[info]po 
12:44
5.12.16
lol
Saeimas hokeja komanda draudzības spēlē pārspēj Valsts policiju

Saeimas komandā spēlēja parlamenta deputāti un darbinieki, kā arī viņu ģimenes locekļi, savukārt Valsts policijas komandā – policijas vadošie darbinieki, eksperti un inspektori.
Šī bija trešā reize, kad parlamentārieši krustoja nūjas ar policistiem, un iepriekšējās spēlēs Saeimas komanda piekāpās Valsts policijas komandai, “uzdāvinot” uzvaru Policijai dzimšanas dienā.
[info]po 
23:37
2.12.16
Who took Johnny?
#pizzagate kontekstā iesaku noskatīties WHO TOOK JOHNNY

Johnny Gosh

Ar bērnu nolaupīšanu, tirdzniecību, izvarošanu un programmēšanu nodarbojas nevis kādi drūmi vientuļnieki, bet gan naudīgākie un varenākie pasaules un, tātad, arī Eiropas un Latvijas spēki.

Tie, kuri gribēs, atradīs vēl ļoti, ļoti daudz patiesības.
Lai kā saniknotu cilvēku stulbums, tas ir neizbēgams – šie fakti tiek ļoti rūpīgi slēpti un kontrolēti visaugstākajā līmenī. Tie, kas izlauzīsies cauri neziņas mūrim, atklās pavisam citu, daudz reālāku pasauli.

P. S.
NB! Neceriet aptvert visu vienā dienā ;)
[info]po 
10:25
2.12.16
BTW
PIzzaGate on voat.co

Kā par jebkuru tēmu, vairumam tā, protams, paliks miglaina, tāla sensācija vai bulšits bez satura. Taču šī ir viena no tām reizītēm, kad vismaz dažiem pavērsies iespēja mazliet labāk iepazīt šīs pasaules pamatus.

P. S.
Protams, ka pizzagate rīsērčā cirkulē daži aplami fakti, dabiski. Arī ap to darbojas cilvēki, kuri nezina neko par kaut vai tik tradicionālām un Rietumu popkultūru balstošām lietām kā MK-Ultra vai Monarch. Nekas, daži uzzinās.
[info]po 
20:14
30.11.16
Sola Fide
Masu mediju breinvaššš pamatīgi šķobījis manu pasaules redzējumu. Gan jau arī – jūsējo. Par laimi, šo to vēl var koriģēt ar faktiem.

Kastrē

Ja nu kādu interesē pasaule, kurā viņš dzīvo.
[info]po 
00:04
30.11.16
The 27 Club
Es saprotu, ka Kaimiņš (un kaimiņiene) krīt panikā par Valsts Budžetā 2017™ "nozagtajiem" 27 miljoniem.
Bet mazliet lielākai bildei paturēsim prātā parādsaistības (kurām jāpiemaksā naudā, graudā un baudā):Tie skaitļi labajā maliņā ir miljoni. "27", rupji rēķinot, būtu 1 pixelis.

Un tie ir Latvijas Bankas™ dati. Citos avotos parādās arī lielāki skaitļi.