ar putniem

par putniem

4/17/15 11:09 pm - Par labām sajūtām.

Teicu, neved krūzīti, es nopirku, atved tēju, to aizmirsu. Atveda četras melnas apakštasītes, kuras perfekti der un ideāli izskatās ar manām četrām baltām krūzītēm. Tēju arī.

Gribēju sev mājdzīvnieku. Atradu to zem apputējuša krēsla spilventiņa.

Gribēju dārziņu, kurā 1x gadā iemest ugunī kartupeli. Būs.

Viss ir perfekti!

4/16/15 08:45 pm - Par pēdiņām.

Šodien varonīgi izcīnīju savu dienu neskatoties uz morālām un fiziskām paģirām. Līgums parakstīts. Aizgājām turp, pārsmējāmies līdz piečurātām biksītēm par milzīgo netīrību un nekārtību, kas mums būs jāiztīra, sazvanījām un pieslēdzām gāzes apkures katlu un nācām atpakaļ. 11h uz manām nu vairs ne tik maigajām pēdiņām. Sāp.
Būs nenormāli daudz darba.

4/16/15 01:13 am - Par diskrimināciju.

Tagad populāri izlīst no skapja un cīnīties par savām cilvēka tiesībām, bet ko darīt cilvēkam, kurš neierakstās standartos un ir minoritāte savā neizdošanās aspektā, vai tas, ar ko tu guli un vai esi precējies ir īpašāk par tiem, kuriem nekas no iepriekšminētā nav sanācis, jo nav veicies?

4/15/15 08:46 pm - Par neērtām dusmām.

Tik labi, ka šobrīd pieejams telefons, kurš ir piwtiekami neērts, lai tagad te izplūstu savās dusmās par pieviltām ekspektācijām. Domājams, abpusējām.

Es neesmu tik bezpalīdzīgi padevīga kā tika domājis.
Viņš nav mans apburtais princis.

4/15/15 07:27 pm - Par taro.

Izvilku taro kārti. Sabēdājos. Šī kārts saka, ka mīlestība ir beigusies. Pēdējā teikumā gan apsola, ka vēl uzplauks cita. Tas mierinājumam. Ak, mēs, smieklīgās burves, kuras nu jau no gultas nekāps laukā pirms neizvilks kārti, kura solīs labu. Vismaz, tik labu, cik sola Adas izvilktā par Āgenskalnu.

Vēlos sev mūžam rozā brilles!

Jo tagad jūtos tik ļoti vīlusies (gluži kā taro skaidrojumā). Mājās sēdošs vīrietis neieviešs drošības sajūtu un traucē man darīt savus rokdarbus. Sliktākais tas, ka šķiet, ka viņš pat pirkstiņu nevēlas pakustināt, lai mani "pārceltu" uz jaunajām mājām un "jaunajās mājās" palīdzētu kaut kādos nebūt vīriešu darbos. Un lai! Mums turpat pirmajā stāvā dzīvo vīrietis, kurš ir pārvaldnieka nolīgts "vīriešu darbiem". Saka, neskati vīru pēc cepures. Pēc rokām arī nevajag skatīt. Kādreiz skatīju pēc sejas, jo, ja nu kas, tad vismaz seja skaista, kurā papriecēt acis. Turpmāk būs jāskata pēc dzimumorgāna un mākas to pielietot, jo ja viss pārējais slikti, tad vismaz tas, lai ir līdz ārprātam labi un ja centīgs šajā jomā, jādomā, ka būs centīgs arī pārējās.

Ar labām domām par centīgiem vīriešiem, šodien no jums atvados (cerams, lūdzu lūdzu, jā).

Un laikam jau nekas nevar būt labāks par seksu zem zālītes, kurš, ak vai, arī centības neesamības dēļ man jau otro reizi gāja secen. Fui! Es varu būt ļoti laba sieva, ja man ir ļoti labs vīrs. Tā kā nav otrā, šodien eju pīpēt un dzert. Rīt sāksies jaunā skaistā dzīve! Taro arī to apstiprina.

4/15/15 06:23 pm - Par nākotni.

Uz pelēkas pelēkas ielas, pelēkā pelēkā mājā, pie pelēka pelēka galda sēž pelēka pelēka sievietīte un šuj pelēkus pelēkus rotaļu lāčus, brīžos, kad nešuj, pelēkā pelēkā sievietīte velk pelēkas pelēkas svītras uz audekla, un brīžos, kad nevelk, aiz pelēkiem pelēkiem aizkariem pelēka pelēka sievietīte pūš ausīs krāsainus krāsainus ziepju burbuļus, kuri it kā mazliet kož acīs, it kā nekož un viss šķiet it kā laimīgs, it kā nelaimīgs.

4/14/15 05:30 pm - Trrrr.... Āgenskalns.

Šķiet šodien arī būs jāieripina sevī kāda benzīna ripiņa pret paniku.

Vakar neskatoties uz to, ka abas bijām pietiekami tizlas, lai nokavētu savus transporta līdzekļus nokļūšanai no punkta A līdz punktam B, viss izdevās lieliski un pat nekavējām. Apskatījāmies divus dzīvoklīšus vienā mājā. Izvēlējāmies tumšāku, bet lielāku par manuprāt ļoti pieņemamu cenu, ja salīdzina ar pārējiem piedāvājumiem, kuri ir sliktākā stāvoklī un dārgāki. Milzīgs pluss ir tas, ka visa māja pieder vienam saimniekam un ir gāzes apkure ar izlīdzināto maksājumu. Ceturtdien ejam parakstīt līgumu un līdz ceturtdienai man būs milzīga panika.
Ir saprotams, ka tas viss biedē. Mani tas viss nepārprotami biedē! Būs jāsāk dzīvot! Un nevar nekas noiet greizi, kad viss norit tik viegli. Izdomājām un ir variants! Tas parasti nenotiek tik raiti.

4/13/15 01:08 am - Par būšanu.

"neesam sliekas, kuras pārrautas turpina dzīvot."
(c)Ada
Tags:

4/12/15 11:15 pm - Sporta zāle.

Biju uz Ārgaļa izstādi.
Ļoti noguru.

Patika 1970 gadu daiļrade.

4/12/15 01:54 am - Par polārajām mitrenēm.

Metu acis uz citu mājokli. Mēģināšu Daugavas kreiso krastu. Līdz ziemai jāatrod, jo es nespēšu, es neesmu polārā mitrene, man šeit ir par aukstu un tumšu. Fotosintēze nenotiek, endorfīni neražojas, asinis nesasilst.
Meh.

4/10/15 10:40 pm - Un tā kā skriet nedrīkst

gaidu nūjas. Tas lai neko jocīgu par mani nepadomā, ja vienkārši riņķošu ar Ziedoņdārzu. Redz, viņa nūjo, nevis jūk prātā pa riņķi. (Vismaz veselīgāk un ekonomiskāk par 5 h pastaigu Rīgas ielās gar veikalu skatlogiem un kapiem.)
Tags:

4/10/15 10:35 pm - Klausījos Epifānijas (paldies Ada). Tikmēr fonā...

ārdīju plīša lāci. Mācos būt. Būt tā, lai neviens netraucē.

Viņā ir tik pat garīguma, cik manī iecietības.

4/10/15 12:27 am - Tā jau drošvien ir...

tik daudz taukus grūti mīlēt, tik daudz taukiem grūti pieskarties, pretīgi un tā. Kāda tur mīlestība un dvēseles skaistums? Kādas muļķības?

Drastiska diēta un bieza āda, lai tā skaistā dvēsele saglabājas nesadauzīta un varbūt tikai tad būsi vīrieša uzmanības vērta, jo vairs nedosi vīrietim ne miesu, ne garu. Lepnums. Tas iespējams nav sliktākais no grēkiem.

4/9/15 01:26 am - Lūk,

Adai viss besī un man arī besī. Pašām sevis besījam. Bet

tauki ir ietekmējami. Mēs nevaram ietekmēt savu prātu, seju, bet taukus gan.

Un

vīrietim ir jānes sevī cieņa. Lai cik zemu histērijā kristu sieviete, apvainojot un pazemojot vīrieti, sieviete mīlēs un cienīs tikai to vīrieti, kurš tur savu cieņu pret sievieti viņu nepazemojot un neapvainojot.

Tā tas ir.

4/8/15 12:56 am - Bez gudrības.

Runā, ka gudrākais piekāpjas, paklusē, bet mēs brēcam savu brēcamo adžigārni, kurš kuru.

4/7/15 06:09 pm - EX dzeltenā trīstūrī.

Kā cilvēks var iedomāties, ka zin kaut ko labāk par otru cilvēku? Ej skriet! Ej ieskrieties! Neviens cits kā es pati nezinās labāk kas man ir labs un kas nē, jo neviens cits nejūt to ko jūtu, kā jūtu, kā jūtos un kāpēc! Tracina! Tracina visi šitie lielie gudrinieki, kuri paši sevi sajust lāgā nevar.

4/7/15 01:24 pm - Kas pie vella?

Pēc ilgstošas gaļas neēšanas perioda, pusotru mēnesi paēdu un tagad jūtos slikti. Tik liels baiļu, izmisuma un nāves koncentrāts vēl nav justs.

Kad nav centības pret mani, nejūtu nepieciešamību būt laba.

Skatos īres sludinājumus un nespēju saprast, kādā ilūziju pasaulē viņi dzīvo, lai uzskrūvētu tik neadekvātas cenas? Ar vien vairāk gribas prom no lv.

4/5/15 08:25 pm - Ar visu šo spocību palaista garām kaķurdiena?Skumstu bez saviem kaķiem.
Tags: ,

4/5/15 08:19 pm - Ko es patiešām vēlos?

Ko?
KO?

4/4/15 01:40 am - Par atraugām.

Esmu fons.

Bija sasodīti labskonceps "kāpēc". Aizmirsu. Bet būtība paliek, esmu fons.
Rezonance, jūsu visu vibrāciju siena no kuras...
Dievs dod izlasīt tikdaudzgrāmatu, cik mannepieciešams, lai dziļāk, dziļāk, dziļi.
Powered by Sviesta Ciba