< back | 0 - 15 |  

pasaulē dārgākais prāmis

October 2nd, 2022 (03:14 pm)
Tags:

Hah, dzīvošana Šenklinā ir sabojājusi vēlmi aizbraukt uz Kornvolu, jo šķiet, ka tur būs aptuveni tas pats, kas Isle of Wight, tikai pārbāzts ar cilvēkiem :D Uz Skotiju varētu, Velsas ziemeliem vai Lake un Peak District - jā (un, protams, Šveici, Franciju un Norvēģiju, jo kalni, kalni), bet uz Kornvolu vairs negribās :D Un nekur Anglijas dienvidos arī būt īsti vairs nē.

September 23rd, 2022 (08:56 am)

Mēģinu turpināt skatīties to The Rings of Power, bet joprojām ne pārāk, House of Dragons patīk daudz labāk.

airb’n’b vs viesnīcas/viesu mājas

September 15th, 2022 (04:54 pm)

Kopumā es teorētiski vairāk atbalstu palikšanu viesnīcās/viesu mājās nevis airb’n’b, jo tas ir labāk vietējai sabiedrībai, bet tomēr esmu bezgala priecīga pēc 11 dienām pavadītām viesnīcās/viesu mājās būt airb’n’b, jo te ir virtuve, ledusskapis un veļas mašīna.
Es varu I. nopirkt jogurtu vai sev sieru, vai kafijai pienu nedomājot, par to, cik ātri tie saskābs bez ledusskapja.
Var pagatavot normālas vakariņas/pusdienas, nevis ēst Lidla gatavos makaronus vai maksāt daudz par vakariņām kādā ēstuvē.
Var izmazgāt drēbes ne-izlietnē, un viņas nepūst uz radiatoriem.
Un man nav kā viesu mājā jāizvācas uz stundu ap 10:00 ārā no istabas, lai viņu var uzkopt (bezpersoniskajā viesnīcā vismaz lika mieru un nenāca iekšā).

Ilgtermiņa palikšanai ārpus mājas tomēr airb’n’b ir patīkamāk, pat ja viesu mājai/viesnīcai ir klāt brokastis vai ļoti draudzīgi/izpalīdzīgi saimnieki. Diemžēl.

Neautentiskums

September 12th, 2022 (01:28 pm)

Kopā ar I. varu piesēst jebkur un nenoteikti ilgu laiku tukši blenzt jūrā/kosmosā, kamēr, piemēram, viņa ceļ smilšu pilis vai skraida pa ūdeni.
Bet, šorīt, kamēr viņa bija skolā, nokāpu viena līdz jūrai, gribēju pasēdēt tāpat, kādu laiku izturēju, jūtoties neērti un nīkdienīgi, tad nenoturējos un nopirku kafiju, lai man būtu Attaisnojums/Iemesls tur sēdēt un skatīties uz jūru.
Un nebija pat tā, ka kāds cits tur īpaši būtu netālu, kkādi pāris penši garām ik pa laikam pagāja, visi iemesli tikai manā galvā, kāpēc nevarētu vnk sēdēt un skatīties tukšumā..
Bet nu vismaz kādu laiku izturēju, varbūt nākamreiz nenopirkšu kafiju :D

Turd Reich/Peldošo kaku valstībā

September 11th, 2022 (06:26 am)

Vakardien gājām gar jūru, un par laimi I. neiegāja ūdenī, šodien atcerējos, ka jāpaskatās kartē, vai šie atkal nav laiduši kanalizāciju jūrā, un bija, protams. Ap 9iem laikam no rīta atjaunojas info. Tik šausmīgi, ka ūdens kompānijām ir vieglāk samaksāt sodus, nekā patiešām ieguldīt līdzekļus un uzlabot kanalizācijas sistēmu UK.

September 3rd, 2022 (09:40 am)

Pēc pirmajām divām sērijām pavisam noteikti House of Dragons patīk labāk nekā Rings of Power.

runājot par citātiem

August 29th, 2022 (09:06 pm)
Tags:

Maķenīt palaidos
Vienu gadu slinkumā;
Trīs gadiņi nevarēju
Maizītēi atgūties.

Inflācijas hronikas

August 25th, 2022 (09:07 am)

Mums jau gadus 2-3 ir bijis nemainīgs ēšanai un mājsaimniecības lietām paredzētās naudas daudzums katrām 4ām nedēļām.
Sākumā bija tā, ka varēja neskatoties visu pirkt un tāpat no paredzētās naudas diezgan ietaupīt.
Tad mēs sākām sekot tam, ko pērkam.
Tad mēs sākām pirkt vislētākos bezbrendu produktus (piemēram, 20/23/29p makaronus 65p vietā, tagad laikam šie jau maksā pie 35p(?), es neesmu kādu laiku pirkusi, nu tos kas pašā plaukta apakšā, un gandrīz birst :D).
Tad augļus sākām pirkt tikai tos, kas tobrīd uz atlaidēm, un arī tie paši ir paaugstinājušies cenā, piemēram, vislētākā 6mazo ābolu paka tagad maksā ne vairs £0.59, bet £0.95, tāpēc šonedēļ nopirku plūmes ābolu vietā, jo tās bija pa £0.79, utt. vienmēr izpētu nocenoto plauktu, bet tur tikai tāpat kkāda sauja pussapuvušu aveņu no £2.25 nocenotas uz £1.80, lol, nē, paldies.
Tad šoziem ievēroju, ka ceturtajai nedēļai sāk pietrūkt naudas, sākumā trešdaļa, tad puse no plānotā, jo pirmajās trīs nedēļās sanāk nedaudz pārtērēt (tad pēdējā nedēļā var ēst saldētavas dārzeņus vai to 10kg rīsu paku, ko pirms gada nopirkām).
Lūk, vakar pirmo reizi visa plānotā ēšanas nauda izbeidzās trešajā nedēļā, labi, pie pašām beigām, 8dienas palikušas līdz algai. Bet jā, tā sākumā bija ar to ceturto nedēļu, ka nedaudz pietrūkst, tad nedaudz vairāk, utt.
Es vnk aizdomājos, ka ja šādi turpināsies, ap ziemu tā nauda beigsies otrajā nedēļā, kas ir nedaudz baisi, jo tas viss ir noticis tikai kopš kkāda janvāra, kad tik braši visam sāka pieaugt cenas…

August 23rd, 2022 (06:46 pm)

Jaunais House of the Dragon noteikti ir labāks nekā The Sandman, tam es joprojām nevaru tikt tālāk par trešo sēriju, tik garlaicīgi.

gilead is here

August 10th, 2022 (02:02 pm)
current mood: argh

Īsumā, Nebraskā tiesā tīneidžeri par abortu pēc tam, kad policija pieprasīja no facebook viņas privātās sarakstes. Njā, blessed be.
Būtu forši pārcelties uz tādu realitāti, kur kristietība vairs nepastāvētu.

https://www.forbes.com/sites/emilybaker-white/2022/08/08/facebook-abortion-teen-dms/

enter night

August 7th, 2022 (04:48 pm)
Tags:

Noskatījos Paper Girls, (jo man Stranger Things ir par bailīgu), es pat nezinu, kāpēc, laikam, jo nekā cita baigi no sci-fi nav šobrīd, ko skatīties (kgan jaunā Westworld sezona noteikti ir daudz labāka nekā iepriekšējā). Ļoti bērnišķīgs, es teiktu, un līdz trešajai sērijai bija tā, ka tūlīt slēgšu ārā, bet tad palika nedaudz labāk. Es teiktu, ka var skatīties, ja ir nostaļģija pēc 90 gadu lētajiem videokasešu sci-fi ar zemās balss krievisko ierunātāju. 2/5 zvaigznes.

Tad mēģināju Netfliksa jauno the Sandman, bet pēc pirmās sērijas es neteiktu, ka ļoti aizraujoši; ir labāk par Paper Girls, bet līdz Game of Thrones episkumam neaizvelk. Droši vien turpināšu skatīties, ja nu paliek labāk. pagaidām 3/5 zvaigznes.

Kamēr saņemos smilšuvīram, ieslēdzu nefliksā Darlings, jo tur Alia Bhatt, un man ļoti viņa patika iekš Gangubai Kathiawadi.

July 23rd, 2022 (11:00 am)

Lasot Sandersona The Way of Kings, nav jāmeklē puse angliskās bruņutērpu terminoloģijas skaidrojumu, jo tie manīti spēlējot Elder Scrolls Online.

Inflācija

July 22nd, 2022 (12:02 pm)

Parastais zaļais 6pinšu Tesco piens šorīt maksā £2.09.
Njā, vēl nesen bija £1.70, un pirms tam ļoooti ilgu laiku £1.50.

Ice ice baby (UK version)

July 19th, 2022 (09:26 am)

1. Kājas spainī ar aukstu ūdeni pa dienu
2. Visas durvis, logi uz āru ciet, aizkari aizvilkti pa dienas vidu, atvērti tikai vakarā un no rīta
3. Lūka uz bēniņiem atvērta, lai karstums iet uz augšu
4. Ventilators ieslēgts ļoti lielu daļu dienas (negribu domāt, cik tas izmaksās elektrības ziņā)
5. Visu laiku dzert aukstu ūdeni
6. Naktī pārklāties ar slapju dvieli, pa dienu dažreiz arī
(7. Viena lieta, ko neizdarījām - it kā B&M esot nopērkami kkādi aukstie atvēsinošie matrači suņu būriem, kuros esot želeja, kas esot visu laiku auksta, ko varot likt gultā un gulēt uz tāda, tas matracis paliekot nemainīgi auksts - tad nav jāčakarējas ar slapjiem dvieļiem)

Baisi domāt, ka šādi jāpielāgojas, lai izdzīvotu šīs 2as dienas, bet nākotnē tādi karstuma viļņi varētu ieilgt...

Sākam apsvērt ar laiku ieviest gaisa kondicionieri vismaz vienā istabā, un tad šādos brīžos vnk dzīvot tur :D

P.S. Galvenais labums no šāda karstuma ir tas, ka nu jau pat palicis parāk karsts, lai kaimiņi varētu taisīt dārzā savu (gandrīz ikvakara) bārbekjū. Var beidzot žāvēt drēbes ārā un nesmird pēc dūmiem...

July 17th, 2022 (01:19 pm)

biju palaidusi garām, ka Westworld 4ā sezona ir sākusies

< back | 0 - 15 |