ar putniem

par putniem

1/26/15 12:17 am - Mans alterego.

Nesanāca diži labi slēpties, ehs.

Turpināšu iekš [info]bloodwineroses likt citātus, dzeju un bildītes, lai skaistais var saglabāties skaists, bez depresīvām šņagām un histērijām.
Tags: , ,

1/25/15 09:02 pm - Glance over

http://www.iheartintelligence.com/2014/01/18/beat-the-system-40-free-educational-websites/

1/25/15 08:25 pm - Velns nenāk brēkdams.

Esmu iestīmojusies. Limbo pirmajai bedrei pāri lecu 10 reizes līdz izdevās. Lēniem solīšiem čāpoju virtuālajā pasaulē. Dear Esther man gan sen jau patīk.
Tags:

1/23/15 05:40 pm - Dzīve pēc nāves?


https://urnabios.com/
Vai no pelniem var rasties jauna dzīvība?
Mani labāk biozārkā pilnā ar sēkliņām, lai no manas aknas izaug savvaļas vīnogu krūms!
Tags:

1/23/15 05:28 pm - "Kas tas ir- rij kā govs, mīž kā govs?" Tā no rīta uzjautrinājās vīrs.

Bet pirms pielikt cibu ar savām muļķībām, vajadzēja paēst. Paēdis cilvēks, apmierināts cilvēks. Kā govs.
Tags:

1/23/15 05:14 pm - Tas, kas palicis neizdarīts.

Smejamies, ka janvāris esot vienkārši jāpārdzīvo (topašu teicām par decembri). Tā visu dzīvi pārdzīvos pārdzīvojot. Rīt jāķeras pie visiem neizdarītajiem darbiem. Jāmet laukā visas nevelkamās lupatas. Jāmet laukā visas nevajadzīgās domas.

1/21/15 07:52 pm - Kā sakaitināt vīru?

Vakar visu vakaru skatījos ekstraseansu cīņas, jo selfijgrāmatas sienā pavīdēja reklāmraksts, ka Vanga esot no Rīgas. Lūk, skatījos un kaitināju, jo viņaprāt ar tādu sūdu (pārraidi jūtūbē) ir besīgi pat atrasties blakusistabā. Saprotu, ka tas viss ir buļļu mēsli, bet tik ļoti gribās mistiku savā dzīvē, ticēt visam tam neiespējamajam, maģijai... dzīvei pēc nāves, mja, spociņiem, ūūuuuu.
Vairāk gan patika skatīties uz tēlu. Latvijas dizaineru lietiņas. Cilvēku, kurš dara visu, lai sasniegtu to, ko vēlas un pat neskatoties uz to, ka viņa ir ********, vienalga- burvīgi. Man patika. Bija jautri. Izklaidēja.

"Ученые утверждают, что человек может продержаться целых восемь недель без еды. А многие всю жизнь живут без смысла и мозгов..." Джули Ванг.

Aizvakar noskatījos kanādieša filmiņas par Vecrīgas meitenēm. Tādas filmiņas var safilmēt par jebkuru valsti.

1/21/15 07:20 pm - Nākotnē

gribētos vēl kaķīšus. Melnu, sfinksu un šo, kurš bildē (nezinu šķirni). Vispirms gan laikam jātiek pie mājas laukos, lai visiem vietas un ja man nenotiks bērni, tad arī franču buldogu, jap. Un putnus, žubītes, brīvvaļā lielā ziemas dārzā kā botāniskā dārza taureņu mājā.VĒL: Kad biju maza, bija Sibīrijas zilais jeb britu īsspalvainais. Pelēks skaistulis vārdā Muris. Tad visus kaķus sauca par Muriem, tāpat kā meitenes par Ilzēm... Pelēku kaķīti arī gribas. Jāaizstaigā uz patversmēm.

Nākammēness Īzakam un Neo paliks 3 gadi.

1/21/15 05:07 pm - Nav noslēpums,

ka vissāpīgāk sit tuvākais.

Trīs dienas depresija, ceturtajā vissmagāk, kad iespītēt, ieiet dušā un nomazgāt visu no sevis nost. Man ātri viss apnīk. Arī skumt.

Naivās cerības mācīties kūst kā sniegs. Ļauni. Manis nekad nebūs.

1/19/15 07:13 pm - Vēl līdz 25.01

var paspēt Arsenālā apskatīt un izpētīt šo ģenialitāti!
Tags: ,

1/19/15 07:08 pm - Ha!

Ваша жизнь словами из песен "Агаты Кристи"

Твое имя
О тебе:Я буду сильным без ваших долбаных машин
Дело твоей жизни:Легионеры млечного пути, серьезные и сильные ребята
Девиз:Слева заросли диалектики - это солнце сгорело вчера, справа поросли экзистенции и луна, и луна, и луна...
Как ты отдыхаешь:Сяду я к жаркому огню, мяса съем, чаю попью
И каково по утрам?Ауммм, тоска без начала, ауммм, тоска без конца
Твоя эпитафия:Ты уходишь в белом платье, в алых пятнах, полночь.

1/19/15 01:23 am - Jebkurš diennakts laiks ir labs laiks,

lai nomazgātu logus, jap.

1/19/15 12:52 am - Kaķi pieskaņoju plīša lāčiem.


dzīvu lāci nedeva.

1/19/15 12:25 am - Horoskopi.

Šodien palasījos, parasti nelasu. Sola "kaut kāda" un "kaut kāds". Vienvārdsakot, nākotne ir neizdibināma, hah. Turklāt vēl nevar izšķirties vai zilās vai zaļās koka kazas gads, lūk. Nav neviena, uz ko paļauties.

1/18/15 10:22 pm - Nosprāgušas visas puķes

izņemot aglonēmu (ziemassvētku kaktusam, pie kura tiku dzimšansdienā, vēl nedodu garantijas arī tādēļ, ka man tas nepatīk), kuru tikko vienu vēl sastādīju pa trīs podiem.
Sabīdīju mēbeles. Naivums. Tagad tipa ērtāk mācībām. Hahāaa, īpaši tad, kad man jādzīvo bez morāla atbalsta, principā izmisušai pēc nezinsazinkā, uz priekšu kustoties dēļ inerces un brīžiem neizprotamas spītības un muļķības.
Es būtu labs naktssargs. Naktīs nav miera.

1/17/15 12:50 am - Ieraksts plānotājā.

Pārgājiens. Šogad. Kolka- Liepāja. Jap.

(ja kāds vēlas, droši varēs pievienoties)

1/17/15 12:23 am - Vakar

biju pie sava daktera. Drīz jākāpj nost no ripām, bet lai tas izdotos man jāsper solītis sev pretīm. Jāpacenšas. Tā viņa saka. Jāturas pie plančika. Baseins, mācības, radošums. Un lai arī darbības brīžiem šķiet destruktīvas un cilvēki līdzās ļauni, un vistuvākie emocionāli neatbalstoši (teiktu, ka tieši pretēji), es patiešām centīšos.

Tiko noskatījos Wild. Jādomā par to, cik ilgi jau vēlos ko tamlīdzīgu pasākt, Latvijā, protams, un ne tik ilgstoši, bet nekad nav bijusi pietiekami liela uzņēmība un drosme, jo ērtāk taču ir sēdēt mājās pie datora un sapņot savus sapņus. Varbūt šogad? Jā.

1/15/15 03:24 pm - Grrrr....

Jau trešo dienu sāp galva... deniņos, aiz acs un vēl tas 3 nedēļu nepārejošais klepus. Tagad jāsaņemas, jāaizbrauc pie daktera un jāizstāsta cik ļoti man joprojām neko negribas izņemot gulēt. Miegs ir maza nāve, kuru kontrolēju, tagad neesmu, bet pēc brīža, ja vēlēšos, būšu. Ilūzija. Sāp galva. Un lasīt lasīt lasīt...

1/12/15 06:05 pm - Izolēšanās.

Jau 10 dienas sevi izolēju no apkārtējās pasaules, cilvēkiem, vēlmēm, iespējām. Žēl, ka arī ne no interneta.. dienām skatos House, M.D. Naktīs lasu zinātnisko fantastiku. Sirgstu ar bulīmiju un māniju, kura pārsvarā izpaužas nepamatotā jautrībā, kura izbesī Sirdi. Apēdu visu desu, jūtos bezgala vainīga un pretīga (apēdu kādreiz dzīvu būtni un viss mans veģitārisms sagāzās), un dēļ lielā sāls satura masā ir pietūkusi seja (vai arī no pārlieku ilgās gulēšanas, jo man patīk gulēt, gulēt ir forši, jo tad tevis it kā nemaz nav).

Jāsaņemas.

1/10/15 04:28 pm - Silllltuuumsss..

atgriezies radiatoros, murrr.
Powered by Sviesta Ciba