Martins ([info]mat) rakstīja,
@ 2008-03-28 19:35:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Entry tags:pardomas

Garām ejot redzēju arī nelielu Bez Tabu sižetu - redz autobusa šoferis esot atstājis desmitgadīgu bērnu pieturā.
Cik sapratu, tad situācija laikam ir bijusi tāda, ka bērns ir izkāpis nokārtot dabiskās vajadzības, bet autobuss tikmēr jau turpinājis ceļu. Tā kā bērna māsa palikusi autobusā un pamanījusi, ka māsa nav atnākusi atpakaļ, tad viņa ir gājusi pie šofera un prasījusi, lai aizbrauc atpakaļ, bet viņš to nav darījis.

Vissvairāk man šeit aizķēra šo raidīja vadītāju runa par cilvēcību, ka redz autobusa šoferis esot necilvēcīgs un nav braucis atpakaļ. Kaut kā sāku stipri aizdomāties par šī termina lietošanu, ka pārāk bieži cilvēki mēdz to lietot pārāk daudzās vietās. Kas vispār ir cilvēcība? Piezvanot uz uzņēmumu viņiem tika sniegta atbilde, ko varētu raksturot kā prātīgu pasūtīšanu trīs mājas tālāk, autobusā ir tolete un autobuss jau tā kavēja 7 minūtes, un ko darīt pārējiem 70 pasažieriem?

Es saprotu, ka Latvija ir maza un nevar katru dienu sataisīt pietiekami daudz sižetus, bet varbūt netaisīt vispār, nevis mēģināt no kaut kā uztaisīt kaut?



(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]mat
2008-03-29 20:23 (saite)
Dziļi analītisku darbu būtu pagrūti uzrakstīt 2-3 dienu laikā, bet to noteikti varētu izdarīt. Protams, diez vai šādi varētu producēt dziļi analītiskus darbus regulāri ik pa 2-3 dienām.
Sākumā pietiktu kaut vai ar nedaudz analītiskiem darbiem. Jo šobrīd analītiskā daļa darbos ir, manuprāt, zem katras kritikas.

Kāpēc zinātniskajos darbos ir svarīgs beigās pievienotais atsauču saraksts? Tāpēc, ka vajadzības gadījumā var saprast uz ko tas viss balstās un tur pietiekami bieži ir atsauces uz līdzīgiem darbiem, kas parāda, ka darīts tiek kaut kas jauns.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?