Draugi

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries

Janvāris 20., 2020


jan09
08:23 - dr
dienas raksts:
https://nra.lv/latvija/302453-odisejs-kostanda-barikazu-pelni-mums-deg-uz-sirds.htm

/patīk virsraksts, uzreiz atceros Tilu un Klāsa pelnus...

(ir doma)

jan09
07:42 - labs citāts
atrodams šeit:

http://klab.lv/users/indulgence/835925.html?view=3609173#t3609173

***Mūsu augstskolu lielākā problēma ir tas, ka to ir pārāk daudz, un valsts mākslīgi stimulē jaunos cilvēkus studēt. Rezultātā mums ir daudz vairāk jaunu ļaužu ar augstāko izglītību, nekā nepieciešams un nekā valsts var tos nodrošināt ar atbilstošu darbu un ienākumiem. Lielai daļai no augstskolu studentiem ne pašu intelektuālās spējas, ne vecāku izcelsme neļauj pretendēt uz intelektuālu profesiju.
Sekas ir izglītības iestāžu pārpilnība un izglītota proletariāta izaudzināšana, kas ir bīstami valstij. To papildina vēl viena kategorija – “pusmācītie”, - kurus rada tautskolu pārāk augstās prasības un iepotētās cerības. Rezultātā bērni vairs nevēlas turpināt vecāku amatu, bet izvirza sev nesasniedzamus mērķus, kas galu galā viņos rada neapmierinātību ar dzīvi. Ar katru gadu pieaug tādu ļaužu skaits, kuri, pateicoties iegūtajai izglītībai, pretendē uz tādu dzīves līmeni, kādu nespēj sev nodrošināt...***

Ir interesanti novērot, kā 70o/80o NLP mantru "ej dēliņ/meitiņ mācīties, nebūs jāstrādā rūpnīcā/kolhozā" lēnām nomainīja "ja tev nav bakalaura, tu neesi cilvēks", un šobrīd aktuālais "katram s*dam pa maģistra diplomam", tomēr man personīgi Bismarka citāts liekas aktuāls vēl šodien.

Izteicieni par izglītības nepieciešamību, atsaucoties automatizāciju arī fascinē - "katram krāvējam/ai pa universitātes diplomam!"

(3 raksta | ir doma)

Janvāris 19., 2020


krii
20:36
Šodien mēs ar seru Ričmondu īsu brīdi pavērojām skaisti dziedošu draudzi ar degošām vaska svecēm rokās uz Erceņģeļa Miķeļa baznīcas kāpnēm.
Крещение Господне, es paguvu nodomāt, bet tad mums bija jāsteidz tālāk - mūs gaidīja Elles dīķis un Daugava, kuras ūdens acīmredzot uz mirkli bija kļuvis svēts kā Jordānā. Tomēr peldējās tajā tikai gulbji - sniegbalti vecūkšņi un pelēcīgi jaunuļi, kuru apspalvojumā jau šur tur sāk iemirdzēties īstā daile.
Rīga ir maģiska pilsēta caur un caurēm.

(ir doma)

fedrs
18:58
Kaut kāda sarkanā paklāja galerija IMDB... Droši vien tie cilvēki bija planojuši izrādīties visā savā glamūrā, bet savādā kārtā sanakušas kinoproves Pazolīni filmai.

(ir doma)

basta
14:41
v3v - mūzika skrienošiem, diezgan vidēja vecuma cilvēkiem ar mazliet bojātiem ceļiem.

(ir doma)

punkts
14:32
Izskatās, ka visas satori meitenes ir tinderī, man tur bilde ir ielikta sasalusi peļķe un man ir 14 laiki, tikai, lai tos paskatītos, ir jāmaksā nauda.

(ir doma)

punkts
00:07
leitest postos tāds trešs. ko es te daru. tādam pajebenim kā tas indelgencis vispār ar skavarodu pa jebalu nahuj.

(1 raksta | ir doma)

Janvāris 18., 2020


punkts
23:53
ingusa baušķenieka bikšu troksnīši un ineses zanderes atsperu zandales.

(ir doma)

punkts
23:25
Filmu serviss piedāvā uzdāvināt filmas noskatīšanos trim draugiem. Jūs gan tādi neatsaucīgi, kā būtu ēduši mārtiņa sirmā kakiņas, bet nu labi, laikam katras filmas noskatīšanos var izdāvināt, šajā es raudāju.

(ir doma)

punkts
22:50
Brīnišķīga gruzīņu filma in-bloom.

(ir doma)

krii
22:24
Baidos, ka tās skaistās ugunīgās ballītes nedēļas nogalēs sāks slikti ietekmēt manus ārpus darbalaika padarāmos darbus.
Ni otras puses - man ir sedatīvi. Un alkohols pastiprina to eefektivitāti.

(ir doma)

pajautaa
[p_petersons]
19:17 - Kvalitatīvas basic drēbes
Ir nedaudz apriebušās lētās, nepareizi sašūtās Made in China/Vietnam/Bangladesh drēbes, kas ļoti ātri sāk izskatīties pēc mēsla, dilt un jukt ārā. No 20 gadus senas pagātnes, savukārt, man vēl arvien ir pāris t-krekli, kuri vēl arvien izskatās diezgan labi. Bet tādas drēbes taisīt laikam ir gandrīz vai zudusi māksla.

Kur mūsdienās Latvijā (vai varbūt ne pārāk eksotiskās ārzemēs) cilvēks var iegādāties kvalitatīvus, vienkāršus (t-)kreklus, bikses, džemperus, kas ir ilgtspējīgi? Apzinos, ka kvalitatīvas drēbes maksā naudu, bet negribētos iekrist citā slazdā - drēbes gabals tiek pārdots par lielu naudu, jo ir "brendīgs", bet tāpat ir mēsls.

Lūdzu, iesakiet veikalus (NE interneta, vajag mērīt). Interesē vīriešu un sieviešu veikali.

(11 raksta | ir doma)

punkts
19:18
Sataustīju, man laikam limfmezgli piepampuši.

(ir doma)

kants
19:01 - indija: pēdējā diena
aizbraucām ar taksi uz agru. tas te normāli esot, jo slavenie vilcieni neesot ne patīkami, ne pieejami. tadžmahala aizkustinoši skaista. ja dievs manu mīļāko sievu aizsauks pie sevis pirms manis, un būs liekas 30 tonnas zelta, arī ko tādu uzcelšu. tikai bez tūristiem: tur iet iekšā bija ļoti nepatīkama pieredze, tāda lopiska, kā krustojot kapus ar sabiedrisko transportu.
vakarā ar baudu sakravāju somu; a.i. rising bija neskatāms (žanrs krūtis kosmosā), the art of self-defence - padīvaina, bet jau labāka. uz atvadām jāpalutina sevi ar godalgoto parasite. btw.: fast and furious presents: hobbs and shaw, protams, ir klaji infantila, bet daudz labāka par oriģinālo frančīzi - ņiprs action, nav rodrigeza, runā maz un drīzāk asprātīgi. 

(3 raksta | ir doma)

punkts
18:58
Man ir jaunumi par laptopiem. Istabā ielīdusi pele, visa inde apēsta, skatos tieši tādā šķirbā. Izvēlos visšvakāko konfigurāciju un hujakš pele augšpēdus un raustās.

(ir doma)

punkts
18:19
Veicu vingrinājumus ar mēli, lai mazinătu rīkles sāpes.

(ir doma)

punkts
15:37
Eu, kādā sakarā šitie džeki ir rīgā nofilmējušies https://youtu.be/_7QoPhEA-s8

(ir doma)

punkts
15:06
Labi, ka šalli neiemērcu sojā. Un kā jums iet pie jūsu klikomātiem?

(ir doma)

punkts
15:03
Sāpīgi ēst, laikam ibumets beidzis darbu.

(ir doma)

punkts
14:55
Paņēmu mutē malku ūdens, aizbraucu uz veikalu, nopērku tur sīpolus uc atbraucu tpakaļ, ūdens joprojām mutē, vienkārši īpaši neatcerējos, ka viņš tur ir. Riju nost, jāēd suši, mana pirmā maltīte trīs dienu laikā.

(ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba