Sun, May. 26th, 2019, 11:01 pm
[i]teja:

Nebiju domăjusi ka to teikšu bet z b strādāt ar intuīciju un enerğijām, gribas mazliet pastrădāt ar intelektu

Sun, May. 26th, 2019, 07:50 pm
[i]anonymous:

Šodien puse dienas pa Brīvdabas muzeju. Beigās jau bijām palikuši vienīgie apmeklētāji, pilnīgi vieni, sākām bīties, vai nebūsim ieslēgti. Laikam svētdienas pēcpusdienas ir labākais laiks, kad turp doties.

Sun, May. 26th, 2019, 02:48 pm
[i]krii:

Ā, un šokolādes tāfelīte, ko saņēmu no kādas iecirkņa komisijas priekšsēdētājas, man ap četriem rītā, iespējams, izglāba dzīvību.

Cik jauki, ja amats paredz kaut nelielas korupcijas iespējas!

Sun, May. 26th, 2019, 02:44 pm
[i]krii:

Pēdējo 36 h diēta ir 80% kofeīna, 15% cukura un 5% alkohola.

Mazliet pagulēju un iešu pie mammas. Droši vien dabūšu zupu.

Sun, May. 26th, 2019, 02:38 pm
[i]klusais_okeans:

kā lai sajūtas forša un varoša? Es jau 5 dienas cenšos atvērt un pabeigt vienu ļoti svarīgu tekstu, bet visgrūtākais ir sajusties pietiekami krutai, lai vispār atvērtu un ielūkotos tajā dokumentā. Pēc tam jau aizies kaut kā-dajebkā, bet tas pirmais saņemšanās brīdis ir tik trausli atkarīgs no pašapziņas draiva un šobrīd degvielas nav necik.

Sun, May. 26th, 2019, 09:02 am
[i]honeybee:

Jautājumi, ko neuzdod cilvēkam dienu pirms bakalaura nodošanas: "tev te gadījumā nav drukas kļūda darba nosaukumā?"

Sun, May. 26th, 2019, 03:17 am
[i]sirualsirual:

ar savu klātbūtni nepagodināšu, tomēr pagodināšu ar prombūtni

Sat, May. 25th, 2019, 10:16 pm
[i]usne: Spoiler trauksme!

Troņu spēļu nobeigums iepriecināja, vilki palika ar profitu. Turklāt visas iespējas turpināt, ja uzrodas nauda.

Sat, May. 25th, 2019, 10:11 pm
[i]usne:

Šis beidzot ir freaky! Kā FB zin, ka mani interesē BOX noliktavas un jau labu brīdi gatavojos zvanīt draudzenei par viņas pieredzi un ieteikumiem un skat jau piedāvā pirms skaļi kādam ko prasu.

Sat, May. 25th, 2019, 05:14 pm
[i]vilibaldis:

Gāja labi

Sat, May. 25th, 2019, 11:50 am
[i]unpy: Rindu vērotāja piezīmes.

Ko tur dod?

Fri, May. 24th, 2019, 02:56 pm
[i]jim posting in [i]pajautaa: USG kaķim Rīgā

Kaķu saimnieki, vai kāds var rekomendēt labu klīniku Rīgā, kur veikt sonogrāfijas izmeklējumu kaķim? Man rekomendēja "Kavet", bet pieraksts tur tikai pēc nedēļas, gribētos pamēģināt pierakstīties kaut kur ātrāk. Zvanīt uz dullo gūgles rezultātiem negribas, ja ir iespēja iegūt privātus ieteikumus.

Fri, May. 24th, 2019, 10:20 am
[i]unpy: Par visu uzzinu pēdējais.

Visi zin, ka kirilica ir nosaukta par godu tam Kirilam, kurš kopā ar brāli Metodiju uzblieza alfabētu slāvu skaņu atveidei. Tikai šodien apskatījos, kā tad tas izskatās.

Fri, May. 24th, 2019, 08:53 am
[i]unpy: Vēlēšanu kuslā drudža vērotāja piezīmes.

Nedaudz smīnu katru reizi, kad piepeši kāds no paziņu loka, kurš pats galīgi nav politikā, sociālajos tīklos piepeši svinīgi māj ar galvu un stāsta pats vai tikai pārpublicē citu stāstus par to, ka jāiet vēlēt par katru cenu, jāiet pat tad, ja nav, par ko vēlēt, jāiet zobus sakodušam, jo. Aiz "jo" parasti ir kaut kas par demokrātijas pamatiem, Eiropas vērtībām vai globālo sasilšanu.

Tagad jau par vēlu, taču uz nākamajām EP vēlēšanām, mīļie draugi, ļoti gaidīšu no jums īsu atskaiti - "pavei, iebalsoju to un to, un vēl šito, šo piecu gadu laikā viņi izdarīja, lūk, kādus labus darbus: a); b); c)." Uz šīm vēlēšanām neko tādu neprasu, jo nez vai kāds vispār atcerās, par ko tad balsoja pirms pieciem gadiem, nemaz nerunājot par to, ka būtu kaut drusku pasekojis iebalsoto ievērības cienīgajiem sasniegumiem vispārējās labklājības celšanā.

Ar šo visu nekādā ziņā negribu teikt, ka vēlēt nav jāiet, tikai atgādinu, ka tajā daudz piesauktajā demokrātijā vienlīdz cienījama izvēle ir gan vēlēt par kādu, kas sirdij un varbūt pat saprātam tuvs, gan nevēlēt, ja tādas vēlmes nav.

Fri, May. 24th, 2019, 08:50 am
[i]kautskis posting in [i]uzzinu_pedejais: Nacionālās drošības jautājums

Amurikāņu National Security Agency saviem homoseksuālajiem darbiniekiem septiņdesmitajos pieprasīja iznākt no skapja vismaz savai ģimenei -- vai arī iet strādāt kaut kur citur. Tas tāpēc, lai VDK nevarētu par viņiem tādu kompromatu ievākt.

Fri, May. 24th, 2019, 07:08 am
[i]belmondo: aplidošana

Visi ierodas skaisti. Sievietes ir sapucējušās, kaut Veronika minēja, lai nepucējas. Vienīgās, kas ir paklausījušas viņas teiktajam ir: Šeila - feeling good autore un Nikija - bērnu autore. Nikijai gan ir miroņgalva uz krekliņa, kas, kā vēlāk izrādās, ļoti veiksmīgi iekļaujas interjerā. Es arī esmu sapucējusies, par ko jūtos neērti, bet tikai kādu brīdi. Mums, stāvot vestibilā un gaidot, kad varēsim visi kopā, kā klase, doties uz piecu minūšu attālumā atrodošos atklāšanas vietu, ierodas Gaļina un aizēno visus mūsu pūliņus.
Vakara gaitā mēs, es, tai skaitā, meklēsim un atradīsim iemeslus, kāpēc viņa nav forša: es viņai izteicu komplimentu par to, kā viņa izskatās, bet viņa vienkārši skatījās uz mani un neko neteica; viņa saka, ka Ukraina nav nopietnākā Krievijas problēma; viņa runā tikai ar vīriešiem...Patiesībā vīrieši runā ar viņu. Šeit ir ļoti daudz vīriešu, kas ir visu mūžu audzināti būt uzvarētāji un viņi to dara, apzināti vai neapzināti- aplido šī vakara galveno balvu. Kādā brīdī ierodas milzīgs vīrietis ar savu partneri, maza auguma sievieti, kura ir dusmīga, viņiem acīmredzot ir domstarpības, viņi nokavē oficiālās runas, viņi paēd t.i. viņš paēd, viņa skatās sevī iekšā, vīrietis ar dažiem sasveicinās. Tad viņi izmet mazu loku, neiekļaujot vakara galveno balvu, un pazūd. Aiziet uz viesnīcu bļaustīties un kniebties.
Reičela ir ļoti nozīmīgas izdevniecības pārstāve. Viņa ir ļoti glīta, mazliet nervozi, skaista sieviete. Viņa ir sasniegusi ļoti daudz. Vairāk nekā daļa šai zālē atrodošos vīriešu. Tomēr, mirklī, kad viņa uztraucās par savu vīrieti, kurš drošvien šovakar Gaļinai saka: tell us, what kind of thing are You un pieliecas tuvāk, lai varētu ieelpot zieda smaržu, viņa it kā zaudē pamatu zem kājām un izgaist.
WTF.
visi vārdi ir izdomāti. nekas tāds nenotika.

Fri, May. 24th, 2019, 05:54 am
[i]krii:

Vakardienas Saeimas ārkārtas lēmums par grozījumiem EP vēlēšanu likumā ietver tik brutālus cilvēktiesību aizskārumus, ka es joprojām tam nespēju līdz galam noticēt. Vai tiešām te nav neviena žurnālista, kurš spētu tam pievērst uzmanību - skaļāk par maniem vārgajiem pīkstieniem?!

Thu, May. 23rd, 2019, 10:52 pm
[i]saccharomyces: veiksminiece

neticama veiksme: man šovakar ceļā uz mājām, droši vien kratoties pa bruģi, somā bija atskrūvējusies sambal oelek mērce, bet nebija izlijusi, jo burciņa somā bija novietota vertikāli, turklāt tai visapkārt citas lietas. tostarp dators, kuram šāda asa un eļļaina mērce varētu īpaši nepatikt.

priecājos par veiksmi, iespējams, pat vairāk, nekā satrūkos, pamanot, ka somā brīvi mētājas vāciņš un saprotot, ka mērces burciņa ir vaļā.

Thu, May. 23rd, 2019, 10:50 pm
[i]au:

Āpsim ir zobs, viņš grauž mantiņas un koķetē ar līdzcilvēkiem - tik ļoti izaudzis! strauji iekāpis jaunā pasaules izzinātāja kārtā. (katrs bērns attīstības laiks ir tas pats skaistākais, taču vienmēr ir mazliet žēl, kad kāds beidzas)

/ pirmo trīs mēnešu burvībai gan nestāv līdzi nekas, tie ir mēneši, kuru dēļ gribas bērnus atkal un atkal un atkal.

20 most recent