< back | 0 - 15 |  

Koronas hronikas. privacy, me-time? say what?

April 3rd, 2020 (03:03 pm)

es pieļauju, ka dažiem iet grūtāk sadzīvot ar otru, ja vislaik pierasts, ka abiem darbi un hobiji un kas tur, un pēkšņi jāpavada kopā ļoti daudz laika vienās un tajās pašās telpās, var sākt izbesīt, ka otrs elpo :D. bet patiešām mēs kaut kā nemanām atšķirību, jo dēļ sīkā tāpat lielākoties divus gadus sēdēts mājās, un R. vēl pagājšgad no jūnija līdz operācijai decembrī dzīvoja pa mājām uz slimības lapas. tāpēc tagad viss šķiet same old, same old.

ar kastēm jau esmu samierinājusies un padevusies, nekad nedzīvosim kārtīgā un minimālistiskā skandināvu stilā, pat kad I. izaugs, vadi un kabeļi :D. mani laikam vienīgi tracina paradums izdomāt, ka jāparunājas ar mani tieši tad, kad es esmu aizņemta un kko lasu vai daru, kur jākoncentrē uzmanība. viņam ir oža uz to, 100%. bet parunājot ar draudzenēm, es neesmu tāda vienīgā, kura var peldēt pa māju klusi un mierīgi, bez komunikācijas, darīt savas lietas, tikko kā paņemsi telefonu rokā un minūti uz viņu cītīgi paskatīsies vai datora ekrānu, toč, tulīt gribēs ar tevi parunāt un apspriest idejas :D

rīt 5 gadi kopā :D

Unorthodox (Netflix)

March 28th, 2020 (12:29 am)
Tags:

skaudri. un skaisti. es sen nebiju appiņājusies kko skatoties.

bija kkādi momenti, kas man šķita nedaudz neticami un pārspīlēti, bet kopumā aizķēra ļoti kkādu sajūtu no manas pagātnes, no aiziešanas no kristietības. par to, ka tu vari aiziet, joprojām saprast, bet joprojām izvēlēties aiziet. un brīvību. un

Koronas hronikas. Idioti

March 27th, 2020 (01:48 pm)

Vakar stāvēju rindā pie lielā Tesco (tādā ap stūri, gandrīz kā padlaikos, tikai cilvēki atstatus; R. un Izabella pēdejās nedēļas parasti sēž mašīnā, kamēr es mums sapērku visu - veiksmīgi sakritusi viņas apsēstība spiest visas pogas uz paneļiem un korona).

Man apkārt bija pārsvarā vecāka gada gājuma cilvēki, blakus rindai stāvēja mašīna atvērtiem logiem, iekšā divi vīrieši krēpoja un speciāli uzkrītoši skaļi klepoja un smējās, it kā tas būtu īpaši asprātīgi. Kkas tajā visā, un stāstos, kā NHS darbiniekim un mentiem speciāli klepo virsū, un par piknikiem un bariem cilvēku šeit pēdējās dienās, kkā ļoti atgādināja, manu kopējo sajūtu un to, ko es domāju par visu šo nāciju.

Koronas hronikas - zāles

March 24th, 2020 (01:10 pm)

omg, mēs dabūjām vienu Calpol (bērnu paracetamola) iepakojumu Izabellai! Pēdējais veikalā...
tagad mums ir 4ām dienām vienam pieaugušajam (vai 2ām diviem) un 3-4 dienām Izabellai, ja noliksimies ar koronu.

p.s. boots online veikalā, ja uzspiež uz produkta, viņi rāda, kuros veikalos apkārtnē attiecīgās zāles vēl ir pieejamas, izskatās, ka info tiek atjaunota ik dienas - jo vakar mūsējais būts nebija sarakstā, šodien bija, laikam bija šorīt vai vakar vakarā piegāde - bet jā, jāiet ātri - rekā ap pusdienslaiku vairs nekā nav, pat ja no rīta bija. tas tā, ja negribas pirkt jēbajā ar 3-4x uzcenojumu.

tagad ir biš mierīgāk, var sēdēt majās un skatīties, kas notiek tālāk

Korona (UK)

March 23rd, 2020 (08:36 pm)

lockdown time

:D

March 19th, 2020 (05:55 pm)

Boris šodienas preses konferencē: At the moment the disease does not seem yet to be responding to the interventions.
Say what?
Kāds intervention?
Līdz šim vienīgais reālais intervention no valdības puses ir bijuši padomi: mazgājiet rokas, dziedot happy birthday 2x un (vēlams) varbūt neejiet uz pabiem.

Lol

Korona 3 (UK)

March 19th, 2020 (12:31 pm)

Nupat ir iestājusies koronapokalipse veikalos. Tesco un Asda izskatās kā no zombiju filmām, plīvo plastmasa, kurā bija satīti produkti un plauktos mētājas tukšas kartona kastes. Lidl ir nedaudz labāk, bet tāpat nav nekur tualetes papīra, pamperu, olu, nevienu zāļu, izņemot gaviscon un vitamīnus. Konservu un makaronu arī vairs nav, pāris paciņas rīsu skumji mētājas. Saldētavas arī gandrīz tukšas, izņemot saldējumu.

Mums daudz maz vai nu ir viss, vai šodien 3 veikalus apbraucot dabūjām, kas nebija. Vienīgi paracetamola nav, tieši tas, ko vajag, ja noliekas :D

Korona 2 (UK)

March 17th, 2020 (12:01 pm)

Dzīve ar bebi un dzīve ar bebi sociālās distancēšanās laikā īsti neatšķiras.

Uz koncertiem, bāriem, kino un restorāniem turpinām neiet, kā pēdejos 2 gadus kopš piedzima I.
Ar draugiem dažādās pasaules malās turpinām komunicēt pārsvarā virtuāli.

Vienīģais - sporta zāli un braukšanas nodarbības atliku uz mēnesi vismaz, un sīko vairs nevedam uz spēļu istabām un spēļlaukumiem parkos. Tā vietā ejam pastaigās dabā.

hoarderu ziņas

March 13th, 2020 (05:56 pm)

Lidlā bija !!!!!!!! 6 !!!!! tualetes ruļļu iepakojumi (kur katrā iekšā 4. gab), tante ar onkuli priekšā paķēra divus, es paņēmu vienu, palika 3.

Korona (UK)

March 12th, 2020 (03:15 pm)

Nupatās paliek tā nedaudz stresaini.
Jau pagājšnedēļ Lidlā bija visi tualetes papīra un ibuprofēna/paracetamola plaukti tukši, Tesco ar, bet tur nebija arī makaronu/konservu un rīsu.
Šonedēļ tualetes papīra un ibuprofēna/paracetamola hoarderi tikuši arī līdz piemājas Waitrose, plauktos tikai Anadin, un laikam viens plaukts ar virtuves dvieļiem bija palicis vel neiztukšots (iespējams, ka tikko pieveda).
Ievilkāmies Bootsā, tur bija pavisam dārgie ibuprofēni palikuši tikai, nopirkām 2 paciņas, jo majās bija galīgi izbeidzies (galvassāpes abiem bij šonedēļ, un gribās jau ka lai vismaz 1-2 paciņas būtu mājās, ja nu atkal uznāk.) Stulba sajūta maksāt par 1 paciņu tik, cik parasti būtu maksājušas 4as lētās...


Bet vispār, labi, ka mēs zinām no bērnības pieredzes, kā lietot sagrieztu avīžu papīru :D Nezāles neiznīkst. Tikai stulbi, ka R. astma, tas mani nedaudz satrauc koronas sakarā, tā citādāk jau gan jau būtu ok, pat ja visi mēs trīs noliktos.

Auto, auto, automobīli 5

March 5th, 2020 (06:16 pm)

Šodien bij piektā nodarbība, pirmoreiz braucu pa ielu, kur atļautais ātrums ir 40 jūdzes (64 km), līdz šim tikai pa tām ielām braucu, kur 20-30 jūdzes, šodien braucu pa vairākiem apļiem arī un Epsomas centrā pa sastrēgumu. Un atbraucu pilnībā līdz mājai savai, līdz šim instruktors vadāja uz to ciemu, kur sāku mācīties un atpakaļ.

Auto, auto, automobīli 4

February 22nd, 2020 (05:36 pm)
Tags:

Vakar bija trešā braukšanas stunda, trennēju labos un kreisos pagriezienus. Nākamstund vedīšot mani braukāt pa dzīvākām ielām, ne vairs to kluso kvartālu, kur līdz šim mācījos turp šurp atpakaļ uz riņķi. Nevienu pedāli nesajaucu vietām.
Vispār man visu šito slinkums pierakstīt, bet domāju, ka nākotnē par šo dokumentēšanu priecāšos. Viegli būs arī sarēķināt, cik ādas tas viss maksā. 1 nodarbība = 1h30 = £45 (30 stundā). Tātad taisni braukšanas, bremzēšanas, labā un kreisā pagrieziena iemācīšanās man kopā ir izmaksājusi 135 tugrikus :D

Šodien bijām uz parku ar sīko staigāt, pēc tam turpat pa apli stāvlaukumā pirmo reizi pamēģināju ar mūsu mašīnu. Man patīk!

Tā atpakaļ skatoties - automatiskā ir tik daudz reiz vieglāk par manuālo, ka es domāju, ka ja toreiz pirms pusotra gada Bordonā mums būtu bijusi jau automātiskā mašīna, un ja es būtu sākusi ar to, nevis mazo, zilo nissanu, tad ļoti iespējams, nebūtu nobijusies un atmetusi tam visam ar roku, un man jau būtu tiesības. Bet nu, laiku nepagriezīsi atpakaļ, var vienīgi darīt labāko, ko šobrīd var - iemācīties braukt tagad :)

Star Trek TV shows and movies in chronological order

February 17th, 2020 (11:43 pm)
Tags:

Star Trek: Enterprise (seasons 1-4) 1 2 3
‘The Cage’
Star Trek: Discovery (seasons 1-2)
Star Trek: The Original Series (seasons 1-3)
Star Trek: The Animated Series
Star Trek: The Motion Picture
Star Trek 2: The Wrath of Khan
Star Trek 3: The Search for Spock
Star Trek 4: The Voyage Home
Star Trek 5: The Final Frontier
Star Trek 6: The Undiscovered Country
Star Trek: Generations (opening sequence)
Star Trek: The Next Generation (seasons 1-5)
Star Trek: The Next Generation (seasons 6-7), Star Trek: Deep Space Nine (seasons 1-2)
Star Trek: Generations
Star Trek: Deep Space Nine (seasons 3-4), Star Trek: Voyager (seasons 1-2)
Star Trek: First Contact
Star Trek: Deep Space Nine (seasons 5-6), Star Trek: Voyager (seasons 3-4)
Star Trek: Insurrection
Star Trek: Deep Space Nine (season 7), Star Trek: Voyager (season 5)
Star Trek: Voyager (seasons 6-7)
Star Trek: Nemesis
Star Trek (2009) – Prime timeline sequences
Star Trek: Picard
Star Trek: Discovery (season 3)

February 16th, 2020 (06:12 pm)

- saorganizēt failus uz desktopa
- sašķirot I. drēbes
- sakārtot grāmatas

Auto, auto, automobīli 2//Gym

February 13th, 2020 (03:31 pm)
Tags:

Šodien - otrajā nodarbībā trennējos veikt labos pagriezienus pāri pretējai joslai. Gāja labi, izņemot 1,5x bremzes vietā nospiedu gāzes pedāli un 1x gāzes vietā bremzi. Facepalm 1. Pagaidām tikai braukājam pa vienu un to pašu kvartālu, dažādām ielām tur, bet es ceru, ka jau drīz varēšu izbraukt pa normālām ielām ar dzīvāku satiksmi. Vairs nav bail no pretīmbraucošām mašīnām :D

Sporta zālē, savukārt pēc tam pirmoreiz pamēģināju treadmill. Piespiedu starta pogu un pirmās 30 sekundes kā lose mēģināju viņu iekustināt vnk ejot uz priekšu un nesapratu, kāpēc tik grūti un gandrīz nevar paiet, kamēr tante uz blakusesošā sprigani un ātri kust uz priekšu. Tad daleca, ka jāslēdz iekšā ātrums, un viņš kustēsies uz priekšu pats (atšķirībā no crosstrainer, (kurš man joprojām no cardio vislabāk patīk) kur tu pats kustini uz priekšu, un ātrums ir, lai paliktu grūtāk :D). Facepalm 2 :D

Bet forši, vismaz ir sajūta, ka kaut ko jaunu apgūstu :)

< back | 0 - 15 |