telefontubbie ([info]telefontubbie) rakstīja,
@ 2019-11-06 18:36:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
pidarass kaimiņš
Augšējā stāva kaimiņš jau kādu trešo nakti pēc kārtas taisa datorspēļu turnīru līdz pulksten diviem naktī un tam 30gadīgajam infantīlajam atkritumcilvēkam ik pa laikam "nosviež" pirmsskolas vecuma bērnus (parasti brīvdienās, bet dažreiz arī darbadienās), kurus tas pidarass nekad laicīgi neliek gulēt, bet vnk sēž spēlē tās jobnutās datorspēles līdz vieniem un diviem, citreiz pat trijiem naktī, visticamāk, par tiem sīkaļām viņš vienkārši nerūpējas un vēl ticamāk, viņš arī dzer, tāpēc never vaļā durvis un tur vobše pritons kaut kāds, D. vienreiz redzēja. Es pat nevaru iztēloties, kā viņš tajā vienistabniekā ir ierūmējis 2 vai pat 3 bērnu gultas, bērnu skapīti un vēl visu, kas vajadzīgs sīkajiem, lai tie perdeļi vispār tur varētu palikt. Vienmēr tēlo dead kad dodam ziņu, ka pietiek trokšņot. Izliekas, ka nav mājās un tā tālāk. Policisti izdarīt tam pidarasam neko negrib, jo redz, trokšņošana naktīs nav pietiekams iemesls, lai iekļūtu dzīvesvietā, pat ja tur pāri pusnaktij ir viņa sīkie kverpļi, kuri kverpļojas un izdomā spēlēt datorspēles arī puspiecos naktī.
Nu es saprotu, ka tā "ģimenīte" ir jobnuta (kaimiņš regulāri kliedz uz sīkajiem un spēlējot datorspēles lamājas), ja muterei vienalga, ka tos perdeļus tas debīlais kaimiņš neliek gulēt pirms pusnakts, bet bļeģ, eksistē kaut kādas elementāras lietas, like, netrokšņot pāri pusnaktij, labi zinot, ka stāvu zemāk visu var dzirdēt.

Nezinu, ko darīt, moš uzrakstīt sociālajam dienestam, ja policijai pohuj, ka tas piderass, visticamāk savu dzīvi pakārtojis datorspēlēm nevis tiem bērneļiem, kuri izaugs tikpat infantīli atkritumcilvēki kā viņš pats?


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]panacea
2019-11-06 20:13 (saite)
ugh, trokšņojoši augšējie kaimiņi ir drausmas. guvu sliktu pieredzi un kopš tā laika dzīvoju tikai augšējā stāvā, jo, pat ja kādā brīdī augšstāvs ir kluss, gandrīz obligāti pienāks brīdis, kad vairs nebūs kluss.

man agrāk augšstāvā dzīvojošā princese čīkstīte mani noveda līdz tādam stāvoklim, ka es uz ledusskapja uzstellēju sabvūferi un izmisuma brīžos spēlēju viņai basu, lai gan viņai visvairāk nepatika tas, kad es ar slotu daudzīju pret griestiem (vai es jau minēju, ka man bija izmisums?)

tā ka mož var ņemt un agri no rītiem iepriecināt kaimiņu ar kādu uzmundrinošu, basu pilnu melōdiju vai arī naktī neatņemoties sist atkal un atkal pa griestiem.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2019-11-07 20:41 (saite)
Vecais labais slotas tuktuk triks zināms, bet to kaimiņu grūti tā nokaitināt, jo viņš ir tāāāā iegrimis datorspēlē vai vnk cenšas izrādīt, cik viņam ir pofig. Tik vienreiz ar kāju pasita pretī. :D

Basu mūziku neadekvātos laikos spēlēt točna negribu, jo tad uz mani varētu uzēsties viens vai divi blakus esošie dzīvokļu kaimiņi, kas ir darbaļaudis kā es, negribētos viņus iztraucēt un apakšējā stāva sirmgalvi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]iokaste
2019-11-06 21:26 (saite)
uzraksti uz bāreņtiesu, pašvaldības policiju un vēl kaut kur, ko tad tu citu vari darīt - ciest?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2019-11-07 20:04 (saite)
Pašvaldībniekiem gada laikā tas ir jau otrais iesniegums par to dzīvokli, trokšņošanas sakarā.
Tā kā es nevarēju atļauties vēl vienu nakti ar 4h miegu, jo darbs n stuff, vakar gulēju ar ausu aizbāžņiem :DDDD

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]katodstars
2019-11-06 21:40 (saite)
Ielej superlīmi slēdzenē. :D

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]telefontubbie
2019-11-07 20:05 (saite)
Nē. Es to darītu tikai tad, ja viņš otro reizi appludinātu vannas istabu vai izdomātu dziedāt līdz Linkin park dziesmām visā garumā nevis tikai piedziedājumam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?