Thu, Nov. 8th, 2018, 03:48 pm

Stulbie toksiskie eži ar savu apmātību iznīdēt kodu kartes. Gadu viņi vēl to nedrīkst darīt, tāpēc sāk represijas – no sākuma uzlika acis dedzinošu baneri pie internetbankas, tagad uzliek 100 eiro dienas limitu pārskaitījumiem, pievienojoties ar kodu karti. Kas tie par vārtrūmes izgājieniem???

Thu, Nov. 8th, 2018, 10:34 am

Formal critics all begin with a truth that ideological critics too often neglect; form is in itself interesting,
even in the most abstract extreme. Shape, pattern, design carry their own interest—and hence meaning—for
all human beings. What some critics have called “human meanings” are not required; nothing is more
human than the love of abstract forms. —Wayne C. Booth, introduction to M. M. Bakhtin’s Problems of
Dostoevsky’s Poetics

Tue, Nov. 6th, 2018, 10:03 am

Virtuvē saviesušās garšvielu u.tml. burciņas, bet no dažādiem produktiem, atšķirīgos izmēros. Vislielāko nekārtības efektu rada atšķirīgie vāciņi, daudzi no tiem apdrukāti ar košiem logotipiem uz koša fona. Kā jums rādās, vai ir kāda pūšamā krāsa, ar kuru tos nopūšot vienādā krāsā (saprotams, noņemot nost, iznesot ārā un pūšot tikai vāciņus no ārpuses) nebūs nekādu sliktu iespaidu uz pārtikas produktiem, kas burciņās glabājas?

Sat, Oct. 27th, 2018, 10:47 pm

Piebāž pilnu muti nafīra, zem deguna pūdercukura sarma.

Tue, Oct. 23rd, 2018, 12:06 pm
Feisbuks zina, kuri jaunumi man jāpastāsta, lai liktu pasmaidīt

Jana Kukaine is going to Laikmetīgās Mākslas muzejs skudrām.

Sat, Oct. 20th, 2018, 01:02 pm

Samežģījās galva. Režisores – režisorju? Vai režisoru? Režisoŗu?

Režisoru, saka Tilde. Un piedāvā uzreiz lietot deminutīviņus, zis peitronaizing naci.

Sun, Sep. 9th, 2018, 10:15 pm
Jo arī jums ir svarīga mana depresija

Sausna

Pēc H. K. Andersona motīviem

kaklā smagums ap vietu kur atradās žaunas
tu ievelc gaisu – tad tā jūt šeit
jūras tuvums jaunajām maņām uzjunda
nelabuma vilni
vējš – bez straumes maiguma
tukšs gaiss – svars bez atbalsta
tev kājas kājas trīc
tu atstutē pret priedi trauslo muguras asaku
velk zemāk zeme
žņaudz
ap kaklu kā aļģēm aizaudzis –
varētu kliegt – balss vairs nav
ar nagu nikni knibini no augšstilba zvīņu
asins sulo pār kāju lejup – ož pēc zivīm – kreveļu sveķi
tu vienmēr asiņosi vienmēr nelabums spiedīs kaklu
tu dzirdēji – sāpēs – un ļāvi izraut mēli bez atbildes
kājas ieguļ smiltīs kā slāpstošas zivis
kas saules sodītas sitas krasta baltumā
lipīgu lāsumu raksts pār kājām
notraus norij sāli
tev vienmēr slāps
tev sāpēs
tu dejo

Sun, Sep. 9th, 2018, 01:19 pm

Rezultātā izvēlējos visdepresīvākos dzejoļus, kas man ir. Bet, whatever, man nav mūždien jāiepriecina citus. Ja es jūtos skumji, es jūtos skumji.

Sun, Jul. 29th, 2018, 01:12 pm

Plikumsakarība.

Mon, Jul. 2nd, 2018, 11:13 pm

Nav spēka, un neaizgāju gleznot, jo vienkārši parubījos. Nav spēka.

Fri, Jun. 29th, 2018, 04:58 pm

Sapnī spēlēju tetri.

Fri, Jun. 15th, 2018, 10:04 am

Vakar kino Pathé es pirmo reizi skatījos pilnmetrāžas abstrakto animāciju. Tā bija kruta pieredze par spīti tam, ka ritmiskā attēlā, dobjā mūzikā un bezgaisā dažus brīžus iemigu un iepinos tajos sapņos, no kuriem uztrūkstos noraustoties.

Tue, May. 29th, 2018, 02:19 pm

Ak, atmiņas no slēpšanās aiz klubkrēsla un skatīšanās caur pirkstu starpām. Man patiesībā vēl tagad bija bailīgi šo noskatīties. Also, beigās biju iztēlojusies ainu no Psycho, nevis šo. Hm.
https://www.youtube.com/watch?v=yu_eXegPAWc

Sun, May. 20th, 2018, 12:37 pm

Pa atvērto logu iespraucas garāmgājēju saruna.
Sievietes balss:
– Es taču tev rādīju rimbulīšus, neizliecies par muļķi, kāpēc tu izliecies par muļķi? Es tev rādīju rimbulīšus.

Sat, May. 19th, 2018, 09:47 am

Aizgāju mājās tieši brīdī, kad cilvēki no Bolderājas plūda uz Avotu ielu un dejoja ielas vidū. Maija riņķoja ar krēslu, citi kustināja rokas, kājas, švunkājās somas, visa iela viļņoja, blakus Ezīša cilvēki kā akvārijā. Es aizgāju mājās, šī bija no retajām reizēm, kad aizgāju mājās ballītes augstākajā punktā. Atkal gan paliku bāram parādā mazliet naudas.

Wed, May. 16th, 2018, 09:11 am
Smalkais kundziņš

Izķeksē ar ķepu notekas filtru dušā, izvārtās kanalizācijas ūdenī, un šādi sasmaržojies nāk piespiesties pie vaiga un murrāt.

Thu, Apr. 19th, 2018, 01:55 pm

Sapnī dziedāju šķībi un nespēju pārstāt.

Sun, Apr. 15th, 2018, 04:37 pm

Nepērciet nekad Ģertrūdes ielas Maxi suši miso zupu. Pirmkārt, tofu vietā tajā ir fetas siers. Otrkārt, līdzņemšanas traukos vismaz, viņu sataisa milzīgu (man liekas, vairāk par puslitru!) un attiecīgi ūdeņainu. Treškārt – kāpēc tur vispār iekšā ir puravs?
Bet dienas piedāvājuma (1+1) suši gan bija ļoti garšīgi, noēdām 32 gabaliņus bez grūtībām.

Thu, Mar. 29th, 2018, 03:57 pm

Vienu brīdi dzīvē es biju homofobe. Man bija kādi 16. Es biju attiecībās ar panku puisi, kurš bija arī kristietis. Viņam bija daudz pīrsingu, vairāki tetovējumi, un mati divās krāsās. Viņš nebija stiprs un arī ne drosmīgs, un dzīvoja vietā, kur apkārt klaiņoja agresīvi tipi, kas regulāri nāca virsū ar aizskarošiem tekstiem, uz ko mans puisis reaģēja, nodurot galvu. Es vairākkārt šņācu agresīvajiem pretīm. Es arī biju mazs panciņš. Vienreiz pēc kāda mūzikas festivāla agresīvi vietējie džeki uzbruka manam draugam, un sasita viņam galvu ar akmeni. Viņam bija asinis pār pieri un smadzeņu satricinājums. Es toreiz ar viņiem mēģināju kauties. Viņi nesita, jo meitene, bet aizgāja prom. "Man paveicās"? Nezinu. Zinu to, ka mans pusis vienmēr no kaušļu puses bija "pediņš". Bet viņš bija arī kristietis, un teica, ka Jēzus nemīl pediņus. Īstos pediņus.
Es nezinu, kas līdz ar šo visu manā galvā bija saslēdzies, jo es nebiju stulba vai ļauna. Mācījos labi, domāju it kā kritiski un es jau nebiju kristiete – aizgāju gan uz dažiem jauniešu vakariem baznīcā, bet jutos pilnīgi sveša notiekošajam. Bet tad, kad mums bija jāpiedalās Comenius programmā, kur skolēni mācās par likumu pieņemšanu ES, mēs debatējām par dažādām tiesībām, un es iestājos pret iespēju viendzimuma pāriem adoptēt bērnu. Atceros to kaunpilno "tsss", ar kuru reaģēja francūzis, ar ko debatēju. Atceros savu paštaisno "nu ja, viņš domā, ka es tā domāju, jo viņš nāk no attīstītas valsts, un es nē, bet es neesmu nekāda muļķe, un savu viedokli aizstāvēšu". Neatceros, kā tas beidzās – nekādas ietekmes pie īstajiem likumiem mūsu debatēm nebija. Un labi, ka tā, lai gan man žēl, ka es paudu šādu viedokli, esot fiziski tik tuvu vietām, kur tiek pieņemti likumi, cik jebkad esmu bijusi.
Es izšķīros no panku puiša. Viņš izrādījās diezgan divkosīgs arī jautājumos par nekomerciālo un diy kultūru, par kuru mēs fanojām. Tiklīdz viņam parādījās iespēja, viņš čakarēja grupas, kuru koncertus rīkoja. Viņš strādāja ķēdes lielveikalā un staigāja firmīgās kedās, un es vairs nesapratu, kas mums vispār ir kopīgs. Atceros, kā jau pavisam citā festivālā sapratu, ka viss ir cauri – sēdēju uz celma, turēju šo domu, un dzīve kļuva it kā dzidrāka, niansētāka, īstāka. Neatceros brīdi, kā es pārstāju būt homofobe, atceros tikai kaunu, kad atcerējos to tsss, un muļķīgo apdraudējumu, ko tajā brīdī jutu. Tajā rudenī es arī publiski bučojos ar meiteni.

Mon, Mar. 12th, 2018, 12:14 pm

Stāvam garā rindā uz iesēšanos lidmašīnā uz Havanu. Lielā mērā par to, ka esam tik tālu, jāpateicas Pelnufejai. Pussešos izbraucot, aizmirsām vīzas, un, tikai tāpēc, ka izdevās sazvanīt Pelnufeju un pagūt izbraukāt pēc vīzām un atpakaļ, šis var notikt. Muļķīgā kārtā, gaidot uz vīzu un Arvja atbraukšanu, nedrīkstēju arī iečekot bagāžu. Sastresojos ne pa jokam. Bet

20 most recent