Uldis ([info]uldy) rakstīja,
@ 2010-04-07 23:11:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:grīda, parkets, vāks

Āber kō nu? Kam padoties, kam atdoties?
Tātad - cilvēki, kuriem mājās ir grīdas - jautājums jums:

esam nobrieduši ielikt mājās parketu (dēļu parketu, ne tarketu - 3slāņu_parketu) - ir kāds labs kantoris, kuru varat ieteikt? Kas labāk - rustic, select, natur? Kas labāk - eļļa vai laka? Kā ir ar izturību - cik viegli/ātri saskrāpējas vietās, kur ar apaviem staigā?

Pagaidām esmu pazondējis cenas un sarunājis no parkets.lv meistaru, lai atbrauc un sarēķina visu, cik sanāk. Bet tagad skatos, ka ir kantori, kas par vēl mazliet draudzīgākām cenām it kā piedāvā.

Padalieties pieredzē...

Gribu šitādu grīdu:

http://www.crowncraft.lv//images/fotogallery/big/Ozols_Premium_105_vaskots_3.jpg

vai šitādu:

http://www.crowncraft.lv//images/fotogallery/big/Ozols_Classic21-2-l.jpg

der arī osis:

http://www.crowncraft.lv//images/fotogallery/big/Osis_Select_160_Vaskots_3.jpg(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]veed_logs
2010-04-08 08:36 (saite)
Nezinu, kas ir labāks, laka vai eļļa, bet laka tomēr ar laiku noiet, ja ar āra apaviem staigā. Nu, gaitenī un priekštelpās visādās nebūtu prātīgi bez kādiem paklājiņiem pa parketu staigāt. Mums istabā kādus gadus ~5-10 bija pa smuko, pēc tam gan jāslīpē un jāpārlako. Tagad atkal smuki būs kādu laiku.

Slīpēju un pārlakoju pats. Neesmu nekāds meistars, bet ar pirmo reizi sanāca ļoti labi, tā ka nav baigi sarežģīti tas viss. Tik tehnika jāiznomā.

Bet vispār parkets baigi forša lieta. Patīk.

(Atbildēt uz šo)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?