puscilvēks pusnecilvēks

Friends

3/30/23 07:09 pm - [info]black_data

Man ir jauns plašu atskaņotājs. Ne tā kā no veikala jauns, bet nopirku vintāžas komplektu. Kas nozīmē arī to, ka jāsaved otrs komplekts kārtībā, lai būtu ko piedāvāt kādam jaunam plašu atskaņošanas entuziastam.

Un lai notestētu atskaņotāju pirms iegādes, man bija sagatavotas četras plates, un četras dziesmas no tām. Jāsaka gan, ka šoreiz jau pēc Nine Inch Nails bija skaidrs, ka jāpērk.

saraksts )
Tags:

3/30/23 07:23 pm - [info]virginia_rabbit

nopirku Feminist Killjoy Handbook, plānoju labi pavadīt vakaru

3/30/23 06:49 pm - [info]black_data

Esmu iesaistījies apkaimju futbola turnīra Grīziņkalna futbola komandā. Futbolu es spēlēju, savas dienas pārsvarā pavadu Grīziņkalnā - šķiet visai loģiski. Es vienīgi vienmēr aizmirstu par cilvēcisko faktoru. Lai gan jāatzīst, ka ideja veidot Rīgas apkaimju futbolu turnīru principā ir par cilvēcisko faktoru. Bet tas grupas čats mani nejēgā kaitina. Iespējams tam ir sakars ar to, ka tas atgādina darba komunikācijas absurdo nespēju fokusēties uz problēmu. Un futbols nav tik sarežģīta lieta - spēlēt gribētāji noorganizē laukumu, formas, bumbu, laiku, un dodas spēlēt. Nu neinteresē man komandas biedru likstas ar sastrēgumiem, vai cik grūtā grupā mēs tiksim. Ja es gribētu kāpt uz pjedestāla, es drošvien izvēlētos citu sporta veidu.

https://youtu.be/QjL7D33xpS4

3/30/23 12:57 pm - [info]de_profundis

vairāk mums šādu kristīgu domātāju, lūdzu
https://www.delfi.lv/news/versijas/aidis-tomsons-ticibas-nedziedinama-trauma.d?id=55379152
 

3/29/23 08:55 pm - [info]misene

3/29/23 08:21 pm - [info]black_data

Es tagad būšu annoying gīks, kas visu laiku runā par platēm, bet hey - I like it, and that's why I'm doing all of this.

Kādreiz diskos taisīja tā saucamos "hidden track". Tas ir tas pēdējais treks kompaktdiskā, kur ir salipinātas divas dziesmas, kas ir atdalītas ar kaut kādu klusuma periodu, un pēdējā dziesma pirmajā klausīšanās reizē nāk kā pārsteigums, un bieži nav arī minēta uz diska vāciņa. Neesmu baigi piedzīvojis legālo kasešu periodu, bet pieņemu, ka kasetēs varēja būt līdzīgs fenomens. Gorillaz savā debijas platē ir izdomājuši vēl interesantāku gājienu - pārlecošu celiņu pimrs Clint Eastwood remiksa... refiksa... whatever kādā vārdā viņi to sauc. Kas nozīmē, lai noklausītos šo dziesmu, ir manuāli stailuss jāpārliek uz šo pēdējo dziesmu. Tur ir zināms kaitinošs elements, jo reāli besī tās reizes, kad stailuss (varu derēt, ka tam ir vārds latviski) automātiski neaiziet atpakaļ uz sākumu, un čarkst tik ilgi, kamēr viņu ar roku nenoliek atpakaļ. Īstie manuālo atskaņotāju snobi, protams, par šo uz mani paskatītos... snobiski. Bet šis pārlecošais celiņš noteikti ir mazāk kaitinošs kā disku "hidden track", un tur ir zināms prikols faktā, ka remiskētā versija netiek automātiski nospēlēta.
 

3/29/23 11:21 am - [info]misene - Pašportrets ar atbildi uz jautājumu

3/29/23 11:30 am - [info]mufs

Nezinu, ko mana zemapziņa grib pateikt.

Kā zināms, es esmu neuzrakstījusi 2 bakalaura darbus. Jā tieši tā, izmācījusies visu augstskolu, pat nokārtojusi parādus, bet nespējusi uzrakstīt to papīra blāķi.

Šonakt es pēkšņi biju apņēmības pilna, man bija 10 dienas līdz termiņam un es stiepu kaut kādus milzu papīru kalnus un pie sevis purpināju, ka es taču varu to izdarīt, man viss ir skaidrs, kas jāraksta un šoreiz gan viss sanāks.

Smadzene, kas tev vainas?
Tags:

3/28/23 01:14 pm - [info]methodrone

Lai cik briinishkjiigi te viss nebuutu, miiljais Jeezus, izglaab meksikaanjus no sugarocalypse! Kad Kankuunaa netiishaam nopirku siera un shkjinjkja maiziiti, ar cukura glazuuru, neko paaraak nenodomaaju, domaaju tik ka netiishaam sajauca un paarkaisiija cukuru.. Bet tagad skatos, ka katram pilsonim rokaa pa kolai, kas ir nacionaalais dzeeriens, nu taa kaa Latvijaa alus vai beerzu sulas, atkariibaa no baalelinja pakaapes, vai Anglijaa teeja. Tad veel visam pievieno cukuru, plain jogurtam.. konserveetiem zaljajiem zirniishiem, you name it. Kas veel neatklaasies turpmaakajaas dienaas!

3/28/23 04:27 pm - [info]lavendera

A kāda jēga ieguldīt naudu trešā līmeņa pensiju fondos, ja var izvēlēties jebkuru parastu investīciju fondu, no kura var izņemt naudu pēc vajadzības, nevis kad pienāk tavs vecumgals? Tāpat tev izmaksā visu summu vienā reizē.
Vai arī es kaut ko nesaprotu no ekonomikas?
Ak jā, nodokļu atmaksa. Nevis jāmaksā nodokļi par ienākumiem.

3/28/23 02:17 pm - [info]rkktzd

lieta ko es latviešos nevaru izturēt ir apsēstība ar naudu. nu ne tā, ka alkatība, bet doma, ka viss VISS ir atkarīgs tikai no naudas. Piemēram, latvietis aiziet uz koncertu, viņš, kā jau visi latvieši, ir ārkārtīgi liels skaņas estēts un ļoti labi zin, ko nozīmē "laba skaņa" (tas nekas, ka "laba skaņa" nozīmē apmēram to pašu, ko "dzīves jēga"). un tad viņš saka, ka koncertā bija baigi sūdīga skaņa. ja jau es samaksāju tādu naudu par biļeti, es gribētu lai ir laba skaņa (jo es baigi labi zinu, ko tas nozīmē). man sāk likties, ka latvietis ir izdomājis, ka metot naudu virsū tumbai tā sāks skanēt labāk un tad viņš ir dusmīgs, ka tā nenotiek. Tas tā ir šausmīgi daudz kur - doma, ka ja būtu tā lielā nauda, tad viss automātiski būtu zajebis. Nebūtu, gan, jo tu par naudu atrisini tikai vienu no problēmām un pati galvenā problēma/s - neizglītotība, kūtrums, nevēlēšanās sadarboties un nevēlēšanās vispār, nespēja atzīt savas kļūdas paliek neatrisināta.

3/28/23 11:51 am - [info]teja

Māju Zviedrijā?
https://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/houses-abroad-latvia/bfdhi.html

3/28/23 11:30 am - [info]lmr

nebiju gaidījis, ka koncerts manī pamodinās kaut kādas sen nepieredzētas šausmas. sen arī nebiju bijis vienā telpā ar tik daudziem cilvēkiem.


tiku pirmajā rindā. prātā visu laiku cīnījos ar “tu šeit drīksti būt, izbaudi” un “tu visiem traucē, ej aizmugurē”, un to visu papildināja arī sigitas teiktā atkārtojums galvā, ka viļņas koncerta biļetē bijis rakstīts “women in the front”. tieši pie skatuves bija dažu centimetru paaugstinājums, līdz ar to jutos kā 210 cm augsta melna siena, kas priekšā īsākiem cilvēkiem man aiz muguras. pa kreisi stāvēja vīrietis ar mazu meitiņu, bet pa labi džeks, kurš laikam bija kaut ko paņēmis, jo dejoja jau pie pirmās iesildītāja sniegtās skaņas. es centos it nevienam nepieskarties (vai arī - lai neviens nepieskartos man), izgāzu vēderu un ieliecu muguru, lai samazinātu savu augstumu, mainīju balsta kājas, lai nesāpētu mugura, izpildīju kaut kādus vārgus akrobāta trikus, lai tikai es aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas un būtu pēc iespējas mazāk neērts citiem, un arī uz aizmuguri iet vairs nespēju saņemties, jo tur izveidojusies cieši saaugusi cilvēku jūra, kurai būtu jātraucē viļņoties. jutos vainīgs, jo nedejoju, kamēr apkārt cilvēki kustējās, nebaidoties viens otram pieskarties. es jutos kā dambis, kas sašķeļ pirmo rindu dejotājos no manis pa labi un stāvētājos no manis pa kreisi. arī skatienus tulkoju asi - dāma pa labi manā virzienā raidīja bombastic side eye, un pat karinas skatiena tulkojumā spēju ierakstīt nosodījumu - stāv te kaut kāds sālsstabs visiem priekšā, stāv un nebauda tik pilnmiesīgi kā visi tie aiz viņa. vienā brīdī karina publikā svieda rozes, un šķita, ka mērķējot viņa roku šūpo manā virzienā, un es, protams, nevarēju tam noticēt, jo nejutos rozi pelnījis, un pamanīju, ka aiz manis roku stiepj userinfoneetiski, tādēļ pagriezos tā, lai viņai būtu ērtāk rozi noķert - lai tiek tiem, kuri prot priecāties un baudīt.


pie skatuves arī bija slikta skaņa. kliedzoša un plakana. šķita, ka skaņai ir tikai divi dziļuma slāņi - instrumenti izšķīda skaļā putrā, un tiem pa virsu karinas balss. tuvu koncerta beigām, īsi pēc tam, kad no kāda dejotāja aiz manis saņēmu nejaušu kulaka sitienu sev pa muguru, saņēmos un izbridu caur cilvēku augumu jūru uz aizmuguri, kur bija mazliet vairāk brīvas vietas un drusku labāka skaņa, bet nevarēja redzēt neko no tā, kas notika uz skatuves - tikai izplūdušus siluetus dūmakā.


es neesmu pelnījis labvēlību tikai tādēļ, ka es tā pats domāju. es nevaru baudīt tikai tādēļ, ka sev to neļauju. 


come on.

 

3/27/23 10:40 pm - [info]lasitajs

Teātra dienā. Viena pati balta puķe manā kapu kalniņā:
https://www.youtube.com/watch?v=PQau5PlHDho

3/27/23 09:53 pm - [info]mufs - Tinder update

Nezinu, vai tas ir labāk vai sliktāk, ka viņi nevis mani unmatch, bet vnk pārstāj rakstīt.
Tags:

3/27/23 08:12 pm - [info]virginia_rabbit

taksists ieslēdza dziesmu "Уведу тебя увезу тебя украду"
Tags:

3/27/23 12:33 pm - [info]black_data

Es diezgan esmu pakasījis nost uzrakstus no sava ofisa durvīm. Nelietosim tik lielus vārdus kā veikals. Tas viss process prasa zināmu laiku un piepūli, tāpēc pārējos es pagaidām aplīmēju ar skaidru mesidžu - šeit nav kafejnīca. Tās te nav jau vairāk kā divi gadi, un nu jau arī vizuālas liecības par to ir diezgan likvidētas. And yet ir cilvēki (es tagad nemēģināšu kādu te steriotipizēt), kuriem tomēr jāmēģina šeit ienākt, lai gan skaidri zinu, ka viņiem absolūti neinteresēs tas, ko es te varu piedāvāt. Es nezinu, man pentagrammas vajadzētu sākt zīmēt uz durvīm? Šodien gan man ir nevis viens, bet veseli divi suņi, kas divreiz efektīvāk nodod ziņu - jūs esat iemaldījušies ne tur.

Bet jā, gaidu, kad man piegādās dažas lietas, lai cilvēkiem būtu mazāk nepareizu ideju, un skaidrāk varētu saprast, kas šī īsti ir par vietu. Lai gan pentagrammas arī nav slikta doma. Un ja nu kādam dzīvē rodas tāda doma un vajadzība - neiesaku līmēt uz logiem mazus brutiņus, vai vispār jebko. Pieņemu, ka uzlīmēt to ir ātri, bet dabūt nost ir sāpe dažādās vietās.

P.S. Tās ir ne tikai mulsinošas situācijas. Cilvēku vēlme paraustīt durvis man arī maksā reālu naudu, ja tā rezultātā nostrādā signalizācija, un atbrauc apsardze.
 

3/26/23 04:37 pm - [info]fedrs

Ar pulksteņa grozīšanu un vispārēju neko negribas palaidu garām rīta saulīti, un skriet aizgāju tikai pēc pirmās lietusgāzes un stingra apsolījuma debesīs, ka šodien tā nebūs pēdējā. Meža dubļus brist nešķita vilinoši, tāpēc pieturējos pie ielām un ieliņām. Te būtu vietā piezīmēt, ka par spīti neskaitāmiem krustojumiem un krietni garu posmu gar ceļa malu bez ietves, neviens mani sabraukt nemēģināja un virsū nebļāva. Gribētos ticēt, ka izskatos pēc cīši loba cilvēka, kuru būtu žēl sabraukt, vai vismaz ne pēc tā muļķa, kurš pat baznīcā pamanās dabūt kāvienu.
Pie viena notestēju, kā ilgākas slodzes laikā organisms reaģē uz uz SiS želejām. Maurten tomēr ir pā-ā-ārāk dārgs prieks. Un man tās sāk šķist par saldu. Ha! Zinu, zinu, ko tas atgādina – vīnogas skābas, Maurten - par saldu.

3/26/23 01:35 pm - [info]klusais_okeans

uz brīdi uznāca kārdinājums atkancelēt JRT, jo Toms Stopards un Arkādija, bet Hermanis feisbukos atkal aizrakstījies līdz tam, ka 25. martā deportācijas veica progresīvie jaunieši, kas tikai gribējuši labu, tāpēc nēēē, vienkārši ieslēgšu Rozenkrancu un Gildenšternu vakarā sev un kaķīšiem. Vispār daudz tā Stoparda, Malkovičs mums arī iestudēšot, bet gan jau atkal par Austrumu kaimiņa naudiņām, tāpēc nēēē.

3/25/23 02:42 pm - [info]methodrone

Meksika ir skalja, karsta un almost unbearably chill.
Powered by Sviesta Ciba