this is a ransom demand ([info]kakjux) rakstīja,
@ 2019-06-12 15:12:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:sāpīgu nāvi celtniekiem
Mūzika:Nick Cave & The Bad Seeds - Hold On to Yourself
Entry tags:cz, studies

lingvista stūrītī toties gribas arī pierakstīt.

šodien atradu Globusa veikala internetbodi, sāku tur lasīt basic FAQ par to, kā tur viss notiek. tas viss, protams, čehiski, angļu versijas laikam nav vispār. un ar milzu lepnumu varu teikt, ka sapratu pietiekami daudz, ka nevajag gūgltransleitu. ar Petru es jau diez gan normālus teikumus varu pateikt. sāk pielekt, kādas galotnes likt lietvārdiem, kurās situācijās, nu tā, ka naturāli pielekt, kaut kas tur galvā salicies laikam galvai saprotamā veidā. varu SpB bārzajai Gabinkai šo to pateikt un saprotu apmēram pusi no atbildes.

it kā pa visu šo laiku būtu jāsaprot vairāk un jāprot labāk. bet nu, man vispār ikdienā nav nekādas obligātās vajadzības runāt čehiski. darbs viss angliski un ārpus darba comms ir vai nu arī angliski, vai nu citu valodu sajaukumos.

un rīt vakarā man ir laikam tikšanās ar proper spāņvalodas skolotāju. VR teica, ka tad jau nākamnedēļ man ar viņu jārunā tikai spāniski. izdīcu, ka var tomēr divas nedēļas.(Ierakstīt jaunu komentāru)

totāli anreleited
[info]mufs
2019-06-13 00:19 (saite)
tviterī pamanu ierakstu,saku sev-o!kaķuks!
bet tie ieraksti tādi savādāki, piemin daudz spāņus
čota liekas,ka nau Tavs akaunts

p.s. who this lady in pic? tai tviterī viņai tas pats autfits, tik biš cits lenķis un dūmi tieši sejā

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)

Re: totāli anreleited
[info]kakjux
2019-06-13 00:31 (saite)
Tas no vienas vecas pranču filmas kadrs. Es šito jūzerpikču mūsu pašu martcorem atdinģēju daudzus gadus atpakaļ. Bet nu, nav mana. Tvitterī esmu redzējusi arī, bet nē - tā ne es. Es citu tvitterī lietoju. Lai gan, jānomaina laikam :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?