updates

logfile

9/1/14 10:31 pm - diezgan piepildīta diena

Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
Respektīvi:
- vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
- pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
-- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
- tiku pie jaunas frizūras

kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=

8/31/14 10:40 am

Vakar mazliet pafilmēju ar EOS. Tgd zinu, ka, ja tas nav Sony aparāts, tad par autofokusu var aizmirst. Nu, es jau to zināju. bet tagad pārliecinājos praksē ārpus darba telpām. Un man pat varētu sākt patikt filmēt. Bet tā visa pēcapstrādes ņemtne - tā ir kkā jānovienkāršo. Vai arī kā savādāk. Vakar uz draudziņa kompa beigu galā uzliku Windaz Mūvī meiker un vis usmuki samontējām uz ātro. Sony vegas Pro izmet, atstāju vien Avidemux un Virtualdub. Uz savas nix kastes ir Avidemux. Kaste tīri jaudīga, bet ar nixi visa dzelžu jauda bez kerneļa kompilēšanas neizmantojas. uz Gentoo pāriet slinkums, ļoti esmu pieradis pie Slackware.
Bet vakar uztapa daži jauki pliknīši. Bildes studijā būs kkad un varbūt. Jo es vēl neesmu tā'īsti izbraucis cauri atvaļinājuma bilžu mapēm.
Un šodien jāatceras uzrakstīt atlūgums.
Un ļoti gribu uzgriezt ļoti skaļi Still Loving U, bet citiem šodien brīvdiena. Čuč ;-]

8/30/14 11:39 pm

Depo ir iestāžu saraxtā, kurā alus jāpērk pudelēs/bundžās.
Un vispār - pārāk agri atnācām. Bet programmā tāpat bija tikai viens alus. Jo mājās foršāk un rīt uz darbu.

Pirmo reizi biju @kkc pa dienesta ieeju.

8/30/14 09:30 pm

Vakar biju Naktmaiņā. Ceturtajā. Man - otrajā. Šoreiz tūlīt pēc darba. Trambulī redzēju arī gabaliņu publikas. Izkāpu, atvēru aliņu, pa ceļam izdzēru un aizgāju līdz baržai.
Satiku dāmas, paklausījos mākslu. Patika organizatoriskās puses aktivitāte - par katru dzērienu jāpiemaksā 1 euro. Ja atdod bāra tukšo taru - attiecīgi lētāks nākamais dzēriens. Utt. Mes gan nodevam taru, gan atradām pilnu uz grīdas. Pīppauzē parunājos ar vienu no fotogrāfiem, paspelējos ar D3200 un sapratu, ka ja klasisko spoguli, tad D7000. Bet patiesībā šausmīgi jau esmu pieradis pie Sony jaudas. Ja Nikonam ISO 3200 un HI1, kas varētu būt mākslīgi uzbūstots 6400, neko neparādīja, tad Sonu varētu kruķīt vēl vairāk un sanāktu arī bilde. Tajā sūdīgajā gaismā bez zipenes mierīgi būtu izvilcis.
Atnākot mājās 2 dāmu pavadība, no kurām viena pa ceļam pazuda, konstatēju, ka tomer esmu gan sadzērājies. Tāpēc arī šodien pusdienās paģiru burgeris. Dominas vistuburgerotavu iečekoju-vairs nē. Vista burgerī ir parodija. Patīkami, ka pirms darba beigām sāka beigties arī paģiras.
Tgd uz Depo afterīti.

8/30/14 08:35 am

Tas jau paliek par tendenci. Pērnā gada pasākumi vnm ir bijuši labāki. LabaDaba, tgd Naktsmaiņa.. Nu - nākošgad būs vai nu riktīgi forši, vai riktīgi drsā ;D

Tgd jāieturas un jādodas kkas nopelnīt.

8/29/14 11:16 am

Kontā naudas pietiek 1 braucienam. Ja atbrauks trambulis bez automāta salonā, tad uz naktsmaiņu došos pa zaķi.

8/27/14 10:57 pm - I smell war

http://www.lsm.lv/lv/raksts/arzemes/zinas/krievija-sola-reagjet-uz-nato-karaspeka-rotaciju-austrumeiropa.a96177/

8/27/14 11:08 am

Pagalmā pilns ar Ēvaldiem, un visi viņi spiedz!

8/27/14 01:04 am - šitais jāizmēģina!

8/26/14 10:22 am

Pēc vakara ziņu palasīšanas ivērsās neliels diskuss par to, uz kurieni laisties prom, kur būs vismazākā ietekme un foršākais klimats.

8/25/14 10:26 am - 10 dienas

Jau mazliet pirms atvaļinājuma tiku pie Sony ILCE-7 ar kit objektīvu - 24-70 3,5-5,6. Līdz ar to plāni lieli, bet atpūšties arī gribējās. Tāpēc pārsvarā notika spontatnitāte. Otrreiz sturmējām Garkalnes bunkuru, aizstopējām līdz Ķemeru purva pastaigu takai un tikai nedēļas vidū, nemitīgi maint domas un plānus un ieceres, paralēli vēl rēķinoties ar laika ziņām, devāmies ceļā uz Liepāju. Atceļā uz mājām vēl kolosāļa ekskursija pa Kuldīgu. Jelgava izpalika, jo šoferis, kurš piestāja Saldus aplī, devās pa taisno uz Rīgu. Un labi, ka tā.
Mājās beidzot sarīkojām izcilu piektdienas ballīti. Tik izcilu, ka kaimiņiem noskauda un izsauca policiju. Bet viss kārtībā - pieklājība un diplomātija.
Ballīte ļoti lēnā un mierīgā garā turpinājās līdz pat vakardienai. Izstaigājām Andrejsalu, pieturējāmies pie tradīcijām - šampanietis.
Tikām līdz mājām, un bija (vēļ ir) tik piepildīta sajūta. Gribējās vēl pabildēties, bet nebija iedvesmas. Likās, ka jāatver šampis, jāizlaiž no pudeles mūza, bet nē. Arī tas nelīdzēja. Un nevajadzēja, neprasījās. Raiba nedēļa, gandrīz kā Prāgas stopējiens.
Lai tagad viss nosēžas. Labi, ka darbs tāds mierīgi garlaicīgs.
Labi, ka tikai šodien sācis līt. Laikapstākļi mūs saudzēja.

8/23/14 09:30 am

8/19/14 11:34 pm

Līdz piektdienas ballītei jāpaspēj pabūt Kuldīgā, Liepājā un Jelgavā. Visas skaistajās vietās. Bet izskatas, ka pilnīgi reāli. Ja dienas laikā ar stopiem var tikt līdz Varšavai, tad šitais tik tāds atpūtas brauciens. Gluži kā šodien tā spontāni ņemt un aizstopēt uz Ķemeru purva taku.

8/19/14 10:45 am - Aphex Twin – Syro (2014)

8/19/14 10:38 am

Vispirms kafiju. Tad brokastis. Ta kā slinkums iet uz eikalu pēc maizes, tad jāsacep miltu plāceņi. Jāmēģina sacept tās 5 gailenes. Beka neizdzīvoja, un tāpat bija tārpaina. Un tad pamazām varētu sākt šo dienu. Pa mājām. Vakara kkada socializēšanās bija runāta. Bet pagaidām - pagatavošos fōniņā industriālai fotosesijai.

8/18/14 09:46 pm

Ja pa logu redzi sliedes, tad jāizkāpj otrā pusē. Ar to varētu arī sākt piedzīvojumu. Tā pati gājēju pāreja, tā pati šoseja, bet cits pagrieziens. Šoreiz nekādus wrong turn. Drīž vien arī nogriezāmies. Mērķis, protams, militārais objekts Bunkurs. Beidzās vietejais rajonciks, un sākās mežs. Skaists bez gala un malas. Kādu laiku soļojam, līdz sāka vīdēt smilšu lauki. Tas atgādināja perno reizi, kad tādos atradam lielu angāru. Nojauta nepievīla. Papētot tuvāk secinājām, ka esam atnākuši. Palodājām pa augšu un sākām meklēt ieejas. Varēja arī no augšas, bet, tā kā jābūt arī kkam civilizētākam, tad gājām no apakšas. Atradām ātri vien. Ļoti noderēja līdzpaņemtais lukturītis. Iekšā gan vietām iespīdēja arī dienasgaisma, bet tikai vietām. Daudzi kambari slīga mūžīgā tumsā. Kaut kādu daļu izstaigājām un izlīdām āra pa citu ieeju/izeju. Sadomāju pameklēt geokešu. Tur ir. Bet kur konkrēti - tas vēl jāātrod. Tā nu meklējot atradās lieliska vieta pusdienu piknikam. Vakar Aļaskā ceptie vistas gabali bija tieši laikā. Pec pazīmēm spriežot, tur pat bija jābūt arī kešam. Bet neatradas. Tad ienāca prātā, ka varētu tai vietai piekļūt no apakšas, bunkura telpām. Neatradam. Līdām ārā skatīties kur īsti ir konkrētā lūka, bet nekā. Metām mieru. Jo pats galvenais bija izdarīts - The Bunkurs atrasts un izpētīts.
Tā kā nebijām vēl līdz galam saguruši, tad nolēmām piedzīvojumu turpināt. Devāmies gar upīti meklēt kā tikt otrā krastā. Ilgi gājām. Pa mežu. Jo starp mežu un upīti pletas plaši purvāji. Vienā vietā gan redzējām laipu upes virzienā, bet nebija pārliecības, ka tā mūs neatstās slīkšņā uz visiem laikiem. Gluži tāpat kā pie cietokšņa vakar. Tāpēc devāmies vien tālāk pa mežmalu. Bet tālāk skatam pavērās vēēēēl plašāki purvu lauki. Lai arī diezgan nosusināti, redzamas traktoru pēdas, bet tomēr - mūs šķīra grāvītis. Pilns ar daudz ūdens. Secinājām, ka nav vērts, un griezām riņķī, atpakaļ uz staciju. Un labi, ka tā. Jo sāka līt. Lietus. Kārtējo reizi pašķendējos, ka tā aŗī'nepaņēmu lietus mēteli un lietus jaku. Tādus diezgan jaudīgus. Bet lietus, par laimi (vienmēr jau par laimi, jo kam gan patīk lietū mirkt), drīz beidzās. Parādījās sēnes. Mazliet gaileņu un tārpaina beka. Tās tagad kkur samīcītas nomestajā mugursomā. Bet ne tikai bekas nepamanījām turpceļā. Pēkšņi pa kreisi parādījās ceļā pagrieziens upes virzienā. Tieši tas, kuru mēs meklējām pēc bunkura pamešanas. Tā nu bija īsta mistika. Bet mēs jau esam pieraduši pie šāda veida pārsteigumiem šajos mežos. Labi, tad nu arī nogriezāmies uz šī ceļa un devāmies upes virzienā.
kamer draudziņš eleganti pārsoļoja braslu ar gumijniekiem, es ar saviem jau šķīst sākušajiem zābjiem pārcilpoju veikli pāri lai nepaspētu piesmelt stulmus ar ūdeni. Izdevās tīri veiksmīgi, ja neskaita faktu, ka lekājot pa upi, no aizmugurējās kabatas izkrita nazis. Jāgādā jauns tagad. Bet tas tā. Pēc upes redzējām vietu, no kuras izlīdām uz šī paša ceļa no pērnās maldīšanās pa pieupes čūšļiem. Ceļš nu bija skaidrāks, zābaki pamazām apžuva, devāmies stacijas virzienā..
Bet nē. Nogriezām vai, pareizāk sakot, aizgājām taisni uz teritorijām, kur vajadzētu būt bijusām munīcijas noliktavām. Kkādus celtrņū skeletus arī atradām. Arī veselas ēkas, arī tādu, kurā jau bijām bijuši.. Pasmējāmies par mistisko mežu un izgājām atpakaļ civilizācijā. Pēc šoreiz līdzpaņemtajām kartēm konstatējām, ka pagājušajā reizē ielīdām mežā tieši tur, kur to īšti nevajadzēja darīt ;D Bet nekas. Šoreiz tik tiešām Viss bija izstaigāts. Sajutāmies pelnījuši Brāli. It īpaši, ja līdz vilcienam ~2,5h. Jo uz to, kas pēc pusstundas, skriet vnk negribējās.
Tā nu lēnā garā atgriezāmies urbanizētajās teritorijās un pirms stacijas devāmies meklēt iepriekš steigā pamanīto zaļo veikala ēku. Tā bija pirmā pirms veikala, kurā ir Brālis. Bet tā kā tur ir tikai gaišais, tad bija cerība, ka šajā būš arī tumšais. Šajā nebija vispār. un vispār - bija arī doma aizstopēt līdz alsu darītavai Brālis ceļmalā. Bet alu gribējās jau tagad. Tāpēc zaļajā veikalā nopirkām mazliet gaļas pie no piknika pāri palikušajiem griķīem un rīsiem un devāmies uz veikalu, kurā ir Brālis. Pa ceļam veiksmīgi izvairījāmies no komunikācijas ar urālu kopienu. Tikām bodē un tikām katrs pie viena senču un viena rūgtā. un devāmies meklēt vietiņu ar jumtu virs galvas. Tā kā atkal vairs nelija, un patilte bija pārāk tuvu trokšņainai šosejai, un uzrunājošā koka būdiņa izrādījās vecas tualetes, tad otro pikniku izveicām turpat netālajā stāvlaukumā. Bet atlikušās 1,5h pagāja ļoti ātri. Bet uz vilcienu paspējām. Uz tualeti dzirnavenes galerijā arī. Mājās (beidzot) vienīgais, kas bija prātā pēc ~8,5h prombūtnes, no kā vilciens un pikniks aizņēma vien pāris stundas - atlūst. Atpūsties. Pagulēt. Vienīgi tik tāds sagurums, ka pat miegs īsti nenāk. Tāpēc arī izdomāju piefiksēt kamēr vel atceros, ka šodien bija reti lieliska diena.

8/17/14 10:47 pm

Tas pats arī ar našķīšiem. Banānu saldējums nu ļoti negaršo pēc banāniem. Vai arī paši banāni garšo daudz savādāk nekā'dajebkas ar banānu garšu. Bet nu ēst var. Reizi mūžā.
Sagribējās aliņu. Bet ieraudzīju nefiltrētā Ilzeem kvasa pudeli par akcijas cenu. Pamēģinās. Nekad vairs. Vienīgi kafijas saldējums nelika vilties ne ekspektācijās, ne vispār.

8/17/14 10:24 pm

Vakar beidzot aizgājām uz pagalmu. Skaisto pagalmu. Tikai netikām iekšā. JO atslēga priekšā. Nu ok. Šodien aizdevāmies uz cietoksni. Bet arī netikām iekšā, jo atslēga priekšā. Bet vismaz laiž iekšā. Sestdienāš un svētdienās no desmitiem līdz .. četriem? Laikam.
Rīt dosimies uz bunkuru. Redzes kā veiksies. Vai tiksim iekšā un vai vispār atradīsim.

8/17/14 03:05 pm - manas mīļākās mašīnas izdevās nofilmēt!!

Tags:

8/16/14 09:46 pm - Rīgas Svētki

Pirkstiņš Sāp vairs neskaitās. Gāju gulēt ar domu, ka nākamā dienā būs vai nu pilnīgs pis ķec, vai nu būs palicis labāk. Bija palicis labāk. Tāpēc rentgens izpalika. Aizgāju vien līdz briļļu bodei noskaidrot, ka šitais skrāpējums garantijā neskaitās. Nekas, paši man iešķieba 20 eur kuponu atlaidei pirkumiem. To tad arī varēs izmantot kad ņems jaunu stiklu. Pagaidām tā skramba pārāk neteraucē.

Saposāmies. Ieāvu kājas zābjos, un izskatījās, ka pirxtam ir ok. Devāmies pilsētā. Gaidot autobusu sagaidījām moto-auto parādi. Senie spēkrati, jā. Atcerējos, kāpēc gribu uz Amēriku. Tur daudz skaisti vāģi. Vismaz man tā šobrīd šķiet.

Hipsteru pūznī nekā interesanta nebija. Tikai lietus. Un vienu meiteni noturēju par Pņizmo. Tikai uzliekot roku uz pleca viņa apstājās. Bet ta - visu laiku kliedzu pakaļ. Nereaģēja. Nu neko.

Botāniskajā dārzā skaņumežs skanēja tīri jauki. Visādi kāzinieki, piknix, pagrabi un salijis kaķis.

Mājās izlaidu kaķi pie meitenēm un sagaidīju kolēģi, kam atdevu vecās veļenes motoru. Tagad jāatrod kantoris, kas par velti savāks atlikušo korpusu.

Gāju uz Tiger izlūkos un arī ielikt naudu banktomātā. Nopirku vistas un skrēju mājās gatavot lai pabarotu. Un steiga aizmirsu izlūkot. Našķīti gan neaizmirsu nopirkt. Tam tgd akcija 7,49 par puslitru.

Gribējām iet uz folkpasākumu un ugunsizdarībām, bet lietus mūs mazliet pakavēja. Tāpēc pabalzamējāmies uz vietas ar siltdzērienu no upeņu sulas un ziemassvētku garšiņām.
Tā kā visu pakavējām, tad domājam paši savu programmu. Sākums ir skaidrs. Bet pēc tam kkur jādodas mazliet pablašķēties. Pieļauju, ka pēc psustundas būsim ārā. Pēc ievada hz uz kurieni. Līdzi būs kruts fočix. Fotosesija kapos meibī.. uzzvaniet kāds kkad ja vientuļi. Varbūt vēl būsim aktīvi.

Un Norma Loy ir kkas daudz jēdzīgāx par Nora johnes ;D
Powered by Sviesta Ciba