Draugi

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
- kas tad tas ) tev kabatiņā?
- secret treasure, tikai nestāsti audzītei
* * *
nooo Coolio r.i.p.
* * *
šodien jau uz velo sak salt rokas
* * *
c4
* * *
2.oktobris #MashaAmini
2. oktobrī Irānas sievietes lūdz arī citu pilsētu sievietes un citus cilvēkus iziet ielās. Bet, vai mums tas ir iespējams? Jo ir tās vēlēšanas.
Es vēl 2. oktobrī neesmu Rīgā, esmu Upsalā uz pen kongresu. (novēlēju pa pastu)

Uzrakstīju "protestam". Šeit var atrast par to: https://www.instagram.com/feminists4jina/

Džina/Jina ir tas vārds, kurā Mahsu Amini uzrunāja ikdienā.

* * *
"Women are struggling so much with so many problems. It’s obvious that people do not only have an issue with the hijab, but the system of government. They have changed the definition of Islam. They are killing many people. They are denying every single right of women. They don’t allow us to choose. It’s not only about the hijab issue – it’s about our right to make choices.”
* * *
Ir lietas, kam dzīve nespēj sagatavot.
* * *
Ja par cibu spriestu pēc publiski pieejamiem ierakstiem, sanāktu kaut kāds maniakālu, tikko trigerētu psihopātu pulciņš.
Bet tā - normāli, ikdienišķu rūpju nedaudz nomākti, simpātiski, saprātīgi cilvēki.
* * *
Eiženu turpmāk baros ēdināšanas uzņēmums Žaks Gardbrīdis
* * *
Pēdējais gājējs

1913. gada karikatūra

* * *
DELFI. NASA zonde sekmīgi ietriekusies
* * *
Dažādas sievas
Skatījos filmu "Čaikovska sieva". Blakus sēdēja plecīgs puisis, viņam bija izskūti galvas sāni un mati saņemti kopā galvvidū kā samurajam. Pirms filmas sākuma viņš sarunājās ar savu draudzeni, kaut ko jokoja, un kad nodzisa gaisma viņi saāķēja kopā rokas. Filma dramatiski turpināja attīstīties, kad pēkšņi pamanīju, ka tas pats samurajs raud. Sajutos nedaudz muļķīgi, jo dažos filmas momentos saķēru seju un ķiķināju.
* * *
kodolkarš
Ja tuvotos kodolkarš, kādi būtu jūsu tālākie soļi?
* * *
* * *
visdrosmīgākās
* * *
E: latviešu valodas skolotāja grib, lai viss vienmēr ir kārtīgi un visus burtus var salasīt. es domāju ka viņai ir OCD.
Tags: ,
* * *
* * *
Man šonakt sapnī smirdēja mute un es to dabūju uzzināt no vienas frizieres, kura man bija ieteikta kā tāda, kas "nu točna zinās - smird mute vai nesmird", pamodos pilnīgās šausmās par to, ko nu tagad darīt. Pavisam savādāk, nekā pirms pāris dienām, kad sapnī dedzināju svešā kamīnā trīs līķus, kurus pats biju nošāvis, bet tas vēl nekas, trakākais bija tas, ka es pamazām mostoties sāku apzināties, ka nav tik viegli svešā kamīnā nevienam nemanot sadedzināt trīs līķus, tas aizņems daudzas stundas, tāpat paliks pāri galvaskausi, dūmi trekni smirdēs pēc līķa pa visu apkaimi utt., turklāt kamīna saimnieks jau klauvēja pie durvīm un prasīja, kas notiek. Pamodos un biju tā mēreni nobijies.
* * *
miskastes ciba
Kurš gan bija gaidījis, ka ciba, tuvojoties tās norietam, paliks par tādu miskasti.
* * *
it kā manas pašapdraudošās atklātības taciņas nestu siltas asinis, it kā tas būtu vienīgais, kas mani kā saknes spēj turēt iekšā visā esošajā, būt nozīmē plūst,
tikai kurā virzienā, uz centru vai iztukšotību
* * *

Previous