Mon, Oct. 23rd, 2017, 09:31 am

Sapnī jau atkal pārvācos. Es sapņos pārvācos pārāk bieži! Un nekad ne no tās vietas, kur ievācos pagājušo reizi. Un vienmēr vietās, kas ir augstos augšējos stāvos, dziļos pagrabos, noslēptos pakšos, kur nav puses jumta, bet ievākšanās gaitā parādās jaunas istabas.
Šoreiz svarīgākā lieta, kas tika pārvesta bija sienas zefīru skapis, tas ir tāds skapis, kuru attaisot paveras milzīga, vertikāla zefīru kārbas iekšpuse ar leiliem, pufīgiem zefīriem.

Sat, Oct. 21st, 2017, 03:39 pm
Neurodiversity

Challenging pervasive social norms and stigmas, it frames autism, ADHD/ADD, dyslexia, bipolarity and other neurotypes as a natural human variation rather than a pathology or disorder, and rejects the idea that neurological differences need to be (or can be) cured, as they believe them to be authentic forms of human diversity, self-expression, and being.

Fri, Oct. 20th, 2017, 09:12 pm
Kakēns

Nupat dabūjām mazgāt kaķi jau otro reizi šonedēļ. Pirmā reize bija pēc tam, kad viņš iekrita podā. Otrā reize, tagad, pēc tam, kad viņš ielīda maisā, kur es biju izbērusi kastītes saturu, un krāšņi aplipa ar to. Vēl mēs pagājušonedēļ iegādājāmies jaunu poda birsti, ar noslēgtu augšpusi, jo kaķim patika veco grauzt. Tagad viņš ir atklājis, ka šo var vispirms apgāzt un tad grauzt (tagad ir brīdis miera, iestūmu stūrī, vēl nav atklājis, kā aizbāzt ķepu un tad apgāzt.) Kamēr man slapšēns guļ uz krūtīm, murrā un pārmazgājas, Vilks ir padevies un sauc viņu vienkārši par kakēnu.

Fri, Oct. 6th, 2017, 12:47 am

Ha, atradu lielisku vizuāla humora pavedienu Redditā – misleading thumbnails.
https://www.reddit.com/r/misleadingthumbnails/top/?sort=top&t=all

Sat, Sep. 30th, 2017, 08:01 pm

Tā, man šodien atnāca ziņa, ka esmu izstāvējusi rindu uz Dunu. Es vēl neesmu izlasījusi bēgļu grāmatu, un nepaguvu pat iesākt pirmo lasīšanas pulciņa grāmatu visu to filmu dēļ, bet tagad ir plāns. Šodien vēl Klucis un Māra, ko vajag rakstam, bet tad es atslēgšos uz 2 ned no filmām un pāriešu pilnīgi uz grāmatām un audiogrāmatām. Es pat Haņinu vēl neesmu izlasījusi, lasu tikai teoriju, bet tas jau baigi nebagātina valodu un iztēli, tikai precizē domas.

Tue, Sep. 19th, 2017, 11:40 am

Kopš noskatījos to Masterclass reklāmas rullīti, vairs nevaru ieiete Feisbukā, priekšā Vernera Hercoga seja, un tajā tas skatiens, kas pilnīgi neparprotami pauž "it's disgusting to see how you waste your life in futile discussion and meaningless shenanigans".

Tue, Sep. 19th, 2017, 10:18 am

Sapnī bija jāšķērso dzelzeļš ar daudzām sliedēm, aiz kura atradās mirušo valstība. Es secināju, ka tā izskatās kā vieta Turīnā, kur es no kinomuzeja gāju pēc pusdienu picas, lai gan dzīvē tā vieta Turīnā izskatās citādi. Dzelzceļa šķērsošana bija bīstama, bet ne vilcienu dēļ, tos vispār nemanīja. Toties uzbruka dzelteni pusmuminificējušies taureņu zombiji vidēja suņa izmērā. Šie taureņi varēja izsūkt dzīvību, tāpēc nekādi nedrīkstēja pieļaut, lai viņi piesūcas. Tie bija smagi un dzenot prom birza un drupa, noķēpādami drēbes un rokas.

Sat, Sep. 16th, 2017, 02:21 pm

Neviens no jums man nebija pateicis, ka Liberation day ir izcila filma. Nē, tā nav par režisoru. Tā ir par mākslas līdzekļu varu. Par varu kā mākslu, par iespēju caur izteiksmes līdzekļiem to dekonstruēt.

Wed, Sep. 13th, 2017, 03:08 pm
Mājdzīvnieki

Pētersīļiem podiņā dzīvo gliemezis. To es zināju, viņš atnāca kopā ar tomātiem un es ieliku tur, lai vēlāk iznestu laukā, bet visu laiku aizmirstu. Un vairs jau arī negribās tos pētersīļus. Slienaini. Bet šodien, ravējot zāles stiebrus no podiņiem, kuros nav gliemežu, atklāju pie bazilika slieku.

Sat, Sep. 9th, 2017, 01:38 pm

Dažu dzejnieku dzejas tekstiem cauri dzirdamas garas un nopietnas sarunas ar tēviem. Tādi vārdi, ko šodien vairs ikdienā lieto tikai retais, bet kas piesūkušies ar to vienu, vispareizāko nozīmi, kurā to kādreiz sacījis visapbrīnotākais cilvēks.

Thu, Sep. 7th, 2017, 06:35 pm

Man šķiet ļoti briesmīgi, ka pasaulē, kas pilna ar nejaucībām, ļaunumu, nelabvēlīgu rīcību, cilvēki izvēlas uzbrukt un ņirgāties par tiem, kas, nevienam nedarot pāri, meklē sirsnību, atzinību un savu dīvaiņu loku. Un skaidrs jau it kā, ka globālā laikmeta vispasaules frīku šovā, mēs kars kādam citam esam frīks. Un mums ir savi frīki, kam ir vēl citi frīki. Bet tomēr mani satrauc tas cietsirdības aspekts, kad ņirgājas par cilvēcisko, provocējot arī citus vairīties no cilvēciskuma un nēsāt cinisku masku. Te nu ir jautājums vai tolerance nozīmē tolerēt tolerances trūkumu.

Tue, Aug. 29th, 2017, 12:58 am

Kad Aika filmā skan šūpuļdziesma, nav pārsteidzoši dzirdēt "Aijā, Ancīt, aijā, sātanmiedziņā". Ā, nē? Ā, "Saldā miedziņā." Ok./Still unsure.

Sat, Aug. 26th, 2017, 05:50 pm

Latvijas avīze reportāžā no dobes. Viņi nerunā caur puķēm bet pa tiešo, caur tīteni, un vispār, Hermanis pasaka visu, kā ir, ko tur vēl atkārtot. Feispalm. http://m.la.lv/darzu-ravet-rudeni/

Sat, Aug. 26th, 2017, 01:49 pm

Es tūliņ pagatavošu kanniņu pu erh, aizkūpināšu vīraku un uzvilkšu kleitu. Aiz loga debesis izskatās pēc saulē mirdzošas sudraba bļodas, un pa atvērto logu blakusistabā ienāk rudens smarža. Labs mirklis.

Thu, Aug. 17th, 2017, 04:59 pm
Kurš kuru?

Nelūgti viedokļi pret bezgaumīgiem selfijiem.

Sun, Aug. 6th, 2017, 12:49 pm

Atnācām mājās no ballītes ar jauniešiem, 1. ģimnāzijas absolventiem un vēl skolēniem, un sapnī man bija dārza viesības, kam cauri izgāja daži miruši cilvēki. Tā laikam mans prāts reflektē par vecumu.

Sat, Aug. 5th, 2017, 04:36 pm

"Neuron Greyjoy" būtu labs vārds personāžam izglītojošā raidījumā par smadzeņu darbību.

Fri, Aug. 4th, 2017, 01:07 pm

Sapnī bijām Āfrikā, kādā bijušajā franču kolonijā. Visu laiku lija lietus, un man atkal bija kāzas, uz kurām es biju atnākusi saplēstās kedās, bet, kas sliktāk, dažāda garuma un biezuma zeķēs. Es gribēju aizskriet uz kiosku un nopirkt citas, bet man norādīja, ka kavēju jau pusstundu. Nācās iet, kāda biju. Tad atcerējos, ka man zem dažādajām zeķēm ir vēl daži zeķu slāņi, nuriem apakšējais pat bija vienāds – rozā īszeķītes. Toties pēc tam kompulsīvi grābu drēbes un apavus kaut kādās humpalās otrajā stāvā. Tad atkal biju lejā, atkal, biju nokavējusi kāzu mielastu, bet tas nekas, jo kāzu mielasts notika padomju stila bufetē, un tuklā, baltādainā bufetniece ar krāsotiem matiem izkasīja ekstra lielu porciju frikadeļu zupas no katla apakšas. Bet ap to laiku lietus tecēja caur griestiem. Un salija kartupeļu sacepums. Vecvecāki bezpalīdzīgi stāvēja lietū kā zem dušas, bija jāmēģina viņus izvest sausumā – protams, aizvedu viņus uz pludmali, kur tumšādaini pusaudži ar augstām frizūrām grauza semuškas, viņi rādīja ceļu caur klintīm. Bet viņu franču valoda bija tik ātra un slenga pilna, ka es nebiju droša par norāžu saprašanu. Pēc tam laikam es biju dienvidslāvu sociālisma laika nolaistā hotelī, bet tā kā tomēr Āfrikā, nācās cīnīties ar karstumu, un Vilks man bija uzdāvinājis ventilatoru. Bet istabā jau bija viens ventilators! Abi ventilatori saduroties radīja tādu gaisa plūsmu, ka notika aerodiums.

Mon, Jul. 24th, 2017, 08:19 pm

Negaidīti atklāju, cik pārsteidzoši garšīgs ir gandrīz sasalis plakanais persiks. Tā kā tas ir plakanais persiks, to ir ērti kost, neskatoties uz aukstumu, un garšo kā auglis ir sorberts reizē. Es gan ļoti ceru, ka tie, kas atrodas zemāk kastē, nebūs sasaluši mazliet par daudz.

Sun, Jul. 2nd, 2017, 04:47 pm

Vai Jūrmalā ir kāda jauka vieta, kur palikt, tāda, kas līdzīga Cēsu Malai vai Kaņepei?

20 most recent