updates [entries|archive|friends|userinfo]
santogrāfs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| U915 mans fotoblogs deviantART тумблер latest UPD. GRAB ]

[Jul. 29th, 2016|01:58 pm]
Mājās ledusskapī mani gaida auksts Brālis. Gaišais. Cerams.
link3 comments|post comment

[Jul. 28th, 2016|02:37 pm]
Gribu pohu džanku. Bet nav laika.
linkpost comment

[Jul. 27th, 2016|01:27 am]
Uztaisīju tēju un domāju jau, ka spēlēšu visu nakti, bet - kaut kāds neatsvaidzinošs karstums un miegs tomēr uznāca un atvaļinājums vēl nav sācies. Maratonu uztaisīšu vēlāk.
Galvenais lūzumpunkts - nospiežot Esc, spēle nenopauzējas. Lai arī menu parādās. Bet šoreiz esmu iespītējies. Iziešu. Cerams ;D

Jaunā pele uzvedas gandrīz normāli. Varbūt tomēr mazliet par slidenu, glancētu. Slīd no rokām ārā. Bet skaistums atsver visu. Jāieliek bildīte.
Scroll poga, vidējā, varēja būt mazleit mīkstāka. Bet nu - nekas traģisks un gan jau, ka ar laiku iestrādāsies.
Ā, no dizaina viedokļa - vads varēja nebūt tupa melns, bet kā abām pārējām pelēm, kas man ir - kaut vai melns ar sarkanu pinumu vai rakstu, ja ne pavisam sarkans. kgan - tas tad novērstu uzmanību no pašas peles. Sevišķi, ja vads saplūst ar paliktnīti - melns.
Galvenā ķibele, pie kuras jāpierod - labā poga tomēr mazliet par jūtīgu. Pa retam nejauši nospiežas. Un reizēm tas iztraucē. bet - pie tā pieradinās pirkstiņus. Ņemot vērā, ka darba pelei tieši tāds pats niķītis.
Tā ka - man tagad ir pāris liekas peles. Rezervei, ja nu kas notiek. Viena tizla mazliet, bet lietojama. Otrai rullītim dubultkliks nereti. Ja tas netraucē - varu kādam iemainīt pret aliņu.. Ā, nē - es tak gribēju pamēģināt atvērt un pabaxtīt to pogu. Varbūt salabošu.


red beast )

Bet spēle saucās Botology.

____________________

Kopija no santech.grab.lv
link4 comments|post comment

[Jul. 26th, 2016|11:09 pm]
[music |kkāds industriāls tucenieks]

Jā, atcerējos. Atcerējos, ko gribēju rakstīt. Atlaidos krēslā atzveltnē un atcerējos.
Es gribēju izteikties par to, ka diezgan ļoti čīkst datorkrēsls. Kustīgās daļas šņerkst. Ar WD40 būtu līdzēts. Bet - man nav ne jausmas kur tieši lai iepūš, kurā šķirbā. Būs jāmēģina uz dullo. Izmērcēs krēslu WD40.
Šovakar izjaucu printeri. Tiku pie pāris interesantām detaļiņām.
Un ir iemesls izkrāmēt vēl vienu kasti. To, kurā fotofilmiņu attīstāmās uzpariktes. Šobrīd pat istabā šķiet gana tumšs, lai varētu tepatās arī ņemties, nevajadzēs vannas istabu. Ņemot vērā, ka vannas istabā gaismas slēdzis ir ārpusē, un vienmēr var nostrādāt cilvēkfaktors un nepamanīt zīmīti ar lūgumu neslēgt gaismu. Kā arī - komunaļņiks tomēr. Kāds vēl aptaisīsies kameŗ es tur filmiņas rullēšu.
Jā, ok, pateikšu arī to, jā. Man ir jauna pele. Vecās dablkliks uz vidējās pogas-rullīša palika pārāk kaitinošs. Tagad man ir sarkana pele. Reāli skaista. Vispār viss gaming setups tāds .. sarkans. Defaultajā - darba režīmā. Klavierei sarkanas burtu gaismiņas un sarkanajai pelei arī un melanjam paklājam ir sarkani pleķi. Kad Deus Ex palaižu, tad gan pelei un klavierei zilās gaismiņas ieslēdzu. Un vispār - man pelei tagad ir jēdzīga makrō poga. Jāpamēģina triks - ieslēgt Deus Ex profilu un tai pogai uzlikt funkciju, lai palaižas Deus Ex pats geims ;-]]
linkpost comment

[Jul. 26th, 2016|02:44 pm]
Kurš ir tas cilvēks, kurš ir bijis pirmajā Jūlijā?
link3 comments|post comment

[Jul. 26th, 2016|01:23 am]
[music |Kosmischeboy vs. wumpscut - The Remixes Compiled 2015]

Sava mīļākā filma ir jāatrod. Tāda, kas neliekas sekla. Kas liek just. Arī action filami tādai ir jābūt - gana dziļai. Šodien, diska patukšošanas nolūkos, noskatījos Fast and furiouaeioaeus 7. Nepatīkami maz bija braukāšanās ar mašīnām. Ok, visās iepriekšējās gan jau ka ir pietiekami. Bet kāpēc arī šajā nevarēja būt vismaz 70% satura pakaļdzīšanās ar auto? Kaut kāds bojeviks beigu galā. Ar mašīnbraukāšanās elementiem.
Arī tāpēc izdomāju, ka tagad līdīšu migā palasaīt grāmatu. Jāizlasa tā, kas tlefonā. Igo Nožēlojamie. Iet jau uz beigām. Pēc tam jāizdomā ko vēl lasīt. Ievas M. kādu darbu vai.. pag. Kādu - man jau tikai viena grāmata vien ir. Kaut kad izdevniecībā bija akcija, ka var dabūt par velti. Paķēru. Vēl tik jāizdomā, kurā lasītājā to piešķilt. Jo pašreizējais CoolReader kaut kāds gļukains. Vai arī fails niķīgs. Nu tāds, kā kad sūdīgs ieskenējums. Latviešu burti visādi tiek aizstāti ar citiem, jo nu izskatās tak līdzīgi, kā domāja skeneris. Tur m vietā in utml. Še tev pirātiskā versija, grāmataselektroniski wordpress kom.
Bet gultā ielīdīšu ar laptopu, jo jāsabūvē mājas (kārtējā) jaunajā pilsētā. Bet varbūt rītvakar. Tagad grāmatu. Pietiks ekseli bīdīt. Jā, es par šo: http://www.swcombine.com
Par datorlietām iesākot - neraža ar pelīti. VIdējā poga pa reizei norauj dubultklikšķi. Kaitina, kad pārlūkā tabi dublējas. Ir vēl viena pele, bet tā kaut kāda nu.. lētā gala. Kantora darbiem varbūt pierastu, bet geimot, man liekas, būs grūti. Gribu jaunu. Bet pagaidām - vai nu jāciešas, vai nu jāizķidā tā gļukainā un jāpatŗia vai jāpaloka mehānismiņi.
linkpost comment

[Jul. 25th, 2016|08:39 pm]
[music |Mlada Fronta - Contrast 2005-2011 (Unreleased And Rare Track]

līdz deus ex tā arī netieku. laiakm jāuzliek kāda filma. jo padomāt vairs īsti nevaru. gribētoes asāku prātu lai pageimotu, bet gadījās tā, ka sajutos nenormļai izslāpis, un iegāju labietī pēc litra līdzņemšanai. tagad pēdējie malki un viss. ok, pārēdos arī. tas arī mazliet notrulina. bet šodien bija gara darba diena, kas knapi ielīda savās 8 stundās. bija jau vēl ko darīt, bet, brīnumaina kārtā, šoreiz pa vīkendu bija sabiruši pasūtījumi un pa dienu piebira vēl. bet sešos vakarā bija sajūta, ka pietiek.
linkpost comment

[Jul. 25th, 2016|01:17 am]
[music |Mlada Fronta 2002]

Ejiet ieskrieties ar saviem pokemoniem. Man ir atjaunota atkarība - Fallout Shelter for PC! Tas ir tas, ko spēlēšu arī darbā no darba brīvajā laikā, kas vnk karāsies uz uzdevumu dēļa. Ja vēl tas viss bšu sasinhrinizējams starp darba un mājas kompi (jo attālināti lietot mājas kompi tikai deļ šī te..). Uz sinhronizāciju ar telefona versiju, kura man diezgan jau uzkačāta, vēl neceru. Lūk.

____________________

Kopija no santech.grab.lv
linkpost comment

[Jul. 23rd, 2016|09:11 pm]
Piebeidzu Deus Ex. Goty - pašu pirmo, bet nu tur kaut ko uzlabotu, bet pamatā - pašu pirmo. Beigu galā piedāvāja 3 scenārijus, kā izstrēbt visu to zupu. Viena, ka pievienojos Illuminati un valdam pār pasauli. Viena, ka iznīcinu Illuminati un pasaule ir atpakaļ darg ages. Bez interneta, bet arī bez masonu piramīdām, iluminātiem un tamlīdzīgiem pasaules valdniekiem. Es izvēlējos trešo variantu - saplūst kopā ar AI un iznīcināt gan iluminātus, gan tos, kas jau bija pieteikušies nākamie rindā kļūt par pasaules valdniekiem.
Jāatvelk elpa, jāizloka kājas līdz ledusskapim un jāpalaiž nākamā daļa - Deus Ex: Invisible War (2003)

____________________

Kopija no santech.grab.lv
linkpost comment

[Jul. 23rd, 2016|06:37 pm]
Tas brīdis, kad nevari izvēlēties: )

____________________

Kopija no santech.grab.lv
linkpost comment

[Jul. 23rd, 2016|11:07 am]
Paskatījos feisbukā bildes un izdomāju baigo triku - tad, kad man vairs neaugs mati galvas augšdaļā, tad sākšu audzēt galvas apakšdaļā. Bārdu, respektīvi. Jo pašreiz cītīgi skujos (vismaz 2x nedēļā. ar izņēmumiem).
link2 comments|post comment

[Jul. 23rd, 2016|01:23 am]
Arī šajā nedēlas nogalē, visticamāk, ka nosēdēšu mājās. Geimošu. Tas, vismaz šobrīd, ir bez maksas. Jo, lai kaut kur dotos, ir jāmaksā vismaz par transportu. Vai nu sabiedrisko, vai nu jāmetas benzīnam. Un jāgādā līdzi pusdienmaizes, Jo maķī ēst sanāk dārgāk. Respektīvi - neticu, ka ārpus mājas var izklaidēties arī bez naudas. Ok, var, bet man vellim bremzes jāpieliek. Kas arī maksā kaut ko. Var jau iztikt, mēģināt geokešot. Bet, kad nokrīt ķēde, es palieku bez bremzēm. Stulbi būtu izaicināt likteni. Un kājām iet arī negribas. Varētu cerēt uz atvaļinājumu, tad gan izies ārpus mājas kaut kur, pie kura nu varēs aiziet ciemos. Bet viss, ko dara ciemos, ir dzer un pļāpā. Kaut kādas vairāk aktivitātes tā arī nenotiek. Tāpēc sēdēšu mājās un nodarbošos savā vienpatībā viens pats ar kaut ko. Geimošu, skatīšos filmas. Varbūt kaut ko pakraftošu. Kaut ko darīt, kas neprasa finansiālus līdzekļus, un kas neļauj justies vientulīgi.
link2 comments|post comment

[Jul. 22nd, 2016|12:27 am]
[music |Killing Joke - War On Freedom]

Aizveļļoju uz randiņu ar pudeli vīna un delisneka ēdienu mugursomā. Randiņa gaitā tā arī viens pats izdzēru to pudeli vīna. Un vēl līdz šim nejūtu. Pie vainas, visticamāk, dubultā liellopa gaļa big lujī boijā. Bija reti gards burgers no ta delija. Vīnu pirms tam nogaršoju, bet pirmais malks kā jau pirmais - ar korķa garšu. Bet - bez gaļas garšas. Beigu galā izrādījās, kā vēstīja etiķeiris, uz pudeles uzlīmētais, ka šī dziriņa piemērota arī kā piedzera pie gaļas ēdieniem. Bingō, tā teikt. Bet ar visu randevūzu fizisko aktivitāšu, šķiet, ir par maz. Vēders pilns kā mārks. No rīta, droši vien, pamodīšos ar (patīkami) izstaipītu kuņģi un domāšu par kādu naudu lai dzīvo līdz algai tagad ;D
linkpost comment

[Jul. 21st, 2016|09:09 pm]
Smūtijs pļūtijs.
(c)draudziņš
linkpost comment

[Jul. 21st, 2016|12:18 pm]
Jāsāk diedelēt transports uz Labu Dabu. Tāds, kas piektdien pa dienu jau brauc. Kurā iemest telti, guļammaisus un kādu segu. Cik diez tas izmaksātu benzīnā?
link1 comment|post comment

[Jul. 20th, 2016|09:13 am]
Pēc svētdienas puslitra kokteiļos pirmdien lieliska atiešanas pastaiga pa Ogres zilajiem mežiem kalnos. Arī šodien sjūtas kā pēc puslitra, pēc vakardienas pastaigas līdz Gaujgrīvai. Šodien nekur. Pietiek. Savākties un māju.
link3 comments|post comment

[Jul. 19th, 2016|11:00 am]
Tā sajūta, kad tevi vairs neaicina uz dzimšanas dienas ballītēm.
link11 comments|post comment

[Jul. 17th, 2016|11:00 pm]
Bļā1. Jāuztaisa tāda maska. No grudž filmas. Ar tādu es lma karnūzī divreiz par velti iekšā tiktu.
link5 comments|post comment

[Jul. 17th, 2016|08:54 pm]
Sk. http://klab.lv/community/shobriid_dzeru/
link2 comments|post comment

[Jul. 17th, 2016|06:20 pm]
Es atradu iemeslu iziet no mājas. Uz veikalu. Pēc uzdzeramā. Jāizdomā kāds jauks, vasarīgs šņabja kokteilis.

Papildinājums - jāatrod laima sīrups. Un ledus. Viss, darīts gūgle. Kāds tur atgādināja par kko tml un atcerējos. Jāauj kedas un ārā.
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]