Posted by [info]penny_lane on 2020.03.29 at 14:23
man liekas, ka vispār ir divas cerības uz laimi - viena ir pieņemt pārmaiņas kā visstabilāko lietu dzīvē, un otra ir mazas prasības pret sevi un pasauli.

sarkano lēcu dāls

Posted by [info]jojo on 2020.03.29 at 12:27
Tags:
visādas garšvielas, čili, sīpoli, ķiploki, ingvers, tomāti vai tomātu biezenis, lēcas
vienā podā taisa mērci, otrā vāra lēcas, beigās visu sajauc kopā un vēl pavāra. ēd vienu pašu vai ar rīsiem. smaržo visa māja.

https://www.youtube.com/watch?v=9FzKK5FJa78

Jautājums

Posted by [info]eos on 2020.03.29 at 10:22
Kā man jāmainās, lai vīriešiem būtu interesanti draudzēties ar mani?

Facebook man ir 11 vīrieši un 25 sievietes.

Posted by [info]jojo on 2020.03.29 at 07:31
daudz guļu. vakar neizgāju pastaigāties. un nepiezvanīju mammai.

upd. prokrastinēju. jāraksta viens darba papīrs un nav mana stiprā puse - jāsalīdzina divi līgumi, jaunais un vecais.
izgludināju gultasveļas kaudzi -

Lieliska iespēja

Posted by [info]eos on 2020.03.29 at 08:09
Sekot man un ar mani spēlēt šahu online:

https://lichess.org/@/EdgarsEfeja

Posted by [info]heishy on 2020.03.28 at 22:43
I can't wait to hug you when this is over.

Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 22:31
no kuras puslodes ir šis? un vai puslode ir lodes pusīte?


Revidents!

Posted by [info]swarmsea on 2020.03.28 at 22:21
https://vimeo.com/401123319

per ē-stroika ad medastra vai otrādi

Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 21:42
futūrekonōmisks skatījums uz plānveida plāndēmiju.

don't shoot teh messenger

vakar gāju gar rajōna šaujamrīku veikalu, saulīte spīd, viņiem durvis vaļā, un es, dabiski, iedomājos, ka vajadzētu nopirkt stroķīti. kaut ko žilbinoši feministisku, ar perlamutres rokturi un swarowska inkrustētu antiswastiku.
tak uz beidzamā pagrabiņa pakāpiena man pieleca, ka, pat pieņemot, ka šāds brīnums pagrabā patiesi atrastos, man būtu jāuzrāda ajdī, dental & criminal histery, saikōevals un nazālās uztriepes. riebumā novērsos un apmetu ū augšup. domāju, ka pārdevēja arī atviegloti izelpoja. kas ir lieliski, jo šai sezōnā rāmi elpošanas vingrinājumi ir stipri indicēti.

Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 20:42
homeopātos paņēmu te pirmiņ tos arsēnes graudiņus, esot jādzer pa divi ik pārdienu. burciņā cukurzirnīšu ir tik daudz, ka pietiks līdz mana lietošanas laika beigām. es tikai mūžīgi aizmirstu, dzēru vakar vai nē. un ja dzēru, tad ko tieši.
atceros, vakarnakt taisīju ēst – to taju stūķi, kas auktokrātiski paģēr karbonizēt kaltētus čillīšus uz versmojošas pannas. blakne šai receptei ir tāda, ka virtuvi acumirklī pārsātina kapsaicīna nanōtorpēdu eskadriļa, tālab procedūru reizēm nobeidzu trepēs, kas ne vienmēr beidzas gludi. viņgad grūtnieces vīrs no 5. dzīvokļa dzīrās mani sodīt par „plastmasas dedzināšanu”, bet vakar pret pusnakti no tā paša kambara ar joni sociāli deizolējās jaunais kaimiņš un satraukts klepojot zvanīja pie mūsu durīm, it kā būtu izcēlies ugunsgrēks.
– ā, nē. tas ir tikai čillī, – pāris reizes noklepojos elkoņa virzienā un vainīgi uzmundrinoši piemiedzu ar aci, kas dega zaļām liesmām, ne ar ko neatšķiroties no otrās, kuru pārmaiņas pēc nepiemiedzu.
– ko? – viņš trīskārt noklepojās tajā pat azimutē, un es nekavējoties sapratu, ka latviešu mēle viņam nav dzimtā. līdz šim mēs trepēs vai sētā garāmejot bijām sarunājušies tikai smaida vaoldā. man bija leģenda, ka viņš ir vai nu Volgas, vai vienkārši austrum- vācietis.
– čillī, es saku! – es teicu un mēmajā šovā aši parādīju varbūt nedaudz pārkarsēto pannu, puslitra burciņu ar kaltētiem čillīšiem, izsalkumu, savu stūlbumu un koronavīrusa absenci. nejaušs garāmgājējs precīzajos roku vēzienos saskatītu olimpiskos riņķus, taču jaunais kaimiņš visu vai vismaz galveno uztvēra un smaidīgs retrīvējās kambaros. jāuznes viņam kāddien uzmanīgi asa zacene.
par paiku runājot, šodien esmu ēdis tikai krusttēvam domāto rumu no Jūrkalnes un Mijas spiesto zaļumu sulu. vakars jau klāt, bet ēst nemaz negribas. sulā, mēs saskaitījām, spiešanas maģistre ielika 10 andergrinetus: tikko no Itālijas atsūtītos apfelsīnus un citrōnu, brāķētus Latvijas ābolus par brālīgu cenu, ingefēru no aizjūrām, seleriju, dzērvenes, pieneņu lapas, nātru dzenumus, griķu dīgstus un kurkumas saknīti. lai ko jūs neteiktu par tiem veģetāriešiem, esiet žēlīgi. kaut kas tur ir.

Raudošā aģentūra

Posted by [info]phz on 2020.03.28 at 18:53
Tags: , ,
Izdomāju nosaukumu saviem hipotētiskajiem memuāriem par mocīšu piedzīvojumiem - «Nožauties aizliegts».

Posted by [info]komatozs on 2020.03.28 at 17:13
Liels nogurums mani pabīda kaut kādā citā visa jušanā - it kā manu parasto 'es' visu laiku būtu vērojis kāds no stikla kupola ārpuses un tagad viņš ir mazliet kupolā, un tas parastais - mazliet ārpusē.

Ir patīkami būt šajā vienaldzīgajā mierā. Viņš domā par nāves bailēm un nejūt tās kā agrāk. Ir labi. Nav perfekti, bet ir vnk OK.

a propus, par brīvdienām

Posted by [info]jojo on 2020.03.28 at 15:08
man veicas ar brīvdienām - šogad iekrāti gandrīz divi mēneši atvaļinājuma, jo, nu, pagājušajā gadā nesanāca visu izņemt, daudz palika pāri. paņēmu nedēļu brīvu februāri, skolēnu brīvdienās, piektdienas vakarā saslimu un visu nedēļu nogulēju. nu, vismaz dienas dabūju atpakaļ. pagājušo nedēļu biju plānojusi braukt pie mammas, aprīļa sākumā un Lieldienās uz Venēciju - tagad neko, ceļoju no dzīvojamās istabas uz virtuvi, no virtuves uz guļamistabu -
no otras puses, uz vispārējā mirstīguma fona par brīvdienām var neraizēties. no šī brīža perspektīvā priecāšos par dienām. un slepeni skābšu par izjukušajām brīvdienām, lai nepadomā, ka es sīkumaina.

Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 16:16
nāciet, māsas, nāciet, brāļi, dziesmu kalnā ko-vidēt:

Atāls

stresori

Posted by [info]jojo on 2020.03.28 at 15:05
jā, ja nu es nomiršu? vai, vēl trakāk, ja nu visi citi nomirs un es palikšu?

Posted by [info]jojo on 2020.03.28 at 14:58
https://www.euractiv.com/section/coronavirus/news/belgium-extends-covid-19-lockdown-by-two-weeks-until-19-april/

Posted by [info]alefs on 2020.03.28 at 12:36
Tags:
Nekad nebūtu domājis, ka tirdzniecības centrā izdzirdēšu aicinājumu tur neuzkavēties bez nepieciešamības. Bet te nu mēs esam.

Un ir grūti pretoties iemīļotā lielveikala vilinājumam tieši dienas beigās, kad liela daļa tur esošo veikalu jau tāpat ir slēgti, un var var gan fiziski, gan sociāli distancēti iziet cauri tukšajiem gaiteņiem, kuros dažviet pa pusei izdzēsta gaisma. Parastos laikos tā šeit droši vien izskatās vakaros pēc slēgšanas vai rītos pirms atvēršanas, un tikai izredzētajiem — pārdevējiem, apsardzei, inkasatoriem, apkopējiem — ir ļauts šīs telpas ieraudzīt tādas. Mazliet nogurušas, mazliet bezjēdzīgas, mazliet gaidošas.

Īsto Monu Lizu jau var piedzīvot tikai tad, kad visi pārējie skatītāji no mūzeja ir aizgājuši. Es eju pa tirdzniecības centra gaiteņiem kā pa aizliegtu teritoriju un jūtos neredzams, un jūtos brīvs.


Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 11:42
https://variety.com/2020/music/news/bob-dylan-releases-17-minute-song-jfk-kennedy-assassination-murder-most-foul-1203546713/

Posted by [info]dooora on 2020.03.28 at 09:09
vakar saņēmu vēstuli. tu arī.
https://medium.com/@RossUlbricht/the-next-seven-4688c35a42e4

no mājām - pēc pirmajām desmit dienām

Posted by [info]jojo on 2020.03.28 at 06:56
1. kāda būs jaunā dienaskārtība? no kurienes strādāt? kādas fiziskas robežas darba un mājas dzīvei/ iekārtot darba vietu!
2. tīra un kārtīga vide - nokārtot to draņķa galdu (vai dīvānu, vai gultu).
3. pārkārtot savu rītu - uz darbu vairs nav jābrauc, ko darīt ar brīvo laiku? T. guļ., es lasu... un taisu ēst
4. saģērbties! :)
5. ja nav citas iespējas, turēt darba lietas atvilktnē/ somā skapī - palīdz nošķirt darba stundas no atpūtas stundām. vakaros novākt darba vietu, lai nav acu priekšā. bet īsti jau nelīdz, nemaz vairs nejūtos laimīga, kad sēžos pie sava rakstāmgalda -
6. rēķināties, ka kustību būs daudz daudz mazāk, neaizcilpot uz blakus kabinetu uz improvizēto kafiju/ sanāksmi, vai izmest riņķi pa parciņu, vai pusdienās uz kaimiņu māju - vai nu samazināt porcijas vai rast iespēju vingrot vairāk!
7. visa ēšana no mājām -> ēst gatavošana, brokastis, pusdienas, vakariņas... un pārtikas pirkšana... => ko ēst, ko citiem dot ēst (ja bērni, suņi, kaķi un/vai kaimiņi...).
8. ja dzīvo ar citiem tādiem pašiem, kuri strādā no mājām, vienoties par robežām, klusumu, zvaniem, video-sanāksmēm - mēs visi strādājam no mājām, A. mācās, mēs ar T. strādājam - un jāpiedomā, ka manā pusdienas laikā kādam, kurš strādā no virtuves (A.) ir kontroldarbs matemātikā -
9. regulāri pārtraukumi dienas laikā, reizi stundā piecelies, izstaipīties, noiet nost no datora. ja man piemirstās, acis atgādina, pēcpusdienā rindiņas dubultojas.
10. fiziskā veselība - miegs, vingrošana, ūdens.
11. tuvie cilvēki, kolēģi - videokonferences, zvani -
12. kas notiek kaimiņos (man notiek daudzi veci cilvēki) = piedāvāt palīdzību.

nav vienkārši pārorientēties - un tikko beidzās pirmais gads, kurā es jau vienu dienu nedēļā strādāju no mājām, bet šis ir pavisam savādāk - pietrūkst kontakta ar cilvēkiem. katrs sīkums ir jāuzraksta. otrs, grūti citus menedžēt. pamatlikums, ja cilvēks strādā no biroja, strādās no mājām - bet ko darīt ar tiem, kuri strādā, kad iedvesma, vai ar tiem, kuriem četri bērni un kuri strādā no mājām... un visiem bērniem zem astoņiem gadiem. lūk.

pateicības:
baltās krādziņas darbs, kuru var darīt no mājām - un par kuru turpina maksāt algu -
alga tātad.
pavasaris, garākas dienas.

Atpakaļ 20