21 Oktobris 2016 @ 15:25
 
neatrodos sevras svaru un mēru institūta telpās, tādēļ nevienu neapvainoju
bet tas jūsu tītara šašliks upeņu mērcē, attiecībā iepakojums - panna ir vienmēr bijis tāds, ka pannā ielien divas trešdaļas no iepakojuma
pēc kā es vienmēr veicu dažādas matemātiskas kalkulācijas
tagad viņš pēkšņi pannā ielien viss, kas reizē priecē, jo nav jākombinē, taču nedaudz uztrauc, jo pēkšņi kaut kā maz viņa, tītara šašlika upeņu mērcē
 
 
21 Oktobris 2016 @ 14:30
 
attiecībā uz jautājumu, par ko es kādreiz vēlējos kļūt, es ļoti ilgi domāju, un sapratu, ka vēlējos kļūt par skolotāju - manī ir tas paradokss, ka neskatoties uz atklātu asocialitāti un konfliktu ar sabiedrību, es esmu ļoti jauks, draudzīgs un komunikabls pilsonis ar kādu cilvēku grupu, kas man patīk vai var iepatikties, un man ir interesanti ar to parunāties par dažādām lietām

tiesa, es neesmu tāds profs, lai jaunākiem par mani biedriem kaut ko nopietni iemācītu. un atkal mācību programmas jāraxta. un naudas maz. vot, viss šitais.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:43
 
Līželei jāreģistrējas kā pašnodarbinātai personai. Vai to var izdarīt caur EDS tagad? Es īsti VID mājaslapā neatrodu soli pa solim, kas tur vajadzīgs un kas jādara. Ja kāds varētu nedaudz apgaismot, es ļoti priecātos.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:53
 
"KĀRTIS NENĀK VISPĀR"(c)
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:28
SJW news  
Kas vēl bez manis cibā ir SJW? Vai varbūt jūs esat Gamergater, Redpiller, MRA, Feminazi, MGTOW, PUA, Alt-Right, Beta, Incel vai kas cits?
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:18
 
Pamodos 7os labi izgulējies, un gribēju steidzami ieklabināt savu prieku un pirmo sapni bez mensonīgām piegaršām ilgā laikā.
Dienas laikā sinusa līkne atgādināja, ka
"hei, esi par mani piemirsis?
mūžam tava, uzticībā,
ellīte".
Sapnī biju pārsteigts, ka man ir dzidri dzeltenzaļa acu krāsa. Liecoties tuvāk spogulim, varēja redzēt, ka tā tomēr ir oranžīga, tad brūngana, līdz rubīnsarkanai. Krāsa mainījās atkarībā no gaismas leņķa. Viss spektrs, nemanīju vien violetīgo.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 13:14
 
kāds negrib ar mani spokos zoli uzspēlēt, es gadus piecus neesmu spēlējis, incanti, kādi skilli saglabājušies
upd: šausmas, drusku paspēlēju, punktus nahuj neskaitu, no liekajiem staigāju nu tā, divas zoles vinnēju uz masu, vārdsakot, jūs patiesībā varat mani viegli uzvarēt
 
 
21 Oktobris 2016 @ 12:57
par zēnu  
Es esmu ļoti ambiciozs zēns.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 12:55
f  
Fuck everyone, I don't reply.
 
 
21 Oktobris 2016 @ 12:52
 
Cirslītis kapā pašaudzētus čili un, protams, paberzē degunu. Tālāko jau varat iztēloties paši.. :(
 
 
Mūzika: Verners dzied par mērkaķīšiem
 
 
21 Oktobris 2016 @ 12:33
 
Nobukojām naktsmītni vīndarītavā, bet nonācām bērnudārzā. Tādā ar Disneja filmu varoņiem visur - uz sienām, traukiem un tualetes poda. Pat paskatoties ārā pa logu, tev pamāj Vinnijs Pūks no piepūšamā baseina. Ir apmācies rīts ungāru ciematā, un ķinķēzi uz sienām par mums manāmi ņirgājas. Jāatzīst, kad airbnb feilo, tas feilo ar humora izjūtu.
Bet nevajag arī kļūt alkatīgiem. Mēs jau vakar bijām vīndarītavā Krkas salā, Vrbnik ciemā. Sekojot [info]starro ieteikumam, sekojām sirdij, un pareizi darījām. Vīndarītavā saimnieko divi Ivani, tēvs un dēls. Mēs satikām Ivanu dēlu, un dabūjām no viņa vīnu un rakiju. Vēl bijām garā pastaigā pa olīvu laukiem kopā ar Manuelu. Gandrīz katram salas iedzīvotājam ir savs olīvu dārzs vai vairāki un tie visi kopā veido kilometrus olīvkoku, kam neredzi ne gala, ne malas. Ejot pa akmeņaino taku, skaties uz simts un tūkstots gadus vecajiem kociņiem, skaties uz jūru un kalniem, un pavisam aizmirsti laiku. Vēders gan laiku neaizmirst, un pusdienās dabūjām kaut ko pārlaicīgi garšīgu ar kalmāra tinti, astoņkāji un garnelēm. Šī maltīte un vēl Dubrovnikā ēstais deserts Lemon, pārbīdīja garšīguma iespējamības robežas.
Mēs paši esam šķērsojuši Ungārijas robežu un dodamies uz Budapeštu. Esam iebukojošies fotogrāfes dzīvoklī pie vietējā Čomska. airbnb, mēs uz tevi paļaujamies, vairāk tā nejoko!
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:53
 
ja pirms kāda laika mēs te ar dažiem cibiņiem jūsmojām par paralēlo visumu, ko paver veikala Depo apmeklējums, tad ziniet, nē, vēl pavisam cita paralēlā pasaule mums atveras ieejot audumu veikalā. Stabu iela ir audumu veikalu paradīze. Tā siltā vilnas dzijas un gabaliņu smarža, kas apņem ieejot katrā no veikaliem, atsauca atmiņā bērnību. Ne kādus konkrētus notikumus, bet vispārīgas izjūtas par laimīgo, silto un bezrūpīgo laiku. Ome dažreiz šuva, un mums mājās mēdza būt audumi, pat veseliem baķiem, jo omes mamma visu mūžu bija nostrādājusi linu fabrikā, un bija ievākumi nebaltai dienai. Kad ome rosījās pie zingera ar šķērēm un audmiem, man patika maisīties pa kājām. Un tā smarža ir palikusi kaut kur kaulos.
Taču tie visi baķu krāvumi, tās krāsas, tās faktūras, tekstūras un struktūras! Un ārkārtīgi laipnas pārdevējas, kas iedziļinās katrā jautājumā, un velta individuālu lekciju, kas būs piemērotāks, kas nē, kas labāk, no jaunās kolekcijas, no vecās, kādam nolūkam. Un tie audumu nosaukumi! Tur prasās pēc neliela vokālā cikla (ar skaidrojošo vārdnīcu pielikumā)- kreps, organza, buklē, tafts, batists, žakards! ŽAKARDS!
Nebiju tagad pāris gadus šuvusies, ar iepriekšējo šuvēju mēs gājām kopā uz veikaliem, un jau diezgan precīzi uz konkrētu vietu, un diezgan operatīvi izvēlējāmies konkrētos audumus. Šoreiz man bija drusku cits uzdevums pirms iešanas kopā ar šuvēju/tērpu mākslinieci, un tad nu nācās ienirt šajā mazzināmajā pasaulei pašai. Man ļoti nepatīk staigāt pa veikaliem, kad kaut ko jāmeklē (un kad nevar uzreiz konkrēti aiziet un nopirkt precīzu lietu), bet šajā visā bija kaut kas valdzinošs. Jauna pieredze, jauna pasaule, un pat aizraujoši.
Bet tas ŽAKARDS!
un žoržets...
 
 
21 Oktobris 2016 @ 12:21
 
[vai jūs zinājāt, ka]
cements, izrādās, ir dabiska, nevis mākslīgi radīta saistviela (tagad, protams, mākslīgi adavancēta)
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:59
 
Es tūlīt teikšu Naida runu, pie tam balstītu starpsugu neiecietībā.
Tātad!
Es ienīstu visas tās drozofilas, kas saviesušās dzīvoklī un gribu, lai viņas nomirst vai izvācas nafig!
Viss sākās ar milzīgu sarkano sīpolu maisu, ar kuru mani apveltīja radi...
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:37
 
jāsaka, ka no komentāriem postā par špricēšanu kaut kur, es īpaši gudrāks nepaliku, entelektčegs centās, taču
kādēļ momentā visu, ko vajag, figačī muskuļos, nevis uzreiz vēnā
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:42
 
Labākais meitu vārdu kombo? - Viktorija, Sofija un Medūza
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:27
 
jokaini mazliet, apzinoties, ka šī ir pēdējā darba diena, uz ash mēnesi
3dien lidojam uz Japānu.
man nav bijis laika saplānot maršrutu, atrast jaunas apskatāmās pielsētas un/vai pierezervēt naktsmītnes.
pagaidām zināms, ka Saga uzturamies līdz 8.nov, kad lēnā garā sākam doties Tokijas virzienā, no kuras izlidojam 15-tajā.
uz Okinawu laikam tomēr nē, par maz laika tādam izlidojumam.
Tags:
 
 
21 Oktobris 2016 @ 11:16
shiver  
biju pie fizīša. man pieskārās, kā neviens nav pieskāries.nākamā pietura ir psihītis, gaidu to pašu
 
 
21 Oktobris 2016 @ 10:42
 
lai arī, a kas ir sievietes frigiditāte
lūk, sens un ļoti interesants lj lietotāja antona nosika posts mums stāsta par to, ka vīriešiem vecumdienās nobeigt sevī seksualitāti - tas nav dabas kāzuss, tā ir katra cilvēka brīva izvēle, var nobeigt un var nenobeigt, ja džekam labāk patīk pa dienu tur darīt savus darbus, nevis pa nakti drātēties, jo viņš taču kļūst vecāks un mazenerģētiskāks, tad, lūk
viss notiek tikai un vienīgi galvā
tad varbūt arī frigiditāte ir no sērijas "man ir ļoti daudz kas interesantāks dzīvē, ar ko nodarboties, nekā tērēt laiku seksam"

nevis "vienkārši neesmu atradusi savu īsto"