pamodos pēc četriem, jo nedaudz likās,ka tūliņ noraus jumtu; ap pieciem bezgalīgi ilgi kaimiņos izveda miskastes; tad bija seši un vairs jau neko,nācās celties
attiecīgi esmu jau gandrīz 7 stundas nomodā, galvā ir vate un ļoti gribas gulēt, bet pat pusdienas ēst vēl nebūtu piedienīgi. da i arī negribās, nelabi no tās vates.
un tas viss ar Stilnox,kam taču vajadzēja mani beidzot iemidzināt.
attiecīgi esmu jau gandrīz 7 stundas nomodā, galvā ir vate un ļoti gribas gulēt, bet pat pusdienas ēst vēl nebūtu piedienīgi. da i arī negribās, nelabi no tās vates.
un tas viss ar Stilnox,kam taču vajadzēja mani beidzot iemidzināt.
tā skaņa,kad skārds vējā dzied
tomēr patīkami vakarā aizmigt, nevis stundām iet uz rinķi un visādas stulbas domas domāt...
ar interesi gaidu solītās halucinācijas, bet pagaidām nekas,izņemot frāzi "es nesaprotu,kur es esmu" ,ko pati neatceros,nav bijis
es viņu definēju kā miegazāles tarakāniem, lai tie atšujas un ļauj pa dienu funkcionēt.
nu,ne katru dienu, bet tad,kad jūtu,ka nāk panika
Man ir bijuši periodi, kad tiešām visu dienu rubies laukā, bet kā ielien vakarā gultā, tā ir the DOMAS un kkāds tāds juceklis galvā - tā kā kkāda kinolente no miljons milmām grieztos acu priekšā un aizmigt nevar VISPĀR.
Ilgtermiņā to palīdz sakārtot man vairāk sporta, svaiga gaisa u.tml. (saprotu - sēdošs darbs birojā nav īsti pats labākais sabiedrotais, lai svaigā gaisā nosportotos), īstermiņā.. Nu nezinu par tabletēm, ja tās neņem, tad jau laikam tējiņas nav jēga ieteikt. Bet 1x man pa dienu izdevās uzliekt un izmaukt tādu asinszāļu tējas koncentrātu, ka tiešām izrubījos uz bērna paklājiņa ar ņerkstošu bērnu blakus. Vīgriežu tēja arī skaitās nomierinoša un aizmidzinoša, bet personīgi man tāds stiprums, kas reāli aizmidzina, tā aizmidzina, ka vēl nākamajā dienā galva dulla..
Bet nu, cik saprotu dzer zāles, kas mok arī var šito bezmiegu pastiprināt, mok tajā virzienā ir vērts sākt rakt/ko mainīt, nevis iespējams vienu zāļu kkādus blakusefektus censties glābt ar citām zālēm?
Asinszālē gan ir spēks, tam es piekrītu. Man viens draugs arī atzina, ka asinszāle (ekstrakts gan, nevis tēja), viņam ir palīdzējusi vairāk kā virkne dažādu klīnisku antidepresantu. Rietumu pasaulē tā arī ir cieņā, zem nosaukuma St. John's Wort. Līdz ar baldriānu (Valerian root), tās parasti ir visieteiktākās zālītes mieram un miegam.
Sievietēm šķiet vēl tas vaŗetu būt ar kādiem cikliem saistīts (ko gan, cik noprotu, psihiatri arī piesauc bezmaz kā depresijas pazīmi).