27 Septembris 2016 @ 00:27
 
Visu dienu sapnis neiziet no prāta. Parasti es nekad tik precīzi neatceros, ko kāds teica manos sapņos. Liekas... ja jau smadzenes to izdomāja, tad kaut ko tas varbūt nozīmē. Bet domāju visu laiku tādā makro skatījumā. Un nu jau atjēdzos, ka viss ir daudz vienkāršāk. Gaisma pēkšņi nepazūd. To izslēdzu es.
Šī bija sūdīga vasara gan emocionāli, gan finansiāli. Izlēmu izolēties un nevienam neko neņaudēt. Pa laikam gribējās, lai kāds pateiktu kaut "hang in there." Bet tāds bija mans lēmums. Šķiet zemapziņa vienkārši man to atgādināja. Ja jau gaismu izslēdzi, tad neviens neredzēs, kas notiek.

Sapnī bija sajūta, ka viņš komentēja ar domu, ka tas viss nu ir beidzies. Ņemot vērā to, kā viss ir noticis un attīstījies, ceru, ka oktobrī beidzot varēšu atvilkt elpu.

 
 
27 Septembris 2016 @ 00:25
 
rudens, tas ir skumju laiks. lūk, no lielā sporta aiziet mans pagājušās dekādes nba mīļākais spēlētājs kevins gārnets
ko par to varu pateikt?
es kaut kā nekad nebiju pievērsis uzmanību tam, cik ilgi viņš īsti spēlēja minesotā, man likās tur septiņus-astoņus gadus, aizgāja uz bostonu pirms tridcatņika. ņifiga. tagad paskatījos wikipēdijā - viņš pirms tam minesotā nospēlēja 12 gadus.

ps: lai arī to kaut kā nepamana. teiksim, cik gadu ir aiversonam. cik gadu ir tādam arinasam. vienā brīdī viņiem ir 40, un uz redzēšanos.
 
 
26 Septembris 2016 @ 23:54
 
dažreiz sci-fi identificējos ar robotiem
 
 
26 Septembris 2016 @ 23:47
 
man telefonā ir 4G, es nezinu.
 
 
26 Septembris 2016 @ 22:21
 
Kā jums liekas, par ko gan ir dziesma?
https://www.youtube.com/watch?v=thSsyODDowA
Par tautu draudzību? Par karu un mieru visā pasaulē?
Patiesībā dziesma ir par to, ka čalis ir pārgulējis ar drauga meiteni, un kā tagad jūtas par un ap to.
Būtībā sociāli ass teksts. :)
 
 
26 Septembris 2016 @ 22:37
 
Pirmā diena darbā.
Nosvinējām.
Paskatījos, kas notiek.. Bez lieliem pārsteigumiem. Un ir nedaudz skumji, jo saprotu visu, bet nevaru palīdzēt..
 
 
26 Septembris 2016 @ 22:29
izplatu spamu  
THE BLESSED MEMORY OF DESIRE TO BE - STERN POLYMORPHOUS PERVERSITY IN SYRIA
 
 
26 Septembris 2016 @ 22:18
 
Drīz sākšu uztraukties. Diennaktī viņam ir ap 3 garākas ēšanas pauzes (3-4h), pārējo laiku ēd ar intervālu 1-2h, ēd intensīvi, aizvien ilgāk ir nomodā, pats mostas un prasa ēst, ir omulīgs, bet neņemas svarā. Nemaz. Galīgi nesaprotu :/
 
 
26 Septembris 2016 @ 20:47
 
es ne brīdi nevaru atslābt, piem, ieiet vannā bez steigas vai iziet laukā, vai bezrūpīgi skatīties filmu, jo man ir bail, ka bēbis tūlīt sāks raudāt un man būs jāmetas pie viņa, bet es to daru, un viņš mani sauc.
pirms 15 min aizmidzināju, paņēmu grāmatu, iekāpu vannā uz 1,5 min. nu jau esmu slapja ar dvieli gultā pie viņa.
 
 
26 Septembris 2016 @ 20:51
 
pie interesēm izrakstījušās pildspalvas.
 
 
26 Septembris 2016 @ 20:28
 
ahujeķ, protams
taču šādos reitingos runa iet par, tipa, riskiem, nevis konkrētu naudu, ne?
 
 
26 Septembris 2016 @ 20:12
 
iesnas bīdīja krāsas es krāsnī iemetu puņķus tur bija granulas kas krita birstalā es biju birstalas policists es biju apsargs un anda baklāne teica, ka policisti ir nomiruši apsargi vai otrādāk puņķis punkts putns pun intendants ir viņš arī bijis par kalvadosas tirgoni un mums licejā bija jokdaris košais juris dīkdienis es ienācu un man bija jāraksta paskaidrojums, jo es nebiju satīrījis māju un kad jūsu klātesamības veidolā bija izrevidējies košāks par košu šis starpsienu veidojums es viņā saskatīju drošus veidņus tam ko tas bija viņā saskatījis un darījis zināmu tādu atjautības uzdevumu kad spīko taisnību spīk the truth ir viņš diendienām pavadījis atvadījies no taisnības viņš ir gvelznis ir viņš diennaktnieks grib no sudorogas izspiest kaut ko lietderīgu bet uz vakaru tik un tā kakls sāk sāpēt viņš nav nekāds stenogrāfs viņš ir fifīga lelle ir viņā kaut kas no džoi divižn dvigatels kaut kāds es biju uz to friču mēli samietes uz pusi ar francūžiem mēs bijām volvo bez spārna un mums bija žiletēs tīta mārciņa būtiska putuplasta un mēs zinājām, ko mākam.
 
 
26 Septembris 2016 @ 17:21
 
Mike Nolan Show
 
 
26 Septembris 2016 @ 15:30
 
nu beidzot par futeni sāk izteikties futbolistu sievas - aktrises un supermodeles
 
 
26 Septembris 2016 @ 15:12
 


"First of all, [right-wing families] are nice and dedicated"

Heike Radvan of the controversial Amadeu Antonio Foundation warns that “children of right-wing parents are not necessarily different from other children”, but says they are often “very obedient” and might not talk much.

"The identifying features of right-wing families, it contends, are that they are “inconspicuous, blond, cute and engaged”."
 
 
26 Septembris 2016 @ 15:09
 
saruna darbā, kad atbrauc kaut kāds onkulis kaut ko pārbaudīt

"vai šis ir tas onkulis ar zirnekļtīkliem bārdā, vai arī es nosapņoju, ka tu kādu šādi apraksti?"
 
 
26 Septembris 2016 @ 14:00
 
Vispārizglītojošo skolu latviešu valodas programā jābūt iekļautam arī latgaļu valodas u.c. izlokšņu modulim.
 
 
26 Septembris 2016 @ 13:43
Latgale  
"Latgale has been exposed to the widest variety of cultures historically. Before the Second World War, for instance, most of the townsfolk were Jewish, and we were part of the Polish-Lithuanian Commonwealth, also Russian influences. And even those divided into the Old Believers and the newer Russians – people who came more recently. So you have to be more open and more tolerant, and this creates this acceptance and maybe makes people feel more open compared to the rest of the country."

"Not many people know that actually, but actually after the Second World War, when we had the resistance – the forest brothers – carrying on. Within Latvia, the total number was – historians put it – around 20,000. Of those, 10,000 or half were in Latgale."

https://deepbaltic.com/2016/07/27/crossroads-of-the-baltics-the-past-and-future-of-latgale/
 
 
26 Septembris 2016 @ 14:07
 
Asānžs no iekšējās perspektīvas par pasauli un Hilariju, TTP, TTIP: https://www.youtube.com/watch?v=wSqR375pip0
To negaidīju, bet jebkurš, kurš vēl šaubījās, video 5:34 min var pārliecināties, ka Hilarija tiešām ir ķirzakdēmons, tur parādīta viņas reakcija uz Kadāfi nāvi.
 
 
26 Septembris 2016 @ 12:05
Pa Nauru taciņu  
... tālāk ... )