ar putniem

par putniem

11/25/15 01:58 pm - Tiešām ceru, ka neskatīšos šo seriālu atkārtoti vēl un vēl..

11/25/15 04:44 am - Par baletu.

Flesh and Bone.

Gulēt nevar, kamēr viss nav redzēts, nemaz nepieminot, ka pie sezonas pēdējās sērijas arī pačurāt nevar aiziet.

Ja patika "Black Swan", patiks.

11/25/15 12:45 am - single girls

11/23/15 06:42 pm - "You don't choose a Life. You live one."

Iedvesmai un "info" par Santjāgo ceļu - The Way.

Filma švaka, pie tam 3-5 vietās apraudājos (šodien esmu vāja garā), bet virspusīgi parāda kas un kā tas viss ir, bez sentimentalitātes pret dabas skaistumu un dao izpušķošanas aiz kadra atstājot tulznas un smirdēšanu.
Tags: ,

11/23/15 05:14 pm - Pusmūža krīzes ceļš.

Rokā ietetovēts - "Ticība. Drosme. Mīlestība." Taču dzīvē nekā no tā nav un ar spēju redzēt skaistumu vairs nepietiek, kad pamatā stāv trīs pasaulveci bruņurupuči - šaubas, bailes (gļēvums) un vientulība. Aizmiršanos vairs nesniedz bohēma, bezrūpība, paviršas seksuālas attiecības. Mazās cerību saknītes ar katru dienu kļūst ar vien sausākas un sausākas līdz kļūšu bezjūtīga, sažuvušu sirdi, bez mīlestības, jo nav ticības.

Tāpēc es iešu Jan Jean pied de port!

Sazinājos ar Maijiņu, sarunājām decembrī tikties uz tasīti tējas (šobrīd viņa dzīvo Norvēģijā). Atsūtīja mazu ieteikumu sarakstiņu. Jāiepērk ērtas lietas, jāiekrāj nauda albergue(-iem) un pārtikai. Gatavošos fiziski (fizioterapija un Sigulda treniņiem). Diezvai tas būs 2016. gada aprilis, maijs. Varbūt augusts, septembris. ("Septembris iespējams lietaināks, bet joprojām silts Bet tad vīnogu lauki ir pilni ar ogām, ne tikai stublājiem") ("Nesezonā" mazāk piligrimu.) Ja kāds vēlas pievienoties, droši un gatavosimies kopā - tempa pārgājieni pa kalnainākām Lv pārgājienu takām.
Mana izpratne par ceļu ir iluzioniska. Sabēdājos, ka jālido uz Spāniju (man ļoti bail lidot) un tad sāk tos 800 km iet.. biju iedomājusies ceļu sākt aiz Polijas robežas un tad līdz Portugālei. Nezinu.. (Tādēļ būtu nepieciešams domubiedrs līdzgājējs) Nav miera vairs dzīvot kā līdz šim!

Jautāju par suni. Jā, tas apgrūtinātu (jāstiepj līdzi telts, jo ar suni istabiņā nakšņot nelaidīs), bet viens puisis no Lietuvas ir gājis ar kaķi ("bet viņam bija veseli rati līdzi ar visādām mantām.. riktīgs outdornieks"). Un viens pusmūža pāris gājis no Somijas! (Tas par to lidošanu.. nav jālido.. meklētājs izmeta arī kaut kādu tv neta rakstu par vīrieti, kurš gājis no Lv.)
Tags:

11/20/15 01:49 pm - Neizslēdzams troksnis?

Sea Organ. Vaļu dziesmās man vairāk patīk klausīties, bet kaut kas tajā visā ir.. hipnotizējošas sāpes?

11/19/15 05:50 pm - Pateicība cibai

par filmu Tracks.

Iedvesmojoši.
Robyn Davidson un nationalgeographic.

11/17/15 10:25 pm - Par ķirbja biezzupu.

Noblendēta plīts.
Garšīga.
Nākamreiz bik mazāk ingvera.
Tags:

11/16/15 03:42 am - Svētdienai.

11/13/15 02:02 pm - .Salūzušas brilles.

11/11/15 03:22 am - Би-2 и Чичерина -

Мой Рок-Н-Ролл

11/6/15 01:37 pm - Nokavēta kaķurdiena? Sīkums, ir priekdiena.

11/4/15 06:03 pm - Jau kādu laiku bija vēlme trešo reizi noskatīties šo filmiņu.

Šī diena pienāca. "Кислород".

Visvairāk patīk 10. kompozīcija.
Tags:

11/4/15 04:14 pm - Šis rudens ir zils.

Iepriekšējie bijuši rudi.

Lai gan zilā vienmēr bijusi viena no pamatkrāsām gleznojot un liela vilkme to iekļaut interjerā mani pavadījusi ilgu laiku, arī šobrīd (tirkīzzils gultas pārklājs - pleds), sapnis šajā Āgenskalna dzīvoklī istabas griestus nokrāsot zilus arī nav noslāpis pavisam... izlīdzos ar matiem.

"Zilā krāsa, zilās krāsas nozīme: Zilā krāsa simbolizē mieru, atklātību, sadarbību, lojalitāti, viedumu, arī vīrišķību, tādēļ šī krāsa ir ļoti populāra korporatīvajā vidē. Debesu zilā krāsa ir kā simbols domas skaidrībai, tā nomāc agresiju. Zilā krāsa nepieprasa acs fokusēšanu, tādēļ priekšmeti ar zilu pamatkrāsu it kā samazinās, kļūst neievērojamāki. Tā ir lieliski piemērota tehnoloģiju, medikamentu, tīrības, ūdens un jūras produktu popularizēšanai.

Krāsu terapija ar zilo krāsu: Zilajai krāsai ir nomierinoša ietekme. Garīga darba darītāji atzīs, ka viņiem ir vieglāk strādāt istabā, kurā ir zila lampa vai zili aizkari pie logiem. Tas ir brīnišķīgs līdzeklis psihožu gadījumā - pat visārprātīgākie maniaki nomierināsies, ja viņu istabā, kas iztapsēta ar voiloku, staros zila gaisma. Zilā krāsa ir veselīga vājai redzei."


un

"Zila – debess un ūdens krāsa, kas simbolizē atklāsmi, mieru un rāmumu. Šai krāsai ir auksts, tīrs un nomierinošs raksturs. Zilā krāsa slēpj sevī arī ēnas un kosmisku dziļumu. Zilā krāsa veicina attīrīšanos un stimulē emocionālu neatkarību, paļaušanos uz sevi, attīsta intuīciju. Zilā ir piektās jeb kakla čakras krāsa un simbolizē radošumu, runas spējas un spēju ieklausīties sevī."

(lūk, mani šī vilkme uz zilo vairs neizbrīna, jau pilnu cibu esmu piekliegusi ar vēlmi pēc miera un psihozēm)

11/4/15 12:00 pm - Kad neko negribas darīt, lūrēt monitorā un just breath.

NOWNESS

11/3/15 02:10 am - Nebiju tur, kur man jābūt.

Liekas TIK nepareizi.

Patiesībā VISS ir nepareizi. Viss iet greizi. Bija breismīgi murgaina nakts, kurās šausmas neradīja briesmoņi, bet nepareizi lēmumi.

11/1/15 08:28 pm - Biju Anīkščos.

Pabaidījos no augstuma, kurš citiem neizraisa emocijas un iziet to kā pastaigu Vērmaņdārzā. Izskrējām 10 km pa mežu, pa ceļam pastāvējām pie meža ezera, kurš veidojas par purvu (s.c. zem aizlieguma zīmes), tāds sasalis paklājiņš, kurš no mūsu soļu smaguma līgojas pa 50 m rādiusu, tad sāka strauji satumst, kempingā ieradāmies jau krietni ar tumsu un blērīgu sajūtu. Pēdejos divus ragana gandrīz neaiznesa, bet es iegrūdu roku tumsā lienot no stāvas gravas kaut kamā ļoti dzelošā (skudru pūznis?), vēl h sāpēja roka, bet Māruks mocījās ar saindēšanos, jo iespējams, kāda no purva dzērvenītēm, nemaz nebija dzērvenīte, hm? Mežs skaists, sēnītes vilinošas, žēl, ka neatpazīstu, jo likās dikti "man vajadzīgas", paklājiņš sanervozē vestibulāro sistēmu, būt vienīgajam veģetārietim starp gaļējādiem ir grūti dēļ nerimstošas bada sajūtas, kempinga mājiņa (300 Eiropas naudas par nakti, sagulēt var 8 cilvēki) banalitātes robežu pārkāpusi visos iespējamos veidos, bet ļaužiem patīk un vispār viss bija ļoti brīnišķīgi. Nepiedzēros. Slikti nebija. Ar lielu izrāvienu vinnēju skrables partiju, bet Sirdij jāpieslīpē sava tehnika izteikties ar zīmuli iekš pikšionerī, jo konteiners izskatās šādi nevis šādi.

10/19/15 11:26 pm - She Wants Revenge - Tear You Apart

10/19/15 03:38 pm - Smalko sajūtu filmiņa.

4:44 Last Day on Earth. imdb.com dod tikai 4,5 ★, es 7.
Bet iespējams tas tikai tādēļ, ka man patīk Willem Dafoe un filmas tēma.
Tags:

10/17/15 10:56 pm - .

Powered by Sviesta Ciba