukusi no Rīgas mācībām un es esot skrējusi pretī un saukusi Rīga, Rīga! Kaut kā laikam pati ierubījos.

(ir doma)

Aprīlis 18., 2019


zum
21:17
Kādam laikam dzimšanas diena ar uguņošanu. Arī tas vēl.

(ir doma)

zum
16:50
Un bērns jau svepst: Et etu latvīte. Pat nevarēdama jau latviski parunāt. Tikai pusotrs gads. Paldies naciķim papucītiem, kristiešiem Samauskiem un latvju bāleliņiem Tieslitu ministrijā.

(ir doma)

zum
16:41
Pat pati jēdzīgākā audzinātäja, kura pati nemāk lägā literālo vācu valodu, jo ir no Nīderlandes pierobežas laukiem, tad, kad savācu savu meitu, sāka jaukties pa starpu, ka nesaprotot, kad es ar bērnu runāju latviski. Viņi grib lai mēs tikai pagultēs runājam ar saviem bērniem mūsu valodā? Maitas.

(ir doma)

zum
13:57
Tas vienmēr likās tik smieklīgi, kad lielās viesībās sievietes un vīrieši sasēdās atsevišķi. Mēs ar manu vīru tad sēdējām divatā, jo pie vecenēm klačoties man riebās, bet piedzerties pie večiem riebās manam vīram.

(1 raksta | ir doma)

krii
13:51
Maza neuzmanība spelčeku pārlūkojot, un visi klosteru priori pēkšņi kļūst apriori.

(2 raksta | ir doma)

zum
12:20
Kā atlaižu krūšturi vaļīgāk. Tā uzreiz sāk galva sāpēt. Jāiepērk būs melnā šokolāde priekš Lieldienām.

(4 raksta | ir doma)

zum
12:06
Šodien atveda dēļus kuri nemaz man nebija domāti. Ļoti aizdomīgi.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba