puscilvēks pusnecilvēks

Friends

11/26/20 10:54 pm - [info]malvine_truse

Man patīk visi cibiņi, izņemot Poruka Cibiņu, jo tas gan bija lohs

11/26/20 09:35 pm - [info]virginia_rabbit

aizsūtījām vecaimātei Bētlemes modeli ar lampiņām. viņa tagad gaida Bifeleni, kas palīdzēs ielikt baterijas

11/26/20 08:32 pm - [info]hedera - Vai tu jūties atcelts?

Parunāsim par "cancel culture". Es vispār jau krietnu laiku gribu par šo tēmu parunāt, bet iepriekš visu laiku atliku, jo tēma ir, būsim godīgi, pavisam toksiska. Es pati nekad neesmu bijusi iesaistīta situācijās, kuras varētu dēvēt par "cancel culture", t.i., ne es pati esmu tikusi kancelēta, ne arī piedalījusies citu cilvēku kancelēšanā. Iemesls, kādēļ tad es vispār par šo tēmu gribētu parunāt, ir tas, ka arī tādu nekurieni kā Ciba diskusijas un atsauces uz šo lietu ir sasniegušas, un par to jau sāk runāt arī ne tie ekstrēmākie cibiņi.

... tālāk ... )

11/26/20 06:58 pm - [info]bozena

Piparkūku mīkla, piparkūku mīkla...
Bet man ir fosila piparkūku mīkla no pagājušā gada!
Domāju iet mājās un to izcept. Tīri principa pēc. Jo Sahārā bērniem nav pat pagājušā gada mīklas.
(Nu kaut kā šis gads nebija izdevies. Parasti tomēr līdz Lieldienām visa mīkla ir sacepta piparlūkās.)

11/26/20 04:07 pm - [info]tethys_ - I am no girl!

Pirms kāda jau laika sanāca apgriezts Eovinas moments. Sanāca iet raudošai pa ielu, piesējās viens dzēris tirls, tāds uz 18-22 gadiem. Izstīdzējis, ļengans, bet iedomājas man sieties klāt. Prasīja, kāpēc tāda skaista meitene raud, un liek roku ap vidu, viņš mani vedīšot pie sevis, man nebūšot jāraud. Tā kā raudāju gan no sāpēm, gan dusmām, tad mierīgi atkāpos, nomērķēju, un šķīlu šim no visa spēka. Es apzinos, ka uz vidējā mēroga pats esmu tirliņš, bet nu šitādam, turklāt dzērušam, es nedomāju ļaut ar sevi šitā izrīkoties. Ar lielu un nedzērušu es pīkstētu, lai laiž vaļā, ka neko negribu utt. Nu bet šo es pirmo reizi mūžā nopļāvu ar vienu sitienu, šis uz muguras zemē, un tik atkārto "jebal, jebal". Un man taisni ienāca prātā kā Eovina noņēma ķiveri un teica "I am no man", tāpat es nodomāju "I am no girl, I am Alexander the Queen".
Pēc tam gan man uznāca stress, lai gan viņš piecēlās un aizgāja uz to pusi, kur man arī vajadzēja. Negribēju sekot, pāri ielai iet nevarēju, liela satiksme, vēl joprojām raudāju, un aizvilkos atpakaļ tur, no kurienes nācis, vēl paraudāt. Pēc tam vīrs veda mājās. Jā, sabijos, vai šis nenāks atpakaļ ar draugiem, vispār stresu uzdzina, bet arī zināmu lepnuma sajūtu. Treniņi nav nākuši par lieku, un vismaz dzērušu tirliņu es varu nogāzt. Dusmīgs arī biju, ļoti, jau pirms tam, un vēl vairāk, ka mani šitā kaut kāds puika vedīšot pie sevis mājās. Man ir 35 gadi, es neesmu meitene, es esmu sieviete un dažreiz arī neesmu sieviete, bet skuķis es vairs sen neesmu nekad.
Roka gan palika sarkana un sāpēja, bet tas bija to vērts.

11/26/20 02:38 pm - [info]dienasgramata

APOLLO. Kļuvuši zināmi Maradonas pēdējie pirmsnāves vārdi ... tālāk ... )

11/26/20 01:50 pm - [info]virginia_rabbit

pirms nedēļas E nevarēja nolekt pat 5 reizes ar lecamauklu, bet viņš leca rītos un vakaros un nolika ieskaiti ar visu krustenisko lecienu kombinācijas beigās. plīstu no lepnuma.

11/26/20 01:04 pm - [info]lavendera

spamkastē iekritusi vēstule no "your DEPLOMATiC AGENT Mr. Smith".

11/26/20 12:45 pm - [info]nistagms

kur jūs pērkat dekafi (bezkofeīna kafiju)?

11/26/20 10:15 am - [info]ingmars - müllermilch 2

Müllermilch lielajā reklāmu apbalvošanas vakarā saņem balvu par labāko reklāmu.

11/26/20 09:51 am - [info]virginia_rabbit

Tags:

11/26/20 08:33 am - [info]kisswithafist - Par ausu ļipiņām

Man ir tizlas ausu ļipiņas. Ļoti platas un garas. Taču tas mani sācis satraukt tikai apmēram šogad.

Un nē, tās nav izstiepušās laika vai auskaru ietekmē. Agrāk, kad bez auskariem vispār neizgāju no mājas, ar draudzenēm reiz tiku nobildēta kādam dīvainam pilsētas žurnālam, kas visai drīz pēc tam arī izbeidzās (bet nedomāju, ka manu ausu ļipiņu dēļ). Tur ir pierādījumi tuvplānā, ka manas ausu ļipiņas nudien vienmēr ir bijušas šādas. Vai tad tiešām uz vecumu nav nekā labāka, ko darīt, kā satraukties par ausu ļipiņām? Acīmredzot.

11/26/20 03:01 am - [info]sirualsirual

lūdzu laiku, kaislību, iespēju taisīt skaistas lietas

P.S. no bookdepository vienmēr var dabūt 5% atlaidi ar kuponu MASTERCARD5

11/26/20 12:20 am - [info]bozena

Nopirku melnos rīsus (es saprotu, ka šajās izolācijas ne to vien nopirkšu un ne to vien izgatavošu). Un drusku izbārstīju.
Saslaucīju, bet laiku pa laikam kaut kur uzrodas kāds grauds. Kopumā izskatās, kā kad pele būtu piedirsusi.
Ā, un es jau nepateicu, ka es šos pavisam melnos rīsus arī izvārīju. Ūdens bija pavisam, pavisam melns. Tinti esat redzējuši?(Iešu guglēt, vai šos var ēst, varbūt bija jāmērcē 24/7 un jāmazgā ar ziepēm, bet kurš sapieris tad lasa instrukcijas.)
Nu lūk, un kad šos melnos, melnos rīsu atjauc ar pavisam baltajiem, arī kopumā izskatās, kā kad pele būtu to pašu.
Garša pat ļoti ok.
Vēl Jaunkundze šodien bija izgatavojusi čia pudiņu ar šokolādi. Ļoti garšīgi, bet uzminiet, kā tas izskatījās.
Pareizi, gluži kā kad kāds būtu piedirsis, šoreiz ne pele.
Pēc diviem šādiem produktiem vienā dienā jau varētu pietikt, lai mēs sāktu sevi uzskatīt par hipsteriem un audzēt bārdas.

Upd. Izlasīju, ka melnie rīsi esot dievu ēdiens, atjaukt tos ar baltajiem bija nepiedodama ķecerība. Es vairs tā nedarīšu.

11/26/20 12:07 am - [info]virginia_rabbit

vakarā mans uzdevums ir vienkārši gulēt uz matrača un ļaut visiem pēc kārtas nākt pie sevis "sildīties". punkts uz I ir Sabīnīte, kas izstāv savu rindu pēdējā un ņemās, murrā, mīca ar nagiem. un es guļu un smaidu kā piramīdas zemākais slānis

man beidzot vismaz ir bezvadu austiņas, kas atvieglo šīs vakara procesijas gaitu - nav jāpinas pa austiņu vadiem

11/25/20 10:24 pm - [info]malvine_truse

Šautauts Līgai Abomai a.k.a. psiho_analitike. Ceru, ka tev viss ir kārtībā sauļuk

11/25/20 08:43 pm - [info]lmr

man ļoti patīk literatūrā aprakstīti neeksistējoši mākslas darbi, aprakstītas gleznas vai mūzika - tā ir lasītāja jaunrade prātā.

bet tāda taču ir visa pieredze.

agrāk es rakstīju, laboju, jutos kaut ko pabeidzis un nospiedu pogu, bet varbūt bija otrādi - nospiedu pogu, pirms jutos ko pabeidzis. ir drosme dot, un ir arī bezgalīgs mēģinājums dot.

tas, ko es gribu pateikt, ir tas, ka es nekur neesmu nonācis, un ka apmaldīšanās sajūta ir kļuvusi par māju sajūtu.

bet bet bet bet bet neviena doma nav pabeigta, ir tikai komati, un arī punktu sauc par pietur-zīmi.


.

tas nav gals, tā ir sēkliņa.

11/25/20 08:53 pm - [info]jim

Dārgās frendlistes dāmas, vai kāda nevēlas pārpirkt no manis šo "One Wolf" kleitu? Tā kā M izmērs bija izpirkts, spontāni paņēmu L izmēru, bet tas uz maniem 166 cm garuma ziņā nepieguļ ideāli (vidukļa zona ir par zemu un apakšmala līdz ar to ir ap ceļiem, nevis kā modelei bildē uz puslieliem). Piegriezums un auduma kvalitāte ļoti laba, un, protams, ir kabatas. Esmu tikai uzlaikojusi, joprojām klāt cenu zīme, labprāt atdotu tālāk par to pašu cenu. Oriģinālā maksājusi 210 - lieliska izdevība izskatīties četrreiz dārgāk nekā ieguldīts!

11/25/20 05:21 pm - [info]methodrone

Kuru gan interesē eksistenciālas pārdomas, ja ir strādājoša veļasmašīna.

Bērnībā man ļoti patika veļas dienas, kad nometusies uz bluķīša pie jasmīnkrūma lielā, baltā emaljas metāla bļodā saputoju Ariel, Bold, Persil.. veļaspulvera graudiņus, un saulītei putiņās mirdzinoties, es rīvēju savus mazos tīkrekliņus, biksītes un zeķes. Tad izgriezu, cik nu mazās rociņas spēja un ļāvu karināties siltājā vējiņā dancojam uz striķa.

Bet tagad doma, kad entie veļas kalni jāmazgā ar rokām, šķiet kā galīga nolemtība un degradācija. Protams, te nav ne saulītes ne mirdzuma, tikai augais un dienišķais pelējums un izmircis drēgnums, kurā veļa nedanco, bet aplīp ar pneimoniju.

Thus, manu pēdējo dienu mājsaimnieces apātiju ir nomainījusi pieticīga līksme, jo es atkal varu mazgāt savus dārgos veļas kalnus. Atnāca divi meistari un 30 minūtēs visu zolīdi nomainīja un sariktēja.

Rīt savukārt nāks elektriķis, cerams ka nomainīt visus iespējamos vadus manā dzīvoklī. Lai arī ir mazliet šarmanti, ka elektrība raustās un uzpariktes darbojas/nedarbojas patvaļīgi, būs laba neliela stabilitāte manā mājsaimnieces dzīvē. Nu un rīt vakarā, nāks arī boileri skatīties. Nevajadzēs vairs vērot, kā temperatūra istabā krīt zem 18, zem 17, varēs jestri uzgriezt kuriņu līdz pat 23 grādiem, notraukt segu un mežaveču džemperu kārtas un izmesties legingos un t-kreklā.

Citās ziņās, šodien darbā oficiāli izlēmām, ka taisamies ciet līdz Martam. Ko man iesākt ar vēl trīs blāķiem brīva laika?

11/25/20 06:59 pm - [info]ingmars - pop 2

Pirms dažiem gadiem uz brīdi abonēju Spotify, bet pārstāju to darīt, jo sapratu, ka praktiski to neizmantoju. Pārsvarā klausījos saturu Soundcloud. Iepriekš cibā pāris reizes esmu saņēmis komentārus, ka man esot burtiski slikta muzikālā gaume. Tas ir smieklīgs apgalvojums; mēdzu to šad tad atcerēties. Gluži kā Ikari Šindži no Evanģeliona, es daudz klausos mūziku ar austiņām, lietoju tās, kad vien iespējams, un pārsvarā klausos šo apšaubāmo saturu: https://soundcloud.com/ingmars_freimanis/likes

Laikā no 2009. līdz 2011. gadam es mēdzu regulāri klausīties Top 40 popmūzikas izlases, un neesmu to nožēlojis. Tagad noklausījos UK Top 40, un likās diezgan garlaicīgi, negribējās klausīties otrreiz.

Es ar to gribēju teikt, ka varētu atkal abonēt Spotify un klausīties Hyperpop sarakstu.
Powered by Sviesta Ciba