You pull the trigger, yet you are still standing...

I'm beating bricks from town to town

4/20/14 10:56 am

Piektdien bija Lauras. Vārda diena tika svinēta praktiski visu dienu. Svētku programmā pārsvarā stopēšana uz Rikavu. Sākās ar minimal techno tramvajā. Pēc tam viens aliņš pie brokastīm uz Doles hesburgera un tad sākām stāvēt. Neviens neņēma, tapēc tankštellē uzprasījāmies paši. Ok, Salaspils derēs. Salaspilī pauzīte un tad mūs fūrē paņēma turks. Ne bū, ne bē nesaprot. Ne angliski, ne krieviski. Brauca uz Tallinu. izprašņāja mūs ar perversīgiem žestiem. Kkur pie pēdejā krusta izlecām ārā.
Mazliet atpūtāmies pie "veikala". Un tad mūs paņēma līdz Tīnūžu aplim (?). Un no tā fūre līdz .. Jēkabpils mahimai.
Tur pauze, atkal alus, ekskursija pa pilsētu un tad virzījāmies uz Rēzeknes pusi.
Aiz dzelzseļa mūs paņēma lidotājs. Vidēji uz 140 km/h, līkumos mazliet lēnāk - uz 120. Un no instagrammetā krusta mūs aizveda līdz galamērkim Rikavā.
Tā kā no iepriekšējā vakara visu dienu biju puspaģirains, tad vietējais alus bija pēdējais piliens. Nemēģināju ar to izārstēt nogalinošas galvassāpes, bet paņēmu ibumetinu un atslēdzos.
Toties nākamā dienā pavisam citas sajūtas. Pastaiga pa dabu ar fotoaparātiem, katram savs - ziepītis un spogulenes - Zenīts un D40 Nikōns.
Tad pēc pagāniska azaida (jo vietējie pirms baznīcas gaļu neēda, bet kas ta mums..) muz izveda atkal uz krustu. Un tad pa mazam gabaliņam.
Ar divām mašīnām līdz Teiču rezervāta purvu skatutornim un pēc tam 3,5h pastaiga ap 6 km. Līdz mūs paķēra gandrži līdz Rīgai. Atlikušos apmēram 60km aizveda gandrīz lidz mājām - līdz Akmens Tiltam.
uztankošanās @Rimi un beidzot mājās.
Dažas bildes jau safeizbūkotas. No manas puses - tagad jāskrien uz darbu, kur iedošu attīstīt un ieskenēt filmiņas.

4/19/14 11:10 pm

ticība )

4/16/14 08:27 am

Ja 3x iet gulēt tad grūti no rīta piecelties "ar pirmajiem gaiļiem."

4/15/14 11:49 am

Atpūtas brīdī no kastes jāiemet acis Valērija Ančevska Autostop! Topošā atvaļinājuma gaidās. Jo paredzēts pavērot poļu un čehu zemes.

4/14/14 11:13 pm - cilvēkfaktors

Patiesībā šodiena jau otrā reize, kad, ja būtu zinājis, ka atcelsies pasākums, būtu aizbraucis pie vecākiem.

4/14/14 09:38 pm

Man vairs nepatīk Annas Warney no Sopor Aeternus balss. Es šodien aizmirsu par santehnikas halturku, bet pati atcēlās. Pietrūkst 220v cauruma/vada lai pieslēgtu otru kompi. Iemetu māteni lai karājas korpusā uz 3 skrūvēm.

4/14/14 01:31 pm

par pudelēm bez etiķetēm

4/14/14 11:01 am - matriks

Vakar, iznākot no teātra, apziņā uzleca uzraksts:"Connection lost!" Pametot ļoti kulturālo kultūrvidi teātrī, izejot uz čakeni, pirmais, ko ieraugi - divi smēķējoši urāli-gruzščiki, un nākamajā krustojumā viņu busiņš mēģina mūs nobraukt. Tagad es ļoti labi zinu kā jutās Neo, kad viņam izrāva no pakauša kabeli ;D

4/13/14 11:29 pm - svētdiena

sbopkg patīkami rezultējusies paku čupas sinstalēšana. Tagad tikai jāsaliek jaunajā panelī visādi indikātōri un grafiki un jāpieliek valodas pārslēgšanas podziņa, jo pie wake-up klaviere nepaliek lv režīmā. Ja tas nelīdzēs - bakstīs skriptus.

Vakardienas zupa ar vistas vakardienas vistu muguriņām lieliski noslēdza šodienas nelielo izēšanos. Nu labi - arī citronūdens lieliski garšoja. Jo arī man pat prasījās kko spirdzējošu pēc uzņemtā sāls daudzuma.
Tā nu mājupceļā no teātra iekāpām tādā iestādījumā kā Kātiņš. Bija jau nojauta, ka alkašņiks. bet nu ka tik konkrēts - gan ne. Ledusskapjos un plauktos blakus izretinātas divlitrīgas tilpenes. Gribējām lielo kolu. Vienīgais 2l dzēriens, kas nesaturēja alkoholu un bija gana gāzets, bija Fanta. Nepavilka. Limonādes arī negribējās. Bet viss pārējais bija alus izstrādājumi.

Uz teātri knapi paspējām lai pieklājīgā laikā ierastos zālē. Tik mazā teātrītī (salīdzinot ar Dailes konveijeru) arī attieksme pavisam citāda. Uz tādu teātri tik tiešām jāiet glītā džemperī, ja nav uzvalka. Un obligāti puķes, jo tu, skanot trešajam zvanam, jau zini, ka izrāde tev patiks. Tāpēc, ja nākamreiz gadīsies uz kādu mazu teātrīti, tad jasagatavojas rupīgāk.

Toties iemesls skriešanai (uz teātri) bija riktīgi labsļoti jauks. Pabijām pirmajā piknikā šosezon, kas tika rīkots par godu divu gadu sasniegšanai. Ar visu ko pienākas - kukām, šampanieti un šašlikiem. No otrā gan atteicāmies (biju kopā ar rotaļu biedru, ar kuru nedadomājos iepazīstināt pārējos, kā varētu prasīt etiķete), jo programmā paredzejās braukšana pie stūres. Un labi, ka tā. Velokarti bija lieliski!
Tas viss izkliedēja pārdomas par parka dīvaino izvietojumu un plānojumu (ieejas aspekts).

Dāvanas sanāk ļoti reti kādam dāvināt. Un, ja arī sanāk, tad vēl retāk tās ir laikā. Viena dzimšanas dienas dāvana, piemēram, vel tagad top, bet uz vārdadienu savu datumu nesagaidīja un uzdāvinājās jau tagad. Tāpat arī šodienas - pēdējā brīža idejas, draugu padomi, noformējums.. sudīgs no manis salavecis sanāktu ;D

4/13/14 12:18 pm

Jāpadara kkas sakarīgs. Svētdienā?? Vnk jāpagaida un jātaisās ārā.

4/12/14 11:19 pm

Sķita mazliet stulbi pēc viena aliņa atvadīties no visiem cilvēkiem un doties mājās. Tāpēc atvēru otrus divus aliņus, kuri bija paredzēti mājupceļam. Goblinu alus, starp citu. Tāds tīri sakarigs tumšais. Ar skaistiem korķīšiem. Un tā nu jautrojāmies, runājāmies, dejojām utt. Un es pirmoreizmūžā redzēju vibratoru tik tuvu. Arī rokā paturēju. Ieslēgt gan nemācēju, to izdarīja manā vietā. Dīvains verķis. Respektīvi gan speciāli, gan nejauši sanāk izdarīties kā 1. janvārī. Par ko saka - kā sagaidīsi gada pirmo dienu, tāds tad arī būs viss gads. Bet nākotnē bez visiem NIN un Gogol Bordello plānojas arī diezgan dislocēts atvaļinājums un pirmais ever brīvdabas festivāls. Laba Daba, respektīvi.

4/10/14 10:07 am

Šovakar gads kopš esmu Latvijā.

4/8/14 02:00 pm - možums

Jau biju aizmirsis kapēc par minētā nosaukuma tēju ik pa laikam kāds komentārs vai jociņš pasprūk. Grūti saprast kādās attiecībās jādōzē tēja vs cukurs. Vs ūdens.. Jauka industrija skan.

4/8/14 12:04 am - putns

4/7/14 11:27 pm

Tā kā negribu pirkt velvienu cietni, tad pamazām atbrīvoju vienu no jau ieskrūvētajiem. Skatos visas mapes pēc kārtas. Pirmā ir ar bildēm. No Bristoles. Good Times, neskatoties uz visādu čerņu pēc tam. Tāpēc arī negribu kasīties ar tur palikušajiem. Lai var atgriezties. Friday 13th noskatījos visas filmas. Tagad sāku Helovīnu. Droši vien tāpēc arī bija tads interesants sapnītis par vajātāju-slepkavu. Dēļ straujām kustībām atraujas vaļā jau piedzijušās kreveles pie nobrāzuma, un ir sāpīgi. Tusēju pa māju un ik pa laikam iekliedzos. Šodien vakariņās uztapa kkas austrumu gaumē vai tml. Respektīvi - uzsautēju pannā rīsus, pirms tam eļļā pagrauzdējot un piegāžot karstu ūdeni. Plus paprika, sīpols, burkāns. Un kkādas karijainas garšvielas mazliet. Toties pirmie kucēni, kurus tomēr nenācās slīcināt, bija miltu-ūdens mīklas plāceņi. respektivi - maksimāli daudz miltu. Bet sanāca. Maksimālā veļas diena , jo beidzot mums ir atkal sava veļasmašīna. Remonts izmaksāja divreiz lētāk kā bija plānots, jo divreiz mazāk saremontēja. Bet darbojas gan. Sen nebiju dzēris tekilu. Padzēru. Tagad no nākamās algas laikam absints kāds jāpaskatās. Svētdiena brīva, bet algas nebūs. Kapēc akcents? Jo ir iedibinājusies tradīcija - svētdienās pastaiga uz spiric end vain.

4/7/14 02:18 pm

Aiznēma mazliet jautājums par paudzem, kurās nekas nav mainījies. Tehnoloģiski. Pēc Sony A7s izlaišanas un vakardienas klienta iefanošanas par A7(R) radās ari jautājums par pārējo ražotāju iespējām. Ir arī vēl citi jautājumi. Arī tādi, uz kuriem atbildes es zināt nemaz negribu.

4/5/14 11:09 pm

Tāpat kā no rītiem, arī vakaros no izsalkuma sajūtas var atbrīvoties vnk nedomājot par ēšanu. Tieši tāpat ir arī no rītiem, kad pirms iepriekšējā vakara pierīšanās no rīta ir sajūta, ka kuņģis saēd pats savas sieniņas. Un vel vienu hdd es izdomāju, ka nepirkšu. Labāk pabrīvošu vietu uz 320 gigainā. Jo pārējie visi ir ides, bet šitamajā kompī ir tikai sata sloti, un ar pārejām jāties es negribu. Tāpēc vnk vēl vairāk jāapcērpj mūzikas kolekcija. Un video. Jāpaliek konkrētākam. Vai askētiskākam. Exe veidīgoas datus atstāju uz ntfs particijas, uz kuras sākumā gribēju uzstumt win7. Bet tagad izdomāju, ka labāk atbrīvot vienu fizisko cietni un tur uzstumt vismaz win7 un ļoti iespējams, ka paralēli arī Gentū pačekot. Tā runā, ka šausmīgi optimizēts dzelžiem. Nu tā, ka katrai kastei individuāli var pieoptimizēt. nu gan jau, ka arī slaku. Bet pelīti gan jaunu mēģināšu sagādāt. Stilīgu lāzereni.

4/5/14 10:24 pm

Izdomāju, ka, ja būs kcik jedziga aldziņa, tad varētu iegādāt kkādu nebūt vellō. kko iesākumam 100Euro robežās braucamā kondīcijā. Ar domu pamazām atjaunot uz normālu. Cita doma bija 24collu monitoru pagādāt ko filmas skatities, bet tuvojas vasara un vellō aktuālāx. Ir kādi ieteikumi bez ss.lv un lombardiem kur tādu pameklēt?

4/3/14 07:06 pm - Dalailama

http://lv.dalailama.ru/online-lv.php

4/3/14 12:33 pm

Man pilnīgi pietiek ar kokteili no trīs aliem, absinta un jēgera šota un trīs tekilām. Šodien darba pārrunas atcēla pats priekšnieks. Un labi, ka tā. Jo mazliet par sevi liek manīt arī nobrāztā mugura. Bet tāpat bija jauki paālēties. Un es vakar pirmo reizi uzdāvināju puķi. Tagad nezinu cik ļoti un vai vispār ar to lepoties.
Powered by Sviesta Ciba