01 Septembris 2014 @ 10:24
 
Principā, ja tuvākajos 3 gados pie mums nebūs karš (vai kārtējā "Jūs paši pievienojāties mūsu Visu Tautu Tēva vadītajai paradīzei!"), tad mums būs ļoti paveicies.
 
 
01 Septembris 2014 @ 09:32
 
liekas, šodien uzsākšu studijas jau piektajā mācību iestādē, skaitot no pamatskolas, neskaitot pagāšgada teoloģijas pulciņa avantūru un neņemot vērā to, ka auc patiesībā bija divas izglītības iestādes un mēs bijām mazi losīši starp uva un vu. lai nu kā, piektā iestāde, bet nekas jau diez ko nemainās. man ir pēc 20 min jābūt desmit kvartālus tālāk, es sēžu basām kājām, pusizdzertu kafiju un slapjiem matiem, klausoties the kelly family un rakstot kolēģei epastus. 

un tad man reizēm liekas, ka es te jūku prātā un ka viss ir ļoti slikti, un tad man brālis 31. augustā sūta sirsnīgus sveicienus 1. septembrī, un tad es saprotu, ka nē, es jau pēc gēniem ar putniem. bet trakākais ir tas, ka es tiešām esmu kļuvusi par lielāko čammu savu radu starpā, laikam jāsāk spēlēt ar sevi kaut kādi pulksteņa triki
 
 
01 Septembris 2014 @ 08:54
 
Vakar gultā izdzēru viskija muti un izrubījos.
Netīšām biju pamodusies naktī - izrādās Miķelis šņāc tikai uz Ingmāru. Mani viņš mīl un ciena - glaudās klāt, vārtījās, murrāja un skaļi ņurdēja. stāstīja visu, kas skarājies.
 
 
01 Septembris 2014 @ 08:30
 
Šobrīd jūtos tik skumji, ka nav jāiet uz skolu.
Kā šodien atceros visas stāvēšanas pie muzeja vai pie skolas ar puķēm rokās. Visi klasesbiedri sapucējušies. Skolotāja aizbesījusies, bet smaida.
Iekšā patīkams satraukums.

Man patika iet skolā, protams, ka bija stundas vai dienas, ko nobastoju, bet tikai tāpēc, ka man no rītiem ļoti nepatika celties.

Vakarā laikam vajadzētu paņemt vīniņu.
Tags:
 
 
01 Septembris 2014 @ 00:43
JaunUPS did it again!  
OMG, nākamais astoņkāja veidojums, kura gada pārskatus ar pilno ziedotāju sarakstu un summām papētīt: http://www.makslaivajagtelpu.lv/atbalstitaji

Dibināšanā, gluži neviļus, ir iesaistīta Jaunupa mīla Katrīna Leiškalne. Katrīnas Leiškalnes mamma ir Rīgas Brīvostas Sabiedrisko attiecību departamenta direktore Anita Leiškalne un, loģiski, ka brīvosta ir šī projekta atbalstītāja.
Un partneris ir lietpratīgais ziedojumu vācējs un gaismas nesējs "Ascendum". Ar kuru Katrīna Leiškalne ietusē, ja vismaz spriež pēc biužām ar gliemežiem, kur Katrīna kopā ar pārējām Ascendum meičām.

Kas vēl piedalījās dibināšanā? Nu, protams, ka Liene Cakare, "Latvijas attīstībai" partijas biedre, kas ar numur 2 startēs Rīgas apgabalā.

Ja to muzeju cels, kā jums liekas, kas viņu cels, ja ne tas būvniecības megapiecinieks, kas ziedotin ziedo visām tām biedrībām?

Rēcīgi, ka pat basketbola klubs VEF atbalsta (Jaunups valdes priekšsēdētājs), muahahaha. Pašiem vajag ziedojumus, bet bāc, paskat, te priekšnieka mīļotā tādā krutā lietā piedalās, davai, noziedosim tam projektam kaut ko, tāpat sūdīgi spēlējam, lai vismaz kaut kam labam tiek :D Kaut gan - moš viņi naudu neziedo, bet tikai morāli atbalsta. Naudu gan ziedo Kisiels, arī viens no VEF dibinātājiem. Bet nu - gada pārskats parādīs.

Iepriekš mums nebija Latvijas Nacionālās bibliotēkas un nācās kaunēties citu valstu priekšā, ka mēs tādi bauri. Nu, RE&RE uzcēla.
Tagad varam kaunēties par to, ka nav Laikmetīgās mākslas muzeja. Nekas, arī to RE&RE, Skonto būve, Arčers un pārējie uzcels.

Vispār, pēdējās dienās es daudz domāju par vienu itāļu seriālu. "Astoņkājis". Tur bija tas komisārs Kataņi, kurš cīnījās pret mafiju un mafija viņam tur visādi gauži darīja - meitu nogalināja, šķiet, ka arī sievu. Un beigās arī pašu Kataņi nogalināja.
Klipiņš: https://www.youtube.com/watch?v=HeAcSAHk9zY


Upd. Tikko iečekoju. Slikta ziņa - fonds dibināts tikai šogad, tas nozīmē, ka atskaiti par ziedotājiem (t.i., pilno, ar visām summām) varēs dabūt tikai nākamgad.
 
 
31 Augusts 2014 @ 21:16
ahahahahahaa  
Hey, Sheldon, let’s go mock the people buying homeopathic medicine, you love that!
 
 
01 Septembris 2014 @ 06:51
1. septembris  
Nezinu kāpēc, bet visos 1. septembra rītos saule lec citādāk, gaiss ir citādāks un ir tā sajūta, ka viņš ir.
Nav jāpaskatās kalendārā, lai zinātu.
Lai arī man ne silts , ne auksts no tā vairs, tomēr joprojām jūtu.
 
 
01 Septembris 2014 @ 03:30
 
Sen nebiju tik skaudri izjutusi visus sevis trūkumus. Un tagad ir patiešām apgrūtinoši saprast, kāpēc tiem dažiem ir saglabājusies vēlme komunicēt. Mēģināšu atcerēties.

No tā viena randiņa, kas man bija ar sevi tālajā sazin kurā gadā, devos prom un pieturā nespēju ne sagaidīt autobusu. Laiku balstīja baltas cigarešu sijas, un acis lūkojās pēc citām. Pūkains sarkasms pestīs mūs visus.
Karīn, es vismaz mīlu tavu smīdinātspēju. Gan atcerēšos vēl.
 
 
01 Septembris 2014 @ 00:13
skelets  
 
 
31 Augusts 2014 @ 23:35
 
Viena doma, kas mani ļ. aizķēra "Akmeņos manā kabatā" bija par vēlmi klausīties tikai tajās balsīs, kas pašai galvā, nevis tajās, ko rada apkārtējā pasaule. Jo tā ir tāda šimbrīdim - ja ne šaidzīvei - ļ. atbilstoša doma.
Mani, piemēram, uzaicina uz kāzām vai uz vārdadienu, skaidrs, ka cilvēki lieliski un pasākumi kruti, un slepenībā es vienmēr esmu par to sapņojusi, bet es nekur neeju, vienkārši sēžu mājās un turpinu kaut ko sapņot, jo tā vispār ir vienkāršāk, bet iet cilvēkos - tas vienmēr ir kā lekt aukstā ūdenī, baisi un bailīgi, un ne vislaik patīkami.
Un man ļ. patika, ka "Akmeņi manās kabatās" vismaz uz mirkli lika noticēt, ka, iespējams, pat ja to nevar uzvarēt, tomēr cīnīties ar to gan var. Un vajag.
 
 
31 Augusts 2014 @ 23:15
 
Šovakar vairs tik gludi negāja ar aizmigšanu. Vienā brīdī šķita jau, ka nu viss, viss, finiša taisne, bet kaut kas sagāja uz īso. Kamēr Helme ņurdēja, vieglām ieraudājās, tikmēr gāju ik pa laiciņam segu piekārtot, tad pa daudz aizrāvos ar sliekas (tamborēts tārpiņš) došanu rokās un pēc minūtes viņa jau sāka raudāt pamatīgi. Ņēmu vien ārā no gultas un liku ratos šūpināt.
 
 
31 Augusts 2014 @ 22:58
Skeletu mūzika  
https://www.youtube.com/watch?v=ifS1U-g4BV0
 
 
Mūzika: The Flashbulb - Skeletons
 
 
31 Augusts 2014 @ 21:42
augusts  
realizēju senu plānu pagatavot buljona pulveri. es vispār foršu nedzidro buljonu taisu apcepot katliņā burkānu, sīpolu un varbūt vēl kko, tad pielejot vārošu ūdeni, visu sablendējot un tālāk tajā vārot visādus dārzeņus. bet tas neder, kad vajag ātri vai, kad ir slinkums.
tā nu es kafijdzirnaviņās samalu krietnu burku ar -
1) no pašu krājumiem - kaltētus puravus, lupstāja sēklas, rozmarīnu, baziliku, dilles, asos sarkanos pipariņus (kad izžāvēsies, pievienošu vēl pētersīli un raudeni);
2) no veikala - himalaju sāli, kurkumu, ķiploku pulveri, saldās paprikas pulveri, koriandru, muskatriekstu, sierāboliņu, timiānu (tas mums šogad dārzā ļoti švaks).

izmēģināju zupā - diezgan kūl.
Tags:
 
 
31 Augusts 2014 @ 21:35
okay.  
☮Living☮Earth☮
 
 
Mūzika: Lights & Motion - Faded Fluorescence
 
 
31 Augusts 2014 @ 21:23
 
es nezinu, kur man rīt ir jābūt.
 
 
Mūzika: David Gray - Babylon
 
 
31 Augusts 2014 @ 13:57
Tikai fakti  
Tātad, viens no biedrības "Ascendum" projektiem bija vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju", kuras izveidē nepieciešamais cipars bija 70 tūkstoši latu. "Ascendum" rīkoja konkursu par labāko māksliniecisko risinājumu. Tie ir fakti. Ļoti jauki fakti.

Vēl viens fakts ir tāds, ka "Ascendum" valdes priekšsēdētāja ir partijas "Latvijas attīstībai" Jura Pūces sieva. Partija ir izvirzījusi Juri Pūci par premjera kandidātu.

Un vēl pāris fakti, paši interesantākie:

1) viens no partijas "Latvijas attīstībai" lielākajiem ziedotājiem ir Leons Jakrins, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētājs;
2) "Ascendum" atbalstītā projekta - vitrāžas "Ar degsmi par brīvu Latviju" tehniskajā izveidē piedalījās SIA "Vincents", kā nekā, māksliniecikā risinājuma uzvarētājs ir viņu darbinieks.

P.S. Minētajā partijā ir gan SIA "Vincents" juridiskais padomnieks Artūrs Bergholcs, kā arī viens no partijas valdes locekļiem ir Emīls Jakrins - Leona Jakrina, SIA "Vincents" valdes priekšsēdētāja dēls - respektīvi, summa x no "Ascendum" ziedojumiem + pozitīvā publicitāte nonāca "pareizajā" ģimenē.

Nav jau daudzmiljonu pasūtījums, bet tomēr, uz šo var attiecināt populāro "sīkums, bet patīkami". Vincentam ienācās bišku nauda + ļoti pozitīva publicitāte.

P.P.S. Doma papētīt visu par to vitrāžu sīkāk ienāca vienas dokumentālās filmas dēļ, kurā izskanēja vienkāršs teikums - "follow the money". Tur gan sekošana naudai notika saistībā ar megakorporācijām, bet nu principu var izmantot arī uz mazāka mēroga zivīm.
 
 
31 Augusts 2014 @ 20:53
 
tā gribas nogrūzties. varētu aizbraukt pusdienu pārtraukumā pie maukas.

EDIT: kas jūs esat nojgušies?
 
 
31 Augusts 2014 @ 20:37
 
nupat ieradāmies. nepietiek, ka tā jau ielidojām 3 valstis tālāk, arī cilvēks, kurš bija mīļi mums pieteicies atbraukt pakaļ, sajauca lidostas. kaķis ir dzīvs. bet šņāc. aiz loga ir vīges un fizāļi. jāiedzer gun powder.
 
 
31 Augusts 2014 @ 19:54
 
sanāk, ka pa divām dienām esmu bijusi mežā trīsreiz, nē, pat četrreiz, ja mēs skaitām katru mežu atsevišķi
nav sliktākais brīvdienu rādītājs
 
 
31 Augusts 2014 @ 19:45
 
Nedienas.
Riebjas, ka netieku ar sevi un saviem moodiem galā.
Varbūt reizē ar čeku sadedzināšanu, sadedzināšu arī savas nevarēšanas.