Rna
February 1st, 2008 
03:36 pm
Uzmetu aci iepriekšējam ierakstam, likās gaužām neveikli uzrakstīts, izdzēsu. Kad izdomāšu, kā sakarīgi izteikt to domu, varbūt uzrakstīšu vēlreiz.
This page was loaded Jun 25th 2026, 8:44 pm GMT.