Draugi

About Draugi

19. Okt 2019 @ 20:30
[info]heda
Diemžēl jūsu mūsu "Pūt vējiņi!" neradīja gaidīto un solīto sajūsmu un katarsi. Sākums aizkustinošs, Kalniņa mūzika pirmajās piecās minūtēs un laiku pa laikam arī vēlāk liek skudriņām skriet pa muguru, harismātisks Reinis, izcila ļaunās mēlēs runājoša Misāne. Dažas lieliskas idejas - pendeļojošais dziesmu svētku koris kā skatītāju zāles spoguļattēls un pūļa ieintersētās vienaldzības simbols, kas turpina krāmēties vienalga, vai protagonisti cieš, mīl vai mirst. Tomēr šis koris īpaši paspilgtināja Nacionālā teātra tradicionālo spēles stilu - runas un jūtas raidīt skatītajam, nevis partnerim, un divi dzērāji vai mīlētāji, kuri uzrunā viens otru, spulgām acīm veroties skatītāju zālē, bet nemaz neredzot viens otru, reizēm, atkarībā no talanta mēroga, var aizkustināt, bet tikai reizēm.

19. Okt 2019 @ 21:30
[info]f
pie laba ātri pierod. es tiku lutināta ar gandrīz nepārtrauktu naktsmiegu apmēram divus mēnešus. jūs vispār iedomājaties? gulēt no 23.00 līdz 7.00 un pamosties labi ja tikai tāpēc, lai piekārtotu knupi?! total bliss! bet neuztraucieties - nu jau vairāk kā divas nedēļas (vai trīs, vai četras, laiks saplūst vienā masā, so who knows) man atkal jāceļas vairākas reizes naktī. tad knupis pazudis, tad pamperis nav izturējis spiedienu, tad ēst grib (varbūt), tad slikts sapnis, tad vēl kaut kas. wonder weeks apps ziņo, ka kārtējais leaps beigsies pēc 3 dienām, and i wonder - vai var cerēt, ka beigsies arī šīs miljons nakts celšanās?

vai arī nē?

stay brutal19. Okt 2019 @ 21:01
[info]src
Pārsteidzošā kārta Jelgava 94 nokļuvusi internetos. Noskatījāmies.

No vienas puses no scenārija autora gaidīju kaut ko vairāk, no otras - jau tad, kad bija pirmās ziņas, ka taisīs filmu, man šķita, ka tas ir liels izaicinājums no šāda tipa grāmatas labi uzfilmēt stāstu.

Labākā daļa, protams, titri. Sliktākā - klīstošais JJ rēgs.

Ā, principā tad arī skaidrs, kāpēc filma tik ātri ir maksas internetos.

19. Okt 2019 @ 19:25
[info]ulvs, posting in [info]pajautaa
Tikko, pirms nepilnām 5 minūtēm, Brīvības un Matīsa ielas krustojuma rajonā dzirdēju tādu kā trauksmes sirēnu, kā frekvence kāpa no zemas, uz augstu. Uzkāpa līdz zināmam augstumam un pārstāja skanēt. Internetā nav nekā par to, ka notiktu tests. Varbūt kāds vēl dzirdēja?

19. Okt 2019 @ 19:08
[info]rugetta
ir izturēta nedēļa melnajā darbā, it kā viss labi. naktsmaiņas vispār vislabākās un to rezultātā esmu emocionālāka, īgnāka un vieglāk aizkaitināma nekā gribētos - atkal sajūtu tās lietas, kuras pirms kāda laika labi nokancelēja hormonālā kontracepcija un tagad baidos no tās kāpt nost, kā nu tad būs. īpaši emocionāla un īgna esmu, kad mīlulīši lasa morāli par mana melnā darba avantūru, jo viņiem mēdz gan nebūt, gan būt taisnība, un es esmu pārāk nogurusi lai domātu, kā attaisnot savas muļķīgās avantūras, kā šajās mazajās domstarpībās atrast kaut ko jēdzīgu. šovakar uz diseni, lai gan visticamāk būs jāiet vienai pašai. kompānija jūtas pārāk nogurusi. es arī esmu nogurusi, bet diseni gaidīju jau divas nedēļas. vismaz disene vienmēr ir laba ideja.

Meklēju vertebrologu19. Okt 2019 @ 12:45
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Nesen magnētiskajā rezonansē man atklājās muguras spondiloze ar ietekmi uz nervu saknītēm, konsultējos ar vienu vertebrologu (mugurdakteri), bet man viņš nešķita līdz galam uzticams, tāpēc vēlētos profesionālu second opinion. Vai varat ieteikt?

Ēdiens19. Okt 2019 @ 11:57
[info]vilibaldis
Savārīju ābolus ar ingveru, debešķīgi! Pat lētais Brī vairs negaršo pēc ziepēm un aiziet uz urā

52h19. Okt 2019 @ 00:41
[info]ingmars
Pabeidzu Final Fantasy III. Vairākas nedēļas nevarēju iziet pēdējo cietoksni, bet šodien beidzot izdevās. Sakritības rezultātā šodien pastā saņēmu Final Fantasy IV.

19. Okt 2019 @ 00:26
[info]zazis
Sāku domāt, līdz kādai pakāpei var sevi atsaldēt?
Tipa vai var savu termoregulāciju pieregulēt tā, lai, tusējoties tkreklā +10 grādos, neizjustu diskomfortu? Tusēties pasīvi, bez izteiktām fiziskām aktivitātēm. Ar fiziskām aktivitātēm var arī pie zemākām temperatūrām, protams. Jau tagad varu.

Varētu paprovēt, bet apniks tak vai arī saslimšu.

LSD trials19. Okt 2019 @ 00:09
[info]slepenaamaasa
Kopš noskatījos sēriju par LSD Netflix "The Mind, Explained", jūtu, kā mana attieksme lēnām, bet noteikti stūrē projām no ierastā. Šodien pačekoju LSD Trials iespējas, un pārsteigta atklāju, ka šobrīd to aktīvi testē ne tikai US, kā biju domājusi, bet arī vairākās vietās Eiropā.

Gribas nomirt un piedzimt no jauna. Viss, kas es esmu, ko jūtu un par sevi domāju šķiet tik nonēsāts un vairs nelietojams. Vienlaikus tik ierasts, ka grūti izkāpt no sliedes un sākt izpētīt citus ceļus. Es braucu pa mirušiem domu maršrutiem un netieku ārā. Terapija velkas jau gadiem, ilgiem un lēniem, un tik ļoti mazauglīgiem. Es gribu to svaigo sniegu, jaunās sliedes un neironu ceļus.

19. Okt 2019 @ 00:03
[info]slepenaamaasa
Šodien atbraucu mājās pēc darba, nolikos pagulēt un pamodos pēc 6 stundām. Redzēju skaistu sapni, kurā pāri kalniem un lejām savās bērnības mājās braucot domāju par dzīvi un secināju, ka ir tik muļķīgi tiekties pēc mērķiem. Ja es nekas neesmu (nekas konkrēts un nemainīgs jebkurā gadījumā), tad kas tieši tiecas pēc tiem mērķiem. Viss ir tagad, es domāju, skatoties uz saules un krāsainu lapu pielietu pļavu. Viss ir tagad un tik sasodīti skaisti. Cik labi būt brīvam no visa pārējā.

18. Okt 2019 @ 20:35
[info]aizliegts_v
"Rīgas domei pavērusies jauna fiskālā telpa." (LTV Panorāma)

Tātad atraduši ключ от комнаты где деньги лежат... :D

...18. Okt 2019 @ 18:48
[info]bumsiic
Nez pa kuru laiku esmu kļuvusi par īgnu, cinisma pilnu sievišķi, kuru uzrunājot jaunatne lieto uzrunu "Jūs" un žņaudza rokas...
Rīt uz adīšanas skolu...man tiešām patīk. Žvīku, žvāku un paraudziņš gatavs...
Tags:

pametot darbu pēdējā dienā pirms atvaļinājuma 18. Okt 2019 @ 18:36
[info]heishy

18. Okt 2019 @ 16:22
[info]neraate
Vispirms gastronomisks orgasms, pēc tam gremošanas traucējumi. No vienas puses - galīgi nav godīgi. No otras - totāli tā vērts. Sālītās sēnes no burciņas plus vārīts sviesta pudeļķirbis ar sāli un sviestu.. grūti bija nepārēsties. Neiespējami pat

18. Okt 2019 @ 15:38
[info]neraate
bija te kkad jautājums par somām. Zelma Kraft lapa FB smukas sabildējuši. tās, kas krāsiņās (zilizaļā vīīī!) pataustījusi neesmu, cenas nezinu, bet man patīk
un tagad man ciba uzskrien virsū ar linku apaviem un vaimanuvai! acis asaro (nesakiet, ka nebrīdināju!) jo man tur patīk viss. un vismaz 2/3 no pirmās labas (tālāk vēl neesmu tikusi) vien es labprāt gribētu uzmērīt, kas nozīmē to, ka neizlēmīgās sirdssāpēs par to, kuras nu pirkt es varētu pēc uzlaikošanas ļoti, jo nu man vajag lai ir stabili, ērti un smuki un nu jā

uzmanību! links uz smukiem krāsainiem košiem etno/boho/retro/vesterno/stīmpanko apaviem:
https://www.newchic.com/womens-boots-c-3599/brand-298/?New=0&country=117&conversionType=US

18. Okt 2019 @ 13:47
[info]kisswithafist
Cibas dāmas, ko jūs darāt ar visiem smāķiem, kas neder to paredzētajam pielietojumam? Metat ārā? Smērējat pēdas? Somiņas?

/ej dirst, loreāl, tava "vieglā tekstūra" pat pa nakti nespēj iesūkties, lox

END18. Okt 2019 @ 12:58
[info]ingmars
Es nerunāju daudz.

18. Okt 2019 @ 09:55
[info]neraate
mums te ir neliela bomžu populācija. vairāk vai mazāk dīvaini. es ik pa laikam nobrīnos diez kur viņi paliek naktīs/kur pa dienu tiek padzerties. esmu jau pāris reižu izlikusi ne ideālā vizuālā stāvoklī dažas lietas pie miskastēm, sandales paņēma pusotras stundas laikā, apenes kam nepareizs izmērs pazuda gandrīz momentā (šaubos ka kaimiņi). un šodien man galīgi šķērmi ap dūšu, jo vienā māmiņu grupā darbiniece ielikusi ka viņiem noder drēbes un ka viņi ņemot arī zeķes ar nelieliem caurumiem. citādāk gadoties ka atnāk kāds vispār bez zeķēm vai apenēm un ja neviens nav atnesis krājumus..

18. Okt 2019 @ 08:43
[info]_re_
bērniņš zvana - krāmēju somu un aizmigu, ko man tagad darīt?

šonedēļ jau rakstīju vienu attaisnojumu par kavētu pirmo stundu ģimenes apstākļu dēļ, kas simt punkti tiesa, vai ne.
šorīt vnk uzrakstīju, ka aizgulējās.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba