updates

About Recent Entries

Apr. 18th, 2018 @ 10:21 am
Ievadu sūtījuma adresi: Симферополь, Крым, Россия

Apr. 17th, 2018 @ 02:24 pm
Kad apnīk cold-callers, tad sāku palikt riebīgs. Jā, protams, tas viņu darbiņš tāds. Bet nu tad lai arī rēķinās ar darba materiālu. Šodien, piemēram, zvana un kaut ko piedāvā. Es saku, ka neesmu īstais cilvēks, kas pieņems lēmumus pieņemt piedāvājumu vai nē. Lai sūta piedāvājumu uz e-pastu, kur arī priekšniecība to izlasīs un izvērtēs un attiecīgi rīkosies. Prasa kāds ir e-pasts. Saku, ka to var redzēt turpat, kur mūsu telefona numuru. Neesot tādas informācijas. Jautāju vai vispār zin kur piezvanīja. Attiecīgi mājas lapā ir arī kontaktu sadaļa un tur ir arī epasts. Respektīvi - pirms kādam zvani, pameklē informāciju, kam tu īsti esi piezvanījis.
Current Music: Hollywood Burns "Invaders" [Full Album - 2018]
Tags:

Apr. 17th, 2018 @ 01:35 am
Kāpēc vairs regulāri nelietoju Skype? Jo the instruction at 0x000000006587e89e referenced memory at 0x0000000006fe04a0 ziņojums neļauj izslēgt datoru, kamēr nav nospiests uz OK pogas.

Apr. 16th, 2018 @ 09:37 pm
izlasīju Ingas sarkanos bērnus. nu kāpēc tāda čerņa jāraksta? nu ok, vienu iemeslu zinu. ja tas ir tāpēc, tad nu psc nu..
Current Music: Wumpscut - Zombibikini (Gaë Bolg Remix)

Apr. 16th, 2018 @ 08:46 pm
Iztīrīju kakumāju. Tas ir psc cik viens mazs mīļš kaķitis pāris dažu dienu laikā var piedirst. Nu jā, pareizāk laikam būtu katru dienu tīrīt. Bet nu medīt to vienu pikuci pa to smilšu lērumu katru dienu..
Current Music: Wumpscut - Rudolf Wolzek (Album Mix)

Apr. 15th, 2018 @ 12:58 am
Dell UltraSharp U2412M to be, but not for me

Apr. 14th, 2018 @ 10:14 pm
Izrādās, ka pie mājām ir Bunkurs. Kaut kāda spēle bunkrā.
Bet šodien pieliku 2 plauktus, spoguli un vēlak pielikšu plauktiņu. Rosīga brīvdiena, va ne? Ne pārāk. Pārlādēšu no laptopa uz desktopu WinXP. Tikmēr nevaru izdomāt, kas būs ar izšķirtspējām fullskrīnā. Redzēs.
Current Music: :Wumpscut: - Siamese

sentimentsApr. 14th, 2018 @ 12:54 pm
Гостья из будущего

Apr. 14th, 2018 @ 12:47 pm
Ko es nevaru saprast - vai tai pašai Alice: Madness Returns ir jēga likt OS ar lielāku DirectX kā v.9, kā norādīts iekš sys req. Vai emulēt XP vai Win7.

Apr. 14th, 2018 @ 12:29 pm
dzert minerālūdeni no glāzes ir diezgan ļoti po buržujski. man tas tā šobrīd nezkādēļ šķiet.
toties atkal izveidoju garšā glītus pupiņu salātus. no atlikušajām (jā, izrādās, vēl palika pāri), savārītajām sarkanajām un pārējo sastāvdaļu atliekām - smalki sagriezts sarkanais sīpols, daži marinēti mazguršķīši, Rīgas Servelāde vai kāda tur desa, apcepta un ar gaļas garšvielu. kopējā katrlā vēl timijānis, bazīliX, malti pipari, mayo. Un tas viss pie trīs ceptām grillsiera ripiņām katram.

Apr. 13th, 2018 @ 12:02 am
drsā tās krakotās spēles. alice madness returns uz win10 laikam tā arī neizdosies palait. jāmeklē kur pa lēto legit dabūt, moš tā nekrašos.
Current Music: https://newretrowave.bandcamp.com/album/station-nova

Apr. 12th, 2018 @ 09:42 pm
pēc lieliskā darbiņa, kurā darbadienas beigās priekšnieks piezvanīja un pateica, ka es neko neesmu izdarījis, jo, redz, neesmu ielogojies lapā (tas jau nekas, ka tulkojamo tekstu izkopēju atseviķi, jo dēļ nejaušas piespiedu dīkstāves dēļ multitāska nevēlējos papist padarīto, kad lapa izlogo mani ārā), kura jātulko, es mājupceļā apārstējos ar tekilas garšas kortesu. jo nu jebal - kaut kāds lohs man nebojās garīgo, jo ēst jāgatavo labā noskaņojumā.
žāvētu vistu neatradu. vismaz tādu, ko maciņš paceltu. kaut kāda rīgas servelāde via kas tml paķērās. un vēl viskkas. akcijas gurķīši ir ok.
sāku ar sīpolu. vienu norm. izmēra. plus dažas ķiklokdaivas. visu smalki, uz karstas pannas, mazliet sāls. gandrži apgrauzdēti. pēc tam šampinjonus, 5 gab, arī smalki un ar timijāni, bazīliku, mazliet koriandera un vēl mazlietāk rōzmarīna. un vēl mazliet sojas mērces. sautēju un beigās cepu.
pēc tam cepu to desu. pagaršoju un nopriecājos, ka garšvielu kastē atradu gaļas kopējo garšvielu. palika labāka.
tad vēl viens sarkanais sīpols neceptā veidā. smalki sagriezts. marinētie gurķīši tāpat. kā arī neaizmirst pašu galveno - tās pupiņas. virsū mazleit čilli. šampinjoniem mazliet piparus uzbēru. smalkos.
nu tad tas viss pamazām lielā bļodā samaisās, piemaisās apmēram puspaka mayo un nu .. ir ok. ir interesanti. marinētie gurķīši ar ceptām sēnēm un neceptiem sīpoliņiem.
jācer tik, ka arī Rotaļu Biedrs novērtēs..
Current Music: wumpscut - god

Apr. 12th, 2018 @ 03:48 pm
Jāizdomā sakarīga, bet mazbudžeta pupiņu salātu recepte. Ir savārītas sarkanās pupiņas, jāpiedomā kaut kāda ķipa žāvēta (jo patiesi žāvēts pa lēto nekas nav dabonams. to vārīto gaļu tik sapičkā ar žāvējuma garšas un smaržas ķīmiju un pasniedz kā žāvētu) gaļa, moš siers, ķiploks, kas tur vēl. delfu tasty, respektīvi

Apr. 12th, 2018 @ 01:11 pm
Noteukumu tulkošana ar EULA iesaistīšanos jau ir pietiekami "jautra". Labi, ka paši EULA nav jātulko, jopt. Bēeet - šis viss ir daudz patīkamāk, nekā nodarboties ar pacientiem. Līdz mēneša beigām jānolauž un viss - jāsaņem aldziņas pārpalikumi pēc inventarizācijas un attā un nafuj.
Tags:

Apr. 10th, 2018 @ 05:30 pm
Ja tulko Libreofisa Vraiterī, tad labi palīdz tas, ka iztulkoto tekstu var iezīmēt pelēku, lai nekrīt acīs. Respektīvi - kamēr gaidu saiņojamo preci, tamēr tulkoju lapas jaunās versijas saturu. Ru 2 Lv.
Current Music: MODERNS - Terrestrial

Apr. 9th, 2018 @ 10:58 pm
Lai vegāni nogrāpstās. Nopirkt 5 kg cūkas gabalus un sacept mājās uz klāja ar čupiem alus. Daudz lietderīgāk pavadīts vakars kā iet uz depō pēc grāmatplauktiem.

Apr. 8th, 2018 @ 10:32 pm
Beigu galā arī Rotaļu Biedram pamazām lasīsim desktopu. Jo dēļ laptopa zemu novietotā ekrāna pišas mugura. Jāceļ augstāk. Vai jāslēdz klāt monis. Moni jāmeklē tāpat, jo vajag IPS. Un tad nu grafikai un video, vismaz FullHD apstrādei, salasīt pietiekami jaudīgu kasti varētu sanākt lētāk par laptopu. Lūk. Ir doma par Ryzen.
Current Music: DJ Ten - Trinity (Full Album) 2018

pavasara puķeApr. 8th, 2018 @ 03:05 pm
... tālāk ... )

Apr. 3rd, 2018 @ 11:02 pm
kaut kādā brīnumainā veidā (sekojot instrukcijām) esmu lapša linuxī piešķīlis box sync. no šejienes: https://github.com/noiselabs/box-linux-sync
ceru, ka neesmu parāvis vaļā kādu drošības caumuru.
jānočeko kā un vai tiešām sinhronizējas un beidzot jānoskujas.

Apr. 2nd, 2018 @ 10:07 pm
man ir labāka dzīve kā tev
šito pālī grūti uzraxtīt
jāpis gulēt
bet šodien dauc māxlas iedokumentēc ja ne uzdarīč
pīs
Current Music: :Wumpscut: - Krieg
Top of Page Powered by Sviesta Ciba