302cc9b4780f8cbef6f70c3a8417913050b6aafb ([info]mindbound) rakstīja,
@ 2015-10-08 21:43:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:awake
Mūzika:ASP - Requiembryo: De Profundis
Entry tags:meta, personal, work

Piezīme sev: drukājot blodziņā tehniskas lietiņas, pie bildītēm prasās arī paskaidrojumiņus, citādi sanāk gandrīz tikpat netikumīgi, cik ar diagrammām bez leģendas, asīm bez mērvienībām utt. Secinājums: vajag vairāk dzert (kafiju).



(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mindbound
2015-10-08 23:36 (saite)
Nav. No G-proteīnu regulētajiem mehānismiem ir implementēti tikai metabotropie receptori (kā GABAB, kur GABABR ar G-proteīna starpniecību aktivē kālija kanālus). Pagaidām nav pat sākts nopietni domāt par visu to, kas palaižas pa Gαs → cAMP → PKA ceļu (gk. dažādu veidu epiģenētiskā regulācija caur fosforilāciju). Dabā ilgtermiņa atmiņas sakarā epiģenētika spēlē masīvu un pagaidām vēl diezgan neizpētītu lomu, taču tieši šis neizpētītības aspekts mudina pieturēties pie "risināsim problēmas to pienākšanas secībā" taktikas. Var gadīties, ka daudz ko no tā var masīvi reducēt pa modelēšanas/matemātikas līniju, līdzīgi, kā ar "īsajiem garajiem" G-proteīnu ceļiem.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ctulhu
2015-10-08 23:44 (saite)
OK, starp citu, tā kā mums sākotnēji būs modelis bez ceļiem caur cAMP, būs interesanti salīdzināt outputu šim vienkāršojumam pret reālo. Tas, cita starpā attiecas uz jautājumu par to pagaidām neizpētīto lomu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2015-10-08 23:47 (saite)
Prognozēju, ka mikromērogos un īsos laika posmos pamanāmu atšķirību būs ļoti maz, taču ka tādas sāks parādīties pie garām (diennaktis+) simulācijām, it īpaši attiecībā uz atmiņu atsaukšanu/atcerēšanos. No otras puses, nesteigšos pa priekšu vēl neesošiem datiem; paši jau redzēsim, kas un kā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?