updates

About Recent Entries

Feb. 25th, 2018 @ 03:16 am
Diltā visas tās krakotās un torentētās un mnodotās utml visādi sadrstās spēlītes.Sevišķi jau mūžīgajā alfā stalker lost alpha. Kurš pie spēles sākuma jau nokrašo. Nav vairs tie laiki (man vismaz), kad ir iekšās un stilīgi vandīties pa forumiem un meklēt risinājumus. Tā vietā vienkārši stīmā viss saoptimizēts un viss notiek. Sapačots maksimāli. Hellgate London arī izmeta krašu. Bet nu pēc tam restartēju un it kā aizgāja. Vienīgi paliek mazliet vienmuļa. Bet iespītējos un, ja turpmāk vairs nekrašos, tad pacentīšos iziet.

Iziet var arī ārā mīnus sešpadsmit grādos. Labi, ka pietika prāta uzmest mugurā mēteli. Čībās bez zeķēm un šortos riktīgi knieba visur sals. Kāds prieks, ka vairs nesmēķēju. Šitajā aukstumā būtu jāiet ārā vai arī jāsmirdina istaba. vēh
Pie tam labi, ka paķēru atslēgu kabatā. Ja durvis aizcirstos un neviena apkārt nebūtu mājās, es līdz civilizācijai arī neizvilktu, mantāliekas.

Feb. 24th, 2018 @ 05:00 pm
Tajā akcentā, krieviskajā. Kad tu īpaši izcel uzsvarus uz pirmo zilbi, saīsini garumzīmes, uo vietā saki o. Tajā akcentā tu ļoti labi noraksturo, pasakot Noliktavas Nr. 3 nosaukumu - treša nōliktava.
Current Music: MARILYN MANSON/RAMMSTEIN - SONNE (INSTRUMENTAL)

Feb. 24th, 2018 @ 09:17 am
Cik dīvaini tieši tagad pleilistē klausīties Kunigundas dziesmas. Dīvaini, jo pa ilgiem laikiem plānojas tusiņš Viļņā. Nu ne tusiņš, bet kulturāls apmeklējiens. Atgūšos no puspudeles vakardienas sešpadsnieka, pasākšu meklēt naktsmājas. Filaretai Hosteli nokavēju, viss jau aizsists.
Bet tikmēr jūs varat iejusties Jehovas Liecinieka ādā šeit: https://m3g1dd0.itch.io/jwsim2018 Spēlīte ir jāpalaiž fulskrīnā un jāsaida bultiņpogas.
Bet es tagad mazliet Hellgate London.
Current Music: Rosewater - Antiaspirant

Feb. 23rd, 2018 @ 02:17 pm
Tik smieklīgi tie smalkie, lepnie kungi, kuri nervozē, lai viņu noparkotajām automašīnām neuzliek soda kvītis par neapmaksātu stāvvietu.

Feb. 23rd, 2018 @ 12:23 pm
Vakar dēļ tā, ka pa ielu ejot telefonas pārslēdzas no mobilā uz wifi internetu, nesanāca iepukstēt lieliski noformulējušos domu. Cerams, ka telefonam ir opcija ieregulēt, la islēdzas klāt tikai pie konkrētiem vaifajiem, ja redz tuvumā. Varētu vairāk no tā baterija tērēties, bet nu man tāpat viš tāds ekonomisks, būs ok.
Bet tā doma - tas teiciens, ka cilvēks pierod pie visa. Jā, tā jau ir. bet, tik pat ļoti, cik pie visa pierod, tik par ļoti viss arī noriebjas. Nu cik var? katram tomēr ir savs vadzītis.

Feb. 23rd, 2018 @ 08:58 am
Jobnutais tramps piepišās datorspēlēm. Ķip baigais vailencs. Par ko es bažījos - ka viss Steam librarijs, kas vēl nav nokačāts, var nebūt pieejams. nezinu detaļas, vnk tas, kas pirais iešāvās prātā šajā sakarā. Un man nav tik liela cietņa, lai visu sakačātu offline spēlēšanai.
Tad lai aizliedz arī kinematogrāfu. Visas savas patētiskās patosainās amīšu varoņfilmas. Visu kultu. Jobnutais idiots, sava reitinga kačātājs.
Current Music: Sarah McLachlan - Gloomy Sunday

Feb. 22nd, 2018 @ 09:38 pm
https://www.youtube.com/watch?v=GRxzkiPc7t8
intrō lika nojaust, ka būs smuki. nosacīti, bet nu tā - seksīgi. nu un nu ir jua arī mazleit tā kā.

Feb. 22nd, 2018 @ 10:31 am
šorīt samazināju ikrīta kafijas devu. vakarā lasīšu grāmatu, ja klaviatūra nebūs pietiekami izžuvusi.

Feb. 21st, 2018 @ 06:36 pm
pērn mazinājusies korupcija valsts iestādēs - tā saka video. mana folija cepurīte čukst man ausī, ka bulšits tas viss. tā tikai saka, lai tawta domātu, ka valstī viss ir kārtībā ;D

Feb. 21st, 2018 @ 06:11 pm
Hāgenskalna Komūna
3 mins ·

Rādās,ka kungiem ne vienmēr viss sanāk. Varbūt tomēr pasauli izglābs sievietes? Šovakar pie mums visām lezbietēm 35% atlaide Musta alum


ok, zis iz āvkvārd

Feb. 21st, 2018 @ 11:19 am
šonakt sapņoju par spēlīti. ja preizi sapratu, tad tajā sapnī es to spēli izgudroju. tur ir daudz kubiciņi 2d vai 3d attēlā un mijiedarbojas un mainās un ir arī galvenais varonis, kas lavierē starp kubikiem. nezinu, vai mūk vai kas. no rīta uz papīra uzšņāpu minimal konceptu. moš izdosies kaut ko uzķimerēt.

Feb. 21st, 2018 @ 08:52 am
gribējās uzvilkt siltākas ūzas, jo ārā mīnus padsmit. kamēr notīrīšu no kaķa spalvām, darbu jau divreiz būšu nokavējis.

Feb. 21st, 2018 @ 08:32 am
labākais ko paklausīties šitik skaistā rītā. bet tas tā, fōniņā. pateisībā atļaušos pafascinēties(?) kārtējo reizi par sevi, saviem uzskatiem. šoreiz, piemēram, par to, kā top filmas. pimēram šis kurss https://www.futurelearn.com/courses/explore-filmmaking/. kāpēc pafascinēties? jo nekad tā konkrēti nav interesējis nekāds behind the scenes. jo gribējās baudīt maxlu, nezinot, kā tā tapusi. un kas to veidojis. khek.
it kā nepietiktu ar litaku, kurš arī tā īsti vēl nav beidzies. tāpēc cenšos laicīgi nākt mājās no darba (kurā arī visādi jaunumi sakarā ar nodokļu politikām) un kaut ko padarīt mājās. kaut ko vairāk par sēdēšanu feisī, piemēram.
Current Music: Billie Holiday - Gloomy Sunday

Feb. 21st, 2018 @ 12:22 am
Es tak tās 10 skatkartes pastkartes tā arī nevienam neesmu aizsūtījis.

Feb. 20th, 2018 @ 02:36 pm
Visvairāk man KEFā patika skaņu celiņš. Tā mūzika tik skaļi nemaz nav nekur tā klausīta.

Feb. 19th, 2018 @ 10:51 am
sausa, izžuvusi, izkaltusi pirmdiena.

Feb. 18th, 2018 @ 10:33 pm
siermaizes ir kaut kas kolosāls. ar visu kaķi, kas lodā pa plaukiem, mēģinot nenopisties no tizluma.

Feb. 18th, 2018 @ 10:08 pm
dzert ir veselīgāk

tāds konstatējiens apskatot slēpotāja lauztā kakla fb bilidi
Current Music: 07 Marchwitza

Feb. 18th, 2018 @ 09:18 pm
ejiet dirst ar savu š‡urmu. es klausos Siksnu.
https://www.youtube.com/watch?v=rH6KkF-JCgo

Feb. 17th, 2018 @ 11:52 am
nope. aizmirstam par vičeru. netaisos es pusi mūža meklēt kā salabot inventāra gļukus. ir arī daudzas citas spēles ko spēlēt.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba