[info]gnidrologs 
00:04
25.8.19
Interesanti kāds uzdrīkstētos šodien remeikot "Falling Down" (kur Maiks Duglass amoku skrien)? Tagad skatos fragmentus un domāju, ka tiktu vilktas paralēles ar "deplorables".
[info]gnidrologs 
23:52
24.8.19
Gribu redzēt kā LA taisīs savu damage control, kad tur reāli sāksies buboņa mēra uzplaiksnījumi. Tīfs tur jau ir tagad.
[info]kants 
22:00
24.8.19
dienasgrāmatas (un) vēsture
vēl viens zinātnisks darbs, par kuru ir tā sajūta 'tādu es gribētu būt uzrakstījis' (moš nākamo!)
interesantā kārtā ne tikai ļoti nopietns papildinājums un labojums manām nabagajām  zināšanām par starpkaru perioda padomju zeitgaist, kurā jau nesen biju veicis milzu lēcienu uz sajēgas pusi ar kotkina 'magnetic mountain', bet arī neatlaidīgs stimuls, pārdomājot pašam savas autobiogrāfiskās prakses, to formu un jēgu. bez visa tā arī aicinājums un paraugs būt labākam zinātniekam. 
[info]kemune 
21:13
24.8.19
@pajautaa
Mazs viesu nams
Iesakiet, lūdzu, kādu mazu, omulīgu viesu namu (bed&breakfast), kur nolīst vienītī vai divatā, t.i. ne klasiskajā 'mēs te rīkojam kāzas, mums ir flīžu grīda, tumbas, garais galds, sauna un diskobumba' stilā. Saprotu, ka tādi ir retums un varbūt negribas dalīties publiski, bet nu ceru uz atsaucību. Vēlams līdz 100 km no Rīgas.
[info]ulvs 
19:04
24.8.19
@pajautaa
Kas tagad notiek Rīgā, pretī O.Kalpaka piemineklim Katedrāles parkā- tur uzslieta skatuve un apkārt tusē matainie?
[info]dienasgramata 
16:14
24.8.19
TVNET satura mārketings (tas nozīmē, ka reklāmu piemeklē atbilstošu raksta saturam, ja?)

[info]stradnieks 
15:54
24.8.19
ir kaut kur kāds raksta gabals, cik vakar cilvēku bija uz Kurbadu Lucavsalā?
[info]gnidrologs 
15:13
24.8.19
haha man patīk šitais #trends

interesati cik ilgi kamēr (((twitters))) nobanos šos akauntus. Tur vajag manuālu komisāru darbu, Algortims nepalīdzēs.
[info]heda 
10:59
24.8.19
godīgie mediji
Pēc vasaras, kurā bijis desmitiem šaušanu, spridzināšanu, izvarošanu, pēc nedēļas, kurā sociķu feministu apkampienos gozējies Irānas ārlietu ministrs asiņainiem nagiem, sezonu uzsāk sabiedriskās televīzijas raidījums, kurš pozicionējas kā būtiskāko sabiedrības jautājumu padziļinātas apspriešanas platforma.
Un trīs būtiskākie jautājumi labo cilvēku karaļvalstī, izrādās, ir:
moderātu politiķa rakstības stils tviterī, kurš esot nepiedodami skarbs (skarbuma iemesls un tēma - tā pati Irānas mullu apglaudīšana, protams, netiek pat pieminēta),
sieviešu atbalsta grupa feisbukā - rūpējoties par savstarpēju drošību viņas vakaros patrulē un palīdz viena otrai droši nokļūt mājās, lai netiktu izvarotas (kāpēc risks tikt izvarotām tik dramatiski pieudzis, protams, netiek pat pieminēts),
un... krokodils, kurš korporatīvas ballītes laikā Skansena akvārijā iekodis vīrietim.
Ne tik labie cilvēki, kopējot mediju parastās aizstāvības runas importētiem noziedzniekiem, radījuši krokodila pozitīvisma kampaņu: "Skansena krokodila kaimiņi ir pārsteigti: "Viņš vienmēr bija tik izpalīdzīgs un jauks. Gādīgs ģimenes tēvs."", "Viņam noteikti bijusi grūta bērnība", "Ne jau visi krokodili!", "Krokodilfobija apdraud demokrātiju".
Drošības uzlabošanai tiek piedāvāts Skansena apmeklētājiem izdalīt aproces ar uzrakstu "Nekod!"
Tagi:
[info]french_mime 
08:22
23.8.19
@pajautaa
Kas jaadara, lai mati aatraak augtu?
[info]martcore 
23:48
22.8.19
krī raksta: vai pasaule būtu labāka, ja vīrieši prastu runāt, vai arī - ja sievietes prastu klusēt? 

oh, kā pasaule kļūtu labāka, ja sievietes iemācītos runāt
es tikai tādas sievietes arī mīlu
[info]gnidrologs 
21:07
22.8.19
(((Engelss))) zināja
The Urning you sent me is a very curious thing. These are extremely unnatural revelations. The paederasts [homosexual paedophiles] are beginning to count themselves, and discover that they are a power in the state. Only organisation was lacking, but according to this source it apparently already exists in secret. And since they have such important men in all the old parties and even in the new ones, from Rosing to Schweitzer, they cannot fail to triumph. Guerre aux cons, paix aus trous-de-cul [war on the cunts, peace to the arse-holes] will now be the slogan. It is a bit of luck that we, personally, are too old to have to fear that, when this party wins, we shall have to pay physical tribute to the victors. But the younger generation! Incidentally it is only in Germany that a fellow like this can possibly come forward, convert this smut into a theory, and offer the invitation: introite [enter], etc. Unfortunately, he has not yet got up the courage to acknowledge publicly that he is ‘that way’, and must still operate coram publico‘ from the front’, if not ‘going in from the front’ as he once said by mistake. But just wait until the new North German Penal Code recognises the droits du cul [rights of the arse-hole] then he will operate quite differently. Then things will go badly enough for poor frontside people like us, with our childish penchant for females. If Schweitzer could be made useful for anything, it would be to wheedle out of this peculiar honourable gentleman the particulars of the paederasts in high and top places, which would certainly not be difficult for him as a brother in spirit.
https://marxists.catbull.com/archive/marx/works/1869/letters/69_06_22.htm
[info]gnidrologs 
21:04
22.8.19
smuki uzrakstīc
[info]gnidrologs 
20:47
22.8.19
iepriekšējā ieraksta kontekstā
alkohols vienmēr triggerē uz smēķiem, i tabaka i zāle
zāle arī trigerē uz tabakas smēķi un arī zaibis, ja var iešmigot pa virsu
tabaka it kā netrigerē ne uz ko citu
laikam tāpēc daudzi cold turkey atmetēji ir zajadlie skursteņi
aizvieto visu pārējo narkatu ar vienu sūdīgu, kas netrigerē pārējās

bet tomēr liekas dīvaini, ka brālis nikotīns man ir absolūti vienaldzīgs (nu okej, var uzsmēķēt ja kāds uzcienā, bet po), kamēr nav apkārt citi bračkas
[info]heda 
19:47
22.8.19
Pārrunāju vakardienas ieraksta tēmu ar dažām persiešu meitenēm - izrādās, viņas visvairāk saniknojis tas, ka Zviedrijā laipni ielūgtais mullu ārlietu ministrs tikpat laipni ielūgts uzstāties ar priekšlasījumu Stokholmas starptautiskajā miera pētniecības institūtā. Miera..., Karl, miera... Nesaprotu, kā pat jaunrunā veiklajiem šo izrunājot mēles nenokalst.
Pastāstīja arī, ka pēdējo pāris gados liels skaits Irānas nomenklatūras darbinieku bērnu saņem studentu vīzas un studē Zviedrijā, brīvajā laikā nodarbojoties ar emigrējušo irāņu politisko organizāciju dalībnieku spiegošanu (skat. jau minēto par to, ka protestos Eiropā var piedalīties tikai tie, kuriem Irānā vairs nav tuvu radinieku vai kuriem tie nerūp) un šariata likumu un tikumu draugu meklēšanu zviedru politiķu vidū. Ļoti atgādināja stāstus par padomju laika darboņiem, kuri mistiskā kārtā tika cauri dzelzs priekškaram un nesavtīgi dibināja kultūras sakarus ārzemēs.