ar putniem
par putniem
pierakstītās dienas 
21.09.2014 13:27 - Redzēt sevi.
Šodien atbrauks brālēns ņemt masku, pēc nedēļas varēšu piekārt sevi pie sienas un mācīties zīmēt, haha. Būs jokaini. Kādu es sevi ieraudzīšu?

Vakardiena beidzās čomskī un kaķu barošana izvērtās kā garāmejošs iemesls un man atkal bija par maz, tāds čujs, ka jāpaliek, kas vainagojās ar medus liešanu ausīs par to, cik es skaista, "Ko Tu no manis gribi?"- ir muļķīgi gaidīt atbildi- bērnu, precēt, mīlēt, novecot kopā, aizvest uz Portugāli, ha, un tad aiziet mājās pie citas pēc seksa. C'est la vie!

Zīmēt. Visi mani modeļi (izņemot vienu, kurš sapņo manā priekšā stāvēt kails), kuri paši piesakās par tādiem būt, izčākst gaisā kā tabakas dūmi, kuru ievelku savā sāpošajā plaušā. Īd! Lai gan, Tu zini, kur es strādāju, lūk.

Nakšņot paliku vecajās mājās ar mīļotajiem kaķiem, kamēr Sirds laukos. Sapnī piedzīvoju savu cito dzīvi, kuras galvenā personāža masku pēc nedēļas pusotras piekāršu uz skrūvītes pie sienas. Šorīt pamanīju, ka zāļu pietiek tikai divām dienām.
20.09.2014 17:22 - Vīīīns!
Kāds izsaka šo vārdu, vai piedāvā, vai ieraugu un mani pārņem nepārvarams spēks, kurš velk velk pievelk pie pudeles kā tādu žļurbu. Ko darīt? Ko darī? Joga? Meditācija? Anonīmie? Mmmmmm... malciņš vīna un viss atlaiž. Dzīvot ir kļuvis vieglāk. Skatos "Black Books" un redzu atbildi.

20.09.2014 10:02 - .
Dusmiņas par nepadarīto. Šodien uz darbiņu un tad obligātais ģimenes vakars, kuru šobrīd vairs negribas, jo gribas zīmēt. Skaidrs, ka tik daudz vairs vinčikus nesūkšu, lai nesapistu savu brīvdienu.
Naktī atkal uznāca smaga panika- skaļa. Labi, ka ir saldās miega ripiņas, kuras iedarbojas desmit minūtēs un sniedz 6 stundu mieru.

Tuneļcaurumi lieliski dzīst. Papētīju šausmu bildes un skaidrs, ka vairāk par 10mm man nebūs un vienmēr aizvērts, lai netīšām neizrautu.
19.09.2014 17:04 - Pašdziedināšanās!
Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.
19.09.2014 17:01 - Tipiski,
par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.
19.09.2014 02:10 - Varbūt kāds no jums iet,
labprāt pievienotos. 100 gadus nekur neesmu bijusi, bet tik tālu vienai negribas iet,

http://www.melnapiektdiena.lv/events/20092014
19.09.2014 01:13 - Lalala, 5diena!
18.09.2014 16:35 - !
Turpmāk batonus man ausīs spraust būs daudz vieglāk :D
15.09.2014 00:30 - Miers,
doks nav muļķis. Miega ripa ir arī miera ripa.

Varbūt pat žēl, ka to tagad tā uzzināju... uz alko dikt labi atlaiž.
15.09.2014 00:02 - Ja es rīt nepamostos....
lai vai kā, nekad neesmu jokojusi ar sedatīviem, bet šovakar ieripināšu vienu ripiņu miegazāļu uz alko, jo jāguļ nedomājot.
Esmu nogurusi ciest dēļ nepiepildītām mīlestībām, dēļ mūžīgām nebeidzamām vilšanām.

Ja mani pat ģimene nemīl un esmu viņiem tikai kā piedēklis ārkārtas gadījumos, kad vajag aizdot naudu;
Ja mani krāpj jau tad, kad attiecības ti tiko sākušās un liek piedzīvot emocionālu elli;
Ja es mūždien kādam esmu lieka un traucējoša, vai par prastu savā vienkāršajā triviālajā sarežģītumā;
ja nejūties mīlēts un vajadzīgs visu savu līdz šim nodzīvoto dzīvi, kura nebūt nav tik īsa, bet kurā nav bijis ne mirklis bezrūpīgas laimes sajūtas;
tad nekas, ja rīt nepamodīšos.
Man viss ir apnicis.
Vēlos gulēt.
14.09.2014 22:33 - Taro šodien saka to pašu, ko vakar papīrā, tikai nu jau tiešāk, priekš tiem, kas nesaprot ar pirmo x
Nav loves, nav.

Bet nekas, būs laiks koncentrēties uz saviem skilliem, fak. Turklāt, seksu tā vai šā man negribas. Mīļi jauki vārdi- nu tiem vairs neticēšu, nu būšu pieaugusi.

Un labāk būt vienai un (ne)laimīgai, nekā tā kā bija.
14.09.2014 22:13 - Ieķēries kā tāds dadzītis brunčos.
14.09.2014 19:53 - Šodien biju Arsenālā
Gustavu Kluci lūkoties un šis stāsts nebūs par pieviltajām ekspektācijām, jo neko daudz negaidīju, jo Klucis ir tāds, kādu to iedomājos esam. Bet tomēr vēlos pierakstīt sajūtu, kura neatlaidās visu izstādes apmeklējama laiku. Biju vīlusies. Sajutos kā SC priekšvēlēšanu kampaņā. Visa "tā tur" propaganda man traucēja saskatīt formu un darba koncepciju, lai arī ģenialitāte slēpjas vienkāršībā, kura tur nepārprotami atspoguļojās visā savā krāšņumā, man traucēja... traucēja sarkanā krāsa, Ļeņins un kirilica. Ja nebūtu grafiskās arhitektūras konstrukcijās un divu burvīgu akvareļu ("Mākoņi" - negaisa mākonis; "Pļava" ar burvīgi naivām trīs pieneņu pūkām) būtu pagalam un sajutusies kā "dzimtenes nodevēja".
14.09.2014 16:53 - Kamdēļ
vēl joprojām Sirds nevar pārstāt drāzt manas smadzenes? Mūždien jau mūžu aizmirstot vārdus un solījumus, mīļumu un elementāru pieklājību, kas izpaustos žestā būt labam. Tā vietā, lai forši draudzīgi pačillotu man jorojām 100o reizi jāatkārto lietas. Un viss šis skopums!

Ļauj man nostāties pašai uz savām pekām!

Iedvesmas, mūzas... Tu jautā, "kamdēļ Tev šis rāmīts tik pēkšņi?" To Tev nesaprast, nesaprast kā tas ir, kad tev ar pirkstu galiņiem ir pieskārusies iedvesma radīt un pēc Kluča izstādes apmeklējuma uznākusi vēlme pielikt pie sienas savas vecās kolāžas, kuras ne sūda nav sliktākas.

Ir lietas, kuras mēs nekad viens otrā nesapratīsim.

Un es ķērcu kā traka vārna. Jo niknums, jo dusmas, jo nenovērtē manu atbalstu un draudzību, kad kārtējo reizi jāklausās, kā Tu vēlies mīlēties ar citām. Cilvēkam ir jābūt laimīgam. Vai tur vai kas, bet, lūdzu, neliec man skatīties tavā no ļaunuma pret mani sašķiebtajā sejā.
09.09.2014 19:09 - Resnuma cēlonis
ir māka garšīgi gatavot un tad rīt aprīt sarīt pagatavoto.

Šodien pa lētucīti (4 Eur/kg) iepirku gailenes, tad nu tās nomazgā, uzmet uz pannas un tikmēr mazgā svieta pupiņas (arī no tirgus), piebirdina šķipsniņu sāls un karija, kad gatavs- krējumu un franču sinepes. Ēd gardu muti un es prasa vēl!

Tēma- dzeltans.
20.08.2014 16:34 - Jo es nevēlos, ka manis dēļ tālā mežā nomirst kāda laumiņa, bet
iespējams tas nebūtu nemaz tik liels upuris. Ņemot vērā faktu, cik haotiski nesaprotami esmu sākusi rakstīt, Sirds saka, lai labāk izdzēšos. Bet man nepatīk, ja tiek norādīts, ko man darīt.

Biju pārrunās un tas bija forši. Cerams, ka es būšu patikusi un tikšu pieņemta. Nākot mājās Otrajā Elpā sagrābos kaudzi ar grāmatām. Plankumoto sfinksu un Dzimusi brīvībai, kuru iespaidā vēlējos kļūt par vetārstu un braukt uz kādu no Āfrikas dabas rezervātiem. Bet tas, tāpat kā daudz kas cits nepiepildījās, jo nevēlējos tostarp mācīties kā apsēklot govi, lai gan tādā gadījumā par veģetārieti būtu kļuvusi daudz daudz agrāk, pat neskatoties uz briesmīgo šīs nakts murgu, kurā gandrīz apēdu kotleti. Un viskaut ko nevajadzīgu datorlietās. Varētu domāt, ka ar 12 kastēm grāmatu vēl ir par maz pārvākšanās priekšvakaros.

Un tajā mākslas preču veikalā ir mans molberts! Kad tam pieskāros, sajūtot silto koku, es iemīlējos viņā, cerams tas ir abpusēji. Gribu ņemt viņu mājās! Lūdzu, ak mīļais visu frīkaiņu dievs, lūdzu izdari tā, lai es varu viņu ņemt mājās!
18.08.2014 22:00 - Par depresiju.
Tik mokoši sāp mugura, ka nah, ja man kāds piedāvātu kādu nogalināt, ja pēc tam tā man vairs nesāpētu, es to izdarītu.

Varianti?

Es?
18.08.2014 20:41 - Par zupu.
Pirms laika jautāju, kā vārīt zupu no laša un solījos pierakstīt savas interpretācijas piedāvātajās receptēs.
Ko es darīju? Gurmānprāt drošvien izcūkoju labu laša fileju, kas pagrābta ārpusrīgas akcijā lielveikalā, bet zupa bija laba un vienkārša. Iemetu zivs fileju katlā ar kartupeļiem, apceptiem burkāniem un sīpoliem, garšvieliņām un ēdām gardu muti.
Vakar pie Adas ņammāju un slavēju zupu no laša vēderiem, šodien uzvārīju no laša uzkodas. Nesarežģījot dzīvi visu samet katlā un ēd. Uzkodai gan mīnusiņš, ka daudz asaku, bet bija lētāka par vēderiem (akcija).
Ieteikums tiem studentiem, kas pirmo reizi rīvē burkānu apcepšanai, rīvēt to no resnā gala, jo tievo, lai nesarīvētu pirkstus, ir gardi apēst tāpat.

Nez kā būtu, ja tai zupai piekostu grauzdiņu ar zilo sieru?
18.08.2014 18:24 - Tātad, meklēju darbu uz pusslodzi.
Zvana man te no viena mākslas preču veikala, jautā vai vēl aktuāli man, atbidu- jā. Mēs te piezvanīsim vēl vienai meitenei un tad pārzvanīsim precizēt laikus. -Ok.
Pēc 3 minūtēm atzvana, labdien, vai jūs varēsiet trešdien?, fōnā klausos, cikos Tev tā meitene bija, ā, nu tad pl.15. -Ok.

Vispārīgi, jau telefonsarunas fonā dzirdu neorganizētību vai, tipa, "neiedomājies te, mums kaudze, kaudze ar citiem gribētājiem!"

Tik tieša neprofesionalitāte sava darba, atrast darbinieku, organizēšanā mani aizskar.
18.08.2014 17:05 - Visi ziņu portāli par to klusē.
Bet es nē, es izteikšu savu sāpi.
Lietas vienkāršota versija-
atbraucu no ciemošanās pie draudzenes uz Rīgu, gudroju, ko iepirkt rimčikā iekš Origo, kad pie tā ieejas sāku klepot dēļ kodīgās sajūtas kaklā... empātiski man pievienojās vēl 3-4 cilvēki un tad jau 15-20. Kas notiek? Kāds pidars pajokojas un izlaiž ebolas vīrusu mūsu 2014 gada kultūras pilsētā, bet pv par to aizžmiedz acis? Rimčika nolīgtais apsargs atstutēja durvis ar iepirkuma groziem, vēdina. Viss jau ok, bet, kurp veras pv valde, kad viņiem draud ar bumbām, kur veras pv valde, kad stacijas zālē tiek izpūsta nezināmas izcelsmes kodīga gāze? Kāpēc nav nolīgta apsardze, kāpēc nav iebakstītas vēl vairāk, vēl visādākos kaktos novērošanas kameras? pat mikriņā uz Daugmali ir kamera!

Joprojām dzīva esmu, bet ņemot vērā manu ģimenes slimību vēsturi, vakar miru nost.