19 Septembris 2014 @ 15:47
\[T]/  
Fake Zara.
 
 
19 Septembris 2014 @ 16:44
vakara plāns  
Ir radies 100000%!
Ies mājās un...piedzersies! Parspīti visiem.
Vot.
:>
 
 
19 Septembris 2014 @ 16:22
 
Labieša aroniju ragana palikusi tikai pudelēs.
tāds foršs vieglucīts ar medus šūnu garšu apakšā
 
 
19 Septembris 2014 @ 16:16
 
sievišķība
krampis
vēlme
spēks
 
 
19 Septembris 2014 @ 16:14
 
es nedaudz sapratu dzīvi
 
 
19 Septembris 2014 @ 16:02
#u is for unfair  
ja man iedotu latu katrreiz, kad kāds sašķobās un sāk klāstīt: "džeina ostina/džeina eira/sex and the city/jebkāds chicklit whatever, fui, pē, cik prasti, kurš lasa šitādas stulbības", es jau būtu varējusi jau nopirkt žiguli.
tas nekas, ka sex an the city grāmata tikpat spoži uzrakstīta, un daudz ciniskāka, nekā breta īstona elisa slavenākais darbs. tas nekas, ka kendesas bušnelas tēvs bija nasas inženieris un pati viņa ir baisi inteliģenta. nē, sekss un lielpilsēta nav asprātīgu un precīzu novērojumu par sabiedrību kopums. tas noteikti ir tukšs un bezjēdzīgs cosmo šits, jo tur ir par kurpēm, un attiecībām, un autors ir sieviete, un, akvaimanudies, tur atklāti tiek propagandēta agresīva tiekšanās pēc atzinības, naudas, slavas un neatkarības.
 
 
19 Septembris 2014 @ 15:55
 
meitenes, ja kas, šodien qooqoo štābiņā iet vaļā rasprodāža, ir visādi aizvēsturiski brīnumi par čiriku, vēl par čiriku ir bērnu legingi daudz visādi, un vēl ir pa šim tam no visām pēdējā laika kolekcijām, es piemēram pa lēto iedzīvojos pūtvējiņu legingos ar lietišķās mākslas muzeja vitrāžām (pūtvējiņu teksts arī ir virsū, trū stōrī) (vēl varētu kaut kur iepirkt smukākas kājas, bet tas tā)
tātad šodien līdz 11 vakarā
 
 
19 Septembris 2014 @ 15:19
DDDR  
WDR TēFau precctavļājet:

vāci uzņēmuši itin ciešamu raportāžu no Rīgas.
kadrā ar saviem miļōniem nekavējoties ielien māksleniece mazāmija, un drīz jau var redzēt, kā brookings no 2dē transferējas uz 3dē.
SurvivalKits un tamlīdzīgs labs šics.
Tags:
 
 
19 Septembris 2014 @ 13:16
 
Shodien biju darbaa. Reaali darbaa buutu jaabut jau nakoshnedelj! Bet man veel, kaa izradas ir 13 atvaljinajuma dienas. Es noteikti taas visas izmantoshu. Kas nozimee arii to, ka menesi es zaudeeshu veel £144! Bljin, kurbtas redzeets, ka man vairs vispaar nebus naudas, jo visa aizies iiree un reekjinos! Kameer nesapratiishu, vai buus man kaada paliidziiba vai, tikmeer normaals besis.
 
 
19 Septembris 2014 @ 14:41
 
bez manis vairs tika vēl 1 muslimu mamma nāk divpadsmitos. viņas dēliņš vemj, ieraugot skolu.
 
 
19 Septembris 2014 @ 14:12
 
pēdējās dienās pieņemu lielus lēmumus reizi stundā. nav brīnums, ka reizēm uzkaros un aiziet ciet.

no otras puses, nav ko ilgi domāt par lietām, vai ne.
 
 
19 Septembris 2014 @ 14:01
 
1. reizi Valmiermuižas frišu nogaršoju gadatirgū Brīvdabas muzejā.
toreiz jams šķita pārāk salds un tāds nekāds
pēc "mantas" koncerta Valmiermuižas alus vietā viņš runāja savādāk, kusa un radīja baudu.
sēžu, gaidu darba dienas beigas un ilgojos pēc vienas glāzes šī dzēriena. redzēs, ko jams teiks šodien.
 
 
19 Septembris 2014 @ 13:57
 
Šodien nekā. Dalītas jūtas.
Vismaz varēšu vairāk glumekļu pielasīt, tā tikai no divām ielas zonām pagaidām savākts cibā.
 
 
19 Septembris 2014 @ 13:45
 
ko lai dara popzvaigznes ar maziem dibeniem?
 
 
19 Septembris 2014 @ 13:12
septembris  
mana pieckapeika jauno centra veloceliņu sakarā.
*) es esmu PAR auto samazināšanu centrā, velotransporta popularizēšanu, jo vairāk veloceliņu, jo labāk utt.
*) pati pa Rīgu pārsvarā pārvietojos kājām, uz darbu braucu ar vilcienu - esmu mēģinājusi braukt ar riteni uz Rīgu, bet man riebjas braukt pa šosejas malu, visa tā Rumbula, fūres utt. Ja būtu normāls veloceliņš posmā Rīga - Salaspils, iespējams mēģinātu braukt atkal. šobrīd galīgi negribas;
*) retumis sanāk braukt uz darbu ar auto. kā zināms, man darbs atrodas Lāčplēšielā - kuru skāra satiksmes organizācijas izmaiņas un velojoslu abos braukšanas virzienos iekārtošana. mani novērojumi liecina, ka tās ir totāli nedrošas, īpaši tajā pusē, kur starp joslu un brauktuvi ir ierīkotas stāvvietas. vislielākās problēmas rada (ne)redzamība. piemēram, griežot iekšā vārtrūmē, es totāli neredzu vai aiz malā stāvošajām mašīnām kāds brauc pa veloceliņu. pat griežot ļoti lēnām mašīnas purns ielien velojoslā pirms es sāku pilnībā pārredzēt situāciju. savukārt izbraucot no vārtrūmes es varu apmierinoši pārredzēt velojoslu, taču malā stāvošo mašīnu dēļ neredzu vai varu izgriezties uz brauktuves;
*) man, un domājams vēl veselai kaudzei autovadītāju, nav skaidrs kā pareizi veikt labo pagriezienu, ja ielas malā ir velojosla. ikdienā staigājot no darba uz veikalu, Lāčplēša/Tērbatas stūrī gadās novērot visādus brīnumus un nepatīkamas situācijas un man nevienā brīdī neliekas, ka velospēdists speciāli traucē autovadītājam vai otrādi. ir vienkārši acīmredzami, ka nedz vieni, nedz otri nesaprot kāda ir pareizākā rīcība šajā gadījumā. arī pati šajā situācijā nejūtos droši, kaut vai tāpēc, ka nereti velosipēdistu rīcība ir neprognozējama (viņiem droši vien liekas otrādi). autoskolā par to neko nemācīja, bet ieviešot šīs velojoslas neesmu pamanījusi nekādu īpašu sabiedrības izglītošanas darbu, lai palielinātu drošību un saticību ielās. līdz ar to "bailes un naids" Rīgas ielās tikai vairojas;
*) daudzi brēc, ka jauno velojoslu dēļ ir palielinājušies sastrēgumi. jā, nu ir Lāčplēsene pilnāka, vismaz posmā no Sateklenes līdz Čakenei, bet tas mani kaut kā netraucē. nepatīk - brauciet ar riteni, vai ierēķiniet 5 minūtes vairāk laika.
*) pie vienas rakstīšanas piemetināšu, ka man riebjas gājēji, kuri slampājas pa veloceliņiem (nedod dies vēl stumjas ar bērnu ratiem vai staigā ar suni saitē) un riebjas velosipēdisti, kuri braucot pa ietvi piebrauc pašā aizmugurē un pēkšņi uzdzindzina, pārbiedējot tā ka jāpalecas gaisā un leciena brīdī vēl jāizdomā, uz kuru pusi piezemēties, lai nenotiktu sadursme. nesaprotu, kur ir problēma uzdzindzināt ātrāk, lai gājējs mierīgi un ar pašcieņu var paiet malā.
Tags:
 
 
19 Septembris 2014 @ 12:45
 
oskars man nopirka biļetes, es neaizgāju uz vienīgo lekciju, martas asinīm jauns albums, baigi gribās ēst, izmetu divas atmiņas kartes, trijos intervija, jāuzvāra kafija, ai, cik es esmu priecīgs
 
 
19 Septembris 2014 @ 12:14
 
Nevienam nevajag 30" monitoru par 500€? Hazro mani te kārdina:
http://www.hazro.com/products/HZ30WiG


Ir dabūjams arī 21:9 29" par 250€ - http://us1.campaign-archive1.com/?u=281e06edf7&id=48aa80465f&e=b1c9f7317a

Būtu ļoti vilinoši, ja vien man jau gandrīz 6 gadus bez problēmām uz galda nespīdinātu pikseļus šī agregāta vecākais brālis. Tā kā vecākais brālis nekādas vecuma marasma pazīmes neizrāda, tad droši vien mans nākošais monitors pēc dažiem gadiem būs līks (līkajiem pieder nākotne!)
 
 
19 Septembris 2014 @ 12:00
sirsnīgi, par kaŗu  
US-Vietnam
 
 
19 Septembris 2014 @ 11:07
 
Lēnā garā sāku pētīt info par Japānu.
jauks vilcieniņš, ar ko nokļūt lidostā...
http://www.keisei.co.jp/keisei/tetudou/skyliner/us/ae_outline/
 
 
19 Septembris 2014 @ 10:42
kur aiziet mani nodokļi  
ekognōmiskajā stūrītī piezīmēšu, ka šorīt noziedoju apm. 500 kg sausmalkas vienam mikrōuzņēmumamprojektam - Tragedy&Hope intervijai ar ilggadēju NSA kriptolōgu un svelpavnieku Viļumu Binniju.

sarunas tēmas: the history of freedom, Encryption in the American Revolution, Origins of the NSA, the Cold War, the Soviet/Stasi surveillance structure & history, surveillance state prior to 9-11, post 9-11 totalitarianism, population control via cybernetics, 9-11 truth, a whole lot more… PLUS … SOLUTIONS, and what we can do to make those solutions a reality.
pateicībā par manu nodokļu novirzīšanu šim projektam, jaunieši man solās atsūtīt vēl neiznākušo grāmatiņu “The Truth About the Rothschilds”