Kathe Kollwitz ([info]tapetes_puksts) rakstīja,
@ 2018-07-07 01:23:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Izvākšanās noritēja vieglāk nekā biju iedomājusies. Viņš raudāja tikai pirmās 10 min un pēc tam savācās un sāka palīdzēt krāmēt grāmatas. Es jutu izteiksmīgu tukšumu. Tiesa brīžiem uznāca nožēla par to, ka nākas pamest tādu komfortu un ērtības un tagad jāmazgā drēbes veļasmašīnā, kurai vienīgais režīms ir 4 h pēc kurām tā uzkaras un izmet laukā pilošu kaudzi, kura žūst mūžību.
16 gadi tomēr ir pārāk liela starpība. Acīmredzot. Man.
Es pārāk bieži jutos kā viņa meita nevis sieviete.
Mātei ar viņu mazāka starpība un viņa arī neliekas mierā ar pārmetumiem, akcentējot manu kļūdaino lēmumu. Kā var pamest tik labu cilvēku? Viņai viņš ir labākais draugs kāds man jebkad ir bijis.
Bet zinot šī labā cilvēka noslieci pēc attiecību pārraušanas vairākus gadus dzīvot celibātā, mēģināju viņu iedrošināt ielādēt tinderi vai apmeklēt kādus dejas kursus, kur varētu satikt foršas sievietes, bet viņu tas aizvainoja. Viņš to salīdzināja ar situāciju, kad nomiruša mājdzīvnieka vietā vecāki nākamajā dienā uzdāvina tādu pašu un cer, ka bērns aizmirsīs sāpes un atkal izjutīs iepriekšējo mīlestību. Bet tā tas nekad nenotiek.
Nu ok.


Bet kopumā es jūtos nenormāli laimīga pēc izvākšanās. Izmetu ļoti daudz mantu. Tas vairāk attīrija tieši mentālo telpu. Iekšās jauns svaigums un brīvības sajūta.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]tapetes_puksts
2018-07-08 16:03 (saite)
es zinu, bet es nesaprotu mīlestību.
un visas lietas, kas mani sākumā pievilka, beigās izrādījās tieši tās, kuras izmantoju par argumentu, lai šķirtos. jūtas bija. jūtas pazuda, bet nevienam nepietiek ar šādu skaidrojumu un tad, kad sāk domāt, var verbalizēt virkni dažādus skaidrojumus.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


(Anonīms)
2018-07-10 14:29 (saite)
Es neesmu tas pats anonīmais, kas uzsāka šo diskusiju, bet – "jūtas" ir diezgan bērnišķīgs koncepts. Sākumā viņas vienmēr ir spēcīgākas, jo mēs daudz fantazējam par otru cilvēku. Pamazām atklājas objektīvā realitāte. Tad sākas darbs. Primāri jau ar sevi, beigt sagaidīt no otra cilvēka to, kas viņš patiesībā nav. Uzdot sev jautājumu: vai viņam pietiek tā, ko es sagaidu no attiecībām? Ja tur ir apmēram 50%, manuprāt, ir vērts strādāt tālāk, 100% ideāls ir tikai mūsu galvā, bet nekad otrā cilvēkā. Jūtas sevī uzjundīt ir easy peasy, strādāt pie attiecībām un nepadoties nieku dēļ – tas jau ir advancētāk.

Es zinu, kā ir justies kā izmestam mājdzīvniekam. Pēc vienas tādas reizes sev pateicu, ka nekad neiešu attiecībās, kuras varētu beigties nieku dēļ. Šķiršanās ir huiņa.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?