gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2020-10-16 20:46:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Būtiskākais iemesls kāpēc sociālisma valstīm vajag bērnus atraut no savām ģimenēm cik vien maksimāli agri un bieži iespējams. Ja policists vai ierēdnis, kurš kalpo savā apriņķī ir ciešāk saistīts ar saviem radiniekiem un komūnu, viņš centīsies izpalīdzēt savējiem, nevis kalpot valsts ideoloģiskajām interesēm. Bērnu atraušanas no ģimenēm mērķis ir pārraut dabiskās empātiskās in-group saites un lojalitāti starp "savas asins" cilvēkiem. Sociālisma Valsts Aparātam tas ir liels šķērslis un neļauj pārvērst visus cilvēkus vienā zergu nācijā.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ctulhu
2020-10-16 21:04 (saite)
Nu bet agrīnajiem boļševikiem tak bija plāns audzināt bērnus kolektīvi

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-10-16 21:55 (saite)
Jā, poļitruku uzraudzītā kolektīvā, kur uzaudzinās visādi pavļiki.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]sirdna
2020-10-17 12:07 (saite)
Hm, lasīju piezīmes par Baltkrieviju, kur sistēma darbojas pretēji.
Cilvēks izaug ģerevņā un ir apupenna lojāls savējiem, tas ir, savai ģerevņai. Tad cilvēkam uzliek ķiveri, iedod steku un nosūta uz citu ģerevņu uzturēt kārtību, ko jamais arī uztur ar maksimālu naidu, jo tā taču nav viņa ģerevņa, un vietējie nav cilvēki.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-10-17 15:27 (saite)
Interesanta versija.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]mapats
2020-10-17 16:17 (saite)
Arī šis bija padumjajos laikos, kad cilvēkus pēc mācībām sadalīja, kur nu kuram būs strādāt un skaitījās, ka ļoti paveicies, ja tiki Rīgā, vai vietā kas netālu no dzimtās, nevis Kazahstānā. Tas pats ar armiju, iesauca un aizsūtīja velnsviņzinkur, internacionālisms un pārkrievošana vienā piegājienā. Šobrīd vari izvēlēties kur, ko un kāpēc, ja līdzekļu pietiek, ja nepietiek tāpat jādara ko valsts liek, vai jākuļas kā plikam pa nātrēm.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]iokaste
2020-10-17 18:52 (saite)
Teorētiski jā, bet realitātē ierēdnis ir slinka, iedomīga alkoholiķe, kura sen lido sev vien zināmā orbītā un kuras virsuzdevums ir sargāt savu pakaļu.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?