updates

logfile

7/30/14 08:43 am

Masāžas vietā sanāca fotosesija. Arī patīkami.
Darbā jāatpūšas, un tad uz Hocico.

7/29/14 11:02 pm

Viss. Ko šobrīd vēlos. Ir masāžas terapija. Relaksējoša. Jānomazga tik trauki un jāiet darīt.
par pazuduso skaņu interesēšos brīvdienās. Pēc Hocico.

7/29/14 10:20 am

Atvēru logu, lai ielaistu svaigu karstumu. Jo par gaisu to nosaukt vairs īsti nevar ;-]
Un dzīve klusajā centrā liek būt mundram un možam jau diezgan agri no rīta, vismaz kādiem devieņiem. Pagalmā sāk dārdēt kravas mašīnas, urbji un kaut kādi belzēji. Remonts, respektīvi.
Tas vismaz aiz guļamistabas loga. Ja gulētu kabinetā, tad ikrītu nāktos uzklausīt bērnu klaigas.

Bet tas tikai tā, fōniņā.
Priekšplānā rit sīva cīņa starp virtuālo pasauli un vasaras jaukumiem. Pamatā izpēte. Vai nu flash draiveru pārinstalēšana, vai nu apmaldīšanās pierīgas mežos. Pēdējais notiek retāk, tāpēc ieem pirmāku vietu patīkamo nodarbju sarakstā.

Bērnība man ļoti patika bradāt pa mežiem, džungļiem, slīkšņām, gāršām, upēm, pussausiem dīķiem. Bet tas bija tik sen, ka jau esmu aizmirsis kā tas pareizi jādara. Un pareizi ir to darīt ar baudu. Ja reiz esi ieberzies, tad berzies līdz galam.

Rītvakar Hocico. Tik ļoti sen neesmu bijis @MP

Aizparītvakar LD. Tur VISPĀR neesmu bijis! Bet ļoti priecē fakts, ka būs lieliskākā kompānija ever. Tāpēc ceru uz ļoti ļoti pozitīvu pirmo pieredzi.

7/25/14 10:15 pm - nedienas ar stikliem

Nesen nomazgāju logus. Kā jau tovakar izteicos - izskatās ja ne tīrāki, tad savādāki.
Tagad atkal - iemēģināju jauno briļļu tīrāmo šķidrumu. Instrukcija - uzpūst uz lēcām un ar tam paredzēto lupatiņu tīrīt kamēr tīrs stikls. Nu labi, ka tiem stikliem ir pretskrāpējumu pārklājums, citādi būtu caurumu izberzis. Tagad vnk atstāju lai iesūcas stiklā vai varbūt vnk pazūd. Vai arī vnk atstāšu pleķāinus stiklus ar domu, ka tik tuvu jau acs nefokusējas un vispārējai redzei pārāk netraucēs.

7/23/14 07:23 pm - Tīri vai ikdiena

Es sevi nevaretu nosaukt par baigo regeja cienītāju, bet vakarvakar mazliet sagrozīja pasaules uzskatus šajā plaknē. Kuru nupatvairs pat grūti par plakni nosaukt. Jo plakne ir garlaicīga, bet tas, ko es dzirdēju vakar, liek man meklēt un klausīties un, iespejāms pat, ka ar laiku liks dejot tam līdzi. Respektīvi - Paprika Korps. Smuks smags regejs. Sākumā gan šķita, ka tīrā veidā nu galīgi nepavilks, bet pamazām tomēr aizgāja.

Par Nabaklab skābo alu neko neteikšu. Parasti tur dzērām Brenguli. Gaišo, tumšo, vienalga bija viegli skabena piegarša, bet pie tās defaultās saldās garšas tas it kā kaut kā neitralizējās. Bet nu vakar, pārmaiņas pēc, paņēmu Krušovici. Tumšo. Psc nesaprotu kāpēc dzēru. Saskābis. Nu neticu, ka alum tā ir jāgaršo. Nemaz nerunājot par pagājušā gada dzimšanas dienu, kad nopirkto Staropramen vnk atstāju nedadzertu, jo bija vnk pretīgi skābs. Tāpēc attiecībā uz alu Nabaklabā ir bans. Galvenais šito atcerēties. Skābā alus krogs, wēh.

Tāpēc ļoti priecājos, ka piemājas krogā paņēmām Piebalgas Lux. Kā arī, ka satikām arī kādu pazīstamu cilvēku tajā pārpildītajā pagalmā.

Bet šodien - tiku beidzot pie jaunajiem briļļukiem! Pavisam cita pasaule!

7/22/14 11:46 am - baksi

Šorīt beidzot saņēmos iemest aci virtuālaja maciņā. Un gandrīz ar serdi aizgāju. Visi gali savilkās kopā, izņemot to, ka pietrūkst kkāds simtnieks, kas visu laiku bija prātā. Bet labi, ka man ir kaķis. iebakstīja atvilktnē, kurā tas simtnieks guļ pirkuma dokumentu čupā, reālā un taustāmā agregātstāvoklī, nevis virtuālā. Tā ka - īrei pietiks, viss pārējais nomaksāts, jāiet pirkt griķu maiss.

7/20/14 10:38 am

Svētdienas sindroms - negribu iet uz darbu. Nu gribu, bet slinkums. Pārāk labi jūtos. Salīdzinoši. Ar vakardienu.

7/20/14 09:59 am

Apgreidoju hromu - nomira flash pleijeris. pļec!

7/19/14 10:34 am - lai slavēts autopilots

Bet forši tas nav.

7/18/14 05:58 pm - briļļuki u.c. štelles

Well.. par positīvo pieredzi Fielmannā.
Iegāju iekšā, uz mani apskatījās un uz reizi pieveda pie bezmaksas/lētajiem rāmjiem ;D
Kad izvēlējos rāmi, nosūtīja pagrabā pie dakteras. Daktera baigi forša. Pateica, ka tiesības parastās es tomēr varot dabūt. Nevaru uz tā paša elektrokāra (angļiem mana redze neintereseja, ir nokārtots sertifikāts ;D), kā arī autobusam vai bīstamo kravu mašīnām.
Tad, tā kā rāmis par velti, tad iekļāvos plānotajā budžētā un pasūtīju stiklus ar maximālo pārklājumu utml., kā arī papildus pretsvīšanas vasku, lupatiņ` un skrūvgriezi ;D
Trešdien būs gatavs.

Tagad gan - jāsasaute sviestapupas ar kabaci, konservu un alu, jāpapusdieno pie sezonas pēdējās sērijas Da Vinči dēmoniem un tad - šopings, un alus. Kkur esplanādē, ja? Nu, Vecrīga arī nav tālu.

7/18/14 12:20 pm - rotaļas

RIXC izstādes atklāšana vissvarīgākā bija tikai tās organizētājiem. Nu un gan jau, ka kādam piederīgajam klāt. Mums tā interesēja pārsvarā pakavēt laiku pie dīvainu vīnu glāzēm un pameklēt kko interesantu, jaunradītu tehnoloģiju jomā. Secinājums - skaņumeža atraudziņas. Bet nu, kad pats uztaisīšu, tad arī kritizēšu.

Ala vēlarvien priekš manis ir kkādā mistiskā vietā ielā w/e. Tagad laikam esmu piefiksējis vienu orientieri - slēgto muzeju. Bet nu šoreiz nebija jāiet vienam.
Tur noprovēju Brenguli. Tikpatskābs kā Nabaklabā. Nepavelk. Bet ne tā, ka galīgi. Tāpēc, pēc galdabiedra iedvesmas, palūdzu bārmenim, lai uztaisa man tādu kokteili, kādu man reiz māsīca uztaisīja - saber pilnu glāzi ar ledu, līdz pusei ielej laima sīrupu (sulas koncentrātu) un atlikušo pusi piepilda ar šņabi. Bija labs. Tādu viltīgu piegaršu, bet sastāvdaļas viena otru lieliski akcentēja vai, precīzāk, nomāca. Laims šņabja garšu un šņabis - sīrupa.

Ja reiz ir e-talons, tad var braukt līdzi uz lidostu. Sagaidīt kādu, kas ieskrien paviesoties dzimtenē. Konstatējiens, ka @KKC alus ir lētāks. Noķērām lieliski lētu taksi un aizdevāmies uz Valdemārijas Delisnekiem.

Pa ceļam uz centru, es ar rotaļu biedru, kā tādi britu cūkas (ok, viņa noteikti ne, viņai tas vienmēr sanāk tik saasodīti eleganti skaisti. gan jau, ka arī šoreiz, tikai tumsā neredzēju/biju aizņemts ar sava burgera iepakojuma košļāšanu), gajām pa ielu un brutāli rijām savus Elvisus.

Kartupelīši ar sieru un gurķu mērcīti noslēdza vakariņas uz ielas. Tiem gan atradām "galdu" pieDailes zālajā kkur.

Mājās ļoti vajadzēja internetu. Nu tik ļoti, ka es pilnīgi sabesījos. Mēģināju nekasīties pārāk, bet tāpat jūtu, ka vajadzēs atvainoties.

Ne mēs vienīgie no rīta izbaudījam klusumu. Otrpus mājas septiņos no rīta rūca zāles pļāvējs. Aiz mūsu loga, kā jau ierasts, remontu trokšņi un jūrasputnu klaigas. Kadreiz nonāks uz pusdienu galda, ka es saku. Bet kopumā šis rīts atgādināja pirmo janvāri.

Bet tagad, kad rotaļu biedrs izvadīts brīvdienās, varu pievērsties sagatavoties rītdienas darbdienai. Derētu beidzot briļļukus pasūtīt. Un sadzīvi iepirkt un izdarīt. Un vakarā aiziet pacelt kādu kausu uz veselību. Bet pagaidām - kola.

Izskatās, ka man ir pārdodaam Just5Spacer baterija.

7/18/14 09:27 am

7/17/14 01:50 pm - tech. vm

Diskomforts dēļ briļļu neesamības nav tikai redzē. Krīt acīs ataugošie mati. Tā ka nākas vēl ik pa laikam ievaskot.
Bet, ja par tech, tad - beidzot ir veļene. Pie tam tāda, kas darbojas. izmantojot darba specifiku, tiku pie "pa lēto" varianta. Pirmkārt jau cena nomesta, jo pēc-servisa variants. Un tad vēl pie papildus atlaides tiku. Vienīgais mīnuss - garantija 3 mēneši. Bet - firma populāra, nebs problēmas ar rezerves daļām. Atšķirībā no mazulīša, kas gaida izķidāšanu turpat virtuvē.
Pirms pieslēgšanas gan nācās mazliet pārprojektēt virtuvi, bet tiku ar to veiksmīgi galā.
Veiksmīgi arī izdevās attransportēt, ņemot vērā, ka arī transporta skrūvju vairs nebija. Bet nu - tas tā. Izdevās sarunāt foršos draudziņus ar foršo mašīnu.
Transportēšanas sakarā maza atkāpe - izmantoju izdevību būt darba tuvumā un ieskrēju pēc algas. Jā, man maksā skaidrā naudā, reizi mēnesī sagaidiet mani tumšājā vārtrūmē. Respektīvi, diriķa vietnieks (jo pirmais atvaļinājumā) kko sāka pukstēt, ka atkal jāiet uz seifu. Ka ik pēc 5 min jāskraida, ka kāpēc mēs nevarot nākt pa vairākiem reizē. Uz ko vienkārši pateicu, ka lai skaita naudu kontā, tad visiem būs vieglāk. Vairs neko nečīkstēja, bet intonācija pirms tam bija tāda, ka tiešām likās, ka tūlīt apraudāsies.. ;D (darba specifika).
Respektīvi, veiksmīgi uzstiepām, jo nebija augstu. Tad sagaidīju vēl vienu aplīgu, ar ko iedabūjām līdz vietai. Un tad fiksi skrēju uz bodi pēc garākām trubiņām un šļauciņām.
Bet tad, naktī, atklājās, ka šļauka ir pušu, kaimiņi applūst, panika un slapjas kājas. Tāpēc šodien veiksmīgi izdevās apmainīt pret nebojātu un jau aktīvi lietot.
Izdevās arī'tikt pie smukas somas.
Kas nezidevās - atrast optikas veikalu. katru dienu uz darbu eju tam garām, šodien aizmirsu kur bija jāiet. Maldījos pa rajonu, kamēr atmetu arroku un gāj umājās. Jo bija jau arī pēdējais laiks savākt miskasti virtuvē (tagad palikusi tikai nekārtība) un taisīt ēst.
Pusdienās - bērnības garša - ceptas gailenes ar saldo krējumu pie vāritiem kartupeļiem. Jasagaida tik rotaļu biedrs un varēsim mieloties ;-]

7/17/14 10:06 am - vm

Īslaicīgi tiku pie platāka monitora. 16:9, bija 4:3. Wide. Ar degunu pa ekrānu braukāt nu var. no vienas malas uz otru, jo bez brillēm ta vnk sanāk. Nu ja pārlūks pa visu ekrānu. Sašaurināju, bet tad tas lērums būkmārku nesalien loga. Labāk braukāt.
Vēlāk kkad jāpiešķiļ iepriekšējais monis tā, lai ir kā addons, nevis kopija. Bet vēlāk. Tagad fiksi jāpabrokasto un jāiet darīšanas. Trijās vismaz.

Bet pirmas rindkopas sakarā vakar domāju par lietām. Par to, ka ir gadījies dzirdēt, ka saka, ka zvana draugiem tikai tad, ja pašam kko vajag. Ka savādāk jau tie draugi nav tik svarīgi. Nu un tādā garā. No vienas puses, tehniskās, tā tas arī ir. Bet es uz to skatos no tāda viedokļa, ka šīs vajadzības bieži vien ir labs iemesls lai satiktos. Satiktos vispar, jo sen nav redzēti, sen nav mazliet papļāpāts utml. Ka nav jārunā speciali randiņi un tusiņi ja nav laika. Bet, ja ir laiks pieskriet vienam pie otra pa reālām darīšanam, tad var apvienot lietderīgo ar patīkamo.
Kkā ta. Ceru, ka doma saprotama arī vēl kādam bez manis.

7/15/14 08:42 am

gliemežvāx )
Ja Ēdenes dārzs bija Atlandīda.
Tags: ,

7/13/14 10:05 pm

kaķīši )
Tags: ,

7/13/14 08:04 pm

7/13/14 03:52 pm

Tas saucās aizbraucu līdzi uz sporta spēlēm. Rīga-Kandava 3 sidri, pirms laivošanas pāris Jēgeršoti, laivojot malks Arsēniča un - manis vairs nav. Nav arī telefona un fotoaparāta. Laiva pāris reizes apgāzās. Izpeldējos kopā ar Speiseri, par ko nav liela bēda, jo lētucis, un ar ziepīti, kas arī neko jaudīgs nebija. nekas, tagad žūst.
Bet izpildīties paspēju. Apziņa pazuda, kamēr vēl pa ūdeni plosījāmies. Bet airēt patika. Sen nebija irts.
Pamodos vakarā teltī. Kkur skanēja mūzika, kvēloja ugunskurs. Padzēros izlejamo alu, palēkāju šķūnī pie mūzikas, tai skaitā Gogol Bordello. Tagad tāda mežģītas pēdas sajūta. Ārdījos basenes, jo kedas slapjas.
Šorīts jau cerīgāks - sidris, alus, ēdiens. Bet šobrīd, mājās, kkā dīvaina pašsajūta metas klāt.
Ā un - arī brilles pakāsu. Pēdējais laiks jaunām. Uzklausīšu lētus piedāvājumus.

7/10/14 11:33 pm

Šopēcpusdien izbesījos uz vienu klientupacientu. Šamam laikam ar dzīvi viss vēl pagaidām ir ļoti kārtībā, ka uz jautājumiem var vnk kko atņerkstēt. Bet nu pieskaitīsim to pie darba specifikas. Dēļ viņa gan palaidu garām ērtu opciju kolēģa mašīnā tikt līdz Rīgas Modēm, bet pirms tām pastaigājoties kkur noķēru 12. troli.

Cik forši, ja kādam mūsmājās ir algas diena un garšo alus un gaļa. Bezmazvai ar to pietiek lai varētu vilkt pie altāra. Tā ka vienīgais šķērslis - neticu dievam ;D

Pastaiga ar alu salmiņglāzē aizveda līdz vanšu pietiltes jaukai vietai. Tikām pie A-eiropas kartes. Pēc tam - alus, a-saaas romantika, bezgaumīgas apakšveļas piespiedu ievērtēšana un tagad cepu gaļu.

7/10/14 07:08 pm

Like )
Powered by Sviesta Ciba