-- ([info]ripp) rakstīja,
@ 2016-03-16 23:39:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
attālinoties no būvniecības un pietuvinoties citai tēmai,

man parādīja burvīgu ģenētiķa blogu, kur populārzinātniskā veidā tiek paskaidrots par gēniem utml. lasu un priecājos. tas ir pat vēl interesantāk par būvniecību :D

redzkur blogs (sadaļa par ģenētiku):
http://kastanis.org/categories/6-Genetika/posts

visādi citādi, galīgi neizprotot šī fenomena iemeslu, mani patiešām interesē būvniecība. apkuru veidi, slitinājuma veidi, tas viss šķiet patiešām aizraujoši. nav ne jausmas, kādēļ. bet rezultātā es zinu ekonomiskāko un ērtāko privātmāju apkures veidu un šādu tadu inovatīvu māju būvniecības metodi arī. vājprātīgi noderīgas zināšanas :D (bet ja plānojat būvēt māju un apcerat apkures jautājumu, droši vaicājiet man, es zinu pareizo atbildi :D)


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]usne
2016-03-17 11:41 (saite)
šis ir interesanti un domāju, ka strāda, tikai izvēloties sakarīgākus (ne tik sintētiskus, fasādēm tīrā veidā tas ir par trauslu, īpaši, ja to uzreiz apmet) materiālus par putuplasu var panākt pārliecinoši stipru sienu, kura ir tikpat siltumizturīga.
vārdu sakot, izklausās ļoti pēc krievijas :)
un vaidzētu būt lētam risinājumam, ja ne visslētākajam.
savukārt, ja tas vizuāli izskatās kā parasta betona siena, tā ir iespējama atbilde, kā uzcelt vienlaidu sienu no betona, jo citādi to risina no abām pusēm liekot betonu, pa visu siltumizolāciju, sanāk biezi, jo betonam ir minimālais biezums, ko var lietot, lai nesabrūk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ripp
2016-03-17 15:43 (saite)
nu, viņi sakot, ka esot gana izturīgas tās sienas. es pati, protams, neko neapgalvoju. izskatās gandrīz kā betona siena. respektīvi, tos putuplasta burbulīšus redz, bet viņi ir monolītā pelēkā masā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?