Tue, Oct. 22nd, 2019, 09:21 pm
[i]teja:

Šis būs viens no retajiem ieraxtiem par politiku bet šī vakara notikumi tikai vēlreiz apstiprina, ka Lielie Psihopāti nevar noticēt ka parlamentårisms ir īsts - un tāds pats bija Komisijas izgāšanās.

Tue, Oct. 22nd, 2019, 09:14 pm
[i]teja:

Kebabu un tml vienmēr jāėd uz vietas - nevajag nest mājās tās energijas

Tue, Oct. 22nd, 2019, 08:55 pm
[i]dienasgramata:

Tue, Oct. 22nd, 2019, 08:36 pm
[i]honeybee:

- Tu, piemēram, sāktu bez meitenes piekrišanas vākt naudu tam, lai viņu nogalina un sagriež viņas smadzenes gabaliņos, un varbūt no viņas kaut kas paliktu pāri?
- Nu, es uz to paskatītos tā...

Tue, Oct. 22nd, 2019, 04:13 pm
[i]au:

mani patīkami uz priekšu dzen sajūta, ka diennaktī pietrūkst stundu. un es sapratu, kāpēc man tā patīk, kāpēc es vairs neuztraucos par pilnu epastu darbu tad, kad Nekam Nav Laika.
jo - ja nav laika, nav.
iedomājaties? man vajadzēja tikai divus bērnus, lai saprastu, ka - ja nav laika, tad nav. jā, es varu izbrīvēt, jā, es varu saplānot, bet - ja nav ieplānots, tad nav. un vakaros es nestrādāju. un naktīs es nestrādāju. un, hmm, jā, ēm, tas ir tik lieliski!


(gan jau es dziedāšu citu dziesmu dedlaina pakājē, bet ar maziem dedlainiņiem es pagaidām tieku galā šādā maindsetā)

Tue, Oct. 22nd, 2019, 02:47 pm
[i]saccharomyces:

es apņemos šodien laicīgi iet projām no biroja, neatkarīgi no tā, kā būs veicies ar atlikušajiem dienas darbiem

Tue, Oct. 22nd, 2019, 12:53 pm
[i]saccharomyces:

mamma sirena

Tue, Oct. 22nd, 2019, 10:53 am
[i]tvarj: remonta dienasgrāmatas, diena numur viens

vakar manu vannasistabu izplēst uzradās veseli 3 meistari (tas IR ļoti jautri, es zinu, es arī nevarētu turēties pretī un ierastos). to viņi pa pus dienu veiksmīgi arī izdarīja.
es pa to laiku devos misijā uz flīžu veikaliem. sākotnējais it kā veiksmīgais variants ar hansas flīžu tirgu šausmīgi izgāzās. noskatītajai sienas flīzei es nevarēju piemeklēt grīdu, savukārt pieaicinātais pārdevējs tikai ļoti svarīgā tonī noskaitīja sev vienīgo zināmo informāciju par dažādajiem pieejamajiem flīžu izmēriem "nēnu varjauņemt 20uz20, ja, bet tad atkal tur ir tie 40uz40, bet citiem meistariem atkal nepatīk un tad ir vēl tie 25uz25..." un tā trīs reizes uz rinķi. jāsaka, ka oriģinālais jautājums bija par piemērotu krāsu konkrētajai flīzei. nu neko, pablisināju acis, sapratu, ka nebūs, paķēru flīzi un rinķoju pati pa veikalu.
misija izrādījās neiespējamā, arī cits pārdevējs man nespēja palīdzēt.
devos uz tormans flīžu veikalu cēsu ielā (caur kkc paēst austras pusdienas, kuras bija tik garšīgas!) tur es ietrāpīju otrā grāvī, jo tiku pie ļoti nogarlaikojušamies vienīgā pārdevēja pa visu salonu un viņš ar lielu entuziasmu nolasīja man lekciju par flīzēm un to modes tendencēm (bet es nesūdzos, šis tas bija noderīgi) un arī veiksmīgi palīdzēja man izvēlēties komplektu.

pa to laiku meistari bija jautru dziesmiņu dziedot izplēsuši vannasistabu, secinājuši, ka zem grīdas nekas sapuvis izņemot skaidu plāksni nav un drusku nolējuši apakšējos nomniekus (bez tā man liekas neviens remonts nenotiek)

šodien atklājās drusku cita aina, bet par to rīt.

Tue, Oct. 22nd, 2019, 06:57 am
[i]teja:

Jūs mani piekērāt irl esmu klasisks ‘grinning idiot’

Mon, Oct. 21st, 2019, 08:49 pm
[i]lasitajs:

No Cēzara Franka biogrāfijas:

"He informed his father of his intention to marry the lady, and in fact did so on 22 February 1848, the month of the Paris revolt. To get to the church, the party had to climb over the barricades set up by the revolutionaries".

Mon, Oct. 21st, 2019, 08:43 pm
[i]krii:

Šodien atklāju jauna rinovīrusa sezonu - atkal iesnas, kur katra šķava sanes šķībi un ietriec sienā -, kā arī brīnišķo krievu seriālu "Кровавая барыня", īsti piemērotu rudenīgi gotiskām ainavām.

Mon, Oct. 21st, 2019, 02:52 pm
[i]teja:

noklusējuma stāvoklis attiecībās ar sevi ir migla, bet, uz to skatoties daudz kas kļūst redzams, iznirst mēbeļu veidoli.

bezgalīgā apziņa ar sevi spēlē smieklīgas paslēpes, kā kaķis, kurš uzbrūk savai astei.

Mon, Oct. 21st, 2019, 03:28 pm
[i]saccharomyces: dziesmas

kas šodien pavada darbu: apziņa, ka beigu beigās tāpat mēs visi mirsim

Mon, Oct. 21st, 2019, 11:23 am
[i]avralavral:

Oh wow

"Once again I succeeded in denying myself: and the rooster inside me crowed happily. When I am especially strongly he who I am, I succeed in saying that I am not he who I am.”

Peter Handke, Geschichte des Bleistifts

Sun, Oct. 20th, 2019, 11:22 pm
[i]jim: great at adulting

Pienācis rudens, un apcirkņi pildās vasaras veltēm. Kā vislabāk pagatavot, piemēram, ķirbi? Piedāvāju savu iecienīto recepti!

1. Ķirbi sagriež gabaliņos, apkaisa ar garšvielām un dažādām sēkliņām, liek cepeškrāsnī cepties uz 180 grādiem.
2. Pēc 20 minūtēm izņem, vairākus gabaliņus liek uz šķīvja vakariņām. Pārējo ieliek atpakaļ izslēgtajā cepeškrāsnī.
3. Pēc četrām dienām atceras par ķirbi, to izņem no cepeškrāsns, saturu izgāž podā.

Works every time, like a fuckin charm

Sun, Oct. 20th, 2019, 10:02 pm
[i]krii:

Ir ļoti skaists rudens, un man ir mazliet nobrucis taimkods - vairs nesaprotu, kas noticis vakar, kas pirms nedēļas vai divām. Bet ir kaut kas ļoti patīkams un baisi vilinošs tajā maigajā miglā.

Darbā atspērusies ņemos ap lietām, kuras man patīk un aizrauj, līdz ar to novārtā palikusi gūzma visādu nepatīkamu darbu, kuriem ir daudz ciešāks sakars ar manu pienākumu aprakstu un vajadzību atskaitīties pārskata periodā. Pietiekama deva sedatīvu ļauj šo apstākli ignorēt.

Apskatīju Beļcovas izstādi Mākslas muzejā - grandiozu un pārietilpīgu; tā vien šķiet, ka būs jāaiziet vēlvienreiz (vai vairākreiz)un jāpapēta sīkāk.

Pastāstīju mātei, ka uz savu prombūtnes nedēļu (20.-26. novembrī) labprāt evakuētu kaķus pie viņas, bet Ričmondam atrastu citu aukli. Viņa ārkārtīgi aizvainotā tonī paziņoja, ka vēl taču esot dzīva un kustoties, tāpēc ņemšot pie sevis Ričmondu, bet kaķus divreiz dienā iešot barot. Lai cik vilinoši neliktos paklausīt, es tomēr negribu šo iespēju izmantot, jo Ričmonds IR stiprs, bet māte - ne visai. Tāpēc jautājums par voluntieriem, kuri ar mīļu prātu nedēļu auklētu hiperpiemīlīgu un hiperaktīvu stafordšīrieša, bīgla un vēl dažu nezināmu, bet ļoti pievilcīgu šķirņu pārstāvju jaukteni, paliek aktīvs.

Kas vēl tāds neparasts noticis? Ak, jā - Maskavas forštatē, Daugavpils ielā pie Austrumu izpilddirekcijas, sajucis prātā un uzziedējis kastaņkoks. Jau otro nedēļu plaukst zars pēc zara, arī lapas jaunas sadzinis. Kā noprotu, pa vasaru viņu bija nomocījuši kaitēkļi, tādēļ pēc pirmajām salnām šis nolēma atgūt iekavēto. Izskatās, protams, daiļi, kā maijā. Bet vai viņam pietiks spēka nākamā pavasara veģetācijai? Biedri biologi, kāds ir jūsu verdikts?

Sun, Oct. 20th, 2019, 06:19 pm
[i]rasbainieks:

dzīve ir ne tikai elle, bet arī festivāls
tā'n'tā, festivālā ir ieradies vienīgais islandiešu aktieris
atceraties tādu brīnišķīgu kino kā visuma eņģeļus un tīreli (starptautiski laikam gāja ar nosaukumu mēģeņu pilsēta) un par zirgiem un cilvēkiem un auksto gaismu? nu lūk, tajās visās un vēl daudzos desmitos islandiešu filmu ir viens vienīgs aktieris, un beidzot pēc visiem šiem gadiem viņš ir arī atbraucis līdz rīgai
jūtos ļ. lepna, ka zinu vienīgo islandiešu filmu, kurā viņa nav, achievement unlocked
vispār es šo gribēju ierakstīt cibās tā, lai jūs vēl pagūtu atjozt uz to seansu, pēc kura viņš uzstāsies ar q&a, bet diemžēl seanss ir tikko sācies, un tikai tagad manas rokas aizsniedzas līdz cibām
nez, ķeriet ingvaru ielās

Sun, Oct. 20th, 2019, 05:49 pm
[i]mindbound:

Kamēr The Expanse ceturtā sezona vēl nav nonākusi no konveijera, būs jāpārskatās pirmās trīs, lai atsvaidzinātu atmiņu. Tas viennozīmīgi ir labākais sci-fi seriāls, ko jebkad esmu redzējis (un ļoti solīds grāmatu cikls), ļoti iesaku visiem, kam varētu patikt cilvēcīgas un necilvēcīgas problēmas cietā zinātniskajā fantastikā.

Also, ejiet un skatieties Ad Astra. Tā ir filma izteikti ne bez savām vājajām vietām (konkrētāk: viss, kas sižetā saistīts ar Saules sistēmai draudošajām lielajām briesmām, ir klajš un pilnīgs absurds, kas, pie tam, nemaz nav vajadzīgs pašam stāstam), bet, tik un tā, ir viena no divām manis šajā dekādē redzētajām labajām filmām par kosmosā braukšanas tematiku (divarpus, ja laipni izturas pret Interstellar, kur lieliskie melnie caurumi tomēr ne gluži atsvēra sižeta un zinātnes caurumus).

Vēl citās, tikpat nesvarīgās, ziņās, beidzot pamanījos saplēst savas to pašu iepriekšminēto dekādi kalpojušās 5.11 Tactical bikses. Statuss no “neiznīcināmām” tiek pārcelts uz “gandrīz neiznīcināmām”.

Sun, Oct. 20th, 2019, 02:37 pm
[i]hedera: Kaķim zem astes tā jūsu aromterapija

Līdz ar vispārēju tīrības-kārtības procesu, sagribēju mājās arī patīkamāku smaržu, tādēļ iededzu pāris aromātiskās sveces. Nu ko, tagad "patīkami" ož pēc degušām kaķa spalvām, lol.

Sun, Oct. 20th, 2019, 09:10 am
[i]zum posting in [i]t_dzeja:

kā pie Bābeles torņa atvēris privātbodīti
kur vienā tik eksemplārā var dabūt atskaņas trīs -
un četrzilbīgās
tirgo astoņreizdivpadsmitkomāpieci neticams jauktenis
latviešu leišu igauņu poļu vāciešu krievu zviedru
un dāņu asinīm
bet visticamāk pusmēness turx vai karaīms
kā mūžīgais žīds reketieri viņu liek mierā
divreiz tik zūmēts no greizsiržiem grenadieriem
ne allaž savai precei notrāpa cenu par pusvelti
dārgumus atlaiž
bet lētākām atskaņām uzprasa divdesmitdivkārt
pats savācis savu mantu citur uz neatdošanu citur atradis
nevajadzīgu esam
atskaņas tās kuras švīkst riepās kauc bremzēs un bojās
tās kurās karavadoņi zobenus krusto vai baloži gulgo
pie kamīna sēdošam vīram mugura salst
filca čības tam kājās ar malciņu pašvaki
nocenotās atskaņas iekuriem kalpo bet kāds no tām siltums
daudzi viņu jau aizmirsuši izliekas nepazīstam
parādu atdot
viņa franciski šarmanto mēli "skumvisobūvorlez"
bet acis gaišzilas kā zīdainim gluds vaigs tāpatās
pa glāzītei viņš liķieri panašķo
ķeizaram dot to kas ķeizaram pienākas
un gaida nāvi ar superskaistules seju

juris kunnoss

20 most recent