< back | 0 - 15 |  

seriāli

October 6th, 2018 (12:50 pm)

Ā, un vācu Dark, ir ļoti, ļoti labs seriāls. Viņš jau pasen netfliksā iznāca, bet es neskatījos, jo man šķita, ka būs pārak bailīgi. Nesen R. sāka skatīties un teica, ka točna, tur 100% neviens monstrs nelec ārā un nepārbaida, tad es izdomāju, ka vajag pamēģināt. Ļoti patika.


un uz A Discovery Of Witches, kas nesen sākās pa Sky, arī tagad esmu uzkārusies

njā

October 6th, 2018 (12:33 pm)

Būtu forši, ja lv uztaisītu elektronisko balsošanu vai vismaz tādu balsošanu pa pastu, kur, lai balsotu pa pastu nav pirms tam jābrauc n stundas uz Londonu pieteikties balsot pa pastu :(.
Es tā arī neaizbraucu vēlēt šodien, jo šodien gāž, un es negribu vēl vairāk saslimt un ar mazo kratīties n stundas pa lietu, ka viņa arī nesaslimst. Tagad sēžu un jūtos skumīgi.

vēlēšanas

October 5th, 2018 (01:57 pm)

argh, sēžu un domāju, moš tomēr jākratās rīt uz Londonu nobalsot, bet no otras puses, tikko izpildīju partiju šķirotavu, par vissakrītošāko partiju noteikti nebalsotu (sakrīt viedoklis tikai man maznozīmīgos jautājumos, tajos, kas man svarīgi, pilnībā nesakrīt), abas nākamās biš riebjas (ne patīk, ne nepatīk, daļa man svarīgo jautajumu sakrīt, daļa nesakrīt), nevar saprast, kura mazāk, un tad ja nav tā, ka toč zini, ka gribi par šiem balsot, tad iespējams kratīties 5os no rīta ar sīko R līdzi uz darbu līdz Epsomai, tad ar ratiem tālak vienai pašai uz Londonu, tad vai nu ar metro vai busu līdz iecirknim, un mīcīties ar ratiem rindā, un tad atpakaļ to visu pašu, hmm, nezinu...

vienīgais, smejos pati par to, kā dzīvojot kā imigrantam UK laukos, kur tuvākā slimnīca un ātrie ir 30min attālumā, domājot par savām nepilsoņa tiesībām vēlēt pašvaldību vēlēšanās, jo maksāju šeit nodokļus, un gribētos ietekmēt pašvaldībā, kur dzīvoju, notiekošo, un saskaroties ar citiem līdzīgiem jautājumiem, mana nostāja daudzos jautājumos pa šiem gadiem ir reāli mainījusies uz kardināli pretēju viedokli, nekā, kad dzīvoju lv. man šķiet vienīgais, kas nav mainījies ir par viendzimumu pāru tiesībām uz sakārtotu kopdzīvi un dzīvnieku labturību.

plus, es esmu slima. bet es vēl domāju, moš tomēr braukt nobalsot

Tumšā Pūčmāja

September 20th, 2018 (12:40 am)

Jā, viņa guļ līdz 9-11 no rīta,
bet toties gulēt iet ap 23iem vai pusnakti.
Un pa dienu guļ 2 vai 3 reizes pa pusstundai.

Tad nu vienīgais klusais, nepārtrauktais/produktīvais darba laiks ir 23:00-1:00/2:00. Abiem, ja viņa aizmieg datorisabā savā krēslā, vai tikai R., ja man viņa jāstiepj uz guļamistabu midzināt. Pēdējā laikā viņa sāk vairs nemigt ciet datoristabā, un pat guļamistabā pie gaismas vairs ne, lai parastās grāmatas var palasīt. Tikai ja es izslēdzu visas lampas, izņemot ļoti tumšo krāsaino naktslampiņu.

Tad es tumsā pie viņas gultas paguļu uz akupresūras paklājiņa, lai mugura nesāp, palasu telefonā internetus un tad ķeros klāt kindlei, ja nekrīt acis ciet, līdz atvelkas R. Backlight for the win!

(Bet es neiešu sūdzēties, jo vismaz vairs nav jāceļas katru stundu kā sākumā.)

September 18th, 2018 (10:01 pm)

oh, Firmiņo gols

nejauši atrasts netā: Kurzeme Fortress (2017)

September 16th, 2018 (12:08 am)

Būtu droši vien interesanti noskatīties austrāliešu īsfilmu par ww2 lv, ja vien kkur varētu atrast internetos
https://www.imdb.com/title/tt5820938/

Auto, auto, automobili

August 27th, 2018 (07:06 pm)

Beidzot arī sāku mācīties šodien braukt, kgan mācību apdrošināšanas skaitītājs (£100 uz diviem mēnešiem) griežas jau nedēļu.
Nobraucu 8 reizes taisni un tad 8 reizes taisni un divus pagriezienus, vienu pa labi, vienu pa kreisi.
Noslāpu tik vienreiz, kkad pa vidu, pirms uzsāku braukt, jo atlaidu par daudz sajūgu.
Joprojām ļoti bailīgi :D

towards less waste

August 11th, 2018 (09:36 am)

Sen sen atpakaļ, pirms gadiem desmit vai pat vairāk, es pārgāju uz alauna dezodorantu, un man diezgan patika, tā vietā, lai regulāri pirktu parastos drogās dabūjamos smērējamos, šis ilga vairāk nekā gadu, un vēl nebija beidzies. Arī doma, ka nesmērēju sev padusēs ķīmiju sūdu bija forša, bija tikai jāaprod/jāpielāgojas tam, ka, lai arī sviedru smakas nav, tu turpini svīst, jo poras nav aizštopētas, līdz ar to dažreiz mēdz būt slapjas paduses.

Tad kkas notika, laikam viņš nokrita zemē uz grīdas un ieplaisāja, un palika ass (bija kritis arī pirms tam, bet nebija ieplaisājis) un vairs nevarēju lietot, un jaunu tobrīd kkā nevarēju nopirkt, vai nu nebija naudas, jo biju bomzis studentiņš, un viņš maksāja vairākus latus, vai arī bija baigi piņķerīgi, kkur jābrauc, lai nopirktu (es neatceros, moš viņu toreiz tikai UK varēja nopirkt un es viņu tur īstenībā biju nopirkusi, un tad nevarēju lv atrast, neatceros).
Galu galā nopirku atkal parasto, un ieslīgu ar laiku pieradumā atkal pie parastajiem dezodorantiem.Tagad jau kādu laiku domāju, ka varētu pāriet atkal uz alauna dezodorantu, (jo es netaisos taisīt mājas pati no sodas "dabīgo" un ķēpāt padusēs, to es atmestu pēc mēneša vai agrāk) bet viņi visi parastajos "veselības produktu" veikalos ir plastmasas iepakojumos. (Iepriekšējais Sure tuvojās beigām. Vēlos lēnām pāriet uz lietām, kas nav iepakotas plastmasā, doties zero waste virzienā, bet netaisos mest uzreiz visu plasmasīgo no mājas laukā, tas man šķiet stulbi, ka cilvēki sapērkas koka zobubirstes un metāla pudeles, un visu plastmasīgo, kas vēl ir darba kārtībā izlidina, tā man šķiet, ir lieka resursu tērēšana. Tāpēc taisos ļoooti lēnām visu nomainīt, kad iepriekšējais saplīst/izbeidzas, tāpēc vēl kādu laiku lietošu plastmasas zobubirsti un plastmasas ūdens pudeli.)

Un tad pāris dienas atpakaļ internetos atradu alauna dezi korķa iepakojumā. Jeij. Te nu viņš ir klāt.

Teorijas tests - check

August 9th, 2018 (03:46 pm)

Noliku braukšanas teorijas testu šodien.
Par vienu soli tuvāk brīvībai/mācībām/darbam/ceļojumiem.
Īstenībā bija ļoti viegli - dabūju 49 no 50 punktiem multiple choice testā un 72 no 75 punktiem hazard perception testā pat ar visām savām grūtniecības zombijsmadzenēm un pazaudēto atmiņu. Un es pat neizlasīju otrreiz visus jautājumus un nepārbaudīju savas atbildes.


Ja ir oficiālā DVSA aplikācija telefonā, tad man šķiet ir grūti nenolikt, jo lielākā daļa jautājumu testā ir tādi paši kā aplikācijā, un hazard perception testu ja pamēģina mājās, un saprot, ko šie grib, arī ir viegli.
Tagad sāksies grūtākais, dabūt mācību apdrošināšanu un iemācīties braukt. Skatoties cik bieži es ar ratiem visur ietriecos, būs grūti :D. Droši vien likšu braukšanas eksi 9x vai vairāk :D.

Ready Player One (2018)

July 16th, 2018 (10:23 am)

Noskatījāmies vakar Ready Player One.
Man ļoti patika autora radītā pasaule/visums, kura notika darbība, visas atsauces, utt., bet galveno varoņu attiecības bija biš par cheezy. Un, protams, visi labie varoņi bija ļoti labi, un sliktie slikti, bet ņemot vērā, ka tas notiek gaming pasaulē, tas pat būtu zināmā mērā piedodami/loģiski. Bet tā jau smuki. Sagribējas izlasīt grāmatu. R., kurš ir lasījis (klausījies iekš audible), teica, ka grāmatas ekranizācija šajā gadījumā ir izdevusies. Es atceros, ka viņš toreiz, kad klausījās, bija diezgan aizrāvies, tagad žēl ka neieklausījos un neizlasīju agrāk.

hmm

June 25th, 2018 (12:50 pm)

Sestdien, 14. jūlijā Dōkinss uzstājas Vinčestrā, kas teorētiski ir ļoti netālu, 40min ar mašīnu (te viss, kur kkas notiek, ir vismaz tādā attālumā, tāpēc man vajag tiesības; tā iet, ja dzīvo pāķos, bet toties mežs un koki) es berzēju rociņas un domāju, kā lai izdara tā, ka R. var mani turp aizvest, jo ar sabtransu es turp īsti nevaru tikt (varbūt vienā virzienā tik), un kā es varētu viņam sīko uzkraut uz to vakaru, un tad vēl lai mani pēc pasākuma viņš savāc un aizved mājās.

Auto, auto, automobīli: 50 days to go

June 20th, 2018 (06:03 pm)

Pieteicos 9. augustā uz braukšanas teorijas testu.
Laikam jāsāk mācīties pa nopietno :D

Es nezinu, kā man tas izdosies ar savu pašreizējo smadzeņu kondīciju (un arī pa vidam ir nedēļu garas brīvdienas Francijā), kad pēc grūtniecības/dzemdībām, šķiet, ka kāds ir izgriezis ārā visus centrus, kas atbild par īstermiņa un ilgtermiņa atmiņu, un kamēr reakcijas refleksi ir stipri palēnināti. Bet, kas nemēģina, tas arī neko nedabū gatavu, un vienmēr jau var (izgāzties un) kārtot vairākkārt.
Lol:

Skopais maksā daudzreiz

June 20th, 2018 (12:22 pm)

0) Kādreiz man ļoti patika Google Fit telefona aplikācija, kas skaitīja noieto distanci un minūtes, bet, kopš pārgāju uz Iphone, sāku domāt par fitnesa trekeri, jo Apple Health man riebjas un neviena cita aplikācija nebija tik ērta, kā Google Fit, ko diemžēl uz Iphone nevar dabūt.

1) Kkad oktobrī vai septembra beigās es nopirku Misfit Shine 2, jo viņam no lētā gala bija labas atsauksmes, laikam pat uzrakstīju par to ierakstu, patika, ka ir ūdensizturīgs un arī aplikācija bija sakarīga, tikai, lūk, viņam nebija GPS, un, būtībā viņš skaitīja soļus pēc tā, cik daudz krata roku, kas bija ļoti kaitinoši, tāpēc pārstāju lietot (neizmēģināju iekārt kaklā, lai novērstu to, ka viņs skaita rokas kustības, jo es negribēju to darīt).

2) Aprīlī no amazona pa cēneri nopirku DIGGRO DB10 fitnesa trekeri, kas tāds lēts sūdiņš bija bez nekādam dižajām atsauksmēm, bet viņš īstenībā bija reāli salīdzinoši labs pa tādu cenu - iebūvēts GPS, baterija vilka vismaz nedēļu, ūdensizturīgs, un vēl viņā rādījās paziņojumi no mana telefona visi, whatsapp, fb, utt. Man patika. Lūk, tikai pēc mēneša viņam noplīsa siksniņa kopa ar skrūvēm no paša aparātiņa, tā ka neko tur vairs nevarēja salabot vai nomainīt. Un aplikācija bija šausmīgi vienkārša un padebīla.

3) Tad pirmdien R. pārnāca mājās no darba ar Huawei Band 2 Pro, kas jau biš dārgāka, kas izskatījās nedaudz jau cerīgāk, arī internetos viņai daudz kur bija labas atsauksmes, vienīgais, ka aplikācijas viņai jānovelk divas, nesanāca pamēģināt, kā šīs darbojas, izskatījās ciešami, jo viss bija forši līdz izgāju pastaigā. Ar ratiem. Ar rokām uz ratu roktura. Un man nekādi soļi netika piefiksēti, jo, acīmredzot, es nekustināju rokas, lol, un, izskatās, ka atkal soļi tiek mērīti pēc roku kratīšanas. Tā nu R. nākamajā dienā stiepa atpakaļ šo.

4) Un pārnāca majās ar Fitbit Charge 2, kas jau ir no biš dārgāka gala. Pagaidām patīk. Aplikācija ir nereāli forša, pielāgojama savām vajadzībām. Soļus/distanci/minūtes skaita arī tad, ja rokas ir uz ratu rokturiem nekustīgas, arī tad, ja telefons somā ir izslēgts. Neesmu iedziļinajusies, kā tas notiek, jo viņam nav iebūvēts GPS, iespējams, pēc pulsa, bet soļu skaits daudz maz saskan ar īstenībā noietajiem (lai arī man nav vajadzīga mežonīga precizitāte, aptuveni arī ir forši). Nav ūdensizturīgs, un uzrāda tikai telefona zvanus vai sms, kas pienāk uz telefonu, bet ne neta aplikāciju ziņojumus. Pieraksta arī miega fāzes, un smuki var redzēt, cik daudz gulēts. Var pierakstīt arī izdzerto ūdens daudzumu. Vienvārdsakot, pagaidām man ļoti patīk, redzēs, kā būs pēc kāda laika.

modern family life

June 18th, 2018 (12:57 pm)


Bijām uz car boot sale tepat netālu, meklējām R. bijušajai dzimenē un viņas tagadējam dāvanas tēva dienā no R. sīkā un es te stāvēju, un izlikos, ka cītīgi bakstu telefonā kko, tāpēc tāds stulbs lenķis, taču īstenībā mēģināju neuzkrītoši nofočēt pabriesmīgo statueti. Kurā paralēlajā dimensijā tas ir kkas tāds, ko kāds gribetu turēt sev mājās uz kumodes?

Brīdī, kad aizvedām R. sīko uz viņa mājām, tieši tobrīd piebrauca arī R. bijušās otrs bijušais, kas bija pirms R., kurš atveda viņas meitu, R. sīkā vecāko pusmāsu, no brīvdienām pie viņa. Tobrīd man likās diezgan lol, divi bijušie piebrauc, atved sīkos, vienam busiņā vēl līdzi tagadējā es ar sīku zīdaini. Iegājām iekšā un tur vēl šiem ir daudz papagaiļu un divi suņi, bija riktīgs cirks un balagāns, bet nu ko, dažreiz ir labāk tā, jo visi ir laimīgi vismaz, nevis dzīvo kopā viens otru ienīstot.

June 9th, 2018 (08:00 pm)

E3

< back | 0 - 15 |