÷

×

5.12.21 17:45 - [info]bauda - Toties [info]resort gan ir vērā ņemams pretinieks

Žēl vienīgi, ka pošmīzis un laikam arī homofobs, bet citādi respecto par oriģinalitāti, kvalitatīvu šī blogu portāla nosaukumam atbilstošu kreatīvu un minimum banalitāti atšķirībā no citiem loxx. Drebiet bailēs tās dienas, kad Latentie kļūs par no-go zone, collateral damage un salauzīs visu internetu mūsu EPIC MEME BATTLE rezultātā. Tas būs kā Kingkongs pret Godžirū Tokijā (es piesakos pārstāvēt kaidžū fronti, k? jūtos vairāk reptiloīds nekā resorķiks, bet drīkst mani palabot)

Tags: , ,

5.12.21 15:26 - [info]martcore

sk. Karlsena-Nepo astoto partiju onlainā
dear god, kādu spoguli Jans ir uzkonstruējis!
kaut kādu mainfīldu vispār

5.12.21 14:47 - [info]martcore

lūk, es tādu neatceros, kad viens čuvaks publicē manifestu, pats nobīstas mo saviem vārdiem, un manifestu likvidē, pēc tam atnāk otrs čuvaks, kas viņu mēģina aizsargāt (no kā?), pūdelis jāj uz ponija šovs

5.12.21 14:24 - [info]bauda - Telohs nav uzskatāms par vērā ņemamu pretiniekuAttēlā – rokgrupa

Laiks un foto autors nezināms


Ko nevar teikt par Krišjāņa Lāča troļļu konta Dibenmūzika autorību. Pats galvenais pierādījums tai, par kuru jau biju aizmirsis, taču tika piegādāts uzreiz pēc tāda parādīšanās manā redzeslokā ar paša Klāča idiotisku iešaušanu sev kājā pie Gnidrologa, kad viņš pēkšņi painteresējās, kādēļ esmu aizliedzis komentēšanas iespēju [info]arschmusik, pats to nekādi nevarēdams droši zināt, ja vien nav pats aizliegtais vai aizliegtais viņam to nav pastāstījis personiski (rekordīsā laikā), bet Klācis ir vairākkārt apgalvojis, ka nepazīstot. (Jebšu tas ir normāli; neviens mēs sevi tā pa īstam līdz galam nepazīstam! Bet tāpēc nav jāmelo citiem un sev :)

Savukārt mans kontroljautājums bija tikai apmēram kā pirmais lāpstas cirtiens mēreni atkusušā kapsētas zemē, kamēr tālāko rakšanu Lācis jau cītīgi veic pats. Vroģe sen vajadzētu būt zārkā, vākam ciet, un pašaizbērties, es te vēl tikai piemetu dažas saujas, bet rādās, ka vienīgais vērā ņemamais retardācijas pretinieks būs buldozers. Kur palika tas Šlesera elektorāts? Vajag buldozeru! 3.14vs007, mr_doom, fedrs, veči! Ja nenāksiet palīgā, es iedarbināšu nepareizo, absolūta ignore buldozeru. Vai jums to vajag?

Kas vēl? Ā jā, [info]swimpis! Nē, ne jau Šlesera elektorāts, bet on a somewhat related note, Nistagms man atgādināja, ka arī tam bijusi neveiksmīga sadursmi ar tramvaju (vai tas bija Rudakam?), pēc kuras laikam viena ekstremitāte kādu laiku atradās ģipsī. Pārējās peripetijas neatceros, bet kaut kur Simona cibas storijos jābūt. Tas būs doxx, vai visi tāpat zina, kurš te ir Simons?

5.12.21 13:43 - [info]bauda - Strike six

http://klab.lv/users/arschmusik/1735.html?thread=8903#t8903

Krišjānis Lācis pēc izdzēšanās un solījumiem vairs nekomentēt anonīmi, bet godīgi rakstīt doktordarbu, moderēt Telohu un vismaz teorētiski padomāt par sieviņas apsēklošanu, turpina pašaprakties arvien dziļākā bedrē. Kas vēl jauns? Jāpskatās uz traktoriem. Ir doma par komūnu TRAKTORI UN DZEJA. Likt uz jaunākajiem klāāsiņiem, fergusoniņiem, džondīriņiem Rača un Buiķa un Liānas Langas dzeju, bet tur jau arī draudēs ar iesniegumiem un tiesu darbiem par autortiesībām, tas tev nebūs [info]mf_doom (mans parodijkonts, godīgi atzīstu, nekaunos, taisīju, nezinādams, ka MF Doom ir miris even)

5.12.21 11:49 - [info]bauda - Strike three

Jāni Balodi, te Krišjānis. Es esmu goda vīrs un cibā vairs nerakstu un nekad nerakstīšu. Ko vēl man darīt, lai tu neapceltu manu sievu? Samaksāt Tev naudu? Cik tu vēlies? No khosmos uzzinājām, ka tev nav naudas, un tāpēc varbūt Tu esi tik dusmīgs - es Tev varu palīdzēt. Lūdzu, liec mani mierā. Es nevaru atbildēt par to, ko raksta citi cilvēki. Redzi, Tavi paranoiskie murgi vai bipolārie traucējumi, par kuriem man ļoti žēl, ir piespieduši mani ar šo komentāru izdarīt izņēmumu. Man pret Tevi nekā nav, tāpēc es vēlreiz palūgšu likt mani, bet it īpaši manu sievu mierā. Arschmusik, es nezinu, kas Tu esi un es nevaru Tev likt kaut ko darīt, bet, lūdzu, pasaki nefolkam jeb Jānim Balodim no Taurupes, ka Tu neesi es, lai viņš beidzot no manis atšujas. Es begribu nekādas darīšanas ar to psihopātu un vēlos pasargāt savu tuvinieku privātumu no mentāli nestabila, iespējams, narkomāniska varmākas.

http://klab.lv/users/arschmusik/1449.html

Krišjāni Lāci, es nupat vairākos ierakstos savā cibā teicu, ka jūtos mēreni turīgs, kā arī pašlaik ir (tā nav bijis vienmēr, bet tas ir normāli, jo dzīve rit pa kalniem un lejām kā putekļains jebšu ainavisks lauku ceļš Upīša Zaļajā zemē), rakstīju, ka nopirku dārgas austiņas un pasūtīju jauno laptopu. Vai tu patiešām pērc to ko(s)misko delīriju? Laikam gan, tu jau arī Veco Derību uztver burtiski, lol

Bet no liekas naudas neatteikšos, protams. Par 1000999,99 eiro apsolu likt tevi, tavu ģimeni un telohu mierā uz gadu, par 15001499,99 uz diviem. Diezgan neizdevīgi, jo saprātīgāk, šķiet, būtu paklusēt pašam, bet tāds ir cibas ētiskā buņģa un lohu vesera klusēšanas tarifs. Īpaši tev kā pirmajam potenciālajam klientam uztaisīju vienu Jūdasa graša atlaidīti. Ko saki? Kur iemest tev ar savu Revolut?

5.12.21 10:15 - [info]indulgence - šodien nacionālās sēras

Pret latviešu tautu vērstā totalitārā komunistiskā režīma genocīda upuru piemiņas diena ir atzīmējama decembra pirmajā svētdienā.

Dziļi sērojam par 1937-38. gados nogalinātajiem latviešu revolucionāriem, Sarkanās armijas komandieriem, čekistiem un padomju kultūras darboņiem, kuri 1918-20. gados lēja asinis, cīnoties pret jaundibināto “buržuāzisko” Latviju, patvērās savā jaunajā tēvzemē Padomju Krievijā, un atsacījās atgriezties Latvijā arī tad, kad starpvalstu līgums to ļāva.
Daudzi tomēr izrādījās nenoturīgi savā raksturā un devas uz Latviju, ar katru gadu latviešu īpatsvars saruka. 1926. gadā Krievijā bija palikuši 126 277 latvieši, bet 1937. gadā palikuši vairs tikai tie, kam bija svarīga motivācija neatgriezties (vai nebija motivācijas atgriezties) - kopskaitā 66 843.
1938. gadā sākās “genocīds” – tikai par to, ka “ir latvieši”, tika represēti “gandrīz visi” – akurāt 22 360 cilvēku (no tiem 70% nošauti vai uz konclāģeriem).
Acīmredzot pārējos 44 483 nevarēja atrast. Tie turpināja celt sociālismu, daudzi 1940. gadā ieradās to veikt Latvijā.

P.S.
Par upuri režīma patvaļai krita tik ievērojami latvieši kā, piemēram, 1905. gada varonis un Bīlenšteina arhīva dedzinātājs Dāvis Beika, Sarkanās armijas pirmais virspavēlnieks Jukums Vācietis, GULAGa izveidotājs Teodors Eihmanis, t.s. “sarkanā terora” autors Mārtiņš Lācis ("Mēs nekarojam pret atsevišķām personām. Mēs iznīcinām buržuāziju kā šķiru. Izmeklēšanā nemeklējiet materiālu un pierādījumus, ka apvainotas darbos vai vārdos darbojies pret padomju varu. Pirmais jautājums, kuru jums viņam jāpiedāvā - kādai šķirai viņš pieder, kāda viņam ir izcelsme, audzināšana, izglītība vai profesija. Šiem jautājumiem arī jānosaka apsūdzētā likteni. Tā ir sarkanā teora jēga un būtība.") u.c.

5.12.21 09:41 - [info]bauda - Nepagāja ne 1/2 diennakts

& Lielais Cibas Kratītājs k-lācis ir atpakaļ ar savu alt-troll kontu [info]arschmusik (@03:52). Kāpēc esmu tik pārliecināts, ka tas ir Krišjānis? Kāpēc ne kāds anonīms nefolka heiteris, kam nav nopietnāku datormākslas zināšanu par peintu un patīk zīmēt pimpīšus uz sētas?

Pirmkārt, lūk, kāpēc: visa, mazāk nekā pusgada laikā kopš atkal rakstu žurnālu cibā, manos komentāros tāds nebija manīts. Lai kāda satura būtu ieraksti, bez jau zināmajiem lohiem, kas vismaz māk ielohoties, komentēja tikai anonīmais virinātājs un kratītājs (visbiežāk Klācis, ko nebija grūti saprast pēc komentāru satura). Kad beidzot (tikai pirms mēneša) onanētājus aizliedzu, mani nemainīgi aktīvi turpināja komentēt [info]saka_taisniibu2, bet no dibenmūzikas vai citiem nefolka heiteriem (other than the usual incel or two) miņas joprojām nebija. Kad beidzot tika aizliekts arī taisnības_teicējs, nepagāja pat divas vrb trīs stundas, kā pie manis parādījās pirmais [info]arschmusik komentārs :D

Nemaz nav sakritība, ja? Inkognito nefolka heiteri vai Lāča impersoneitori/nomelnot-gribētāji to vien gaidīja, kad izmetīšu Lāci pa durvīm, lai varētu sperties iekšā aizstāvēt tos pašus punktus ar tiem pašiem argumentiem, sentimentu un pat valodu? Huh? Tur Okamas Viļa Lāča bārdasnazis pārgriež visu zemeslodi!

Ja pirmais solis uz kaunākrišanas pagrabu bija filosofijas portāla Telos.lv redaktora smieklīgi bērnišķīgā reakcija uz pirmo parodijkontu par sevi, tad pēdējais ir šis: izvairīšanās no stulba fake konta autorības atzīšanas (kāpēc? izskatās taču, ka lepojas), ar neeenormāli caurspīdīgām metodēm cenšoties formāli 'neteikt_netaisnību'. Tagad taču viņš arī noteikti kaut ko būs izdomājis: ka teloha apņemšanās attiecas tikai un vienīgi uz [info]saka_taisniibu2, piemēram. Jā, solīja, ka anonīmi nekomentēs un jaunus kontus vairs netaisīs. Bet ir jau dibenmuziks un, kas zina, cik vēl laikus piereģistrētu profilu. Es gan ceru, ka tomer būs goda vīrs, tas aicinājums nolādēt ir pēdējais, un šim pukstam būs arī profilaktiska vērtība. Jājiet uz Sātanbarbaru pēc enerģijas

Tags: , ,

5.12.21 02:48 - [info]gnidrologs

Tomēr nenormāli kruta klausīties mūziku ar jaunajām tumbiņām. Až gulēt nevaru aiziet, jo gribās vēl un vēl. ;/

5.12.21 02:41 - [info]gnidrologs

Fight fire with fire!

5.12.21 01:44 - [info]bauda - Kapitulācija

Es skatos, ka te dažs labs ir maldināts par Teloha pašiznīcināšanās motīviem. Štrunts par to izdzēsto sarakstu. Lūk, patiesība! Es, mazais ciniķis, ar kuru cibā gandrīz neviens nerunā, būšu tas, kas viņu gāzis, uzņemoties to ērkšķu krustu, kad par tevi savu importa dievu lūdz kriptofašistisks fanātiķis. Lūdzu, nav par ko /s & f offp.s. kāds pazīst to Kristusu? kad viņs nāks? par ko Lācis runā?

5.12.21 01:19 - [info]bauda - 21st Century Shame

Kāds zina tavu vārdu, cik tev ir gadu, kā tu izskaties un kur dzīvo

Tags: , ,

4.12.21 23:29 - [info]brookings - ze future

After ditching the BMW, I kill time by entering, illicitly, into what seems to be an Italian deli. I am not checked as it is packed within and without and, without warning they strike up some surging burst of opera - you can hear the heartbeat - the common sanguine knowledge - as the melodies crash upon the window and mill about in passionate turbulence among hanging meats - the light in the store the kind of faded blue you see in old film.

Dead now, bled.

Didn’t have any credit in the palm, but I did have some Cash, which for a laugh I thought I would use to buy a ticket from a human woman working in the train station. No one can have done that all this century - they even look at me like I am a retard or a tourist as I approach their desk. I couldn’t care less - but she turns up her nose so much that a male colleague has to take over. ‘Cash’ she mutters as she retreats to the arrangement of sleek 4IR equipment, “and I’d like to know where you got it from?”

As though it were a virus I’d picked up.

“You don’t remember when we used to use it?” I say, flicking through the notes - almost antique now - and not worth much - this yellow 100-Yuro note barely holding enough water to take one of the veins into the Capital.

He deals with me okay even though I don’t even know where I want to go - but it is a dream, don’t you know.

End up in Fakenham - you can’t get there by train, so I had had to get a lift from a pagan who said he’d spent a week at the local school, which was according to the information he gives in an asthmatic wheeze, “a fucking mental institution.” He let me out in the car park opposite the fish and chip shop, which all those years ago I had stared at while my daughter had her first period and my mother contracted cancer. “And look at the state of the asphalt”, he spluttered. It’s like a still of a fucking storm at sea.” As if the material world is warping to accommodate our madness.

The cafes in the high street, which used to be normal, are now just for bums and the chronically ill. The toilets are beyond disgusting, and the conversations at the tables I pass are, I assume in my self-conscious way, being tilted at me like two bow fingers. I don’t have a pass anyway, so the loss of appetite is a relief.

I find them later - the ones I was looking for from the past. They are in the communal hall with old collective emotions surging through them, articulating the things we used to do in our youth - like a laugh, and a swig, and a fag, plunging baselines and riffs looping out of the current and cavorting round the bend - and ghostlike arms on drunken shoulders: just spirit. I try to divine for something, but the rods in my hands don’t move: just the room - it starts to swirl around me.

And even writing that has got me charged in the ether. Something that, I assume is not picked up in the register. Do they have the physics to understand it? Would it help if I had been impregnated with the sensor?

The future has the same amount of mystery. It conceals at the same rate it reveals as the skirt hunter 33 Grade FreeMason, Dave, told me between puffs of fag smoke on a Riga terrace.

So the next part I will keep to myself.You join me now in the blue of the pre-dawn. The stars are a frozen frenzy and the boughs creak and stoop with white. In the hallway of a house that doesn’t belong to me the Neo-platonic busts are illuminated, and some stirring of Wagner’s prelude to the Ring is in the air. I enter a room and there is a human woman alluring in medical white. Some people called in my head with some technology you don’t have yet - a JG and KW. There is some joke I am not in on, but she - all curves and understanding - requires my presence on a massage bed. No way, darling, even though the Morning Stag is engorged: she was going to break my neck. Sex and convenience is always a trap. You can see why the Holy Men escaped to the desert. It is your soul they want, the sovereignty of your soul.

I never entered into an initiation ceremony. At least not knowingly.

“Lucky you got out,” says the Pagan as he wakes me with a kick outside the chippy. “Some cunt of a poet was trying to find truth by getting words to rhyme - and you, you had your hand up someone’s arse, while he had his up yours: both of you were singing from one of them two fecking scripts, like tweedledum and tweedledee. For a while anyway. There then followed - and this was in some tributary of information streams you don’t have yet - some discussion of the Words of Lawyers, or Liars, or Layers of Stones - the law was common anyway.”

“Yeah?”

He coughs, looks at his watch and suggests we leave before some crow alights looking to conjure up pleasures for some fizz, and my horse turns into a dog, and back into a horse and so on.

4.12.21 22:33 - [info]bauda - Ciba Polizei

Kriminālatbildība par viltus ziņu izplatīšanu

Tā, laikus stādām nākamo sarakstu:

[info]mapats
[info]resort
[info]apinis
[info]gobzems
formica?? es nekad neklikšķinu, pilnīgs fona troksnis, whatever

Katrā ziņā tas ir kaut kas reālāks par LCIF (Lielo Cibas Inceļu frontes) ar Araratu un Borisu galvgalī smieklīgi bezzobainajiem 'iesniegumiem policijai' u.tml. slapjajiem resno inceļu murgiem. Paēdiet labāk, un nomierināsieties!

4.12.21 22:12 - [info]bauda - Kriptofašisms

Manuprāt, viens nepelnīti aizmirsts jēdziens un nesodīts fenomens 21. gadsimta sabiedrībā ir kriptofašisms. Labi zināma un caurspīdīga kriptofašistu metode ir citu apvainošana fašismā, balstoties maldīgajā pieņēmumā, ka: ja reiz tu apsūdzi fašismā citus, tātad arī nosodi fašismu pēc būtības un neesi fašists pats. Nenormāli caurspīdīga taktika! Kriptofašisti ir visi tie, kas kaut minimāli reabilitē Trešā Reiha zvērības, aptaurēto ģermāņu kartupeļu masas sekošanu viena psihopāta ambīcijām un vāji maskētu vēlmi kaut ko līdzīgu piedzīvot arī sava mūža laikā: absolūtu genocīdu, "pēdējo risinājumu", totālu pareizo karu pret nepareizajiem... protams, tikai tad, ja viņiem par to nekas nebūtu (fašisms uzvarētu), bet 21. gadsimtā tas vairs nav garantēts.

Kriptofašisti ir, piemēram, viss NA hitlerjūgends, tas nekas, ka strādā Krievijas interesēs - Raivji, Zeltīši, ADzintari, Dombravas u.c., puse metālistu, spilgtākais etalons - Adrians 'Deathperado' Cibuļskis - , arī Lāči un tādi, visi, kas kliedz: KRIEVI NĀK! Vienīgi šis sauklis ir izgājis no modes, un tagad kliedz: FAŠISTI NĀK! Runas un Rīcības Brīvība ir briesmās, Džordžs Orvels, THEY LIVE, 1984! Lohi

Tātad, kriptofašisti cibā:
[info]saka_taisniibu2 eliminated
[info]gnidrologs pending
[info]artis zoodārzs (holandiski)
[info]aborigens ?? ieteica (((anonīms))) doxxeris

Lūdzu, papildināt. Drīkst izdzēst

Tags:
Powered by Sviesta Ciba