< back | 0 - 15 |  

the house Jack built 10: apmaiņa

August 14th, 2020 (01:14 pm)
Tags:

Līgumi apmainīti, mums tehniski pieder jaunā māja (un liels, liels parāds dzīves garumā), lai gan praktiski atslēgas dabūsim tik 27ajā.

the house Jack built 9: depozīts

August 13th, 2020 (06:16 pm)

Šodien samaksājām notāram/juristam viņa maksas (-1.5k par drausmīgi sūdīgu darbu :( ) un pārskaitījām depozītu.

Krāsas rullīši jau nopirkti, krāsa sienām nolūkota. 8kastes piekrāmētas. Amazonam vajadzētu šovakar pievest vēl 10, lai varam sakrāmēt visas grāmatas no grāmatplauktiem un citas pasmagas lietas.

x
Citās ziņās mūsu nolaidīgā sociālā darbiniece, kas uz epastiem atbild ar 2-3 nedēļu nokavēšanos un neko nekad nezina, nedaudz ir iegrābusies, viņas pienākums bija pēdejo 2 mēnešu laikā pārbaudīt, vai par mums nav kkadu sūdu iepriekšējo dzīvesvietu pašvaldībās, kur jebkad esam dzīvojuši. Man tādu adrešu ir vismaz 14, 8(?) no tām ārzemēs. Un viņa visu laiku centās mūs pierunāt pieteikties special guardianship, jo tad pašvaldība mums par D. neko nemaksātu un viņai nebūtu jāveic tik padziļinātas pārbaudes, un mēs viņai visu laiku teicām, ka vēlamies palikt savā pašreizējā foster carer statusā, jo tad D. var tikt jebkurā skolā, kur grib, bez rindas, un mums pienākas visāda veida atbalsts, ieskaitot, kad viņam paliek 18, tad pašvaldībai vajadzētu palīdzēt viņam ar dzīvokli. Tagad bija tiesa un viņai beidzot daleca, ka mēs tomēr nepiesakāmies special guardianship, kā viņa gribēja, un ka viņa nav laicīgi sazinājusies ar visām vēstniecībam, utt.

Un es jau tā viņas vietā sarakstīju 7 lapas dzīves aprakstu, ko viņai īstenībā vajadzēja rakstīt, un pieteikumus arī aizpildījām viņas vieta dažus. Un tagad viņa saka šodien, atbildot uz 3 nedēļas vecu epastu, kas vairs nav aktuāli, vai es lūdzu nevarētu aizrakstīt vēstules fr, somijas un šveices vēstniecībām, palūgt šiem aizpildīt iesniegumu, nu un tad atsūtīt viņai.

Es sajutos ļoti ļauna, bet uzrakstīju, ka sorry, I don't think it is something I can do for you. Es jau tā gatavoju katru dienu D., ko mācīties, pēc tam palīdzu, pārbaudu, kamēr viņš pilda uzdevumus, vāķīju Izabellu, mēģinu šo to pietīrīt mājā, lai nav galīgs čūsku midzenis, kkad arī pagatavot ēst, rakstu foster dienasgrāmatas katru nedēļu priekš sociem, plus mēs tagad vēl pārvācamies. Es netaisos tam visam vēl pa virsu darīt viņas darbu viņas vietā. Viņa gandŗīz pārspēj mūsu notāru neizdaŗībā.

August 12th, 2020 (01:39 pm)
Tags:

Harlots (BBC)

August 10th, 2020 (09:41 pm)
Tags:

Fort Salem (BBC)

the house Jack built 9: ready steady

August 10th, 2020 (12:25 pm)
Tags:

šobrīd tiek runāts par 27. augustu. drīz varēs sākt skaitīt

ņerkš, choose your sadness

August 10th, 2020 (03:47 am)

Ļoti pietrūkst būt Vienai bez R., I. un D. Bet vai es gribētu būt Viena bez bagāžas? Nē. Un tā nu mēs turpināmies. Cerībā, ka pie nākamā sasniegtā ceļa stabiņa nebūs skumji, un varēs atrast pazudušo sevi. Bet tas jau arī nenotiks, jo tas pazudušais es ir tas es, kas bija bez bagāžas, viņu nevar atgriezt, viņa vairs nav.
Tāpēc jau tās visas sarkanās mašīnas, projektiņi un visas citas pusmūža krīzes droši vien, kad cilvēki kardināli maina savas dzīves un bagāžas, jo kkur viens solis pagātnē noveda pie simts jūdžu nobīdes no iecerētās trajektorijas tagadnē.
Bet ja tev nebūtu bagāžas, tu droši vien ietu pie tuvākās laukakmeņu kaudzes un sakrautu sev pilnu mugursomu un čemodānu tāpat. Bez bagāžas ir tikai teorētiski skaisti, nekad ne īstenībā.

Šajās brīvdienās domāju par to, ka man par visu pasaulē vairāk pietrūkst uzmest mugursomu plecos un iet kāpt kalnos ar tikai aptuvenu atgriešanās datumu. Bet ja es tā darītu, man droši vien ļoti pietrūktu R. un I. You can’t win.

the house Jack built 8: paātrinājums

August 6th, 2020 (11:06 am)
Tags:

Nekustamā īpašuma aģente šodien teica, ka moš nedēļas vai divu, trīs laikā viss šis process varētu beigties.

Pirkšanas-pārdošanas ķēdē virs mums visiem ir jau visi dokumenti, hipotēkas, notāri visu sadarījuši, gatavi pirkt/pārdot, pēdējais palicis mūsu bondzis notārs (kurš ir izrādījies baigais sūds, lēnāks par gliemezi, ēpastus sūta 2 min pirms 5iem lai tajā dienā vairs viņam nevarētu piezvanīt, un visādi citādi velk laiku. Es saprotu, ka var būt aizņemtība uzņēmumā, bet tad nevajag ņemt jaunus klientus, vai vajag noalgot papildus darbiniekus, ja nevar pavilkt darbu apjomu). Viņam tagad šodien būtu mums jāsūta kontrakta un citi dokumenti, lai varam izlasīt un tad vienoties ar pārdevēju par datumu. Mēs rakstījām viņam vakar, mūsu mortgage brokeris rakstīja viņam vakar, aģente viņam rakstīja ēpastu šorīt pirms 2h par to, ka ķēdē virs mums viss ir, vai varētu dabūt update, no viņa joprojām ceļam pāri veļas putekļi.

p.s. ap 4iem pēcpusdienā viņš atsūtīja kontraktu - ar kļūdām, kas mums jāizprintē un jāsūta viņam atpakaļ pa pastu parakstīts.

lasāmviela

August 1st, 2020 (07:47 pm)
Tags:

Izlasīju šodien Junji Ito komiksu grāmatu Smashed. Biju jau kkad iepriekš nejauši uzdūrusies viņa darbu fragmentiem, bet tie šķita bailīgāki, šis bija creepy, bet lasāms, ne tik bailīgi, lai iespaidotos/rādītos sapņos/atcerētos. Tagad gan gribās vēl ko no viņa palasīt. Drošivien Uzumaki vai Tomie.

July 29th, 2020 (06:05 pm)
Tags:

Skatos Netfliksā Indian Matchmaking Season 1 :]

the house Jack built 7: liegiem soļiem un pietupieniem pārvēršos par brīvdabas muzeju

July 29th, 2020 (03:14 pm)
Tags:

current mood: koka sūdiņi ar latviešu zīmēm

Nevajadzētu jau piesaukt neaicinātas izmaiņas plānos, bet..
Nopirku vilnas deķi jaunās mājas, kuras mums vēl nav, dīvānam, kura mums vēl nav.
Nopirku lina galdautu jaunās mājas, kuras mums vēl nav, virtuves galdam, kura mums vēl nav.
Nopirku arī koka dēlīti un māla krūzi, bet tos varēs izmantot jau tagad. Būs jau kur likt arī deķi un galdautu. Bet jā.

Parenting: Failures

July 29th, 2020 (12:19 pm)
current song: L.E.J - Pas l'time

I. uzvelk kleitu (es nedrīkstu palīdzēt, jo tad sākas histērija). Es iedomājos, jāuzvelk arī zeķubikses, lejasstāvā auksta grīda. Principā laba ideja, realitātē pisec.
Pusstunda histērijas, kamēr viņa velk bet nevar uzvilkt zeķubikses un es nedrīkstu palīdzēt necik, nemaz. Es paralēli vēl noskrienu lejā uzdot D. matemātikas uzdevumus, ko viņam izpildīt un uzlieku kafiju.
Tad domāju, nu varbūt zeķes viņai izdosies uzvilkt. Nope. Vēlviena pusstunda histērijas, kamēr es nedrīkstu palīdzēt un viņai nesanāk uzvilkt zeķes. Kkad pa vidu noskrienu lejā, nogriežu kafijas kannu, iedodu D. otru lapu ar matemātiku.
Tad es saku, nu davaij, ejam vnk lejā, pofuj par zeķēm un zeķubiksēm. Nea. Tobrīd arī lejā vairs nevar iet.
Divas stundas vēlāk, 12os, es beidzot lejā sāku dzert kafiju. I. ir arī lejā, bez zeķēm un bez zeķubiksēm. Kāpēc es vispār iedomājos, ka vajag kko kājās vilkt :D

July 28th, 2020 (12:18 pm)

autophagy

July 24th, 2020 (09:22 pm)

Sajāja brammaņi
Augstajâ kalnâ,
Sakāra zobenus
Svētajâ kokâ.
Svētajam kokam
Deviņi zari,
Ik zara galâ
Deviņi ziedi,
Ik zieda galâ
Deviņas ogas.

the house Jack built 6: every inch counts in this godforsaken cuntry

July 21st, 2020 (07:04 pm)
Tags:

current mood: kapīšu cūkas

Izrādās, ka mazais zāles/zemes pleķis blakus mājai, par ko mēs domājām, ka tas pieder pašvaldībai, un uz kura ir (kā mums šķita, puslegāla) mašīnas stāvvieta, arī būs mūsu īpašumā.
R. jau izdomāja, ka kādreiz nākotnē būs jābūvē piebūve, lai palielinātu dzīvojamo istabu un virtuvi, un vai nu piebūvētu vai paplašinātu jau esošo guļamistabu. Nu vai vismaz jāpiebūvē stāvvietai jumts, lai mašīnai nelīst virsū.

Bet sakarā ar šo visu arī uzzinājām, ka UK eksistējot tāds likums, ka ja tavai mājai blakus ir pašvaldības zemes pleķis, par kuru šie ir nedaudz piemirsuši - ja 8-10 gadus tu viņu kop, un saglabā par to pierādījumus, tad var sniegt tiesā pieprasījumu, lai īpašums pāriet tavā īpašumā. Mums jau bija plāns "aizmirst" pajautāt pašvaldībai, kam īsti pieder tā otra stāvvieta, un katru gadu fočēt R. ar zāles pļāvēju un tās dienas avīzi bez pīpes zobos uz tā zemes pleķa un pēc 10 gadiem viņā iegrābties, bet tagad nevajadzēs :)

the house Jack built 5

July 15th, 2020 (02:25 pm)
Tags:

mums ir piešķirta hipotēka,
mums ir piešķirta hipotēka,
mums ir piešķirta hipotēka :)

tagad atliek kārtot pārejos doķus, un cerēt, ka saimnieki nepārdomās pārdot māju :)
mājas iekšas jau esmu gaidot hipotēku simts reizes apcerējusi un izdomājusi, ko un kā gribu mainīt (melns, melns un melns),

bet pēdejos vakarus sāku skatīties atkal jūtubā permakultūras video, un atvēru datorā senseno mapi ar dārzniecības/permakultūras/food forest grāmatām un video,
beidzot man būs dārzs :)
uz sētas toč augs vīnogulāji :) un būs riekstu un mandeļu gaņģi, nē, bet kartupeļu un dzelteno pupiņu vagas gan

< back | 0 - 15 |