updates

logfile

8/19/14 11:34 pm

Līdz piektdienas ballītei jāpaspēj pabūt Kuldīgā, Liepājā un Jelgavā. Visas skaistajās vietās. Bet izskatas, ka pilnīgi reāli. Ja dienas laikā ar stopiem var tikt līdz Varšavai, tad šitais tik tāds atpūtas brauciens. Gluži kā šodien tā spontāni ņemt un aizstopēt uz Ķemeru purva taku.

8/19/14 10:45 am - Aphex Twin – Syro (2014)

8/19/14 10:38 am

Vispirms kafiju. Tad brokastis. Ta kā slinkums iet uz eikalu pēc maizes, tad jāsacep miltu plāceņi. Jāmēģina sacept tās 5 gailenes. Beka neizdzīvoja, un tāpat bija tārpaina. Un tad pamazām varētu sākt šo dienu. Pa mājām. Vakara kkada socializēšanās bija runāta. Bet pagaidām - pagatavošos fōniņā industriālai fotosesijai.

8/18/14 09:46 pm

Ja pa logu redzi sliedes, tad jāizkāpj otrā pusē. Ar to varētu arī sākt piedzīvojumu. Tā pati gājēju pāreja, tā pati šoseja, bet cits pagrieziens. Šoreiz nekādus wrong turn. Drīž vien arī nogriezāmies. Mērķis, protams, militārais objekts Bunkurs. Beidzās vietejais rajonciks, un sākās mežs. Skaists bez gala un malas. Kādu laiku soļojam, līdz sāka vīdēt smilšu lauki. Tas atgādināja perno reizi, kad tādos atradam lielu angāru. Nojauta nepievīla. Papētot tuvāk secinājām, ka esam atnākuši. Palodājām pa augšu un sākām meklēt ieejas. Varēja arī no augšas, bet, tā kā jābūt arī kkam civilizētākam, tad gājām no apakšas. Atradām ātri vien. Ļoti noderēja līdzpaņemtais lukturītis. Iekšā gan vietām iespīdēja arī dienasgaisma, bet tikai vietām. Daudzi kambari slīga mūžīgā tumsā. Kaut kādu daļu izstaigājām un izlīdām āra pa citu ieeju/izeju. Sadomāju pameklēt geokešu. Tur ir. Bet kur konkrēti - tas vēl jāātrod. Tā nu meklējot atradās lieliska vieta pusdienu piknikam. Vakar Aļaskā ceptie vistas gabali bija tieši laikā. Pec pazīmēm spriežot, tur pat bija jābūt arī kešam. Bet neatradas. Tad ienāca prātā, ka varētu tai vietai piekļūt no apakšas, bunkura telpām. Neatradam. Līdām ārā skatīties kur īsti ir konkrētā lūka, bet nekā. Metām mieru. Jo pats galvenais bija izdarīts - The Bunkurs atrasts un izpētīts.
Tā kā nebijām vēl līdz galam saguruši, tad nolēmām piedzīvojumu turpināt. Devāmies gar upīti meklēt kā tikt otrā krastā. Ilgi gājām. Pa mežu. Jo starp mežu un upīti pletas plaši purvāji. Vienā vietā gan redzējām laipu upes virzienā, bet nebija pārliecības, ka tā mūs neatstās slīkšņā uz visiem laikiem. Gluži tāpat kā pie cietokšņa vakar. Tāpēc devāmies vien tālāk pa mežmalu. Bet tālāk skatam pavērās vēēēēl plašāki purvu lauki. Lai arī diezgan nosusināti, redzamas traktoru pēdas, bet tomēr - mūs šķīra grāvītis. Pilns ar daudz ūdens. Secinājām, ka nav vērts, un griezām riņķī, atpakaļ uz staciju. Un labi, ka tā. Jo sāka līt. Lietus. Kārtējo reizi pašķendējos, ka tā aŗī'nepaņēmu lietus mēteli un lietus jaku. Tādus diezgan jaudīgus. Bet lietus, par laimi (vienmēr jau par laimi, jo kam gan patīk lietū mirkt), drīz beidzās. Parādījās sēnes. Mazliet gaileņu un tārpaina beka. Tās tagad kkur samīcītas nomestajā mugursomā. Bet ne tikai bekas nepamanījām turpceļā. Pēkšņi pa kreisi parādījās ceļā pagrieziens upes virzienā. Tieši tas, kuru mēs meklējām pēc bunkura pamešanas. Tā nu bija īsta mistika. Bet mēs jau esam pieraduši pie šāda veida pārsteigumiem šajos mežos. Labi, tad nu arī nogriezāmies uz šī ceļa un devāmies upes virzienā.
kamer draudziņš eleganti pārsoļoja braslu ar gumijniekiem, es ar saviem jau šķīst sākušajiem zābjiem pārcilpoju veikli pāri lai nepaspētu piesmelt stulmus ar ūdeni. Izdevās tīri veiksmīgi, ja neskaita faktu, ka lekājot pa upi, no aizmugurējās kabatas izkrita nazis. Jāgādā jauns tagad. Bet tas tā. Pēc upes redzējām vietu, no kuras izlīdām uz šī paša ceļa no pērnās maldīšanās pa pieupes čūšļiem. Ceļš nu bija skaidrāks, zābaki pamazām apžuva, devāmies stacijas virzienā..
Bet nē. Nogriezām vai, pareizāk sakot, aizgājām taisni uz teritorijām, kur vajadzētu būt bijusām munīcijas noliktavām. Kkādus celtrņū skeletus arī atradām. Arī veselas ēkas, arī tādu, kurā jau bijām bijuši.. Pasmējāmies par mistisko mežu un izgājām atpakaļ civilizācijā. Pēc šoreiz līdzpaņemtajām kartēm konstatējām, ka pagājušajā reizē ielīdām mežā tieši tur, kur to īšti nevajadzēja darīt ;D Bet nekas. Šoreiz tik tiešām Viss bija izstaigāts. Sajutāmies pelnījuši Brāli. It īpaši, ja līdz vilcienam ~2,5h. Jo uz to, kas pēc pusstundas, skriet vnk negribējās.
Tā nu lēnā garā atgriezāmies urbanizētajās teritorijās un pirms stacijas devāmies meklēt iepriekš steigā pamanīto zaļo veikala ēku. Tā bija pirmā pirms veikala, kurā ir Brālis. Bet tā kā tur ir tikai gaišais, tad bija cerība, ka šajā būš arī tumšais. Šajā nebija vispār. un vispār - bija arī doma aizstopēt līdz alsu darītavai Brālis ceļmalā. Bet alu gribējās jau tagad. Tāpēc zaļajā veikalā nopirkām mazliet gaļas pie no piknika pāri palikušajiem griķīem un rīsiem un devāmies uz veikalu, kurā ir Brālis. Pa ceļam veiksmīgi izvairījāmies no komunikācijas ar urālu kopienu. Tikām bodē un tikām katrs pie viena senču un viena rūgtā. un devāmies meklēt vietiņu ar jumtu virs galvas. Tā kā atkal vairs nelija, un patilte bija pārāk tuvu trokšņainai šosejai, un uzrunājošā koka būdiņa izrādījās vecas tualetes, tad otro pikniku izveicām turpat netālajā stāvlaukumā. Bet atlikušās 1,5h pagāja ļoti ātri. Bet uz vilcienu paspējām. Uz tualeti dzirnavenes galerijā arī. Mājās (beidzot) vienīgais, kas bija prātā pēc ~8,5h prombūtnes, no kā vilciens un pikniks aizņēma vien pāris stundas - atlūst. Atpūsties. Pagulēt. Vienīgi tik tāds sagurums, ka pat miegs īsti nenāk. Tāpēc arī izdomāju piefiksēt kamēr vel atceros, ka šodien bija reti lieliska diena.

8/17/14 10:47 pm

Tas pats arī ar našķīšiem. Banānu saldējums nu ļoti negaršo pēc banāniem. Vai arī paši banāni garšo daudz savādāk nekā'dajebkas ar banānu garšu. Bet nu ēst var. Reizi mūžā.
Sagribējās aliņu. Bet ieraudzīju nefiltrētā Ilzeem kvasa pudeli par akcijas cenu. Pamēģinās. Nekad vairs. Vienīgi kafijas saldējums nelika vilties ne ekspektācijās, ne vispār.

8/17/14 10:24 pm

Vakar beidzot aizgājām uz pagalmu. Skaisto pagalmu. Tikai netikām iekšā. JO atslēga priekšā. Nu ok. Šodien aizdevāmies uz cietoksni. Bet arī netikām iekšā, jo atslēga priekšā. Bet vismaz laiž iekšā. Sestdienāš un svētdienās no desmitiem līdz .. četriem? Laikam.
Rīt dosimies uz bunkuru. Redzes kā veiksies. Vai tiksim iekšā un vai vispār atradīsim.

8/17/14 03:05 pm - manas mīļākās mašīnas izdevās nofilmēt!!

Tags:

8/16/14 09:46 pm - Rīgas Svētki

Pirkstiņš Sāp vairs neskaitās. Gāju gulēt ar domu, ka nākamā dienā būs vai nu pilnīgs pis ķec, vai nu būs palicis labāk. Bija palicis labāk. Tāpēc rentgens izpalika. Aizgāju vien līdz briļļu bodei noskaidrot, ka šitais skrāpējums garantijā neskaitās. Nekas, paši man iešķieba 20 eur kuponu atlaidei pirkumiem. To tad arī varēs izmantot kad ņems jaunu stiklu. Pagaidām tā skramba pārāk neteraucē.

Saposāmies. Ieāvu kājas zābjos, un izskatījās, ka pirxtam ir ok. Devāmies pilsētā. Gaidot autobusu sagaidījām moto-auto parādi. Senie spēkrati, jā. Atcerējos, kāpēc gribu uz Amēriku. Tur daudz skaisti vāģi. Vismaz man tā šobrīd šķiet.

Hipsteru pūznī nekā interesanta nebija. Tikai lietus. Un vienu meiteni noturēju par Pņizmo. Tikai uzliekot roku uz pleca viņa apstājās. Bet ta - visu laiku kliedzu pakaļ. Nereaģēja. Nu neko.

Botāniskajā dārzā skaņumežs skanēja tīri jauki. Visādi kāzinieki, piknix, pagrabi un salijis kaķis.

Mājās izlaidu kaķi pie meitenēm un sagaidīju kolēģi, kam atdevu vecās veļenes motoru. Tagad jāatrod kantoris, kas par velti savāks atlikušo korpusu.

Gāju uz Tiger izlūkos un arī ielikt naudu banktomātā. Nopirku vistas un skrēju mājās gatavot lai pabarotu. Un steiga aizmirsu izlūkot. Našķīti gan neaizmirsu nopirkt. Tam tgd akcija 7,49 par puslitru.

Gribējām iet uz folkpasākumu un ugunsizdarībām, bet lietus mūs mazliet pakavēja. Tāpēc pabalzamējāmies uz vietas ar siltdzērienu no upeņu sulas un ziemassvētku garšiņām.
Tā kā visu pakavējām, tad domājam paši savu programmu. Sākums ir skaidrs. Bet pēc tam kkur jādodas mazliet pablašķēties. Pieļauju, ka pēc psustundas būsim ārā. Pēc ievada hz uz kurieni. Līdzi būs kruts fočix. Fotosesija kapos meibī.. uzzvaniet kāds kkad ja vientuļi. Varbūt vēl būsim aktīvi.

Un Norma Loy ir kkas daudz jēdzīgāx par Nora johnes ;D

8/15/14 11:03 pm - pirkstiņš sāp

Rīt, visticamāk, uz rentgenu. Nepatīk neplānoti izdevumi.

8/15/14 09:09 pm

up )
Tags:

8/15/14 05:40 pm

Vakar mazliet iesildījos ar α7. Pastaiga pa rajona neizpētītajām mazieliņām un portreti naktī ar ISO 5000 un uz augšu.
Tagad bilžu procesēšana apstājās pie multilib iespējošanas procesa. Jo viena jēdzīga prodzīte, baires, ir tikai 32bit versijā. Tad nu atkal papērsimies pa http://www.slackware.com/~alien/multilib/. Domāju jau, ka visam būs 64bit versijas. Pat skaipam ir. Par ko runājot - 4.2 versija vairs neder nekam, jo mazmīkstais ir sačakarējis skaipu. Jāmēģina piešķilt 4.3

Biju aizskrējis pēc aldziņas. Īstajā diennakts laikā pilsētā. Uz ielām n trotuāriem maksimāla idiotu koncentrācija. Sākot jau ar piemājas rajonu, kad mierīgi šķērsoju ielu starp sastrēgumā stāvošām mašīnām, distance starp kurām ir pietiekama lai izbrauktu nevienu nenoskrāpejot. parketa džipa vadītājam tas laikam nepatika, un padeva mazliet uz priekšu. Nepaskatījos kas par idiotu pie stūres, tikai pateicu:"Pimpis." Pārējo ceļu parastais aitu bars uz trotuāriem. Laivaicik respektējoši minos gar pieturam, tāpat aitas.

Un pie darba satraumēju kājas pirkstu. Bet lauzts laikam nav.

Bildes, tātad.. vēlāk kko papublicēs.

8/14/14 08:03 pm

Jāiziet ārā pastaigāties. Bet mazliet vēlāk, kad satumsīs. Tagad pārāk gaišs lai fotogrāfētu. #SonyA7
Tags:

8/14/14 08:58 am

Spārkij!!

8/13/14 10:36 am - Hocico – Die Hölle über Berlin (2014)

8/12/14 11:31 pm

Kāpēc es tagad skatos Es Milai Ticeju, Ne Ienaidibai. Rainis 2010 PDTV H264-BLA.ts ?

8/12/14 10:52 pm

Nākamnedēļ, piektdien, plānojas tāda kā neliela sālsmaizīte. Nu tas tā, ja visi plāni neaizies pie visiem velniem. Kā tas pamazām notiek ar atvaļinājuma plāniem. Vismaz tā sākumā. Bet sīkāka infa gan jau, ka būs feisī.

8/12/14 09:29 pm - 2 lietas

1.
Par fotostoku tēmu.
Šodien darba ar klegu pacēlās jautajums, vai attīstītaja/rietumu/w/e Eiropā cilveki ikdiena vai reizi nedēļā vai mēnesī vai ceļojumos vispār vēl un vai vispār lieto uzturā konservētu gaļu. Vai viņi vispār zin, kas ir tušonka. Konservbundzas fotografēt ar tūrismu saistītiem atslēgas vārdiem nav īsti jēgas, jo cilvēki nezina kas tas ir un nebūs aktuāli un bildes ar tiem vnk nepirks. Visi tak lieto uzturā svaigu gaļu. Ok, vēl saldētu. Bet bundžās, ja vispār var dabūt ārpus A-eiropas veikalos, kas nav kkādi poļu vai tml., tad tikai tādi mazturīgie. Tapēc, ja vispār bundžu bildes litk stokos, tad ar atslēgas vārdiem tur apokalipse, kars utml.
Patieso situāciju īsti nezinu. Tāpēc arī šis jautājums ir pacēlies.

2.
Par alus tēmu.
Šodien tajā'veikala alus bija mazliet saraksta. Pāris un lēts un tumšs. Līvu tumšais, visticamāk. Bet tie mega procenti, 5 ar kko, lika mazliet pavērties apkārt. UN tad skatulaukā iepeldēja tumšā krušovice. Paliek par vieno no favorītiem. Jo tumšs , lēts un, kas man visvairak patīk - maz grādu. Tikai kkādi 3,8%

8/12/14 08:08 pm

Ar kreiso aci no kreisās puses nereti nepamanu lietas. Tagad pamanīju, kā kaķis (vai kkāds tml. (ne)radījums) noleca no paaugstinājuma. Tukšā virtuvē. Kurš ar mani spēlē paslēpes?

8/12/14 07:22 pm

Praktiskos nolūkos šodien uz darbu braucu ar draudziņa riteni. Un bija tieši ta, kā nodomāju - ar vairāk piesūknētām riepām minas daudz ātrāk.
Pašķendējos, ka aizmirsu paķert pretlietus praķīti, un minu vien iekšā lietū pie māsas. Savācu štelles un ap ceļam jau praktiski izžuvu.
1a.lv lētākais vellis ap 150 eiriem.
Tā kā tiku pie papīrīša ar uzzīmētu 10, tad iegāju piemājas bodītē pēc kaut kā pie vakariņām. Obligātajā sarakstā tuncis un nu jau atkal majonēze. Bet tikai brokastu. Tā vis gardākā. Un tad pamanīju, ka melnā krusovice par 49 centi. Tā nu es ritenim tik ātri nesakrāšu, ja nevarēšu paciesties un atteikties no mazajiem prieciņiem lai tiktu pie lielā. Bet nu gards pēc velna.

8/12/14 12:42 am

Katrā monitorā savs skrīnseivers! Kūl!!
Powered by Sviesta Ciba