Chloroform Sauna ([info]martcore) rakstīja,
@ 2016-07-31 12:52:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
valda uzskats, precīzāk, mūsu mediju tradicionālā gaudošana par to, ka latvijā ir pilnīgs pizģec, nelielās pilsētas izmirst, cēsīs dzīvojot tikai ķīnieši, visa industrija ir pārdota un labākais, ko šajā situācijā var izdarīt, ir aiziet un pakārties
es ne īpaši ticu šai kārtējai mediju radītajai ilūzijai

nesen aprunājos ar vienu džeku no valmieras
par tēmu "visi aizbraukuši", viņš saka, ka valmierā ir palikuši septiņi dzīvokļi, ko izīrēt, visi maksā kosmisku naudu pat salīdzinot ar rīgu. viss notiek!
smiltenē, kuru uzskata par pilsētu laikam dēļ diviem satiksmes krustojumiem, notiekot īsta industriālā revolūcija. es smilteni ļoti mīlu, tā būtu laikam viena no vietām, kur es labprāt pārceltos dzīvot no valsts galvaspilsētas
cēsis? galīgi tur nesprāgstot nost

visur mainot kanalizāciju, rok, liek jaunas trubas, es uzskatu, its bjūtiful

varbūt stratēģija "ņerkstēt un hujārīt uz priekšu" arī ir labākā


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]termostats
2016-08-01 14:50 (saite)
Dzīvošana laukos ir forši, tikai ir nedaudz mainījušies apstākļi. Proti, lai sekmīgi dzīvotu laukos, ir vajadzīgs vai nu normāls darbs tur vai tuvējā pilsētā, vai arī kaut kāda rentabla pašnodarbināšanās vai uzņēmējdarbība.

Ja šis ir (tātad ir arī nauda), tad laukos var dzīvot riktīgi kvalitatīvi, un tas pamazām kļūst par tādu nedaudz elitāru pasākumu, jo te tomēr arī kaut kas ir jāsajēdz un kaut kādu uzņēmību vajag.

Tāpēc no laukiem iet prom tie, kuri te nespēj atrast, ar ko nodarboties, bet iekšā nāk cilvēki, kuri jau ir paspējuši padauzīties pa pilsētu, un uz visu skatās bišķi citādāk. Loģiski, ka to ienācēju ir mazāk, bet tas ir ok.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]termostats
2016-08-01 14:59 (saite)
Ā, nu un vēl tāda nianse, ka ja cilvēks grib dzīvot laukos, tad tomēr grib to darīt kaut kādā no infrastruktūras un ainavas viedokļa jēdzīgā vietā, kas bieži vien nesakrīt ar bijušajiem, kolhozu laikos izbūvētajiem ciemu centriem vai, tieši pretēji, kaut kādu totālu čuhņu, kur kādam Brīvības cīņās karojušam vecvectēvam savulaik iedalīja zemi un tas tur pamanījās uzraut māju, kura mūsdienās nevienu neinteresē. Tāpēc tādas pamestās sētas vai pat ciemi ir, un to paliks tikai vairāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?