Sun, Oct. 18th, 2020, 10:11 pm

Tualetes papīrs atkal izpirkts.

Wed, Oct. 14th, 2020, 08:27 am
Animācija ka mēms

Vai atceraties kādas izteiksmīgas animācijas no TV pārraidēm vai interneta jaunības dienām, kas pēķšņi pārsteidza ar pavisam svaigu, smieklīgu, bezjēdzīgu animācijas saturu? Es atceros pirmās Dienvidparka sezonas pa televizoru, tad internetā bija animācijas savādā vietnē Newgrounds, bija Deivids Fērts ar Salad fingers, vēlāk Robot chicken.

Thu, Oct. 8th, 2020, 10:41 pm

Es esmu ļoti nogurusi. Un mazliet dusmīga. Bet ne uz ko konkrēti. Vienkārši tā. Notiek daudz kas foršs. Daudz kas noiet greizi. Gribētos, lai nenoiet greizi dažas lielākas ieceres. Žižeks murrā ar putniņa skaņu. Rīt rakstīšu un zīmēšu.

Tue, Oct. 6th, 2020, 09:09 pm

Tad mazliet arī par skaisto. Atis Jākabsons ir brīnišķīgs gleznošanas pasniedzējs, un man ir tāda sajūta, ka šī būs lieliska sadarbība, es jau tagad esmu priecīgi satraukta par materiāliem, ko viņš sūtīs, par uzdevumiem, ko veicam, un par darbu viņa vadībā, par nesteidzību un jūtīgumu šajā procesā. Jau pirmajā reizē, kad tagad beidzot sākām gleznot biologijas fakultātē, viņš palīdzēja izprast lietas, kas mani bija mulsinājušas jau kādu laiku. Kad stāvējām pie biofaķa ieejas, man kabatā iekrita maza, dzeltena lapa. Arī roka bija kabatā tapēc uzreiz to sajutu. Teicu Oliveram, re, kā nupat notika. Olivers sacīja, must be symbolic. Nopētju, ka tā ir ozollapa, un sāku saukt ozolam piedēvētās simboliskās īpašības -- spēks, izturība, ilgstamība, vīrišķība. Te Olivers saviebās, what's with gendering the trees? Tad mēs sākām spriest par dažādu koku īpašībām, par kļavu dziņu turpināties, par liepu manierīgumu, par priežu atturīgo sarkasmu. Spīdēja saule. Krūmos sēdēja kaķis. Šis rudens ir bezgala skaists.

Mon, Aug. 24th, 2020, 11:42 am

"Bet tas, protams, ir bailīgi - jo - kas tu esi bez šī?
Man ir atbilde - nekas traks."

Fri, Jul. 17th, 2020, 06:04 pm

Es pārāk bieži kliedzu uz Adobes programmām.

Sat, Jun. 20th, 2020, 04:09 pm

Reizēm var palasīt Centrālās statistikas pārvaldes lapu tīri priekam. No shit!

Pasažieru apgrozījums šā gada maijā lidostā “Rīga” samazinājās par 98,6 %, salīdzinot ar 2019. gada maiju.
Pasažieru apgrozījuma kritums no marta līdz maijam skaidrojams ar starptautisko lidojumu atcelšanu, lai ierobežotu COVID-19 vīrusa izplatību.

Sat, Jun. 20th, 2020, 12:14 pm
Vissvarīgākajās ziņās

Puskailajam krišnaītam, kurš īstenībā neesot krišnaīts, bet kādas citas skolas pārstāvis, kuras nosaukumu es neatceros, bet Dzintars Briedis man stāstīja, bet, jūs zināt, tas vienmēr puskailais vīrs, kas arī ziemā brauc puskails ar velosipēdu un kuru es uzzīmēju savā pirmajā animācijas filmiņā, viņam ir jauni šorti oranžo vietā. Pie kam es redzēju divus dažādus, tumši zilus un raibus. Varbūt tas nozīmē jaunu garīguma līmeni.

Thu, Jun. 11th, 2020, 11:46 pm

Āāāā te ir viena rotaļlieta, kas visu laiku runājas. So fucking creepy. Kamēr mēs vēl visā kaudzē uzgājām, kura. Bet neapklust un baterijas iešūtas. Ir pa brīdīm saka la la la kuurcucak āāā a.

Wed, Jun. 10th, 2020, 01:32 pm

Banka piešķīra 90 eur apdrošināšanas kompensāciju par nozagto riteni. Laikam jau labi!

Tue, Jun. 2nd, 2020, 12:43 pm

Izrādās, man jau pagājušās trešdienas rītā bija ziņojums par negatīvu Covid-19 testu e-veselībā. Bet es skatījos pie nosūtījumiem un rezultātiem, nevis ienākošajām ziņām. Pilnīgi veltīgi 3 reizes pārcēlu ārsta vizīti, pilnīgi veltīgi raizējos un vienlaikus pārmetu sev bezatbildību.

Thu, May. 28th, 2020, 10:49 am

Covid testa rezultātu gaidīšana ir īpaša neziņas forma. No vienas puses nekas taču nav mainījies, man nav piemērota karantīna vai parādījušās pazīmes, kas liecinātu, ka esmu slima, viss ir tieši tāpat kā pirms nedēļas, kad es vēl nezināju, ka mani sūtīs uz testu.
No otras puses viss ir pilnīgi citādāk, es tagad atlieku visu nonākšanu cilvēkos līdz brīdim, kad būs zināma atbilde, jo būtu ļoti stulbi aiziet, teiksim, piketā vai nodot tehniku skolā un pēc tam uzzināt, ka esmu slima, un būtu varējusi pagaidīt dienu, to zināt, un neapdraudēt citus.
Rezultātus solīja vakar pēcpusdienā, tagad jau pagājušas 48 stundas, vēl nekādas ziņas. Šī īpašā neziņa.

Tue, May. 26th, 2020, 06:51 pm

Kā jums šķiet, ja man ir slimas plaušas, vai man būtu bīstami nedēļu dzīvot Karostas cietumā Liepājā? Es tur nekad neesmu bijusi.
Rīt es zināšu, vai man nav Covid :) un uz pasākuma laiku gan jau būs skaidrāk, kas man varētu kaist. Bet gan jau es vēl veseļošos.

Sat, Apr. 18th, 2020, 10:21 am

Kā lai es tagad izdaru tā, ka man skan Fionas Apple jaunais albums?

Wed, Apr. 15th, 2020, 11:08 am

666 saslimušie

Fri, Mar. 20th, 2020, 03:03 pm

Vai jums ir kādi pro tips, kā motivēties darbam no mājām un organizēt savu laiku? Man ir grūti noturēt uzmanību uz vienu lietu ilgāk par dažām minūtēm, ja apkārt nav cilvēku, kas dara to pašu un kopēji skaidra rāmja tam, kas šobrīd notiek.

Thu, Mar. 19th, 2020, 09:36 am

Ievēroju daudz pozitīvi karantīnas blakņu. Tempa palēnināśanās, rūpīgāka interese par katru ielā satikto, pēkšņi labestības žesti palīdzēt līdzcilvēkiem. Atturēšanās no jaunu drēbju pirkšanas, māju pārkārtošana, neiešana uz tirgu pēc gaļas. Es domāju, ka viens no simpātiskākajiem scenārijiem, raugoties tālākā nākotnē, būtu koronmēnešana ieviešana katru gadu individuālās psihes un planētas veselībai. Mēs ik gadu pieminētu to, kā vienojāmies mazliet apstāties, pārlasītu Dekameronu un izspēlētu sociālās pašizolācijas rituālus. Būtu dziesmas no balkoniem un bērnības fotogrāfijas, bezmaksas operas un Adobes produkti, Ļevs Manovičs teiktu uzrunu digitālajai tautai.
Ar laiku, protams, tā kļūtu par kārtējo tradīciju bez skaidras jēgas, mūsu karstgalvji mazbērni pārgrieztu acis par to, ka atkal biznesam jāiebremzē Koronas dienās. Bet tradīcija ir tradīcija, un negribīgi viņi iemestu pēdējo lielo iepirkumu ratos paciņu tradicionālo svinību griķu, un ļautos šim mēnesim.

Tikmēr: nu jau velk uz diennakti budisma patērēšanā. Esmu sakārtojusi galvu, tagad mēğinu kārtot dzīvi, ja jūs zinātu, cik ļoti var aizpampt mana seja no raudāšanas, jūs priecātos, ka nav ar mani jātiekas.

Thu, Mar. 12th, 2020, 09:33 pm

Es esmu tik nikna par šo pretīgo vīrusu un šo pretīgo karantīnu un šo pretīgo "ā, ok, ir slikti, bet mēs mākam pārformēties stundu laikā un dīlot ar to, ka jābūt saprātīgiem". Jā, es arī gribu dīlot un gribu būt saprātīga, bet man ir tik daudz dusmu par lietām, ko es tagad nevarēšu darīt, like, zīmēt aktus, skicēt, animēt, fočēt studijā, es saprotu ka tas ir maziski, bet uhhh! Es neredzu iemeslu slēpt dusmas. Es "palikšu mājās, lai izplatītu labiņuma vīrusu", jā kā tad. Man vajag kvalitatīvi izdusmoties vispirms.

Sun, Mar. 1st, 2020, 09:06 pm
Pametot komentāru visu kopīgajā jūrā

Bet rīt taču gads, kopš A. vairs nav ar mums. Tas nav nemaz nav pārsteidzoši, ka šīs dienas te nav gaišas. Šodien skrēju pa parku un sajutu tieši tādu savādu dzidrumu gaisā kā todien, kad bija bēres. Daudz skatījos svešos logos un domāju, cik ļoti gribu pie jums ciemos, raudāt, smieties un gleznot putnus, apskauties un dalīties stāstos, un nez, kad to varēšu.

Sun, Jan. 12th, 2020, 04:56 am

Izgāju ārā! Satiku ļaudis! Iešņaucu klunkuci balzāma, bet tas nekas. Mīlu satikt cilvēkus! Mīlu satikt draugus! Tik daudz skaistu jaunu lietu jūsu dzīvēs! Arī tās lietas, kas šobrīd vēl kvalificējas kā sad. Arī tās ar laiku būs skaistas. Es jūs mīlu!

20 most recent