Rna
September 24th, 2007 
09:34 am - :)
- Tev vajadzētu būt pateicīgai, ka dzeru tevis taisīto kafiju.
- !?!?
- Tā ir liela uzticēšanās.
- :D Es nemēģinu tevi noindēt. Vari beigt uzticēties :)
This page was loaded Jun 26th 2026, 10:54 am GMT.