Sat, Mar. 23rd, 2019, 03:33 pm
[i]laboratorija: Another Season Changes

pacietība

Sat, Mar. 23rd, 2019, 11:43 am
[i]vikuks:

mēģinu iemācīties pamanīt - kas ir tie mikrofaktori situācijās un cilvēkos, kas man var traucē būt pašai sev un likt pēkšņi izpausties savādāk. kaut vai tikai uz īsu periodu. un kurā brīdī es to vispār spēju pamanīt un doties atpakaļ pie sevis

Sat, Mar. 23rd, 2019, 10:20 am
[i]ingmars: vardīti

Pat izglābj vardīti.

Sat, Mar. 23rd, 2019, 10:08 am
[i]vikuks:

Ja mani kādreiz uzaicinātu veidot personālizstādi mms, tad gribētu uztaisīt projektu par feniksiem (tai skaitā putniem).

Sat, Mar. 23rd, 2019, 10:04 am
[i]vikuks:

Mēģinu saprast, vai iespējams izmērīt cik dziļi Purvisa balva un mākslinieki, kas tai tiek nominēti, spodrina azartspēļu imidžu mūsu zemē. Vai tas vispār kaut ko tur ietekmē vai arī tomēr tās ietekmes ir tik minimālās, ka po?

Sat, Mar. 23rd, 2019, 09:13 am
[i]unpy: Gramatikas vērotāja piezīmes.

"Varbūt kada ir pasūtījuši vecmeišu ballītes piederumus"

Sat, Mar. 23rd, 2019, 07:08 am
[i]zivs posting in [i]pajautaa: android appu laika limitētājs

Gugle, protams, ir dāsna, pat tik ļoti, ka neizburties, kas man no tā derēs.
Vajag android appu, kurā var definēt grupu ar appiem (spēlēm), kurai ir kopējs limits, lai kādu arī spēli spēlētu, bet ļauj piekļūt appiem, kurus neiekļauj limitēto sarakstā.
Nu tas ir tā, lai uz visiem mainkraftiem, plāntzombijiem, pabdžī ir piem 1h dienā, bet pie pārējiem appiem var brīvi piekļūt.
Ideāli, ja limitētajā grupā var iekļaut arī atsevišķas weblapas, bet uz to es neceru.
Paldies!

Sat, Mar. 23rd, 2019, 01:35 am
[i]pelnufeja:

- I really want to write. But, you know, when I think that I have to actually, physically do it, it makes me sick.
- I understand, especially, when you yourself already see everything, know, what it looks like and what would happen. But you should gather some empathy towards your readers who can't see in your head.

Sat, Mar. 23rd, 2019, 12:37 am
[i]krii:

Gribēju priecīgi ierakstīt, ka man pat izdevās salabot taimkodu un tas pierāda, ka vismaz dažreiz cilvēki līdz ar vecumu kļūst gudrāki. Tad Ciba man norādīja, ka ieraksti nevar sekot cits citam nepareizā laika secībā, un es biju spiesta manuāli nomainīt ieraksta laiku.

Bet jūs man ticiet, ja!

Sat, Mar. 23rd, 2019, 12:24 am
[i]krii:

Mana datora nobrukušais taimkods rāda jau nākamo dienu, akurāt to dienu, kad es atkal skaitīšos kļuvusi vecāka, un kārtējo reizi nesekmīgi apņemšos kādreiz izaugt par šarmantu, gudru asprātīgu un stilīgu dāmu, kura nepiespiesti flirtē un joko, un visiem, nu, labi, daudziem, patīk, un tad gan es atkal rīkošu viesības, klāšu galdu ar saviem skaistajiem Kuzņecova traukiem, un mēs visi līdz rītausmai dzersim, smiesimies, būsim mazliet ciniski, iesim ārā pīpēt, aprunāsim paziņas un mērīsimies erudīcijas krāniņiem (es labprāt eifēmismu lietojumā būtu dženderneitrāla, tomēr mērīties sievišķajiem orgāniem ir dikti sarežģīti, es pat nezinu, kā to dara, bet tā noteikti nav nekāda viesību spēle), un viesi atkritīs gulēt uz mīkstajām mēbelēm, apsegušies ar mājdzīvnieku nospalvotiem plediem, un izlietne būs leģitīmi pārpildīta traukiem, un jā, nu, būs tak tā dzīve vienreiz tāda, kādai tai jābūt!

Un šodien es impulsīvi-kompulsīvi nopirku kleitu, kuru droši vien nevarēju atļauties, bet viņa bija tik stilīga, ka es biju gatava parādu verdzībai, un tad ar kleitu somiņā es skrēju klausīties akustiskos prozas lasījumus (manā dzīvē pēdējā laikā ir ļoti daudz akustiskas prozas), un atklāju, ka esmu pazaudējusi vienu no pūcīšu auskariem, jo stilīga kleita un skaisti auskari - tad nu būtu par daudz laimes vienas sievietes mūžam. Mazliet pabēdājos un nolēmu atlikušo kādreiz aiznest pie juveliera, lai pārtaisa kulonā.

Ir pavasaris, un ir pilnmēness, un uz naktsgaldiņa vīst mimoza.
Avotu iela izskatās pēc upes gultnes, jo tā kādreiz esot bijusi upes gultne. Upi sauca par Speķupīti. Tā nu es dzīvoju Speķupītes krastā. Iespējams, tas daudz ko izskaidro. Jāatsāk taču skriet un vingrināt vēderpresi.

Ā, un vēl tikko konstatēju, ka man sākuši garšot Sicīlijas vīni ar saldeno rozīņu pēcgaršu. Ceru, ka nākamā stadija nav babulis, kas sūc krējuma liķierus vai ko tamlīdzīgu...

Fri, Mar. 22nd, 2019, 08:58 pm
[i]saccharomyces:

noskaņojums

Fri, Mar. 22nd, 2019, 06:20 pm
[i]pelnufeja:

Šodien noskaidrojām, ka grieķu valodā nē nozīmē jā.

Bet vispār par valodu runājot, man liekas, ka Libre Office ir ideoloģiski angažēts, jo vārdus normativity, heteronormativity, performativity utt. spellčekeris vienmēr pasvītro kā kļūdainus.

Fri, Mar. 22nd, 2019, 06:08 pm
[i]ctulhu: smejos nevaru

personas ``mapats`` reakcija uz maniem komentāriem, citēju:

//Papildināts:
Kā ir rakstīts internetā - Nebaro trolli, tāpēc šī izklaidējošā sarakste un turpmākie lietotāja ctulhu ieraksti šajā sarakstē tiks dzēsti kā tematam nepiederīgi, pat ja būs piederīgi, jo nu nevajag man te viņa problēmu izlādi-izrādi komentāros.

Īsumā: lietotājs ctulhu mani nosauca par nacistu, atbildēju ar homoerotisku brīdinājumu neapkaunot sevi, lietotājs ctulhu turpināja uzvesties kā aizvainota pusaudze un es viņu rupji pasūtīju un beigās uzrakstīju šo papildinajuma penteri.//

kāds nezina kur var dabūt knupīti ar kāškrustu, vajadzētu šai/ šim uzdāvināt

http://klab.lv/users/mapats/239130.html?mode=reply

Fri, Mar. 22nd, 2019, 03:53 pm
[i]ctulhu:

Ja raksta rakstu

un kājas silda kaķis

tad kaķis ir materiāli un metodes vai līdzautors?

Fri, Mar. 22nd, 2019, 11:09 am
[i]saccharomyces:

"does it bring you health, wealth or happiness? if it doesn't, don't do it."

Fri, Mar. 22nd, 2019, 12:41 am
[i]krii:

Banka tik tikko piespieda man atzīt sevi par politiski nenozīmīgu personu.
Īsu mirkli sajutos nedaudz skumja.

Thu, Mar. 21st, 2019, 09:16 pm
[i]mala posting in [i]pajautaa:

Kur Portu ir kāda aleponija vai bolderāja?

Thu, Mar. 21st, 2019, 07:03 pm
[i]usne:

man vaig jēdzīgi apgriezt matus.

Thu, Mar. 21st, 2019, 03:45 pm
[i]honeybee:

Un tad, burtiski 10 minūtes vēlāk, tas pats avots:
"For the implication of resituating anthropological research in the triad of powers that be, researcher and researched may be that, as individual researchers, we can never find an audience to which we can show a ‘true’ face: ‘impression management’ towards both sponsors and people researched will be the only way to continue our existence as (paid and accepted) ethnographers. There is, clearly, a contingent limit to showing what one’s politics is about. Maybe that has been the case all along; maybe anthropologists have always been forced to maintain the secret that, in the end, they can never be completely trusted by anyone, because there are no overarching values to which any of their projected audiences can definitely hold them."
(Pels 2004, 165)

(un es esmu noraudājusies kā bērns)

20 most recent