25 Oktobris 2014 @ 11:25
 
Ou gād, tas bija tik labi. Pamosties, sāc jau nīgri rāpties no gultas un domāt par maršrutu uz darbu, bet tad saproti - sestdiena, jei. Nu labi, cik nu jei, steidzami jāsarauj vairāki teksti, viens ar dedlainu akurāt šodien. Bet neatturējos ieliet sev brokastīs glāzi vīna aiz tīrajiem priekiem, ka nav nekur jābrauc.
Ā, nu un taču svētki ar - 10 gadi cibā! To laikā pabeigts RFL, pabeigts bakalaurs un maģistrs LKA, iestāts LiepU maģistos un paņemts akadēmiskais tur. Mīlēts un atstāts pirmais draudziņš mūžā. Pirmā nelaimīgā, nē brīžiem pat laimīgā, bet neatbildētā mīlestība mūžā. Ilgākās attiecības mūžā (Still On).
Visvairāk rokenrola mūžā. Un visāda seksa un visādu dragu, bet nu tas jau nevienam nav pārsteigums, jo galu galā 17-27 ir pretty cool vecums.
Un no pilnīgas beznaudas līdz uzkrājumiem četrciparu skatlī (labi labi, MAN tas ir daudz, jo es tērēju ar lielāku vērienu nekā iekrāju, ja)- nu, un tad tā visa vieglprātīga notriekšana.
No Escaping Riga - kas ietver kā šaušanu ar loku un ķeltu dziesmu klausīšanos Kuldīgā,tā strādāšanu par skolotāju un žūpošanu mākslinieku darbnīcās Liepājā - līdz atziņai, ka esmu šīs pilsētas meitene, esmu 3 paaudzēs šejieniete, un tam tā palikt. Mežaparks, kad apniks drūzma.
Un no kautrības un kauna līdz atziņai, ka par sevi var it labi iesmiet un nepārdzīvot. Būs vēl tā, ka tagad nākotnes vārdus dzirdot seja būtu jāaizklāj šokā. Bet būs, un tas ir labi, ka ļauj būt. Iespējai būt.
Čing, vēl viena glāze vīna. Es gan lēni rakstu.
Un no cilvēkiem, kas sagadās blakus, un sagādā sociālu lorem ipsum, te pēkšņi atsijājas tik ļoti tavējie, ka pārsteigums ir grandiozs. Līdz cilvēkiem, kas tiešām redz tik līdzīgi un tik īsti, un tu zini, kur viņus meklēt. Un tu vari murmulēties gadu, un neko nepateikt. Bet tad, vienā dienā, atnāk svarīgs jautājums, un viņi paskatās ar savām medus acīm, viņi palīdz tev atrast atbildi, no kuras tu baidies, viņi jaukie, viņi brutālie, viņi mīļie.
Jā, nav ne vainas. It nekam nav ne vainas, kamēr viss viegli trīs salā un saulē.
 
 
25 Oktobris 2014 @ 11:05
 
 
 
25 Oktobris 2014 @ 10:59
 
Lauva aizbrauca uz laukiem, un es nogulēju vairāk nekā 15 stundas.
 
 
25 Oktobris 2014 @ 10:59
 
Seriālu sezonas atklāšana ar šo te:
https://eztv.it/shows/562/american-horror-story/
 
 
25 Oktobris 2014 @ 05:32
 
reāli talantīgi (un kad sāka, 2004-ajā) jauni džeki no Hamburgas. ļoti atbrīvoti un tīrām sejas izteiksmēm.
aizdomīgs gan pētīju last.fm bildes. spriežot pēc attēliem, izskatās, ka viņi mauc laba līmeņa electro house pilnīgi BEZ drukz, kas gan ir visnotaļ pārsteidzoši.

tātad, kundziņi un naistītes - Digitalism
 
 
25 Oktobris 2014 @ 00:40
 
Vasaras novalkāta rudens saule,
Kā bāla apelsīna šķēle pēc ūdens glāzē pavadītas nedēļas nogales.
Izdeldētie elkoņu caurumi salāpīti ar mākoņu pēcnegaisa driskām.
Zemāk sastingusi grābekļa roka atglāsta rudos lapu ziedus no zemes dubļainās pieres.
Uz kuprainā horizonta muguras viena aiz otras čabošu čukstu kaudzes lēni aizgruzd uz paradīzi.
Stāvot viena aiz otras, nepagājušas dzīves lēni aiztēš sevi ar cigaretēm.
 
 
25 Oktobris 2014 @ 00:43
 
a šitādu esat lasījuši no, kā izrādās, lj klasikām?
краткое пособие для нежелающих выйти замуж, проверенное в действии лично и доказавшее свою абсолютную эффективность
bez iekšām var palikt, un tas vēl maigi izsakoties
man liekas šito zaķi vajadzētu apprecināt ar martcori
 
 
25 Oktobris 2014 @ 00:28
 
Kāpēc gan pusvienos naktī nepaklausīties Pūtvējiņu OST? Nu tā klusītēm.. ;D
 
 
25 Oktobris 2014 @ 00:01
 
Kaut kad manā inventārijā bus ari piecstaru zvaigznītes skrūvjgriežu komplekts. Bet tagad - mainīs visas pārējās detaļas, ja reiz māteni nevar izskrūvēt. Bet korpusiņš ta smuks. Bet lai jau. Maniem nodomiem vajag funkcionalitāti, nevis izskatu. Izskatīsies iekšējā pasaule.
 
 
24 Oktobris 2014 @ 22:03
 
Ļoti jauks vecāku vakars M&L kanu biedrībā. Īsa uzruna un viss. Bērni pazūd spēlējot ķeriņas, mammas šeptējas, tēvi noraizējušies izprašņā trenerus. Es sēdēju pie ugunskura upes krastā un vienkārši kaifoju.

Ordenis Stefanam, kurš izdomāja, ka man jāiet vienai ar lielajiem. Citi vaktēja mazos bērnus no upes un uguns, bet ne es. Jo es taču vienkārši kaifoju.
 
 
24 Oktobris 2014 @ 22:51
 
Mans tēvs nomira, kad man bija 20 gadu. Tikšanās ar viņu ir bijušas kādas pāris, vēlākā, kad man, maksimums, gadi 9-10. Nekad vēlāk viņš nav mani meklējis, kaut mamma saka, ka nav likusi nekādus šķēršļus. Un tepat jau vien viņš dzīvoja, blakus pilsētā. Mēsls? :-) Savu uzvārdu arī man viņš nav iedevis.

Dīvaini ir pirmoreiz satikt ļoti tuvus radus, kad tev jau pāri 40, un tev rāda mobilajā viedtālrunī "dzimtas koku".
 
 
24 Oktobris 2014 @ 22:44
 
Zivīm patīk ūdens, vai ne. Tāpēc ar baudu izdzēru glāzi vēsa krāna ūdens. Vēsu glāzi krāna ūdens. Vēsa krāna vēsu glāzi vēsa ūdens. Uz tām trejām šprotmaizēm. Jo pasaulē maz kas ir gardāks par šprotēm uz baltmaizes šķēles, un pa virsu majonēze. It īpaši nu jau krietnu laiku kā iecienītā Brokastu Majonēze. Tā dzeltenīgā, zaļajās paciņās.

Bet kasē laikam -50EUR. Tā ir, ka nāk pretī klientam un atgriež visādas preces pieņem pretī. Ar savu patērētāju tiesību likumu varat iet ieskrieties. Tas nav visu varens. Jauc tikai galvu.
 
 
24 Oktobris 2014 @ 21:31
 
Reinis lasa Eiženam Eža kažociņu
 
 
 
24 Oktobris 2014 @ 21:52
 
Pagulēju pusotru stundu un čīkstīgums mitējās, vēl pēdējie sīkumi jāapdara un var iet atkal gulēt. :>
Vai arī vannā pagulēt.
 
 
24 Oktobris 2014 @ 20:59
 
mēs nenoņemam badžus pat istabā
 
 
24 Oktobris 2014 @ 18:35
Maroka  
Piedzīvojumu un dziesmām līdzi dūkšanas divnedēļas noslēdzas ar vieglu apslimšanu. Prom no pilsētas,slēpjos zem segas. Rīt uz Rabatu. Draugi cibiņi, kāds no jums varbūt ir tajā galā un iedzertu ar mani tēju?
 
 
24 Oktobris 2014 @ 20:21
 
Giliana Flinna ir holivudas Atvuda
 
 
24 Oktobris 2014 @ 20:13
un vēl 2 dziesmas par mīlestību  
xxx
>
 
 
24 Oktobris 2014 @ 19:57
 
Es reiz pazinu meiteni- Serafimu, kura strādāja apdegumu centrā. Es viņu par to vilku uz zoba.