6/28/26 09:20 pm -
Japāņiem ir apzīmējumi dažādām atpazīstamām, bet vārdos nenosaucamām parādībām. |
6/28/26 09:20 pm -
Japāņiem ir apzīmējumi dažādām atpazīstamām, bet vārdos nenosaucamām parādībām. |
6/28/26 08:32 pm -
šodien bijām pie kaimiņiem, viņu telei sākās dzemdības un piedzima melns bullītis, 45kg, milzīgs, visu redzējām, vidējais bērns tagad ir bullēna krustvecāks, deva vārdu un visādi citādi bija ļoti aizkustināts. |
6/28/26 06:24 pm -
cik daudz ko maina viens liels koks |
6/28/26 12:57 pm -
Ir 3 brīvas vietas relaksējošā 5 dienu galda spēļu nometnē pieaugušajiem, no 1.jūlija. Viesu namā, ir pirts, kubls, vienu dienu masāžas par papildsamaksu, ēdienreizes 7,50 eur. Draudzīga kompānija, lielākoties puiši. |
6/27/26 06:14 pm -
|
6/27/26 11:22 am -
Sitam, kaujam mazos ežus, Metam podā izvāram! |
6/27/26 07:34 am -
Suvenīru veikala guvums. |
6/27/26 07:20 am -
Jo vairāk es sekoju dažādām demokrātiskām sistēmām dažādās valstīs, jo ciniskāk par tām es jūtos. Ja tas viss ir jānonivelē līdz vienai frāzei, tad demokrātija ir tikai un vienīgi veids kā kādam uz laiku iegūt varu nevardarbīgā veidā. Kas, protams, arī nav zemē metams sasniegums, ja pie tā izdodas pieturēties. Visas tās runas par vērtībām, tiesībām un kompromisiem ir gandrīz korporatīvā bulšita līmenis. Turpinot analoģiju, jā - valsts ir drusku labāka par korporāciju, kas tev maksā algu. Tāpat kā korporācija, valsts var būt spektrā no pieņemamas līdz klaji neciešamai. Arī korporācijā tev var būt labi kolēģi, sociāli ekonomiskie labumi, un viss tas, kas tev dod iespējas komfortā pavadīt no korporācijas brīvo laiku, bet dienas beigās kopējo klimatu nosaka kaut kādi abstrakti indivīdi, kuriem tu kā indivīds neinteresē. Attiecīgi arī demokrātijās politiskā karjera pārāk neatšķiras no korporatīvās karjeras, un cilvēku individuālās intereses var nesakriskt ar valsts interesēm, un viedokļi un priekšstati par šīm dažādajām interesēm bieži vien vispār ir kaut kāds trešais mainīgais vienādojumā. Vai mēs varam labāk, es nezinu. Drošvien tik ilgi, kamēr mēs varam nosargāt visas institūcijas, un tas viss nepārvēršas distopijā vai fiziskā vardarbībā pret pilsoņiem, ir ok. Visas citas vardarbības formas - emocionālās, ekonimiskās un verbālās - kā mēs redzam ir norma. |
6/26/26 09:48 pm -
es pa logu redzēju Dienasgrāmatu aizbraucam turp šurp |
6/26/26 10:44 am -
|
6/26/26 10:37 am -
次の時代。 |
6/26/26 09:56 am -
Adversary Entente. |
6/26/26 07:31 am -
Pasaule varētu drusku nomierināties ar to gaisa kondicionēšanu. Līdz šim man bija priekšstats, ka Āzijā ir maniere pārspīlēt ar kondicionēšanu, tādējādi mēģinot izpatikt baltajiem tūristiem. Izrādās Lielbritānija ne ar ko nav labāka. Tikko Londonā ārā bija tuvu pie četrdesmit grādiem, bet daudz kur "iekšā", kas ir ne tikai veikali, bet arī vilcienu vagoni, bija pat padsmit grādi vēss. Vēss. Auksts! Tā ir lieliska kombinācija, kad ārā ir iespaidīgi karsts (neizlikšos, ka karstums mani tik ļoti nomocīja, lai es izmantotu "stiprākus" vārdus), un tai pat laikā mani labākie draugi ir pretsāpju un pretsaaukstēšanās medikamenti. Par loģiku kurināt nost energoresursus, lai cīnītos ar klimata pārmaiņu sekām, es nemaz nerunāšu. |
6/25/26 03:23 pm -
Citādi Jāņi |
6/25/26 02:42 pm -
esot par saimnieci jāņu svinēšanai, ir daudzas jaukas lietas. bet visjaukākā ir trauku mašīna. un to es bez jokiem. |
6/25/26 11:04 am -
"picky bits for tea is now the law of the land for the oven is too cruel a beast to awaken" |
6/24/26 10:23 pm -
Negaidīti sanāca ļoti forši Jāņi. Bija viens tāds ļoti skaists gājiens pa lauku ceļu, ar lāpām, bungām, ģitāru, balsīm. |
6/24/26 04:12 pm -
Ok heatwave life is definitely worse in the city. Jo aaraa ir little solace - vareetu nosleepties parka eenaa zem koka tajos 35C un priecaaties par veesminjaam, bet tad ir sviedrainais celjsh maajup, kur uzacis izraucaas cauri galvaskausam no dusmiigaas raukshanaas pret sauli (jaa, es neneesaaju saullesbrilles jo esmu Aleks Dzhouns). Plus beernus aaraa palaist nevar, jo vinji nesaprot, kas ir heatwave, liidz vienaa briidii vienkaarshi attapsies vemjot no heatstroke (me as a child). |
6/24/26 10:47 am -
Kaapeec gan cilveekiem vajadzeetu veel ko vairaak par Jauno Deriibu prieksh ticiibas? Kaapeec klausiities tuukstoshos vaardu un teikumu, kas naakoshi no Dieva iedvesmotiem kritushajiem, ja var vienkaarshi uzklausiit un paklausiit pashu Dievu? |
6/23/26 03:16 pm -
Anything related to the law. |