04 Decembris 2015 @ 05:59
 

Part I, Part II, Part III
 
 
29 Novembris 2015 @ 01:48
 


I'm just trash. I fully realize my unorthodoxy.


 
 
29 Novembris 2015 @ 00:23
rudens  
lai beidzot tiktu līdz Indijas atskaitei (un ieviestu arī kaut kādu kārtību uz desktopa), jūsu uzmanībai piedāvāju rudens ilustrācijas no pirms un pēc Indijas periodiem.

ilustrētais rudens )
Tags:
 
 
Mūzika: Jānis Krūzītis
 
 
28 Novembris 2015 @ 23:57
 
fundametālists
Tags:
 
 
28 Novembris 2015 @ 23:50
 
labāk būt bailīgam, nekā gļēvam
Tags:
 
 
Mūzika: Jānis Krūzītis - Atmiņu Lietus
 
 
28 Novembris 2015 @ 22:50
Lasāmlampa  
Es pat nesaprotu, kāpēc es nelasu vairāk? Kad ielasos, tik ļoti patīk, un gandarījums, un omulība. Bet tad noliec to grāmatu blakus gultai un paiet mēneši, un neesmu atvērusi. Kas tas par slinkumu? Kā sevi motivēt? Noteikti tas arī ir jau kaut kur izpētīts fenomens ar visiem secinājumiem...
 
 
28 Novembris 2015 @ 22:34
Bendžijs  
Beidzot pabeidzu lasīt Benji Knewman pirmo daļu, ko nočiepu vasarā, atstātu skolas garderobē. Pirmdien nolikšu vietā.
Par lasīšanas ieradumu uz poda, double income toddler twins fenomenu, mūziku un valodu, arī seksuālo Jāzepu. Mīļais caunītes stāsts.
Gribētu sev tā Stevie Gee plakātu uz sienas. Dance like you dont need money.
Toties kā tukša muca izlikās saruna ar Flēru par viņas Nepālas braucieniem zīmēt tankas - aizraušanās, protams, savdabīga, bet ko no tā paņemt?..
Bet nu pirkt to Bendžiju neradās iekāriens. Cerams, varēs vēl kaut kur nočiept.
 
 
28 Novembris 2015 @ 22:39
life  
ziņas, ziņas, šampūni, šampūni, slikta filma un jāiet gulēt.
 
 
28 Novembris 2015 @ 22:25
 
ielikšu sev piecinieku. tik daudz punkti pieminēti, ka varētu padomāt, kodekss sanāk. sakodiens labs, skatiens skaidrs. sāk aptaukoties aiz spalvām, bet tas no viedās mānijas, kas vada savas dienas atejas vēstniecībā par cehu strādā solhoznieks, bet maizi ber ar traku steigu, ka nesagrūst tas, kurš grūdējs vislielākais, tas, kuram spalva visvieglākā, paspēs pa durvīm ar galvu pa priekšu ar rokām kabatās ar nāsi pa trosi noturi rumuli, vai tas bija tas, vai slengs bija cits, tauta to sajūt, ja vien tā nav mānija. ja visa šī nācija nav no vienas piltuves paņemta, es jums radio pārraidē pastāstīt gribētu par kādu neredzētu tarkovska filmu, kuras gaitā atgadās tā, ka nevar pat runāt, ja mute nav atmatā. ja runāt tu vari, tas nozīmē - klusē. ja runa ir māksla, tad kabatas pusē ir ielidot vējā, pastiepties pēc filmiņas un dublēt atmuguriski vai arī salto stilā varbūt tu gribētu runāt pilī? vai tu gribētu pīli silē. ja tu rastu savu stāju šajā pasaulē, tu noteikti to gribētu aizmirst, lai citi cilvēki neielaužas tavā uzmanības laukā ar savu būtisko ārpātu nekontrolētu spītību un ilksts, kas velk uz savu pusi, noteikti uzvilks ozolā, ja tam būs it serviss kaut viens no iecerētā tas pazudīs žalūzijās un staipīs saviem garajiem pirkstiem visu, kas nekustās kaut vai sālstabiņš būtu sērkokiem kasti atņēmis un nogrimis jūrā pēc oreola sarkans, bet roku locītavās gatavais prātiņš ir lejā pa lenti laidis sev priekšu uz iekšu vien nāci tu iekšā pa durvīm kā sālītie āboli redeles skaita ar mušām un pelēm pa pērlēm un rasu nāk jau tas gadskaitlis sirpi kas rīvē pret redeļu žogu ar atomkara spožu pogu sālstabs ir sācis rīvēt rokas detonēt molbertus un sacīkšu zirgus ar gariem šļauku galiem savērpis dzijas kamolu no vienas pasaulītes, kas nemaz negrib zināt, kurai nemaz nevajag.
 
 
28 Novembris 2015 @ 22:12
 
vijole, akordeons, cepšanas un vārīšanas skaņa. kāpēc mūs vēl nav iekarojuši inbox? es ticēju velnam, bet tas izskatās ir pašapmāns. tur jau drīzāk kaut kāda zemapziņa uzbruks savā uzglūnošajā dabā, kad neskaties platām acīm uz ceļu, bet izdomā veltīt kādu savu laiku pašsajūtai. tā fiziskā vazāšanās sāk apnikot, bet ne stilot. šodien pie jūras kaijas bija divdesmit rūtiņas, bet iekāpa kuģī kāds kungs pa taisno no viļņiem, jo viņam vajadzēja kabatslakatus un sēra figūras, jo viņš bija ģēniju ķēniņš, kurš sacer šūpuļdziesmu jēzum, kā to deklamēja mārīte no senās romas. es viņam ķēdītē iesēju to mutautu, un viņš uz diviem riteņiem sāka griezties apkārt un apkārt, kamēr nokreņķējās līdz kliņķim, kad viņam vēl tā fiziskā ekselence bijusi tik tīra, kad ciešanas nevis attīra, bet saāmuro caur visu to gaļu es redzu lidmašīnas, kas ir vadāmas acis, kas ar ābolu ķerrām ved un dala tās acis visām aubēm, kas galvā grib kaut ko prātīgu, kā rēgu, kuram vajadzētu uzcepties zupai pa virsu, bet viņš tikai naikī, naikī. es viņam tai acī ielēju vienu pusābolu, un tad viņš man pastāstīja ērmotu sāgu, par sniega zābakiem, kuriem pie kurbuļa ir piena sēne, un ja to berzē ar porcelāna snīpi, tajā izveidojas ogļskābā gāze, kuras piedevas izvēlēsies mūsu nākamais viesis? vai tās būs pātagas par piecdesmit santīmiem gabalā vai arī bumbieru krūšu galus, kas ēdot atdalās no augslējām un paķerot pa zaram aiz loga tāds putenis, ka puto lūpas, atceroties sauriešus, pa kuru garo un taisno ielu piecpadsmitsantīmnieks ripoja ar tanka gribu un klepu kā piedevu rosolam izraudzījās stīgu instrumentālists emka jeb svētais mičulis, kuram tēvs spēlēja kopjūteru, bet mamma mācīja matemātiku jeb spēlēja matemātiku un mācījās dejot tautiskās devas. te tev bija tauriņš, prieve un atskaite namsaimniekam, kā tu iztērē savu bruģī izmazgāto galvu, savu nācereju, ko tu tur vispār raudi.
 
 
28 Novembris 2015 @ 21:51
 
mobilo ierīču kaķsargs
 
 
28 Novembris 2015 @ 20:11
 
klausos agrīno mudhoney
čo, kruts
 
 
28 Novembris 2015 @ 18:54
Apstāties uz mirkli dzīves steigā ..  
Vakardienas The Sound Poets koncerts un blakus sēdošais Bondars ar savu kundzi. Mūsu celīši saskārās, hah! Gandrīz apsēdos uz žaketes. Izdzerdams trīs alus glāzes un gaismām nodziestot, ''džeks'' atraisījās.
BET ja nopietni, patīkami redzēt ''iebalzamētos'' un joprojām čubinoties it kā tas būtu noticis tikai vakar.
Tik smuki izdabāja savai dāmai, ka prieks. :) Augums bij priekšrocība.

Bet ja par pašu koncertu, tad skudriņas lielākas noķēru vasarā Carnikavā, jo tomēr biju grupai pie kājām. Šeit zvilnot un pieverot acis ļāvos. Protams, ka ie-pulsēja. protams, ka joprojām aizkustina. Varbūt, kā twitterī kāds izteicās Coldplay latviešu variants ar vienādi letarģiskajām dziesmām kaut kur, un tomēr nē, Kazāks ir letarģiskāks..

Vakars noslēdzās ar Jack un Bim pa glāzei un ar daudz mīlestību. Pēc šādas piektdienas, kur esi klausījies, ieklausījies un ļāvies arī pie lieliskiem sapņiem aizved. Ar ērgli, kas sēž Tev uz rokas, pie ezera rīta agrumā. iztulkojās, kā ļoti ambiciozs un ''tīrs'' sapnis, ko piedeva vēl vīzīte gaišajā mājā ar balto dāmu, tā teikt, sarunās par astroloģiju un numeroloģiju, pie kafijas tases.

Skaists Tavs gadsimts :)
 
 
Mūzika: TSP - Tūkstošiem
 
 
28 Novembris 2015 @ 18:42
 
pastoj, paravoz.
ņistučiķe, koļena

 
 
28 Novembris 2015 @ 18:30
 
 
 
28 Novembris 2015 @ 17:22
 

domāju, ka latvijai daudz ērtāk būtu izstāties nah no eiropas savienības.

ja tā paskatās, tad neko labu tā ES nedod. nu labi, dažiem ierēdņiem iedod papīrus pagrauzt, rakstveida ubagiem atmet kādu monētiņu. tās fonda naudas aiziet nevajadzīgām lietām un aprij līdzfinansējumu - tā radot tikai zaudējumus.
piedevām parādās tāds ubadzīgais uzstādījums - re, es uztaisīju sūdu, bet tas ir draudzīgs invalīdiem un gejiem, znač esmu malacis, dodiet naudu. konkrēti vēl tā krīze - ja nebūtu ES tad varētu tāpat kā islande tikt cauri sveikā.
man jau īpaši nepatīk tas moments, ka birokrāti nokaun demokrātiju. piem - grieķijā bija referendums, kurā tauta noraidīja plānu glābt franču bankas, bet birokrāti uzlika mīksto uz rezultātiem. tas jau padara to bandu nelikumīgu.
vienīgais arguments par labu ES - izvilkt no miskastes kalnieti, pagrabināt auskarus un brilles un likt pabrēkt - krievija, krievija.

ja nebūtu ES, tad nebūtu krīzes, būtu lēti dzīvokļi, veselīgāka paika, patiesāka un interesantāka dzīve, mazāk resno un neglīto ubagu ar svešiem sapņiem līzingā.
 
 
28 Novembris 2015 @ 17:18
par Adventa vainagu  
Vēl pāris dienas atpakaļ teicu, ka negribu vainagus.
Šodien no skapja izcēlu pagājušā gada čiekuru-apelsīnu-kanēļa vainagu un sapratu, ka riebjas tādi. Šogad tie noteikti nav man domāti. Pastaigāju pa tirgu, tur arī daudz vainagu. Visādi, gan ar skujām, gan bez skujām, pat paegļu nelielus zaļus vainadziņus redzēju. Bet.. neuzrunāja!
Sapratu, ka šogad man būs nelatvisks vainags. Viss spīguļos un mirdzēs! Sapirkos bumbuļus un nolīmeju putuplasta apaļās sagataves ar tiem. Vispirms vienu mājām, bet tad otru - darbam.
Šogad man būs bling-bling Adventa laiks.
Tags:
 
 
28 Novembris 2015 @ 17:17
Garfield  
garfield
Tags:
 
 
28 Novembris 2015 @ 16:31
 
un, protams, kā jums šķiet, kurš uztvēra blind degustāciju kā kvestu un dabūja balvu? ;)
pasākums bija patiešām burvīgs, lai arī padarīja dalībniekus nepieklājīgi alkoholizētus pirms pēcpusdienas
 
 
28 Novembris 2015 @ 16:31
 
kaspar, ja Tu mani tagad lasi, tad es Tevi vakar arī ieběru tai tūtińā!