< back | 0 - 15 |  

towards less waste

August 11th, 2018 (09:36 am)

Sen sen atpakaļ, pirms gadiem desmit vai pat vairāk, es pārgāju uz alauna dezodorantu, un man diezgan patika, tā vietā, lai regulāri pirktu parastos drogās dabūjamos smērējamos, šis ilga vairāk nekā gadu, un vēl nebija beidzies. Arī doma, ka nesmērēju sev padusēs ķīmiju sūdu bija forša, bija tikai jāaprod/jāpielāgojas tam, ka, lai arī sviedru smakas nav, tu turpini svīst, jo poras nav aizštopētas, līdz ar to dažreiz mēdz būt slapjas paduses.

Tad kkas notika, laikam viņš nokrita zemē uz grīdas un ieplaisāja, un palika ass (bija kritis arī pirms tam, bet nebija ieplaisājis) un vairs nevarēju lietot, un jaunu tobrīd kkā nevarēju nopirkt, vai nu nebija naudas, jo biju bomzis studentiņš, un viņš maksāja vairākus latus, vai arī bija baigi piņķerīgi, kkur jābrauc, lai nopirktu (es neatceros, moš viņu toreiz tikai UK varēja nopirkt un es viņu tur īstenībā biju nopirkusi, un tad nevarēju lv atrast, neatceros).
Galu galā nopirku atkal parasto, un ieslīgu ar laiku pieradumā atkal pie parastajiem dezodorantiem.Tagad jau kādu laiku domāju, ka varētu pāriet atkal uz alauna dezodorantu, (jo es netaisos taisīt mājas pati no sodas "dabīgo" un ķēpāt padusēs, to es atmestu pēc mēneša vai agrāk) bet viņi visi parastajos "veselības produktu" veikalos ir plastmasas iepakojumos. (Iepriekšējais Sure tuvojās beigām. Vēlos lēnām pāriet uz lietām, kas nav iepakotas plastmasā, doties zero waste virzienā, bet netaisos mest uzreiz visu plasmasīgo no mājas laukā, tas man šķiet stulbi, ka cilvēki sapērkas koka zobubirstes un metāla pudeles, un visu plastmasīgo, kas vēl ir darba kārtībā izlidina, tā man šķiet, ir lieka resursu tērēšana. Tāpēc taisos ļoooti lēnām visu nomainīt, kad iepriekšējais saplīst/izbeidzas, tāpēc vēl kādu laiku lietošu plastmasas zobubirsti un plastmasas ūdens pudeli.)

Un tad pāris dienas atpakaļ internetos atradu alauna dezi korķa iepakojumā. Jeij. Te nu viņš ir klāt.

Teorijas tests - check

August 9th, 2018 (03:46 pm)

Noliku braukšanas teorijas testu šodien.
Par vienu soli tuvāk brīvībai/mācībām/darbam/ceļojumiem.
Īstenībā bija ļoti viegli - dabūju 49 no 50 punktiem multiple choice testā un 72 no 75 punktiem hazard perception testā pat ar visām savām grūtniecības zombijsmadzenēm un pazaudēto atmiņu. Un es pat neizlasīju otrreiz visus jautājumus un nepārbaudīju savas atbildes.


Ja ir oficiālā DVSA aplikācija telefonā, tad man šķiet ir grūti nenolikt, jo lielākā daļa jautājumu testā ir tādi paši kā aplikācijā, un hazard perception testu ja pamēģina mājās, un saprot, ko šie grib, arī ir viegli.
Tagad sāksies grūtākais, dabūt mācību apdrošināšanu un iemācīties braukt. Skatoties cik bieži es ar ratiem visur ietriecos, būs grūti :D. Droši vien likšu braukšanas eksi 9x vai vairāk :D.

Ready Player One (2018)

July 16th, 2018 (10:23 am)

Noskatījāmies vakar Ready Player One.
Man ļoti patika autora radītā pasaule/visums, kura notika darbība, visas atsauces, utt., bet galveno varoņu attiecības bija biš par cheezy. Un, protams, visi labie varoņi bija ļoti labi, un sliktie slikti, bet ņemot vērā, ka tas notiek gaming pasaulē, tas pat būtu zināmā mērā piedodami/loģiski. Bet tā jau smuki. Sagribējas izlasīt grāmatu. R., kurš ir lasījis (klausījies iekš audible), teica, ka grāmatas ekranizācija šajā gadījumā ir izdevusies. Es atceros, ka viņš toreiz, kad klausījās, bija diezgan aizrāvies, tagad žēl ka neieklausījos un neizlasīju agrāk.

hmm

June 25th, 2018 (12:50 pm)

Sestdien, 14. jūlijā Dōkinss uzstājas Vinčestrā, kas teorētiski ir ļoti netālu, 40min ar mašīnu (te viss, kur kkas notiek, ir vismaz tādā attālumā, tāpēc man vajag tiesības; tā iet, ja dzīvo pāķos, bet toties mežs un koki) es berzēju rociņas un domāju, kā lai izdara tā, ka R. var mani turp aizvest, jo ar sabtransu es turp īsti nevaru tikt (varbūt vienā virzienā tik), un kā es varētu viņam sīko uzkraut uz to vakaru, un tad vēl lai mani pēc pasākuma viņš savāc un aizved mājās.

Auto, auto, automobīli: 50 days to go

June 20th, 2018 (06:03 pm)

Pieteicos 9. augustā uz braukšanas teorijas testu.
Laikam jāsāk mācīties pa nopietno :D

Es nezinu, kā man tas izdosies ar savu pašreizējo smadzeņu kondīciju (un arī pa vidam ir nedēļu garas brīvdienas Francijā), kad pēc grūtniecības/dzemdībām, šķiet, ka kāds ir izgriezis ārā visus centrus, kas atbild par īstermiņa un ilgtermiņa atmiņu, un kamēr reakcijas refleksi ir stipri palēnināti. Bet, kas nemēģina, tas arī neko nedabū gatavu, un vienmēr jau var (izgāzties un) kārtot vairākkārt.
Lol:

Skopais maksā daudzreiz

June 20th, 2018 (12:22 pm)

0) Kādreiz man ļoti patika Google Fit telefona aplikācija, kas skaitīja noieto distanci un minūtes, bet, kopš pārgāju uz Iphone, sāku domāt par fitnesa trekeri, jo Apple Health man riebjas un neviena cita aplikācija nebija tik ērta, kā Google Fit, ko diemžēl uz Iphone nevar dabūt.

1) Kkad oktobrī vai septembra beigās es nopirku Misfit Shine 2, jo viņam no lētā gala bija labas atsauksmes, laikam pat uzrakstīju par to ierakstu, patika, ka ir ūdensizturīgs un arī aplikācija bija sakarīga, tikai, lūk, viņam nebija GPS, un, būtībā viņš skaitīja soļus pēc tā, cik daudz krata roku, kas bija ļoti kaitinoši, tāpēc pārstāju lietot (neizmēģināju iekārt kaklā, lai novērstu to, ka viņs skaita rokas kustības, jo es negribēju to darīt).

2) Aprīlī no amazona pa cēneri nopirku DIGGRO DB10 fitnesa trekeri, kas tāds lēts sūdiņš bija bez nekādam dižajām atsauksmēm, bet viņš īstenībā bija reāli salīdzinoši labs pa tādu cenu - iebūvēts GPS, baterija vilka vismaz nedēļu, ūdensizturīgs, un vēl viņā rādījās paziņojumi no mana telefona visi, whatsapp, fb, utt. Man patika. Lūk, tikai pēc mēneša viņam noplīsa siksniņa kopa ar skrūvēm no paša aparātiņa, tā ka neko tur vairs nevarēja salabot vai nomainīt. Un aplikācija bija šausmīgi vienkārša un padebīla.

3) Tad pirmdien R. pārnāca mājās no darba ar Huawei Band 2 Pro, kas jau biš dārgāka, kas izskatījās nedaudz jau cerīgāk, arī internetos viņai daudz kur bija labas atsauksmes, vienīgais, ka aplikācijas viņai jānovelk divas, nesanāca pamēģināt, kā šīs darbojas, izskatījās ciešami, jo viss bija forši līdz izgāju pastaigā. Ar ratiem. Ar rokām uz ratu roktura. Un man nekādi soļi netika piefiksēti, jo, acīmredzot, es nekustināju rokas, lol, un, izskatās, ka atkal soļi tiek mērīti pēc roku kratīšanas. Tā nu R. nākamajā dienā stiepa atpakaļ šo.

4) Un pārnāca majās ar Fitbit Charge 2, kas jau ir no biš dārgāka gala. Pagaidām patīk. Aplikācija ir nereāli forša, pielāgojama savām vajadzībām. Soļus/distanci/minūtes skaita arī tad, ja rokas ir uz ratu rokturiem nekustīgas, arī tad, ja telefons somā ir izslēgts. Neesmu iedziļinajusies, kā tas notiek, jo viņam nav iebūvēts GPS, iespējams, pēc pulsa, bet soļu skaits daudz maz saskan ar īstenībā noietajiem (lai arī man nav vajadzīga mežonīga precizitāte, aptuveni arī ir forši). Nav ūdensizturīgs, un uzrāda tikai telefona zvanus vai sms, kas pienāk uz telefonu, bet ne neta aplikāciju ziņojumus. Pieraksta arī miega fāzes, un smuki var redzēt, cik daudz gulēts. Var pierakstīt arī izdzerto ūdens daudzumu. Vienvārdsakot, pagaidām man ļoti patīk, redzēs, kā būs pēc kāda laika.

modern family life

June 18th, 2018 (12:57 pm)


Bijām uz car boot sale tepat netālu, meklējām R. bijušajai dzimenē un viņas tagadējam dāvanas tēva dienā no R. sīkā un es te stāvēju, un izlikos, ka cītīgi bakstu telefonā kko, tāpēc tāds stulbs lenķis, taču īstenībā mēģināju neuzkrītoši nofočēt pabriesmīgo statueti. Kurā paralēlajā dimensijā tas ir kkas tāds, ko kāds gribetu turēt sev mājās uz kumodes?

Brīdī, kad aizvedām R. sīko uz viņa mājām, tieši tobrīd piebrauca arī R. bijušās otrs bijušais, kas bija pirms R., kurš atveda viņas meitu, R. sīkā vecāko pusmāsu, no brīvdienām pie viņa. Tobrīd man likās diezgan lol, divi bijušie piebrauc, atved sīkos, vienam busiņā vēl līdzi tagadējā es ar sīku zīdaini. Iegājām iekšā un tur vēl šiem ir daudz papagaiļu un divi suņi, bija riktīgs cirks un balagāns, bet nu ko, dažreiz ir labāk tā, jo visi ir laimīgi vismaz, nevis dzīvo kopā viens otru ienīstot.

June 9th, 2018 (08:00 pm)

E3

Westworld

June 4th, 2018 (01:48 pm)
current mood: omg omg

Skatoties šodienas sēriju, man šķita, ka es skatos Kubrika Mehānisko Apelsīnu.

spoiler alert )

what would Brian Boitano do (blame Canada)

June 2nd, 2018 (12:10 pm)

Pēc brekšita referenduma UK teritorijā ievērojami pieaudzis "move to Canada" google meklējumu skaits....
Es to uzzinaju, jo mēs arī to šorīt gūglējām :D
Tas varētu būt piec/desmitgades plāns, teica R., viņš labprāt padzīvotu kkur citur, jo nekad nav to mēģinājis, ASV abiem negribas dēļ stulbajiem ieročiem un neeksistejošo veselības aprūpi, negribētos sūtīt Izabellu no rīta uz skolu, domājot, ka viņa var nepārnākt mājās, Austrālijā ir pārak daudz mošķu, un viņš grib kkur, kur runā angliski. Man no sākuma jāiegūst britu pilsonība gan, kas varētu notikt ap 2020-2021, lai gadījumā, ja kkas notiet greizi, es varu atgriezties šeit kopa ar R., un tad mums jāsaprot, kas un kā.

Man būtu ievērojams atvieglojums pārcelties prom no little britain, kur 17miljoni iedzīvotāju un lielākā daļa masu mēdiju ir sajukuši prātā. Es negribu lai Izabella izaug starp cilvēkiem, kas domā, ka, ja tu esi no austrumeiropas, tu esi mēsls, ja tev ir citāda ādas krāsa, tu esi mēsls, ja tev ir akcents, tu esi mēsls, negribu, lai viņu skolā lamā par polieti, it kā tas būtu kas slikts. Es gribu atgriezties tajā pāris gadus atpakaļ pagātnē, kur jautājums, no kurienes tu esi, nenes sevī jau slēptu aizspriedumu, bet drīzāk interesi. Kur pārvietošanās ir nevis savas nācijas/tautības nodošana, bet izvēles brīvība. Kur tie, kas izvēlas redzēt pasauli no dažādiem skatupunktiem netiek saukti par citizens of nowhere.

Plus kalni, jā, un meži, un vienā valstī gan angļu, gan franču valoda. Redzēs, kā sanāks, fingers crossed.

paturpinot tēmu, cipariņi

May 29th, 2018 (08:33 pm)

Balsošana pa pastu

May 29th, 2018 (12:12 pm)
current mood: stulbie stulbeņi

Un tā sistēma, ka, lai šeit UK balsotu pa pastu LV vēlēšanās, ir fiziski jādodas vispirms londonās vēstniecībā reģistrēties balsot pa pastu, ir vnk idiotiska.
Es tieši tāpēc gribētu balsot pa pastu, lai man nekur nav jākratās ar bēbi uz rokām, uz nekādiem iecirkņiem.

Nexplanon

May 29th, 2018 (11:29 am)

Šodien ieliku uz trim gadiem rokā Nexplanonu. Pateicoties NHS, par velti. Redzēs kā noreaģēšu, moš pārvērtīšos par slepkavniecisku vai depresīvu, dusmīgu vampīru. Moš nē. Katrā ziņā brālīti/māsiņu sīkajai negribās :D

Īru abortu refrendums

May 24th, 2018 (12:39 pm)

Ļoti ceru, ka viņi atcels aborta aizliegumu.
Grūtniecība un pirmie mēneši pēc piedzimšanas ir tik psiha padarīšana, ka spiest tam iet cauri cilvēku, kas to nevēlas, ir šausmīgi. Un lai gan man ir šobrīd brīnišķīgs bebis, es esmu ļoti laimīga, ka man bija izvēle - taisīt vai netaisīt abortu, un arī draugs, kas bija mierā ar abiem variantiem. Ja man šobrīd nejauši gadītos otrais, es taisītu visticamāk, jo neesmu gatava ne morāli, ne fiziski kkam tādam tik ātri iziet vēlreiz cauri. Negribas iedomāties kādu, kas ir sliktākā materiālajā/psiholoģiskajā/fiziskajā/attiecību stāvoklī, kam ir vai nu jāpatur šobrīd Īrijā bērns pret savu gribu, vai jātaisa tas nelegāli/nedroši, vai arī, lol, 9 mēneši kā mašīnai jāiznēsā un tad jāpamet adopcijai, vai jāaudzina visu mūžu negribot/nemīlot/nožēlojot, utt.

kā es teoriju (ne)mācījos

May 23rd, 2018 (08:58 am)

1)34 no 50 oktobrī vs 41 no 50 šorīt (izmēģinājuma testos)
Pagaidām vēl neesmu ne reizi izlasījusi noteikumus visus, tikai vienreiz izlasīju cauri visas zīmes, ko nozīmē, un pārējais nelielais uzlabojums ir no tā, ko R. pa ceļam ir stāstījis mašīnā braucot.

Šausmīgi negribās mācīties braukt, ar sakostiem zobiem to visu. Man ļoti, ļoti gribās rezultātu - ka esmu neatkarīga no R. un varu tikt visur, kur un kad man vajadzīgs, aizbraukt pie dabas, kas šeit apkārt ļoti skaista, un ka varu dabūt darbu normālu un, ja vēlos, kko jaunu mācīties, kkur piedalīties, bet negribās pašu braukšanu kā tādu apgūt, kur nu vēl pa īstam braukt, tas tāds kā tāds ļoti nepatīkams, bet vajadzīgs ķeksītis.

2)Jāved sīkā uz pirmajām potēm pēc pusstundas, galīgi negribās arī, totāli neesmu anti-vaxxxer rindās, viņai būs visas potes, bet tāpat vienmēr var gadīties, ka tieši tavējais ir viens no miļōna, vai arī, vnk kaut vai tas, ka daži bērni pēc potēm brēc 2 naktis nostopā pēc kārtas, vai arī temperatūra sarodas, utt. un es nezinu, kāda viņai būs reakcija.

adulting totally sucks

< back | 0 - 15 |