ar putniem
par putniem
pierakstītās dienas 
23.10.2014 21:38 - Vārgs pīkstieniņš,
bet pat neskatoties uz to, ka ir tik grūti būt, jo pietrūkst drosmes un vēlēšanās, tomēr prieks par to, ka esmu, aug. Tas tiek novērtēts. Un tas nekas, ka citi tavā vietā piepilda sapņus, citi uzdrošinās būt nepazemoti, uzdrošinās ticēt, mīlēt un paļauties piedzīvojuma veiksmei. Tie citi uzdrošinās riskēt, kamēr manis pašas risks aprobežas tikai ar iziet vai neiziet no savas istabas, parunāt, vai labāk nemaz nerunāt ar šo svešo cilvēku. Kas mani ir tik ļoti nobiedējis?
Kas mani ir tik ļoti nobiedējis, ka esmu emocionāli paralizēta dzīvei?

Un tad ir brīži, kuri sajaucas ar sliktiem sapņiem. Vairs nešķiet reāli.

Bet Sirds? Sirds. Viņam ir cita, no manas pavisam atšķirīga pasaule. Mums nav lemts saprasties.
21.10.2014 20:58 - Jack Kerouac
"I saw that my life was a vast glowing empty page and I could do anything I wanted."
21.10.2014 11:30 - Pirmsdzimšanas dienas depresija.
Dēļ ad šogad ir vieglāk, bet jūtu, jau divas dienas kā klāt. Izmisums pieaug un vēlme visu mainīt. Skriet, grābt, kaut ko paspēt! Bet tas tikai domās. Realitātē nav spēka izlīst no gultas.
Šobrīd šķiet, ka vēlos prom no centra. Dzīvot Āgenskalnā. Mājiņā ar dārzu, kurā ganītos kaķi, bēbis un mani nepiepildītie sapņi.

Varbūt nākošais gads būs veiksmīgs un mēs satiksimies?
20.10.2014 21:01 - Neesmu laba.
Nevienā jomā. Šodien visu dienu vemju, tik ļoti lielu iespaidu atstāj pret mani Dī. Atļāvos atcelt tikšanos, kas būtu izvērtusies katastrofā, jo kādas gan izstādes pēc pl.17? Turklāt jutos slikti, lai vēl iespringtu par pielāgošanos un vilktos turp, kur kāds vēlas. Bet ne pietiekami, lai nepaceltu otu, dēļ kā tagad man pāri veļas apvainojumu lavīna. Man kļūst slikti un to visu vemju ārā. Varbūt viņai taisnība un man patiešām jāiet ārstēties? Nervu nekādu.

Un pārdevēja arī es nekāda.
20.10.2014 09:34 - 2+2=5?
Vitai šķiet, ka man vajadzīgi matemātikas nevis angļu valodas kursiņi, jo ir nepareizs priekštats mēra sajūtai. Kad ballītes vidū uznāk milzīgās skumjas par to, ka nav, ko mīlēt un tādēļ sagribās mājās pie kaķiem un Sirds es, kā jau pieaugušam cilvēkam pieklājas aizeju pēc vēl vienas vīna glāzes. Cerams, ka man karmiski pienākošies smirdīgo kociņu limits ir izsmelts un mierīgu sirdi varēšu turpināt tikt no šī ļaunuma vaļā.

Turpinājumā neteikšu neko jaunu- negribu uz darbu.
18.10.2014 00:12 - Nav glābiņa!
Čin čin! :)
16.10.2014 23:18 - Kāpēc es negribēšu jaunu telefonu.
Nepagāja ne pusotrs mēnesis un savu telefonu šodien atguvu no garantijas remonta. Mīnuss ir tāds, ka pārinstalētu. Drošvien domāja, ka tādā veidā ātri un vienkārši atrisinās problēmas. Lūk. Tagad ir nenormāli liels slinkums un nevēlēšanās viņu no jauna pielāgot sev, instalēt nepieciešamās programmas un salauzt programmu, kura neļauj fotoaparātam noņemt skaņu. Visa mūzikas izlase. Meh... slinkums. Iešu lasīt grāmatu un visu šo nogrūdīšu uz Sirds pleciem.

Tagad esmu par pāris vingrojumiem un knifiņiem vēl bagātāka. Ir super sajūta just kā tava atrofēta muguras puse sāk strādāt, vienlaicīgi noņemot sasprindzinājumu otrai. Turklāt puse ir izdarāma arī ik pa laikam atceroties darbā kā, ai, starp citu es tagad izdarīšu tā! Ir super un galvenais, ka reāli, pagājušajā nedēļā sāpes samazinājās. Lai arī tikai nedaudz, bet tomēr. Un grīdas uzkopšanā man esot vai nu jārāpo (kas šķiet nereāli darba vietā), vai tikai un vienīgi ar ortrozi (korseti). Nākošais seanss pēc divām nedēļām.

Nograuzu porciju ar puķkāpostiem, gribas ēst, gribu šokolādi, kuras man nav, jo esmu nolēmusi, ja šokolāde, tad tikai visdārgākā un ekskluzīvākā, nav ko rīt nekvalitatīvus produktus, īpaši, ja tie no cukura (urā, esmu glābta! Tas lika atcerēties par jēlo brūno cukuru virtuvē, jes!)

Vakar noskatījos Autómata. Patika, man ļoti patīk fantastika, bet bija sajūta, ka kaut kā pietrūkst. Robots, kurš izsaka filozofisku apceri par tēmu, kas mēs esam?, ok, forši. Un tas, kādā manierē tiek attēlota cilvēku vardarbība. Bet gribās kaut ko jaunu. vēl nebijušu.
15.10.2014 17:50 - Nevar,
nu nevar negaršot vīns, vells.

Šovakar melnajai krāsai jaukšu klāt metālisku sudraba pūderi un alkīdu. Lūkos, kas sanāks. Un jāpabeidz. Gribās jau sākt kaut ko jaunu.
14.10.2014 22:51 - Mjā,
kā iepazīt cilvēku? Sākot ar viņu kopā dzīvot, dzīvot vienā dzīvoklī, doties ilgā ceļojumā. Viss uz delnas! Gan savi, gan citu baļķi. Visriebīgākā izrādās tieši Eve, jo viss ir meli. Kaimiņš Jānis joprojām domā, ka viņa ir veģetāriete, pfff... un visi tie neesošie draugi, vai notikumi, bāhhhkjķj.
13.10.2014 22:53 - Par bezjēdzīgo.
Vai bezjēdzīgais kļūst jēdzīgs, kad to dara divi kopā un no sirds?
13.10.2014 21:46 - Ieteikums no klienta.
Reakcija diezgan meh, kad iesaiņoju kartiņu kaut kādā nebūt maisiņā. Nekad pirms tam nebiju aizdomājusies par iepakojumu. "Lieta, par kuru piedomāt biznesā!" jā, tikai es to pat par biznesu neuztvēru. Pārdot 3 kartiņas mēnesī. Bet, ja klients vēlas, klients gūst- no rītdienas būs ok arī ar iesaiņojumu (kuru tā vai šā pēc tam atvērs un izmetīs). Un kas zin, nāk ziemassvētki un varbūt mana vienkāršība pavelkas un tad varēšu sapirkt visiem skaistas dāvanas?

Sirds jautā, ko es ēdīšot (jo naudu iztikai man nedos) pie visiem maniem "dāvanas" un puķupods par 10 eur? Ēdīšu krizantēmu, kuru šodien par 1,49 nopirku rimčikā, baltu. Tagad skaista baltā puķupodā. Vēl ir balti krokusi un balti īrisi, kuri jāiedabon zemē. Būs balta ziema. Bet ko ēst? Par to es domāšu rīt! Jo tagad, pieeju klāt ziediem un iesmaržoju sevī rudeni. Ar to kādam eksistences brīdim pietiek, lai sajustos laimīgs.
13.10.2014 20:22 - Vai var nopirkt prieku?
Var!
Sapakoju dāvanas Beai vārda dienā, kura būs gan tikai pēc 2 nedēļām, bet šoreiz es neiedomājami laicīgi, ha. Un tagad ir liels prieks par sarūpēto- rozā A3 mapi, papīru, krāsām, otām, pasteļiem, zīmuļiem un flomiem ar kuriem piebēru pilnu lančboksu ar vali, trakajās dienās nopirktām bērnu smaržām un skaistu pelēku jaciņu! Un tad, kad pēc divām nedēļām Bea to visu pakos ārā, mans prieks būs atkārtots. Protams, kā jau priekš liela cilvēka (9 gadi) tiks sarūpēta arī kabatas naudiņa, bet tas man jau vairs nešķiet tik krāsaini (ja vien rocība ļautu ielikt aploksnītē euro krāsu paleti!).

Un ir ļoti liela vēlme viskaut ko gādāt un rūpēt priekš Beas, iepriecināt ar dāvanām, jo savādāk diez ko palīdzēt es nevaru, bet izdomāšu kā saorganizēt iespēju paciemoties kādu dieniņu pie manis un nosponsorēt kaut vai tikai vienu nodarbību pie mākslinieka bērniem, ja pavērtos iespēja ar kādu dalīt 4x mēnesī uz pusēm (sanāktu 2x mēnesī = 9eur), būtu lieliski, jo katru sestdienu no Jūrmalas izbraukāt nebūtu iespējams.
12.10.2014 19:35 - Pie reizes,
ja jau, tad jau!
Kur cilvēku starpā ir pazudusi veselīga komunikācija?
12.10.2014 19:29 - Nu, kas tā par modi?
Pēc lietošanas atstāt savas privātās bildes ierīcēs?
Jau mēnesi lietoju savu veco Nokiu, kamēr jaunā garantijas remontā un tikai tagad atklāju, ar nelielu apjukumu ieraugot Braitonu telefonā, kurš tak drošvien man nebija līdzi!, nu bet fak! Kas tā par modi atstāt savu privāto dzīvi ierīcē, kuru esi aizņēmies? Tipa, skat, mans bijušais, cik es forši dzīvoju bez Tevis? Par to, ka viņš bija iedevis manu telefonu bijušajai, vispār trūkst vārdu, bet tas tā... nu jau es arī bijusī, haha.

Tiem, kas pārprot, man protams ir "grūti" iedot lietošanā savas lietas, bet ja nu tā gadās, tad tomēr lūgums būtu neatstāt tur sevi, nemaz nepieminot gadījumu par aizmirstām apakšbiksītēm zem gultas!
12.10.2014 18:39 - Vizualizējam bosu vai riebīgo kolēģi, jeh!
Vai jūs zinājāt, ka kariņu var uzspēlēt ne tikai mājās pie sava datora, bet arī, piemēram, kā pagājušajā piektdienā Matīsa pagrabos? Airsofts jeb ratwars iekš streelnieks elvē. Baisi! Vai tiešām mums nāksies piedzīvot pēdējo karu cilvēces vēsturē? (Tad gan būtu labāk, ja zinātu kā apieties ar šauteni, pankūka) Man tas viss uzdzen šermuļus un vēlēšanos bēgt uz visvientuļāko (cilvēkveidīgo ziņā) planētas salu vai starpgalaktisku kosmosa kuģi.

Sauklis- lieliska iespēja, lai nolaistu tvaiku pēc saspringtām un garām darba nedēļas dienām!
12.10.2014 17:10 - Absolūta raksturu nesaderība- valoda.
Neizprotu, kurā smadzeņu vielmaiņas posmā ir šī nenormālā, spītīgā sava un tikai sava viedokļa uzskatīšana par pareizu un pārējo, atšķirīgo, par stulbu. Piemēram, situācija ir šāda- es vēlos kādu filmu, palūdzu to lejupielādēt, bet strīds sākas brīdī, kurā atsakos šo filmu skatīties, turklāt vienatnē, oriģinālvalodā, kas ir japāņu ar angļu sub, bet uzrunātu angļu valodā ar angļu sub. Un es neizprotu, kāpēc tik ļoti jāuzspiež otram savs viedoklis. Man nav iebildumu par viņa izvēlēm, kas attiecas uz viņu pašu, cenšos pieņemt un saprast, un loģiski, ka gaidu, lai arī es tiktu pieņemta ar savu viedokli, nevis apsaukāta par stulbu, lai vācoties prom un tamlīdzīgi, dzīvokļa atslēgas atgriežot un galdiņu pārstiepjoties pašai, tikai tāpēc, ka esmu vienīgā, nu jau no bijušās ģimenes, kura uzdrošinās iebilst, turklāt vēl to darot pietiekami skaļi.
Drošvien nesaprotami visu izklāstu, jo nespēju saprast, kādēļ šis sīkums un tamlīdzīgi sīkumi, ir tik absolūti.
Jā, protams, miera labad, kā gudrai sievietei pieklātos, būtu piekrist un filmu vēlāk lejuplādēt pašai (ko tā vai tā tagad būs jādara), bet tad tā sanāk kaut kāda mānīšanās. Attiecībās nav vietas meliem, jebkādiem.

P.s. vairs netikšu pie sava mīļotā Neo un dumiķīša Īzaka, kurš regulāri saskrāpē man muguru.
12.10.2014 11:04 - Un viss atklājas...
Par manu draudzenīti Evi. Pirmkārt jau dzīvojot vienai otrai aiz sienas ir skaidri redzams, ka visiem, kas man gadiem teikuši, ka Eve nav man draudzene, izrādās taisnība. Mēs esam paziņas. Otrkārt, tā pat kā viņas veģetārisms bija feiks, arī homoseksualitāte ir feiks. Kā cilvēks tik ļoti spēj melot? Lai gan, ja viņa melo par sīkumiem, nav brīnums, ka melos arī par nopietnām lietām. Kā tā var dzīvot?
11.10.2014 21:53 - Suņa nagla, mieža grauds
šī feissgrāmata, nekas cits, vairāk vai mazāk nav.
Šovakar iedūra acī ģimenes idille, kura savā jaunajā mājā uz riteņiem atvaļinājumā ceļo uz Horvātiju un Itāliju.
Es arī gribu māju uz riteņiem! Varētu pat iztikt bez bērniem, galvenais, lai tiesības un eiro benzīnam vai uz ko tā darbojas. Tā ģimenīte vispār dur acīs ļoti, vēl vairāk, jo "sieva resna" un "vīrs ruds".
Bet abstrahējoties no negatīvā, tāda māja uz riteņiem ilgtermiņā ļoti atmaksājas, transports (šoferis) + hotelis... to visu pareizinot uz 4 vai 5. Galvenais, lai māja nesalūzt. Lūk mans "american dream"! Z.D. šodien kanālā 24 kaut kāds tur (tv ikdienā neskatos, tikai ciemos) teica, mēs nenovērtējam savu brīvību izteikties. Nez, varbūt tāpēc, ka ar muldēšanu laimīgāks nekļūst.
11.10.2014 20:19 - Labs ķēriens!
Jelgavas humpīšos tikām pie "Scrabble" vēl neatvērta, neizplēsta no plēves, angļu valodā gan, bet Sirds sajūsmā un "Pictionary" spēlētu kādus 4us gājienus par ko liecina blociņš ar zīmējumiem, bet kartiņas ir visas, saskaitīju (301), kauliņi arī un zīmuļi pavisam nenolietoti. Pat iespējams, ka kaste bik saplēsta jau šeit esot, jo kādam ar uz vāka esošo lieliski izskaidrojošo bildi (4 cilvēki izzvēlušies uz koka grīdas smejas, malko vīnu un spēlē spēli) nepietika.
Tagad nepacietīgi gaidīšu, kad var saorganizēties uz kādu vīnapictionary pārtiju.
08.10.2014 22:58 - Un
telefoniņš jau mēnesi kā garantijas remontā, b*.