Svešinieka piezīmes

Citi vīri

22.1.20 22:38 - [info]gnidrologs

Tikai mazliet iesāku skatīties Hedas ieteikto ečonepoznera interviju ar Hermani, bet man uzreiz rezonēja viņa nostāja par nacionālismu, uz pret kuru krievu intervētājs uzreiz izrādīja dabisku un saprotamu izpratni. Tikai cilvēks, kas spēj just un stāvēt par savu identitāti, spējīgs saprast citu kolorītu. Viņš nošķir krievu "zapadņikus" no Šukšina, jo viņam tas ir viegli. Cilvēks, kas ir drošs par savu etniski-kulturālo identitāti, ciena citu tādu pašu cilvēku no citas etno-kultūras. Cilvēki, ka neko no tā nesaprot, vēlas tautu salātus, kā galamērķis sajauktas visas varavīksnes krāsas līdz bezjēdzīgai brūnu pelēkai masai.
Interesanti, ka man ir krievu paziņas, kas apbrīno manu tekošo un bagāto krievu valodu, kas nereti pārspēj viņu pašu vai viņu vidē valdīto (pēc viņu vārdiem), neraugoties uz to, ka esmu latviešu nacionālists. Mums ir viegli atrast kopīgu valodu vairumā lietu, pat ja strīdamies par entisko/sovokisko ķorku. Interesanti, ka starp viņiem nav diegabikšu un diegabikseņu, kā starp latviešiem, kam pašu nacionālā identitāte šķiet nesvarīga vai pat agresīvi aizmirstama. Teju visi man labi pazīstamie krievi ir ļoti lepni par savu nacionālo piederību un ironiskā kārtā priekš manis ar viņiem kontaktēties ir daudz interesantāk un daudzveidīgāk, nekā ar vietējiem latviešu liberāļiem, kam zemošanās globālisma nāciju šķaidītavas priekšā skaitās intelektuālisma pazīme un pakaļdarināšanās Rietumu lielskungiem obligāts civilizētas personas pienākums. Nez, varbūt tāpēc Putins vairs neskaitās melnākais no bubuļiem Eiropas nacionālistu lokā. Pat, ja naidīgs diktators, viņš vēl ar vien pārstāv 'savu' tautu, nevis globālu baņķieru un pelēko kardinālu eliti.

22.1.20 22:40 - [info]santech rakstīja iekš [info]gribam_zinaat

Kāpēc tu attin weblapu atpakaļ uz augšu, pirms aizver tabu?

22.1.20 22:31 - [info]kants rakstīja iekš [info]pajautaa - smirdīgās putas

kāpēc gaļa puto vārot?

22.1.20 22:02 - [info]au - bravo!!!

Serebreņņikova Outside ir kaut kas, kam es līdz galam neticēju visas izrādes laiku, bet aplausos sāku aizgūtnēm raudāt.

22.1.20 19:15 - [info]jimmy rakstīja iekš [info]pajautaa - Interaktīvā TV

Sveiciens, esmu nolēmis aiziet no Baltcom Tv+interneta un meklēju alternatīvas, ko jūs ieteiktu?
Adrese ir Rīgā, komunikācijas velk visu, šobrīd redzu ka alternatīvas ir Tet, Balticom un Netvision, vai varat ieteikt vēl kādas? Svarīgi lai noteikti būtu interaktīvā Tv (attīt raidījumus utt.)
Lūdzu pastāstiet ko izmantojat jūs un kādas atsauksmes par interneta ātrumu un varbūt šeit kāds izmanto arī Balticom vai Netvision interaktīvo Tv, ļoti interesē vai pakalpojums ir sakarīgs?

Ideāli būtu arī ja pieminētu kāds ir jūsu ātrums un cena ko maksājat, tai skaitā Tet klienti.

22.1.20 16:42 - [info]krii

Sapnī man bija zīdaiņa vecuma bērns, un nekādas nojausmas, kā gadījies, un visa māja pamperos un pudelītēs. Bet trakākais, ka man bija jāskrien uz vienu svarīgu pasākumu, un es bažīgi domāju, cik liela ir varbūtība, ka tas sīkais ņems un nomirs, ja es viņu atstāšu uz visu vakaru vienu pašu, un ka būtu nelabi, ja viņš nomirtu, tāpēc, ja tāda varbūtība ir pietiekami liela, man viņš jāņem uz to tusiņu līdzi. Ar visiem pamperiem un pudelītēm. Lakatā piesiets.
Nezinu, ko es izlēmu, jo sākās cits sapnis, kurā es atcerējos, ka man nav nekāda bērna. Un arī uz tusiņu nav jāiet.

22.1.20 15:01 - [info]uldris - ou jā!

The secret to desire in a long-term relationship | Esther Pe

22.1.20 11:38 - [info]pichshsh rakstīja iekš [info]pajautaa - Trittico

Vai šeit ir kāds, kas lieto medikamentu vārdā Trittico jeb trazodonu?

Ir viens personīgs jautājums, varbūt var uzsist epastu uz pitchforkz AT gmail.com

22.1.20 00:05 - [info]gnidrologs

Oy btw, heil visiem piesedzējiem! XD

21.1.20 23:28 - [info]gnidrologs

kurtosī of heda:
"woke latvieši ES birokrātijā ir vēl centīgāki šajā jomā"

21.1.20 23:14 - [info]gnidrologs

Kaut kur pa ausu ziņās dzirdējās, ka Polija, Lietuva un Igaunija nesūtīs savus pārstāvjus uz kārtējo starptautisko Holobungas pielūgsmes pasākumu, jo tur drīkstēs uzstāties Putins, bet ne šo valstu anvoji un vispār, labākas lietas darāmas. Dievzemīte, protams, paklausīgi piedalīsies.
 

21.1.20 22:23 - [info]gaismas_ rakstīja iekš [info]darbs - haltūra rakstītājiem

Šodien, šonakt piepelnīties vēlies?
Palīdzi man uzrakstīt pāris rakstus. Samaksa ciešama.
Naļiks tev.

Raksti zem 500 vārdiem, latviešu valodā, tēmas iedošu. 25 eiriki par katru

gaismas2020@gmail.com

21.1.20 13:47 - [info]kants - uzzinu pēdējais

ja kas, marriage story (2019) patiesībā ir divorce story!

21.1.20 13:02 - [info]qgmr101 - Nemākulīgs Pilots

Debil in the sky.
 

21.1.20 09:40 - [info]mmd - Skatoties ārā pa logu

Skatoties uz savu dzīvi ārā pa logu , es šorīt iedomājos - bieži vien es (mēs?) gribu lai viss paliek kā bijis, nedomājot par to - ir labi vai nē.

Par piemēru laikapstākļi - atceries, kā mūsu bērnībā sniga ziemās, kā mēs bridām, tīrijām un slīdējām. Bija forši. Un arī tagad ir forši, lai arī nav tā, kā agrāk. Bet ir ļāuži, kas gaužas un par argumentu izmanto "agrāk".

Ir labi. Būs labi. Bija labi.

21.1.20 08:58 - [info]uldris - ir labāk

katrā sev svarīgā ceļojumā ņemt līdzi jaunas smaržas (jebkādas, kaut ēt.eļļu)
un lietot, cik spēj
mājās, paiet mēneši, viss izbalē
bet tad tās smaržas tik labi atsauc atmiņā un ir labāk!
Tags:

20.1.20 23:33 - [info]gnidrologs

Un vispār jau man patīk, ka cibā ir cilvēki, ka manus rakstus cītīgi kolekcionē un arhivē. Laikam jau predvkušajet iespēju pašrocīgi piedalīties čekas maisu 2.0 kompilēšanā. =]

20.1.20 22:54 - [info]gnidrologs

Ja analfabētiskie nu-marksisti būtu patiesi ieinteresēti sociālajā taisnīgumā (bez derogatīva), tad domātu kā panākt, lai maksimāli vairāk pilsoņu būtu privātīpašnieki, nevis bīdīt senilu tankiju runas par to kā tas ir ogolķelijs feodālisms. Fakts, ka pie nekontrolēta kapitālisma īpašumi neizbēgami akumulējas neliela cilvēku skaita valdījumā un veidojas oligarhija ir zināms jau kopš vienmēr. To var un vajag nepieļaut, taču ne jau atceļot privātīpašuma institūtu kā tādu. Daļa no mums labi zina kā notiek, kad "viss pieder tautai". Novorščennije komunistiņi jāmāca.

20.1.20 19:59 - [info]aai rakstīja iekš [info]pajautaa - Alternatīva French press coffee

Sveiki,

Ir kāda laba, lēta un vienkārša alternatīva t.s. French press kafijas pagatavošanai, kam būtu "apliešanas" un kaut kāds mehāniskās filtrēšanas princips? Espresso vārkanniņas vai papīrfiltrēšanas & lēnpilēšanas padarīšana īsti nesaista.
Vairāk tieši no apkopes viedokļa, kur nav čakars to sietiņu katru reizi rūpīgi iztīrīt no biezumiem utt.
Kādas ir atsauksmes par Aeropress - tur vajag padaudz spēka? Resp., vai kundzēm gados īsti piemērots?

20.1.20 16:47 - [info]au

ā, un man ir jautājums!

mēs te gatavojamies tādam vienam garākam ceļojumam, tāpēc jau laikus domājam par to, kā laīt šādos ceļojumos lasīt. smagus grāmatu kalnus jau nevazās līdzi.
un
lai varētu iepazīties ar ceļojumu galamērķu valstīm, labprāt lasītu jau tagad attiecīgās uzziņas, vēstures un kultūras grāmatas. radās doma to visu iepirkt kindlē, lai šādu literatūru varētu tai ceļojumā arī ņemt līdzi.

un tātad: kāda ir labākā kindle? kad tādas pērk? (varbūt ir sezonālas atlaides, kuras vērts sagaidīt) kas ir svarīgie parametri?
varbūt labākā kindle NAV kindle? kā lasīt garos ceļojumos?
Powered by Sviesta Ciba