22 August 2008 @ 12:48 pm
Endgame: Blueprint For Global Enslavement  
Vēl viena visnotaļ informatīva dokumentālā filma par pastāvošo kārtību no Alex Jones

Torrents
 
 
( Post a new comment )
morphine: resist[info]morphine on August 25th, 2008 - 11:05 am
Alex Jones ir malacis. Lai arī viņš konentrējas tikai uz problēmas politisko pusi, tas, ko viņš saka, ir vitāli svarīgi.
(Reply) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 25th, 2008 - 12:17 pm
Bet ir sūdi. Infowars.com lapā sadaļā par globālajai sasilšanai veltītu tematiku, liekas, ļaudis aizbraukuši par tālu. Tur iet vaļā baigās peripētijas par Goru kā vēl vienu NWO locekli, kas cenšas panākt ogļskābās gāzes nodokļa ieviešanu, līdz ar to daudzi pilnībā tic Alex Jones versijai par to, ka planēta sasilst tikai tāpēc, ka palielinās saules aktivitāte, pilnīgi atmetot domu par to, ka kaut kādu iespaidu varētu atstāt arī tie miljoni tonnu CO2 & citu gāzu, kas tiek palaistas atmosfērā. Kā tur viens racionālais kritiķis izteicās - gribat zināt, cik svarīgs var kļūt siltumnīcas efekts? Paskatieties senā pagātnē, kad gaisā bija daudz vairāk CO2 un planēta bija karsta bumba..

The point is - Alekss šad tad šauj pār strīpu un meklējot vainīgos, reizēm gatavs atmest pat pusi kādas problēmas cēloņu, lai tikai tā iederētos bildē. Izrādās, ne viss ir tik vienkārši. No tā uzmanies. Daudzi no tiem, kas pēc 'kopbildes' raugoties, it kā virza New World Order idejas, patiesībā neapjauš, ko dara un kā intereses īsteno, iekšēji ticot, ka dara pareizi. The lies are different at every level... Tur ir tā sāls. Šaušalīgi jāpaļaujas uz intuīciju un milzīgu pašu izveidotu datubāzi.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
morphine: resist[info]morphine on August 25th, 2008 - 01:30 pm
Ar Alex Jones tiešām reizēm ir tā, ka viņš tik ļoti koncentrējas uz tīri politiski-ekonomiskām lietām (un cilvēkiem, kas to diriģē), ka aizmirst pamanīt arī otru (un trešo) problēmas pusi. Fakts ir tāds, ka cilvēki TIEŠĀM ietekmē Zemes sasilšanas procesu, bet ne tādos apmēros, kā mums stāsta visi pasaules Ali Gori. Un man liekas, ka risinājumā pirmām kārtām ir jāskatās uz cilvēku radītā piesārņojuma (jebkāda) novēršanu, nevis izmisīgi [bezjēdzīgi] jācīnās ar sasilšanu, kas pašos pamatos ir tīri dabisks process.
(Reply) (Parent) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 25th, 2008 - 01:48 pm
[mans pirmais koments šajā kopienā]

Ļoti, ļoti nepiekrītu. Kaut kā pēdējā laikā esmu sācis daudz par to interesēties, cik ļoti cilvēka darbība ietekmē klimata izmaiņas un cik lielā mērā mums tiek stāstīts, ka ietekmē. Pagaidām tā rādās, ka visa klimata aizstāvju kustība uz meliem vien tiek balstīta :)

[p.s. es šobrīd runāju tikai par sasilšanas saistību ar CO2. piesārņojums rodas arī no daudz kā cita, kas ekosistēmai ir vēl krietni postošāk. tiesa, no atkritumiem jūrā nekas nesasilst]
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 25th, 2008 - 07:34 pm
Nu, tad tik sper vaļā. Es ļoti cienu racionālu un pamatotu kritiku. Kas ar 1820.g. atklāto siltumnīcas gāzu efektu nav kārtībā..?
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 27th, 2008 - 12:26 pm
nu redzi,

1)saskaņā ar sasilšanas teoriju, zemei būtu jākļūst tikai siltākai un siltākai. tas nu gluži nenotiek. temperatūras rekords tika sasniegts pirm 10mit gadiem, visi nākamie gadi ir bijuši tikai aukstāki.

2)vells, nevaru atrast avotu, bet man škiet, ka tas bija tas pats labais mr Gors, kurš apgalvoja, ka no visām siltumnīcas efekta gāzēm, CO2 rada 79% no sasilšanas. bet CO2 atmosfērā ir reāli, reāli maz! 0,14%! es piekrītu domai par to, ka zeme bija krietni siltāka, kad CO2 bija DAUDZ vairāk [gāze smagāka - atmosfērai lielāka siltuminerce - atmosfēra lēnāk atdziest - temperatūra pieaug], bet nu ne jau 0,14%!

3)aa, vēl ir tāda štelle, ka neviens man līdz šim tā arī nav spējis pateikt KĀ CO2 mūs īsti sasilda. tb, visi skaidrojumi parasti ir "atmosfērā ir oglekļa dioksīds, kura dēļ notiek tiripiri..", bet KĀ tieši notiek tiri piri? [ķipa es skolā centīgi mācījos gan ķīmiju gan fiziku, bet nevienu loģisku iemeslu nevaru iedomāties] varbūt vari ieviest kādu gaismas staru?
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 27th, 2008 - 12:44 pm
Ā, nu re.

Tātad, mūsu planētu tā vai citādi silda Saule un tikai saule. Un šobrīd tā planētu apgādā ar ~15x vairāk enerģijas, nekā mēs šeit 'saražojam' uz vietas, dedzinot fosilo kurināmo. Tad nu šai procesā iesaistās ogļskābā gāze un kā tieši tas notiek, itin labs skaidrojums ir šis: [citējot]

CO2 (MW=44) is a bit heavier than nitrogen (MW=28) or oxygen (MW=32), but is nevertheless well-mixed in the atmosphere from top to bottom due to convection (wind) at the bottom and a long mean free path at the top. The earth absorbs visible light from the sun and re-radiates in the infrared. Initially the emitted photons are headed for space.(For more detail, look up the Plank black body distribution for sun and earth.) When CO2 absorbs infrared radiation, the molecule goes into an excited state. (For spectra and absorption cross sections, consult the HITRAN database.) If the excited molecule collides with another molecule, the energy from the excited state can be transferred into kinetic energy (heat) of the colliding molecules. Alternately, the excited state can relax by re-emitting an infrared photon. The emission process is isotropic, so on average half of the photons are emitted toward the ground and half toward space. The process of absorption and emission is repeated many times in the atmosphere, so the energy transport can be thought of as a diffusion process. The hindrance to energy flow into space is the greenhouse effect.

Man šobrīd izskatās, ka temperatūras paaugstināšanās process ir monēta ar divām pusēm - daļēji tā ir Saules aktivitātes paaugstināšanās (kas patiešām ir ciklisks process) un daļēji tā ir siltumenerģija un siltumnīcas efekta gāzes, kuras atmosfērā palaižam mēs, izmantojot substanci, kas līdz šim sevī uzkrājusi pagātnē saņemto Saules enerģiju.

Problēma faktiski nav sasilšanā. Dzīvnieku un augu sugas spējīgas pielāgoties. Mēs esam tie, kam draud nepatikšanas tā iemesla dēļ, ka mums ir 'ekonomika'...
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 28th, 2008 - 02:31 pm
pač pač.. okei, pieņemsim, ka tā, kā nu bija aprakstīts tajā angļu tekstā, tik tiešām varētu būt. BET - kamdēļ, lai šāda absorbcija/emisija notiktu tikai ar CO2? ar ko piemēram skābeklis ir citādāks?
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 28th, 2008 - 08:00 pm
Nu, te nu, teikšu godīgi, manas zināšanas ķīmijā ir par vājām. Apstiprināt Tavu tēzi vai noliegt varēs vienīgi speciālists.. And it's not me.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 28th, 2008 - 08:47 pm
mani sāk pārņemt deja-vu :) jo ar TIEŠI ŠĀDU situāciju es saskaros KATRU reizi, kad kāds man mēģina paskaidrot CO2 ietekmi globālajā sasilšanā - cilvēki parasti zina kaut ko, kas visā visumā izklausās pareizi, taču bez dziļākas izpratnes. jāatzīst, tādas nav arī man, līdz ar to es turpinu maldīties neziņā. un aizvien vairāk sliekties domāt, ka visa cilvēka izraisītā sasilšana ir pupu mizas.

p.s. iepriekšējais skaidrojums sākās ar to, ka CO2 dēļ kūst ledāji, bet KĀPĒC lai CO2 kausētu ledājus man tā arī neviens nevarēja paskaidrot.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 28th, 2008 - 09:02 pm
Kaaaas?! :D Es nepārklausījos? Tā taču ir elementārā loģika - viela maina savu agregātstāvokli temperatūras ietekmē. Savukārt temperatūras svārstības jau ir krietni kompleksāks pasākums. Bet kūstošie ledāji aizsāk citu notikumu ķēdīti, ietekmējot siltās un aukstās okeānu straumes, līdz ar to izmainās biotopi un lavīnas efekts aiziet. Mēs varam diskutēt, kas un kā, bet sekas ir īstas un ātrāk vai vēlāk tās mūs skars ļoti sāpīgi.

Kas attiecas uz to fotonu radiāciju/absorbciju, man liekas, ka skaidrojums ir vairāk kā pietiekams pamatlīmeņa izpratnei. Ja to tālāk korelē ar Zemes vēsturē piedzīvotajām temperatūras izmaiņām, ir skaidrs, ka šī CO2 gāze tajā spēlē nopietnu lomu.
Tāpat es neticu, ka viena suga, kas savairojusies no 500 milj līdz 6 miljardiem un paši prognozē, ka pēc kāda laika būs 10 miljardi, un katra sīkākā šīs sugas īpatņa vajadzības neaprobežojas ar ēst-gulēt-saglabāt savu sugu (tā vietā radījums grib automašīnas, mājas, kuterus, jahtas, pilnvērtīgu dzīvi, bagātīgu ēdienu, utt.), nevar neatstāt kādu dramatisku ietekmi uz planētas ekosistēmu. Tā ka atgriezeniskās saites efekts mūs sasniegs neizbēgami. Vai tā būtu pārapdzīvotība, piesārņojums (atsevišķs stāsts), pārtikas vai dzeramā ūdens trūkums... your choice. Tāpēc man liekas, ka mums īsti vairs nav laika diskutēt, vai esam pie tā vainīgi vai nē, bet gan ko darīt, lai no pašreizējā absurdā dzīves modeļa radītu ilgtspējīgu ekonomiku. Tādu, ko planēta spējīga uzturēt.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 28th, 2008 - 10:01 pm
ohoho, I could not agree more!

vajadzība pasaulei mainīt savu dzīvesveidu ir eee.. milzīga, tur nu mēs laikam esam vienisprātis. tikai problēma ir tāda, ka to nav nemaz tik vienkārši izdarīt. un tā kā šī komūna saucas conspiracies, tad es pastāstīšu savu versiju par to, kamdēļ.

Visā pasaulē resursu/preču/labumu/naudas plūsma notiek no nabadzīgajām valstīm uz bagātajām. un bagātajās valstīs resursi plūst no nabadzīgākajiem iedzīvotājiem pie bagātākajiem. nav laikam jābūt lielam ģēnijam lai saprastu to, ka tas ir izdevīgi tikai ķēdes galā esošajiem ļautiņiem - tiem, kas ir bagāti, vareni, viegli jukuši un plāno mūs visus paverdzināt un implantēt mūsos mikročipus [parastā nwo štelle]. zo - kamēr šitie ļaudis būs pie varas, kaut ko cilvēka/dabas attiecībās būs grūti mainīt.

es neesmu nekāds baigais eksperts šitajās lietās, bet esmu dzirdējis viedokļus par to, ka daudzu un dažādu mūsdienu tehnoloģiju pielietojums ļautu uzturēt esošo cilvēku skaitu pasaulē [pat vēl lielāku], nodrošinot VISIEM labus dzīves apstākļus un pārtiku, tajā pat laikā neiznīcinot visu pārējo dabu [es nezinu, kā tas tiktu panākts]. vienīgā problēma slēpjoties apstāklī, ka tie paši ļautiņi, kas ir pie varas, nevēlas, lai cilvēce tiktu pie šīm tehnoloģijām, jo tad viņu ūberpeļņa no naftas izbeigtos. nelāgi. bet gan jau ka neko dikti jaunu tev neesmu pateicis.
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 28th, 2008 - 10:52 pm
Kolosāli, ka beidzot mēs no pasīvas konspirāciju dzijas kamoliņu ripināšanas katram savā stūrītī esam pārgājuši uz nopietnām diskusijām.

Un tā. Ekonomikā ir vairākas likumsakarības, kuras acīmredzot nopietni cilvēki atbildīgos posteņos vai nu nav sapratuši vai arī nevēlas saprast. Es runāju tieši par to pašu resursu aizplūšanu no nabadzīgajām valstīm uz bagātajām. Bagātie kļūst vēl bagātāki un nabagie - vēl nabagāki. Bet šī ķēdīte strādā mazliet citādi. Visu globālo sviestu kontrolē finansu mašinērija, kas sen izgājusi savas vienīgās funkcijas - preču un pakalpojumu mērs - un kļuvusi par spekulatīvu instrumentu. Un tas, savukārt, notiek tikai viena apakšiemesla pēc. Enerģētika. Jebkuras valsts ekonomiskā izaugsme tiek 'piegriesta' vai 'palaista brīvsolī', paaugstinot vai pazeminot klasisko enerģijas nesēju cenas. Pieaug gāzes tarifi par 50% un iedzīvotāju pirktspēja krīt kā no stāvas klints. Un tā vietā, lai runātu par īstiem alternatīviem enerģijas avotiem, tiek klārēts par energoefektivitāti, kas, lai arī laba lieta, nav ilgtermiņa zāles visām problēmām. Un enerģētika viena pati arī nē.
Es te pamazām Tevi vedu tajā virzienā, kurā ietilpst arī mans motors. Precizējot - kaut kā 'mistiski' no mūsu zinātnes ir izkritusi viena specifiska sadaļa. Tā, kas saucas 'atvērtas termodinamiskās sistēmas ārpus termodinamiskā līdzsvara' [cits temats]. Iekārtas, kas būvētas pēc tāda fizikas modeļa, patiešām var atrisināt enerģētikas problēmas. Sekas tam ir dramatiskas, bet minēšu dažus virzienus. Pirmkārt, ar šādu jaunu enerģijas avotu un veco mūžīgi augošās ekonomikas modeļa domāšanu mēs ātri vien atdursimies pret nākamo barjeru - kapara, alumīnija, citu metālu vai nemetālu izejvielu trūkumu. Ekonomikā to laikam sauc par 'resursi ir ierobežoti, vajadzības - neierobežotas' paradigmu. Faktiski arī šai problēmai ir iespējams tikt riņķī - pārstrādājot absolūti visus otrreiz izmantojamos materiālus. Variantu par resursu importēšanu no citām planētām neapskatīsim, jo oficiāli mums nav pieejams nekas modernāks par atspoles tipa kosmosa kuģiem.. hehe..
Es šādi varētu turpināt ļoti ilgi, bet varbūt labāk nevajag. Tikai piebildīšu par otru problēmu, kuru enerģētikā nedrīkst atrisināt. Enerģija nedrīkst būt lēta, tīra un viegli pieejama. Tādā gadījumā zūd kontrole pār indivīdu, kurš normālā situācijā savu dzīvi pavada pelnot naudu rēķinu & kredītu apmaksai (kas mazāki nekļūst) un cenšas pabarot savu ģimeni. Jo pretējā gadījumā radījums tiks palaists brīvsolī, varēs daudz ceļot, kontaktēties ar citiem, nemaz nerunājot par tādām praktiskām lietām kā, piemēram, konkrētu pārtikas produktu piegāde no planētas reģioniem, kur šo augu/dārzeņu/u.c. audzēšana ir visparocīgākā. Pretī importējot to, kas nepieciešams konkrētās valsts iedzīvotājiem. Jo transports, kas ir manto lētu enerģiju, arī ir stipri lēts...
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
fuckyuu[info]fuckyuu on August 28th, 2008 - 11:32 pm
vecis, kura viedokli visā sazvērestību/ezotērikas/netradicionālās fizikas/paranormālo parādību/ufo lauciņā es visvairāk ņemu vērā, ir misters deivids vilkoks. ja nemaldos, tad tieši no viņa mutes es dzirdēju kāda valdības insaidera izteikumu "elite laprātāk zaudētu kādu lielpilsētu kodolsprādzienā, nekā pieļautu brīvās enerģijas zināšanu noplūdi".

izglītības sitēmai tā arī neizdevās manī iepotēt domu par to, ka visas sistēmas patērē enerģiju lielākā mērā, nekā spēj ģenerēt [bez papildus matērijas pievades], zo, es zinu, ka tas, ko tu taisi, ir reāli iespējams. cik man zināms, daudzi nodarbojas ar kaut ko līdzīgu, jautājums ir tikai par to, kurš pirmais tiks līdz masveidā ražojamam, lētam prototipam, kas atbildīs prasībām par brīvu/nepiesārņojošu enerģiju. un PATS GALVENAIS - autors savu ideju īstenos, nevis tiks novākts.

ir tikai tāda štelle, kuru mēdz pieminēt tie valdošās elites pārstāvji, kuri nav prātu izkūkojuši sātanisti. proti - brīvās enerģijas pieejamība plašām masām izraisīs pilnīgu ekonomikas sabrukumu. tas izklausās loģiski no viedokļa, ka, ja nafta, uz kuras šobrīd ir balstīts viss, kļūst nevajadzīga, kaut kāda mēroga haosam būtu jārodas. taču, kā mums māca vecā labā fraktāļu matemātika ar savām kompleksi adaptīvajām sistēmām, cilvēces ekonomika ir tikai pārorientējama uz jaunu, advancētāku stāvokli, nevis sagraujama.

p.s. smieklīgi, ka visi man zināmie nwo plāni sevī ietver globālu ekonomikas sabrukumu,kurš nemaz nav iespējams.

p.p.s. nu bet protams, ka nekā modernāka par šatliem nav! [ironija]
(Reply) (Parent) (Thread) (Link)
almighty_j[info]almighty_j on August 29th, 2008 - 12:13 am
Tā kā manas tiešās intereses ir t.s. 'overunity' procesi, apgaismošu Tevi ar vienkāršu piemēru, kas palīdzēs ilustrēt, kur viņi salaida dēlī.
Attiecībā uz ģeneratoriem, saules baterijām, siltumsūkņiem un citām sistēmām eksistē jēdzieni 'lietderības koeficients' (COP) un 'sistēmas efektivitāte'. Un šobrīd šie abi jēdzieni ir pilnīga putra. Sistēmas efektivitāte ir visa enerģiju konkrētās sistēmas izejā pret visu enerģiju no jebkādiem avotiem, kas ieplūst sistēmā. COP ir visa enerģija sistēmas izejā pret to ko TEV tajā sistēmā jāieliek, lai viss darbotos. Ņemsim par piemēru tādu progresīvu lietu kā gaisa siltumsūknis. Apgrieztais ledusskapis.
Siltumsūknis darbojas ar elektroenerģiju, kura tiek izmantota siltuma savākšanai no apkārtējās vides. Sacīsim, izmantojot 1 daļu elektroenerģijas, tiek savāktas 3 daļas siltuma no apkārtējā gaisa. Taču pieņemsim, ka siltumsūknis ir gauži sūdīga ražojuma un zudumi tajā sasniedz 50%. Tad lūk, ko mēs iegūstam - COP=1+3=4/1=4 jeb 400%. Turpretī EFEKTIVITĀTE ir tikai 0.5 jeb 50% jo siltumsūknis palaiž vējā pusi no visas enerģijas (2 daļas no 4ām), taču izejā tik un tā dod vairāk siltumenerģijas, nekā ieejā pievadītā elektroenerģiju. Starpība nāk no apkārtējās vides. Protams, sistēmās ar COP<1, lietderības koeficients ir skaitliski vienāds ar sistēmas efektivitāti un tāpēc šie divi jēdzieni tiek uzskatīti par vienu un to pašu. Tā radās kļūdainā izpratne par mūžīgo dzinēju būvētājiem.
Un tā mēs nonākam līdz jautājumam, ko vēl varētu izmantot par enerģijas avotu. Un tagad atmini manu mīklu - kas ir visenerģētiskākā substance, kas zināma cilvēkam? (Pareizā atbilde sākas ar 'Fizikālais' un beidzas ar 'vakuums').. Tas, ko visi šie neskaitāmie cilvēki pēta, patiesībā nav sarežģītāks par vēja ģeneratoru vai saules baterijām, tikai ar to atšķirību, ka par enerģijas pirmavotu kalpo tas pats visiem labi zināmais kvantu vakuums. It's THAT simple.
(Reply) (Parent) (Link)