updates

logfile

10/19/14 10:34 pm

Tiku pie UPSša. Elektrība noraustījās no sildītāja, UPSis noklikšķēja, bet kompis vēl dzīvs.

Saēdos kūkas. Un vispār svētdiena ideāla. Ar visu paģiriņu, rīta aliņu, krāsnī ceptiem kartupeļiem un cūkgaļu. Un nekā jēdziga nedarīšanu. Vismaz līdz vakaram. Kad kompis at kal iekurbulēts, un uz blakus galda čekojas vēl dazi desktopi, no kuriem vienu kkur varēšu aizdot prom.

10/18/14 03:29 pm - brīvdienas

Ak, kā man besī/riebjas nepatīk galdniecibas/apdares/kokdarbi. Bet kkā tas logas jāiestiklo. Ceru, ka šodien izdosies izbaxtīties. Bet, man liekas, ka derētu arī nokrāsot vai vismaz nobeicēt vai ko nu tur. Vai arī puvušās vietas vnk noķēzīt ar to pašu līmi, ar kuru līmēšu iekšā stiklu.
Un tāpat jau ir auksti, un vienam pašam pavadīt laiku nekustīgi un pie datora ir diskomforts. Daudz patīkamāk bija zem segām aizmigt blakus šorīt.

10/18/14 02:57 pm

... tālāk ... )

10/17/14 09:14 am

Par apkuri neraxtīšu. Apkures nav.

10/16/14 11:49 pm

Null septiņi romaņķikas.

10/16/14 11:42 am - nikkor

Kurš būs tik jauks un aizdos uz piektdienas vakaru kādu objektīvu Nikon bajonetei?

10/15/14 07:42 pm

Piekāru nesen monitoru pie sienas. Beidzot. Tagad no darāmajiem darbiem palicis pabeigt stiklot rūti. Bet tas brīvdienām.
Tagad - dual-monitorings. Kā jau parasti. Vienā ekrānā intervija ar šobrīd lietošanā esošās distras vienu no galvenajiem veidotājiem:
http://www.mylinuxrig.com/post/100003933891/the-linux-setup-eric-hameleers-slackware-linux
Otrā ekrānā - miami Ink tetovētāju seriāls. Miljons gadu marinējies kompī. Tagad likās īstais brīdis paskatities kā tas īsti ir, kad visu laiku tatū tatū tatū. Fōnā ir ok ;D
Vsp šodien arī darbā visu dienu (gandriz) nosēdēju pie kastes. Pēdējās pāris stundas iepazinos ar pārdodamo materiālu un materiāla cēloni. Nu tā - lai butu par ko parunāt ar klientiem, lai butu savs viedoklis par tēmu. Šajā gadījumā - Diablo III. Tikai pāris klientu zvani visu šo laiku. Pa dienu arī tikai viens pievedums un divas piegādes. Pilnīgi izdevās izskriet ārā kcik normāli paēst, nevis bulkas utml. Klusa diena.
Bet tagad, pēc principā nekā nedarišnas, uznāca tada kā atklāsmīte par to, ko es gribu iesākt ar virtuālo pasauli. Kā salikt kopā visnotaļ lietojamo opensource sistēmu, bet vienlaicīgi ari izmantot galvenās desktop kastes dzelžus, kuri tika gādāti lai apmierinātu manu kāri pēc nereālās pasaules. Datorspēlēm.
Bet ideja pagaidām pierakstīta uz papīra. Realizēsies.. kkad..

10/15/14 02:42 pm - komplexās

Kartupeļi un rīsi vienā porcijā sen nebija bijuši. Parasti tur ņēmu vārītos kartupeļus. Un parasti sākumā lika gaļu un tad zināju ko piedevā. Tgd jautā karpeļus vai ko un ea jautāju -a kāda gaļa? Vista. Ok, tad rīsus. Un tad saliek vistas-kartupeļu-mērces kkādu maisījumu. Neko lepni, bet sātīgi gan.

10/15/14 09:16 am

Šodien no darba brīvajā laikā meklēšu UPS

10/12/14 11:02 pm

wtf? )

10/12/14 09:08 pm

Izgajām pastaigāties trijatā - es, rotaļu biedrs un jaunais draudziņš. Uz draudziņu sen jau metu acis, tagad tiku pie stikliņa (līdz otrdienai).
... tālāk ... )

10/12/14 05:47 pm

Izskatās, ka mani lielie ziemas/darba kerzi jāsapūš ar WD40

10/12/14 05:26 pm - telefonbilde

... tālāk ... )

10/12/14 04:35 pm - KMFDM – Our Time Will Come (2014)+ )

10/12/14 04:24 pm

Par skaņu mežu - vakar sanāca divi aplauzieni. Viens šausmīgi pozitīvs, otrs - pilnīgi pretēji. Respektīvi - vācietis, kurš skaņu taisa tikai ar muti, patikami pārsteidza. Toties Latvijas Gāze savu uzstāšanās laiku nomainīja īsi pēc mūsu iziešanas pāris stundu pauzītē. Respektīvi - ierodamies uz sarakstā minēto leiku, pat ļoti laicigi, bet kkas vēl spēlē un nedomā stāt. Un pēc šamiem tikai tas, kas likās, ka spēlēja kad ieradāmies. Respektīvi tas, kas bija pirms LG paredzets. Nu ok, droši vien iepriekšejie baigi ievilka pasākumu. Klausamies, bet nepavelk. Saprotam, ka līdz LG arī neizvilksim paši. Ejot ārā uzmetam aci mākslinieku uzstāšanās laikiem, bet tur tā smuki ar pildspalvu bultiņām LG ievilkts tieši pēc tā mākslinieka, pēc kura izgājām ārā pastaigāties.. #miljons.com

10/12/14 04:21 pm

Svētdienas kišmiš bez rozīnēm - rīvēti kartupeļi/kabacis/burkāns un ar kotlešu masu iekšā Aļaskā. Redzēs, kas sanāks.

10/12/14 04:18 pm

Aizņēmos līdz otrdienai pāris objektīvus. Kitu un tele. Būtu arī šodien licis lietā, bet tādā lietū Līgatnes dabas takās diezin vai ir ko darīt. Tāpēc pačekos uz ko aparāts ir spējīgs nakts gaismās.

10/11/14 11:41 pm - dzīve centrā

Aizej uz Skaņu Mežu, aizej pastaigāties, aizej mājās uz tāju un pelmeņiem un ej atpakaļ uz Skaņu Mežu.

10/7/14 09:24 pm

Vakardiena bija tīri ok. Sodien, kasi skaitot, mazliet par daudz keša. Un ne tikai tas. Esmu (atkal jau) sajaucis preci, par ko atkal varēšu aizmirst kādu brīdi par piemaksām. kkad jau bus ari jāpasaka priekšniecībai. Bet, man liekas, ka ari viņiem sāk piegriezties (man visamz tā būtu) mana, atkal jau, kļūdīšanās ar kko. Un garīgo tas tik tiešām nepaceļ. Vienīgais, uz ko var cerēt, ka manā vietā gruti ātri atrast kādu, ko atkal jāapmāca utt. Un galvenais jau, ka ne jau aiz ļauna prāta vai kko savā kabatā iebāzt. Vnk nu.. atkal jau jāapņemas but uzmanīgākam. Šodien arī - atklājās, ka esmu izrakstījis preci, čuķ ne 2x dārgāku kā vajaga. Kur es to ciparu izrāvu - vvz. Un vakarā arī - sākšu arī es saukt par pacientiem. Ja reiz mājaslapā uzzina adresi, tad lai apskatās ari darba laiku. Es tur nesēžu kruglasutočna. Labi, ka šovakar nebija jāskrien kkādās darīšanās. Plus vēl pamanīties izdot vairāk kā vajaga. Bet to norakstīt uz darba dienas beigām un pieaugošo temperatūru. Visu dienu nosēdēt aukstā kambarī - sezonas specifika.

Toties uz blakus galda, līdz ar miljons datoriem, gaida objektīvu jaunieguvums. Tas tiešam tgd ir uz mūžu. Kamēr nokaus. Resurss iztērēts apmēram trešdaļa, iegādāts mazāk kā par puscenu salidzinot ar jaunu. Ar visu kasti, taloniem, IR pulti, ķīniešu gripu un lenzpenu. Un somiņu, jēj.

10/6/14 07:01 pm - Linkin Park – Final Masquerade (2014)

Powered by Sviesta Ciba