Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Decembris 11., 2018


basta
22:39
RAI KO RIS

(ir doma)

bozena
00:02
Domāju, paklausīšos, ko tur Jaunkundze un citi kidi klausās, un paklausījos, un tagad esmu liela Lil Peep cienītāja, lielāka kā Jaunkundze, kura tur tikai kādas divas dziesmas drillē spotifajos. Ļoti patīk, esmu sajūsmā. Nē, nu vispār viņš vai tik nav Kobeina reinkarnācija. Žēl gan, ka sanāca bēdīgais vēl agrāk kā Kurtam.
Mūzika: Lil Peep Angeldust

(1 raksta | ir doma)

zum
22:34
Es parádīju viņam savu sapņu salu, kad viņš jautāja, kur es vēlētos dzīvot. Tālu prom no burzmas un kņadas.

(1 raksta | ir doma)

unpy
23:00 - Jestru mārketingu vērotāja piezīmes.
Soctīklos pamanīju, ka jautrais joks par to, ka latviešu rakstnieki ir ievērības cienīgi ar savu introvertumu, turpinās. Tagad būšot introvertu karnevāls. In-tro-ver-tu kar-ne-vāls. Interesanti, kāda būs nākamā ideja, kad šī kļūs pārāk novazāta. Festivāls tiem, kuri sirgst ar obesīvi kompulsīviem traucējumiem? Deju vakars Tureta sindroma piemeklētajiem? "Gatavo kopā ar anorektiķi"?

(8 raksta | ir doma)

pajautaa
[sickboy]
21:10
Kāpēc 90tajos es reizēm piedzīvoju gopstopu, bet tagad nē? Vai tāpēc, ka es biju maziņš un vājš, vai arī kultūra mūsdienās ir uzlabojusies?

(2 raksta | ir doma)

zum
18:17
Es pateicu meitai, lai gavilē Ziemassvētkos, kamēr mamma viena mājās raud. To nozīmē kopā ar tēti un vāciešiem turpinā spert pa seju mammai. Ļoti patīkama visvarenības sajūta.

(5 raksta | ir doma)

krii
18:58
Vēl mazliet par Spāniju, un tad jau aizvēršos:


(2 raksta | ir doma)

unpy
17:00 - Valodas vērotāja piezīmes.
Tā nu ir sanācis, ka mūsdienās vārdkopas "spēcīgs vīrietis" nozīme ļoti atšķiras no vārdkopas "spēcīga sieviete" nozīmes.

(1 raksta | ir doma)

zum
13:16
Urā, pirmā vēstule no Socialamt pēc divu nedēļu pārtraukuma! Trešo reizi uzbāžas ar deklarāciju. Kā jau prusaki, neliekas mierā. Rīt tā arī pateikš, deklarācija pret bērna dzimšanas apliecību. Dots pret dotu, par velti neko nepildīšu un savus netīros degunus vairs citu dzīvēs nebāzīs. Un vispār bērns nemaz netaisās uz Ausbildungu, bet uz Fachgimnasium. Lai savus melus pietaupa jefiņiem. Es māku sabotēt vēl trakāk kā šamējie ārzemnieku nīdēji.

(ir doma)

missalise
12:19
Gatavojot vakariņas, man ļoti patīk paklausīties Natālijas Basovskas lekcijas par vēsturiskām personībām - https://echo.msk.ru/programs/vsetak/2107146-echo/ . Viņi ar to Venediktovu ir riktīgi foršs tandēms. Varbūt - ja man būtu bijusi tāda vēstures skolotāja, tad es no vēstures stundām skolā kaut ko arī atcerētos.

(ir doma)

ingmars
12:48 - BL
Big Lips.

(2 raksta | ir doma)

tiesibsargs
11:46 - ja maucam, tad maucam kārtīgi - kols sagājis pilnīgā retārdā
“Vai, pieņemsim, Itālijas pilsonis, kam patīk Latvijas opera dziļi sirdī - emocionālā saikne, vai viņš ir diasporas loceklis?” vaicāja Kols.

(4 raksta | ir doma)

pajautaa
[tiesibsargs]
11:42 - samsung
darba telefonam, samsung, ar zināmu regularitāti pazūd kāds kontakts telefongrāmatā. zinu 100%, neesmu dzēsis, bet kontakts pēkšņi vairs nav.

ir kādas idejas, kas tā par debilu fīču, un kas to trigerē?

darba telefons, tā ka svarīgi...

(ir doma)

ingmars
12:12 - pašaizsardzība
Pēc iepazīšanās ar komentāriem pie iepriekšējā ieraksta nolēmu, ka dabūšu ieroča nēsāšanas atļauju pēc tam, kad būšu dabūjis autovadīšanas atļauju. Galu galā, arī Latvijā nav droši, un kādreiz var nākties sevi aizsargāt. Pagaidām neko daudz nezinu par pistolēm, bet domāju, ka varētu izvēlēties kādu no Heckler & Koch modeļiem.

(13 raksta | ir doma)

tiesibsargs
10:41 - swe pol
starp citu, zviedrijā gan viss virzās arvien tuvāk ārkārtas vēlēšanām. sociāldemokrātiem neizdevās vienoties ar centra un liberālo partiju, tā ka es pat nezinu, kādi varianti tur paliek. riksdāga spīkers (kurš nominē premjera kandidātu) tagad turpināšot neformālas sarunas ar partiju vadītājiem.

nu, principā riksdāgā var būt vēl 3 balsojumi valdības apstiprināšanai, tad viss, ārkārtas vēlēšanas.

izmaiņas gan, kā izskatās šobrīd, būtu minimālas - bet then again tas ir šobrīd, pēc x mēnešiem tas var būt krietni mainījies.
https://val.digital/

(ir doma)

tiesibsargs
10:37 - līksmā noskaņā turpinam svinēt simteni
Tas, vai nākamais kandidāts būs no malas vai no partiju vidus, būs atkarīgs no konsultācijām ar partijām, pirmdien žurnālistiem atzina Vējonis. Viņš arī pauda nožēlu, ka jau otro reizi viņam nācies konstatēt, ka politiskajām partijām un atsevišķām partiju personālijām joprojām ir lielas ambīcijas, bet valsts intereses ir noliktas otrajā vietā.

"Tas ir skumji, ka valstī tā notiek, bet turpināšu diskusijas ar partijām, lai mēģinātu nonākt līdz kopīgam viedoklim," teica Vējonis.

(1 raksta | ir doma)

ingmars
11:26 - aizsargāt savu īpašumu
Ja es dzīvotu Amerikā, man mājās būtu vismaz viens AR-15 un munīcija, lai es varētu aizsargāt savu īpašumu.

(28 raksta | ir doma)

ingmars
09:02 - JL
Jevona liecinieki.

(ir doma)

eermaniitis
08:58 - edzeltenās vestes
ir skaidrs, ka tagad katrai reakcijai ir jāliek pretī kontrreakcija - pa purnu katram dzeltenajā vestē!

(17 raksta | ir doma)

missalise
08:09
Rakstīšanas procesā saskāros ar problēmu. Jāapraksta alkoholu diezgan stipri lietojošas ģimenes ainiņa. Un te nu man radās problēma, jo es varu iebraukt tādās pašās auzās kā tie, kuru scenārijos bandīti Latvijā lamājas ar vārdiem - "sasodīts" un "piķis un zēvele". Pilnīgi pazūd ticamības moments. Sākotnēji biju iecerējusi, ka fāters aizsūta savu līdzatkarīgo meitu pēc pudeles. Bet saņēmu aizrādījumu, ka uz veikalu viņu gan nesūtītu. Sūtītu uz točku. Un ka nesūtītu meitu, bet sūtītu dēlu - kam arī garšo. Tā nu sēžu un štukoju.

(6 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba