profile
santogrāfs
User: [info]santech
Name: santogrāfs
links
calendar
Back Augusts 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
updates
logfile
Add to Memories
Tell A Friend
Ko es skatos un mācos gadījumam, ja pats kādreiz veidošu video apskatu par kaut ko izveidotu vai iegādātu vai tml. Pirmkārt jau fōns - nekādas virtuves ar gplīti fōnā, nekādas dzīvojāmās/guļamistabas ar koka galdiem, krēsliem un paklājiem (pie sienām).Maksimāli neitrālu. Putukartōns izskatās pēc opcijas. Balts. Forši arī izgaismot. Un tad vēl teksti. Tā tāda bedrīšu lāpīšanas metōde - nevis ierunāt pa jaunu, bet uzlikt subtitrus vietā, kur esi nokļūdījies ar kādu vārdu. Kaut kā besī man tas neliekas kūl. Es saprotu, ka tas ir darbs vēlreiz visu ierakstīt. Bet tāpēc labāk sagatavot tekstu uz lapas kā špikeri, tad vismaz mātesplati ar videokarti nesajauxi. Vai arī, ja nefilmē sevi, tad vispār skaņu celiņam nav jābūt megasinhronizētam ar attēlu. Izgriez, izlabo un ai d'ā!
Bāc, man vēl tik daudz jāmontē - kāmju porns, māsas kāzas, objektīva bajonetes pārskrūvēšanu pamēģināju. Tur gan nebūs nekāda pro fōna, par ko pats cepjos. Bet vismaz tā nebūs kaut kāda sadzīve. Fōnā ar lietām nokrauts darba galds, kas ir ļoti pa pa tēmu.
Vot tā lūk. Man kaut kādā ziņā ir ļoti daudz ko darīt arī ārpus darba, un kas pat nav geimošana. Vai vnk grāmatu lasīšana, tam vispār nav laika.
Add to Memories
Tell A Friend
Apskaujās, atvadās, viņš aiziet, viņa māj ar roku citam. Cits viņš pienāk, sasveicinās, apskaujās, abi ieiet kāpņutelpā. Nākamais viņš noskatās pakaļ iepriekšējam viņam.

Mūzika: DARK / GOA / PSYCHEDELIC PROGRESSIVE TRANCE MIX 2014 (Mixed

Add to Memories
Tell A Friend
Katrā ziņā vakar tā bija motivācija ātrāk pieķerties mēģināt atbrikot veco telefonu. Ja izdosies, tad arī atvērt un nomainīt vibratōru un austiņu ligzdu. Heat Gun tikai jasagādā.

Mūzika: Moonraccoon - The Resurgence

Add to Memories
Tell A Friend
Man liekas, ka es šovakar atinstalēšu League of Legends. Tāpat nespēlēju. Single player ftw.
Add to Memories
Tell A Friend
Lētāk sanāks tomēr apgreidot kompi uz vecās mātenes pamata. Tas nekas, ka ddr3, toties var veselus 32 gigus iebāzt. Kas sastāvētu no 2x16 diviem tādiem komplektiņiem, kas būtu 150-200 eur cenā. Tad vēl procis līdz 150 laikam, kaut kāds astoņkodolu amd. Kas zin, moš pavērs vēl kādu potenciālu vecajai gtx760. Nu un ssd disks, kas mazliet virs simta maksās. Kopā iesākumam 400-600 eur. Ja gribētu mūsdienīgāku sistēmu, tad par to naudu es labi, ja videokarti varētu paņemt. Tad vēl miljoni klāt par māteni, ddr4 plāksnēm, megaproci, gan jau ar monitoru arī par īsu būtu. Respektīvi - pacentīšos tomēr izspiest pēdējo sulu no sava pašreizējā tostera. Jo prasības uz tiem pašiem geimiem man nav nekādas lielās. No jaunākajām mani interesētu tikai dažas vai pat mazāk. Bet, kā jau es visu laiku žēlojos - man pat vecās nav laika izspēlēt. Un vecajām mana kaste ir ļoti ok.
Un vispār - mazāk kā pēc 2 nedēļām jānodod mājasdarbs, kuru uzdeva pirms 2 mēnešiem.
Add to Memories
Tell A Friend
Kaut kur nav salikti pareizi sinhronizācijas ķekši. Planšetē izdzēsu epastu, webā nekas nav izdzēsts.
Add to Memories
Tell A Friend
Alkoholi nav lietoti, bet sajūta paģiraina. Vai nu no vēlās gaļas maltītes, vai nu no tiem pāris meganikotīnainajiem dūmiem no ēCigaretes. Jo komunalkas tusiņš baigi neievilkās, pēc tam aizmigu atkal. Dzirdēju Zupci.
Un šorīt divas lažas jau. Veikalā. Aizmirsu kafiju, un Pepsis, izrādās, bez cukura. Bet tā varbūt pat labāk.
Add to Memories
Tell A Friend
Precīzi nedēļa un jaunajā telefõnā plaisa. Labi vēl, ka aizmugures pusē. Apakšā. Psc. Tas nozīmē, ka iekšā kaut kas jau noteikti ir atsists. Nepaspēju gumijas čeholu sagādāt. Budžeta variants, jopt. 200 € un 700 € tomēr ir atšķirība. Xperia z1 šādi tizlojoties ne skrambiņas.