Get a grip!

stand-up tragedy

2.9.14 12:45 - Tumsonība

Cilvēki ļāva citiem izmantot sevi. Sauca to par "valsti", par "Latviju". Pieteicās 3. pasaules karā (saucas NATO), sadirsa sadzīvi (saucas ekonomika), un tagad nevar pārdzīt ēdienu pāri šizofrēniski uzmurgotai līnijai kartē (saucas robeža). Tiklīdz iznāk saskarties ar propagandu (saucas sabiedriskie mediji), jādzird/jālasa, ka tagad esot jāpērk Latvijas preces. Mhm, progress nevaldāms! Ļeņingradas blokādē varēja skandināt "pērc Ļeņingradas bietes un cukurniedres, atbalsti vietējos!"
Mani izbrīna tas, cik vāji absolūtais vairums sabiedrības saprot ekonomiku un vergturību (saucas politika), un nodarbina jautājums - cik liela daļa mafijā (saucas valsts) strādājošo apzinās, ka rīkojas pret veselo saprātu, lai tikai nosargātu savu iedomāto "varu" pār citiem cilvēkiem?
Ja kādreiz satiksimies pie krūzes vai pīpes, varu pakomentēt, ko es domāju, sakot, ka dzīvojam ja ne tumšajos viduslaikos, tad tumšajos jaunajos laikos točna.

2.9.14 12:28 - aim awlwrite

Runājot par to, kas uz neirotiķu planētas Elle tiek saukts par "mīlestību", varētu izpausties dziesmā ar nosaukumu "I want to be your grammar nazi". Cik gan nepārspējami jauki ir justies vajadzīgam tāpēc, ka izvairies no savām problēmām, mācot citus!

1.9.14 20:17 - domājamā līnija kartē

Ja Baumaņu Kārlis būtu rakstījis par saprātu, nevis "Dievu", tad moška - moooška - būtu kripatiņa cerības, ka Latvija var nebūt šausmīgai nelaimei nolemta cūcība, kā jau katra "valsts" vai cita noziedzīga apvienība.

1.9.14 09:48 - Bērnu Cietums 2014

Maz laimes 1. septembrī.

31.8.14 16:53 - From Mike Anderson's "Healing Cancer from Inside Out"

31.8.14 15:13 - Kur palikusi brīvība? #3

Neviens nav pelnījis cieņu par seksu un dzemdībām 9 mēnešus vēlāk. Ja tavi vecāki neprata sagatavot tevi dzīvei, kurai nav bijuši gatavi paši, tad "cieņa" pret tiem - kas parasti patiesībā ir kauns un bailes - ir ne vien lieka, bet pat netikums (noziegums pret patiesību un sevi).

Tā kā cilvēku saskaņa ir pakļauta realitātei un tās likumiem (tiem, kas ir īsti, nevis tikai rakstīti), tad, uzstādot saskaņu augstāk par likumsakarībām, neizbēgami tiek izsaukts posts (cēloņiem ir sekas, kļūdas rada sarežģījumus). Savukārt, ja patiesība/realitāte prātā tiek nostādīta pareizajā - pirmajā - vietā, tad nereti nākas atzīt ļaunumu, kuru paši uzturam, un apturēt to, atsakoties no kaut kā, iespējams, ļoti pierasta.

Ir pagājuši tie laiki, kad cilvēkveidīgie uz Zemes bija pieņemami viesi. Liela to daļa dzīvo aklā māņticībā (parasti, paļaujoties uz kultūru jeb tradīciju), nesaprotot, kā darbojas procesi, kuros tie ir iesaistīti - sevišķi jau tie svarīgākie, tie, kuri atraisa uztveri, domāšanu un saskaņu. Vairums cilvēku ir vergi jau vairākās paaudzēs un turpina mācīt verdzību saviem bērniem. Reti kurš bērns uzaug labvēlīgā ģimenē. Reti kurš bērns pieaug. Lielākā daļa cilvēku ir bērni - cilvēki bez patstāvīga, saskanīga un godīga skatījuma uz dzīvi. Tie ir cilvēki, kuri savas audzināšanas dēļ nereti pat neapzinās, ka arī cilvēka dzīvē darbojas kādi dabas likumi, ka nepieciešama tikumība jeb apzināta sevis vadība. Un šādi bezgoži taisa nākamo paaudzi, izdarot "lāča pakalpojumu" visai planētai.

Vecāki, kuri neaudzina savus bērnus, ir noziedznieki. Un pirmais to upuris ir pats bērns. Līdz ar to lielākā daļa vecāku ir pelnījusi nevis cieņu, bet gan tikai savu bērnu necieņu, un viss, ko tādi vecāki var lūgt, ir piedošana un žēlastība.

Karma ir kuce. Svarīgām kļūdām ir svarīgas sekas. Un reizēm atzīt patiesību nozīmē atzīt, ka visa tava dzīve ir noziegumā radīta verdzība. Tālākais jau ir tava godaprāta jautājums.

31.8.14 13:59

30.8.14 10:16 - Potenciāls+

Nav prātam aptverams, ka visam laika nepietiek. Bet tāpēc mēs esam vairāki.
Powered by Sviesta Ciba