this is a ransom demand ([info]kakjux) rakstīja,
@ 2021-02-22 12:48:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:less bad
Mūzika:Eels - I Need Some Sleep
Entry tags:link, looks, plants, prah, relat

trinkets from everyday life post:

jums arī reizēm sanāk tā, ka pirms sākt vakara šmoringu, vispirms no plīts jānotīra zeme?
mans tiny dzīvoklis ir tā iekārtots, ka diez gan daudz plant related work sanāk darīt uz virtuves virsmas, kas blakus plītij. reizēm sanāk jocīgi.

kurš zināja, ka mana seja, kuru (kā izrādās) nedrīkst tīrīt ar skrubjiem etc raupjām lietām, jo tas padara visu tikai sliktāku, vislabāk respondē uz random roku ziepēm no viena no vjetnamiešu bodītēm. ok. that's cheap and easy. cool. casa kaķ like cheap and easy.

es jau pirms pandēmijas biju diez gan online shopper. tagad tas, protams, ir vēl izteiktāk. so, kurjeru kompānijā PPL ir viens kurjers, kuru man laikam nāksies pievienot feisbukos kā friend. jo nu. tas liekas the next natural step in our human connection. man liekas, ka viņš par maniem hobijiem un to zina brīžiem vairāk nekā daži cilvēki, kas man jau ir kontaktos.

un nu, I shit you not, bet cilvēkiem nez kā, bet tomēr sāk aizmirsties, ka eksistē pandēmija. nupat arī cilvēkiem manā lokālo draudziņu lokā, kas skumdina ar jaudu. jo nu, kā man pateikt, Rūd, ka es negribu viņu satikt, jo viņa pagājušās nedēļas laikā satikusi tik dahuja cilvēku, ka es nejūtos safe around her. kā man viņai pateikt, ka viņa šobrīd ir kļuvusi par vienu no _tiem_ hūmaņiem, kuru dēļ stats are not getting better and lockdowns tikai turpinās un turpinās.

bet augu audzēšanas dzīvē - nu, koks ir uz balkona ziemot, ērkšķogas turpina trakot un audzēt jaunus zarus. un izlasīju, ka Peperomias esot ļ viegli pavairot un ir 3 metodes kā. nolauzu 3 zarus un katru iestūķēju podā / glāzē pa savai metodei. redzēs, kas sanāks.
par ko runājot - augu blodziņš, kuru es v highly recommend - Plants Are The Strangest People. tas blodziņš gan vairs netiek updeitots, bet tur ir 12 years worth of posts, so.. still good reading. autors ir čuvaks, kas used to work for most of this time in a family owned garden centre un diez gan daudz tieši augu pavairošanā. un viņam mājās ir insane number of plants. un viņa posti ir lieliskā humora stilā rakstīti.
rekur ieskatam quote - "Watering is definitely the most difficult part of care for these Peperomias. All the advice I've ever seen says that P. caperata prefers evenly moist soil, without ever getting too wet or too dry. The books and websites that say this never offer any advice about how to achieve this: you're apparently just supposed to know."(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?