Draugi

About Draugi

Multiaxial realm of the aatman:28. Jan 2020 @ 12:28
[info]dumshputns
I will mathom it until all can fathom it.

Zobārsts kaķim28. Jan 2020 @ 14:19
[info]3_5469mhz, posting in [info]pajautaa
Lūdzu, iesakiet labu zobārstu kaķim Rīgā.

28. Jan 2020 @ 10:57
[info]rindra
Dolija Pārtone ir centriste, tāpēc, ka viņa nav izdomājusi visu līdz galam. 

Tas arī ir saprotams, jo viņa ir mūziķe, nevis matemātiķe. 
Tags: , , ,

28. Jan 2020 @ 10:53
[info]rindra
Mūzika, dzeja utml arī ir propogandas instruments.
Propoganda var būt laba, bet tā var būt arī slikta.

Dolija Pārtone ir viena no centrisma http://klab.lv/users/slikts/510030.html skaļākajiem mikrofoniem. Par to var noklausīties šeit:
http://klab.lv/~rindra/450064.html


Centrisms ir problemātisks, jo veicina galēji labējo ideju izplatību. Par to var aizsākt domāt šeit:
http://klab.lv/users/rindra/451486.html

p.s.
Tāpēc vislabākā mūzika ir bez vārdiem.
Tags: , , ,

28. Jan 2020 @ 11:40
[info]ratatoska
Braucu šorīt uz LU Imantā uz savām mācībām, kurās bija jāprezentē gadījumi (kurus nebiju sagatavojusi), pa ceļam vedu Valteru uz skolu, un tieši pie autoostas zem dzelzceļa tilta man pēkšņi salūza mašīna. Nebrauca, ātrumkloķis tirinājās brīvi uz riņķi, parādījās aizdomīga degošas gumijas smaka. Korķī Krasta ielā zem tilta bez piecām astoņos rītā. Sākās stulba panika. Bieži esmu domājusi, kas notiek, ja cilvēkam pēkšņi ceļā sastrēgumā salūst mašīna, un visa pasaule viņu ienīst. (Esmu domājusi arī par to, kas notiek, ja cilvēkam sastrēgumā sākas caureja, bet šo es labāk pat neapcerēšu.) Valters sāka drudžaini meklēt telefonu manā pārbāztajā somā, velkot ārā visus testa protokolus un anamnēzes, kamēr es centos saprast, kādas vispār ir opcijas. Protams, opcija ir tikai viena, zvanīt Artūram, kurš vēl saldi guļ 50 km attālumā. Valters izkāpa turpat sastrēgumā, aizskrēja uz skolu, es ar avārijām kaut kādā maģiskā veidā izbraucu krustojumu, apgriezos un nostājos Krasta ielas malā pie Daugavas, kur vismaz nebija īpašas satiksmes, un stundu pusotru gaidīju, kamēr Artūrs atbrauks un izstāvēs to pašu korķi. Biju tik priecīga viņu redzēt.
Beigu beigās aizbraucu mājās ar autobusu (šoferis nosauca, man šķiet, kaut kādu pilnīgi randomu biļetes cenu un vēl noteica: "Nu tak nevajadzēs to biļeti, vai ne?"). Tu nu es sēdēju zem uzraksta "līgumsods par braukšanu bez derīgas biļetes 22 eiro" un brīnījos, kāpēc es neko neteicu. Blakus tantiņa vēl krieviski lielījās, ka viņa nekad neņemot biļetīti, lai šoferītim paliekot naudiņa pīrādziņiem. Šoferis, klausoties garo tirādi, laikam jutās mazliet neērti, un man par to bija kaut neliels gandarījums. Ne Tīnūžos, ne Sauriešos, ne citās pieturās cilvēki praktiski neiekāpa, un es prātoju, cik gan viņš saņem, pārvadājot kādus astoņus cilvēkus par divīti. Ja viņš manus divus ar kapeikām vienkārši iebāza kabatā, tad tik un tā tur jāsanāk absolūti nožēlojamai algai. Sajutos mazliet labāk.
Mašīna aizvilkta uz servisu, domājams, rīt varēšu dabūt atpakaļ (cerams), bet netiku uz mācībām, un uzreiz ir vesels lērums papildu problēmu, kas pašai vien jārisina. Ja nav mašīnas, Valteram katru vakaru stundu jāgaida stacijā autobuss, es netieku uz obligāto supervīziju piektdien, un rīt man bija sarunāts aizvest vienu mazu klientu uz kapsētu, kurš būs ļoti vīlies, ja netiks pie mammas.
Mani tracina, ka tādos pēkšņos krīzes brīžos es nespēju neko izdomāt. Nezinu, kā šo spēju trenēt, nepiedzīvojot biežas nelaimes. Vispār nespēju iztēloties, kā to dara tās, kuras nevar piezvanīt vīram (jz pavisam, čau). Droši vien, ja saproti, ka neviens neatbrauks, iemācies pats kaut kā mobilizēties. Mana vienīgā cerība ir, ka, redzot manu paniku, vismaz mani dēli sapratīs, ka pašiem jābūt tiem, kas krīzē neapjūk.

28. Jan 2020 @ 11:45
[info]rugetta
šīmēneša depresņiks ir ne no šīs pasaules.
Mūzika: martas asinis - justies labi

Posts par postu28. Jan 2020 @ 09:49
[info]dumshputns
Interesanti, kā tautas izklaidējas, daloties un apsaucoties.
Tādi haosa definēšanas mēģinājumi; it kā rozi nosaucot par rozi tā smaržo citādi.

There is a war between the rich and poor,
A war between the man and the woman.
There is a war between the left and right,
A war between the black and white,
A war between the odd and the even.
/Koena Koans/

28. Jan 2020 @ 10:55
[info]kisswithafist
Rīgas gaisma pārbauda gaismas, viss rajons oranžās ielu gaismās, bet man sirsniņā tikai
No light, no light

28. Jan 2020 @ 08:42
[info]f
sen nebija rādījušies kārtīgi klasiski murgi, no kuriem nevari pamosties pa īstam, tikai pašā murgā, un domājot, ka nu beidzot esi pamodies, attopies, ka viss turpinās, un domā, acīmredzot, tā tomēr ir taisnība, un, fuck now i'm fucked. tomēr brīnumainā kārtā šis murgs, lai cik slimīgs tas nebūtu, izskaidroja visu iesaistīto personu rīcību realitātē. aizvien nelaba sajūta, kaut arī pa īstam pamostoties es pamodos mājās. saprotu arī, ka laikam jau tomēr murgs bija samurgojies no pēdējā laika notikumiem un vēl no pāris detektīviem, ko skatījos un lasīju.

bet visneforšākais ir tas, ka E gulēja visu nakti kā malacis, tikai es modos un grozījos tāpat.

28. Jan 2020 @ 07:49
[info]heishy
I wonder how much love in this world hides behind silence?

27. Jan 2020 @ 23:02
[info]neraate
Spēlē Uzmini melodiju visgrūtākais bet gandarījošākais ir bijis atminēt dziesmiņu 'atslēdziņa'

Trešais mēģinājums - vai vajag diskutēt ar galēji labējiem jūzeriem?27. Jan 2020 @ 20:46
[info]rindra
Ja izlasa šo thread

http://klab.lv/users/rindra/452572.html?thread=719324#t719324

līdz galam, var saprast, ka zināmais jūzeris nevēlas dot definīciju vārdam “galēji labējs” nevis tāpēc, ka viņam nebūtu alternatīvas labas vārdnīcas, bet gan tāpēc, ka viņš uzskata, ka VISĀS PASTĀVOŠAJĀS VĀRDNĪCĀS TIEK LIETOTS NOVECOJIS VĀRDS.

KĀPĒC vārds “galēji labējs” ir NOVECOJIS (pēc zināmā jūzera domām)?

Jo šī vārda lietojuma PAMATĀ ESOT NOVECOJUSI TRADĪCIJA.

Kas tad ir šī novecojusī tradīcija?

Nosauksim to par LEFT vs RIGHT : https://en.wikipedia.org/wiki/Left%E2%80%93right_political_spectrum

Zināmais jūzeris APGALVO, KA ŠOBRĪD PASTĀV DAUDZ LABĀKA TRADĪCIJA.

Nosauksim šo (it kā) labāko tradīciju par OPEN vs CLOSE

Kāda ir galvenā ATŠĶIRĪBA starp abām tradīcijām?

Viena ir relatīvi īsa (imho).

Otra ir gara (imho).

Cik gara ir OPEN/CLOSE?

Nezinu. Es tikai nesen par tādu uzzināju un man nav laika par to lasīt. Lūdzu, pastāstiet man par to.

Cik gara ir LEFT/RIGHT?

Zināmais jūzeris apgalvo, ka tā stiepjas līdz FRANČU REVOLŪCIJAI.

Bet vai tiešām?

21.gs.---->>20.gs--->>Markss--->>Franču Revolūcija….


Vai tiešām tikai tik tālu? Kas seko pēc tam?

Es tiešām nezinu, kur es ar šo eju.
Garastāvoklis:: weird
Tags: , ,

27. Jan 2020 @ 21:11
[info]f
saņēmām arī mēs pavēsti, ka mūsu mašīna pabraukājusies pa zviedriju un nav samaksājusi the congestion tax. cik vienkārši viņi tā sadomā, atsūta vēstuli, neko nepaskaidro, ne bildes, ne kā, mašīnas numurs un sak, ja nesamaksāsi, tiesu darbi, bet ja samaksāsi, vari rakstiski nepiekrist un rakstīt sūdzību uz turieni un turieni. labi jau, ka visa sarakste varēja norisināties epastā. latvijā droši vien būtu jāraksta ierakstīta vēstule vai arī beidzot jānoformē elektroniskais paraksts. nujā, aizraksījām appeal, un tad viņi sūta (papīra vēstuli; poor trees) atpakaļ, ka, jā, the swedish tax agency concludes that your car has not passed a road toll. es palasīju infromācijas kripatas internetā, kā tāda kļūda varēja gadīties, bet, taisnībsakot, kad es saņēmu to vēstuli, man šķita, ka tā ir kaut kāda krāpšanas shēma.

Turpinot lauku tematiku ...27. Jan 2020 @ 19:56
[info]mmd
Pusdienas vietējā kafejnīcā/bistro, 3 cilvēkiem, lielas (LIELAS) porcijas - 9.90
Zemes ceļi, uzrūguši un mīksti, bez pilnpiedziņas (gandrīz) neizbraucami
Lauku (ne)darbiņi - divas kupicas, malka, šķelda un viens ritenis pie griestiem

Un divi, pāri, mīlestības. Atšķirīgi. Īpaši. Sarunās.

Burvīgas brīvdienas.

27. Jan 2020 @ 16:54
[info]neraate
Šodien redzēju kā izskatās epilepsijas lēkme arī cilvēkam. Drīzāk petit mal un noteikti ne toniski-kloniskie krampji, bet arī tāpat patīkami nebija

Kāds tur brīnums, ka kaķiem grūti konstatēt ja pat cilvēkam ar diagnozi tas nav nepārprotami saprotams. Tā arī rodas visi šitie mīti ka kaķi redz garus, auras u.tml jo nu redz viņi jā. Halucinācijas. Un pat ja ir tas tiks vaigam, ūsām vai ausu galiņiem, nu tāds taču viņš mums ir

27. Jan 2020 @ 16:58
[info]kisswithafist
Nevaru nepadalīties ar pēdējā laika mīļāko kulināro atklājumu – soubise jeb sīpolu mērci. Viss ir ļoti vienkārši – trijās ēdamkarotēs sviesta (pieņemu, ka var ņemt veg sviestu, neesmu mēģinājusi) maisot izsutina līdz pilnīgam mīkstumam plānās pusšķēlēs sagrieztus divus sīpolus, skatoties, lai nepiedeg (bez brūnuma!), sablenderē ar 200 ml saldā krējuma (again, visticamākais, der arī augu krējumi), pieber sāli-piparus, uzsilda un viss. Mežonīgi gardi. Varētu no bļodiņas dzert. Man pēdējā laikā vispār ļoti velk uz sīpoliem, nez, ko tas varētu nozīmēt (ja kādam vajag gardu marinēto sīpolu recepti 2 minūtēs, dodiet ziņu)

Tīra no gaļas27. Jan 2020 @ 15:35
[info]phz
  1. Ziemeļnieku gaļīgie joki
  2. Annas pastaiga pa depresīvo pilsētu krāšņā kompānijā
Mūzika: trentemøller - November

27. Jan 2020 @ 14:16
[info]heda
Vēl tikai pirms pāris gadiem sociāldemokrātu premjerministrs Levēns lepni teica: "Mana Zviedrija neceļ mūrus." Bet realitātē izrādās - ja nesargā ārējās robežas, tad tās tiks radītas valsts iekšienē. Par segregāciju un to, ka zviedri izvācas no "kulturāli bagātinātajiem" rajoniem, jau rakstīts daudz, bet pēdējā laikā parādījušies arī citāda veida iekšējo robežu piemēri.
Līdz šim samērā mierīgā Dienvidzviedrijas rajonā, pēdējā laikā notikušas vairākas brutālas laupīšanu, nesen aplaupīta arī kāda grāfa, kurš ilgstoši bijis arī kaviāra sociālists, pils. Vietējie iedzīvotāji tagad norobežojot piebraucamos ceļus, lai laupītāji nevarētu piebraukt mājām.
Savukārt Helsingborgas un Landskrūnas pilsētas paziņojušas, ka vairs nemaksās pabalstus migrantiem, kuri pārceļas pie viņiem bez migrācijas dienesta nosūtījuma, jo pilsētām esot vajadzīga atelpa. Abās pilsētās ir liels budžeta deficīts, pieaugoša noziedzība, Landskrūnā nesen tika spridzināts daudzdzīvokļu nams, un tā iedzīvotāji joprojām ir evakuēti, pagājušogad bija arī pilsētas domes spridzināšanas mēģinājums, arī Helsingborgā spridzina un šauj bieži, vēl vakarnakt tur spridzināts pie kādas privātmājas.
Līdz šim bija spēkā likums, kas atļāva migrantiem pašiem pārcelties kurp vien vēlas, turpinot saņemt valsts un pašvaldību pabalstus, bet no šī gada 1. jūlija 32 pilsētām ļaus atkāpties no šī likuma sevšķi piemeklētos šo pilsētu rajonos. Tad nu Lanskrūnas un Helsingborgas pilsētu vadības izlēmušas, ka visa pilsētas teritorija ir šads īpaši piemeklēts rajons.

https://www.expressen.se/kvallsposten/krim/efter-greveranet-boende-satter-upp-vagsparrar/
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/helsingborg/hela-landskrona-ar-ett-utsatt-omrade

labs gads27. Jan 2020 @ 14:01
[info]ingmars
Pacelsim glāzi par pagājušo gadu.

labums = ļaunums27. Jan 2020 @ 13:05
[info]ingmars
Labvēlis, kas suņiem vēl ļaunu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba