Draugi

About Draugi

23. Aug 2019 @ 12:52
[info]iokaste
cilvēki sazinās arī telepātiski.
satiekas - nolasa svarīgākās domas, nodod mesidžu (gribot vai negribot) un tad sāk runāt vārdos.
tikai štelle ir tāda, ka telepātiski mēs nevaram būt dievīgi manierīgi, sapušķot krāsas vai ko noklusēt. tamdēļ tāda plika saziņa nav modē. labāk jau jaukos vārdus un jauko naudu.

var arī teikt, ka vārdos (tagad) runā tarakāni, kas mūsu galvās.
Mūzika: Shadowax - Николай Reptile
Tags:

23. Aug 2019 @ 12:36
[info]neraate
Nu, čaklās saimniecītes, padomiņš vajag! Vešene smird tā, it kā tur iekšā kāds būtu nomiris. Vakar TUR atklāju tādu kabatu kuru nebiju redzējusi, iztīrīju pelējumu un nosēdumus, uzliku Sterilize ciklu ar etiķi. Un tagad šis. Likt vēlreiz tik ar citronskābi? Sodu? Pirkt kaut kādu ķīmiju? Kādu?

Daļēji pie vainas ka mīkstinātāju lieku maz un reti, tikai lielo drēbēm, parasti mazgaju ar šķidro kastani, sodu vai citronskābi. Un tad jau nav nekādas smaržiņas, lai smuki. Bet nu no smaržiņām mēs te kasamies un knosamies
Eh

23. Aug 2019 @ 08:22
[info]french_mime, posting in [info]pajautaa
Kas jaadara, lai mati aatraak augtu?

23. Aug 2019 @ 10:04
[info]runcis
.flatline

... tālāk ... )

tā vienkārši ir23. Aug 2019 @ 03:06
[info]ingmars
Ja nav veloceliņa vai drošas velojoslas, ar velosipēdu visbiežāk pareizi ir pārvietoties pa ietvi, nevis pa brauktuvi, jo autosatiksme ir pārāk intensīva un bīstama.

22. Aug 2019 @ 23:48
[info]slepenaamaasa
Tikko uztaisīju katastrofāli, brīnumaini, pārsteidzoši šausmīgu mērci. Tā bija diezgan šaubīga jau no sākuma, tāpēc turpināju "pēc izjūtas" (vai cerības) pievienot aizvien jaunas lietas, beigās vienarpus porciju apēdot. Brīdināju māsu, ka mērce ir traka, bet viņa, acīmredzami ieintriģēta pēc mana brīdinājuma, tomēr nolēma pagaršot. UN NOŽĒLOJA, ahahhahahhahahaaaa!

Viņa bija šokā par to, cik briesmīga tā ir, un pēc tam vēl lielākā pārsteigumā iesaucās "un tā pēcgarša!".

Biju domājusi mērci kopā ar rīsiem ņemt līdzi uz darbu, bet tagad domāju, ja rīt vispār aiziešu uz darbu, tad tā mērce būs pēdējais, ko ņemšu līdzi.

Viss sākās ar parastu, pavisam nevainīgu burkānu, bet tad situācija strauji pasliktinājās. Kaut kādā aklā labticībā iedomājos, ka jāliek klāt gan puravi, gan sīpoli (galu galā mēs brīvdienās braucam uz laukiem, ka nesabojājas!). Piebēru sāli, kariju, kurkumu un piparus. Sekoja paprikas un sēnes. Piešāvu mazliet sojas ūdeni. Bija bail garšot, jo smaržoja nelāgi, tāpēc nolēmu noslīpēt mērci līdz izcilībai pirms garšošanas. Sāls, soja, Linnea lika klāt ēdienam medu, moš tad puravi mazāk kodīs? Šaujam klāt! Milti. Ūdens un saldais krējums - saldais krējums vienmēr ir garšīgi! Vēl sāls, vēl soja, baziliks, oregano, tagad es pagaršoju mērci. Nav labi. Bet ahā, kā gan es varēju aizmirst?! Trūkstošo kreptīgumu iedos un medus saldumu nomāks (varbūt pat kompimentēs?!) ķiploks!! Ģeniāli! Uzrīvēju ķiploku. Drošības pēc pierīvēju arī sieru - nav nekā, ko siers nevarētu labot!

Tad es to visu sajaucu ar rīsiem, soju, vēl sāli (jūs neticēsiet, bet bija par maz!) un ar muļķa varonīgo pārliecību apēdu.

Man ir žēl sevis.

Ja nu Jums gadījumā prasījās ļoti specifiskas instrukcijas, KĀ NEDARĪT, lūdzu un paldies!

Ja gribat ko zināt par manu raksturu, tad vēlos Jūs informēt, ka es ceru, ka mērce pa nakti savilksies un no rīta sagaidīs mani garšīga.

Troksnis22. Aug 2019 @ 22:59
[info]vilibaldis
Sveicināta kārtējā negulētā nakts!
Lucavsalā atkal luņi ārdās... 4 km, bet liekas ka pagalmaa trako.

kad gūgle tulko no lietuviešu valodas latviski22. Aug 2019 @ 20:44
[info]lavendera
Šādi viņš maina nē, un katrs vēja zvans jau no paša sākuma tiek rīkots , un pēdējais zvans ar katru brauciena daļu ir noguris pēc skūšanās. Tikai krievu valodā dzirdu klausuli

šodien piezvanīja, ieteica to ieguldīt.t. perorālās kabīnes nūdeles. Es turpināju sarunu, līdz man bija jautri, un pēc tam nosūtīju. Starp citu, uzreiz mēģināja izsaukt .... končas

Skambino pirms 5 minūtēm un ļoti īsi, es nevarēju atbildēt, bet, tā kā man nav ieraduma piezvanīt nepazīstamiem numuriem, es šeit nevienu nepazīstu.

Belenko sauca atbildes Es neko nesapratu, jo krievi saprot ļoti maz. Paķēru ātrgaitas runātāju ... Es tik daudz neatbildēju uz krievu valodu, ka nesaprotu, sāku uztvert savu skaisto balsi utt., Noliku klausuli, atkal piezvanīju. Un tā pasaka bezgalīgi, kamēr draugi, kas runā krieviski, draudēja izsaukt policiju ...

22. Aug 2019 @ 19:47
[info]heda
Pārrunāju vakardienas ieraksta tēmu ar dažām persiešu meitenēm - izrādās, viņas visvairāk saniknojis tas, ka Zviedrijā laipni ielūgtais mullu ārlietu ministrs tikpat laipni ielūgts uzstāties ar priekšlasījumu Stokholmas starptautiskajā miera pētniecības institūtā. Miera..., Karl, miera... Nesaprotu, kā pat jaunrunā veiklajiem šo izrunājot mēles nenokalst.
Pastāstīja arī, ka pēdējo pāris gados liels skaits Irānas nomenklatūras darbinieku bērnu saņem studentu vīzas un studē Zviedrijā, brīvajā laikā nodarbojoties ar emigrējušo irāņu politisko organizāciju dalībnieku spiegošanu (skat. jau minēto par to, ka protestos Eiropā var piedalīties tikai tie, kuriem Irānā vairs nav tuvu radinieku vai kuriem tie nerūp) un šariata likumu un tikumu draugu meklēšanu zviedru politiķu vidū. Ļoti atgādināja stāstus par padomju laika darboņiem, kuri mistiskā kārtā tika cauri dzelzs priekškaram un nesavtīgi dibināja kultūras sakarus ārzemēs.

That's my Gradma *rock*22. Aug 2019 @ 20:14
[info]heishy
''Ko tu te sēdi izlaidies kā sūds uz šķipeles!''

22. Aug 2019 @ 17:05
[info]heishy
... Šī pilsēta vispār ir viens vienīgs memoriāls. Uz katra nama, katra stūra, katrā skvērā var uzlikt plāksnītes ar atgādinājumu par to, ka "šeit viņi reiz bija iemīlējušies viens otrā" vai "šeit viņi izmisīgi skūpstījās, nezinot, ko citu vairs iesākt". "Šeit viņi izšķīrās, jo nedzirdēja viens otru." "Šeit viņi stāvēja, ļoti ilgi apskāvušies." "Šeit viņiem bija atkal jāsatiekas, bet tas nenotika." Utt. Es atradu iekšpagalmu, par kura eksistenci sen biju aizmirsis, un kādu laiku sēdēju uz drūpošām akmens kāpnītēm, vērojot apkārtējo namu logus. Man likās, ka uz mirkli vienā no tiem redzu pazīstamu seju, bet uzreiz attapu, ka tā nevar būt tiesa. "Šeit viņi kādu nakti sēdēja, dzēra vīnu un apsolīja nekad nemelot viens otram." ...

A.Hiršs /Satori - "Šeit viņi kādreiz bija" /

Ačkariks Vol.2.22. Aug 2019 @ 15:33
[info]mmd
Piecelties agrāk - ček
Aizbraukt uz semināru, ierasties pirmajam - ček
Noparkoties - ček
Aizmirst izslēgt gaismas - ček
Pēc darba aizvilkties līdz mašīnai - ček
Padomāt visu to labāko par kolēģiem, kuri visas dienas laikā nav pienākuši pie manis un pateikuši - vecīt, tu aizmirsi gaismas izslēgt - ček


Jocīgi tie cilvēki (es) un viņu nosacījuma refleksi. Melnajā mašīnā visu laiku meklēju iespēju nospiest rokas bremzi ar kāju, violetajā - pilnīgi aizmirstu par gaismām.

22. Aug 2019 @ 13:51
[info]runcis
.quote

... tālāk ... )

22. Aug 2019 @ 11:33
[info]runcis
.stress

... tālāk ... )

veco logu palodzes22. Aug 2019 @ 11:26
[info]_re_, posting in [info]pajautaa
vai jums kādam ir mājās, citur vēl saglabājušies vecie, pirmās latvijas laika logi un palodzes? šoreiz man interesē tieši palodzes profils - būšu ļoti priecīga, ja varētu nofočēt un atsūtīt bildi ar profilu tuvplānā. vai nu palodzes stūris, vai skats no sāna, tā lai redz izliekuma līnijas, pretskatā grūtāk tās nolasīt.

22. Aug 2019 @ 10:17
[info]ratatoska
Paldies jums par vāveru asociācijām, šis tas man pat nebija ienācis prātā (Ice age vāvere, tā taču ir ļoti populāra, varbūt pat vispopulārākā no šībrīža vāverēm - es centos atcerēties kādu tamlīdzīgu tēlu, bet tālāk par Čipu un Deilu netiku, lai gan tie taču nemaz nav vāveres, kaut kādi burunduki.)
Mani tēmai piesaistīja tas, ka mums tomēr vāveres parasti liekas kaut kas jauks un mīlīgs, Sentdžeimsa parka vāverītes, mūsu pašu mežu vāverītes utt., bet gan kristietības simbolos, gan skandināvu mītos, gan mūsu pašu folklorā vāvere saistās ar kaut ko sliktu un bīstamu - ugunsgrēku, tenkām, nemiera celšanu.
Un vāveres ritenis vispār liekas kaut kas ļoti dīvains, citām tautām tas ir kāmju ritenis vai žurku skrējiens. Nezinu, kā šī idioma ir, piemēram, krieviski. Vai tiešām latvieši ir taisījuši riteņus, kuros turējuši vāveres? Izklausās pēc kaut kāda blusu cirka vai leikerkastnieku pērtiķiem.

pareta arāds22. Aug 2019 @ 09:46
[info]ingmars
Mani moka Areta parāds.

suņu diņķi22. Aug 2019 @ 09:43
[info]ingmars
Kad es savai ģimenei pusdienās pasniedzu bļodu ar ceptām desām, es saku, ka tie ir cepti suņu diņķi, lai viņiem būtu interesantāk ēst.

onmtp22. Aug 2019 @ 09:36
[info]ingmars
Man patīk tas skudru "peū", kā arī tās cūku "mū" un šļūdoņu "ba ba ba ba ba".

21. Aug 2019 @ 22:13
[info]runcis
.trešdiena

... tālāk ... )
Top of Page Powered by Sviesta Ciba