Petrovichs ([info]petrovichs) rakstīja,
@ 2011-02-09 08:45:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Vienas vienīgas receptes valsts izvešanai no krīzes nav. Bet domāju, ka nekas pa lielam nemainīsies, kamēr neviens nepieķersies klāt ierēdniecībai. Nēnu, varbūt ierēdniecība kā tāda ir vajadzīga, bet vai tik plaši kā tagad? Un vai vienmēr ir pareizi, ka ierēdni no darba atbrīvot nevar, viņu var tikai pārcelt citā vietā? Cik dzirdēts, iespēju atbrīvoties no pilnīgi nespējīgiem cilvēkiem, kuri kādreiz esot ieguvuši ierēdņa statusu, neesot daudz. Un viņi to labi zina. Un īpaši jau mazāk derīgie un mazspējīgākie tik "pumpē" savas tiesības, kuras ir spēkā saskaņā ar speciālo Civildienesta likumu "Par ierēdniecību", kurš stādā pavisam citādāk nekā uz parastu mirstīgo darbinieku attiecošais Darba likums.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]petrovichs
2011-02-09 13:20 (saite)
Otrs un ļoti būtisks jautājums vienmēr ir - vai tiešām valstij vienmēr ir nepieciešams tas darbs, ko kāds valsts iestādes darbinieks dara. Un tā nav darbinieka vaina, ja viņš ir pārkrauts ar darbu, kurš patiesībā varbūt nevienam nav vajadzīgs. Bet varbūt arī ir vajadzīgs, ne man par to spriest.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]krii
2011-02-09 14:02 (saite)
Tam, ka nepieciešams normāls funkciju audits, uz kuru paredzamā nākotnē diemžēl nav lielu izredžu, pilnībā piekrītu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]petrovichs
2011-02-09 14:18 (saite)
Un kamēr nav normāla funkciju audita, par kādu valsts pārvaldes samazināšanu mēs varam runāt? Varbūt kaut kur jau sen ir samazināts zem absolūtā minimuma!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?