Sun, Nov. 18th, 2018, 07:37 am
[i]hedera:

Vai mēs esam atbildīgi par tiem, kas pie mums pieraduši?

Sun, Nov. 18th, 2018, 12:18 am
[i]honeybee:

Suspiria ir brīnišķīga, tiesa, ļoti optimistiski tendēta filma par izglītību droši vien katrs tajā saskata to, ko nu un tajā brīdī spēj saskatīt.

Sat, Nov. 17th, 2018, 08:33 pm
[i]klusais_okeans:

17. novembris nozīmē, ka vēl tikai mēnesi būšu divdesmitgadniece. Šī doma mani stindzina un skumdina jau vairākus gadus. Zinu, ka muļķīga, zinu, ka smieklīga, jo kas gan vispār ir cipari un tagad viss vēl tikai sāksies, un kopumā viss taču kļūst tikai labāk lielā mērā pateicoties tieši gadu nestajām priekšrocībām, tostarp sevis iepazīšanas pieredzei. Visu to saprotu, bet tas necik nepalīdz sajusties labāk. Iespējams tādēļ, ka tā arī neesmu paspējusi justies "jauna, skaista un traka" (lai gan esmu centusies) un tik daudz kas šķiet nokavēts. Iespējams tādēļ, ka ļoti esmu dzīvojusi ne tā, kā gribētos un (kas traģiskāk) nemaz neesmu apjautusi, kā tieši gribētos. Varbūt tās vienkārši ir neizbēgami skumjas attiecības ar laiku, kuru es spēju redzēt tikai kā pazaudētu.

Sat, Nov. 17th, 2018, 08:36 pm
[i]teja:

sorry, man vēl nav 100 gadi

Sat, Nov. 17th, 2018, 07:26 pm
[i]yeux_glauques posting in [i]uzzinu_pedejais:

pulkveža brieža maksimā tirgo graham's tawny port

Sat, Nov. 17th, 2018, 03:07 pm
[i]likcepure: Konjaka

Frankfurtē mums bija jāpārsēžas lidmašīnā uz Bordo. Starp abiem lidojumiem bija 45 minūtes, un tieši tik nokavējās mūsu pirmā lidmašīna. Bijām spiesti palikt Frankfurtē, bet vismaz mums piešķīra viesnīcas istabu ar vannu un milzīgu gultu, kā arī kuponus ēdienreizēm. Diemžēl abi nokavējām savas uzstāšanās Konjakā, bet tā kā man patīk bezmaksas kuponi un spocīgas viesnīcas, nespēju sajusties pa īstam nelaimīga. Pieņēmu, ka kāds augstāks spēks ir izklausījis manas lūgšanas mistiskā veidā atpelnīt tos vairākus simtus eiro, ko mums nejauši izdevās bezsakarā iztērēt par manu biļeti. Sarēķinot viesnīcas numuriņa un ēdienu izmaksas (plus vēl es vēl iznīcināju vienu alu un Haribo konfekšu paciņu no minimāra), biļete ir atpelnīta. Paldies, likteni!

Konjakā - mazā Francijas pilsētā, kurā notiek literatūras festivāls - mūs sagaidīja jauki piedzīvojumi. Sākumā redzējām, kā policija arestē 1,20m garu vīru, kurš brauca ar motorolleri alkohola reibumā. Pirms tam bijām manījuši viņu bārā, malkojot alu. Vēlāk mums, kafejnīcā dzerot vīnu, piesēdās blakus kāda visnotaļ smalka kundze, kas lūdza aizdot 3 eiro. Es zinu, ka no šī ieraksta jau tāpat var būt radies iespaids, ka esmu liela sīkstule (lai gan tā galīgi nav), tomēr es viņai naudu neiedevu. Pēc tam sieviete palūdza cigareti, kuru viņa veikli ielika mutē otrādi un aizsmēķēja filtru. Viņa lūdza (drīzāk gan jāsaka - pieprasīja) vēl vienu cigareti, bet to es vairs nedevu (jo, atgādināšu, esmu principiāla, nevis sīkstule). Tad šī sieviete pagrāba no pelnu trauka benčiku un eleganti izsmēķēja to. Ejot mājās, mēs uzdūrāmies kautiņam pie diskokluba "Le Vip". Tajā piedalījās aptuveni 50 cilvēku, kuri kopā radīja tādu troksni, it kā pilsētiņā pēkšņi būtu sācies futbola čempionāts, un mēs atrastos stadiona fanu tribīnēs. Policija šoreiz kavējās ierasties, laikam bija aizņemta ar mazo vīru un viņa promilēm. Konjaku aiz apjukuma tā arī nenogaršojām, bet jauno božolē un Lionas desu gan.

Sat, Nov. 17th, 2018, 02:44 pm
[i]teja:

un tomēr mïlestības cełš ir cienīt citam cita ilūzijas.
tàpat kà citi ciena manējàs

Sat, Nov. 17th, 2018, 02:26 pm
[i]teja:

valsts svētku egregors kas izblīdis pa visu redzeslauku ir vajadzīgs kā atsvars pašdestruktīvisma egregoram, kas nosaka ikdienu. viss ir ok.bez valsts svētkiem mēs paši sevi noslīcinātu zemās pašapzinas purvå.

kà redzat iemàcījos vàrdu egregors.

viens lauku cilvèks pa tv vnk teica - latgale uzplauks kad no vinas pazudïs alkohola un kristietības egregors

Sat, Nov. 17th, 2018, 02:10 pm
[i]saccharomyces: svētku diena / intelektuālā revolūcija

šodien vokāla nodarbībā aiz laimes apraudājos, jo beidzot sapratu ļoti svarīgu lietu par vokālajiem reģistriem, ko neviens vokālais pedagogs līdz šim nekādi nebija varējis man sakarīgi izskaidrot, un kur iepriekš bieži vien manas fiziskās sajūtas bija diezgan lielā pretrunā ar to, kā interpretējās pasniedzēju teorētiskie skaidrojumi un kā es sapratu, ko no manis sagaida. un atkal, secinājums - manām sajūtām īstenībā lielā mērā bija taisnība, bet es (un, sekojoši, arī citi) tajās pienācīgi neklausījos gadiem ilgi.

šī mācīšanās pieredze ir ne tikai reāli noderīga zināšanu un prasmju kontekstā, bet regulāri arī dažādos veidos nedaudz terapeitiska, ha.

Sat, Nov. 17th, 2018, 01:23 pm
[i]liene posting in [i]pajautaa:

Gribu šodien pēcpusdienā ar laptopu pasēdēt kaut kur ārpus mājas.
Svarīgi: labs wifi, garšīga kafija, ir vieta auto

Ir kādi ieteikumi?

Sat, Nov. 17th, 2018, 01:29 am
[i]pelnufeja:

Vieni no tiem mirkļiem, kad es izteikti jūtos pamesta viena visā izplatījumā - mirkļi, kad es vienos naktī mēģinu ievilkt pārvalkā segu.

Fri, Nov. 16th, 2018, 11:48 pm
[i]marina_ posting in [i]pajautaa:

jautājums kaķu psiholoģijas zinātājiem. situācija tāda, ka man ar kaķi ir jāpārceļas uz jaunu dzīvesvietu un pēc 18h viņš būs jaunajās mājās uz diennakti jāatstāj viens (turklāt būs jāpiedzīvo 18.nov. salūts). Kā viņam ir labāk- ielikt viņu vienā mazā istabā ar logu, savu mīļāko krēslu un galdu, zem kura palīst, kastīti un ēdienu, vai dot brīvu vaļu pa visu dzīvokli? kurā gadījumā viņam būs mazāks izmisums?

Fri, Nov. 16th, 2018, 08:48 pm
[i]love_hacker posting in [i]pajautaa: ēst 18.novembrī

Hej Cibiņ,


Ģimene spontāni izteikusi velmi valsts svētkos ieturēt pusdienas - pieRīgā ( Juglas, Mežaparka, Upesciema un tai pusē.) Uz centru negrib braukt.

Bet vienīgais, kas nāk prātā ir Cabo.
Ir kādi ieteikumi?


Tencinu jau iepriekš

Fri, Nov. 16th, 2018, 04:45 pm
[i]kinskis: vīnu ziņas

klāt jaunais pažobelē!

Fri, Nov. 16th, 2018, 04:32 pm
[i]feita_kleita posting in [i]pajautaa: no stresa un satraukuma sāp galva....

Iesakiet, cibiņi, kādu foršu vieglu, nestulbu seriālu, lai atpūstos un nedomātu par to, ka no stresa un satraukuma sāp galva.

Paldies.

//

ok, skatīšos, ko IMDb iesaka kā līdzīgos "Altered Carbon", bet ja ir kādas idejas, ierakstiet.

Fri, Nov. 16th, 2018, 03:35 pm
[i]unpy: Dienas prieks.

Fri, Nov. 16th, 2018, 01:48 pm
[i]deloveja_kundze:

šobrīd mans lielākais sapnis ir pavadīt dienu, tusējot ar kaķīšiem mājās, bet man liekas, ka es ātrāk pabeigšu savu promocijas darbu, nekā piedzīvošu šādu netraucētu dienu mājās.

Fri, Nov. 16th, 2018, 11:10 am
[i]unpy: Svētku vērotāja piezīmes.

Tiešām nav nekas pret visu šo jancīgo ņemšanos ap Latvijai 100, šis tas pat tīri labi izklaidē un tiešām nav žēl, ja šogad mākoņos izšaus riktīgi vairāk, nekā citus gadus. Visapkārt, cik var saprast, ir svētku sajūtas pārpilni cilvēki, vispārēja līksme un patriotisms dzirksteļo, valstiskais lepnums plūst, pat brāžas kā sabangota upe un uzticības valstij apliecinājuma rituāli savā dažādībā varētu šokēt pat pašu izsmalcinātāko kultu piekopējus visas cilvēces vēsturē. Man šīs svētku sajūtas nav, nedaudz dziļāk aizdomājos, kamdēļ.

Pats esmu dzimis Latvijas PSR. Mani vecāki ir dzimuši Latvijas PSR, patēvs - Ostlandes reihskomisariātā. No vecvecākiem viens dzimis pirmās Latvijas Republikas laika parlamentārajā iekārtā, viens - autoritārajā režīmā, bet divi - Krievijas impērijas Vitebskas guberņā. Tas viss ir tā mana Latvijai 100, kam par godu būtu jābūt tādai visaptverošai svētku sajūtai. Nu, nav, nesanāk man šo visu aptvert kā kaut ko svinamu.

Vienīgie svētki, kas veltīti pārvaldei un ko vēl varētu saprast, būtu, ja, piemēram, nākamā gada 18. martā svinētu "parlamentārajai demokrātijai 28", bet tas jau pārāk sīki, pragmatiski un klasiskajām reliģiskajām fantāzijām nepiemēroti, bučojamo karogu šim nepašūsi, svētsvinīgu dziesmu nesacerēsi un stulbību par negrozāmo valstsgribu neuzpreambulēsi.

Fri, Nov. 16th, 2018, 10:58 am
[i]dienasgramata:

DELFI. Žurnālu galdiņš nav paredzēts tikai laikrakstiem un žurnāliem, bet uz tā var novietot arī citas lietas. Šajā rakstā vari smelties iedvesmu, ko vēl var likt uz nelielā galdiņa.

20 most recent