Rna
October 24th, 2007 
02:19 pm
Ja gribat lai jūsu darbinieki pilnībā pārstāj strādāt (un pie reizes ievērot, cik aizrautīgi kurš to dara) ieviesiet iekšdarbavietas čatu ;)
P.S. jā, pie manis tādu ieviesa "darba efektivitātes paaugstināšanai."
This page was loaded Jun 28th 2026, 10:59 pm GMT.