this is a ransom demand ([info]kakjux) rakstīja,
@ 2019-07-11 13:13:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:miegs, miegs, ko?
Mūzika:Archive - Driving In Nails
Entry tags:darbs

es nemēdzu cilvēkiem teikt, ka es tehniski neesmu RF employee, bet outside contractor. visi tur sadzird "freelancer" un uzreiz metas man stāstīt kā es pati izvēlos savas darba stundas, režīmus un vispār, cik man brīva dzīve.
ticiet man, nekā, pilnīgi nekā no tā man nav, toties jāalgo grāmatvedis un jāmaksā pašai nodokļi. un jāstrādā beigās ir vairāk anyway. ā, brīvdienu arī ir mazāk, ja kas.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]sw
2019-07-11 14:24 (saite)
Tieši tā - reizēm skatos uz ofisa cilvēkiem un domāju, kādi viņi īstenībā ir razpizģaji. Ar to nedomāju kkādu middle management, kas uz saviem pleciem iznes garas darba stundas un visu atbildību, bet gan planktonu parasto, ar kuru pēc 9.00 pēkšņi sarodas pilns facebook un māmiņu forumi. Tikai par to ikrīta un ikvakara commute man viņu ir žēl, tā dēļ vien neieietu. Un vēl to reižu dēļ, kad nolemju, ka mums vajadzētu izgulēties, aizsūtu ziņu uz b/d, ka nebūsim, un izslēdzu modinātāju :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]kakjux
2019-07-11 14:33 (saite)
**parausta plecus** man vienalga ir jāceļas uz ik rīta check-in meetingu. man vienalga ir jābūt onlainos un tas viss, kamēr visi pārējie tur ofisā ir. jā nu, tik, cik nekur nav jābrauc, bet no migas jāizveļas. toties bieži vien jāpaliek ilgāk vakarā, jo man vairāk uz pirkstiem par padarīto skatās.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]sw
2019-07-11 14:40 (saite)
Bet tad meiko sensu tev nestrādāt klātienē? Par sevi zinu, ka tā komutēšana mani gurdina nost tā, ka pēc tās jau varētu ņemt brīvu, bet izrādās, ka darba diena vēl tikai sākas :D Ja būtu starptautisks, labi apmaksāts darbs tieši pie mājām, tā, ka var celties 30 min pirms sākuma un fiksi aizskriet, es nopietni apdomātu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]kakjux
2019-07-11 14:44 (saite)
o, man meiko. komutēšana mani totāli killo. also, es nevaru tajā ofisa šumā pastrādāt. es totāli nevaru savākties un sakoncentrēties, kad apkārt visa tā huiņa. mūzika ausīs nerisina. nu un, I'm a grumpy bitch, kolēģi pat nenojauš, cik ļoti viņiem brīžiem ir paveicies, ka es neesmu ofisā.

also, ofiss kakbe Lielmiestā, bet es - Prāgās :D un tāpēc es neesmu vairs employee, jo RF negrib noņemties reģistrēties Prāgās for obvious and rational reasons. tad nu man bija izvēle - vai nu šitā, vai palikt Lielmiestā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]sw
2019-07-11 14:47 (saite)
Nu jā, kad viņi beidzot tevi liek mierā ar to savu darbu, pieļauju, ka dzīve Prāgās ir daudz mājīgāka :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]kisswithafist
2019-07-11 17:18 (saite)
Vai ne, a tie, kas sēž ofisā, naudu saņem tāpat, vienalga, dara kaut ko vai sēž uz pakaļas.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]kakjux
2019-07-11 18:19 (saite)
mierinu sevi, ka man vismaz fiziski ērtāk iespējams strādāt. bet nu, man tā apnicis, ka "freelancer" tiek pielikts visiem, kas organizē paši savas finanses fully. also, anyway visi dzird tikai "free" un viss.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?