Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Augusts 14., 2020


zum
11:10
Pagaidīju pastu. Pastniece, ļer, ļer pie viena, ļer, ļer pie otra budža, tad kā paskatījās uz mani, tā aizšāvās ar savu elekrisko dranduļetu. Žurka.

(ir doma)

zum
08:23
Neviens nezina, kā krauj virsū darbus ieceļotājiem. Es sakodu zobus un izturēju. Tagad man viņi pofig. Lai ceļ savu Vāciju idioti.

(ir doma)

zum
04:02
Nē, manī vairs nav līdzjūtības. Mani vairs tētuku krokodilu asaras neiežēlinās.

(ir doma)

ingmars
00:25 - laiks
Laiks restartēt Ždanoku.

(3 raksta | ir doma)

Augusts 13., 2020


ingmars
22:50 - par politiskajiem kompasiem
Kad es pildu politiskās orientācijas testus, vienmēr tieku netaisnīgi aizbīdīts anarhisma virzienā un beigās nosaukts par kreiso liberāli. Bet es domāju, ka es neesmu liberālis, vismaz ne klasiskajā šī vārda nozīmē. Skaidrs, ka Latvijas populārajā valodā par liberāļiem (liberastiem) tiek saukti cilvēki, kas vienkārši atbalsta progresīvas idejas, un šajā nozīmē mani noteikti var tā saukt, es esmu ļoti kreiss progresīvisma-tradicionālisma skalā. Kas attiecas uz ekonomiku, mans viedoklis nav radikāls, un teikšu atklāti, ka es pārāk labi nesaprotu ekonomiku. Iespējams, ir vērts pie tā piestrādāt un izglītot sevi ekonomikas jautājumos, noklausīties kādu audio lekciju kursu. Ja man jautātu par ekonomiku, un man būtu jāatbild, es teiktu, ka man patīk "labklājības valsts" modelis, bet es nevarētu efektīvi aizstāvēt šo nostāju diskusijā. Iemesls, kādēļ politiskās orientācijas testos tieku nobīdīts uz liberālisma pusi, ir mans atbalsts tādām lietām kā viendzimuma laulības, marihuānas legalizācija, reproduktīvās tiesības un mazāka organizētās reliģijas loma cilvēku dzīvē, bet tas nenozīmē, ka es gribu mazāku valsts iesaisti šo jautājumu regulēšanā. Piemēram, es gribu, lai valdība legalizē zāli, nevis pārstāj kontrolēt to, ko cilvēki ar to dara.

Es pirms tam pieminēju jēdzienu "liberasts", bet tad vēl ir arī ģēniji (stulbi vai intelektuāli negodīgi cilvēki), kuriem ir tikai viena politiskā skala, viena taisne, uz kuras novietoti visi politiskie uzskati, un uz šīs taisnes ir redzams, ka tuvāk kreisajai pusei ir arī tuvāk autoritārismam. Drīzāk jau – jo tālāk no viņu uzskatiem, jo sliktāk visos aspektos. Nē, protams, ka man nepatīk arī autoritārisms. Autoritārisms ir slikta lieta.

Vai varbūt ekonomiskā skala ir vienīgā, kurai ir nozīme?

(ir doma)

missalise
20:10
Es pēdējā laikā tik bieži redzu visādus murgus, ka pilnīgi jūtos nomākta, gaidot tos histoloģijas rezultātus. Vai tad nebija jābūt nākošajā dienā?

(3 raksta | ir doma)

ingmars
18:12 - jūsu viedoklis
Cik dārgs man ir jūsu viedoklis un cik liels ir tā daudzums!

(3 raksta | ir doma)

ingmars
17:44 - RIP to GDP
Lielā recesija jau ir ierakstīta Dieva grāmatā.

(5 raksta | ir doma)

ingmars
16:27 - sorry, libs
Piedodiet, bet man Baltkrievija nekad nebūs ceturtā Baltijas valsts. Baltijas valstis ir tikai trīs: Lietuva, Latvija, Igaunījāā.

(2 raksta | ir doma)

ingmars
16:19 - YES

(ir doma)

ingmars
15:53 - gp
Es esmu gatavs protestēt.

Mūsu lielākais kritiķis.

(ir doma)

ingmars
15:52 - jelpm
Jūs esat lepni par mani.

(4 raksta | ir doma)

zum
12:05
Lai kroplei Ingai Marokko daudz feiku profiliņu, visas veiksmītes, gan viņas bērneļien no alkoholiķa, gan pašai.

(ir doma)

ingmars
11:47 - yks
Yikes!

(5 raksta | ir doma)

ingmars
10:41 - It's a sin
Lepnība ir grēks.

(11 raksta | ir doma)

tipa75
09:36
Manī risinās tēma par publisko nāvi. Tā kļūst arviem milzīgāka. Tā publiskā nāve. Bet es kaut kā negribu to šķetināt vārdos, jo man negribas skart mūsu mīļos, aizgājušos. Tāpat, kā pēc MŠ man šausmīgi nepatika, ka viņa nāvi apsprieda ne-tuvinieki. Tagad es negribu par to runāt. Bet reizē ir kautkas nenoformēts, kāda atgiezusies tendence no viduslaikiem, baisa. Vai arī tā ir bijis visos laikos, tikai es to neesmu pamanījusi.

(ir doma)

Augusts 12., 2020


basta
22:37
Pēdējās 12 dienās nobrauktais maršruts:

Rīga Cēsīs Rūjiena Valmiera Rūjiena Naukšēni Priekuļi Rūjiena Kolka Ventspils Pāvilosta Kuldīga Saulkrasti Rūjiena Kallaste Tartu Priekuļi Rūjiena Smiltene Rūjiena Mangaļsala Dikļi Rūjiena Smiltene Lizums Valmiera Rīga Sigulda Cēsis Smiltene Valka/Valga Saulkrasti Rīga Rūjiena Mazsalaca Rūjiena Svētupe Ainaži Rūjiena Cēsis Rīga.

2582km

(ir doma)

bozena
22:34 - Izziņai
Ja jau no paša rīta sāp galva, bet nav laika aiziet uz patālo aptieku pēc šaibām, tad, ja nenomirst, pret vakaru galva pati pārstāj sāpēt, paliek tikai zināms vārgums un trauslums.

(ir doma)

pajautaa
[zimbardo]
20:53 - Septembris tuvojas
Kur jūs pērkat bērnam skolas lietas? Rimi liekas dārgs.

(3 raksta | ir doma)

zum
18:04
Baigā sapulce bija pie kaimiņiem. Nu tik ņemsies un darīsies ar remontu. Es sēdēšu un skatīšos, vai ir uz centimetriem. Tā viņiem arī vajag.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba