updates

logfile

3/5/15 08:58 am

3D

3/4/15 10:46 am

Besī ārā, kad ekselis mēģina izlikties par gudrāku nekā vajag.

3/4/15 10:09 am

Šodien darbā MetallicA

3/3/15 12:04 am - mpfr

Kaut kā jau beigās nonācu pie secinājuma, ka jāsameklē tas nelaimīgis mpfr, pēc kura brēc pkgtool update. Respektīvi - atkal rotaļājos ar linux, tika išoreiz iekš to VirtualBox. Vēl ir VMWare player un VirtualPC. Bet pagaidām to pirmo paspīdzināšu. Teorētiski - visvairāk iespēju.
Sākšu beidzot mācīties serverīti utml. lietas.

3/2/15 12:18 pm

Nubettiešām! Kā lai pastrādā, ja šitā urbj?!

3/2/15 11:29 am - fullframe

No populārāko brendu populārākajiem modeļiem Nikon D810 par labu runā USB3 pieslēguma ātrums un baterijas darbības ilgums.

3/1/15 02:38 pm - ņikans

3/1/15 12:30 am

Rīts skaidrāks par vakaru.

2/28/15 08:31 pm

Man jau patīk, kā Delfi.lv pie saviem rakstiem utml. publikācijām pieraksta, ka stingri aizliegts viņu radījumus publicēt citos portālos utml., bet paši tikmēr mierīgi spiež no Letas bez dajebkādām atsaucēm.

2/26/15 03:44 pm

Grupa Monro izklausās pēc metālšlāgera.

2/24/15 06:54 pm - nikkor

Varbūt otmēr pamēģināt tos lētos ebay piedāvājumus objektīvu pasaulē? Kad sašķiro pēc lētākā, tad pēc adapteriem un zivsacu adapteriem seko visādi dīvaini 24-70. Es iešķiroju ar autofokusu. Jāpapēta saderība. Piemēram šis brīnums: http://www.ebay.com/itm/Nikon-24-70mm-f3-5-5-6-IX-Nikkor-for-Pronea-lens-used-/380870740221
Tā jau vairāk tiecos uz gaišākiem stikliem. Bet kas vainas varētu būt šim, ja kkad noīrē kādu fotostudiju? Tāpat diafragma jāgriež ciet uz ~8-11. n par oriģinālajiem tādiem brīnumiem daži izsakās, ka esot pat ļoti asi.
Tags:

2/22/15 12:43 pm - kim?

Yevgeny Yufit tiešām nebūs mans iecienītākais kinojomas mākslinieks. Viņa izteiksmes līdzekļus lai mēģina saprast hipsteri un gō†i. Dzīve par īsu lai izpētītu visas takas. Es pastaigāšu pa tām, kas mani vairāk interesē. Lai arī tās nav tās pareizākās.

2/12/15 09:13 am - portable

Esmu saņēmies tikt vaļā no liekām lielām kastēm un to arī veiksmīgi realizēju. Bet kaut ko portatīvu tomēr gribās. attiecīgi - laptops. Tāds, kurš pavelk Kali linux (ex BackTrack). Uz tā tad attiecīgi arī kko no ofisa uzmest lai var kkādus blaksu biznesus pārvaldīt, ekseļus bīdīt. Viens tāds sapņu kompīts stāv vienā plauktā par 140 eur.
Bet, ja reiz uz apmēru minimizēšanu un rotaļāšanos ar dzelžiem, tad jau sen man prātā ir avenīte. respektīvi Raspberri Pi mikrokompis. Iemetu aci kādas OS tiek piedāvātas, un viena no tām ir šī: Pidora ;-]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

2/10/15 06:30 pm

Senāk arī es biju tāds pat pašpārliecināts idiots, kurš diennakts tumšajā laikā lidinājās ar divriteni pa trotuāriem apm. 20-25 km/h un bez jebkāda lukturīša priekšā/pakaļā. Uzrausies viņi, uzrausies uz neadekvātiem principiālistiem un norausies pāri ragiem vai zem automašīnas riteņiem blakus trotuāram esošajā brauktuves daļā. Jo "es pēkšņi pārdomāju savu iešanas virzienu un man obligāti vajadzēja pēkšņi virzīties pavisam citā, neplānotā un neparedzamā virzienā. Atvainojos par sadursmi, bet tas nebiju es, kas neizvēlējās piemērotu pārvietošanās ātrumu pa gājējiem pilnu trotuāru. Ā, tu jau beigts, pārsiti galvu. Nabadziņš. Nu.. nekas. Nākamreiz esi prātīgāks."

2/8/15 11:10 am - Tesa – Ghost (2015)

1/29/15 10:00 am - steam

Regulāri izbraucot?(droši vien jau, ka personificētam) feautured geimu sarakstam, bez survivalzombij spēlēm topā ir arī Minecraft atrauga. Acīmredzot redzot ir mērķauditorija, kas pavelkas uz tādām spēlēm, kam nav Ne grafikas, Ne sižeta.

1/24/15 08:22 pm - zombiji un es

Kādu laiku atpakaļ Steam'ā nopirku Arma2 un tās pielikumu Operation Arrowhead (vai kā tur) un tāpēc, ka bija ļoti lēti un, galvenokārt tāpēc, ka gribēju spēlēt Day-Z. Bezmaksas pielikums šai spēlei ar zombijiem. Survival. Arma2 Arī laikam survival, bet parasta militāra figņa mani pārāk neinteresē. Tieši tāpat kā nefanoju par Medal of Honor, Call of Duty utml. Darbā spēlēju Metro2033. Kad ir laiks.
Respektīvi tikai nesen sanāca atrast laiku palaist Day-Z uz savas defaultās kastes. Un tagad ir jautājums - cik ilgi interesēs. visticamāk, ka vnk mētāsies sistēmā lai reizi pa reizei palaistu. Jo serveris, kurā spēlēju, visu laiku ir online un tiek normāli uzturēts.
Savukārt ar 7days2Die, lai arī tikpat interesanta, bet kaut kā neaizrāvos. Varbūt.. nu nezinu. varbūt tāpēc, ka tur ir pārāk daudz sadzīves. Lai attīstītos, bezmazvai jāsastāda karetupeļu lauki. Bet līdz tam ir jāizgudrojāuztaisa lāpsta. Un arī jāmāk. Un tas jau atgādina Sims. Tikai ar zombijiem. Man tomēr vairāk gribas action, ja reiz nav īsti sižeta.
Un vispār - izskatās, ka spēļu industrija sāk pavilkties uz zombie-survival žanru. Diez kurš bija pirmais?

1/19/15 02:36 pm - štamps

Kur labi un lēti tikt pie zīmoga? Firmai.

1/18/15 11:59 pm - Wasteland

Jā, tā pati vecā (varbūt arī labā) spēlīte no laikiem, kad defaultā OS dija DOS. Beidzot, pēc nezincik gadiem kopš Fallout atklāšanas un izspēlēšan(ā)s, esmu pieķēries Pirmavotam. Jebšu tas būtu Fountaine Of Dreams? Jebkurā gadījumā - pieķēros.
Sāku ar DosBox un Interplay's 10th Anniversary. Tur arī Bard's Tale pirmā daļa. Bet tas tā. Galvenā aizķeršanās sākās ar pašu Dosbox. Kkāda neoficiālā Wasteland versija aizgāja ok. Bet vienā brīdī uzkārās. Ok, Interpleja evrsiju uzliku. Uzinstalēju tip geimu, bet pēc kāda laika atkal uzkarās sys. Ok, vēl ir palicis Win95, pa vienam iekš virtualbox un WMVare player. Negribu tērēt laiku apgūt līdz mielēm vecas sistēmas, tur kāpēc Dosbox ķerās un kā iekš Win95 piešķilt network drive. Pamēģināšu uzcept *.iso failu, nolābelēšu OLDAGAMES un pamēģināšu palaist uz Win95. Ja arī tad kkas neies, tad nu sorry. Kgan tikko atcerējos par vienu saitu, kur vecās DOS spēles, tsk. arī Wasteland, var iekš pārlūka spēlēt. Vienīgi bez seiviem. Bet pamēģinās vispirms Win emulācijā.
Katrā ziņā ir jau paņemta Wasteland2. To kkad pagaršos. Bet rindā ir visi stalkeri, trešais fallouts un taktiks arī nav līdz galam iziets. Kā arī abi Borderlands. Tagad ir cerība, ka arī otrais aizies uz urrā, jo nesen palielinājo kopējo RAM uz 8GB. 4 jau mūsdienās tāds iztikas minimums..

1/12/15 08:23 pm

vvv - vientuļš vakars virtuvē
Powered by Sviesta Ciba