19 Aprīlis 2015 @ 16:34
 
Mani vecāki man tikko piezvanīja, lai pastāstītu, ko ēda pusdienās. Interesē, kas būs tālāk
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 14:01
 
jau kādu laiku katru dienu saņemu apm divus deja vu momentus. grūti, grūti pieturēties pie zemes.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 14:03
 
Visas vd dāvanas man šogad tikušas pāragri. Vitamīni, svece, pulsometrs un mežacūkas saru matu suka. Sacīt jāsaka, pulsometru es patiešām gribēju (paldies A.), bet matu suka, lai arī bija totāls pārsteigums, patiešām padara matus citādākus. Gan spīdīgākus, gan zīdainākus. Sola, ka arī tīrākus. Un neplēš.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 12:41
 
jātiek vaļā no slinkuma. jo vairāk dari, jo vairāk dari.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 12:10
Garfield  
garfield
Tags:
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 11:00
 
kopš te sākās siltais laiks, man ir viegli paaugstināta temperatūriņa. laiks kļuva vēsāks, bet es nē.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 12:01
Pašportrets ar saimniecības precēm  
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 11:41
 
Helmei ir līdzīga koka mantiņa: http://mebstore.lv/bernistaba/rotallietas/mula-attistosa-rotallieta-daudzkrasaina_1194?limit=100 Tikai tie sitamie koki tādi resnāki un pati konstrukcija aŗi feināka. Ar āmuru viņa tā mazāk daudza, bet patīk bakstīt tos kokus iekšā ar roku. Šodien pirmo reizi sabakstīja visus kokus, apgrieza mantu otrādāk un bakstīja iekšā no jauna un tā uz riņķi. Līdz šim man bija jāpalīdz apgriezt.
Tags:
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 11:30
Well put  
My mother once told me that trauma is like Lord of the Rings. You go through this crazy, life-altering thing that almost kills you (like say having to drop the one ring into Mount Doom), and that thing by definition cannot possibly be understood by someone who hasn’t gone through it. They can sympathize sure, but they’ll never really know, and more than likely they’ll expect you to move on from the thing fairly quickly. And they can’t be blamed, people are just like that, but that’s not how it works.

Some lucky people are like Sam. They can go straight home, get married, have a whole bunch of curly headed Hobbit babies and pick up their gardening right where they left off, content to forget the whole thing and live out their days in peace. Lots of people however, are like Frodo, and they don’t come home the same person they were when they left, ... tālāk ... )
Tags:
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 11:17
 
Sapnī draudzenei iedevu mutē.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 10:54
What doth love be  
Vakar biju dārzā, tur gandrīz pavasaris:


Starp citu, ausis ar mikrofonu, par kurām te nesen čīkstēju, atradu klētī par 0€, šīs rietumvācu firmas ražojuma (ne gluži tur norādītās, bet tāda paša stila):
http://www.asc-schuebel.de/de/kopfsprechsaetze.php
Tagad tikai jāpiekontaktē mikrofons no DIN štekera pie kompja.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 10:55
 
lai pieklājīgi un ātri apklusinātu kādu, vienkārši jāpasaka: "Es tevi sapratu."
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 10:47
Inanity 2  
Sadusmojos par šo un spēļu telefonam (ar Root App Delete) noinstalēju nost visus gūgles veikalus, servisus un freimvorkus pie visiem velniem.
Rezultāts jūtams - baterija vairs netērējas, nekas fonā nebremzē, Temple Run 2 uzlabojies freimreits :)
Gūgles globuss, kā par brīnumu, turpina darboties, ja nepievērš uzmanību tā žēlajiem saucieniem pēc labākā drauga (Google Play Services).
Tags:
 
 
Mūzika: Trifonic - Emergence
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 10:43
 
Kapteinis liellopu gaļas sirds un viņa maģiskā banda.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 08:42
 
-man teica,ka tev patīk noteikt cilvēku tipus. nu, kas es esmu par tipu?
-kaut kāds riktīgi stulbs tips.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 07:22
 
lielākā problēma, ka visu laiku sevi salīdzinu ar citiem. tas mani tik ļoti apstādina un traucē saklausīt pašai savu balsi.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 06:37
 
daudznacionāls štruments iekarina gaismas gadus gaudo g džī čīzas čī čū čau čūska skaiti savu zeltu raudi gaidi smaidi sniedz man roku skaties kā tas pārtop par lopu un ar koku pārlec stop skaties kur tu eji juri brīnies arī par sevi skauž skudras tekalē un auž laikam gribēs raudāt raunas bērna rokās spridzeklis no kapličas atnests lodāmura kāts un tu redzi ka tas iet tieši virsū virsaišiem ir tie gan nu daudz jau cietis skudru lāča azotē runā tā ka rēciens liels no rieciena ar skandāls stendāls rundāle un beiruta un šeit un tagad rokas sejai priekšā skaities tagad lielā parka priekšā gumijas zābakos un adītā azotē gribētos iegulties tranšejā?
no adīta zābaka labāk pa gabalu ka tik nav mīmikas pietrūcis būvējot kuģa enkuram sapīcis snīpītis iesit pa dzelzi kas uzkarsis pīpējot rakņāties šejienes mēslos un tauvās arī lakatiņos uzšuvēs un visa veida cilvēces sasniegumos organizējot kolektīvu kā piemēram uz kuģa apkalpes zonā tevi apkalpos makaronu truiņas ar iezemiešu svētīto zemi tevi apšaubīs plastmasas trubiņas uzsildot izkusīs ēdnīcas grīdsega vairies to rokās ņemt paģībs uz vāģīša skrejceļa vai tu mani ļoti mīli?
jādomā ko tur daudz par brēku sacelt kaut vai sacelt kaut vai tiltu pacelt gaisā skandinot mīlu raugi ka nepaliec par raugu piepūtīs ērmuškas matos būs pūpols raugi ka ragainais zirgs nav ar brūci vai arī ar cekulu un papīra turzu iespļauj tur iekšā vien lidojoš sērmuliņ būdiņ tik norībēs sakopo spēkavot izies tak dzīvē kā kodaļas mīcītājs tad tik būs darīšan ar ventspils mēriņ gaidi ko gribi ja iepriecinies saki atlidos pakaļ ar tīkliņu paķers pa taisno pār okiān pa taisno uz svabad gar jūras diben iet vien šosej tai jau apkārt ne tikt ne nokļūt gribēs varbūt pat no saulrieta aizbēgt bet jūra kā kadiķis nostāsties savrup būsi jau mājiņu uzslējis klusi kad tev pa seju šļūks čība ar pušķi un pa pusei tu tā noticēs kamēr garšļauks kā bluķs nojūgs nost tev tas atverps skuķs.
labi iedod papīpēt gribētos jau arī no vienas tabakas doniņas izcept zupas katlu lai piedeg mazliet dibena ecēšas asināt būdiņas ciemiņiem pacienāt paciņu biezpiena izdāļāt un gaismas tornīti pacilāt gribēsi ieraudzīt atvērsi acis tikmēr kā vabole rāposi blakus gribēsi plastmasu atvērsi muti paciņa cigori izraus tev zobu un ieskicē ieskicē savā bloknotā kā tas izskatījās bērnībā jo no acīm ārā nāk vārdi bet vārdi ir tādi nenoteikti sāmi ja tos apkaros ar eļļas pincetēm tie var sakost tevi bālu un tad acis veras ciet un tad ausis veras ciet kā klausule tu staigā apkārt gribot sadzirdēt ko saka dievs bet ar dievu lieta tāda ka tam āda bāla bāla kamēr caurspīdīgais kungs paliek tev pie sāna tikmēr enģels spārnots teiciens tirinās pie vārda pacel augstāk savu miku lai tai vairāk gaisa tiek ja tu nonāksi uz krēsla sasēdi to mīkstu dievs jo man pašam apetīte liela sacelties uz divām kājām skriet pa abām ceļa malām.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 01:44
 
Ja nepietiek laika/materiālu/gribēšanas, var arī uzcelt pus-koka-lēcēja-mājiņu :)
p.s.Izskatās pēc upcycled vistu mājas.
 
 
19 Aprīlis 2015 @ 00:17
Zīmīte sev jeb viens sprīdis tuvāk pilnībai  
https://fravaccaro.wordpress.com/2013/02/05/nokia-n9-how-to-fix-the-gallery-not-showing-images-or-screenshots/
Tags: ,
 
 
18 Aprīlis 2015 @ 23:19
 
Un šodien piesardzīgais bērns 90% no visas kustības pārvietojās staigājot. Skaisti prot arī apgriezties pa 180 grādiem. Tā jau mazus gabalus sen iet, bet nu uzmanīgi to visu laiku dara, ne reizi nav apkritusi kaut kā citādāk, tikai un vienīgi smuki uz dupša.