< back | 0 - 15 |  

citiem zobi, man iesnas

April 4th, 2019 (11:19 am)

Kopš piedzima Izabella, katru reizi, kad es saķeru vismazākās iesnas, tas ieilgst uz ļoti ilgu laiku. R. izveseļojas nedēļas vai pāris dienu laikā līdzīgi kā es agrāk. Rudenī pēdējās iesnas man pārvērtās 2 mēnešu klepū. lol.
Tagad jau trešo, ceturto dienu iesnas, un šodien, izskatās, sāk pāriet klepū :(.

Citiem sīkie izsūc kalciju no organisma un paliek slikti zobi. Man ar zobiem viss kārtībā, bet toties imunitāte pieklibo.
Apsveru uzsākt kontrastdušas, kad izveseļošos.

:D

March 27th, 2019 (11:44 am)

Sapotējām Izabellu pret masalām.
Autismu nedabūja :o.

March 21st, 2019 (10:21 pm)

Project Blue Book

Wool

March 18th, 2019 (10:01 pm)
Tags:

Lasu Wool, patīk, tikai žēl, ka nav tādu citējamu citātu, ko gribētos izcelt un šeit ierakstīt. Pagaidām atradies viens, bet viņš zaudē nozīmi, ja nezina kontekstu un uzbūvēto pasauli.

to es sev kā atgādinājumu

March 3rd, 2019 (01:04 am)

if you’re living for the weekends, your shit is broken.

Uzzinu pēdējais: Selma Blair

March 1st, 2019 (08:24 pm)

oh, es domāju, kur viņa nozudusi. izrādās, Selmai Blērai ir MS :(
skumīgi

never leave the stream of warm impermanence

February 22nd, 2019 (10:59 pm)
current mood: posh Surrey, hah
current song: David Bowie - Changes

2015: (Indija) - Stretama Londonā - Šveice - (Brikstona) - Pendža Londonā (2 dzīvesvietu maiņas)
2016: Pendža - Foresthila Londonā (1 dzīvesvietas maiņa)
2017: Foresthila - Portsmuta - Bordona (2 dzīvesvietu maiņas)
2018: Bordona (0 dzīvesvietu maiņas, toties piedzima sīkā)
2019: izskatās, ka Bordona - Epsoma (1? dzīvesvietas maiņa)

Nu kā saka, vēl nav viss skaidrs, bet šodien bijām skatīties vienu R. darbabiedra dzīvokli, kurš taisās pārcelties. Ja viņa namsaimniece piekritīs, tad, iespējams, jau vasarā (?) dzīvosim tur. Ja nē, tad, visticamāk, uz rudens pusi tāpat uz Epsomu pārcelsimies, tikai būs jāmeklē caur aģentūrām kaut kas. Lai R. nevajadzētu katru dienu uz darbu stundu turp, stundu atpakaļ kratīties.

Pagaidām šķiet ļoti labi - Epsoma apvieno Bordonas zaļumu un Portsmutas dzīvīgumu, un iespēju man vienai pašai bez R. un mašīnas arī kaut kur kādreiz nokļūt, bet nav tik šausmīgi smirdīgs gaiss kā Londonā (es brīnos, kā es tur dzīvojot, to nejutu. Tagad, pēdējoreiz, kā aizbraucu, izkāpu ārā no transporta, aš elpu aizsita, un gribējās turēt degunu ciet), un arī cilvēku, lai gan daudz, tomēr, ne tik daudz.

Man ļoti īstenībā patika, un lai gan jebkura pārcelšanās, nozīmēs par vienu istabu mazāk (jo tuvāk Londonai ir vienmēr dārgāk), līdz ar to, nāksies atbrīvoties no mantām, bet tas vismaz motivēs tikt vaļā no krāmiem.

Un patiešām ir zaļš un skaisti pilsētā. Varētu kaut rīt.

it’s the final countdown

February 15th, 2019 (01:18 am)

2 gadu periods, kad bieži uz “vai Tu rīt ej uz darbu?” saņēmu no R. “nezinu, iespējams” beidzot ir beidzies. nokārtoja šodien testu, līdz ar to kkad drīzumā, kad nu Southern menedžeri savilks asakas savos papīros, sāks strādāt nevis kā apmācāmais, bet pa īsto. ar grafiku, kas zināms gadiem pa dienām uz priekšu līdz viņš izdomās tur vairs nestrādāt.

protams, patīkami arī, ka nevajadzēs katru mēnesi no nekurienes izkasīt £200-400, lai aizlāpītu visus rēķinu un izmaksu caurumus ( kopš man beidzās bērnkopības pabalsts septembrī, varēja just diezgan tā trūkumu. ir bijis, ka viņš nevar samaksāt alimentus. ir bijis, ka jārēķina, cik daudz lētāko konservu un makaronu var nopirkt līdz algas dienai. man ir palikuši divi pāri zeķu bez caurumiem, un viens pāris zābaku ar caurumu pēdā un ļoti šķībiem papēžiem). tas viss nu uz kādu laiku ir beidzies, var uzelpot.

bet visvairāk ir labi, ka beidzot tā murgainā neskaidrība būs beigusies. varbūt es pat varēšu kko sākt darīt, jo zināšu vismaz, kurās dienās viņam nav jābūt darbā, un viņš var pieskatīt mazo manā vietā.

Guilty pleasures

February 10th, 2019 (12:52 am)

Noskatījos Pitch Perfect, un, omg, man tā patika :D
Tuvākajās dienās skatīšos Pitch Perfect 2 un Pitch Perfect 3.
(Man patika arī Glee savulaik. Es nezinu, kas tas ir ar a capella un popsīgiem kaveriem :D)
Bet es patiešām labi pavadīju laiku :D

p.s. Pitch Perfect 2 un 3 bija briesmīgi

10 ar pus mēneši un nedaudz vēl

February 5th, 2019 (06:30 pm)

Šodien pārkāpu sev nedaudz pāri, aizvedu Izabellu uz vietējo bibliotēku uz rhyme time, lai parāpo kopā ar citiem 0-2 gadīgajiem. Sākusi par to domāt biju jau vasarā, lol, tik daudz man nepatīk iepazīšanās small talk, neciešamais small talk, un neziņa, par to, kā norisēs pasākums, tik ilgi vajadzēja saņemties.

Un beigās nebija slikti, sasmaidījos ar pāris mammām, pārmiju ļoti īsas frāzes un nozudu, kad pasākums beidzās. Ar nevienu neparunāju. Bet vismaz iegāju pa durvīm un piedalījos pasākumā, nevis pēdējā mirklī pārdomāju un negāju. Es pat pieļauju, ka kādā no nākamajām reizēm (jo es iešu atkal, vajag tomēr sīkajai komunicēt ar citiem bērniem, nevis tikai pieaugušajiem), varbūt ar kādu parunāšos.

£5 challenge

February 2nd, 2019 (12:06 am)

Ar R. un viņa draugiem svētdien izdomājām, ka vajag uztaisīt £5 sacensības - katrs sāk ar piecīti, par ko kko nopērk, un tad mēģina pārdot dārgāk. Un tad par nopelnīto naudu atkal kko nopērk un tā vien uz riņķi, līdz kāds pirmais no £5 ir uztaisījis £100. Sākumā bijām 4, bet nu jau 7 cilvēki piedalās.

Es atradu pirmdien sakarīgu anatomijas grāmatu Oxfam labdarības veikalā, bet man viņu īstenībā gribās laikam paturēt sev, tāpēc ieliku fb un jebajā, bet sacenoju par nedaudz par dārgu.

Toties R. vietējā labdarības veicī pa savu £5 nopirka bordo XL hūdiju ar uzrakstu Mother of Dragons, ielika fb pa £10. Šodien viena sieviete to arī nopirka - drumroll - savam draugam (mm?), līdz ar to pagaidām R. no visiem septiņiem ir ticis vistālāk :D

Tādas te mums produktīvas kapīšu cūku izklaides un pieaugušo monopols angļu sīktirgotāju nācijas garā :)

Angļu lietas, kas man šķiet debīlas: bērnu dzimšanas dienu organizēšana

January 6th, 2019 (10:10 am)

Tas, ka vecākiem ir jāsagatavo mazas dāvan-sūdiņpaciņas, ko dot līdzi katram bērnam, kas atnācis uz tavējā bērna dzimšanas dienu.
Tātad, tev kā vecākam ir ne tikai jānoorganizē ēdiens un dzīvību neapdraudošas izklaides visai bērnu varzai ( un ļoti bieži te viņi tiek teleportēti uz kādu pasākumu vietu, lai neizdemolē tev māju vai arī tiek aicināti pasākumu vadītāji, utt., kas viss tev jau tā saplēš kabatu), bet arī jāpērk dāvan-sūdiņpaciņas visiem sīčiem kā paldies par to, ka viņi ir atvilkušies uz tavējā sīča dzimeni un atnesuši šim dāvanas.

Un visai dzimšanas dienas svinēšanai ir ļoti konkrēts laiks, viss notiek pēc pulksteņa, un visi pārējie vecāki zina tieši cikos bērnus savākt, tjipa pēc 2h brauciet pakaļ. Op, op, stop having fun, put your coats on, time to leave.

oh, Canada

January 5th, 2019 (12:24 pm)

omg, vecs, bet labs, no sirds ļoti apsmējos šo skatoties :D

Move to Canada

Rīta kafija

January 3rd, 2019 (07:36 am)

Man ir nedaudz žēl, ka tā arī nekad neesmu iemācījusies zīmēt :D

laikam (?) iepriekš zināju, bet bija piemirsies

January 3rd, 2019 (07:22 am)

90 grādu lenķis = a right angle

< back | 0 - 15 |