Draugi

About Draugi

2. Apr 2020 @ 08:45
[info]iokaste
par maniaku neviens neko skaidri nezināja. tikai to, ka tas ir ķīnietis un nogalina cilvēkus. pat ne nogalina, tikai gandrīz un arī tikai retumis. un jā, kāds ir dzirdējis, ka viens ne pārāk zināms aktieris, kuru neviens vairs neatceras, patrāpījies vīrusam ceļā. un vēl viens futbola komandas trenera palīgs.
bet pa īsto neviens redzējis nav - tie paši, kas bļāva par Trampa sakariem ar Krieviju, tie paši tagad kliedz - būsim atbildīgi, slepkava ir tepat blakus (četras kājas labi, divas kājas slikti)!!

tas viss atgādina garlaikotu cilvēku vēlmi pēc lampu drudža, vēl vienu vasabi piesātinājumu pie cūkgaļas ar sinepēm. bet ņemot vērā, ka 50% cilvēku dzīvo no roka smutē, bet 25% ir atkarībā no citiem - viss izskatās nelāgi nabadzīgi. ka nabadzīgie kļūs vēl nabadzīgāki, bet bagātie joka pēc vēl bagātāki.

2. Apr 2020 @ 07:13
[info]heda
29 no 88 Stokholmas pansionātiem konstatēta saslimšana ar Ķīnas vīrusu Covid 19. Valsts galvenais epidemologs par to esot ļoti izbrīnīts, it kā tas nebūtu ietilpis viņa un sociķu valdīšnas "bara imunitātes" plānā.
Lai mazinātu ētisko stresu medicīnas darbinieku vidū, pirms nedēļas Sociālo lietu pārvalde pieņēma jaunas vadlīnijas intensīvās terapijas pieejamībai, nosakot trīs prioritārās kategorijas. Zemākā, trešā kategorija, kurai lielas slimnīcu noslodzes gadījumā tiks liegta intensīvā terapija, pirmkārt ietver pacientus ar zemām izdzīvošanas izredzēm. Otro kategoriju veido pacienti ar nopietnām slimībām un pacienti, kuru paredzamā dzīvildze nav ilgāka par 12 mēnešiem. Dziļas krīzes gadījumā ārstēšana var tikt liegta arī augstākās prioritātes grupai, tādā gadījumā ņemšot vērā bioloģisko vecumu.
Savukārt sērgas izplatības mazināšanai vakar izsludināti jauni, efektīvi pasākumi, piemēram, aicinot biedrību un apvienību biedrus pārcelt sapulces uz vēlāku laiku un sabiedriskajam transportam un veikaliem uzliekot par pienākumu mazināt drūzmēšanos.
Tags:

1. Apr 2020 @ 23:21
[info]neraate
Un man šķiet tik brīnišķīgi, ka no visām pasaules grāmatām kāds mācītājs ņem un izvēlas skaļi lasīt Poliannu

1. Apr 2020 @ 20:46
[info]dumshputns
Manas dienas ir piepildītas ar trallināšanu, lallināšanu, ūjināšanu un sisnāšanu. Lēkāšanu un tirināšanos, virpuļošanu un jautājumiem. It kā ļoti jauki, bet padomāt ne sūda nevar.

1. Apr 2020 @ 21:48
[info]neraate
Un cūciņas Pepas tētis, piemēram, jaunībā dejojis baletu un pārzin terminoloģiju (franciski! totāls monamūrs)

1. Apr 2020 @ 21:36
[info]neraate
Jūtu lomkas pec klātienes sarunām ar kādu pieaugušu cilvēku, kas nav vīrs (viņam vnk besī, tagad es zinu kā jūtas tie mājdzīvnieki kas nogaidījušies mājās un cilvēku ieraugot lec no biksēm laukā).
Lomkas ir arī pēc bulciņām, intelektuālas piepūles un vienatnes. Ārā no dzīvokļa pati neesmu bijusi kādu nedēļu, šonedēļ ar sīčiem ārā drīzāk ka ne, jo vienam atkal puņķi un miegā kādi 2 klepoja, pati jūtos labāk bet ne labi. Dārza darbi sokas labi, rīt atkal vajadzēs padarboties. Esmu atbrīvojusies no daudziem litriem drēbju un lietu un audumu, šujmašīnu jau var redzēt, drīz tikšu līdz darbināšanai
Ļoti gribētos arī kādu labu izrādi, bet visvairāk vienai istabā ar projektoru, tēju, vīnu, našķiem migā ērtā pozā skatīties visus Gredzena pavēlniekus. Vai bondiādi, nu kait ko aizraujošu un intelektuāli nepiesātinātu bet ne baigo čerņu

1. Apr 2020 @ 18:58
[info]heishy
Tagad populāri ir mērīties ar dezinfekcijas līdzekļiem.

Nosaukums ģimenes ārsta praksei1. Apr 2020 @ 17:58
[info]sirualsirual, posting in [info]pajautaa
Draugi vēlas palīdzību, lai izdomātu nosaukumu ģimenes ārsta praksei.

Meklējumus sarežģī tas, ka vārdam jāsākas ar "ai".

Vai ir kādi ieteikumi? Šī ir iespēja atstāt savu nospiedumu pasaulē.

divas lietas manā pašizolētajā prātā1. Apr 2020 @ 15:25
[info]rugetta
- kā var zināt, kurā brīdī tava draudzība ar kādu cilvēku ir sasniegusi to līmeni, kad vari no zila gaisa viņam aizsūtīt mēmi?
- smiltenes piena siera kūka vispār nav siera kūkas vārda cienīga.

😷🚆1. Apr 2020 @ 14:42
[info]ingmars

Kas tur vakar bija par otrdienu?1. Apr 2020 @ 12:08
[info]phz
Nedaudz atgādina Klēru Bušēru:
Bet patiesībā nāk no šiem šamanistiskajiem igauņu fotomāksliniekiem: https://rahumaru.tumblr.com/
Tags: ,

Arī praviešiem vajag ēst1. Apr 2020 @ 12:02
[info]phz
Gribēju jau priecāties, ka iznācis grupas Dvar ambiento remiksu albums, bet izrādās, ka tas ir 2011. gada albums.
https://open.spotify.com/album/18c4rFJxbvR8JjcQj85OW1?si=4uS7ixI6Q9G8DpS6Yn9iOg

Bet jebkurā gadījumā jauki, ka tagad ir arī Spotify. Un īstenais darkwave agrīnajā Piirrah arī tagad ir klausāms:
https://open.spotify.com/album/7mgF5xtMyjqv5Z56424kz4?si=VhT-wyGpTYmQ1iL5MqG1rg
Mūzika: Dvar - Elah I
Tags:

1. Apr 2020 @ 11:41
[info]kisswithafist
Vispār šitie ierobežojumi mani pat kind of priecē – BEIDZOT (gandrīz) visu var dabūt internetā. Pat Lulū pica blakus picām sākusi piedāvāt veikala ēdienu un tualetes papīru: https://www.lulu.lv/lulu-bode
Un, ja kāds vēl nezināja, arī šmigu beidzot var tirgot attālināti. Ņemot vērā, ka veikala apmeklējuma kārtība ir vienīgais, kas manā dzīvē mainījies, es nevarētu teikt, ka ārkārtējā situācija būtu ieviesusi manā dzīvē negatīvas pārmaiņas..

(labi, drusciņ ir žēl, ka nevar satikt draugus to reizi pusgadā, kad riktīgi gribas, bet, ja godīgi – es paspēju februārī un tagad kādu laiku varēšu iztikt)

Izdomāju 1. Apr 2020 @ 11:34
[info]porcupine
jaunu vārdu: nīkstāve (nīkt + dīkstāve).

1. Apr 2020 @ 10:33
[info]neraate
Nu tad šonakt sapņoju. Kaut kā ar māti runājām ka jā, nu gribējās man uz kāzām puķes bet es aizmirsu par puķēm vispār (dzīvē man lieciniece uzdāvināja). Viņa izprasa kādas, kādus ēdienus un pirms esmu attapusies viņa ir sarunājusi laiku ceremonijai, ziedus, kleitas uzlaikošanu, banketa zāli, muzikantus, mums ar k.tikai jāierodas bet viņš gribēja bez balagāna ar dejojošiem mērkaķiem es kliedzu. Aizskrienu pie k.un šņukstu viņam bet tu gribēji bez banketa un muzikantiem un dejojošiem mērkaķiem. Zaķi viņš man saka, a kā to visu nokārtot, mēs taču jau esam precējušies
:D
Māte pat sapņos kā tāda vēlīga dabas stihija kas pārveļas pari un tu nesaproti kā un kas notika

Fizkultūra1. Apr 2020 @ 09:23
[info]mmd
Vakar novadīju fizkultūras nodarbības 6.a un 9.b klasēm. Savācu kajaku un SUPu, aizbraucām uz Ķīpsalu un trīs stundas pavadījām trenējot iekšējo muskulatūru. Bērni priecīgi, muskiļi vingri un D vitamīns noglabātsšūnās. Īpaša pateicība gādīgajiem Ķīpsalas iedzīvotājiem un atsaucīgajai Pašvaldību policijai.

1. Apr 2020 @ 07:37
[info]ezibalete
neaizpildi laiku to skaitot

1. Apr 2020 @ 00:28
[info]neraate
Ir jau arī skaistais pasaulē. Lopi tomēr nebija izbeigušies, dušiņā pastieptām lūpām piemīlīgi dzēra, vispār tādi priecīgi ragus kustinot, manī ir glāze (wtf gandrīz uzrakstīju pudele) vīna, tagad prātoju ko tālāk - Mauriņu, Sanmikelu vai atkal to Dūliju (gribu jau sen, bet daudz iekšu un vispār diskutabli lai gan manī kaut kā atjauno ticību cilvēcīgajam). Sraumēni un Zaļā zeme par ko te daudz diskutē ir aiz strīpas jo man jau tagad nāk dārza trakums, turklāt tās vajag tā lai dzird kā pāršķir lapu, ir risks saiet dobē. Ezera un Belševica mīļas un mazpilsētā vai tā, ka no galvas zin. Un varbūt beidzot būšu izaugusi līdz tai Mauriņai (kaut kad sen mēģināju, galīgi nevarēju).
Un vispār intereses tādas neintelektuālas. Kurš tur kam vēstulēs rakstīja 'skūpstu tavu sārto kaktusu?' Ādamsons Ķempei? Galīgi neatceros, var lasīt tikai ja konkrētais darbs nebeidzas ar diloni

miss biezā āda 31. Mar 2020 @ 22:58
[info]rugetta
tāda sajūta, ka es varētu pārdzīvot jebko. nezinu, tas ir labi vai slikti.

31. Mar 2020 @ 22:47
[info]krii
Sapratu, kas mani dara nervozu - divas nedēļas neesmu apkampusies ne ar vienu cilvēku.

Tāpēc pastiprināti ņurcu mājdzīvniekus, īpaši liellopu. No viņa paliek zilumi.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba