26 Jūnijs 2017 @ 14:57
 
līgo pasākums bija jauks, lielisks un burvīgs. to var teikt arī par norises vietu un dalībniekiem.
iespējams, ka kopsummā paindēju sevi ar maazliet par daudz alus, bet reizēm vajag. tā pat kā apēst maazliet par daudz garšīgas pārtikas.
ļoti sakostas kājas laikam šajā stāstā ir vienīgais lielais mīnuss.
sīkos neskaitīsim.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 15:03
 
Si vous n'aimez pas la mer, si vous n'aimez pas la montagne, si vous n'aimez pas la ville... allez vous faire foutre
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 14:57
 
*Saēdos kūkas. Divreiz. Visa pēcjāņu diēta vējā.
*Sazīmēju mega shēmu projektam. MEGA.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 13:54
labrīt  
Ar pūci dzīvosi, par pūci paliksi.
Dabūšu no G brāzienu, sen vairs ne drāzienu. Pie manis mazā zivs tiek gulēt tikai pret rītu, kad acis jau sarkanas kā vilkam, un runā kā mušmires saēdusies lapsa.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 12:29
ahh, typical.  
Pēc vēl vienas negulētas nakts (stulbie svētki, neparko nevar aizmigt ātrāk kā 3:00 / 4:00) šodien nekas nav labāks par Hezzel klausīšanos darbā.

Tik traģiski nenāca miegs, ka arī uzrakstīju pāris rindiņas ar Daugavpils theme, kuras kaut kad vajadzēs apģērbt un sakombinēt dzejstāstā:

/Divas nelaimes, trešā par brīvu/

/Uz tramvaja konduktora pieres svīst vakardienas šņabis/

/Ēd puisēns baranku un skatās caur blokmājas aci/

/Aplī nav savs stūrītis/
 
 
Mūzika: Hezzel - Your Equality
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 12:35
 
Spiedpogu mežā paviršos nozīmes veidojumos patosa lotoss ved notekcauruļu biznesā.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 11:23
maģistrs  
Pēdējā laikā ļoti nopietni sāku apdomāt maģistra studijas. Skatos programmas, studiju maksu, nodarbību grafikus. Liekas, ka nu ir klāt pienācis tas brīdis, kad esmu gatava.
Viss liekas tīri ok, izņemot mani biedē iestājpārbaudījums: Rakstveida pārbaudījums par ekonomikas un finanšu jautājumiem. Ko es vispār tur varu uzrakstīt? Kur, lai iegūst tāda veida info/zināšanas, lai to veiksmīgi nokārtotu?
Tags:
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 10:50
komforts  
Es Līgonaktī aizmigu kādos plkst. vienos. Nogurums. Bet man patīk, ka ar šiem cilvēkiem es drīkstu aizmigt vienos, kāds mani vēl apsedz (bet es nedusmotos arī, ja man tiktu uzzīmētas ūsas), ap trijiem naktī pamostototies vēl noturu jēgpilnu sarunu ar biedri A. vannasistabā - tas viss, kamēr čurājam, mazgājam zobus un pūšam kaklā kliņgerīša spirta uzlējumu, lai remdētu apaukstējumu. Un pilnīgs laiskums otrajā dienā ar (neveiksmīgiem) sēņu meklējumiem (toties redzējām dzērves), peldi, grāmatu.
Ar viņiem pa pa pļavām diet, bļaut balsī līdzi "Jauns mēness", bet tikpat labi Arnoldam Liniņam vai Pearl Jam, nerimstoši čalot vai arī sēdēt, rāmi klusējot. Viss vienlīdz labi.
Tags:
 
 
Mūzika: Mazzy Star
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 10:45
 
slikto joku jāņi bija ļoti labi
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 10:42
Eyes, lies und videotapes  
eyes spy, youse spy, we all spy 4 eye, scream
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 09:48
 
Ceļā uz Rīgu. Dažreiz brauksana ir garlaicīgs pasākums.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 07:38
 
Vispār mūspusē ievukrūmi lielākoties nozāģēti kā neatbilstoši sakoptas vides koncepcijai vai nograuzti kā atbilstoši Bebra k-ga ēdienkartei, taču vienas ieliņas galā vēl saglabājies neliels čūkslītis ar tam piederošu ievukrūmu, un tajā sēž lakstīgalu tēvs. Un ne tik vien sēž, bet arī dzied. Rītu vai vakaru. Arī šorīt dzied. Tā dzied, ka cilvēkam dziļi iekšā kaut kas notinkšķ un atritinās. Vai saritinās.
Tieši pretī ir māja. Varētu teikt, ka tai ģimenei ir viņu privātā lakstīgala.
 
 
26 Jūnijs 2017 @ 00:15
 
Endless parabenis.
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 23:24
 
KaimiņAndžš rādīja, kādu depešu viņam atsūtījuši N pilsētas pašvaldības policija.
N pilsētas policija atsūtījusi paziņojumu Andžam K, patiesībā tā kopiju, ka viņam sastādīts administratīvais protokols par to, ka (citēju): "...Andžs K. būdams neapmierināts ar pašvaldības policijas darbu vairākkārt bet vismaz divas reizes zvanījis uz iecirkni sarunvalodā lietojot vārdus "bļaģ" un "jobannij v rot"". Tādejādi ticis traucēts iecirkņa darbs.
Tas viss aprakstīts apaļīgā, nedaudz sievišķīgā rokrakstā.
Mani nemaz nepārsteidz KaimiņAndžs, kurš piezvanījis uz policijas iecirkni, sacīdams bļaģ un jobannij v rot, tādejādi paužot pretestību Sistēmai. Tāds nu viņš reiz ir.
Mani nedaudz pārsteidz iecirkņa inspektora XY kunga smalkā dzimtās valodas izjūta, svešvalodu zināšanas un niansētais nodarījuma attēlojums. Domājams, KaimiņAndža veikums jau tagad ir vairākās kopijās cītīgi pārrakstīts no ierēdņiem un iešūdināts aktu vākos nākamajām paaudzēm.
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 22:28
Kā var nemīlēt  
Es iedomājos par savu boifrendu katru reizi, kad virinu dzīvokļa durvis.
Jo viņš visas ieeļļoja, lai nečīkst.
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 22:17
 
TVNET: Neatņemama Līgosvētku sieru izlase
Tags:
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 22:13
 
Šodien bija mēbeļu diena.
Jau sak iegūt apveidus viss.
Būs forši! Turklāt visas grāmatas būs pa vietam. ;)
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 19:27
Jāņi  
Pasaule ir tādā krāsā, kādā ir tava iztēle.
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 18:48
 
tagad dragāju dungeon siege 2. salīdzinot ar pirmo, kā diena pret nakti, vnk teicams rpg
it sevišķi man patīk ultimatīvais sliktais vārdā valdis (jā, tā viņu sauc), pie katras uz elfu galvaspilsētas ielas dzirdētās frāzes "valdis is such a terrible beast" nespēju valdīt zviegšanu, un kur nu vēl pēc tam darbā mierīgi paskatīties uz savu kolēģi
spēlēju par death mage
 
 
25 Jūnijs 2017 @ 17:43
 
27

Nopirkām jaunu kleitu no priekiem.
Nav ne jausmas, kā jūtos, arī šo visu svētku sakarā, bet, ja pieņemam, ka saulgrieži un dzimšanas dienas ir lieliska iespēja ieraudzīt lieko, šis uzdevums ir izpildīts.

Gribētos drusku lielāku iekšēju paļāvību un ticību, vairāk būt sev pašai, ne savien vecākiem, un tomēr beidzot iemācīties padomāt, pirms runāju.