-= profile =-
santogrāfs
User: [info]santech
Name: santogrāfs
-= links =-
-= calendar =-
Back Oktobris 2017
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
-= About this journal =-
in rust we trust
updates
logfile
Add to Memories
Tell A Friend
Viens no mājieniem no profitences, ka jātaisās gulēt - ka brti sāk šilierēties.

-= music =-: Zorall - Primitív Baby

Add to Memories
Tell A Friend
Ja priņimaju uslovija ļerļar puļ (tas viss aizkapa intonācijā). Ka tikai kompia vairs nesafrīzo un neuzkaras.
Add to Memories
Tell A Friend
Ja es vēl kādreiz mūžā īrēšu mitekli ar malkas apkuri, tad par īri netaisos maksāt vairs vairāk par kaut kādiem apmēram 50 eur mēnesī. Ja prasīs vairāk, tad tai apkures sistēmai ar cieto kurināmo, respektīvi - malku, jābūt tādai, ka ieliec malku, aizkurini ar vienu špicku un aizmirsti. Nevis pises ar piedūmotu dzīvokli. Un krāsns ar ideālu siltuma akumulāciju. Jā, tad varētu padomāt par vairāk naudiņām par to visu komfortu maksāt. Bet šitā pisne - es gribu iet gulēt, nāk miegs. Bet negribu pamosties +14C siltumā. Tāpēc tagad, ap pusnakti iekūru. Lai intensīvi-ātri izkurās un tad likšos migā.
Tā ka tas variants, uz kuru pārvācamies, ir diezgan ideāls apkures ziņa. Kura, pie tam, ir iekļauta īres cenā. Tāpat kā elektrība, kā viss. Izņemot dzeramo ūdeni. Bet nav jau pirmā reize.
Add to Memories
Tell A Friend


haha, saņēmos un aizpildīju bites testu

-= music =-: Undervatten - Politics (Full Album) 2017

Add to Memories
Tell A Friend
Kebaba dziesmiņas šodien nebūs. Rīt gan varētu būt.
Add to Memories
Tell A Friend
"Lauku Avīzē tādu huiņu neraksta", teica vīrs (droši vien) sievai. Ne iepriekš, ne pēc tam teikto vēl un vairs nesadzirdēju. Bet diez kas tā par huiņu?
Add to Memories
Tell A Friend
darbs.. kāds vēl darbs? visa dzīve atkarīga no interneta ātruma.
Add to Memories
Tell A Friend
Labprāt pavēdinātu telpas, bet pagalma pusē ārā smird un ielas pusē po žizņi kāds pīpē.
Add to Memories
Tell A Friend
Kāpēc man liekas, ka bez tonnas kafijas šī diena tā arī neiesāksies? Jo mājās neizdzēru, jo pirms darba skrēju uz pastu pēc sūtījuma. Un pēc pārsi sarakanajiem Bauskas aliem galva šodien tāda dulla. Varbūt dēļ pārkurinātās studijas un nevēdinātās uz nakti. Varbūt dēļ smirdīgās pilsētas. Un galva dulla arī ar atpakaļejošu datumu. Jo vakar sajuka vietām pāris sūtījumi. Human Error. Kā man viena gudra dāma nesen komentēja, ka es pats esot viens dabas error. Bet nu lai jau dirš, dieviņš jau viņai visu piedod.
Add to Memories
Tell A Friend
Ir sagaidīts visprioritārākaias sūtījums - Rotaļu Biedra laptopa klaviere. Nākamais - telefona priekšējā plēve. Nu un ja sagaidīšu bezmaksas lāzerīti, par kuru tikai eur šipings bija jāmaksā, tad vispār. bet laiks palicis nākamais vīkends. Nu - mēneša beigas. Redzēs.