18 September 2018 @ 11:34 am
augusts  
whisky mist descends on reservoir of beer
here in the belly
daughter, sixteen, dances with wife
to perestroika-era melody
a bonding song
by the Daugava
in the middle of nowhere
Scent of Past rises
with heat
Small kids roll bales of hay
Like I did in similar latitude
along time away
when further out in orbit
see down there - Je cherche la femme
laughter and a lifetime of eternal
swaying feminine understanding
See I am observer with strings attached
or waves... or something like that
while time, beats and thougts are spent
and the bones grow wistfully heavy
in descent

and so on
 
 
16 September 2018 @ 07:53 pm
 
Siltumnīcā sākušas augt sēnes. Man liekas, ka šīs.
http://www.fungi.lv/macrolepiota_bohemica.htm. Docents V. nelepotos ar manām sēņuzinībām.
Ēst nemēģināšu. Lai gan izskatās garšīgi.
Es parasti ēdu tādas sēnes, kuras man kāds prominents sēņotājs ir ierādījis, un no kurām prominentais sēņzinis pats nav atmetis pedāļus. Piem. Juronkulis man ierādīja, ka var ēst makstenes, nu tad es arī ēdu.
Saulsardzenes esmu ēdusi varbūt 2 reizes. Vienu reizi, kad bijām tādā kā ekskursijā pa ezeriem ar visiem radiniekiem. Visi brauca ar mašīnām, pārbraucienā piedalījās žigulis, moskvičs un zaparožecs, tā kā viss mums bija kā pie pārtikušiem darbaļaudīm. Apmetāmies pie ezera, uzcēlām teltis. Brezenta, protams. Un pie ezera Volodjonkuls un Juronkuls, un mans papus arī salasīja saulsardzenes. Un salika uz sviestmaizēm un sacienāja visas mammas un bērnus. Bija garšīgi, saulsardzene tiešām garšoja pēc riekstiem. Bet tad māsīca sāka kliegt, ka saulsardzenes esot tārpainas. Paskatījos, tiešām tārpainas. Kaut kā mūsu tēviem attiecībā uz sēņu tārpainību bija attīstījusies selektīvā vēlmju redze.
 
 
16 September 2018 @ 01:08 pm
 
Kā gan es varēju palaist garām šādu jauku un godīgu personāžu draudzību?!
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/knab-parbaudis-memory-water-iespejamo-slepto-politisko-agitaciju.a290655/
 
 
14 September 2018 @ 09:06 am
Kas notiek?  
http://www.westmonster.com/south-yorkshire-police-report-non-crime-hate-incidents1/

Report non-crime?

non-crime

to the Police? 

Ko viņi tad darīs?
 
A jums bija lidzīga situācija PSRS laikā?

 
 
07 September 2018 @ 11:58 pm
 
Priecīga ziņa visa košā un izteiksmīgā cienītājiem - sv. Jurim pievienojusies sv. ģimene.
https://www.bbc.com/news/world-europe-45455125
Patmalniece aiz skaudības košļā bizes.
 
 
06 September 2018 @ 01:12 pm
 
ā! vakar mani TV spīdzināja. tā kā droši vien mans purns kaut kur zilajos ekrānos parādīsies. tas tā, lai jūs pārāk nesabītos - nav nekādas šausmas Gobu ielā; tikai mani izdomāja paņemt priekšā.
 
 
06 September 2018 @ 01:09 pm
 
atvēru Grinder un atkāru žokli - māsas dēls. labi, ka es zinu, ka jams pašreiz ir Viļņā pie sievas un nevar būt tas, kas uzrādās. bet nu izspļauts māsasdēls. pat vecums atbilstošs.
 
 
06 September 2018 @ 11:46 am
 
jo vairāk uzzinu par saturu, jo vairāk sliecis domāt, ka muzeja nodegšana ir lielāka traģēdija par bibliotēku. lielākā līdz šim notikusī traģēdija visas cilvēces pastāvēšanas vēsturē.
 
 
05 September 2018 @ 08:11 pm
 
Pašai par izbrīnu septembris man patīk. Septembris ir kā tāds slepenais precētais, inteliģentais mīlnieks - maigs, silts, diskrēts un ļoti piesardzīgs. Ar solījumiem septembris it kā nebārstās, bet kaut kāds solījums gaisā ir. Sevišķi vēlēšanu gadā.
Lielākot dzīves daļu esmu bijusi skolnieks, students, skolotājs, lektors un visbeidzot skolnieka un studenta māte, tāpēc gads man joprojām sākas septembrī. Septembrī pērk jaunas rudens kārtas, velk no skapjiem vecās; vasaras drēbēm pēkšņi nez kāda vaina uzradusies, toties viss, kas mīksts un adīts, sāk taisni vai uzmākties. Septembrī vēl var dzert vasaras baltvīnu, sevišķi dārzā, arī alu var, tikai jāpiemeklē īstā zorte. Septembrī jūra ir vēl labāka kā jūlijā. Es ļoti gaidu septembra nedēļas nogali. Es gribu braukt uz septembra jūru, pļaut vasarsmājas nenopļaujamo zālāju, sēdēt tumšajos vakaros lievenī, kur irši ķer sīkākus kukaiņus āra spuldzītes gaismā, cept kartupeļus pelnos, pārstādīt upeņu krūmus, dzert rudens alu un ostīt visas dārza agrā rudens smaržas - cidonijas, ābolus, zemi, lapas.
 
 
04 September 2018 @ 08:26 pm
Vai Tev patīk savs darbs?  
Nekad nav paticis neviens darbs, kuru esmu strādājis. Neviens! Ir tikai mēreni nepatīkami vai neitrāli bijuši, vienlaikus ar interesi klausoties nostāstus par ļaudīm, kam patīkot savs darbs.
Bija jāpaiet vairāk kā 30 gadiem, lai savā mūžā piedzīvotu pirmās divas dienas darbā, jas patīk! Tevi baro, tev maksā, tu vari ierasties, kad gribi un doties prom, kad gribi, dzert kafiju cik gribi, izpausties kūtingā un citās svalkas zinātnēs, cik gribi, un tavs pārinieks / kolēģis ir fakin [info]kuzbas!!!!

Does it get any better than this?