Rna
May 13th, 2008 
03:40 pm
Kad apzinies, ka kāds tevi pat lasa, attieksme pret sevis rakstīto ievērojami mainās. Domu, sajūtu piefiksēšana tiecas kļūt par komunikāciju. Kāpēc es izvēlējos tās domas/sajūtas pierakstīt virtuāli nevis uz papīra? Tāpēc, ka tas likās kas gaistošāks un vieglāk izdzēšams par, piemēram, kladi. Un tos, kas mani lasa un ko es te lasu, nespēju uztvert citādāk kā "īstus" cilvēkus, lai cik mazpazīstamus. Nevienu brīdi viņi man nav bijuši abstrakti usernames. T.i. lai arī personiski nepazīstu nevienu no cibas, anonimitāte neliekas pilnīgi pārliecinoša. Kāpēc es nepadaru visu rakstīto tikai sev lasāmu? Tāpēc, ka teorētiski kādreiz kāds nejaušs garāmlasītājs varētu pateikt kaut ko ļoti interesantu, kas man vienk nav ienācis prātā (naivi, protams).

Ko tik nesaskribelēsi, lai tikai neatgrieztos pie darba, phe ;) UPD. Un arī šis sākās kā vienk "pierakstīšu to putru, kas pa galvu maisās, labāk sapratīšu" un beidzās kā neveikls komunikācijas mēģinājums, t.i., tagad kādu komentāru gribas (kaut arī pati parasti lasu nekomentējot) phe 2 :D
06:22 pm
Es labprāt parunātu par aizspriedumiem. Man viņu ir tik daudz un dažādi, ka pat nezinu ar ko sākt :) Un mani ļoti interesē citu cilvēku aizspriedumi. Un vēl vairāk interesē apzināšanās, kuras manas un citu sajūtas ir aizspriedumu un kuras reālas pieredzes/vismaz loģisku pārspriedumu izraisītas.

Starp citu, vai jūs ņemtu darbā cilvēku, kura izturēšanās intervijas laikā vienk krīt jums uz nerviem? Ja viņam/ai būtu labs CV?
07:26 pm
arghhhhh... ir tak daži cilvēki, kas ir kaitīgi veselībai... ir viens cilvēks, salīdzinājumā ar kuru kaķa vēmekļi šķiet gluži laba kompānija ...
bļa, ja nu kādam es esmu tikpat netīkama, izsaku visdziļāko līdzjūtību
This page was loaded Jan 7th 2025, 11:08 pm GMT.