Smile & Shine ([info]mazeltov) rakstīja,
@ 2020-12-02 17:21:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:descendum

Ilmāra treknie gadi VKKF finansējuma saņemšanā - 2016. un 2020.


Protams, pilnīgākā sakritība, ka līdz 2016. gada maijam Literatūras nozares eskpertu komisijā bija viņa ex-sieva, bet no 2020. gada maija - ascendum/satori laiku biedrene un Latvijas profesionālākā māsa Dace.
Nu un starpdisciplinārajos arī varētu būt bijuši kādi labvēlīgākai attīstībai pūtoši vēji.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]svesinieks
2020-12-02 18:37 (saite)
Nekāds nenormālais kosmoss jau nav. Lai kaut ko ciešamu uzrakstītu, iztulkotu un izrediģētu kaut kāds laiks ir jāvelta. Vai Šlāpinam tas izdodas - es nezinu, man personīgi drīzāk nepatīk, bet, jāatzīst, salīdzinoši reti ir tāds riktīgs cringe.

Interesanti, ka par visdārgāko pozīciju - romānu "Deniņi", neko neesmu dzirdējis un arī tīmeklī nevaru atrast.

Es vispār nezinu - no vienas puses, kultūras projekti dažkārt liekas tādas kvalitātes, ka neattaisno par tiem samaksāto naudiņu, bet salīdzinot ar izdevumiem citās nozarēs, bieži nodomāju, lai jaut tiek - vismaz kāds kaut ko uzraksta, kaut ko izlasa.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]mazeltov
2020-12-02 18:46 (saite)
OK, visiem liekas, ka mana lielākā ņemšanās ir par naudu, bet mana lielākā ņemšanās ir par procesu, par to, ka tas viss smird pēc interešu konfliktiem un kur ir svarīgi, kurš ar ko draudzējas, pazīst, guļ, ir precējies ar ko kopā strādā vai strādājis, utt.

Nu kaut vai viss tas dots-ascendum-sif-kabatas attīstībai-mākslai vajag telpu-vkkf draudzīgais mudžeklis ņudzeklis. CIK VAR, BĻE.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]svesinieks
2020-12-02 19:05 (saite)
Man liekas, ka Latvijas kultūras vide ir tik neliela, ka, grozies kā gribi, kāds vienmēr būs kāda gultā. Nepalīdz arī tas, ka arī finansējuma avotu nav ļoti daudz - VKKF, SIF, pašvaldības un kkādi specifiskāki ES projekti nosedz lauvas tiesu.

Bet es nesaku, ka tas vien ir pamats, lai nebūtu ļaunprātīgas korupcijas, vien saku, ka ņemu šo informāciju ar šķipsniņu sāls.

Mani vairāk uztrauc, ka tur ir daudz pozīciju, kuras vajadzētu segt citādāk. Forši, ka var kādam pētniekam uzsaukt dalību konferencē, vai perspektīvam studentam mācības ārvalstīs - es tiešām domāju, ka ir jābūt šādam finansējumam, bet, sasodīts, nedomāju, ka tas būtu jādara no kultūras projektu atbalsta naudas.

Vēl man šķiet savādi, ka tas atbalsts ir tik šausmīgi neliels - i mean, ko foršu var uztaisīt par tiem 2k - 3k, kas tur ir mediānais finansējums. Liekas, ka būtu prātīgāk uztaisīt nevis 10 šķidrus, bet vienu foršu pasākumu. Vai, iespējams svarīgāk, uzrakstīt nevis 10 viduvējas, bet 1 labu publikāciju vai izdevumu.

Inčīgi pašķirstīt tos konkursu rezultātus. Tajā poor excuse for a tīmekļa vietne ir arī xls faili, jeb viss ar jāklikšķina ar mazām rociņām?
(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mazeltov
2020-12-02 19:15 (saite)
Protams, ka nevar ekselī izdrukāt, jo tad būtu pārāk viegli visu pārskatīt, meklēt un atrast. Ej un atrodi adatu siena kaudzē. Domāju, ka tas ir speciāli tā.
Man to visu iedabūt ekselī aizņēma kādas 8-10h, manuprāt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]mazeltov
2020-12-02 19:18 (saite)
Oi, par to nelielo vidi, plīz. Tāpat kā politbiznesa, lielo iepirkumu vide ir diezgan neliela, tā šeit arī tie paši procesi un vēji pūš.

Korupcija ir galvenais iemesls, kāpēc LV ir tur, kur ir, jo korupcija sapiš visu daudzos līmeņos. Starpnozarēs, haha.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]adirred
2020-12-02 21:28 (saite)
Viņš lasīja fragmentu no šī topošā romāna rozas lasījumos, ja nemaldos, 2016.g.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]svesinieks
2020-12-03 10:37 (saite)
Jā, to atrodu arī tīmeklī. Bet neatrodu pašu izdevumu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]adirred
2020-12-03 13:05 (saite)
Vai tas tevi izbrīna? Mani nē. Varbūt nav vēl uzrakstījis līdz galam. Varbūt ir, bet izdevniecība marinē.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?