updates

logfile

11/27/14 08:10 pm

diez cik ilgi var ēst vienus un tos pašus rīsus

11/27/14 09:01 am

hm
R.I.P. kolhozs_xxx?
bet saprotami

11/27/14 08:56 am

Pilnīgs miers. Viss ir labi. Jāiesprauž tikai mātenē com ports lai var upsi pieslēgt.
Kaut kā sagadījies tā, ka man neprasās alkoholu. Garšo, jā. Bet tas miers ir tik liels, ka nejūtu trūkumu organismā. Tā vietā nāk trīs vārdi.

11/24/14 08:55 am

real love )

11/24/14 08:49 am

Ir tomēr arī tādas lētās (jā, ar uzsvaru uz lētās) sviestmaižu desas. Vārītās. Kuras arī apcepot uz pannas nekļūst baudāmākas. Pat otrādi. Vēl nebaudāmāka. Pat ar majonēzi. Jācer, ka ar pusdienām būs kaut mazliet savādāk.

11/23/14 01:42 am

Aizgājām uz doič nepal. Letarģija, posts tv, un atkal letarģija. Tā arī aizgājām mājās.

11/22/14 07:18 pm

Gribu pakliegt. iekšeji kkas tml. arī notiek. Nevaru izlemt. Turpināt apgūt Gentoo vai palikt pie Slackware. Ar pēdējo jūtos loti familiar. Bet otrs ir lielisks iemesls smadzeņpakustināšanai.

11/22/14 10:33 am

Tik agri darbā sākt spēlēt datorspēles (Metro 2033) laikam ir pārāk nepieklājīgi. Līdzīgi kā ar alkohola lietošanu pirms plkst. 12.

Par metro runājot - nav izdevies rusificēt. Steam'ā dabūju haļavno eng versiju, bet šai spēlei vairāk piedien krieviskie teksti.

11/21/14 11:06 pm


independence Day by u-narciss on deviantART

11/21/14 10:13 pm

Pēdējais brīdis uzcept bildi radio naba fotokonkursam. Tad nu to šobrīd ari daru - taisu mākslu. Vismaz izejas materiālu. Jo jāapstrādā jau arī gan jau mazliet būs.
Dievinu ņemšanos ar statīvu un kluso dabu.
Tags:

11/21/14 07:40 pm

Tas tā laikam bija zvaigznēs ierakstīts, ka tiku pie Nikona D7000. Bōdija. Ok. Jo tajā brīdī tas tieši uzpeldēja un varēju atļauties paķert. Lietotu. Bet tagad, nesen, uzpeldēja Sonu A77 tādā pašā cenā. Un Pentax K-5. Visi šie aparāti bija manā višlistā laikiem, kad būs naudas. Vēl tikai Canon 7D jāsagaida kad parādīsies uz apvāršņa. Bet, no otras puses, labi, ka paķēru pirmo, kas uzpeldēja no saraksta. Citādi nevarētu vien izvēlēties.

11/21/14 06:58 pm

11/21/14 09:14 am

Vakar vakarā gadijās ieklīst Latvijas Pirmajā "Rock" Kafejnīcā. Tā bija otrā reize. Un tādu paliks ar vien mazāk. Rokkafejnīcai nevajadzētu būt vietai, kur paliek nelabi no disko-popsas 2000 rmxā utml. Vienīgais, kas tur ir labs, ir interjers. Bet arī mazliet škebinoši glamūrīgs sāk šķist. Varētu tur iekāpt uz kafiju vai alu, bet tas audioālais noformējums ir tāds pats sūds, kā Malduguns alsu cenas Depo bārā. Vnk psc.

11/20/14 09:33 pm

11/19/14 09:32 pm

Kkāds pizģets. Visās valodās parboiled ir parboiled. Lai ko tas arī nozīmētu. Un lai kā īpašāk tie rīsi tagad būtu jāgatavo. Tvaicēti, ja? Man tie vienmēr cieti sanāk. Kur knifs?

11/17/14 07:41 pm

arvien ātrāk tuvojas tas brīdis, kad šai kastei tiks uzbāzta tā OS, kam es šo kasti biju komplektējis. kkas sapsās ar xfce. pazuda no deska visas ikonas un tapetes. slinkums iedziļināties, pārslēdzos uz kde. tam tagad ļoti līdzīgi - taskbars pa nullēm un tml.
uzbāzīšu win7 un pie ext3 un ext četri mēģināšu tikt čerez virtuālo kasti.

toties draudziņam ir jauns draudziņš ;-]

11/16/14 10:40 pm

11/16/14 07:20 pm

Atkal jau niķis - pamosties pirms modinātāja. Bet labi, ka tā. Kārtējo reizi/rītu paslinkot pirms došanās ārā. Šoreiz skaidrāku galvu varēja arī skaudro laiku sajust. Zem fufaikas tikai tkrekls (toties stilīgs). Labi - šalle.
Būtu siltāk saģērbies - būtu nācis kājām mājās.
Bet - pilnīgi nejauši uzzināju no kāda cita izstādes apmeklētāja (un atcerējos, ka man to kolega-nikonists jau reiz stāstīja), ka Nikonam un Kijevam ir vienādas bajonetes. Bet man ta zenīta objektīvi. Bezmaz vai labprāt ar kādu samainītos. Ja vien kijevam ir 200mm stikls. Gan jau, ka ir. Jo tā, pa lielam, vajadzēja sīkāk izsērčot situāciju. Tad arī uzzinātu, ka Nikon+M42 nav fokusa bezgalībā.
Toties pamēģināju Focus Nordic izstādītos Tamron objektīvus. Jauno tumšo 16-300 un vēl vienu kkādu baigi garo un lielo, bet tas laikam bija FF. Nuja. Labi, ka paķēru lidzi savejo ķermeni.
Kāpēc vispār es turp devos otro dienu pēc kārtas? Jo bija bezmaksas Bindes lekcija. Par tēmu - vecas tehnikas pielietojums un savietojums ar mūsdienīgiem aparātiem. Pēcak izlasīju, ka sadarbībā ar Sony. Un priekšnojautas bija diezgan pareizas. Ņemot ari verā informāciju, ka viņš par tehnisko pusi nemilot runāt. Vairāk par māksliniecisko un rezultātu. Tā arī bija - savu bilžu atrādīšana un Sony NEX slavināšana. Taisnība jau viņam ir, bet tas viss aizņēma ~90% no visa laika. Bet, ja reiz par velti, tad grēks sūdzēties. Bet gāju es , lai noskaidrotu par savu kaiti. bet tā lai paliek. Jo tāpat bija ļoti forši klausīties viņu.

11/15/14 02:28 pm

Tā jau ir - ja iepriekšējā vakarā nejauši divatā izdzer vairāk par pus pudeli, tad nākamā dienā ir mazliet bēdīgas pašsajūtas. Bet labi vismaz, ka ne ar ko nejaucām, tikai ūdeni pa laikam padzērām.
Šorīt nelīdz ne malks tā paša viskija, ne citramons, ne kārtīgas brokastis, ne sālitais zaļais mangalis, ne svaigais gaiss uz un no fotoizstādes ķīpenē.

ak jā - ķīpene. Baigi forši, ka viss tur tā forši parādīts. Cilvēkiem, kas no tā neko nejēdz. Visvairāk es gribēju paskatities dzivē kāds tad īsti ir Fujifilm live view skatumeklētājs. Interesants, bet rīt mēģināšu vēlreiz. Bez pohas fōnā. Bet tā - satiku Sony paziņas, iehavoju Nikon spambukletu un ko tur vēl. Izstaigāju visu, bet kkā neprasījās dzivē visu apčamdīt. Bija tāda dīvaina apziņa (vismaz par Sony), ka es tak to visu tur zinu. Būtu izskatīgāks pats, mierīgi varētu pieteikties tur par prezentētāju. Jo tur bija kekss, kas neko daudz nesajēdza, kad jautāju par jaunajiem modeļiem.

Par Sony runājot - izsecinājām, ka draudziņam vajag NEX-3. Tagad jāpameklē pa lombardiem.

Bet es, bet man - rīt Bindes lekcija ķīpenē par jauniem aparātiem+veciem objektīviem. Bet, tā kā tas ir ar Sony atbalstu, tad pieļauju, ka vairāk tad arī spiedīs uz to pašu Sony. Jo viņi savam E-mount ir uztaisījuši pārejas uz visu citu ražotāju objektīviem. Tā ka - ja tev ir NEX, tev ir viss.

11/15/14 11:35 am

Jāatpohojas un jādodas uz ķīpeni. Izrādās, ka es ne tikai ffo izstādē tieku iekšā, bet arī datoriķu. Un tur ir geimu sadaļa. Jātaisās ātrāk!!!
Powered by Sviesta Ciba