27 Jūnijs 2016 @ 01:46
Epic  
Toria's albums Octave kopā ar zibeņiem un pērkonu.
 
 
Garastāvoklis:: Magic
 
 
27 Jūnijs 2016 @ 00:44
jūnijs  
dzīvoklī ir tik karsts, ka ieejot istabā, kurā smaržodams vīst ozollapu Jāņu vainags, liekas, ka esmu iegājusi pirtī.
Tags:
 
 
Mūzika: ārā līst, dārd pērkons un pūš vējš
 
 
27 Jūnijs 2016 @ 00:08
 
Beidzot lietus.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 23:52
 
turpinot būtiskākās tēmas cilvēka dzīvē.
man patīk visi laikapstākļi, karsti, auksti, slapji, sausi, drēgni un pelēki, saulaini un daudzsološi, pastelīgi un plosoši. nu jūs sapratāt.
bet. kas man šausmīgi riebjas, derdzas un tracina. insekti. pēc nedēļas tur ārā esmu atgriezusies kā pāris elles lokus nogājusi. sūda knišļi kurzemē – tās sīksīkās mušiņas, kuras lāga neviens pūšamais neņem, spējīgas novest akūti nervozā stāvoklī uz skaitli trīs. odi kā odi, tie visur vienādi, dienvidigaunijas krastos, pašu mājās, rendā gan tikai pāris, kaimiņš ar iesūcmašīnu esot 3 gadu laikā mērķtiecīgi samazinājis populāciju. sikspārņi taču ēd arī citus mošķus, ne? stulbās mušas, kurām no tevis it kā neko nevajag, tomēr uzvedas sliktāk kā 5 no rīta dauzīties kāri kaķēni. bet tad aklie, indīgās raibās un vēl kaudze neidentificēto ir izplēsuši brūces manos stilbos, potītes apkārtmēru dubultojuši, iedūruši sarkanu caurumu acs iekšējā kaktiņā (labi, ka ne tas pats potītes uzraugs) un noveduši mani nožēlojamā paskatā.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 23:50
 
hohoho bliež
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 23:48
 
bet vispār es gribēju teikt: viii, negaiss ir klāt!
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 23:43
 
Portishead - Glory Box
Tags:
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 23:49
 
pie mums IR!
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 22:56
 
Gaidītais negaiss aizgāja pāri Gaujai, nu tur lielāka bija gribēšana kā varēšana. Mēs ar skuķīšiem jau bijām sagatavojušās uz baidīšanos.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 21:36
 
Vakar braucām uz Ziemeļīriju iepirkties (#poundcrash). Un tik tiešām: savu pseidointelektuālo bābu žurnālu Psychologies nopirku par diviem eirikiem lētāk. Sīkums, bet patīkami.
Citādi nekādu breksitu es tur nejutu - cilvēki iepirkās un platekrāna televizoros bolījās uz Polijas-Šveices spēli. Kā saka, keep calm and carry on.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 22:59
 
rezumējot - šis bija ļoti labs ģenerālmēģinājums atvaļinājumam
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 21:57
 
Jaunais Top Gear ir šausmīgs. Un šausmīgi nesmieklīgs. Un šausmīgs.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 20:47
Houlī fak  
Vāu. Man gadījās pieredze. Es nobukoju vietu ar AirBnb. Bildēs bija jauka. Ierados un nu būtībā vienīgais vārds, kā to aprakstīt būtu squalor. Netīras, gadiem netīrītas sienas, vannasistabā netīrumiem noklāta grīda, vanna noaugusi ar pelējumu, no griestiem vannasistabā lielām plēksnēm krīt krāsojums. Aprakstā minēts 'jauks dārzs'. Tās izrādās salauztas plastmasas mēbeles un rotaļlietas. Es hostam jautāju, vai varu uzcept virtuvē picu, bet viņš saka, ka nē, jo tur esot pārāk netīrs. Es savu picu varot iedot viņam, viņš man uzcepšot, bet virtuvi redzēt es nedrīkstu.

Bet pats trakākais un šokējošākais biju viņu privātās telpas. Trīs bērni dzīvo vienā netīrā istabā ar saplēstām kartona kastēm, netīrām lupatām, netīrām mantām. Netīras lupatas pa visām malām vispār bija populārs mājas motīvs. Sieva un bērni paši netīrās drēbēs.

Nu neko, es gandrīz nekavējoties paprasīju no AirBnB rīfandu un aizbraucu prom. Bet tagad man ir morāla dilemma. Tie bērni tad tur paliek. Viņi ēd no tādas virtuves, kuru svešiem nevar rādīt. Mazgājas tādā vannā un dzīvo tādā istabā. Ko man tagad ar šo apziņu iesākt? Ziņot kaut kādiem sociālajiem servisiem? Nedarīt neko?
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 22:24
 
Aizvakar atKAL PAR SKOLU SAPŅOJU, TU STULBĀ SMADZENE TAK ATSLĒDZIES
 
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 22:04
 
viss nāk un aiziet tālumā
...
papildus visam citam, šajā vīkendā skatījos bildes ar jauniem, skaistiem cilvēkiem, kuri tagad vai nu vairs nav jauni un skaisti, vai nu jau ir miruši
mēs, ar savām sīkajām iedomām un kaislībām esam svarīgi tikai paši sev
labākajā gadījumā no tā pāri paliks kāda bilde
vai nepaliks
jo nebūs
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 21:02
 
laime ādā, matos, apdegušos plecos.

un dzimšanas dienu sāku ar peldi Viesītes ezerā agros rīta staros un noslēdzu ar peldi krustvecāku dīķī pēc pirts. ļ. skaisti. zvaigznes debesīs, odi gar ausīm, viss tāds skaists un intensīvs.

(un tagad es esmu definitely older, maybe wiser, maybe just a bit more hopeful.)
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 20:39
no shit  
"Madonnas oriģināls ir spēcīgs kristiešu pielūgsmes objekts."

// Egils Zirnis, Diena.
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 20:03
 
vai visu negaisa normu šodien iztērējis anonymous? mums solīt sola, bet nedeva, vien viegla dūmaka un dažbrīd saule nespīd tik spoži. jums negaiso?
 
 
26 Jūnijs 2016 @ 19:10
 
manā pasaulē brexit nedzīvo. te dzīvo nepazīstami cilvēki, kas piestāj ceļa malā aprunāties par pavasarī pazudušo bišu stropu, vai meža vidū pie strauta, arī padzerdamies pēc skrējiena, apspriež karstuma ietekmi, sākuma lokācijas, distances garumus un pārvietošanās ieradumus. draudzene tik jāņu rītā noteica: stulbi.

precizitātes labad gan jāsaka – cibu izlasīju. un vēl padomāju, kā nez būs vīra māsas meitai, studējot aberdīnā. visticamāk, nekā krasi citādi nebūs. uzreiz noteikti ne