Draugi

About Draugi

5. Mar 2021 @ 10:54
[info]puuce
Vienmēr mokos ar to, ka veikalos nav 100.05 un 101 toņa tonālā, pārdevēji turklāt vienmēr mēģina iestāstīt, ka vairs neražo un iesmērēt kko tumšāku. it īpaši jau Beniluksā un Francijā, kur daudzas dāmas ir ar Deiropiešu saknēm un olīvkrāsas ādu.
Un aizvakar atklāju Clarins Benelux online veikalu, nopirku 101. Un pat 100.5, līdzi viņi ir ielikuši veselu gammu paraugu, viss!!! Lai es vēl kaut reizi kko mēģinātu nopirkt kosmētikas veikalā...

Pāris intervijas piektdienas rītam5. Mar 2021 @ 11:04
[info]porcupine
Drosmīgi atklāti stāsti par rakstīšanu, vīriešiem, draudzenēm un augšāmcelšanās spēku.
Džeina Šteinberga: Sievietes man dzīvē nodarījušas daudz vairāk ciešanu nekā vīrieši. Draudzenēs es esmu vīlusies tik ļoti... Mans bijušais vīrs, piemēram, izvēlējās sievieti, ko uzskatīju par savu draudzeni.
Nora Ikstena: Tad divas nedēļas pavadīju slimnīcā starp dzīvību un nāvi. Es tiešām gandrīz nomiru. Viņš neatbrauca.
(Par spīti piedzīvotām nelietībām — abas kļuvušas skaistākas kā jebkad agrāk, bet vienalga pēcgarša skumja.)
Tags:

Iz nevajadzīgo faktu krātuves.5. Mar 2021 @ 11:49
[info]zazis
Vai zināji, ka Hitlers bija veģetārietis? Tad, lūk, tas ir mīts. Gebelsa propaganda, kas centās parādīt Hilteru kā miermīlīgu dzīvnieku draugu. Gebelss Hitleru centās pielīdzīnāt kādam, kurš tiešām tais laikos bija veģetārietis un traki miermīlīgs - Mahatma Gandhi.

runāt par čurām tāds nieks vien ir5. Mar 2021 @ 11:03
[info]ingmars
Bieži esmu dzirdējis apgalvojumu, ka runāt par mēnešreizēm esot nepieņemami, jo tas esot kā apspriest kakāšanu. No vienas puses uzskatu, ka kakas arī nav nekas tāds, par ko nevarētu runāt, no otras puses šis salīdzinājums šķiet mazliet pārspīlēts. Man drīzāk šķiet, ka runāt par mēnešreizēm ir kā runāt par čurām.

ilgā gaidīšana 165. Mar 2021 @ 10:59
[info]ingmars
Vai jūs gaidāt Final Fantasy XVI? Es ļoti gaidu.


5. Mar 2021 @ 10:34
[info]hedera
Beidzot dabūju ceļa MRI rezultātus. Meniskam redzamu bojājumu nav, ir lokāla locītavas kapsulas tūska. Varu atviegloti uzelpot, jo šitajam vajadzētu ar laiku pāriet pašam bez ķirurģiskas iejaukšanās.

naidam nē5. Mar 2021 @ 10:16
[info]ingmars
Es esmu pret naidu.

: par labajām lietām 5. Mar 2021 @ 09:03
[info]f
pēc divu gadu dzimšanas dienas E vārdu krājums ir sācis palielināties ekponenciāli, me thinks. turklāt, mazais viltnieks, viņš izvēlas no abām valodām vieglākos vārdus. mamma, papa, zaļa, krasnaja (kasnaja), mūzika, oblako (okoko), desa, čaj.
nu un mīļākais ir, kad vakarā eju ņemt pidžamdrēbes, un viņš skrien klāt, stumj drēbes atpakaļ plauktā un sauc, ka "guļ nē, spatj nē, guļ nē, spatj nē"!

PC porn4. Mar 2021 @ 23:17
[info]slepkava, posting in [info]pajautaa
Nedaudz esmu apjucis, kapēc vajadzīgs jaunajām mātesplatēm ps2 ports, ko tas dod?

Pienskābes.4. Mar 2021 @ 22:21
[info]zazis
Paskrēju zeķēs 2 dienas pēc kārtas 2x10K. Šodien apakšstilbi jūtās tik ļoti pienskābēm piedzīti, ka nākas steberēt. Tīīk forši, muskuļu sāpes, mmm.
Skrienot bez apaviem solis ir pavisam cits. Sanāk skriet gandrīz uz pirkstgaliem, kas, acīmredzot, sirsnīgi noslogo apakštilbus. Soļi arī sanāk īsāki un vairāk, vidēji nedaudz virs 3 soļiem sekundē. Ļoti patīk skriet basām kājām, ja vēl es mācētu pamazām un nepārspīlējot.
Man ir uzradies plāns RIMI maratonu, ja neatcels kārtējo reizi, skriet basām.
Tags: ,

4. Mar 2021 @ 20:02
[info]neraate
Ļoti gribu maiku ar bildi (tādu, kādas kādreiz tirgoja pēc rokkoncertiem): 'Ļaujiet ķenguram gulēt kā viņam patīk'

4. Mar 2021 @ 18:08
[info]f
man vajadzēja stundu un 8 minūtes, lai atietu no darba un pleci atslābtu.
un tagad šūšanas kursi.
nākamnedēļ atvaļinājums, bet darba apjoma dēļ nāksies pārcelt.

4. Mar 2021 @ 17:48
[info]neraate
nepatīk man iet pa Vecrīgas bruģi, bet varbūt jāaiziet līdz tam Porcelāna muzejam ilgpilni caur stiklu palūkot traukus :D un Biržā laikam arī kko varēja redzēt caur stiklu, traki - aizbrauc uz centru, ieraugi vecos plakātus un uznāk Ilgas

4. Mar 2021 @ 17:45
[info]ezibalete
rimi drive nemācēja aizstāt salātus gentle ar kādu citu lapu, bet sezama sēklu vietā kokosriekstu skaidas šķita ok

4. Mar 2021 @ 17:20
[info]neraate
baudi dzīvi vienos priekos jaunā pidžamā un sarkanās siltās zeķēs. jeb es sev atļāvos daudzas vienības naktsguļai (naktstkrelu īsām, naktskreklu garām rokām, pidžamu, halātiņu un vēl vienas pidžambikses), par to naudu man būtu sanākusi puse zīda rītasvārka (vai ceturtdaļa, ja tāds garāks, nezinu, cik tagad maksā), tad nu cerams šie ne līdz mūža galam (pun intended). un to pidžamu man nemaz negribas vilkt nost. vienkārša parasta kokvilnas trikotāža, bet kaut kā ļoti iepriecina, lai arī it kā pelēki. un man vienmēr pa dienu esot naktsdrēbēs tāda Ļepotā! sajūta

4. Mar 2021 @ 13:50
[info]zazis

Ūdens ceļgalā4. Mar 2021 @ 11:04
[info]dumshputns
Attinu apsējus, drosmi saņēmusi. Nē nu izskatās jau labi, bet šļakstās tomēr, un tas man izraisa tirpas. Es domāju Dr. Oussediks ar komandu ir padarījis smalku darbiņu, jo caurumiņi mazi un tīri, tikai no viena bija patecējis laukā. Reflekso-terapija varētu palīdzēt ar limfas atteci, bet tam jāsazvana slimnīcas māsu daļa nosūtījumam, telefonu neceļ. Kompreses lieku, vingrojumus taisu (viebjoties, jo žļarkst), drusku pat staigāju bez kruķiem, trešajā dienā pēc acl rekonstrukcijas.
Tad nu nopietni: ko vēl man tādu labu darīt, lai nežļerkst? Vai vienkārši jāgaida, turpinot jau visu uzskaitīto?

labējo ekstrēmistu propaganda cibā4. Mar 2021 @ 12:16
[info]ingmars
Iesaku uzmanīties no labējo ekstrēmistu ideologiem, kuriem nerūp tas, vai viņu sacītais ir pamatots vai patiess, bet tikai viņu politiskās nostājas popularizēšana par katru cenu, izmantojot manipulāciju un sensacionālas, nepārbaudītas ziņas. Šie cilvēki izmantos jebkādus paņēmienus, lai panāktu savu.

Vairāki no šādiem cilvēkiem, piemēram, anonīmi komentē manā cibā (un arī citur), lai arī viņiem nav liegta iespēja komentēt ar savu lietotāju. Viņi to dara, jo apzinās, ka sevi ir pietiekami diskreditējuši, lai komentēšana ar savu lietotāja vārdu neradītu pietiekamu efektu. Turklāt anonīmi komentāri slēpj apstākli, ka komentē viens un tas pats cilvēks, tā vietā radot iespaidu, ka komentāru skaits vairāk korelē ar viedokļu skaitu.

Budžeta izsekošana4. Mar 2021 @ 09:36
[info]ub, posting in [info]pajautaa
Sveiciens visiem ekonomiski nobriedušajiem budžeta karaļiem/karalienēm.
Kādu metodi vai aplikāciju jūs izmantojat, lai apzinātu, izsekotu un regulētu savus ikmēneša ienākumus/izdevumus?

egg4. Mar 2021 @ 11:29
[info]ingmars
Crazy egg.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba