30 Aprīlis 2017 @ 23:01
 
tikos ar bijušo draugu, lai vienotos par atpirkšanas lietām saistībā ar mums abiem piederošo zemi. tik tālu viss bija labi, taču, kad tiku atpakaļ mājās, saņēmu ziņu ar aicinājumu uz The Sound Poets koncertu. ir pagājis diezgan ilgs laiks, bet viņš laikam joprojām nav līdz galam mierā, tāpēc priecāšos, kad tikšu vaļā no savas zemes daļas, lai nav nepieciešamības lieki tikties (man nav iebildumu, jo nav jūtu, bet nav milzu vēlmes viņu nejauši sāpināt).

laikam esmu nedaudz nogurusi, jo pēdējās divas naktis guļu ap 12 stundām un arī tad vēl šķiet, ka ir par maz. rīt jāliek modinātājs, jo ir plāns braukt uz institūtu. kā gan labāk atzīmēt darba svētkus, ja ne strādājot?
 
 
Mūzika: Stabbing Westward - Save Yourself
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 20:57
Kiberkarsh gaaziisies paarii Latvijas bankaam  
194.153.135.0/24 Norvik Banka LV
195.114.57.0/24 DNBNORD PLC LV

https://arstechnica.com/security/2017/04/russian-controlled-telecom-hijacks-financial-services-internet-traffic/
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 21:46
 
halāts , tējas, kafijas, cigaretes, grāmatas, pastaigas ar suni, segas. Un šītā divas dienas. Rīt laikam kaut kā savādāk pakustēšos.
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 14:13
 
Vispaar tas ir pizgjec, cik maksaa kosmeetika. It iipashi, ja maksaaju par taadu, lai izskatiitos, ka kosmeetika vispaar nav lietota. Man gan ir ljoti laba aada un nav jaashpakteleejas, bet peedeejaa laikaa ir kaut kaads bzdinksh uz to visu. Laikam vecums.
Tai pat laikaa stjuarts ljotenee strikti noprasiija vai man ir visnaz 21 pirms izsniegt viinu. Peec meenesha man buus 35. Nu ko, kukazha veel laikam neesmu :D
 
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 20:41
 
Divas dienas mājās ar teroristu kaķi
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 19:36
Man klājas tik labi, it kā tā būtu konspirācija  
Starptautiskajā dejas dienā "uzdejojām valsi". Pēc stundas vienā no dzīvākajām pilsētas ielām, kur nav nekādas floras un faunas, man garām noplivinājās raibs tauriņš, parādot mēli muļķīgajām divkāju iedomām par spēju lidot. Savukārt vakardienas lietus dienā manas acis aizmigloja krāsains lietussargs un bērnu spēļu laukumi. Tāpēc zaudēju modrību un manā pasakā bruņinieks vairs nespēja izglābt princesi. Pasaule uz brīdi nogrima pelēkā apātijā.

Taču par spīti visam joprojām nespēju beigt sajūsmināties par mirkorajonu kaķumīļu izdomu, ierīkojot šiem dzīvnieciņiem aizvien foršākas slēptuves un barotavas. Viss pagaidām ir līdzsvarā.
 
 
Mūzika: The Cure - A Chain of Flowers
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 19:44
 
mana perfektā dzīves telpa, un es to nevaru vairs atrast un nobukot

Tags:
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 16:42
 
Simona pirmie taurenīši un Eižena sapnis par Havaju salām, viss tepat Iļģuciemā.
apciemojām arī dzīvo vectēvu pie Botāniskā dārza.
tagad mazais guļ jau 2 h, bet es valstos. valsts svētki.

 
 
30 Aprīlis 2017 @ 16:15
 
mana domāšana mani nobeigs.
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 09:05
 
Vakar noskatījos:
Gold - sūds
Jackie - sūds
Arrival - ciešams sūds
The Secret Life of Pets - labākais no šīm četrām

Atpakaļceļam esmu ieplānojusi:
Fences
La La Land (bet moš tomēr nesaņemšos)
un tad kaut kādas divas guilty pleasure filmas kā Moana vai ko tādu.

Un vispār esmu augšā jau no četriem rītā (hello, jet lag) un nevaru sagaidīt, kad te beidzot sāksies brančs un mēģinu sevi pierunāt neaprīt stroop vafeles, kurus atvedu kolēģēm.
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 16:02
Traktorista ikdiena  
Vēl viens pluss ūdens dzesēšanai ir tas, ka ap procesoru viss ir brīvs un skaisti pārredzams un sasniedzams, kurpretim ar manu milzīgo radiatoru iesniegties šķirbiņā starp to un korpusa izplūdes ventilatoru, lai iebakstītu vietā procesora barošanu, ir viena no nepatīkamākajām kompja salikšanas daļām.
Kā rezultātā izrādījās, ka nebiju to līdz galam iespraudis un nofiksējis ar klipsi, kā rezultātā tas savukārt savā nodabā izkrita un sagādāja man trauksmainas minūtes, kuru laikā paspēju jau domās nolamāt gan Corsair, gan Asus :)
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 13:39
Visu lietu nozīme  
''Šķiet jo lielāka krīze, jo ātrāka evolūcija.''

'' Visas pārmaiņas acīmredzami motivē izmisums un ārkārtas stāvoklis.''

''Dabas pasaules skaistums un daudzveidība ir tikai bezgalīga kara ārēji redzamais mantojums.''

''Evolūcija ir brutāla matemātika, un ilgais dzīves ceļš ir kaisīts fosilizētām, iepriekš neaprēķināmu un neveiksmīgu eksperimentu atliekām.

''Tiem kuri nav gatavi izturēt cīņu par izdzīvošanu, varbūt vispār nekad nevajadzēja mēģināt dzīvot. Vienīgais nepiedodamais noziegums ir pārtraukt savas dzīves eksperimentu pirms tās dabiskajām beigām. Tāda rīcība ir nožēlojams vājums - jo dzīves eksperiments visos gadījumos beigsies tik un tā, tāpēc labāk ir sakopot drosmi un ziņkārību, paliekot cīņā līdz galīgam un neizbēgamam noslēgumam. Necīnīties par izdzīvošanu nozīmē būt gļēvam. Necīnīties par izdzīvošanu nozīmē atteikties no lielā dzīves piedāvājuma. ''
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 11:25
 
labrīt
apsveicu visus, kas šajā svētdienas rītā sevi un savu otru pusi vai trešo trešdaļu, kā nu kuram tā ģimene, brokastīs ir palutinājuši ar aleutu salu virtuvē populāro treceklīgo župjē ar trīs veidu benzīnā novārītiem pisjusāna gabaliņiem un pavāra kuņģī grauzdētiem persiku kauliņiem, kuriem michelin autoriepu koncerns dod četras zvaigznes, jo mēs ieturamies ar konservētu atlantijas skumbriju tomātu mērcē "rīgas zelts"! kā, lūdzu? nē, es no bunkura ārā neiešu
 
 
30 Aprīlis 2017 @ 10:39
Iemesls iedzert  
Šajā datumā, tālajā 1883.gadā ir dzimis rakstnieks-satīriķis, anarhists, alkonauts, razpizģajs (un visādi citādi cīši lobs cylvāks) Jaroslavs Hašeks.
 
 
 
29 Aprīlis 2017 @ 23:44
 
Un tagad, balsosim.
Paceļiet rokas, kurš par to, lai tagad vingrotu. Paldies! Tagad, kurš par to, lai strādātu.
Paldies, vienbalsīgi pieņemts. Prieks atrasties starp, darbu tik mīlošiem, kolēģiem.
 
 
29 Aprīlis 2017 @ 23:24
 
“ Un visbeidzot viņa zināja vēl kaut ko, un tā bija pati svarīgākā atklāsme: viņa zināja, ka pasaule ir elementāri sadalīta tajos, kuri nelokāmi cīnās par izdzīvošanu, un tajos, kuri padodas un mirst. Tas bija vienkāršs fakts. (..) Tas bija dabas galvenais mehānisms - dzinējspēks, kas virzīja visu esamību, visas pārvērtībs, visas variācijas, - un tas bija visas pasaules skaidrojums. "
 
 
29 Aprīlis 2017 @ 21:13
 
Ir tādas piparbodītes, visādi mazi pakalpojumu sniedzēji, kuru veikaliņu un kantorīšu telpas izskatās tā, kā droši vien arī ir - it kā tās būtu iekārtojuši Skarbi Puiši Vēl Skarbākā Pasaulē, profesionāli askēti, šo te pašu piparbožu īpašnieki. Tādās vietās pārdod reti sastopamas tehnikas detaļas, baseina ķīmiju, kurmju slazdus vai vienkārši izniedz interneta veikalā nopirktās mantas, remontē datorus, sūkņus vai urbjus, mūsu pusē tādā vietā dod suši. Tur var iegriezties atpūtināt no korporatīvā glamūra nogurušās acis, jo maskulīnajā vidē nav nekā lieka, remonts mēdz būt saglabājies vēl no aiziepriekēšējā nomnieka, datoru vadi pilnīgi mierīgi mētājas pa grīdu, savijušies murskulī, dažreiz stūrī nīkuļo kāds aizmirsts telpaugs sliktā stāvoklī, drīzāk uz miršanu; ja produkcijai ir bukleti, tie būs izmētāti šur un tur, un uz palodzēm putekļos varēs redzēt vietas, kur stāvējuši paraugi. Produkcija bieži vien stāvēs kastēs, jo kastēs tai taču ir vislabāk, pie tam, no kastēm mantas ir ļoti ērti izsniegt pircējiem. Bet! Pareizāk sakot Un! Pircējs tūdaļ saprot, ka te viņš maksās par tīru mantu, nevis kaut kādu korporatīvo smukumu un reklāmu, ja. Lai gan tas no otras puses varētu būt tāds viltīgs mārketings.
Šodien es tādā īstu vīru vietā pirku filtra kapsulu ūdensvadam.
 
 
29 Aprīlis 2017 @ 22:46
aprīlis  
šon ar Skaistajām Līgām iznācām no skapja un nodziedājām savas 10 min folkloras kopu tarifikācijas skatē. gāja labi, bet lietuviešu sutartine varēja skanēt jaudīgāk un bija viens šķībumiņš piecbalsīgajā dziesmā.

p.s. ieraksts no jocīga rakursa
Tags: