19 Aprīlis 2014 @ 01:02
saulīte acis veras  
kaķuks
šodien zīmēju "krāsu apļus" uz ielām
pietrūkst pilnmēness
pazaudēju undīni šodien, ļāva pienākt tikai pa gabalu, kad jau ceļš prom prom veda
prom no jūrām, lietuviešu valodas un čiekuriem čiekuriem
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 23:44
 
Aizmiga pie ''trubas''. Mīļi :)
Nesaprotu, ko tagad .. arī čučā līst, vai Game of Thrones ar balzāmu. ? .

Grēcīgais puisis - Cali bija [y] Lai gan jūtami sāk atkārtoties un redzami pietrūkst idejas, lai šo pastāstu turpinātu.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 23:19
nenoturējos. ļoti labi  
''Mūsu tumsas spēj savīties kopā un radīt simfoniju
Kaut vai tā būtu pati elle aiz kā aizķerties, lai neaizlidotu katram uz citu pusi šajā vientulības pasaulē.''

@
[info]tethys
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 23:12
 
Pētersons atskaņoja manu dzimšanas dienas dāvanu: manas mīļākās britnijas dziesmas "...baby one more time" koveri.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 22:21
 
lieliski. lieldienas, plāni, lielisks laiks un bērns 1, 5h pēc prettemperatūras zālēm ir karstāks, kā bija pirms tam.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 22:17
 
šodien bagātīga diena.

skaista, gara rīta pastaiga,
tīra māja,
pirmā šīgada sēņu šīgada mērce,
pikniks lucavsalā ar garu pastaigu uz/no.

zoja sastresojās mājupejot par visiem rejošajiem un nedraudzīgajiem suņiem un nepazīstamo tumsu un skaņām, ka viens normāls sprints gandrīz. toties tagad tūlīt aizmigs kaulu grauzdama.
Tags:
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 21:10
aprīlis  
es tak jums teicu, ka Vilnīti vajag pārsaukt par Rakšasu - tas būtu daudz atbilstošāk. viņš šodien dzenāja nabaga Radžiņu pa dārzu. Sunim aste kājstarpē, austiņas nolaistas, purnā izmisums un kaķis pakaļ.
visādi citādi šodien bija lieliska diena. ierados stallī, kad tur notika neliels Laurudienas pikniks, kurā mani aicināja pievienoties. rezultātā piknikoja 4 cilvēki, 2 takši un 2 zirgi. mans zirdziņš uzvedās aristokrātiski pieklājīgi, izņemot to, ka iesūca mutē un steidzīgi norija banāna mizu. ar visu uzlīmīti. pēc tam devāmies 14km izjādē uz mūsu nesen atklāto Acones mežu un iemēģinājām jaunu taciņu. tas, ko mēs atradām man lika vienu brīdi domāt, ka esmu piknika laikā pīpējusi spaisu un par to paspējusi aizmirst. vispirms bija kaudzes ar betona blokiem, tad karjers (un joprojām betona bloki), tad mājas uz vistas kājām, tad milzīgs sudraba zirgs (un vēl betona bloki) un lieli skursteņi (stabi?) cilvēku formā.
karoč mūsu jaunatklātais mežs ir ļoti mitoloģiska vieta - tur ir Rūķu purvs, Sudraba zirga ceļš, pa kuru var aizjāt līdz Valpurģu ciematam un vietā, kur ceļš izved no meža pie Valpurģu ciemata, ir liels betona kubiks, nu tāds kā betona rāmis, kuram var izjāt cauri ar zirgu. nospriedām, ka tas droši vien ir Portāls, pa kuru uz raganu sammitiem ierodas viesi no paralēlajiem universiem.
noslēgumā vēl aizvedām zirgus paganīties pavisam jaunā un svaigā zālītē. viņi bija ļoti priecīgi. pašas sēdējām saulītē un ēdām ananāsu.

Lielā Piektdiena )
Tags: , , , ,
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 21:10
 
.šodiena sākās ar zemenēm un džārmuša "loveriem". lēni un garšīgi.

.tonāli un muzikāli tīkami plūstoši, bez vērā ņemama sižeta vai dinamikas, tāds nemirstīgo daily routine, ar kulturāla smōltōka ironiskiem iepinumiem.
baltais-melnais, iņ-jaņ, drusciņ uz pasaules malas. un izzināšana caur pieskārienu.
priecēja tilda. mazliet vairāk par režisoru parasti izmantoto tēlu-piedevu - androgīno savdabi. tāda kā džārmušam viņa bija vēl džārmenam.
 
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 21:27
VN  
Lindex tirgo bērnu mazbikšu sēriju ar glīti ieaustu uzrakstu "Lovely undies". Žēluma gals, ka pašmāju ražotāji nevar likt pretī "Mīlīgas apenes".
Jo! Mana mūža jaukākās apenes bija pašmāju bokserbikšeles ar jaukiem auniņiem un jostā trekni ierakstītu šilti "Viktora Noslēpums". Labākais veļas gabals, ka man piederējis, gočpendel! Nekad negrauza un nemēdza salīst dibenā, kas, jūs taču piekritīset, dakter, ir krietni plusi burvīgajam dizainam un kultūrvēsturiskajai atsaucei.
Ak, te jau viņi ir!
http://www.viktoranoslepums.lv/#lv/speeks/lovestory/1

Manas gan bija meiteņu, dievgodvārds. Es taču atšķiru, nav ko ņirgāties te.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 19:47
 

Moderat "Last Time"

 
 
18 Aprīlis 2014 @ 19:22
trīs sievieši zilu puķu pļavā un oranžs kaķis.  
Izvedām pastaigā savus zvērus, vai zvēri mūs beidzot. nezinu, kā pareizāk. Sesks ļoti vēlējās draudzēties ar kaķi, līdz viņam tika salauzta sirds pr absolūtu uzmanības nepievēršanu. Nabdziņš guļ man tagad ciešā miegā.
otrs variants, ka kaķis likās tik foršs, mīksts un spalvains, ka centieni uzrāpties mugurā, bija iemesls izmantošanai par dīvānu, jo pirms pastaigas puiku izrāvu no migas. Ilgi žāvājās līdz saprata, ka ir izvests laukā.

Spring time in the city. Nacistu zābaciņi, kas cenšs iemācīt kaķim sekot siksniņā. Tik daudz naivuma un cerību vien viet nebija redzēts.
- šī būs gara pastaiga ..tā arī paies visas brīvdienas.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 18:53
putnu un puķu ziņas  
puķu ziņas:
šogad viss kā pienākas, trases malās zied pārplaukušas, jau pabalējušas vizbules čupu čupām un smuki izstīdzējušas māllēpes, un ievām daiļas mazas lapiņas, ne tā kā pagājšgad, kad skrejceļa malās māllēpes un ievas ziedēja reizē.
putnu ziņas:
1. šorīt pa logu redzēju vārtu priekšā rosāmies dižknābi. smuks gan pats, gan knābis.
2. vecā melno mušķērēju būra vietā tēvs šopavasar pielika jaunu. un tur tikko ir iekortelējies mājas strazds. nes iekšā vīnogulāju atspurušās mizas un taisa matraci. kā viņi tai mušķērājiem paredzētajā šaurībā izgrozīsies nav skaidrs. tēvs smejas, ka jādzen ārā resnie strazdi no mazo putniņu būrīša, bet patiesībā priecājas gan, jo tos būrus, kas senāk taisīti strazdiem, šie paši strazdi jau vairākus gadus apsmādē, un tur mitinājās tikai visādas svīres un tītiņi. (gribu tītiņu! dodiet man šogad atkal bļaustīgo tītiņu, lūdzu! CD, lūdzu tītiņu tai būrī, kas austrumpuses ābelē!)
3. kamēr sēdējām šūpuļtīklā un ieturējāmies, pār kaimiņdārzu zems un mērķtiecīgs aizlidoja stārķis.

upd. 4. pa pliko dzīvžogu šobrīd ņemas veselas četras sarkanrīklītes, neprātīgi skaistas, actiņas kā mellas pogas, un šīm ieslīpi fonā ir rietumi ar zemu sauli un pareizās krāsas gaismu, tāpēc viņas tiešām izskatās nevis pēc iebrūnrīklītēm vai rižrīklītēm kā parasti, bet patiesi pēc sarkan- vai vismaz košoranžrīklītēm.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 18:57
 
Tas ir skaidrs, ka visi šeit interesējas par basketbolu.

Kas jūsuprāt paņems NBA čempi šogad?

Liekas, ka manai daudz gadu favorītkomandai Pacers šogad labas izredzes. Ja Hiberts sāks spēlēt kā sezonas sākumā.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 18:25
 
Ak, jā - priecīgu jums pagānu sexa dienu!
...vismaz kādam lai ir.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 16:16
 
"They may not share the intellectual's or the libertarian's disillusionment with the state as a political form, however much they wish to change the occupants of office or the political institutions of their home governments, or to alter the laws of countries of asylum to improve their chances. Refugees show a strong preference for settlement with the possibility of becoming citizens over a life in holding camps. They know they continue to be vulnerable until they can reestablish themselves as citizens, whether in their own or in some other state" - Colson E., Displacement
Tags:
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 18:18
 
tikmēr es tik uztinu, un beidzot braucu
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 18:12
 
Gribu pankūkas,bet man nav pannas.
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 16:54
 
Atrasties tattoo salonā ir kaitīgi...kāru aci tveru visu :)
"You just can't have only one!" ...ņemot vērā, ka pēdējo uztaisīju tikai pāris mēnešus atpakaļ, gribulis vēl nav izteikts, bet pieņemu, ka nākamais būs krāsainais. Tiešām nesaprotu, kāpēc krāsainie liekas lielāks izaicinājums, bet uz man tā arī liekas.

Vakarā uz pirti. Wuu-hoo! :))
 
 
18 Aprīlis 2014 @ 16:42
astro shit  
Debesīs liels haoss valdot, kas virzīs uz zemi škandālus, apjukumus, destrukcijas utt.
Bet mūs. Tas neskar.