Filatēlists wanted

« previous entry | next entry »
Maijs. 17., 2018 | 08:36 am
posted by: piecis in pajautaa

Bērnībā, pirms parādījās košļeņu papīrīši, cītīgi krāju markas. Tās, nosacīti visiem pieejamās, olimpiskās, darba varoņu, kubiešu un citu pieļaujamo ārvalstu penpalu brīnumus. Kārtojot skapi uzgāju vairākus albumus ar labi stāvoklī esošām markām. Cik atceros, tad senajos laikos runājot ar marku krājējiem, dažas no markām tika visai daudz apspriestas. Bet kuras - tas ir baigais jautājums.
Tad nu ir vēlme uzsaukt kādam entuziastam alu (tēju, kafiju, kvasu, vīnu), lai apgūtu īso kursu filatēlijā, jo skaidri apzinos, ka burties cauri visai vēsturei un nodarbes burvībai laika un baigās vēlmes man nav. Iet pie filatēlijas tirgotājiem atrādīt arī īsti negribu, jo nojaušu, ka ap*isīs vienā setā. Varbūt kāds var ieteikt sevi vai kādu savu paziņu šādai lietai?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {5}

veed_logs

from: [info]veed_logs
date: Maijs. 17., 2018 - 12:08 pm
#

Bargi un ambiciozi, bet, diemžēl, neatbilst patiesībai. Vai, teiksim tā, ļoti pārspīlēti.

Atbildēt | Iepriekšējais


veed_logs

from: [info]veed_logs
date: Maijs. 17., 2018 - 12:15 pm
#

Ko tu īsti gribi ar tām markām darīt? Par iespējami labāku cenu pārdot? Tas, ko tu krāji bērnībā, visticamāk, neko daudz nemaksā. Tas, kas tev bērnībā likās baigi vērtīgs, šobrīd ir galīgi nevērtīgs, bet, kas likās nevērtīgs ir mazliet vērtīgāks. Padomju laikā Padomju markas pakaļ svieda, bet "ārzemnieces" likās baigi labās. Parasti gan "ārzemnieces" bija kaut kādi mēsli no Padomju sadraudzības valstīm. Liela daļa "neīstas" markas, kas tika speciāli ražotas filatēlistiem, nevis pasta vajadzībām. Šobrīd gluži otrādi - interese varētu būt par interesantām, specifiskām Padomju markām. Bet, kā jau teicu, bērnības kolekcionāru kolekcijās nekam īpaši vērtīgam nevajadzētu būt.

Bet es domāju, ka SS.LV vai dažādos filatēlistu forumos var gūt priekšstatu par cenām.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]piecis
date: Maijs. 17., 2018 - 02:03 pm
#

Nav īsti doma pārdot. Netīšām uzejot šādu bērnības kolekciju ir interesanti uzzināt, vai tās n-tās stundas, kas pavadītas šķirojot un pētot ir bijušas tā vērtas. Pie viena secināt, varbūt, ka tur ir kaut kas interesants, kas varētu noderēt kādam. Vai arī iebāzt atpakaļ skapī uz vēl kādiem gadiem 30, jo ēst taču tās neprasa.

Atbildēt | Iepriekšējais


telefontubbie

from: [info]telefontubbie
date: Maijs. 20., 2018 - 01:50 am
#

Pārdod interneta izsolēs, nopietni. Tur tā lieta var aiziet tīri labi, vienīgi markām jābūt tīrām un neburzītām.

Atbildēt