23 April 2019 @ 11:49 am
R.I.P.  
šodien uzzināju, ka A.W. pa silvestriem uz citiem medību laukiem ir devies. un viņš savas jomas korifejs bija. tā pakāpeniski viss labais no šīs saules pazūd...
 
 
22 April 2019 @ 10:21 pm
 
Pēc četru dienu dārza darbu izklaidēm un līdzdalības siltumnīcas rekonstrukcijā telefons vairs neatpazīst manus pirkstu nospiedumus, jo pirkstiņi ir tādi, par kādiem Skārleta teica, ak, es tikai izjāju bez cimdiem.
Mēs making the greenhous great again. Siltumnīcai ir kādi 35 gadi, un savulaik tā bija apkārtnē krutākā, dižākā un apsildāmākā. Kaimiņi šo būvi sauca par Chodunsku božņeicu, un minēja, ka gaili vien vajagot jumtā.
Un tad es domāju, ka papum patīk, ka viņa projekts tiek atjaunots, vienīgais, par ko viņš droši vien ir nedaudz škrobīgs, ka balstiem izmanto tos dēļus, kuri šķūnī (tajā lielajā, ja. Šai mājā ir vairāk saimniecības ēku kā dzīvojamās platības), jo no tiem noteikti, ka varēja būvēt 2.stāvu, un vēl, ka viņš netiek pamācīt pie būvdarbiem. :)
 
 
18 April 2019 @ 03:03 pm
 
no sērijas - ko es esmu izlasījis.
pēdējais izlasītais ir Jūdas evanģēlijs. izlasīju gan vācu, gan angļu tulkojumu. orģinālu koptu valodā pat nemēģināju, lai to darītu, tad man vispirms to valodu būtu jāapgūst, bet tikai tāpēc, lai izlasītu vienu daļēji saglabājušamies tekstu orģinālā, veselu valodu mācīties čota ņiahota.
 
 
18 April 2019 @ 02:10 pm
 
vispār Riodežaneiro muzejs bija traģiskāks gadījums. tur gāja pārāk daudz nenovērtējama un neatjaunojama materiāla bojā. katedrāle uz tā fona - tāds sīkums vien ir. bet nu kam ziedo miljonus?...
 
 
17 April 2019 @ 04:35 pm
 
jāieķeksējas, jo citādi ir, kas iedomājas, ka es vispār nelasu. tātad es šobrīd lasu: Scott, Bronwen (1996) Systematics, phylogeny and biogeography of the larger camaenid land snails of eastern Queensland rainforests: (Pulmonata: Stylommatophora: Camaenidae). tur pāri par 400 lappusēm.
 
 
16 April 2019 @ 08:42 pm
 
2018. gads - Riodežaneiro dabas muzejs
2019. gads - Parīzes Dievmātes katedrāle
kas nākamais?...
 
 
16 April 2019 @ 08:33 pm
 
četrus pārus saliku. neviens nenodrāzās... rīt salikšu nākamos.
 
 
16 April 2019 @ 01:34 pm
 
tā. it puiši ir tehnisko aprīkojumu sagatavojuši un viss jau atrodas nodaļā uz mana galda. sāku eksperimentus ar filmēšanu. redzēs, kas sanāks. varbūt izdosies tikt pie laba porna.
 
 
15 April 2019 @ 07:27 pm
 
pīzģeC podkralsja ņezometno... izrādās, ka noskatītie aktieri pišas tā, ka dzimumorgāni nav redzami. bļins! nu kas tas par pornu, kur dzimumorgāni neparādās!
 
 
15 April 2019 @ 11:25 am
 
njā... pēc visa Granta noskatīšanās ir secinājums, ka gan Austrālijas, gan Jaunzēlandes tipiskākā suga ir Salix alba. un kā dzīvot tālāk?
 
 
14 April 2019 @ 01:56 pm
 
vakarvakarā iesāku skatīties Kapteiņa Granta bērnus. jau pirms palaidu filmu bija skaidrs, ka vairs neskatīšos to tā kā pirms vairāk nekā ceturtdaļgadsimta. un tā arī bija. vazājas viņi tur Patagonijā pa Andiem ij ko tur var redzēt? Campanulla, Betula, Picea, arī Arctium lappa bija ieraugāms. bet izcili lekno un labi baroto Heracleum sosnowskyi audze vispār izraisīja sajūsmu. Melopsittacus undulatus pilnie zari arī sajūsmināja, nemaz jau nerunājot par Python molurus vijīgajos Hedera stumbros... un kad indiānis atnes ārstniecības augu - Paganels paskaidro, ka tas ir Apium graveolens. tāds saijensfikšens, ka var tikai sajūsmā sēkt un čurāt rōzā. un vēl tik daudz sēriju priekšā...
 
 
14 April 2019 @ 10:36 am
 
Manas mammas kaimiņienei, ir, ak vai, sunītis, špica kucēns. Kaimiņienei ir arī mentāli traucējumi un jauns draugs. Un tagad arī sunītis. Sunīti nu viņai nevajadzēja vis, varēja aprobežoties ar draugu, jo izskatās, ka viņa nemāk ar to apieties, tas ir tik ļoti redzams pat bez mikroskopa, un šorīt mazais velnēns ļoti negribēja iet Narvesenā, ka izmaucās no siksniņas, lai netiktu iespiests durvīs, izskrēja uz ielas (3 joslas), un pēdējais, ko redzēju, ka viņu palīdzēja gūstīt pašvaldības policija un notiekošajā nosodoši noraudzījās visa pieturvieta ar random pilsoņiem un nepilsoņiem.
 
 
12 April 2019 @ 10:56 pm
 
Aizgāju uz kaimiņmāju tā kā tikai pēc ķirštomātu stādiem, bet atnācu sadzirdīta ar vīnu un iereibusi, un noklausījusies etnisko mongoļu roku.
Lūk, arī jums etniskais mongoļu roks (nē, nu nav jau nekas pārsteidzošs, bišku Cojs, bišķu Rammstein, bišķu kkāds blūzs, bet tās kolorītās sejas:
https://youtu.be/jM8dCGIm6yc
Tags:
 
 
Music: Ths Hu Band, Wolf Totem
 
 
12 April 2019 @ 05:14 pm
Kustinatoru kustība, tātad.  
Es mazliet pareklamēšu Kustinatoru kustību, ja drīkst. Vairāk par Kustināciju var atrast tīklos
https://m.facebook.com/KustiNacija/
un pie treneriem, protams. Bet visi, kas nevar pieliekties (mēs nerādīsim ar pirkstu, ja) un arī tie, kuri var, bet negrib, vai grib un var, vai pat tie, kuri spēj noskriet Stirnu Bukus, tiek aicināti apmeklēt arī Līziņas fizioterapijas treniņus visu aprīli un maiju, katru otrdienu Mūsu Rajona stadionā pl.18.30.tieši vienu stundu. Es arī apmeklēju, bet izliekos, ka treneri nepazīstu, lai citi nedomā, ka man tur kāds blats.
Visiem, kuri gribēs, es izstāstīšu, kur atrodas Mūsu Rajončika stadions, bet gan jau pietiks, ja teikšu, ka tas ir pie 64.vsk sākumskolas.
Reklāmu varēja redzēt valsts televīzijā, bet vismaz es tur neko nevarēju saprast, tāpēc Jaunkundze nofilmēja māsu ar telefonu un ielika feisbukos, un tūlīt daži kustētgribētāji arī ieradās, pārsvarā dāmas.
Ja nāksiet nākamotrdien, krāsojiet skropstas, jo būs arī žurnāliste un fotogrāfs, un jūs varēsiet arī tikt presē pilnā augumā no priekšas vai pakaļas, kura puse nu jums glītāka.
Ā,vēl nepateicu, ka treniņi par brīvu, sviesta cibiņas un medus podiņi nav jānes, var braukt ar divriteņiem, ir kur pieslēgt, un nemaz tik viegli nebūs, man no izgājušreizes divas dienas sāpēja vaigi.
 
 
12 April 2019 @ 12:16 pm
 
Izgāztuve - izcila vieta romantiskam putnu vērošanas randiņam
(c)
 
 
12 April 2019 @ 10:31 am
 
varbūt apmeklēt izstādi "Krēsls kā mākslas darbs. Galilas kolekcija, Beļģija"?...
 
 
11 April 2019 @ 12:26 pm
 
"I was living in a small town in Oregon called Castle Rock. There were only twelve hundred and eighty-one people. But to me, it was the whole world.”
 
 
09 April 2019 @ 11:38 pm
 
Mūsu Rajonā dzīvo vismazākais sunītis, kādu es jebkad esmu redzējusi reālajā dzīvē, toiterjeriņš. Mazulis pastaigājas kopā ar garu, blondu, garkājainu jaunkundzi.
Sunītim mugurā ir vestīte, vai nu siltumam vai lai viņu labāk varētu saredzēt. Tad nu šī vestīte viņu padara līdzīgu bruņnesim - tūlīt zem vestītes ņirb mazas, tievas, ātras kājiņas.