Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

March 21st, 2023


pajautaa
[bolero_10]
08:49 pm
Mīļie cibiņi, vai kāds varētu pastāstīt, kur Rīgā var nopirkt Indijas sīpolus audzēšanai.
Esot ļoti ārstnieciski. Paziņai apsolīju to noskaidrot.

(1 comment | Leave a comment)

prtg
07:24 pm
Train your mussels

(Leave a comment)

vilibaldis
09:52 am - Bibliotēka
Kopš ciema bibliotēkā nomainījās personāls, iepriekšējā vadītāja aizgāja pensijā un viņas kolēģe aizmigrēja uz citu bibliotēku, iestādījums kļuvis ļoti nepretimnākošs. Cilvēciskais faktors tā teikt.
Tā jau nedēļu, pie pasūtītās grāmatas, elektroniskajā katalogā man karājas ierakstiņš "neapstrādāts". Gaidi un mini - apskatīsies vai neapskatīsies, ja apskatīsies "kad?" un tad jāizņem 48 stundu laikā, neizņēmi, jo nepamanīji, pats vainīgs, sāc procesu no gala...
Iepriekš atbildēja stundas laikā un par saņemšanu atsūtīja e-pastu...

(5 comments | Leave a comment)

martcore
09:54 am
es nesaprotu, ko es sajūtu, skatoties uz viņu

(Leave a comment)

March 20th, 2023


inese_tk
07:14 pm - visiem Decibela līdzjutējiem
[18:23, 20/03/2023] Sarmīte: Čau, Decibels ir pie veča* Gaujas ielā
[18:28, 20/03/2023] Inese: Ooo, kā Tu zini?
[18:29, 20/03/2023] Inese: Viņš tā kā labprātīgi tur uzturas vai piespiedu kārtā?
[18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Mana draudzene bija to veci nokerusi un prasījusi vai nav pie viņa Decis,,teicis ka esot.Man liekas ka piespiedu kārtā
[18:31, 20/03/2023] Sarmīte: Tad tik noteicis būšot kādu dienu jāizlaiž ārā

*vecis ir kaut kāds vecis, kam ir kaķu kolonija samērā netālu no mūsu mājas. pagājšgad PVD izņēma no turienes ~17 kaķus. viņu zina arī lejā vetklīnikā, kaut kādas kaķenes viņš esot nesis sterilizēt, bet laikam piliens jūrā.

----
vismaz uz brīdi varu aiztaupīt zvanu uz komunālo dienestu. taisījos zvanīt un jautāt vai nav pēdējā laikā savākuši kādu mirušu baltu kaķi ar rudu asti un rētu uz vaiga. viņi vāc un kādu laiku uzglabā kaķu morgā.
Current Mood: notiek ģenerālmēģinājums
Tags:

(3 comments | Leave a comment)

vilibaldis
11:03 am
Un vēl mani mulsina cilvēku radikalizācijas alkas visās dzīves jomās. Tāds vispārējais kariņš, kas padara komunikāciju melnbalti plakanu.
Bet patiesais šarms taču ir toņu gradācijās, analīzē un plašos kopainu skatos, kur nekas nav viennozīmīgi ar cirvi nocirsts.

Riešanās laikmets.

(7 comments | Leave a comment)

vilibaldis
10:06 am - Putni
Pirmais, šī gada, dzērvju kāsis.

(Leave a comment)

March 19th, 2023


pajautaa
[aai]
09:49 pm - Urban backpacks
Sveiki,

Iesakiet, lūdzu, kādus labus urban backpack (vīriešu/unisex, zem 20L) zīmolus.
Ikdienai - tāda, kurā ietilpst 14" (un mazāks) laptop, kāds lunch box, austiņas, ūdens pudele/thermo krūze, kāda grāmata, 250ml Red Bull un banāns.

Dizainiski kkas starp šiem

https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/
https://johnny-urban.de/products/canvas-rolltop-rucksack-adam-medium?variant=42603489558745
https://www.peakdesign.com/products/everyday-backpack?variant=29743300870188
https://johnny-urban.de/products/tagesrucksack-mika?variant=40784442130628

(4 comments | Leave a comment)

inese_tk
12:00 am - marts
vakar dzirdēju pirmos cīruļus un redzēju pirmo kabrioletu ar nolaistu jumtu. diena izgrauzusies cauri naktij.
siltumnīcā izlīdušas janvārī stādītās tulpes. divu stirnu vietā šobrīd dārzā nāk viens stirnāzis. kāds no viņiem tomēr nograuzis dobē atstātos puravus. iepriekš tos neēda. tādi stumbenīši vien palikuši. šodienas pusdienām sanāca. var teikt, ka noslēdzu pagājušā gada dārza ražas sezonu.
ledusskapī aizkavējusies maza kāpostgalviņa sākusi no vidus aug un atsprāgusi vaļā. gandrīz pāršēlusies uz pusēm. es arī tā gribētu spēt augt. tumsā, aukstumā, ledusskapja kastē, tik jaudīgi, ka uz pusēm jāsprāgst un jādzen jaunas lapas no vidus. kā viņa tur ledusskapī zināja, ka jāaug?

ir milzīgs prieks par pavasari, bet vispār man vēl nepietika ziemas. es nepaspēju no viņas dabūt, ko gribēju. liekas tik jocīgi ko tādu teikt, bet tā nu man šobrīd ir.

p.s. viens no lielākajiem pavasara priekiem pēc nepārtrauktajām šļurām, puteņiem, atkušņiem un lediem ir braukt pa tīru un sausu asfaltu. gaismā. izgāzties sēdeklī, rokas turēt klēpī un spiest gāzi. un nonākot galā vairs nejusties drausmīgi pārgurušai un saspringušai no pāris stundu cīņas, lai tumsā un šļurā paliktu uz ceļa.

(4 comments | Leave a comment)

March 17th, 2023


watt
02:34 pm - ChatGPT 4
jā, GPT-4 ir vēl nadzīgāks.

w: I'll try that "explain a joke" experiment now. Is it ok?... tālāk ... )

(Leave a comment)

n_komentari
[mapats]
01:29 pm
Disclaimer: The Information in this video is for informational purposes only and is not intended to be medical advice, diagnosis, or treatment, nor to replace medical care. The information presented herein is accurate and conforms to the available scientific evidence to the best of the author's knowledge as of the time of posting. Always seek the advice of your physician or other qualified health provider with any questions regarding any medical condition. Never disregard professional medical advice or delay seeking it because of information contained in Nutrition Made Simple!.

(9 comments | Leave a comment)

au
01:11 pm
vakar iedomājos - vai pasaules skolu sistēmas ir gatavas bērnu ceļošanai?
ne tikai ar katru gadu populārākais "pārziemot siltajās zemēs", bet skaita ziņā pieaugušie vecāku komandējumi un ceļojumi. bērni ir jāņem līdzi.

ir stipri jāmainās sistēmai, lai šai mobilitātei jēgpilni tiktu līdzi.

(36 comments | Leave a comment)

March 16th, 2023


krii
06:39 pm
Jūtubs man šodien ieteica šo: https://www.youtube.com/watch?v=BzS8KKuoabI .
(Droši vien tādēļ, ka pirms tam meklēju tekstu paralēli ukraiņu un krievu valodā.)

Noskatījos. Jā, arī VEF "Spīdola" pieminēta. Un nē, nevar nekontekstualizēt šodienai, nevar.

(Leave a comment)

prtg
06:09 pm
Bija marts, un milzīgām pārslām sniga sniegs. Pērnavā pēc koncerta visi pārģērbāmies baznīcas otrajā stāvā nelielā, vāji bet silti apgaismotā telpā. Savās garajās kājās viņa uzvilka neizsakāmi skaistas zeķes ar mežģīnēm. Izejot uz ielas, apliku roku viņai ap vidukli, un mēs gājam sinhroni un līgani, soli solī, gurniem cieši blakus uz tuvāko kafejnīcu, un es jutu mežģīnu reljefu caur savām un viņas džinsām. Nodomāju, ka tādas zeķes droši vien var atļauties uzdāvināt tikai kāds precēts boifrends. Vairs neatceros, par ko runājām kafejnīcā, bet atceros, ka nepazinu un ienīdu savu balsi, tā likās svešāda un aizžņaugta. Tas, kas sākās šādi, beidzās cik vien slikti un reizē cik vien labi iespējams. Ir marts, un milzīgām pārslām snieg sniegs, to atceroties, es pasmaidu un toreizējam sev izsaku gan uzslavu, gan līdzjūtību.

(2 comments | Leave a comment)

pajautaa
[tiga]
06:16 pm
Kur varētu pasūtīt garšīgas (pārbaudītas) minikūciņas priekš jubilejas? Ne tādas, kur puse no kūkas ir mākslīgais putukrējums, un ne makarūnus? Ideāli būtu Rīgas centrā vai vismaz centra pusē Daugavai.

(2 comments | Leave a comment)

meness_berns
10:05 pm - —-
Nesen metu savai dzīvesbiedrei izaicinājumu. Vai viņa līdz mūsu Āzijas ceļojuma beigām spēs savākt tik daudz instagrama sekotāju, lai būtu tieši miljons reižu mazāk nekā Mesi.

(1 comment | Leave a comment)

au
04:54 pm
esam noparkojušies Bali.
izcili. es kaut kā pilnīgi negaidīju kaut ko tik lielisku. mums ir villa džungļu aizas malā, apakšā upe, apkārt jau nosauktie džungļi, virs galvas kokosriekstu palmas, baseins, aiz baseina aug puķes, tālāk duriani, neredz un nedzird nevienu kaimiņu, piekļūšana pa mazu taciņu caur rīsu terasēm.

man likās, ka šitā dzīvo tikai kaut kādi izredzētie. bet, izrādās, ka tas, nu, tas vienkārši ir norma te. (protams, norma ārpus tūristu un luksusa takām, kuru šeit noteikti nav mazums)

(10 comments | Leave a comment)

prtg
09:28 am
Iedomājos, ka 'darbs' varētu būt cēlies no 'dharma'

(Leave a comment)

prtg
09:19 am - Divinity
Diligence, decisiviness, discipline

(Leave a comment)

March 15th, 2023


n_komentari
[gnidrologs]
08:10 pm
Ķipa izdzēsās, bet amfiks iedzēsa atpakaļ. :]

(Leave a comment)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba