updates

logfile

11/23/15 09:28 pm

Notika bēdiņa. Es jau pasūdzējos, bet tomēr. Ir bēdīgi mazliet vēl un arvien.
Es dzīvē tik ļoti maz lietoju mikroviļņu krāsni. No ledusskapja izņemtais buljona pīrādziņš bija jau gandrīz apēsts, kad es atcerējos, ka varēju to uzsildīt.

11/23/15 11:21 am

Nu kurš dzer svētdienā?

11/17/15 01:01 am

Virtuvē ielikta dubultā izlietne. Jēga ta kāda, ja krāns tāpat ir tikai viens. Tāpat stāvi rindā ar netīru bļodu.
To es secināju, kad atgriezāmies no kkc. Man tagad tā sāk likties, ka šis bija pirmais live comedy stand up, kurā man gadījies pabūt. Un ne tas sliktākais. Improvizācijas teātris tomēr ir kas cits. Drīz būs viens btw. Ir doma sakasīties un aiziet. Apvāršņus jaunus atklāt.

11/7/15 05:39 am - Fallout 3

8h nokapāju. Līdz apnika. Turpinās vēlāk. Tikt ārā no Enclave bāzes.
Tgd beidzot gulēt.

11/3/15 09:18 pm

Ā bet sen nebiju bijis @Ļē. Šodien gadījās uz pāris aliem ieskriet pēc darba.

11/3/15 09:17 pm - ēst

Esmu tik izlepis, ka izvārītos makaronus nokāšu ar du(r?)šlāgu. Nevis ar dvieli pueturot vāku uz katla.
Ā un tā tīri informācijai - makaroni ir tas, ko jūs šodien saucat par pastu. Pasta - tas ir kaut kas vismaz ziežams. Nevis italizēti makaroni.

11/2/15 12:31 am

Fotosesija beigusies, jāiet gulēt. (šņabis gan vēl nē)

10/31/15 01:46 am

Kerzi nav labi dejošanai. Ar to nodilušo papēdi mežģās kāja. Bet neko citu bez ska ritmiem es nemāku. Jo lielāks pālis, jo lielāks ska. Tūlīt beigs sāpēt iešu atpakaļ dancāt.

10/30/15 08:04 pm - F3

Biju domājis vīkendā atkal iesēņoties virtuālajā pasaulē, bet izskatās, ka vismaz sestdien laiku pavadīšu lietderīgāk. Un šobrīd izskatās, ka arī piektienas vakars nebūs zemē metams. Jo ir tāda forša tradīzija meitenēm - pirms koncerta iebalzamēties. Tad nu es, neko ļaunu nedomādams, paņēmu 0,7 upeņu balzāma, jo bija akcija. Sapiķoju 10 ar kapeikām. Atlikumu paņemsim līdzi. Šoreiz meitenes ir tikai viena, un tā pati - manējā, bet es nesūdzos. Es vispār šodien nesūdzos. Varbūt pāris reizes tikai nolamājos, bet tas pats tika iveikalā uz kasieri (goda vārds - pelnīti).
Tātad..

10/30/15 07:28 pm - virtuvē

Gastronomiskais experiments - malya vista ar aso papriku un koriandru. Pēcāk piemaisīšu pue makaroniem. Vārītiem, protams.

Bet vispār - šodien kaut kāds pozitīvisms staro. No manis. Brīžis, kad nestaro, mēģinu izspiest.

10/27/15 11:07 pm - alcomondo

Tā kā neatradām endomondo workoutu dzeršanā, tad atradu apkikāciju AlcoDroid. Šobrīd tā rāda, ka pēc sešiem rītā es būšot skaidrā. Kontā man ir viens Piebalgas Lux un pus pudelīte upeņu balzama.

10/21/15 11:32 pm

Ja pērno vīkendu nonīku pie kastes, tad šajā ir plāns ar intelektuālām izklaidēm interešu sfērā. Respektīvi - foto expo. Pie tam ir cerība paspēt uz pātis lejcijām, pie tam maksas. Nu vismaz vienu dienu. Sestdien ir par gaismu, un svētdien par portretiem. Plus vēl defaultās expozīcijas. Un blakus hallē aitišņiku kaut kas. Arī geiminga ražošanas.

Bet ja par pērno, tad pirmdien pēc kulturālā pasākuma mazliet sametāmues, aiz ko otrdien uz fotosesiju vakarā bijām viegli paģiraini, vismaz es vēl noteikti. Tāpēc šodien ar prieku dzīvoju.
Vakarā izmēģināju aksesuārus. Rotaļu Biedra draudziņam sagādāju ND viltru pārīti. Redzēs, vai piepildīs cerības īstenajiem mērķiem. Ā, par kuriem runājot - kur Rīgā vai pierīgā ir kāds ūdenskritums? Tikko atcerējos Bastejkalna urgas, bet varbūt zinat ieteikt ko lielāku. Vajag tekošu ūdeni. Strūklakas ir pēdējais variants, un izlietnes krāns vēl pēdējāks.

10/20/15 12:03 am - piebalgas lux

Nopirkām piecus alus ar domu, ka nav jau viss jāizdzer. Mhm.

10/18/15 12:26 am - Faklout 3

Šī nedēļas nogale paiet virtuālajā nerealitātē. Piektdien vakarā kā piesēdos, tā līdz četriem rītā. Draudziņu gaidīju mājās no bpp depiņā. Kāpēc negāju līdzi? Pēc alco atsākšanas uz aliem palieku vēl izvēlīgāks, un bpo varu arī mājās paklausīties, nav obligāti jāspraucas uz skatuves priekšu mazo meitenīšu bariņā. Un draudziņam tāpat bija kompānija. Lūk.
Un sestdien mūs agri no rīta, ap desmitiem, pamodināja telefona zvans, pēc kā es drīz vien atkal iesēdos atomkara izpostītajā Amērikā. Un tā līdz vakaram.
Un rīt pa dienu draudziņš dodas satikt aizjūras migrantus. Un vakarā laikam arī uz brīvdabas muzeja folkpasākumu, kas mani ne pārāk uzrunā.
Tā ka - es tikai pa māju. Šausmīgs slinkums darīt sadzīvi. To varbūt rīt, jo atkal ir ūdens, varēs beidzot traukus un sevi.

10/15/15 09:10 am - šņuk

10/15/15 01:03 am - literatūra. šobrīd.

Šobrīd nevienam netraucētu, ja es naktslampas gaismā lasītu Kastaņedu, bet šobrīd interesantāks šķiet V. Igo ar Nožēlojamajiem, kas ir telefonā digitālā drukā.

10/11/15 10:46 pm

Kamēr dators slēdzas ārā, tikmēr istabā pietiekami ilgu laiku ir puetiekami gaišs lai ielīstu gultā.
Bet ko tik agri lai dara gultā un nomodā. Telefonā ir Viktora Igo "Nožēlojamie".

10/8/15 08:52 am - četras stundas

Jā, tieši tik daudz ir gulēts. Toties vakar manā redzeslokā nonāca iestādījums, kurā šņabja šots 50gr maksā tikai 69 centus!(!!!) Šampis un alus - 99. Interjērs bāra letei atgādina spēlēto S.T.A.L.K.E.R. Respektīvi - postsovjets pašā Rīgas centrā. Uzkodas - desmaizītes un laikam arī siļķmaizītes. Un marinēts (vai skābēts?) gurķīts 19 centi.
Bet tagad - sāp galva un slikyi un jāsavācas nokļūt līdz darbam.
Jo vakar aizsēdējāmies virtuvē baltos ādas krēslos un dīvānos. Bija interesanti.

10/6/15 04:37 pm

skatos kārtējās projekts 20018 filmas treileri, ( http://www.filmas.lv/movie/3855/ ) par padomju marioneti. un nezinkāpēc aizdomājos par aktieriem. ka viņi ir tikai režisoru marionetes. filmas veidotāju lelles. lai arī tieši viņi ir tie, kas ir redzami uz Lielajiem Ekrāniem, visi nopelni piedienas režisoram. arī pareizo aktieru, kuri prot pareizi notēlot, piemeklēšana katrai lomai.

10/2/15 06:44 pm

Es tiešām nezinu, kā es izturēšu piecas nedēļas. Jo dāvana ir nu tik ļoti... unikāla!
Powered by Sviesta Ciba