Draugi

About Draugi

grāmatas7. Jul 2020 @ 10:28
[info]adirred, posting in [info]pajautaa
Kurš ir labākais latviešu grāmatu veikals internetā, kurš sūta grāmatas arī uz ārzemēm?

skate progress update7. Jul 2020 @ 09:51
[info]ingmars
Esmu nonācis tik tālu, ka uz līdzenas virsmas man ollijs visbiežāk sanāk. Varbūt ne pārāk augsts, bet vismaz tehniski pareizs, izlīdzināts, kurpes sānā veidojas nodilums. Vairākas reizes esmu mēģinājis to darīt kustībā, bet pilnīgi nekas nav sanācis. Mēģināšu tam pieiet sistemātiski, man ir aizdomas, ka tā ir lielā mērā psiholoģiska barjera, jo kaut kad sākumā, mēģinot olliju kustībā, es nokritu un stipri sasitos. Par to man lika aizdomāties šis rīts, kad kārtējo reizi atspērienā ar kāju pārvarēju vienu zemo apmali, uz kuras sen atpakaļ kritu un sasitos, lai arī šķiet, ka citas tādas apmales es parasti pārvaru ar abām kājām uz dēļa. Iztēlojos, ka kaut kad nākotnē labi mācēšu olliju kustībā, un tad lekšu pāri visam.

7. Jul 2020 @ 08:22
[info]vilibaldis
Palasījos studēt gribētāju plosīšanos, mja... vidējā doma "man jau divdesmitpieci, nevar riskēt un palikt aiz strīpas..." nu ja, divdesmitpiecos jau dzīve galā un pensija klauvē...

6. Jul 2020 @ 23:21
[info]krii
Vakari jau kļuvuši maķenīt tumšāki...

6. Jul 2020 @ 22:11
[info]vilibaldis
Uzzinu pēdējais - babenes ar uzpūstajām lūpām tiekot dēvētas par mencām.

Nē nu, ja tā ieskatās, zināma taisnība ir.

6. Jul 2020 @ 22:03
[info]neraate
Ļoti kārojas vīnu, nu nekas, pēc trīs dieniņām jau varēs

6. Jul 2020 @ 21:15
[info]runcis
Wtf, Karl?

6. Jul 2020 @ 20:52
[info]zazis
Atvainojos, dikti niez pirksti izsecināt no šī http://klab.lv/users/jim/895763.html ka visi vīrieši ir homoseksuāli. (:
Man jau bija tādas aizdomas. Labi būt tanī + tomēr, nedrīkst to piemirst.

Fizuha.6. Jul 2020 @ 19:56
[info]zazis
Atlika tikai aiziet uz boksa treniņu, lai ilūzija par labu fizisko formu un labu kardio izplēnētu apmēram 30 minūtēs.
Uz treniņa beigām rokas vairs augšā noturēt nevarēju, spēciņš izbeidzās. Beigās bija viens raunds pa korpusu, tak gandrīz apvēmos, jo sirds netika galā ar uzdoto.
Vienvārdsakot - viss ir slikti.

6. Jul 2020 @ 16:23
[info]rindra
Kad es teicu, ka mana mamma ir zāļu tantiņa, es īstenībā gribēju teikt, ka viņa ir ARĪ zāļu tantiņa. Protams, ka viņa ir kas daudz vairāk (zāļu tantiņa ir ārste; mana mamma ir arī dieviete un daudz kas cits). Es salīdzinājumā ar viņu esmu kaut kāds perpendikula un dūņu rūķīša krustojums. Ar mammas ārējo čaulu, tikai sūdīgākā versijā.

parāds6. Jul 2020 @ 12:04
[info]ingmars
Arets atdeva parādu.

6. Jul 2020 @ 08:40
[info]f
tagad ir jaunas problēmas ar miegu. E pamostas kaut kur starp 22.00 un 23.00, un nav īsti noliekams gulētm - pirmkārt, vairs neaizmieg savā gultā (vakarā viņš aizmieg savā, bet tad ap šo laiku pamostas un lien manā gultā), otrkārt, viņš mēdz arī neaizmigt. vienu reizi aizmieg (laikam, ja fiksi noķer to brīdi, kad viņš ir pamodies) bet citu reizi, kā piemēram vakar, nesanāk, un rezultātā - no 23.00 līdz 00:20 negulēja ne viņš, ne es, ne kaķis. šorīt esmu absolūti neizgulējusies, kaut gan man bija atstāts laiks astoņām stundām miega. īsāk sakot, mī nou laikī. tagad es uztraucos, ka viņš jau būs pieradis pie šādas pamošanās un gulēšanas lielajā gultā, un tā būs līdz mūža galam, un atkal man nav (vakara) dzīves. pēc astoņām dienām beigsies wonder weeks solītais leaps, pēdējais tabulā uzrādītais, varbūt ar to arī beigsies miega nedienas? uz kādu laiku vismaz?

6. Jul 2020 @ 08:30
[info]kisswithafist
Šito laikam jājautã valodas centram, bet - kā latvisko tos personvārdus, kas izvēlējušies identificēties kā trešais dzimums?!

6. Jul 2020 @ 07:49
[info]zazis
Rudens ir klāt. Neomulīgi. Gribējās vēl kādus pāris mēnešus pa vasaru padzīvoties. Pats trakākais, ka izskatās, ka arī garīgs rudens ir atnācis, ebal kāds besis piemetās vakar un negrib laist vaļā.

6. Jul 2020 @ 00:16
[info]slepenaamaasa
"His wife Charlotte, scion of a fallen southern planting family that once sent missionaries to China, tells him, "There's a Chinese saying. 'When is the best time to plant a tree? Twenty years ago.'"

The Chinese engineer smiles. "Good one."

"'When is the next best time? Now.'"

"Ah! Okay!" The smile turns real. Until today, he has never planted anything. But Now, that next best of times, is long, and rewrites everything."

/Richard Powers

5. Jul 2020 @ 23:19
[info]neraate
Izlasīju satoros to Jūlijas Cvetkovas dzeju, pēdējo reizi tāds blieziens no dzejas bija leitestos vienā žurnālī pārpublicēts Annas Auziņas? Par to, vai tētis aizgāja uz turieni, no kurieni atnāca bērni, neatceros nosaukumu un vai žurnāli, laipni lūgti ielinkot. Un Sergeja Timofejeva Gandrīz fotogrāfijas, pēc kurām es vienkārši nevarēju palasīt dzeju, gadiem rezonēja pāri, beidzot dabūju to grāmatu un pat atkal palasīju un jā.
bet tā vienlaikus ir tik laba un tik slikta sajūta, ka tev nobliež pāri un tas ir vienlaikus tik skaisti un tik skaudri un tu nesaproti jābūt priecīgam un pateicīgam vai besis, jo fok zis šit, nevar iedomāties, ka var būt kaut kas tik labs un tad paldies Dievam un radošajai domai, izrādas, ka var. Citādi, bet var

Salaspils Botāņu dārzs5. Jul 2020 @ 22:22
[info]kaszczejs
Uzmanīgi, zem kata - 44*800 foto. ... tālāk ... )
Mūzika: Sailor Moon - Eternal Eternity

5. Jul 2020 @ 19:27
[info]kisswithafist
Dīvaini, kad bija briesmīgā žara, biju stipri produktīvāka. Pēdējās dienās kaut kādi baisi sapņi uz robežas ar murgiem neļauj kārtīgi izgulēties. Tas arī viss, te nav pilnīgi nekā jauna. Ļoti ceru, ka rīt atļaus beigt mājas režīmu. Un gribu vīnu!

5. Jul 2020 @ 19:17
[info]neraate
Šonedēļ esmu atbrīvojusies no kādas pusotras banānu kastes apjoma ar lupatām. Vēl apmēram tikpat ir nolikts nost, prom būs ap mēneša vidu/beigām, šo to noliku grīdlupatās&tml. Jūtos noraizējusies, jo lupatu nezūdamības likums nav apejams, jau jūtu ka man no nezināma skapja uzglūn nākošais šķirojamo lupatu kalns

5. Jul 2020 @ 18:33
[info]zazis
Laikam tiešām sirds stājas. Šonakt 39 zemākais, 42 vidējais.
Šodien pirmais skrējiens pēc traumas, mazliet vairāk un ātrāk kā bija domāts. 10,5 km 1h. Izskatās, ka neko nopietni nebūšu satraumējis. Aleluja!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba