Iksirugumta ([info]po) rakstīja,
@ 2014-02-19 04:05:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Matrica
Viens no būtiskākajiem mūsdienu verdzības trikiem ir tāds, ka ekspluatēti tiek gandrīz visi, līdz ar ko gandrīz visiem šķiet, ka viss ir normāli - tāpat kā citiem. Tikmēr visneiedomājamākajā veidā valsts turpina indoktrinēt bērnus un tad šos garīgi apspiestos un cilvēciski neattīstītos īpatņus slauc caur nodokļiem, ieviešot aizvien vairāk un vairāk sankciju pret normālu cilvēka dzīvi, līdz cilvēki vairs nespēj iedomāties dzīvi bez apspiešanas/valsts. Kad cilvēki piederēja mazākiem saimniekiem, to bija vieglāk aptvert. Pašreiz verdzība ir izvērsta tik neaptveramos mērogos, ka tikpat kā nav iespējas tai noticēt - kā līdzībā par zivīm un ūdeni. Prāta kontrole ir kā gaiss, ko elpojam - ar to piesūkusies gandrīz visa dzīve, un ļaudis atbalsta savus varmākas, argumentējot ar šo pašu varmāku meliem. Nekas, ko saka "no augšas" nav ticams - jo tiek runāts uz leju. Bet cilvēki tic. Tā nu šī universālā ticība - kaut kas līdzīgs reliģijai - teju visus nostāda vienlīdz debilā pozicijā, un teju visi jūtas normāli.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]217
2014-02-19 13:25 (saite)
labi - precīzāk tad noformulēšu : laikam mans jautājums konkrēti ir par organisma atbrīvošanas no cērmēm un lenteņiem iespējamo procesu un par to kāda ir dzīve bez tiem biš konkrētāk

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]po
2014-02-19 13:28 (saite)
kāda tā dzīve - to redzēs
kā atbrīvoties? vispirms jāvairo "awareness", jo "varas" halucinācija ir uzturēta tik ilgi, ka cilvēki to nespēj aptvert un domā, ka tas ir kaut kas īsts un vajadzīgs, nevis vnk fikcija un parazītisms (verdzība). tāpat var jautāt - a kas notiks ar cilvēku, ja viņu nevis iekals važās, komandēs un katru mēnesi aplaupīs, bet gan palaidīs vienu pašu, nabadziņu, pasaulē?
jāizravē verdziskā domāšana.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

neērti nepiedienīgi praktiski jautājumi Teorētiķim
[info]217
2014-02-19 13:49 (saite)
ok. step 1 raising awareness, līdz brīdim, kad liela vai salīdzinoši liela sabiedrības daļa apjēdz halucināciju
tomēr
un step 2? (izlaižam asiņaino vai mierīgo iekārtas nomaiņu) kas notiek tālāk? pret ko tas tiek nomainīts?

(tobiš man šķiet, ka step 1 pilnasinīgi un dzīvotspējīgi var notikt tikai tad, ja ir konkrētas aprises step 2, citādāk cilvēki pieturās pie "drošā un zināmā - ok, valsts ir fuj un ļauni, bet mēs viņiem maksājam, lai viņi mums paglauda galviņu un pēc dienas cūkkūtī atņem pusi ēdiena, bet tā vismaz ir drošāk")

tāpēc jau politiķi pirms vēlēšanām sola, komunisti solīja paradīzi uz zemes, nacīši āriešu idealo nākotni, utt., ka cilvēkam, lai nomainītu pastāvošo ir nepieciešama kaut vai aptuvena ideja vai vīzija, par to, kas būs pēc tam. bez tā cilveki pārsvarā tomēr izvēlas to, kas drošāks un zināmāks un saprotamāks(un loģiski ja indoktrinācija- ka valsts ir mīla un saprotama)



(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: neērti nepiedienīgi praktiski jautājumi Teorētiķim
[info]po
2014-02-19 13:50 (saite)
man šķiet, ka tev vispirms jāsaprot pirmas (nultais?) punks. tavs jautājums ir absurds.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: neērti nepiedienīgi praktiski jautājumi Teorētiķim
[info]217
2014-02-19 14:08 (saite)
man šķiet, ka esmu viņu sapratusi (varbūt es kļūdos), mani interesē (iespējams, ļooooooooooti triviāls un elementārs jautājums, kā praktiskie ikdienas sīkumi pēc tam)
par to, kā brīvā tirgus pašregulācija norisinās praktiski

pieņemsim, ka vairs neeksistē valsts, nemaksājam nodokļus, nav centralizēti organizētas policijas, ārstu, skolu, ierēdņu un visa kā tāda

ja man šā situācijā ir vēl kaut cik skaidri saprotams, kā spēj izdzīvot indivīds, kurš ir atradis kko tādu, par ko citi ir gatavi maksāt, pieņemsim, ka ir iespējams noorganizēt informācijas apriti, piemēram, par to, kādas operācijas veic kkur kkādi ārsti, un ja ievajagās operāciju, sanāk vienoties par pieņemamu maksu ar speciālistu, kurš to veic

bet ko lai dara ar tiem nelietīgajiem invalīdiem, kas prot tikai uztamborēt tizlas sedziņas, ko neviens īšti negrib un ar bāreņiem, kuri ir nafig izmesti uz ielas, un mega lielo izsalkušo pensionāru baru, it īpaši to, kam nav radinieku?

(iespējams īsnībā es te projicēju un risinu nevis jautajumu par Valsti, bet savu neatrisināto iekšējo jautājumu par kapitālismu vs sociālismu vs komunismu)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: neērti nepiedienīgi praktiski jautājumi Teorētiķim
[info]po
2014-02-19 14:23 (saite)
Iesaku izlasīt Adama Smita "The Wealth of Nations" - pamats un klasika apjēgai par to, ka pārticības pamats ir tieši brīvais tirgus, kurš pats sevi noregulē visoptimālākajā veidā - pēc pieprasījuma/piedāvājuma.

Valsts ne par vienu nerūpējas. Par cilvēkiem rūpējas cilvēki. Un cilvēki nekur nepaliks. Pazustu tikai liekēdība, kura var pastāvēt situācijā, kad neviens nav atbildīgs ne par ko, bet visiem ir pienākums par to maksāt. No katra pēc iespējām, katram "pēc vajadzībām" - valsts kā tāda ir sociālistisks/fašistisks aparāts, kurš vienmēr būs neefektīvāks par risinājumiem, kuros atbildību par reālu personīgu risku uzņemas domājoši indivīdi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: neērti nepiedienīgi praktiski jautājumi Teorētiķim
[info]217
2014-02-19 14:27 (saite)
ok "Valsts ne par vienu nerūpējas. Par cilvēkiem rūpējas cilvēki. Un cilvēki nekur nepaliks." izklausās sakarīgi

paldies par grāmatas ieteikumu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]po
2014-02-19 13:33 (saite)
Tā kā varas pamatā ir indoktrinācija, tad tev varbūt būs vieglāk saprast, ja tu iztēlotos, ka 12 gadus borētu, kāpēc Jēzus ir tavs Kungs, un pēc tam visu dzīvi liktu atdot pusi nopelnītā. Reizi pa reizei kādu sadedzinātu uz sārta, un nemitīgi izgudrotu aizvien jaunus grēkus un doktrīnas, "bez kurām visa šī pasaule pa taisno iegāztos ellē".

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?