updates

logfile

9/16/14 08:09 am

Ok, jā, pirmdiena - gruta diena. Bet otrdiena - stulba! To, ka vakar, ejot uz darbu, mani ar mašīnu bezmaz noķer klients un jautā vai viņa iesniegums ir nosūtīts, es vēl varētu norakstīt uz pirmdienu. Bet kāpēc DPD kurjeram jāzvana astoņos(!!) no rīta, lai vienotos par piegādi, kas sarunāta no diviem līdz sešiem vakarā? Pilnmēness tak it kā jau beidzies.

9/15/14 08:27 pm - jēls

Šausmīgsi liels slinkums ņemtie ar raw failiem. Tur kko bīdīt krāsas un toņus un līknes utml. Tas nav priekš manis. palikšu pie tiem pašiem jepegiem. Tāpat tās bildes paliks privātai kolekcijai.

9/15/14 08:56 am

Visi komentē:"Apsveicu! Daudz laimes!" utt.
Man pirmais, kas iešāvās prātā, bija:"PSC!"
;D

Mūzika gan, laikam, ļoti piemērota laikapstākļiem. Sezona.

9/14/14 12:01 pm - komunikācijas

Palaidu Pidgin. Pieslēdzu Gtalk. Pieslēdzu Facebook Chat. Pieslēdzu asjku (ICQ) ... un vāh! Ok, vienīgais icq cilvēks listē ir Šulcs. Bet, tā kā androīdperiodā asjkai biju kkādā veidā pieslēdzis pārējo cilvēku kontaktus, tad man tagad rādās visu cilv tel nr lielā listē. kkur jāielien un jādiskonektē. Laikam caur web.

9/14/14 11:48 am - kill your sunday
3


http://spoki.tvnet.lv/vesture/Kadreiz-8090200XVecie-labie-laiki/701721

9/14/14 11:07 am - hypst

Draudziņš padalījās ar jauku informāciju:
http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/stils/eksperti-prognoze-kad-latvija-beigsies-hipsteru-era.d?id=44960300

Šorīt beidzot izlasīju. Ieņirdzu par Pošas šauro pasaules skatījumu:"..Nevar visu dzīvi nodarboties ar sevis meklējumiem, jo dzīves realitāte sāk diktēt citus noteikumus. Cilvēks izveido ģimeni, piedzimst bērni, un vairs nav laika sēdēt hipsteru kafejnīcā un meklēt dzīves jēgu,'' skaidro Poiša."

Kā arī iesmēju par šīm jaukajām rindām:"..Protams, tas, ka katra otrā meitene tagad ir modes blogere, ir diezgan stulbi, bet, iespējams, viena no simts būs patiesi talantīga,'' pozitīvi uz aizejošo hipsteru ēru atskatās Mednis."

Jāpaskatās bildes un jāpalasa saistītie raksti. Jo šodien svētdiena ;-]

9/14/14 12:30 am - Dullais Dauka - vasaras versija

9/13/14 11:24 pm

Kā jau kārtīga mājsaimniece, šodien atsēkloju, sagraizīju un saliku ar cukuru piecās burciņās šitās ten.. cidonijas, votlūk! Pa vidam arī samainīju galdu pret galdu un kumodi pret plauktskapi. Šī brīvdiena kopumā šķietas kkāda baisi ražīga - aizgāju pakaļ un uzcepu pelmeņus, izjaucu galdu, tiku galā ar cidonijām, sāku skatīties vienu seriālu, jo piebeidzu citu. Piebeidzu par fotogrāfiju, sāku par zombijiem. Un tagad turpinu darīties - jāsavāc jāsaliek jaunais lielais galds vietā. Un jākapā jēgers!!

9/13/14 02:46 pm

Laiks mainīt mēbeles. Galdu un krēslu un kumožu maiņa. Par pēdējo vēl jānoskaidro un jāsamēra. Un jāpašaubās. katrā ziņā tagad tam vismaz ir laiks. Jo nu man ir balto cilvēku brīvdienas. Un šajās gribu sēdēt mājās. Skrūvēt datorus, odēt diodes, skatities kādu filmu un sūkt jēgerbumbas.

9/10/14 10:31 pm

Es ceru, ka es protu cept sēnes. Būtu vismas kāds detektīvromāns pie rokas.

9/9/14 10:48 pm - kabači

ieberzos. Neies tak visu nakti tupēt pie plīts. Tā jau uz pusēm ieteica un sagriezu. Lai vairāk vienā pannā saiet. Bet nu tāpat diršanās kkāda. Sametīs vienā pannā sašķēlētu zaļo kabaci un otrā - sakubotu dzelteno. Un miers.

9/7/14 12:13 am

Jē!! Hromiumam beidzot apdeits!! Atkal var rakstīt mīkstinājuma zīmes neturot ALT!!

9/5/14 07:38 pm

Jādara lietas. Bet vēl negribas. Vēlāk ;D
Pēc 2 darbdienām tagad tikai ierados mājās.
Šodien jau mazāk ķibeļu, bet uz 14 euro tāpat ieberzos. Tā tad lai ir mācība būt uzmanīgākam.
Jāuzaicina priekšnieks feisī. Baigi foršais.

9/3/14 10:48 am

Pēc visiem šiem gadiem ar slīdošo grafiku vakardienas pirmā diena ofisā 10-18 bija vnk sapņu piepildījums. Tagad tikai veiksmīgi jāatkratās no pašreizējās iestādes. Vnk tieši jāpajautā ko es zaudēju naudas ziņā neatstrādājot pēdējo mēnesi. Līdz pāris simtiem varētu pat būt ok, jo gribu maksimāli ieguldīties jaunajā darbā.

Bet tagad - galvenais neiepūst padusēs WD40, jo abi kopā ar dezodorantu pie spoguļa nolikti.

9/1/14 10:31 pm - diezgan piepildīta diena

Un tad vēl neizdarīju visu, ko gribēju. Bet tas, ko izdarīju, ir vnk lieliski.
Respektīvi:
- vienojos ar jauno darba devēju par jauno darbu;
- pieslēdzu siltā ūdens sildītāju, 100-litrīgu.
-- pirmo reizi lietoju plastmas cauruļu kausēšanas tehniku. easy. kad piešaujas.
- tiku pie jaunas frizūras

kopā it kā ne tik daudz. bet katrs punkts prasīja diezgan daudz ieguldījuma no manas un citu puses.=

8/31/14 10:40 am

Vakar mazliet pafilmēju ar EOS. Tgd zinu, ka, ja tas nav Sony aparāts, tad par autofokusu var aizmirst. Nu, es jau to zināju. bet tagad pārliecinājos praksē ārpus darba telpām. Un man pat varētu sākt patikt filmēt. Bet tā visa pēcapstrādes ņemtne - tā ir kkā jānovienkāršo. Vai arī kā savādāk. Vakar uz draudziņa kompa beigu galā uzliku Windaz Mūvī meiker un vis usmuki samontējām uz ātro. Sony vegas Pro izmet, atstāju vien Avidemux un Virtualdub. Uz savas nix kastes ir Avidemux. Kaste tīri jaudīga, bet ar nixi visa dzelžu jauda bez kerneļa kompilēšanas neizmantojas. uz Gentoo pāriet slinkums, ļoti esmu pieradis pie Slackware.
Bet vakar uztapa daži jauki pliknīši. Bildes studijā būs kkad un varbūt. Jo es vēl neesmu tā'īsti izbraucis cauri atvaļinājuma bilžu mapēm.
Un šodien jāatceras uzrakstīt atlūgums.
Un ļoti gribu uzgriezt ļoti skaļi Still Loving U, bet citiem šodien brīvdiena. Čuč ;-]

8/30/14 11:39 pm

Depo ir iestāžu saraxtā, kurā alus jāpērk pudelēs/bundžās.
Un vispār - pārāk agri atnācām. Bet programmā tāpat bija tikai viens alus. Jo mājās foršāk un rīt uz darbu.

Pirmo reizi biju @kkc pa dienesta ieeju.

8/30/14 09:30 pm

Vakar biju Naktmaiņā. Ceturtajā. Man - otrajā. Šoreiz tūlīt pēc darba. Trambulī redzēju arī gabaliņu publikas. Izkāpu, atvēru aliņu, pa ceļam izdzēru un aizgāju līdz baržai.
Satiku dāmas, paklausījos mākslu. Patika organizatoriskās puses aktivitāte - par katru dzērienu jāpiemaksā 1 euro. Ja atdod bāra tukšo taru - attiecīgi lētāks nākamais dzēriens. Utt. Mes gan nodevam taru, gan atradām pilnu uz grīdas. Pīppauzē parunājos ar vienu no fotogrāfiem, paspelējos ar D3200 un sapratu, ka ja klasisko spoguli, tad D7000. Bet patiesībā šausmīgi jau esmu pieradis pie Sony jaudas. Ja Nikonam ISO 3200 un HI1, kas varētu būt mākslīgi uzbūstots 6400, neko neparādīja, tad Sonu varētu kruķīt vēl vairāk un sanāktu arī bilde. Tajā sūdīgajā gaismā bez zipenes mierīgi būtu izvilcis.
Atnākot mājās 2 dāmu pavadība, no kurām viena pa ceļam pazuda, konstatēju, ka tomer esmu gan sadzērājies. Tāpēc arī šodien pusdienās paģiru burgeris. Dominas vistuburgerotavu iečekoju-vairs nē. Vista burgerī ir parodija. Patīkami, ka pirms darba beigām sāka beigties arī paģiras.
Tgd uz Depo afterīti.

8/30/14 08:35 am

Tas jau paliek par tendenci. Pērnā gada pasākumi vnm ir bijuši labāki. LabaDaba, tgd Naktsmaiņa.. Nu - nākošgad būs vai nu riktīgi forši, vai riktīgi drsā ;D

Tgd jāieturas un jādodas kkas nopelnīt.

8/29/14 11:16 am

Kontā naudas pietiek 1 braucienam. Ja atbrauks trambulis bez automāta salonā, tad uz naktsmaiņu došos pa zaķi.
Powered by Sviesta Ciba