updates

logfile

10/30/14 07:23 pm - Velvet Acid Christ – Subconscious Landscapes (2014)

10/30/14 12:48 am

Patiesībā tik jauki, ka piemājas bodē ir Piebalgas Lux. Jo tas ir 2x lētāk un 4x tuvāk kā KKC

10/29/14 10:26 pm

Praktisks pielietojums dzimšanas dienas dāvanai. Tas ir tā, ka, ja negribas griezt mūziku tik skaļi, lai no viena mājas gala var dzirdēt otrā, respektīvi - no manas istabas lidz virtuvei, tad ļoti lieti noder bluetooth tumbiņa, kurā skaņu palaižu no telefona. Jo negribējās virtuvē klusumā sēdēt. Un šis konkrētais modelis ir iespaidīgi jaudīgs. Jo tā jau man ir baigā skepse kas nav sabvuferis un stereo. bet ko nu tur virtuvei vajaga.

Izdomāju, ka tad, kad izdosies nostrādāt mēnesi no vietas bez kļūdām, paprasīšu algas paaugstinājumu. Tik drīz tas gan nebūs, hehh..

Sūcu Jānīti Staigātāju - Sarkano Etiķeti. Ir labs.

Bet arvien ļotāk gribu spēlēt spēlītes uz savas kastes, ne tikai darbā. Darbā nav laika spēlēt - jāstrādā. Pēc darba laika palikt - nu kamon. Tikai īpašos gadījumos. Pašam gana jaudīgs dzelzis.
Bet par dzelžiem - savā ziņā prasās tomēr laptopu. Kko no Alienware, vai Dell geimeru gala. Asketizēties, tā teikt.

Kko vēl gribēju teikt, bet laikam par jūtām. Tāpēc nē ;D

Atcerējos.
šo es Ziemeļīrijā dariju ar rokām )

10/28/14 09:06 pm - Rammstein – Dem Regen (2014)

10/27/14 07:20 pm - pirmdienas besis

Tikai tādi mazi sīkumi. Kā piemēram tas, ka jāmeklē pa visu māju tīras glāzes. Un kad atrod vienu, tad konstatē faktu, ka otrā lielajā un foršajā glāze ir ieliktas puķes, joptvaju. Ja līdz šim bija vienalga par puķēm, tad tagad tās jau sāk nepatikt.
Un tad vel tie cilvēki, kas iet tris blakus pa trotuāru, redz, ka pretī nāk civlēks, kas steidzas, bet šie nemaz nepadomā pakustēties malāk. tad lai nebrīnās, ka, lavierējot starp šiem kuģiem un mājas sienu, nejauši uzšauju pa plecu tarbu. Varbūt lamājās aiz muguras, bet es nedzirdēju. Pilnas ausis ar mp3.
Un tad tie veikali. Es pirkumu izvēlējos cenas pēc. Un, ja pie kases tā ir augstāka nekā norādīts, tad lai iebāž sev to maizi. Ja nejēdz nolikt plauktā preti atbilstošai cenu zīmei.

Bet tas viss jau ir vakardiena, kas noslēdzās tīri .. mīlīgi? Kopā stiklojām loga rāmi u nfōnā klausījāmies Deutsch Nepal. iesildoties pasākumam.

10/26/14 01:29 pm

10/26/14 12:44 am - Stūra Māja

Priecajos, ka tā arī nepaspēju apmeklēt. Pietika ar emocijām noskatoties video. Vairāk informācijas manī izraisītu tikai lieku naidu.
Bet nākamgad, ja tik tiešam atvērs atkal, gan varētu mēģināt. Būšu vismaz morāli gatavāks.


http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/25.10.2014-aculiecinieks.-stura-majas-gidu-stasti.id37626/

https://www.youtube.com/watch?v=sKn_19TJTVQ

10/25/14 11:15 pm - Shutter

Iestājjoties tumsai sanāca noskatīties 2004. gada versiju. oriģinālo, japāņu (laikam). Tagad skatos 2008. gada amīšu rīmeiku. Pirmie kadri jau atgādināja kkādu lētu porņu (jā, esmu redzējis tādus). Bet lai iet fōniņā. Tikmēr palasišos Gentoo instalēšanas manuāli. Šis vēl jo vairāk piemērots fōnam, jo skan angliski. Iepriekšējam bija jālasa subtitri.

10/25/14 10:34 pm

Man liekas, ka šitais installfests mazliet jāiepauzē. Lēnā garā pienācis vakariņu laiks. Jāuztaisa kafija, maizītes vai cepumi, jānoskatās kāda filma un tad jau redzēs. Vannā arī varbūt ieies, ja nenāks miegs. Vai arī turpinās sekot instrukcijām iekš http://www.gentoo.org/doc/en/handbook/handbook-amd64.xml

Kāpēc Gentoo? Salasījos internetos utml., ka šī distra ir vislabāk piekonfigurējama pie konkrētiem dzelžiem, kas ļauj maksimāli izmantot resursus un, attiecigi, ātrdarbība. Ja sanāks uzinstalēt un čakars neliksies pārāk liels, varētu pat pamest Slackware. Redzēs.

10/25/14 02:20 pm

Nu atkal! Homīši! labi vismaz, ka frīkšovā. Kur piedienas būt. Mums visiem.

10/25/14 11:05 am

10/25/14 10:59 am

Seriālu sezonas atklāšana ar šo te:
https://eztv.it/shows/562/american-horror-story/

10/25/14 12:28 am

Kāpēc gan pusvienos naktī nepaklausīties Pūtvējiņu OST? Nu tā klusītēm.. ;D

10/25/14 12:01 am

Kaut kad manā inventārijā bus ari piecstaru zvaigznītes skrūvjgriežu komplekts. Bet tagad - mainīs visas pārējās detaļas, ja reiz māteni nevar izskrūvēt. Bet korpusiņš ta smuks. Bet lai jau. Maniem nodomiem vajag funkcionalitāti, nevis izskatu. Izskatīsies iekšējā pasaule.

10/24/14 10:44 pm

Zivīm patīk ūdens, vai ne. Tāpēc ar baudu izdzēru glāzi vēsa krāna ūdens. Vēsu glāzi krāna ūdens. Vēsa krāna vēsu glāzi vēsa ūdens. Uz tām trejām šprotmaizēm. Jo pasaulē maz kas ir gardāks par šprotēm uz baltmaizes šķēles, un pa virsu majonēze. It īpaši nu jau krietnu laiku kā iecienītā Brokastu Majonēze. Tā dzeltenīgā, zaļajās paciņās.

Bet kasē laikam -50EUR. Tā ir, ka nāk pretī klientam un atgriež visādas preces pieņem pretī. Ar savu patērētāju tiesību likumu varat iet ieskrieties. Tas nav visu varens. Jauc tikai galvu.

10/24/14 12:25 pm - sajūtas

Kuras liek darīt lietas, kas pašam patīk labāk un liek justies labāk. Un citiem patīk sliktāk un gan jau, ka arī justies liek sliktāk. Bet man zūd vēlme darīt labu, ja ir sajūta, ka tikšu vnk izmantots.
Tas tā, par datoru. Pagaidām pēdējais komentārs sāk atgādināt atbrīvojies-no-lietām fb komūnu.
Bet lai jau. Tā kā mo visām tām kastēm gribu tikt vaļā ātrāk, bet ne caur miskastes konteineru, tad uzvarēs pozitīva komunikācija.

10/24/14 08:39 am

Šķiet, ka atkal sanāca ziepes. Laikam iedevu kurjeram nepareizo telefoan nr. Tā ir, ka slinko un pasūta pa telefonu. Un tā visa dēļ pēdējo stundu pirms modinātāja nevarēju aizmigt.

10/22/14 10:16 pm - life of pi

Visa tā morāle ir ok, jā. Bet tie dabas skati nevienā dokumentālajā filmā nav rādīti!

10/21/14 11:27 pm

Pie mums pa nakti palika čalis, kurš no Čehijas/polijas robežas ar velo atminās līdz Latvijai. Ar draugiem palika. Jauki bija pasocioalizēties.

Bet šodiena pēc tam bija nogurdinošaka no nekā nedarīšanas darbā.
Pat spēlītes nepavilka. Nu ok, Fallout Online atradu, tas fōniņā pavilka. Bet - pamēģināju World of Warcraft. Started edition. Teikšu kā ir - totāli bōrings. Tas pats kas Sims, tikai kkadā fantazī pasaulē. Nu ja nekā cita un jedzigāka nebutu ko spēlēt vai darīt vispār, tad būtu ok. Bet - Tā Pasaule nav priekš manis. Izskatās, ka tas pats Fallout Online būs vienīgā online spēle, ko spēlēšu. Ok, pa retam varētu but arī Day Z. Paskatījos ari to krievu un bezmaksas wowu - Allods Online. Man labāk patik klasiskā, offline versija. Un vairāk dēļ sentimentālās grafikas. Ja rīt bus tikpat aizraujoša darba diena un neaizmiršišu piezvanīt par stikliem, tad pamēģināšu Starcraft II. Tas kkā vairāk uzrunā. Diablo jau pamēgināts. Bija ok, bet pārāk novienkāršots. Visu ar karoti saliek mutē. Viss, kas jādara - jāuzklikškina un monstra.

Bet šovakar - bija Filma. Kin-Dza-Dza. Uz Lielā Ekrāna, Svinīgā Atmosfērā.
Un mājās pieslēgta apkure, jei!

10/20/14 10:02 pm

Izskatās, ka man ir rakstāmmašina uz atdošanu. Gigs DDR1 RAM, gandrīz divi gigi AMD Sempron procis, tūlīt iespraudīšu 256MB AGP videokarti. Un uzlikšu krakotu XP. IDE HDD ar 160 laikam gigiem.
Vienam cilvēkam piedāvāju, bet hz cik bieži viņš feisbukā.
Anyone?
Powered by Sviesta Ciba