updates

logfile

1/24/15 08:22 pm - zombiji un es

Kādu laiku atpakaļ Steam'ā nopirku Arma2 un tās pielikumu Operation Arrowhead (vai kā tur) un tāpēc, ka bija ļoti lēti un, galvenokārt tāpēc, ka gribēju spēlēt Day-Z. Bezmaksas pielikums šai spēlei ar zombijiem. Survival. Arma2 Arī laikam survival, bet parasta militāra figņa mani pārāk neinteresē. Tieši tāpat kā nefanoju par Medal of Honor, Call of Duty utml. Darbā spēlēju Metro2033. Kad ir laiks.
Respektīvi tikai nesen sanāca atrast laiku palaist Day-Z uz savas defaultās kastes. Un tagad ir jautājums - cik ilgi interesēs. visticamāk, ka vnk mētāsies sistēmā lai reizi pa reizei palaistu. Jo serveris, kurā spēlēju, visu laiku ir online un tiek normāli uzturēts.
Savukārt ar 7days2Die, lai arī tikpat interesanta, bet kaut kā neaizrāvos. Varbūt.. nu nezinu. varbūt tāpēc, ka tur ir pārāk daudz sadzīves. Lai attīstītos, bezmazvai jāsastāda karetupeļu lauki. Bet līdz tam ir jāizgudrojāuztaisa lāpsta. Un arī jāmāk. Un tas jau atgādina Sims. Tikai ar zombijiem. Man tomēr vairāk gribas action, ja reiz nav īsti sižeta.
Un vispār - izskatās, ka spēļu industrija sāk pavilkties uz zombie-survival žanru. Diez kurš bija pirmais?

1/19/15 02:36 pm - štamps

Kur labi un lēti tikt pie zīmoga? Firmai.

1/18/15 11:59 pm - Wasteland

Jā, tā pati vecā (varbūt arī labā) spēlīte no laikiem, kad defaultā OS dija DOS. Beidzot, pēc nezincik gadiem kopš Fallout atklāšanas un izspēlēšan(ā)s, esmu pieķēries Pirmavotam. Jebšu tas būtu Fountaine Of Dreams? Jebkurā gadījumā - pieķēros.
Sāku ar DosBox un Interplay's 10th Anniversary. Tur arī Bard's Tale pirmā daļa. Bet tas tā. Galvenā aizķeršanās sākās ar pašu Dosbox. Kkāda neoficiālā Wasteland versija aizgāja ok. Bet vienā brīdī uzkārās. Ok, Interpleja evrsiju uzliku. Uzinstalēju tip geimu, bet pēc kāda laika atkal uzkarās sys. Ok, vēl ir palicis Win95, pa vienam iekš virtualbox un WMVare player. Negribu tērēt laiku apgūt līdz mielēm vecas sistēmas, tur kāpēc Dosbox ķerās un kā iekš Win95 piešķilt network drive. Pamēģināšu uzcept *.iso failu, nolābelēšu OLDAGAMES un pamēģināšu palaist uz Win95. Ja arī tad kkas neies, tad nu sorry. Kgan tikko atcerējos par vienu saitu, kur vecās DOS spēles, tsk. arī Wasteland, var iekš pārlūka spēlēt. Vienīgi bez seiviem. Bet pamēģinās vispirms Win emulācijā.
Katrā ziņā ir jau paņemta Wasteland2. To kkad pagaršos. Bet rindā ir visi stalkeri, trešais fallouts un taktiks arī nav līdz galam iziets. Kā arī abi Borderlands. Tagad ir cerība, ka arī otrais aizies uz urrā, jo nesen palielinājo kopējo RAM uz 8GB. 4 jau mūsdienās tāds iztikas minimums..

1/12/15 08:23 pm

vvv - vientuļš vakars virtuvē

1/11/15 03:31 pm

Kamēr rotaļu biedrs tusē pa tramvajiem bez biksēm, es tikmēr nodzeru laiku siltā istabā. No vakardienas vakara pasākuma palika pāri 4 ali. Un labi, ka tā. Es vēl tagad atceros pērno reizi kad tur biju.
Šodiena bija jau norakstīta pirms es pamodos.
Noskatījos Gravity. Pietrūka eilieņu tur. ;D
Tgd paprovēs Serenity nē bet Jest'. Aizmirsu jau par ko bija Serenity.
http://www.imdb.com/title/tt0479775/?ref_=nm_flmg_dr_5

1/10/15 11:29 am - \m/ \m/

Šodien darbā skan Nightwish Live on Wacken 2013 Floor Jansen. Jutubs, protams.

1/9/15 11:58 pm

Tas saucās pasūdzējos, ka nav ne sižeta, ne ekšena. NFS the run vnk norauj jumtu! Nepārtraukta spriedze un tirpstošas locītavas no klavieres spiešanas galdā. Varētu jau dzōistiku, bet tas nav mans. Aicinājums. It īpaši pēc spēles paša sākuma, kurt nevar saprast kura poga jāspiež lai nebūtu 7x jāskatās intro video.
Enīvei - rivals iet miskastē un es eju gulēt.

1/9/15 07:17 pm

seksīgi )

1/9/15 07:02 pm - NFS

Nu nepatīk man, ja nav sižeta. ko dod skaista grafika, ja viss pārējais ir bezmaz tikpat vienmuļš, kā Underground versijās? Tagad instalējas nfs run. Ceru, ka būs interesantāks. Grafika, gan jau, ka ir super. To tad salīdzināšu ar Rivals un garlaicīgāko izdzēsīšu. Un pēc tam pamēģināšu most wanted jauno versiju. Bet tāpat ir nojauta, ka palikšu pie vecās most wanted. Jo tai ir gan pieņemama grafika, gan kkāds nebūt storijs apakšā.

Par storijiem runājot - varbūt jau esmu teicis, bet es (sižetisku) spēļu spēlēšanu lieku vienā plauktā ar jēdzīgu filmu skatīšanos un labu grāmatu lasīšanu. Visas šīs lietas nav paša dzīve. Gan pie pc vai tv sēdēšanas vietā vai grāmatas - tā visa vietā var pats doties Īstos Piedzīvojumos. Ar briesmām, ko izjūt uz savas ādas. Kad nevar aizcirst grāmatas vāku. Vai nopauzēt filmu. Vai ielādēt saglabātu spēli un turpināt spēlēt turpmāk jau zinot, kas priekšā sagaida.

Par sēdēšanu pie pc runājot - rīt varētu no darba pa taisno doties uz kolhoza ballīti. Pirms tam kkur iekost un tā. Mājās diezin vai gribēsies iet un tad atkal atpakaļ. Jā, jo no darba līdz kolhozam 10 min ko iet.
Jācer, ka nebūs daudz klientu un varēs mierīgā garā salikt kompi. Saucās haltūriņu paņēmu.

1/9/15 08:42 am

Tā viņš ir - salasās visādus bestsellerus par baznīcu, kas slepkavo tās noslēpumu atklājējus un samīlējušamies mūķenēm, un tad rodas visādi mazie jautājumi.
Toties šorīt zvērīga apetīte. Kas nozīmē, ka esmu uz veselības takas.

1/8/15 10:10 pm

Toties kompīc mani iepriecinājis. redzēs, vai tas tā turpināsies arī turpmāk, bet - blakusmonitors, kas ir wide, atšķirībā no defaultā, ir pieņēmis natīvo rezolūciju. Līdz šim bija kropļota. Bet tagad, bez nekādas čakarēšanās viss ir smuki. Redzēs kā būs rīt.

1/8/15 08:29 pm

Šodien rosīgās darbadienas punktu vare'ja būt pielicis Siksna. Bet Žoržu nācās atcelt, jo rosīgums līdz darbadienas beigām ļoti strauji apsīka. Vai nu kāds klients ievazāja sērgu, vai arī es pats kko saķēru vakar un aizvakar kurjeru ārā gaidot. Ilgi nē, bet, acīmredzot, pietiekami.
Tagad intensīvi tiek lietots medus un citrusaugļi. Jātaisa vēl tējas un jādzer, ka rīt darbā nebūs jādzer theraflu.

1/8/15 09:21 am

vieds padoms. atvērsies jaunā logā.

1/8/15 08:52 am

Diezgan ideāli - esmu ticis pie atlikušajiem arhīva failiem/daļām, bet kkur esmu pakāsis pirmos. Paldies iesaistītajām personām, bet šķiet, ka šim pasākumam metīšu mieru. Ārā nedzēsīšu, ja nu atrodas pirmā čupa, bet nu..

Un aukstums saldē emocijas. Varbūt labi, varbūt slikti.

1/7/15 08:51 am

cilvēkiem bez vājiem nerviem )

1/7/15 08:51 am - mjau

1/6/15 09:48 pm

pavēroju laika ziņas un sameklēju vissiltākās apenes. drīz gan atkal paliek siltāks, bet tas nemaina izjūtas, ka āra apstākļos salst pakaļa.

toties tikām pie M42 pārejas. jaukiņī!

Kā arī saskatījos Nuka Break otro sezonu, un sagribējās pakapāt trešo Fallout`u. bet vēl stalkers jākapā daudz un dikti. gan jau, pamazām.
bet neraža ar nfs rivals. instelē kuru versiju gribi - palaišanas exe fails neuzliekas. čerez Origin jāliek vai? bet tas tak nelegāls nfs.

1/6/15 09:03 am - par dzd apsveikumiem feisī

palikšu pie ignorēšanas. Lai tas paliek tikai kā atgādinājums tādiem, kā es, kas aizmirst visu uz pasaules. Vai arī atceras tikai svarīgāko cilvēku datumus.

1/4/15 03:41 pm

http://www.imdb.com/title/tt2866360/
Un ja nu kastē ir divi Šrēdingera kaķi - viens dzīvs, viens beigts?

1/4/15 01:59 am

Noskatījāmies Džārmuša vampīrfilmu. Tīri jauka, bija arī mīlestība un forša mūzika.
Bet rīt gan beidzot jāsavācas ieiet šokolādes vannā.
Un ak jā - šodien sāku kapāt Stalkeri. Sāku ar Clear Sky. Pēc tam būs Shadow of Chernobyl un tad Call of Pripyat. Secību izvēlējos pēc vikipēdijā aprakstītā sižeta katrā daļā. Tieši tāpat arī skatīšos Zvaigžņu Karus - sižetiskā secībā nevis izlaišanas.
Powered by Sviesta Ciba