Snowtales ([info]snowtales) rakstīja,
@ 2010-09-20 09:08:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Atmiņas
Nu labi. Varētu jau gan sakopēt visus savus atmiņu rakstus te.

Ja paskaita, tad pirmajiem maniem ierakstiem pašlaik jau ir vairāk nekā septiņi gadi. Pārlasot tā dīvaini paliek par tām atmiņām, atziņām, izjūtām, lietām, vietām un cilvēkiem, kas man tolaik šķita būtiski un aprakstīšanas vērti. Tolaik dzīve, lielākā vai mazākā mērā sastāvēja no dažādiem tusiņiem, krogus dzīves un sarkasma. Jā, sarkasma. Pats vien varu pabrīnīties, kur manī tik daudz īgnuma bija.

Nē, nu vispār tagad jau nav arī daudz ko labāk. Tikko tev sāk likties, ka viss ir itkā kārtībā, tā atliek ieslēgt LNT, lai pārliecinātos, ka ņehuja nekas nav kārtībā un viss joprojām ir pilnīgā pakaļā. Nu jā.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]indulgence
2014-07-30 21:09 (saite)
Ierakstus saglabā gan. Citādi sanāks kā man, kurš gana lielu dzīves posmu dzīvoja tā, lai kauns stāstīt, bet patīkami atcerēties, taču piepeši secina, ka neko neatceras - viss saplūdis vienā putrā un lēnām gaist miglā. Tik kādas piezīmes uz grāmatu lapu malām ļauj ko atsaukt atmiņā.

Neskaties TV. Kad pieņem visu par normu un necenties tajā iedziļināties, tad kļūst viegli.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]snowtales
2014-08-05 15:25 (saite)
Wow! Blast from the past! Turiet mani četratā!
Nē, nu es neteikšu, ka būtu nepatīkami. Paldies, paldies! [fonā skan lēni, pieklustoši aplausi]

Nebija ne mazākās nojausmas, ka kāds šajā aizaugušajā kaktā varētu vēl kādreiz maz ielūkoties un nokomentēt 4 gadu vecu raksta galu tēmā, kurā tiek cilāts jautājums par teju desmit gadu vecu ierakstu restaurēšanu. Ja atmetam pavisam nopietni slimos, tad to, principā, varētu izdarīt tikai: a) sendienu varoņdarbu līdzgaitnieki, pilnīgi saprotamā un mazohistiskā vēlmē uzplēst savas atmiņu rētas, lai vēlreiz pārliecinātos, ka nostalģija cērt sāpīgi, toties trāpīgi; b) vēsturnieki-ekonomisti cerībā izprast vieglā un smagā alkohola patēriņa korelāciju ar interneta vispārējo degradāciju minētajā laika posmā; vai arī c) kāds iemaldījies gerontofīls, kuram vienkārši patīk vecas lietas. …vai arī mans psihiatrs, на худой конец. Jā, tādi viņi ir, tie psihiatri.

Nu OK. Es centīšos kaut ko atrestaurēt no tā visa, bet nu viegli tas nebūs.

Atmiņu atskalošanas procesa ietvaros katram normālam cilvēkam būtu gan arī jāsaprot, kāpēc viņš to dara. Šajā gadījumā man nav nekādu personisku motīvu.

Vēl jo vairāk tamdēļ, ka visi 100% manu ierakstu šī brīža laika nogrieznī izskatīsies samērā debīli. Bet, lai nu iet. For a record.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]indulgence
2014-08-10 07:49 (saite)
Paliekam pie varianta c), kurš nejauši uzģenerējies, googlojot pavisam ko citu. :)

Retrospektīvi atskatoties, mēs neviens sev īpaši ģeniāli vairs nešķietam, taču, jo tuvāk nāk bioloģiskā pāreja uz nirvānu, jo vairāk uzmācasdoma par atmiņu piefiksēšanu/saglabāšanu, tāpēc ar' iepukstēju. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?