Zum

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> previous 20 entries
> next 20 entries

Septembris 18., 2020


15:52
Laikam visi lēnām jūdzamies. Aizbraucu līdz Rewe un tur divi veči viens otru tā vilka uz zoba, ka es no smiekliem gandrīz vēdersāpes dabūju. Šie rāda viens uz otru un saka, re kāds tu esi, ka par tevi ņirdz.

(ir doma)

Septembris 17., 2020


20:02
Visu cieņu autoinspekcijai. Atskrēja pie manis uz māju jaunietis un paši manu SAAB noņems no uzskaites. Es gan pieteicos internetā, nu nekur nav jāvazājas.

(ir doma)

15:13
Es redzēju Knuta sievas brāļamāsu. Un man jāsaka, ka strunts te ar budžiem, bet austrumu ieklīdeņi, tā ir vāciešu nesalāpītā sāpe. Viņi jūt savu atšķirību, viņi it kā ir, bet tomēr nav pieņemti. Knuts pats rauca degunu, kaut arī acīs neko. Viņa ņemas, daras un jūt, nebūs. Ja nav vēl salaulājušies par spīti diviem bērniem, tad viņi redzēs vellu, ne sievišķi vēlāk. Tā viņiem arī vajag. Cik ilgi var tēlot un izlikties?

(1 raksta | ir doma)

Septembris 15., 2020


07:30
Visur tagad ir modē, ka kā jābūt pateicīgam pat to, kas tev ir. Latvieši un vācieši izdarīja tā, lai man pat īpaši nav jābūt pateicīgai. Tas mani ļoti atbrīvo no pateicības smagās nastas.

(ir doma)

Septembris 14., 2020


19:26
Man neko nav pat jādara. Šie stāta cik kluss. Uzreiz budžu traktors metas pūst pie mājas jauno rapsi ar kaut kādu sūdu.

(ir doma)

19:15
Jäieriebj, lai grūtāk pārdot. Mož naciķiem pārdod.

(ir doma)

Septembris 12., 2020


15:21
Gribas uz mežu un sēnēs, bet visu laiku taisās līt un atkal aizbraucu pa veikaliem.

(ir doma)

Septembris 11., 2020


15:25
Bet izrēcāmies, ka vairs nevar. Visus jokus zinām. Kādu pusstundu vaktējām provinces idiotus. Un murminājām pīīī.

(ir doma)

15:02
Pēdējais autoskolas rēķins. Tā kā tētukam gribējās ņemties darīties un tūdaliņu tāgadiņu un pārtraukt braukšanas apmācību. Padārgs tāds nacista, patriota gribulis. 569 eiro.

(ir doma)

14:40
He, tas onkuls nemaz nav tik nodrošināts. Pētījām mazo poršiņu, pētījām resnu tanti, kura stūķēja mazmazītiņajā bagāžnieciņā iepirkumus. Un šis, ka arī tādu gribētu, jo PS. Es apskatījis to plakano priekšu un teicu, ka, ja ar tādu pīļknābi taranē, tad izskrien jebkuram cauri un mierīgi var aizmukt.

(ir doma)

11:03
Man patīk ka nacīši lūr ar bailēm. Bet daudzi večuki ņirdz man līdzi.

(ir doma)

10:52
Tā idiote pirms diviem gadiem Aldi līda draudzēties. Viņa dzīvo pāri ielai, net tai pamuļķei bija jātēlo draudzība Aldi. Es viņai konkrēti pateicu, Vācijā zog bērnus. Viss Aldi dzirdēja. Pāris reizrs nacistēni apsargi ieslēdza signalizāciju, kad es gāju ārā. Tagad visur ar bailēm lūr virsū. Tā tiem nelgām vajag.

(ir doma)

10:11
Tai budža meitai ar to sunīti tiešām nav visas tases plauktos galvā. Viņa stāv un blenž, cik kurš maišeļus ar plastmasu izmetis. Pati laikam laukā norok. Idiote.

(ir doma)

05:28
Paldies, Hamburgai par pensiju, vismaz kāda no Reperbāņa tiek izglābta no smagas konkurences. Citādi es atvērtu politisko prostitūtu salonu. Pirms pasākuma perverti dabūtu klausīties politiskās runas vairākās svešvalodās, pēc tam atstāstīt.

(ir doma)

05:19
Pirmkārt, es nezinu nekādu vilciena staciju. Bet tagad es varu iedomāties, no kurienes šis teiciens cēlies. Mu, ha, ha. Otrkārt man vajag godīgu miesasargu, ne suteneru. Gi, gi. Lai pajolītis aizmirst savus sapnīšus par blakusienākumiem. Dzeltens ne vienmēr ir tas, ko idioti iedomājas.

(ir doma)

Septembris 10., 2020


20:44
Šodien laikam ļoti labi izskatījos. Visa tāda džinsos un aveņkrāsas jaciņā.

(ir doma)

Septembris 9., 2020


10:52
Burvīgs septembris. Burvīga diena. Dzert kafiju uz terasres. Skatīties tauriņu lidojumā. Skatīties, kā kaķis vārtās. Varētu logus tīrīt. Padresēt Hobotu. Lēnām, nez sevišķas steigas. Ja jums tā nav, neesiet pelnījuši.

(ir doma)

Septembris 7., 2020


17:13
Šķümūnim pāris reizes uzdeva ar kausu un jau nojaukts. 100 gadus stāvēja šķībs. Tagad bezdarba laikā vismaz ir ko darīt. Tipiski vāciski kaut ko nojaukt.

(ir doma)

11:21
Visvecākajā, šķībākajā un visvēturiskākajā šķūnī, kur kādreiz laikam bijis kroga stallis cieminieki glabā sienu un salmus. Nekas tāpat bez uzmantošanas nestāv.

(ir doma)

Septembris 5., 2020


05:47
Man patīk mans kaimiņš. Pavadīju rosmīgu dienu iepērkoties. Pusdzīva atvikos mājās. Kaimiņš ar sīko momentā uzlec uz traktoriņa un nu tik pļaus, nu tik būs. Es atkal, redzot, ka nekāda atpūta nesanāks, uzstiepju ārā divas milzīgus kopenhāgerus, pildītus ar pudiņu un šokolādi. Tie ir brangi lapu mīklas izstrādājumi apakštases lielumā. Gremoju, strebju tēju, vēroju. Vēl kaut kāds pastnieks nabagam uzklupa, lai noskaidrotu to nelaimīgo adresi, ko te visi jauc. Izrādās kaut kādi radi dzīvo pavisam citur. Kaimiņš dabūja rāpties no traktora nost un rādīt. Es saēdos kūkas un iestādīju divus kokus.

(ir doma)

> previous 20 entries
> next 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba