16 Augusts 2017 @ 15:34
vīri kā Ozoli, par sievām pēc tam  
šodienā pirms sčēņsetšfaščonņšč gadiem šūplis Rietrumdūnavas krastos kārts izcilajam baltiešu bārdam un ārdam Aldim, savulaik kļūmīgi pazīstamam kā errōram. es vnk. neredzēju delfos šorīt apsveikumu. dienskrāsmatā jāatdzīmē.
laid, aizlūgsim!
pārējiem novēlam noturēties virs rudens zemūdenes. ir vēls trešdienas rīts, un mēs vēl aizvien esam še. lai arī nīgrs pēc konstitūcijas pakāpes, es par to diendienā nespēju nebeigt. bišku besī, bet nejēgā tresī.
Rūdim arī paldies paliels. vienīgi aizsēdējos. nirs ka tai dzīves upē, sērfeisos pie Salaspils vokāli memoriālā ansambļa.

https://youtu.be/AQwg2B8c6mk
 
 
16 Augusts 2017 @ 15:29
I get hyped  
Kur manas virtuālās brilles un 60" monitors, līdz rudenim jāatrod
https://www.youtube.com/watch?v=Bb9eQoxtqb4
 
 
16 Augusts 2017 @ 15:19
Bibliotēkas  
Reizēm nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem bibliotēkās klasificē grāmatas. It īpaši t.s. "jauniešu literatūru". Piemēram, J. Gordera grāmata "Apelsīnu meitene" atrodama tikai bērnu bibliotēkas plauktā, savukārt Dž. Grīna "Mūsu zvaigžņu vaina" - pieaugušo nodaļā. Lai gan abu grāmatu lasītāji varētu būt viena vecuma. Bet nekas. Tā tikai tāda piekasība, jo bērnu grāmatu nodaļa atrodas turpat blakus un nekur tālu nav jāiet.
 
 
16 Augusts 2017 @ 12:20
kontaktiņš, padomiņš vaig  
man divas bēdas.

1. ir nepieciešams sagatavot auto ikgadējai teh.skatei. bet vest uz ikgadējo, tipa, autorizēto servisu nelon, jo cena, bet auto vairs nav tā vērts.
tātad dotie - honda accord, 2003. ir laikam jāmaina bukses, varbūt kāds gultnis. izkritis viens aizmugurējais atstarotājs, jāpieregulē tuvās gaismas un jāsalej kondiška, ziema nāk kā nekā. nu tur vēl eļļas, filtru maiņa.
karoče, lūdzu, iesakiet saprātīgu autoservisu šādam modelim un šādiem pakalpojumiem.
var skrīnotos vai dzēstos komentāros, es visu redzu e-pastos.

2. lielajai, skaistajai krūmrozei iesākumā vietumis sametās tādi spilgti oranži pleķīši uz lapām, tādi kā sīku punktiņu sakopojums. bet nu jau praktiski visām lapām aizmugurē ir tādi izkaisīti, bet daudzi sīkpunkti, pārsvarā brūni. lapas izskatās slikti, tā kā oktobrī. kas tas ir, dakter, un kas ar to jāiesāk?
 
 
16 Augusts 2017 @ 11:45
 
Quod licet Iovi, non licet bovi
 
 
16 Augusts 2017 @ 11:18
heisiņā  
 
 
16 Augusts 2017 @ 10:44
 
šobrīd ļoti ilgojos normāli lēni sev pagatavot siltu ēdienu
 
 
16 Augusts 2017 @ 06:54
 
I can almost see you.
 
 
16 Augusts 2017 @ 01:21
 
Būs tomēr vēl viena sezona. Ok.

Kā arī, es, kā jau kārtīga sieviete, pasūtīju vēl vienu lupatu netā. No fucking Austrālijas & par shipingu samaksāju vairāk nekā par lupatu, bet man bija jau zb, ka nekur citur nebija mans izmērs & to sasodīto lietu es jau gadiem meklēju.

Tapetes izrādījās mazgājamās & cik var redzēt kāpņu telpā, kāds kādreiz ir krāsojis. Tad nu pusdienu pavadīju mazgājot & plānojot kādās krāsās krāsot. Kaut atjaunināt to pašu balto krāsu, jo arī pēc mazgāšanu izskatās so so. Otru pusdienu nobumbulēju & tgd škrobos, jo vēl tik sasodīti daudz, kas darāms. Meh..
 
 
15 Augusts 2017 @ 21:31
Pārbaudītas vērtības pleilistē.  
Cietnis nobeidzās (bez backup,haha),bet mīļākos melanholijas un apokalipses caurstrāvotos albumus zinu no galvas.

Terminal sound system - Constructing towers (2008)
Atklāju šo albumu tikai pēc veiksmīga album-art, uz kura virsū ir divi betona rezervuāri. Par pārsteigumu atklājās postroka-džeza-dnb-horror theme kokčiks.Vairākas darba dienas pēc kārtas klausos, never gets boring. Heavy weather (2011) arī bij emociju spektra ziņā gards, bet ne tik ar eksperimentālu skanējumu. Austrālija.


ASC - Imagine the Future (2015)
Šis izceļas ar izteikti apokalipses pieskaņu. Jēs, imedžin ze fjūčar.
Šķiet, ka tas mūzikas autors James Clements dzīvo mūzikā,jo katru gadu izdod vairākus albumus un EP,gan lipīgas sintezatormelodijas, gan melanholisku ambient (pēdējais There are no stars without darkness (2016). ASV


Astropilot - Solar walk (2010 - 2016, sērijā II, III, IV)
Mūzika,kas aizved uz kosmosu, tur uzēd čikennagetus un atved atpakaļ. Ambient jeb parasto ļaužu uztverē miega mūzikas meistarstiķis. Sapņainākais,bet katrā skaņdarbā pa melanholijas akacim. Krievija


Hezzel - Aftermath (2017)
Mūzika, kas aizved creepy britu filmas "Threads" noskaņās. Es pat nezinu vai tai filmai bija soundtreks, bet ja būtu, šis varētu būt piemērotākais. Vislabāk skan, kad neesmu izgulējusies. Pamodina ar šermulīti. Latvija


Galaktlan - Constance (2005)
Igauņi zina, kā uzpirkt latviešu sirdis. Ar vasarīgumu, melanholiju un sapņainiem outro. Es nedrīkstu šo albūmu klausīties publiskās vietās, citādi var uznākt pinkšķis. Igaunija


ICR - Such unimportant things like us (2011)
Citreiz vajag mierīgu dnb bez mēģinājumiem ieiet šizza basos. Lai dzīvo dīvānu melanholija un lietainas dienas. Fun fakts - šī ungāra skaņdarbus remiksējis latviešu DJ Salmz un otrādāk. Aww. Ungārija


Future sound of London - Environments (2008 - II - VI) un Lifeforms
Kamēr pieturās pie sintezatoršīzes un iztiek bez psihodēlisko ģitāru ievirzes, šī sērija dabū instant laikus. Citkārt liekas, ka tas šiza muzons ir sakomponēts vienlaicīgi ar lifeforms un izdots tikai mūsdienās. UK


Kilimanjaro Darkjazz ensemble (2006 - 2011)
Visi albumi ekselenti. Džezs plus postroks plus elektronika = yes please. Nīderlande

Vēl šis tas:
Dead Texan - The Dead texan (2004)
Mono - Hymn to the Immortal wind (2009)
Deftones - Deftones (2003)
Apziņas parazīti - Vairs nekādu saulē pazudušo zirgu (2012)
Tetarise - Playing in the Glow (2016)
Gimmik - Back to basics (2003)
utt.
 
 
15 Augusts 2017 @ 22:32
 
on 18 May 1980, having spent the night watching the Werner Herzog film Stroszek, Curtis hanged himself in his kitchen.
 
 
15 Augusts 2017 @ 21:56
izslēdz prieka divīziju  
mans draugs atnākot mājās pateica: cik var klausīties joy division, izslēdz laukā
....
....
es ar viņu nekad vairs nerunāšu
 
 
Mūzika: joy division - she's lost control
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:46
augusts  
sen nav rakstīts par ēšanu. ir klāt laiks, kurā, lai kā arī gribētos un vajadzētu - notievēt nav iespējams. vienlaicīgi ir gatavs, svaigs un pieejams viskaut kas, kas ļoti garšo, turklāt ātri jāapēd, lai nesabojājas. vakar atvedu no Salapils milzu kumšķi ar spinātiem uz pāraugšanas robežas.

vegan spinātu kišs ar saldā kartupeļa pamatni )
Tags:
 
 
Mūzika: Raime
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:24
jo ilze teica, lai kaut ko ierakstu  
svētdien 11:00 izbraukšana no rīgas uz ezera skaņām. 6 dienas darbošos super8 filmu mākslas nometnē un taisīšu analogo kino, pēc tam 10 dienas dzīvošu kaut kur igaunijas mežā, dziļi nekurienē,tālu no civilizācijas un interneta.
līdz tam laikam jāpaspēj uztaisīt interviju, atlasīt un apstrādāt bildes, aiziet uz sekondiem un sapirkt dīvainas drēbes ar gliteriem, planētiņām un kosmosu igaunijas mežu fotosesijai, nopirkt kādus 20 atstarotājus un krāsainas lampiņas, dažādas ķermeņa krāsas, kaudzi nomazgājumus tetovējumus ar spandžbobu un viņa draugiem, kaudzi folija, sataisīt melnbaltus kreklus ar rombiem un punktiņiem, uztaisīt analogās laboratorijas atklāšanas pasākuma plakātu un programmas maketu, izveidot un aizsūtīt bilžu arhīvu Stīvam no Itālijas, pieteikties dizaina maģistram, sapirkties kodak portra filmiņas
 
 
Mūzika: joy division - disorder
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:29
no Kuldīgas  
Sveicinu jūs no Kuldīgas, pašas skaistākās Latvijas pilsētas.
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:06
 
lai nebūtu uzzinu_pēdējais, ziņoju:
ērboldriks šodien palaida tirdzniecībā tiešos reisus uz lisabonu
diemžēl openings netrāpa gluži manā dzimšanas dienā, a varēja
bonuss – uz borta jūs sagaidīs mana patīkamā balss (ar atvāztiem visiem zobiem)
nezinu kā jūs, bet mēs par to iedzersim kādu žinžinju
 
 
15 Augusts 2017 @ 20:03
augusts  
kasjauns.lv: Sestdien pēc karstākās gada dienas Latvijā plosījās negaiss, krusa un lietus, taču kāda augstpapēžu kurpēs, krūšturī, kepkā un biksītēs tērpusies sieviete Rīgā nolēma izmantot spēcīgos nokrišņus, lai rūpīgi nomazgātu visas sava ķermeņa krociņas.
Tags:
 
 
Garastāvoklis:: cepas spinātu kišs
Mūzika: Raime - Dialling In, Falling Out
 
 
15 Augusts 2017 @ 16:01
 
Sestdienas vētru satikām laivā starp Pērses un Daugavas upēm, forši samirkām un nobijāmies, slēpāmies zem milzu saknēm, cenšoties noturēt laivu krastā, un atkal samirkām. A. bija ļoti seksīgs un varonīgs (vispār abi A) , un secinājām, ka šāda veida bojāeju sagaidītu visnotaļ pacilāti.
Tagad man ir nepārejošs drudzis un saaukstēšanās, tie laikam ir vienīgie veidi, kā mani šovasar noturēt mājās
 
 
15 Augusts 2017 @ 13:28
 
Tgd sēžu & domāju, ko labāk darīt..gaidīt, kad Mīļotais sadabūs statīva(?) trepes, vai ieslēgt "praktisko latvieti" & mēģināt kko uzmeistarot no mājās esošā. Acīs nekrīt, bet es lieliski redzu nosēdumus/netīrumus..īpaši uz vienas no sienām & daļas no griestiem, kas apsists ar dekoratīviem koka dēlīšiem, kur tad arī trepes nepieciešamas, lai tiktu klāt. Tas vēl štrunts, bet tapetes..tās nenomazgās...izskatās, ka var krāsot vai līmēt ko pa virsu.. ne vienu ne otru nekad neesmu darījusi...
 
 
15 Augusts 2017 @ 14:01
Frankie me boy don't you know  
Pielipa. Klips arī labs, atgādina par Būtisko:
https://www.youtube.com/watch?v=SjfspM5sDIA
Jā, kas to būtu domājis, ka otrajai labākajai austrāliešu grupai (aiz Dead Can Dance, protams) pēc vienā vēja pūtienā aizgājušiem 16 gadiem parādījies jauns albums. Viens pūtiens, kurā ietilpst visa mana elektrōniskās mūzikas klausīšanās vēsture (arī The Avalanches bija kolekcijā, kad sāku iepazīties ar Fatboy Slim, Propellerheads, Basement Jaxx un citiem draugiem).

P.S. Trešajā vietā Tame Impala, ceturtajā Džeisons Donovans :)
Tags: ,