28 Jūlijs 2016 @ 05:42
 
vēl nav gluži augusts, vēl nav gaužas vēlēšanas, bet maķenīte oportūnisma vēl nekad nevienu nav nogalējse*
ž.d.
__________________
* neapstiprināta ziņa
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 03:39
 
I am screaming, Mu is talking to me about sw and I am screaming internally wtf wtf wtf wtf wtf he thinks i'm so well versed in sw lore lmao screaming
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 02:43
 
How to Lose Friends and Alienate People
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 01:10
 
pamodos nosvīdusi ar sāpošu galvu un rūgtu muti.
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 00:35
 
Pārnācu no pastaigas pl. 00.16.
Spēcīgi sagribējās ēst.
Svara vērotāji, figūras draugi un Anonīmie Rīmu Čempioni nebija sadevušies rokās, lai mani atbalstītu morāli vai amorāli. Tāpēc es uzēdu.
 
 
28 Jūlijs 2016 @ 00:24
 
bēbītim grūti šitik karstā, kādas 10 x jāliek gulēt. negrib pupu, īd, tad sadzeras, izvemjas, bet tomēr atkal uzēd.
lielais gan stiprs. sadzelts, sakosts, ne no kā nebaidās. nodzīvoja diennakti ciemos, ēda tikai gurķus.
Tags:
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 23:25
 
2009. gada sākums. Kihelkonna man kāda ieraksta komentāros iedod saiti uz grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz".
2016. gada vidus. Pēc terapeites rekomendācijas beidzot atveru un izlasu uz desktopa gadiem stāvējušo grāmatu. Jau vairākas dienas nevaru atjēgties no šaušalām, cik, iespējams, kvalitatīvi citādi būtu bijuši šie septiņi iepriekšējie gadi, ja grāmatu būtu izlasījusi toreiz.

Then again, tad man, iespējams, nebūtu savākts viss tas disfunkcionālais materiāls, no kā veidots diplomdarba filmas scenārijs.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 20:52
Day at the beach  
Šodien es iepazinos ar Endomondo, kurš zina visu, cik ātri, kur un kādā manierē es pārvietojos, taču viņš nezina, ka es tikmēr arī novēroju, kā vīrietis ierāpoja Daugavā (jo paiet bija grūti, divas reizes apgāzās un nolēma, ka drošāk ir tuvāk zemei);kā jaunieši pārrāpušies pār tilta margām ilgi domāja līdz tomēr ielēca Daugavā, kamēr bariņš draugu uzmundrināja un pāris pieaugušie bļāva pamācošas frāzes. Kamēr es gulēju smiltiņās, Endomondo arī gulēja, kamēr es peldējos, Endomondo slēpās zem manām drēbēm. Es sabažījos par viņu, jo tuvu manai vietiņai pienāca mazi puikas un nevarēja zināt, vai viņiem nav kādas negantības prātā.
Atpakaļceļu no Lucavsalas Endomondo vairs nebija spējīgs pierakstīt, jo telefonam iztecēja baterija (nē, nē, viņš neieleca Daugavā, tikai nobeidzījās).
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 19:38
bugger  
neuzliku priekšautu, metos gatavot vakariņas un sametu tauku pleķus uz jaunās kleitas krūtežas -

uz citas nots: dabūju ārsta recepti muguras masāžām - svētlaime.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 19:36
 
darāmo darbu listēm jaukākais ir, ka var izvēlēties nedarīt.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 19:52
 
šodiena bija tik šokējoša, ka no pārdzīvojumiem paņēmu avansu un beidzot nopirku biļetes uz Ņujorku novembrī. starp citu, būšu tieši uz vēlēšanu laiku, ko plānoju pavadīt vai nu Vašingtonā pie Arjas, vai no Jeilā pie Marijas.

starptautisku skolu pluss: draugi, kas pēc tam dzīvo trakās vietās.
 
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 17:52
 
Atrodu spraudziņu Starp Visām Lietām, ieskrienu uz 20 min mājās atveldzēties fiksā dušā un pārģērbties. Ķermeņa losjons, dezodorants... Kur ir dezodorants? No rīta lietoju, tagad izbolu acis, goč pendel, nekur nav atrodams. Fāk. Āra tak +30 (polārām mitrenēm skumja diena, skumja).

Ledusskapī.
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 17:14
 
šodien manis nav
esmu mazliet izcepusi smadzenes
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 16:53
ineses galantes talantu sērijā  
nu lūdzu, lūdzu, nesakiet, ka arī jūs šo uzskatāt par kaut ko ekstraordināru ūberģeniālu, un ka jālec kājās un jālauž krēsli, jāapber zelta putekļiem meitene, kura faktiski ķēmojas un nodrāž savu balssaišu potenciālu.
(Pie viena esmu vīlusies Saimonā. Viņam ar viņa kritikas līmeni vajadzētu būt tik paškritiskam, lai saprastu, ka šajā mūzikas lauciņām viņam nav poņas un nevajag tēlot ekspertu.) Man prieks, ka atsevišķi vokālisti tomēr publiski pasaka, ka šitais viss ir diezgan pamatīgs bulšits un meitenes potenciāla postīšana.

http://www.classicfm.com/music-news/laura-bretan-concerns-americas-got-talent/#qf7vIPG5XQoMZUKM.97
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 15:25
 
Ar šodienu kivi tiek izslēgts no manas ēdienkartes! Nu vismaz tādā izpildījumā, ja es ko gribētu taisīt..
Vietējā veikalā bija uz akciju & tā kā gadiem nebija ēsti, nopirku. Izdomāju, ka gribu augļu "salātus"..principā tikai banāni ar kivi :D
Jau kad mizoju, sāku just, ka nebūs labi, bet nu tā gribējās...kad visu sagriezu, rokas jau dega & sāka niezēt kā elle. Un kā par spīti te nav nopirkta kāda smēre :(
Tgd domāju, vai ādai tieši no kivi tik spēcīga alerģiskā reakcija vai arī vnk tāpēc, ka pēdējā laikā visu laiku ir kkas cītīgi gatavots, kas sakairinājis ādu.
Nu bļin, jau tā nācās atteikties no pavāra profesijas..kas tgd mājās ar vairs nevarēšu norm gatavot?
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 16:09
 
Haha! Nēnu, tik duma jau es ar neesmu!
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 15:25
mazo notikumu diena - studijā petai pupiņas  
tātad, šodien maestro cienāja ar gardumiem, ko atvedis no Indonēzijas. Mango bija jauki. Tad viņš jautāja, kurš gribētu pagaršot šīs te.
Tā kā pilnīgi neko dzīvē par šo te nezināju, un būdama atvērta visādiem kulināriem piedzīvojumiem, ar prieku metos pagaršot.
Tagad man ir mazliet nelabi, un viss stāvs ož pēc ķiplokiem, kolēģi plēš jokus, ja es mēģinu pārvietoties no kabineta uz kabinetu. Par laimi logi stāv vaļā jebkurā gadījumā, un šodien nav svarīgu darījuma tikšanos. 
Taču kopumā, es labprāt pamēģinātu kulinārijā šo radību saskaņā ar ieražām. 


 
 
27 Jūlijs 2016 @ 15:25
 
«Visus šos gadus, nesavtīgi strādājot konkursam, Intas veselība tika iedragāta. Nevēlos runāt par detaļām, bet veselības problēmas bija, jo viņa strādāja nesavtīgi, smagi ieguldot sevi darbā. Organizēt un uzturēt šo konkursu nebija viegli,» stāsta Jānis Mārtiņš Skuja. http://apollo.tvnet.lv/zinas/mirusi-pasmaju-skaistumkonkursu-rikotaja-inta-fogele/737446

Par Intas Fogeles veselības pasliktināšanos.
Tags:
 
 
27 Jūlijs 2016 @ 14:36
 
vai tas tā tikai liekas pēc latgales zilās debesu bļodas (vidzemē lielākoties bija apmācies, bet nu arī pa starpu zils košums vīdēja), vai tas no šīs te bezgaisa sutoņas (ko es nekādā vīzē nesauktu par karstuma vilni, phe), bet jau kādu nedēļu pat skaidrā laikā nepamet sajūta, ka rīgai pāri tāds piesvīdis stikla kupols, viss tāds dūmakains un pelēcīgs, un saule spīd cauri kā lampa aiz marles aizkariņa

a varbūt mēs esam pārcelti ar visu zemi uz citurieni, kur ārējie apstākļi par jiftīgiem - saule par košu vai nelabs gaiss, vai meteorīti krīt vienā laidā virsū, tamdēļ mūs tur zem tāda kupoliņa kā kūkas uz letes, lai mušas neapdirš trauslus stādiņus lecektī
Tags:
 
 
Mūzika: king krule - neptune estate