Kurvjzieža kontemplācijas

Par runāšanu svešā vārdā

Krāšņais Kurvjziedis

Par runāšanu svešā vārdā

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Ja nu kas man izteikti riebjas tajos cibas kvaziideoloģiskajos cepienos - tā ir idiotiskā maniere patvaļīgi pozicionēt un preventīvi nolamāt iespējamos oponentus, pirms viņi paši vēl paspējuši izdvest kaut zilbi.

Un vēl kas - lai kāda arī nebūtu mana politiskā/reliģiskā/ētiskā utt. pārliecība, visvairāk mani šausminātu iespēja, ka kāds to aizstāvēs tādā retoriskā manierē, kādu cibā pārstāv Jebalaitung vai Gnidrologs.
 • Vai ne!
 • hmm, domu varbūt saprotu, bet jebalaitung nav it kā apsvēris iespējas kādu nogalināt
 • Labi, ka es teju nekad neko nezinu pat Cibas cepieniem.
 • Es arii censos reventiivi atsuut oponentus jo taa nemsanaas ar viniem samazina labsajuutu un lieki satrauc
  • Var jau būt. Neesmu gan Tavos ierakstos manījusi tādas sentences kā "tāds atsaldēts dauņu idiots un retārds kā XYZ, kurš sūkā [ievietojam ar diskusijas priekšmetu saistītu vārdu ģenitīvā] pimpi, sen ir pelnījis, lai viņu un viņa bērnus visādos veidos izdrāž un atspārda",, situācijās, kad minētais XYZ diskusijas kontekstā nav pat vārdiņu bildis, bet, iespējams, Tu tā raksti šaurākām grupām, kurās es neesmu iekļauta.
   • aa nē man nav citu grupu. bet mani disklaimeri zem literatūras apskatiem ir ar tieši tādu pašu nolūku - preventīvi atšūties no oponentiem. jo diskusijas mēdz iet uz riņķi un mani nomāc, un agri vai vēlu kāds cenšas norādīt, ka esmu stulba. neba tāpēc es tur izpaužos, lai dabūtu iekšā.

    tos augšminētos tipiņus nemaz nelasu, un, kā rādās, labi ka tā.
   • Šajā kontekstā vēlos norādīt, ka no ierakstā minētajiem personāžiem ko tādu mēdz spļaut ārā tieši gnidrologs. Jebalaitung protams savās cibas izpausmēs daudzējādā ziņā uzvedas līdzīgi minētajam personāžam (uz ko es viņam pašam savlaik ne reizi vien esmu norādījis), bet līdz TIK slimi atsaldētiem tekstiem tomēr neatceros, ka būtu nolaidies.
 • Un tomēr, gnidrs bija vienīgais, kas pateica, ka žoržs ir ok.

  Tie, kas nespēj turēt stipru vīru valodu – viņi arī neko nespēs aizstāvēt, kad radīsies tāda situācija.
  • Neatkarīgi no tā, ko tu domā ar "stipru vīru valodu", mēs šo jēdzienu noteikti izprotam radikāli atšķirīgi. Jo valodā, kuras leksikons galvenokārt veidojas no uzbudinātas rupjību izkliegšanas, es nesadzirdu nedz vīrišķību, nedz spēku - tieši otrādi.
Powered by Sviesta Ciba