< back | 0 - 15 |  

Īru abortu refrendums

May 24th, 2018 (12:39 pm)

Ļoti ceru, ka viņi atcels aborta aizliegumu.
Grūtniecība un pirmie mēneši pēc piedzimšanas ir tik psiha padarīšana, ka spiest tam iet cauri cilvēku, kas to nevēlas, ir šausmīgi. Un lai gan man ir šobrīd brīnišķīgs bebis, es esmu ļoti laimīga, ka man bija izvēle - taisīt vai netaisīt abortu, un arī draugs, kas bija mierā ar abiem variantiem. Ja man šobrīd nejauši gadītos otrais, es taisītu visticamāk, jo neesmu gatava ne morāli, ne fiziski kkam tādam tik ātri iziet vēlreiz cauri. Negribas iedomāties kādu, kas ir sliktākā materiālajā/psiholoģiskajā/fiziskajā/attiecību stāvoklī, kam ir vai nu jāpatur šobrīd Īrijā bērns pret savu gribu, vai jātaisa tas nelegāli/nedroši, vai arī, lol, 9 mēneši kā mašīnai jāiznēsā un tad jāpamet adopcijai, vai jāaudzina visu mūžu negribot/nemīlot/nožēlojot, utt.

kā es teoriju (ne)mācījos

May 23rd, 2018 (08:58 am)

1)34 no 50 oktobrī vs 41 no 50 šorīt (izmēģinājuma testos)
Pagaidām vēl neesmu ne reizi izlasījusi noteikumus visus, tikai vienreiz izlasīju cauri visas zīmes, ko nozīmē, un pārējais nelielais uzlabojums ir no tā, ko R. pa ceļam ir stāstījis mašīnā braucot.

Šausmīgi negribās mācīties braukt, ar sakostiem zobiem to visu. Man ļoti, ļoti gribās rezultātu - ka esmu neatkarīga no R. un varu tikt visur, kur un kad man vajadzīgs, aizbraukt pie dabas, kas šeit apkārt ļoti skaista, un ka varu dabūt darbu normālu un, ja vēlos, kko jaunu mācīties, kkur piedalīties, bet negribās pašu braukšanu kā tādu apgūt, kur nu vēl pa īstam braukt, tas tāds kā tāds ļoti nepatīkams, bet vajadzīgs ķeksītis.

2)Jāved sīkā uz pirmajām potēm pēc pusstundas, galīgi negribās arī, totāli neesmu anti-vaxxxer rindās, viņai būs visas potes, bet tāpat vienmēr var gadīties, ka tieši tavējais ir viens no miļōna, vai arī, vnk kaut vai tas, ka daži bērni pēc potēm brēc 2 naktis nostopā pēc kārtas, vai arī temperatūra sarodas, utt. un es nezinu, kāda viņai būs reakcija.

adulting totally sucks

Kinder, Küche, Kirche; darba ne-iespējas

May 15th, 2018 (10:05 pm)
current song: Pearl Jam

Tā kā R. darba grafiks ir tik samuhļīts un mainīgs, ka man pieskaņot pat privātstundu pasniegšanu nesanāk, jo tās pārsvarā šeit cilvēki grib noteiktās nedēļas dienās, piemēram, katru trešdienu pēc bērnu skolām noteiktos laikos, bet algot kādu, kamēr pasniedzu privātstundas, lai pieskata Izabellu, dienās, kad nesakrīt ar R. grafiku, neatmaksājas, lēnām sākām apsvērt visādas random neregulāras lietas, ko darīt no mājām.

Pagaidām apstājāmies pie varianta, ka ja es vasarā nolieku tiesības, varētu rudenī iziet masieru kursus blakus pilsētā un kļūt par mobilo masieri. Šodien biju pie vienas uz masāžu otrā Bordonas pusē, bija ļoti līdzīgi kā pirmā masāža Indijā, tā kaut kā gaiši, ka izej ārā pēc tam un smaidīt gribās. Nopirku pat pāris grāmatas par to pagājšnedēļ, tas pat varētu būt kkas tāds, kas mani interesē un noder tāpat vien ikdienā, pat ja izmainītos vēlāk domas.
Redzēs...


pramwalks

bet Westworld šīs sezonas 4ā sērija, omg!!

Grāmatas ir manas izsapņotās/nerealizētās dzīves

May 1st, 2018 (07:03 am)
Tags:

Kad mēs vēl dzīvojām Portsmutā, es regulāri no labdarības veikaliem vilku mājās grāmatas.
Kkādi mazi sapnīši/mērķīši, kas nav un (visticamāk tuvākajā laikā) nebūs, ko teorētiski gribētos izlasīt/iemācīties/pamēģināt.
Man ir visādas vācu valodas, franču valodas grāmatas, organic gardening, par masāžu, grāmatvedību un garajām pastaigu takām/maršrutiem Lielbritānijā.
Kindle arī ir pievilkta ar visu ko tādu.

Anonīmie grāmatu nelasītāji un plauktos krājēji

Pagaidām Bordonā esmu nopirkusi laikam tikai 4 grāmatas, no kurām lasu jau otro (win). The Year of Living Danishly autores otrajā grāmatā Leap Year es biš vīlos, laikam gaidīju sajūtu no pirmās grāmatas, nesagaidīju. Bet Derena Brauna Happy pagaidām patīk.

Ieraksta kontekstā neiedziļināšos tajā, ko par mani pasaka tas, ka šo nopirkto grāmatu pamattēmas ir a) pārmaiņas/kontrole pār savu ikdienu, b)kā būt laimīgam.

Cīsiņš laika paātrinājumā

April 25th, 2018 (01:30 pm)
current mood: publiskā grēksūdze

Es reāli nezinu, kur palika šīs nu jau gandrīz sešas nedēļas. Sajūta, ka tikai tagad kkā lēnām sāku mosties no kkādas komas, bet arī ne katru dienu. Ja nebūtu pusmiegā taisījusi kkādas fočas, tad vispār neko neatcerētos.Un arī bailes, ka nekad neatgūšu/neiegūšu savu kkādu es, nu viegli jau nebija arī pirms tam pie viņa turēties, bet tagad laika trūkumā ir gandrīz neiespējami apstāties un padomāt par kko vairāk kā tābrīža nākamo soli.

Un nedaudz vainas apziņa, ka neģērbju viņu kkādās smukās drēbēs un kleitās, un nesienu bantes, peer pressure, vnk paskatos, kas skapī tīrs, un ar to pietiek.

Un pārāk daudz dzīvoju nākotnē - viss notiek kategorijās "kad es nolikšu tiesības vasarā/rudenī", "kad mēs aizbrauksim uz Franciju", "kad viņa naktī celsies nevis 3-4, bet tikai 1 vai nevienu reizi".

Moš kādu mandalu krāsojamo grāmatu jāievieš :D

Šonedēļas prieks - atsācies Westworld un Handmaid’s tale

No Derena Brauna grāmatas “Happy”

April 20th, 2018 (11:31 pm)
Tags: ,

current mood: :D

Seneca wrote many letters to a young friend, Lucilius, containing advice on how to live well (history has not left us details of Lucilius’s replies or the number of times he frantically changed address).

cita perspektīva

April 17th, 2018 (11:48 pm)
current song: Ugly Kid Joe - Cats In The Cradle

un vispār, pēdējās dienās pirmoreiz mūžā aizķer Kurta Kobeina pašnāvība, nu tā, ka bezgala skumji šķiet, ka viņa meitai tobrīd bija tikai 20 mēneši...

British English

April 17th, 2018 (10:42 pm)
current song: Voltaire - Death Death (Devil, Devil, Evil, Evil Song)

ā, jā, šonedēļ uzzināju, ka
to trump = to fart
mūžu dzīvo, mūžu mācies

Coach.me

April 14th, 2018 (07:38 am)
current mood: relentless fucking experience

Varētu jau kko ierakstīt vairāk par miega trūkumu vai ar pienu apvemtiem legingiem, uzkačātiem pamperu mainīšanas skiliem tumsā, lai nepamodinātu pārāk sīko un to, kā katru brīvo sekundi ir jāveic izvēles - iedzert kafiju vai nosterilizēt pudeles (pareizā atbilde - nosterilizēt pudeles, jo nedod dies nebūs tīras nevienas, kad modīsies krakens un kliegs pēc ēdamā), aiziet uz tualeti vai paēst brokastis, izmazgāt matus vai padzert tomēr kafiju, aiziet pastaigā vai vnk aplūkot istabu, nespējot atcerēties, kas bija tagad jādara, ā, jāsterilizē pudeles.

Bet šoreiz gribējās uzrakstīt par šonedēļas prieku - jaunpamēģinātu goal tracking ios appu Coach.me, ā nē, sīkā mostas :D

They say it gets better with time...


p.s. bet vispār, apps ir foršs, tādā self-help Bridžetas Džonsas kick-your-own-ass garā, kad gribas ilūziju, ka, piemēram, mācies braukšanas teoriju bariņā kopā ar citiem, bet, īstenībā negribi nekādu kontaktu ar tiem, tikai kkādu kopības ilūziju motivācijas vārdā.

futene

April 4th, 2018 (09:44 pm)

Bija diezgan liels pārsteigums par tādu ManCity un Liverpūles spēles rezultātu, it īpaši pēc tam, kad Sala nogāja no laukuma, bet jā, reāli forši :)

all hail the online shopping; the dying UK highstreet

April 4th, 2018 (04:14 pm)
current song: something, something, coffee

Vakar aizbraucām uz 2 pārtikas veikaliem un pastu ar sīko, (kopā ar pirms, pēc, pa vidu barošanām, ratu iedabūšanām ārā un iekšā mašīnā) tas aizņēma 6h.

Tas pavisam noteikti nav laika taupīšanas ziņā efektīvi. Pārējo sanāk pirkt onlainā, citadi būtu pisec. Vai nu fb marketplace sīkajai kkādas lietotas lietas, vai amazons, jo ir amazon prime un var dabūt nākamajā dienā. Es pat kkad nopirku dažas drēbes onlainā (agrāk nekad to nedarīju, jo negribējās iegrābties ar pārāk lieliem/maziem izmēriem nemērot un pinķerēties ar atpakaļsūtīšanu), jo es nezinu, kad es kādreiz tikšu līdz kādam apģērbu veikalam vispār.

Es, protams, labprātāk atbalstītu mazos uzņēmējus un ietu uz mazbodītēm, ja te tādas vispār būtu, bet 6h vs 5min, njā...


3 gadu jubileja šon ar R. kopš bijām uz pirmo randiņu Kroidonas the Ship. Svinēsim ar kafiju, ļoti daudz kafijas.

March 29th, 2018 (04:29 pm)

njā, labu veiksmi sazvanīt Latvijas vēstniecību UK :/
es ātrāk sazvanīju HMRC, nekā šos, pēc 45min man apnika klausīties "abonents šobrīd aizņemts", zvanīšu otrdien pēc bank holidays ://

Br dzimšanas apliecības // the real housewives of Bordon

March 28th, 2018 (11:53 am)

Ļoti kaitina, ka UK dzimšanas apliecībās raksta vecāku profesijas. Tā kā es šobrīd nestrādāju, tad, visticamāk, lol, kad brauksim reģistrēt šodien sīko, tapšu pierakstīta kā housewife, nē, bet biš modernāk - homemaker :o :o :o

English 1: Latvian 0

March 27th, 2018 (09:54 pm)
current song: Dimmu Borgir - Endings and Continuations

Angļu valodā pavisam noteikti pagaidām atrodas daudz vairāk foršu mīļvārdu, kā viņu saukt. Latviski man vienīgais, kas šķiet (kaut cik) piemērots, ir zaķis/zaķītis, kamēr angliski mēs viņu saucam par buttmunch, missy moo, sausage, un gan jau vēl kko, ko es neatceros, kas man patīk daudz labāk.

Il a déjà tes yeux (2016)

March 27th, 2018 (12:28 am)
Tags:

Šausmīgi sen nebija skatīts kas ļoti pārspīlēts, ļoti vienkāršs, sirsnīgs un dzīvespriecīgs.

< back | 0 - 15 |