updates

logfile

12/20/14 10:46 pm

elementāra tēja
mentāla tēja

12/20/14 04:49 pm - salnas iela

Man pieredze ar minēto vietu ir attiecīga tās vietas sabiedriskā transporta pieturas nosaukumam. Biju tur pirms laika darīšanās, tagad arī nesen no turienes atgriezos. Visvairāk laika tur esmu apvadījis pieturā stāvot un gaidot sabiedrisko transportu. Plus vēl pirmajā vakarā gaidot transportu uz turieni. Respektīvi - atkal esmu nosalis un vēl vairāk pārmāc sajūta, ka Elements līzd ziemīšiem nesataupīsies. Vnk tiks nopirkts vēl viens. Ja rotaļu biedrs gribēs pagaršot.
Bet viss ir sanācis ļoti jauki. Varbūt ka šovakar pabeigšu bakstīties ar bildēm. Jo jāpaspēj vēl ēst uztaisīt pirms eju uz pasākumu.
Jūtos tīri labi iešmigojis no trīs Elementa šotiem. Jo patukša dūša. Bet uzšaut uz piparkūkāmpiparkūku cepumiem izraisīja riktīgu ziemassvētku sajūtu.
Un 2004. gada Aerosmith albums Honkin' On Bobo ir viens no jēdzīgākajiem blūza izpildījumiem, ko esmu dzirdējis. Ļoti patīk un ļoti patika arī kamēr vēl biju skaidrā šodien.
Kāpēc man liekas, ka man šovakar uz pleca (visticamāk, ka kreisā) sēdēs mazs zaļš pūķītis?

12/20/14 12:39 pm - Cibas mas

šis jau bija jūtami. nebiju šitā darījies nekad. diez kas būs, kad to pašu izdarīšu ar savu pirmo cibu? manlieks aizbraux širmīc )

12/19/14 10:32 pm

priecīgus svētkus )

12/18/14 06:32 pm - SKRIET!!

Uz mājām
Caur veikalu
Uz virtuvi
Fiksi parīt
Fiksi dušā
Fiksi noskūties
Sakārtot matus
Paķert fotosomu
Neapmaldīties
jo ir sācies ziemassvētku eglīšu vakars
pašreizējais etaps - lēnā garā piedeg pelmeņi

12/18/14 09:14 am

jau feisī iemetu, bet gribu visus apgaismot ar šo ļoti lietderīgo faktu - šī ir mana mīļākā daļa no katras sērijas: http://youtu.be/i7b7N3leRQU

12/17/14 10:18 pm

Elements lai turpina slēpties tumbačkā. Es šodien paņēmu vienu alu. Auksts alus - ideāls variants, ja ir krekšķis, sāp galva un mazliet nelabums. Plus ibumetīns. Bet tagad ir labāk. Manāmi labāk palika kopš rotaļu biedra ierašanās. Atnesa čupiem našķu. Bulkas, pēperkokus, citrusus un Sūkājamo Gailīti. Ā un vēl cūku.

Pēc darba pašsajūtas dēļ bija pilnīgi vienalga ko darīt. Varbūt vajadzēja vnk ielīst pagulēt. Bet ar čomu palidinājāmies ar Warthunder lidmašīnītēm. Bet lietot austiņas man nepatīk. Un arī skypecall karāties gaisā man nepatīk. Tad nevar tumbās klasuīties mūziku, jo nevar sarunāties, kgan saruna tāda nekāda. Man patīk vairāk txt drukāt tādā gadījumā. Man vienalga, ka citi dzird kā mana lidmašīna ber no lielgabala.

Nopirku bačas zipenei. Vienas tādas pašas, kādas jau ir iekšā. Un pāris komplektus ar lētākām. Vajadzētu izvilkt. It īpaši, ka vajadzēs piešaut pie lokālajiem gaismas apstākļiem. Katrā ziņā esmu atradis pareizos iestatījumus, vajadzētu būt ok. Kas interesanti, ka aparāta eksponometrs nereaģē uz zipeni. Kā studijas gaismas lietojot. Bet tas netraucē. Vnk atceros 400D, kad ja virsū zipene, tad slēdzim konstants 1/200 jebkurā režīmā M-Auto.

12/17/14 10:38 am

Lai noskatītos sveicienu - klikšķiniet ŠEIT! nebūs!

12/17/14 09:09 am - ok, īsumā

Elements jāpataupa līdz ziemassvētkiem lai rotaļu biedrs arī paspēj nogaršot, kgan pēdējās dienas ierodos tik nosalis, ka pirmais ir izvilkt no slēptuves Elementu.
Rotaļu Biedrs nopirka mono pāreju, man izdevās uztaisīt par dubultmono 3,5/6,3. Vienīgi, ka kombis no austiņu izejas nedod ārā skaņu, bet spīkera izeju lietojot var palikt bez ausīm. Jāuzmanās.
Ziemassvētki solās būt jauki pavadīti, bet gadumija - nenormāli romantiski. Gaidu.
Rītvakar pabildēšu pasākumā. Sen nav bildēts pasākumā. Jāatceras nopirkt baterijas zipenei. Kuru vispār derētu vairāk apgūt. Katrā ziņā esmu sapratis, ka manuālie iestatījumi rullē, jo nesajēdzu pēc kāda principa darbojas auto.
Darbā viss ir forši, bet vēl neesmu apspējis apskatīties tos kūlerus. Un ak jā - tak jāpasūta tie sūdiņi no ēbaja!
Šodien jauno frizūru nevaskošu. paskatīsies kā ir. Bet izskatās, ka lietussargs gan bšu jāpaķer. Jauka ziema. Kgan ticu, ka tā nemaz vēl nav tā pa īstam sākusies.

12/17/14 09:08 am - ļa ļa ļā

12/17/14 09:00 am

Tik ļoti tikko pārsteidzos par brokastmaizīšu pēkšņo izbeigšanos, ka aizmirsu ko īsti patiesībā gribēju tagad te ierakstīt. Gan jau, ka kaut ko tik pat ne pārāk jēdzīgu. Tikai tā, no tēmas dīr dairī (dārgā diareja? spellčeks).

12/16/14 09:25 pm - skrillekss un mensons

Rīgā būšot Skrillex.
http://leta.lv/home/important/F4B13DD8-A008-45FA-8203-2DE04119D2D4/
Sapņu fabrikā, kura ar savu skaāns performanci bija zemākajā līmenī ever. Pirms gadiem nezin cik, kad tur uzstājās Project Pitchfork. Pēcāk šamos paklausījos - ir ok grupa. Bet toreiz live - pilnīgā drsā. Nesapratu uz kurieni un kāpēc esmu atvests, kā par kko tādu var fanot.
Attiecīgi skepse par Skrillex. Lai arī patīk kā kapā, bet stāsta, ka performance esot vecais labais dj winamp - atver laptop un viss notiek. Jāpačeko jutubs.

Bet tgd skan Marilyn manson pēdējais sniegums - The Pale Emperor albums. Ir ok, ieturēts stils.

12/16/14 04:31 pm

Tātad - JAU OTRDIENA!!

12/15/14 09:17 am

4 zeķes - katra savādāka. Labi, ka atradās vēl viens plaukts.

12/14/14 04:12 pm

Izgāju Unreal!!

12/13/14 08:33 pm

Piedzēries gatavojos fotosesijai.

12/13/14 03:24 pm - It works!

Hello, world..
Tas triks ar palidēju un divām zipenēm - izskatās pat, ka man anv vajadzīgs lietot iebūvēto zipeni, līdz ar ko var izvairīties no fotografējamā objekta/subjekta izgaismošanas no priekšpuses. Vienīgi tad jāizdomā kā savāddāk trigerēt ;D Vrbt kā šodien skatītajā digitalrev video - garo slēdzi un ar roku palaist gaismu ;-]

12/13/14 02:23 pm

Trešdiena - mazā piektdiena. Ja? Pēc trīs vīna glāzēm un viena alus nākamajā dienā sajūtas bija kā pēc lielās piektdienas. Un darbā, kā pēc Mērfija likuma, ļoti būtu noderējis nepohains stāvoklis. Bet uz vakaru atdzīvojos un paliku pāris stundas ilgāk, jo gribēju sadarīt iekavēto, lai nākamās dienas tas nav uz kakla.
Un vakarā, pa ilgiem laikiem, iekāpu vannā. Forši.
Vakar iekāpām Otrajā Elpā. It kā pēc zābakeim, apskatījāmies uz kleitu, bet rezultātā man tagad ir divas padlaiku zipenes. Ar 220V barošanu, bet viena pat tāda, ka var liktu virsū manam Nikonam un bliezt. Vienīgais, ka jēdzīgas bildes sanāk ar maksimāli aizvērtu diafragmu, un tad vēl slēdža ātrums pareizais jāatrod. Lai pa pus-kadru nav melna pleķe.
Bet man jau ir štuks. Jo man ir palaidējs. Tāds, kurš darbojas gan ar hotshoe, gan ar vadiņu. Un viena zipene palaizās no hotshoe, bet ir arī vadiņš komplektā. Bet vadiņu pieslēgšu no otras zipenes, kas tikai ar vadiņu palaižas. Šodien notestēšu, vai ar to palaidēju varu palaist abaz zipenes vienlaicīgi. Aparātā jau atradu, kā iebūvēto zipeni iekruķīt par palaidēju.
Ā un šonedēļ noskūties sanāca tikai pirmdien no rīta. Khem.. ;D

12/12/14 02:17 pm

Smuki nofeiloju. Paķēru akcijas tomātu sulu, jo loterija, bet čeki nepaņēmu.

12/9/14 11:54 pm

Šovakar tika nokonstatēts, ka Guitar Pro ir baigā manta. Gan metronoms, gan bundziņas un var kost ritmu. Ne es. Es, visticamāk, būšu vnk Tehniskais Direktors, ne mākslinieks-izpildītājs. Tā lūk. Un palikšu kamera skatumeklētāja pusē, ne objektīva.
Powered by Sviesta Ciba